45. ročník Brněnské pětadvacítky

VÝSLEDKOVÁ LISTINA      
45. Brněnská Memoriál Jiřího Neřimy  
Datum konání : 15.9.2012      
Pořadatel : AC Moravská Slavia Brno
                 
Poř  SČ  Jméno  RN  Kat  Poř  Klub  Čas  Ztr
1 44 ORÁLEK Daniel  70 MB  1 AC Moravská Slavia Brno  1:28:51 0:00:00
101 SCHILBERGER Adam  92 MA  1 ARC Brno  1:30:51 0:02:00
3 42 NĚMEČEK Marek  77 MB  2 —  1:35:41 0:06:50
4 62 SVOBODA Petr  68 MB  3 AC Moravská Slavia Brno  1:36:40 0:07:49
5 53 RYŠKA Vít  75 MB  4 Horokolo Jundrov  1:37:07 0:08:16
6 96 BAMBAS Josef  71 MB  5 Fokoláre  1:37:18 0:08:27
7 40 NĚMEC Jan  86 MA  2 OK Chrastava  1:37:31 0:08:40
8 13 DLABÁČEK Lukáš  79 MA  3 Orel Řeškovice  1:38:55 0:10:04
9 15 GIERTLI Tomáš  67 MC  1 Bratislava  1:39:57 0:11:06
10 41 NĚMEC Petr  86 MA  4 Náměšť nad Oslavou  1:40:21 0:11:30
11 22 HRŮZA Pavel  83 MA  5 AC TRACK & FIELD BRNO 1:40:36 0:11:45
12 33 KUČERA Michal  77 MB  6 Uhřínov  1:40:57 0:12:06
13 12 DEČO Peter  73 MB  7 Bratislava  1:41:05 0:12:14
14 50 POLCAR Jiří  77 MB  8 AC Moravská Slavia Brno  1:42:44 0:13:53
15 32 KRÁTKÝ Tomáš  67 MC  2 SK Los Lobos  1:43:19 0:14:28
16 100 NOVÝ Zdeněk  75 MB  9 SK K2 Prostějov  1:44:05 0:15:14
17 87 BENEŠ Petr  66 MC  3 —  1:44:51 0:16:00
18 81 MARTINCOVÁ Ivana  63 ZC  1 AC Moravská Slavia Brno  1:44:53 0:16:02
19 68 TEŠNAR Pavel  73 MB  10 AC Moravská Slavia Brno  1:46:05 0:17:14
20 77 ZIMÁČEK Petr  77 MB  11 SDH Čeložnice  1:46:07 0:17:16
21 56 SLATINA František  66 MC  4 AC Moravská Slavia Brno  1:46:52 0:18:01
22 48 POKORNÝ Václav  78 MA  6 Brno  1:47:20 0:18:29
23  105 FRANC Pavel  86 MA  7 —  1:47:31 0:18:40
24 89 BULÍN Martin  85 MA  8 Přerov  1:47:59 0:19:08
25 6 BOLEČEK Libor  85 MA  9 Tuleni  1:49:56 0:21:05
26 58 SMOLKA Josef  70 MB  12 Brno  1:50:00 0:21:09
27 99 MACHALÍNEK Tomáš  74 MB  13 —  1:50:47 0:21:56
28 35 LAPČÍK Michael  88 MA  10 Brno  1:51:08 0:22:17
29 3 ALMAN Dušan  67 MC  5 Babice  1:51:16 0:22:25
30 72 VEMOLA Jiří  77 MB  14 TJ Průkopník Brno  1:51:34 0:22:43
31 8 CIBULKA Pavel  64 MC  6 Brno  1:51:46 0:22:55
32 23 HUMLÍČEK Kryštof  94 MA  11 Runaway Brno  1:52:05 0:23:14
33 24 HUMLÍČEK Ondřej  71 MB  15 Runaway Brno  1:52:05 0:23:14
34 10 ČECH Martin  78 MA  12 Brno  1:53:55 0:25:04
35 84 SUCHÝ Karel  56 MD  1 —  1:54:16 0:25:25
36 36 MAŇÁSEK Lukáš  80 MA  13 Brno  1:54:24 0:25:33
37 95 KOLMAN Jakub  76 MB  16 Posilovna Průvan  1:55:32 0:26:41
38 43 NOSEK Pavel  65 MC  7 ASK Slavkov  1:56:45 0:27:54
39 25 CHARVÁT Jan  69 MB  17 Brno  1:56:52 0:28:01
40 82 PŠENICA Miroslav  80 MA  14 Rožnov  1:57:16 0:28:25
41 67 ŠUSTROVÁ Kateřina  79 ZA  1 Prostějov  1:57:42 0:28:51
42 34 KUREČKA Radoslav  76 MB  18 ApS Brno  1:57:43 0:28:52
43 86 SEDLÁK Radim  74 MB  19  —  1:57:54 0:29:03
44 83 ZDVOŘÁČEK Tomáš  80 MA  15 RUNNING DEATH 1:58:07 0:29:16
46 52 PROCHÁZKOVÁ Tereza 90 ZA  2 Ořechov  1:58:49 0:29:58
45 73 VEŠKRNA Ivan  83 MA  16 Brno  1:58:49 0:29:58
47 71 VAŠÍČEK Radovan  73 MB  20 —  1:59:13 0:30:22
48 75 ZANOZINA Ekaterina  85 ZA  3 Rusko  1:59:29 0:30:38
49 94 MAREŠ Bohumil  51 MD  2 LEAR Brno  1:59:41 0:30:50
50 28 JIRÁSEK Vladimír  53 MD  3 Prdlavka Modřice  1:59:50 0:30:59
51 66 ŠTĚPÁNEK Martin  81 MA  17 Popůvka  1:59:54 0:31:03
52 9 ČADEK Martin  57 MD  4 —  1:59:58 0:31:07
53 80 VYSTRČIL Pavel  82 MA  18 —  2:01:47 0:32:56
54 65 ŠTEKAUER Ján  49 MD  5 BBS Bratislava  2:02:49 0:33:58
55 63 ŠLEZINGER Radek  81 MA  19 Ostrovačice  2:03:18 0:34:27
56 90 ŽÁKOVSKÁ Alena  62 ZC  2 HORIZONT BLANSKO  2:03:46 0:34:55
57 98 ŠRÁMEK Pavel  83 MA  20 —  2:04:06 0:35:15
58 2 ALBRECHT Václav  59 MC  8 SK ČNBHK  2:05:13 0:36:22
59 93 SIKORA Lucyna  76 ZB  1 —  2:05:19 0:36:28
60 102 BLÁHA Roman  64 MC  9 Běžecký kroužek Kaštanka 2:05:30 0:36:39
61 103 TYLEČEK Pavel  73 MB  21 JUNDROV  2:06:01 0:37:10
62 91 MACHÁČEK Martin  55 MD  6 JAVUREK  2:06:11 0:37:20
63 11 ČRCH Aleš  76 MB  22 Brno  2:06:16 0:37:25
64 4 BARTOŠ Igor  82 MA  21 —  2:06:42 0:37:51
65 74 VYROUBALOVÁ Jana  91 ZA  4 —  2:06:46 0:37:55
66 85 HLADNÝ Marek  72 MB  23 Brno  2:06:49 0:37:58
67 54 ŘEZÁČ Oto  6 MF  1 Brno  2:07:03 0:38:12
68 29 KOHOUTEK Jaromír  55 MD  7 Brno  2:07:05 0:38:14
69 79 HÝBL Lubomír  58 MC  10 SBK WIKY  2:07:44 0:38:53
70 18 HLAVSA František  47 ME  1 ABK 99 Pohořelice  2:09:10 0:40:19
71 47 PODVESKÝ Radek  72 MB  24 Dolní Kounice  2:09:34 0:40:43
72 37 MARČÍK Petr  72 MB  25 AC Moravská Slavia Brno  2:10:55 0:42:04
73 104 JAITNER Jakub  86 MA  22 —  2:12:17 0:43:26
74 97 STUDNIČKOVÁ Alice  70 ZB  2 Brno  2:12:41 0:43:50
75 111 MACEK David  76 MB  26 KDU-ČSL  2:12:53 0:44:02
76 49 POLÁŠEK Lukáš  78 MA  23 Brno  2:13:48 0:44:57
77 88 URBOVÁ Veronika  78 ZA  5 TRIEXPERT Brno  2:14:24 0:45:33
78 17 HAUSVATER Karel  58 MC  11 Slávia OB Hradec Králové 2:14:51 0:46:00
79 16 GRULICH Oldřich  80 MA  24 —  2:15:55 0:47:04
80 45 PEŠÁKOVÁ Mirka  85 ZA  6 Triexpert Brno  2:16:08 0:47:17
81 38 MOCKOVÁ Katarína  64 ZC  3 Bratislava  2:16:25 0:47:34
82 61 SUCHÁNEK Oto  58 MC  12 Sokol Syrovice  2:17:16 0:48:25
83 39 MORAVEC Zdeněk  81 MA  25 Traged team Brno  2:17:30 0:48:39
84 92 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar 50 ZD  1 AC Moravská Slávie  2:18:00 0:49:09
85 26 JAKULKA Martin  68 MB  27 Kuřim  2:19:29 0:50:38
86 64 ŠMITÁK Jiří  44 ME  2 AC Moravská Slavia Brno 2:20:12 0:51:21
87 70 VAŠÍČEK David  75 MB  28 —  2:23:04 0:54:13
88 20 HOLÝ Josef  41 ME  3 AC Moravská Slavia Brno 2:23:47 0:54:56
89 78 ZITOVÁ Iva  59 ZC  4 AC Moravská Slavia Brno 2:31:28 1:02:37
90 60 STUCHLÍK Ivan  54 MD  8 Brno, neregistrovaný  2:32:15 1:03:24
91 59 STŘÍBRNÝ Rostislav  52 MD  9 AC Moravská Slavia Brno 2:32:20 1:03:29
92 5 BEDNÁŘ Martin  72 MB  29 nerigistrovaný  2:36:47 1:07:56
93 21 HRUBÝ Milan  38 ME  4 ASK Blansko  2:37:32 1:08:41
94 1 FUKSA Karel  46 ME  5 AC Moravská Slavia Brno 2:40:50 1:11:59
95 14 DRAŽAN Libor  60 MC  13 Sokol Kuničky  2:42:04 1:13:13
96 31 KOŠŤÁL Pavel  44 ME  6 ČAFC Brno-Židenice  2:57:34 1:28:43
97 7 CAHEL Pavel  38 ME  7 Sokol Brno  3:19:52 1:51:01
    PODMELOVÁ Vilma 62 ŽC   AC Moravská Slavia Brno NF  
                 
  Ladislav Zouhar. v.r.       Zuzana Benková v.r.    
  ředitel závodu       hlavní rozhodčí    

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card