4. prázdninové atletické pondělí na Morendě

4. prázdninové atletické pondělí na Morendě
stadion Vojtova,   Brno, 11.8.2014
100 m muži 1. běh
1. Eliáš Urban 00 BYAC Brno 11,6
2. Luděk Matoušek 00 BYAC Brno 11,7
3. Vojtěch Hudeček 02 AC Moravská Slavia Brno 14,5
4. Jiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno 15,7
100 m muži 2. běh
1. Tomáš Mezlík 00 BYAC Brno 12,6
2. Michal Klimeš 85 SK Meteor Brno 13,3
3. Adam Hladký 00 AC Moravská Slavia Brno 13,4
4. Lukáš Vecheta 86 SK Meteor Brno 13,7
5. Lukáš Bělák 99 AC Track&Field Brno DQ
100 m muži 3. běh
1. David Klézl 94 VSK Univerzita Brno 11,3
2. Lukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia Brno 11,8
3. Marek Zelinka 99 VSK Univerzita Brno 12,1
4. Martin Král 83 Brno 13,6
5 Ondřej Cabák 88 Brno 14,6
100 m ženy 1. běh
1. Pavla Dobešová 07 AC Moravská Slavia Brno 18,1
2. Nikola Tešnarová 06 Brno 18,2
3. Petra Dobešová 08 AC Moravská Slavia Brno 21,8
4. Denisa Straková 07 Benešov 21,8
100 m ženy 2. běh
1. Viktorie Kalovská 02 AC Moravská Slavia Brno 14,0
2. Dominika Miková 02 JAC Brno 14,1
3. Saša Havránková 95 AC Track&Field Brno 19,6
4 Julie Miková 06 JAC Brno 19,7
100 m ženy 3. běh
1. Adéla Koláčková 01 AC Moravská Slavia Brno 14,0
2. Markéta Horáčková 91 SK Meteor Brno 15,0
3. Petra Fritschová 99 JAC Brno 15,1
4. Vendula Sedláková 01 AC Moravská Slavia Brno 15,4
100 m ženy 4. běh
1. Alžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno 13,6
2. Anísa Filali 00 JAC Brno 14,1
3. Andrea Peštálová 96 AC Moravská Slavia Brno 14,3
4. Lenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno 14,4
1 000 m muži  1. běh
1. Jakub Ambros 87 AC Moravská Slavia Brno 2:39,1
2. Pavel Musil 75 AC Moravská Slavia Brno 2:41,5
3. Jakub Procházka 94 AC Moravská Slavia Brno 2:44,5
4. Josef Hrubý 92 TJ Znojmo 2:47,4
5. Vlastimil Chadim 76 AC Moravská Slavia Brno 2:47,7
6. Zdeněk Kundera 89 AC Moravská Slavia Brno 2:49,1
7. Štefan Prášek 00 VSK Univerzita Brno 2:56,7
8. Filip Zeman 99 AHA Vyškov 2:56,9
9. Martin Skyba 62 Fit on line 3:03,1
1 000 m muži  2. běh
1. Adam Hladký 00 AC Moravská Slavia Brno 3:05,7
2. Martin Král 83 Brno 3:11,2
3. Václav Bolelovcký 94 SK Meteor Brno 3:14,5
4. Ondřej Cabák 88 Brno 3:14,8
5. Lukáš Bělák 99 AC Track&Field Brno 3:20,1
6. Pavel Tešnar 73 AC Moravská Slavia Brno 3:25,2
7. Ivo Mika 66 Brno 3:28,8
8 Tomáš Vojtíšek 83 SC Testudo Brno 3:29,1
9 Michal Tešnar 01 FC Dosta Bystrc 3:30,6
10 Jiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno 4:12,3
11 Pavel Sedláček 53 AC Moravská Slavia Brno 4:23,6
12 Radomír Kubík 64 TK Brno 4:30,0
1 000 m ženy
1. Adéla Koláčková 01 AC Moravská Slavia Brno 3:31,2
2. Viktorie Kalovská 02 AC Moravská Slavia Brno 3:32,6
3. Vendula Sedláková 01 AC Moravská Slavia Brno 3:42,8
4 Tereza Všianská 03 AC Moravská Slavia Brno 4:05,0
5 Eva Tešnarová 99 Brno 4:08,9
Koule 4 kg žáci
1. Adam Horák 99 TJ Lokomotiva Břeclav 13,58
2. Tomáš Mezlík 00 BYAC Brno 9,15
Koule 7,26 kg muži
1. Martin Janík 81 SK Meteor Brno 7,90
2. Jakub Ambros 87 AC Moravská Slavia Brno 7,79
3 Lukáš Vecheta 86 SK Meteor Brno 7,73
4 Jakub Procházka 94 AC Moravská Slavia Brno 7,25
5 Michal Klimeš 85 SK Meteor Brno 6,65
Koule 2 kg žákyně
1. Tereza Všianská 03 AC Moravská Slavia Brno 5,67
Koule 3 kg žákyně
1. Kristýna  Klossová 99 JAC Brno 10,60
2. Anísa Filali 00 JAC Brno 7,70
3 Lenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno 7,35
4 Eliška Miková 00 JAC Brno 6,10
5 Alžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno 5,91
Koule 4 kg ženy
1. Barbara Janíková 86 SK Meteor Brno 8,45
2. Markéta Horáčková 91 SK Meteor Brno 6,90
3. Andrea Peštálová 96 AC Moravská Slavia Brno 6,30
Lubomír Křivánek v.r. Ladislav Zouhar v.r.
hlavní rozhodčí  ředitel závodů
Počet startujících na   pondělních prázdninových mítincích na Vojtové v roce 2014
Klub 21.7. 28.7. 4.8. 11.8. 18.8. Součet
1 AC Moravská Slavia Brno 10 14 19 19 62
2 SK Meteor Brno 6 9 9 5 29
3 JAC Brno 1 4 6 11
4 Brno 1 3 1 5 10
5 SK Speed Brno 6 6
6 AC Track & Field Brno 1 1 1 2 5
7 BYAC Brno 1 3 4
8 AK Drnovice 1 2 3
9 TTK Brno 1 1 1 3
10 SC Testudo Brno 2 1 3
11 Fit on line 1 1 1 3
12 SC Testudo Brno 2 1 3
13 VSK Univerzita Brno 3 3
14 Troubsko 1 1 2
15 SK SKOL Brno 2 2
16 TJ Znojmo 1 1 2
17 AHA Vyškov 1 1 2
18 Alterna Brno 1 1
19 Židlochovice 1 1
20 Benešov 1 1
21 FC Dosta Bystrc 1 1
22 TJ Lokomotiva Břeclav 1 1
CELKEM 20 40 46 52 0 158
Počty startujících v letech:
Rok 2013 22.7. 29.7. 5.8. 12.8. 19.8. Součet
46 49 48 57 54 254
Rok 2012 23.7. 30.7. 6.8. 13.8. 20.8. Součet
40 44 34 47 41 206
Rok 2011 25.7. 1.8. 8.8. 15.8. 22.8. Součet
39 44 37 40 36 196
Rok 2010 26.7. 2.8. 9.8. 16.8. 23.8. Součet
11 16 12 12 38 89

 

 

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card