3. atletické prázdninové pondělí na Morendě

3. atletické prázdninové pondělí na Morendě      
6.8.2012, stadion Vojtova 12, Brno      
             
300 m muži – 1. běh          
1. Borodin Serhiy 81 Ukrajina 34,8 rekord stadionu
2. Hrazdira Martin 94 AC Moravská Slavia Brno 36,1    
3. Krejčík Jakub 93 AC Moravská Slavia Brno 37,8    
4. Vích Jan 87 AC Moravská Slavia Brno 38,1    
300 m muži – 2. běh          
1. Strnka David 95 AC Moravská Slavia Brno 39,3    
2. Sláma Michal 93 AC Moravská Slavia Brno 42,2    
3. Buček David 98 BYAC Brno 44,1    
300 m muži –  3. běh          
1. Flek Lukáš 91 VSK Univerzita Brno 41,2    
2. Kotek Jakub 99 AC Moravská Slavia Brno 55,3    
3. Marčík Jiří 04 AC Moravská Slavia Brno 1:02,5    
300 m muži – 4. běh          
1. Vecheta Lukáš 86 SK Meteor Brno 43,7    
2. Fiala Jan 72 AC Moravská Slavia Brno 45,4    
3. Mika Ivo 66 Orel Obřany 49,7    
300 m muži – 5. běh          
1. Sedláček Svatopluk 57 AC Moravská Slavia Brno 53,2    
2. Sedláček Pavel 53 AC Moravská Slavia Brno 59,1    
300 m ženy – 1. běh          
1. Slaná Marie 99 AC Moravská Slavia Brno 47,9    
2. Koláčková Adéla 01 AK Kuřim 50,5    
3. Marčíková Lenka 99 AC Moravská Slavia Brno 57,0    
300 m ženy – 2. běh          
1. Hrubá Michaela 98 AK Blansko Dvorská 45,7    
2. Vrzalová Martina 96 AK Olymp Brno 49,7    
3. Machová Denisa 98 AC Moravská Slavia Brno 54,2    
800 m muži          
1. Musil Pavel 75 AC Moravská Slavia Brno 2:10,7    
2. Chadim Vlastimil 76 AC Moravská Slavia Brno 2:16,7    
3. Fiala Jan 72 AC Moravská Slavia Brno 2:21,6    
4. Tuček Libor 65 AC Moravská Slavia Brno 2:22,4    
5. Vích Jan 87 AC Moravská Slavia Brno 2:26,4    
6. Skyba Martin 62 Dinosport Ivančice 2:27,8    
7. Šálek Jindřich 66 TJ Lokomotiva Břeclav 2:29,0    
8. Tecl Jan 58 Troubsko 2:34,3    
9. Buček David 98 BYAC Brno 2:41,0    
10. Marčík Petr 72 AC Moravská Slavia Brno 2:42,1    
11. Sedláček Svatopluk 57 AC Moravská Slavia Brno 2:44,8    
12. Hladký Adam 00 AC Moravská Slavia Brno 2:45,0    
13. Kučínský Pavel 59 Brno 2:52,4    
14. Mika Ivo 66 Orel Obřany 2:54,0    
15. Sedláček Pavel 53 AC Moravská Slavia Brno 3:13,9    
  Dvořák Jan 77 AC Moravská Slavia Brno DNF    
800 m ženy          
1. Koláčková Adéla 01 AK Kuřim 2:55,7    
2. Surovcová Kamila 98 AC Moravská Slavia Brno 3:15,2    
3. Vrzalová Martina 96 AK Olymp Brno 3:22,7    
Koule 3kg – ml. žáci          
1. Kotek Jakub 99 AC Moravská Slavia Brno 6,04    
Koule 5kg – muži          
1. Tuček Libor 65 AC Moravská Slavia Brno 9,69    
2. Strnka David 95 AC Moravská Slavia Brno 8,57    
MS Ryšavý Arnošt 53 AC Moravská Slavia Brno 7,42    
Koule 6,26kg – junioři          
1. Krejčík Jakub 93 AC Moravská Slavia Brno 9,02    
Koule 7,26 kg – muži          
1. Vích Jan 87 AC Moravská Slavia Brno 9,05    
2. Vecheta Lukáš 86 SK Meteor Brno 7,84    
3. Janík Martin 81 SK Meteor Brno 7,77    
4. Sedláček Svatopluk 57 AC Moravská Slavia Brno 6,62    
5. Fiala Jan 72 AC Moravská Slavia Brno 6,45    
6. Sedláček Pavel 53 AC Moravská Slavia Brno 5,10    
Koule 3kg – ženy          
1. Hrubá Michaela 98 AK Blansko Dvorská 9,13    
2. Machová Denisa 98 AC Moravská Slavia Brno 6,66    
3. Vrzalová Martina 96 AK Olymp Brno 6,54    
4. Marčíková Lenka 99 AC Moravská Slavia Brno 6,29    
5. Slaná Marie 99 AC Moravská Slavia Brno 5,57    
             
  Ing. Milan Dobrovolný v.r. Ladislav Zouhar v.r.    
  hlavní rozhodčí                     ředitel závodů      
  Počet startujících na pondělních prázdninových mítincích na Vojtové v roce 2012
               
  Klub 23.7. 30.7. 6.8. 13.8. 20.8. Součet
1 AC Moravská Slavia Brno 18 29 21     68
2 SK Meteor Brno 6 3 2     11
3 Atletický klub Blansko Dvorská 1 1 1     3
4 Dinosport Ivančice 1 1 1     3
5 TJ Lokomotiva Břeclav 1 1 1     3
6 Brno 1 1 1     3
7 SK SKOL Brno 1 1       2
8 TK Brno 1 1       2
9 AK Kuřim 1   1     2
10 BYAC Brno 1   1     2
11 Troubsko   1 1     2
12 VSK Univerzita Brno   1 1     2
13 AK Olymp Brno     1     1
14 Orel Obřany     1     1
15 Ukrajina     1     1
16 AC Prostějov 1         1
17 ASK Blansko 1         1
18 Hustopeče 1         1
19 JAC Brno 1         1
20 Spartak Praha 4 1         1
21 Stolní tenis Moravská Slavia Brno 1         1
22 Tesla Brno 1         1
23 TJ Svitavy 1         1
24 AHA Vyškov   1       1
25 Dukla Praha   1       1
26 Horizont Blansko   1       1
27 Orel Brno-Židenice   1       1
  CELKEM 40 44 34 0 0 118

 

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card