4. atletické prázdninové pondělí na Morendě

 

4. atletické prázdninové pondělí na Morendě      
13.8.2012, stadion Vojtova 12, Brno      
             
100 m muži – 1. běh          
1. Juránek Martin 91 AC Moravská Slavia Brno 11,1    
2. Hrazdira Martin 94 AC Moravská Slavia Brno 11,7    
3. Krejčík Jakub 93 AC Moravská Slavia Brno 12,0    
4. Vank Pavel 90 SK SKOL Brno 12,1    
100 m muži – 2. běh          
1. Strnka David 95 AC Moravská Slavia Brno 12,2    
2. Vojtek Matouš 98 AC Moravská Slavia Brno 12,7    
3. Vích Jan 87 AC Moravská Slavia Brno 12,9    
4. Flek Lukáš 91 VSK Univerzita Brno 13,6    
100 m muži – 3. běh          
1. Zeman Filip 99 AHA Vyškov 12,6    
2. Tuček Libor 65 AC Moravská Slavia Brno 13,7    
3. Havelka Martin 74 Brno 14,5    
4. Havelka Michal 97 Brno 15,1    
5. Sedláček Pavel 53 AC Moravská Slavia Brno 17,8    
100 m muži – 4. běh          
1. Janků Petr 97 AC Moravská Slavia Brno 12,7    
2. Mika Ivo 66 Orel Obřany 14,6    
3. Janík Martin 81 SK Meteor Brno 15,1    
100 m muži – 5. běh          
1. Klimeš Michal 86 SK Meteor Brno 13,1    
2. Hora Petr 76 KPPH Brno 13,4    
3. Münster Petr 85 Brno 14,2    
4. Hladký Adam 00 AC Moravská Slavia Brno 16,7    
100 m ženy – 1. běh          
1. Miková Dominika 02 JAC Brno 15,6    
2. Havelková Kristýna 00 AC Moravská Slavia Brno 16,2    
3. Matulová Lenka 02 Brno 16,4    
4. Havelková Lucie 07 Brno 44,9    
100 m ženy – 2. běh          
1. Sotáková Jana 93 AK Olymp Brno 12,3 rekord stadionu
2. Coufalová Karolína 95 AC Moravská Slavia Brno 13,7    
3. Coufalová Dominika 94 AC Moravská Slavia Brno 13,7    
4. Hrubá Michaela 94 AK Blansko Dvorská 14,2    
100 m ženy –  3. běh          
1. Malenínská Leona 96 Brno 15,0    
2. Marčíková Lenka 99 AC Moravská Slavia Brno 15,7    
3. Podmelová Vilma 92 AC Moravská Slavia Brno 20,1    
1 000 m muži          
1. Ambros Jakub 87 AC Moravská Slavia Brno 2:40,5    
2. Kundera Zdeněk 89 AC Moravská Slavia Brno 2:51,7    
3. Dvořák Jan 77 AC Moravská Slavia Brno 2:52,8    
4. Motálek Petr 61 TJ Spartak Třebíč 2:58,1    
5. Fiala Jan 72 AC Moravská Slavia Brno 3:05,3    
6. Müller Tomáš 77 AHA Vyškov 3:06,2    
7. Skyba Martin 62 Dinosport Ivančice 3:07,7    
8. Tuček Libor 65 AC Moravská Slavia Brno 3:08,7    
9. Šálek Jindřich 66 TJ Lokomotiva Břeclav 3:10,5    
10. Hora Petr 76 KPPH Brno 3:20,7    
11. Marčík Petr 72 AC Moravská Slavia Brno 3:23,8    
12. Havelka Martin 74 Brno 3:28,6    
13. Mika Ivo 66 Orel Obřany 3:33,3    
14. Hladký Adam 00 AC Moravská Slavia Brno 3:35,6    
15. Münster Petr 83 Brno 3:36,3    
16. Sedláček Pavel 53 AC Moravská Slavia Brno 4:12,7    
17. Kubík Radomír 64 TK Brno 4:26,1    
1 000 m ženy          
1. Drozdová Dorota 78 AC Moravská Slavia Brno 3:34,2    
2. Strnadová Karolína  98 AHA Vyškov 3:41,1    
3. Havelková Kristýna 00 AC Moravská Slavia Brno 4:01,0    
4. Marčíková Lenka 99 AC Moravská Slavia Brno 4:11,2    
5. Podmelová Vilma 62 AC Moravská Slavia Brno 4:16,3    
Koule 3 kg – ml. žáci          
1. Zeman Filip 99 AHA Vyškov 10,72    
Koule 5 kg – dorostenci          
1. Strnka David 95 AC Moravská Slavia Brno 8,31    
Koule 5 kg – veteráni          
1. Tuček Libor  65 AC Moravská Slavia Brno 9,81    
2. Sedláček Pavel  53 AC Moravská Slavia Brno 5,82    
Koule 6 kg – muži          
1. Mazálek Karel 94 JAC Brno 12,35    
2. Vašek Petr 94 JAC Brno 10,74    
3. Kyzlink Marek 94 AC Moravská Slavia Brno 10,45    
4. Vojtek Tomáš 93 TJ Sokol Opava 10,32    
5. Hřebíček Marek 93 JAC Brno 9,81    
6. Krejčík Jakub 93 AC Moravská Slavia Brno 8,97    
7. Vích Jan 87 AC Moravská Slavia Brno 8,43    
Koule 7,26 kg – muži          
1. Hromčík Adam 89 VSK Univerzita Brno 10,83    
2. Münster Petr 83 Brno 8,75    
3. Malačka Ondřej 85 SK Meteor Brno 8,64    
4. Vank Pavel  90 SK SKOL Brno 8,12    
5. Janík Martin 81 SK Meteor Brno 7,98    
6. Vecheta Lukáš 86 SK Meteor Brno 7,45    
7. Klimeš Michal 86 SK Meteor Brno 7,30    
8. Havelka Martin 74 Brno 7,10    
9. Hora Petr 76 KPPH Brno 6,12    
Koule 3 kg – žákyně          
1. Hrubá Michaela  98 AK Blansko Dvorská 9,06    
2. Marčíková Lenka 99 AC Moravská Slavia Brno 5,82    
3. Havelková Kristýna 00 AC Moravská Slavia Brno 4,42    
Koule 3 kg – dorostenky          
1. Coufalová Karolína 95 AC Moravská Slavia brno 7,60    
Koule 4 kg – juniorky          
1. Sotáková Jana 93 AK Olymp Brno 9,96    
2. Coufalová Dominika 93 AC Moravská Slavia brno 7,35    
Koule 4 kg – veteránky          
1.  Podmelová Vilma 62 AC Moravská Slavia Brno 6,71    
             
  Ing. Milan Dobrovolný v.r. Ladislav Zouhar v.r.    
  hlavní rozhodčí                     ředitel závodů      
  Počet startujících na pondělních prázdninových mítincích na Vojtové v roce 2012
               
  Klub 23.7. 30.7. 6.8. 13.8. 20.8. Součet
1 AC Moravská Slavia Brno 18 29 21 22   90
2 SK Meteor Brno 6 3 2 4   15
3 Brno 1 1 1 6   9
4 JAC Brno 1     4   5
5 Atletický klub Blansko Dvorská   1 1 1 1   4
6 Dinosport Ivančice 1 1 1 1   4
7 TJ Lokomotiva Břeclav 1 1 1 1   4
8 VSK Univerzita Brno   1 1 2   4
9 AHA Vyškov   1 3     4
10 SK SKOL Brno 1 1   1   3
11 TK Brno 1 1   1   3
12 AK Kuřim 1   1     2
13 BYAC Brno 1   1     2
14 Troubsko   1 1     2
15 AK Olymp Brno     1 1   2
16 Orel Obřany     1 1   2
17 Ukrajina     1     1
18 AC Prostějov 1         1
19 ASK Blansko 1         1
20 Hustopeče 1         1
21 Spartak Praha 4 1         1
22 Stolní tenis Moravská Slavia Brno 1         1
23 Tesla Brno 1         1
24 TJ Svitavy 1         1
25 Dukla Praha   1       1
26 Horizont Blansko   1       1
27 TJ Spartak Třebíč       1   1
28 KPPH Brno       1   1
29 Orel Brno-Židenice   1       1
  CELKEM 40 44 37 47 0 168

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card