Výsledky atletů Moravské Slavie Brno v roce 2024 stav k 19.5.2024

MUŽI

60 m

7,25 5 B František Křivánek 01.07.02 – 03.02. – Ostrava

7,43 -2,6 2 D Pavel Peksa 01.09.04 – 01.05. – Blansko

7,48 4 E Jan Čertek 17.09.03 – 03.02. – Ostrava

7,51 4 D Jiří Marčík 19.02.04 – 06.01. – Ostrava

100 m

11,45 -0,8 8 František Křivánek 01.07.02 – 08.05. – Ostrava

11,57 -4,9 1 A Pavel Peksa 01.09.04 – 01.05. – Blansko

11,57 -1,9 1 Rudolf Žižka 07.04.04 – 11.05. – Hodonín

12,01 -1,5 3 B Jiří Marčík 19.02.04 – 01.05. – Blansko

150 m

17,42 2 F František Křivánek 01.07.02 – 06.01. – Ostrava

17,98 5 G Jan Čertek 17.09.03 – 06.01. – Ostrava

200 m

23,26 4 B Rudolf Žižka 07.04.04 – 13.01. – Ostrava

23,44 +0,1 2 B Jiří Marčík 19.02.04 – 11.05. – Hodonín

23,50 2 A František Křivánek 01.07.02 – 26.01. – Ostrava

24,38 -1,4 1 C Pavel Novosad 23.07.04 – 11.05. – Hodonín

24,41 3 E Jan Čertek 17.09.03 – 13.01. – Ostrava

400 m

49,41 3 A Rudolf Žižka 07.04.04 – 11.05. – Hodnín

53,77 5 A Adam Ševčík 13.08.00 – 15.02. – Ostrava

55,18 4 B Jiří Marčík 19.02.04 – 11.05. – Hodonín

800 m

2:00,62 5 A Pavel Novosad 23.07.04 – 11.05. – Hodonín

2:05,91 6 Adam Ševčík 13.08.00 – 03.02. – Ostrava

2:08,20 2 B Tomáš Brzobohatý 22.09.02 – 01.05. – Blansko

2:21,57 3 Vlastimil Chadim 13.10.76 – 24.02. – Jablonec nad Nisou

1 500 m

4:17,84 7 Tomáš Brzobohatý 22.09.02 – 08.05. – Ostrava

4:20,67 4 Jindřich Martinec 07.02.85 – 11.05. – Hodonín

4:21,09 5 František Mahovský 22.12.83 – 11.05. – Hodonín

4:37,38 12 B Adam Ševčík 13.08.00 – 15.02. – Ostrava

4:37,82 ms Martin Klvaňa 18.05.81 – 11.05. – Hodonín

3 000 m

9:23,07 5 Tomáš Brzobohatý 22.09.02 – 03.02. – Ostrava

5 000 m

16:05,30 4 František Mahovský 22.12.83 – 11.05. – Hodonín

16:08,23 5 Jindřich Martinec 07.02.85 – 11.05. – Hodonín

16:53,90 8 Tomáš Brzobohatý 22.09.02 – 11.05. – Hodonín

Půlmaratón

1:17:56 25 Jindřich Martinec 07.02.85 – 13.04. – Pardubice

1:19:26 28 Tomáš Brzobohatý 22.09.02 – 13.04. – Pardubice

1:30:55 4 Tomáš Hrdina 10.10.79 – 01.01. – Brno

1:35:10 78 František Slatina 25.01.66 – 14.04. – Brno

1:35:30 79 Tomáš Bůbela 01.04.71 – 14.04. – Brno

1:45,56 255 Petr Svoboda 15.10.68 – 13.04. – Pardubice

2:01:38 730 Ivan Kopeček 03.03.49 – 13.04. – Pardubice

Maratón

3:01:33,6 1 Daniel Orálek 29.03.70 – 13.01. – Třebovice

60 m překážek

8,87 3 Jan Čertek 17.09.03 – 06.01. – Ostrava

400 m překážek

57,94 2 Pavel Novosad 23.07.04 – 08.05. – Ostrava

Výška

174 9 Roman Stejskal 14.01.91 – 11.05 – Hodonín

Koule 7,26 kg

14,61 5 Martin Kollár 18.09.80 – 08.05. – Ostrava

10,90 8 Roman Stejskal 14.01.91 – 11.05 – Hodonín

Oštěp 800 g

39,02 9 Roman Stejskal 14.01.91 – 11.05 – Hodonín

Chůze 5 000 m

32:58,88 6 Tomáš Vojtíšek 24.11.73 – 21.01. – Ostrava

Chůze 10 000 m

1:07:35,06 11 Tomáš Vojtíšek 24.11.73 – 28.04. – Nové Město nad Metují

Chůze 10 km

1:04:09 Tomáš Vojtíšek 24.11.73 12.05. – Olomouc

Sprinterský trojboj /60 m-100 m-200 m/

2 117 2 František Křivánek 01.07.02 – 01.05. – Blansko

/7,40-11,81-24,11/

1 950 3 Jiří Marčík 19.02.04 – 01.05. – Blansko

/7,72-12,01-24,40/

Pavel Peksa 01.09.04 – 01.05. – Blansko

/7,43-11,57-0/

Štafeta 4 x 100 m

44,35 2 A Žižka-Zeman-Sedlecký-Pella – 11.05. – Hodonín

Štafeta 4 x 200 m

1:33,86 3 Křivánek-Sec-Marčík-Žižka – 03.02. – Ostrava

Štafeta 4 x 400 m

3:36,64 2 Křivánek-Merčík-Žižka-Novosad – 08.05. – Ostrava

JUNIOŘI /18-19 let/

60 m

7,72 -3,8 3 C Patrik Pastorek 09.03.05 – 01.05. – Blansko

8,14 6 E Kryštof Rybníkář 23.03.06 – 06.01. – Ostrava

100 m

11,71 +0,3 2 B Martin Sedlecký 03.03.06 – 11.05. – Hodonín

11,73 -2,6 1 B Patrik Pastorek 09.03.05 – 11.05. – Hodonín

12,53 +0,3 ms Kryštof Rybníkář 23.03.06 – 11.05. – Hodonín

150 m

19,47 5 I Kryštof Rybníkář 23.03.06 – 06.01. – Ostrava

200 m

23,03 +0,8 MS Martin Sedlecký 03.03.06 – 05.05. – Ostrava

23,27 -0,1 1 B Patrik Pastorek 09.03.05 – 11.05. – Hodonín

24,80 6 H Kryštof Hanek 28.01.05 – 23.01. – Ostrava

25,53 -1,4 ms Kryštof Rybníkář 23.03.06 – 11.05. – Hodonín

300 m

37,67 1 G Kryštof Hanek 28.01.05 – 06.01. – Ostrava

38,10 5 D Matyáš Oral 26.12.06 – 06.01. – Ostrava

38,80 4 G Matěj Křivánek 09.11.05 – 06.01. – Ostrava

400 m

51,35 5 A Štěpán Hanek 28.01.05 – 13.01. – Ostrava

51,99 3 C Kryštof Hanek 28.01.05 – 23.01. – Ostrava

52,38 4 B Matyáš Oral 26.12.06 – 13.01. – Ostrava

52,96 4 A Vojtěch Fic 16.12.05 – 08.05. – Ostrava

53,51 6 C Adam Neugebauer 22.05.05 – 23.01. – Ostrava

56,83 3 B Matěj Křivánek 09.11.05 – 08.05. – Ostrava

600 m

1:24,36 6 A Matyáš Oral 26.12.06 – 06.01. – Ostrava-klubovní rekord

1:25,10 8 A Kryštof Hanek 28.01.05 – 06.01. – Ostrava

1:29,88 5 B Matěj Křivánek 09.11.05 – 06.01. – Ostrava

800 m

1:57,86 4 Matyáš Oral 26.12.06 – 13.01. – Ostrava

1:59,25 3 Vojtěch Fic 16.12.05 – 08.05. – Ostrava

2:09,65 3 B Matěj Křivánek 09.11.05 – 01.05. – Blansko

1 000 m

2:40,00 7 A Vojtěch Fic 16.12.05 – 06.01. – Ostrava

1 500 m

4:01,86 ms Vojtěch Fic 16.12.05 – 11.05. – Uherské Hradiště

4:05,26 4 A Adam Zřídkaveselý 11.11.05 – 15.02. – Ostrava

3 000 m

8:55,72 1 Vojtěch Fic 16.12.05 – 05.05. – Ostravaklubovní rekord

60 m překážek

8,53 3 Štěpán Hanek 28.01.05 – 13.01. – Ostrava

1 500 m překážek

5:27,19 2 Matěj Křivánek 09.11.05 – 01.05. – Blansko

Dálka

673 +1,8 4 Martin Sedlecký 03.03.06 – 18.05. – Olomouc

579 +0,0 10 Patrik Pastorek 09.03.05 – 11.05. – Hodonín

Sprinterský trojboj /60 m-100 m-200 m/

1 937 4 Patrik Pastorek 09.03.05 – 01.05. – Blansko

/7,72-12,12-24,31/

1 200 Kryštof Rybníkář 23.03.06 – 01.05. – Blansko

/9,75-12,89-25,69/

Štafeta 4 x 400 m

3:36,19 1 Fic-Sec-Sedlecký-Pastorek – 08.05. – Ostrava

DOROSTENCI /16-17 let/

60 m

7,26 2 A Tomáš Horák 05.03.08 – 13.01. – Ostrava

7,38 2 A Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 20.01. – Ostrava

7,50 1 B David Pella 24.11.08 – 20.01. – Ostrava

150 m

17,14 5 C Martin Zeman 27.03.08 – 06.01. – OstravaRekord Jižní Moravy

17,99 4 F David Pella 24.11.08 – 06.01. – Ostrava

18,51 2 Ch Matěj Dujka 27.04.08 – 06.01. – Ostrava

19,93 6 Ch Ondřej Stejskal 20.02.08 – 06.01. – Ostrava

100 m

11,78 +2,0 3 D Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 11.05. – Hodonín

11,90 -0,4 1 D David Pella 24.11.08 – 08.05. – Ostrava

200 m

22,96 3 A Tomáš Horák 05.03.08 – 13.01. – Ostrava

23,19 -0,2 2 D Martin Zeman 27.03.08 – 11.05. – Hodonín

23,60 1 G David Pella 24.11.08 – 15.02. – Ostrava

23,95 ms Jan Sec 24.04.07 – 11.02. – Ostrava

24,73 +0,7 3 C Matěj Dujka 27.04.08 – 08.05. – Ostrava

24,85 +0,0 6 C Michal Kunovský 21.05.07 – 05.05. – Ostrava

26,19 -0,6 8 D Ondřej Stejskal 20.02.08 – 05.05. – Ostrava

300 m

36,11 2 D Martin Zeman 27.03.08 – 06.01. – Ostrava

38,48 1 G Michal Kunovský 21.05.07 – 06.01. – Ostrava

400 m

50,25 2 A Tomáš Horák 05.03.08 – 16.01. – Ostrava

50,82 2 B Martin Zeman 27.03.08 – 15.02. – Ostrava

51,40 ms Jan Sec 24.04.07 – 11.02. – Ostrava

53,11 3 B Michal Kunovský 21.05.07 – 03.02. – Ostrava

54,98 7 A Matěj Dujka 27.04.08 – 05.05. – Ostrava

600 m

1:25,67 10 A Michal Kunovský 21.05.07 – 06.01. – OstravaRekord Jižní Moravy

1:31,20 8 B Jan Slavík 25.11.08 – 06.01. – Ostrava

1:31,80 9 B Matěj Dujka 27.04.08 – 06.01. – Ostrava

800 m

1:58,33 1 A Jan Sec 24.04.07 – 18.05. – Olomouc

1:59,19 2 Michal Kunovský 21.05.07 – 05.05. – Ostrava

2:06,83 9 A Matěj Dujka 27.04.08 – 11.05. – Hodonín

2:07,50 5 Filip Hráček 29.04.08 – 26.01. – Ostrava

1 000 m

2:43,97 10 A Jan Sec 24.04.07 – 06.01. – Ostrava

2:50,87 5 B Filip Hráček 29.04.08 – 06.01. – Ostrava

3:00,62 5 Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 20.01. – Ostrava

1 500 m

4:20,95 13 A Jan Sec 24.04.07 – 15.02. – Ostrava

4:24,41 5 B Filip Hráček 29.04.08 – 15.02. – Ostrava

4:45,30 9 Tomáš Mezera 01.06.08 – 13.01. – Ostrava

3 000 m

10:33,69 4 Tomáš Mezera 01.06.08 – 08.05. – Ostrava

60 m překážek

8,68 4 A Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 21.01. – Ostrava

9,50 6 B Ondřej Stejskal 20.02.08 – 06.01. – Ostrava

110 m překážek

16,57 -0,4 1 B Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 08.05. – Ostrava

17,46 +0,1 3 Ondřej Stejskal 20.02.08 – 05.05. – Ostrava

Dálka

654 4 David Pella 24.11.08 – 23.01. – Ostrava

635 10 Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 10.02. – Praha

Výška

171 6 Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 20.01. – Ostrava

Tyč

320 7 Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 21.01. – Ostrava

Koule 5 kg

11,69 2 Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 20.01. – Ostrava

Oštěp 700 g

37,67 15 Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 08.05. – Ostrava

Sedmiboj (60 m-dálka-koule 6 kg-výška-60 m přek.-tyč-1 000 m)

4 409 1 Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 20.01. – Ostrava

/7,38-622-11,69-171-8,68-320-3:00,62/

Štafeta 4 x 100 m

47,20 3 Dujka-Kunovský-Pella-Stejskal – 05.05. – Ostrava

Štafeta 4 x 200 m

1:33,23 2 A Horák-Sec-Pella-Zeman – 25.02. – Ostrava

STARŠÍ ŽÁCI /14 – 15 let/

50 m

7,70 3 A Vít Látal 14.07.10 – 06.01. – Brno

60 m

7,99 +0,5 2 B Mikuláš Lang 20.11.09 – 19.05. – Vyškov

8,25 +0,8 1 B Dan Krejza 11.03.10 – 19.05. – Vyškov

8,34 -0,3 4 C Tomáš Korbička 26.10.09 – 12.05. – Znojmo

8,84 -2,8 2 C Matěj Knesl 22.10.10 – 02.05. – Brno

9,01 +2,0 5 A Jan Procházka 26.04.09 – 12.05. – Znojmo

9,06 6 E Vít Látal 14.07.10 – 26.01. – Ostrava

9,12 -1,6 6 B Matyáš Sapák 17.06.10 – 27.04. – Blansko

9,9 David Novák 03.11.10 – 19.04. – Brno

150 m

19,73 -0,8 3 C Tomáš Korbička 26.10.09 – 12.05. – Znojmo

20,33 -0,8 4 C Dan Krejza 11.03.10 – 12.05. – Znojmo

22,30 -3,1 4 C Matyáš Sapák 17.06.10 – 27.04. – Blansko

Filip Urbánek 21.09.10 – 19.05. – Vyškov

300 m

42,46 4 A Mikuláš Lang 20.11.09 – 19.05. – Vyškov

43,54 1 B Dan Krejza 11.03.10 – 19.05. – Vyškov

45,76 4 C Vít Látal 14.07.10 – 26.01. – Ostrava

48,42 4 C Matyáš Sapák 17.06.10 – 20.04. – Brno

800 m

2:26,85 6 A Martin Fic 28.02.10 – 12.05. – Znojmo

2:29,32 8 A David Novák 03.11.10 – 12.05. – Znojmo

2:35,30 8 Adam Koudelka 27.03.10 – 19.05. – Vyškov

2:37,99 9 Matyáš Sapák 17.06.10 – 19.05. – Vyškov

1 000 m

3:15,91 2 B Filip Urbánek 21.09.10 – 16.05. – Brno

3:24,97 2 A David Novák 03.11.10 – 02.05. – Brno

1 500 m

5:03,49 9 Filip Urbánek 21.09.10 – 22.02. – Ostrava

5:10,17 5 David Novák 03.11.10 27.04. – Blansko

5:57,34 3 Adam Koudelka 27.03.10 – 20.04. – Brno

60 m překážek

9,49 1 A Václav Kreidl 16.04.09 – 12.01. – Olomouc

100 m překážek

16,60 -2,5 4 Václav Kreidl 16.04.09 – 12.05. – Znojmo

200 m překážek

30,06 +0,2 3 Václav Kreidl 16.04.09 – 19.05. – Vyškov

Dálka

527 +0,7 4 Mikuláš Lang 20.11.09 – 20.04. – Brno

432 +0,4 7 Matyáš Sapák 17.06.10 – 20.04. – Brno

418 +0,2 9 Jan Procházka 26.04.09 – 12.05. – Znojmo

377 19 Vít Látal 14.07.10 – 06.01. – Brno

Výška

158 4 Václav Kreidl 16.04.09 – 02.05. – Brno

146 10 Jakub Kandrnál 08.06.08 – 02.05. – Brno

115 24 David Novák 03.11.10 – 19.04. – Brno

Koule 4 kg

6,51 23 Václav Kreidl 16.04.09 – 02.05. – Brno

Oštěp 600 g

25,15 7 Václav Kreidl 16.04.09 – 27.04. – Blansko

12,51 14 Matyáš Sapák 17.06.10 27.04. – Blansko

Kriketový míček

27,46 David Novák 03.11.10 – 19.04. – Brno

Čtyřboj (60 m-výška-míček-800 m)

752 David Novák 03.11.10 – 19.04. – Brno

/9,9-115-27,46-2:42,2/

Štafeta 4 x 300 m

2:58,16 1 Kreidl-Koudelka-Sapák-Krejza – 19.05. – Vyškov

3:06,09 4 Kereidl-Fic-Novák-Urbánek – 12.05. – Znojmo

MLADŠÍ ŽÁCI /12-13 let

50 m

7,10 1 Jan Vrbka 25.02.11 – 06.01. – Brno-klubovní rekord

7,76 2 E Matěj Hájek 01.06.11 – 06.01. – Brno

7,80 1 C Samuel Pavlíček 22.05.11 – 06.01. – Brno

8,26 3 E Petr Kotačka 30.07.12 – 06.01. – Brno

8,37 2 F Adam Banský 15.02.11 – 06.01. – Brno

60 m

7,90 +0,2 2 Jan Vrbka 25.02.11 – 12.05. – Znojmo

8,74 -0,2 1 B Lukáš Doležal 23.12.12 – 19.05. – Vyškov

8,84 -0,2 2 B Samuel Pavlíček 22.05.11 – 19.05. – Vyškov

9,03 3 D Jan Kreidl 12.03.12 – 26.01. – Ostrava

/8,92 +4,0 6 B – 20.04. – Brno/

9,06 +1,7 2 C Filip Durna 18.01.12 – 20.04. – Brno

9,14 4 C Šimon Kaňovský 16.01.12 – 26.01. – Ostrava

9,21 -1,5 2 B Matěj Hájek 01.06.11 – 27.04. – Blansko

9,27 +1,8 1 E Jaroslav Bartoň 10.09.11 – 20.04. – Brno

9,44 3 F Dominik Durna 18.01.12 – 22.02. – Ostrava

9,50 6 E Matyáš Čamlík 06.04.12 – 22.02. – Ostrava

9,65 1 E Petr Kotačka 30.07.12 – 12.01. – Brno

9,72 -1,7 7 A Adam Banský 15.02.11 – 27.04. – Blansko

9,81 4 F Tomáš Chudík 02.08.12 – 22.02. – Ostrava

9,81 -1,6 5 B Lukáš Műller 30.12.11 – 12.05. – Znojmo

9,88 -1,6 6 B Viktor Musil 13.04.12 – 27.04. – Blansko

/9,84 +2,3 2 G – 20.04. – Brno/

9,97 +2,3 4 G Jonáš Hrdina 27.06.12 – 20.04. – Brno

10,02 2 E Kryštof Valenta 08.11.12 – 12.01. – Brno

10,80 2 C Antonín Kalous 29.03.12 – 12.01. – Brno

/10,16 +2,3 5 G – 20.04. – Brno/

150 m

20,69 -1,4 1 D Jan Vrbka 25.02.11 – 27.04. – Blansko

22,97 2 F Matěj Hájek 01.06.11 – 22.02. – Ostrava

23,01 3 C Samuel Pavlíček 22.05.11 – 26.01. – Ostrava

23,68 5 C Lukáš Műller 30.12.11 – 26.01. – Ostrava

23,17 5 C Jan Kreidl 12.03.12 – 22.02. – Ostrava

24,28 -1,5 4 D Viktor Musil 13.04.12 – 27.04. – Blansko

300 m

45,02 2 A Jan Vrbka 25.02.11 – 19.05. – Vyškov

48,69 3 B Jan Kreidl 12.03.12 – 19.05. – Vyškov

800 m

2:44,38 7 Jaroslav Bartoň 10.09.11 – 12.05. – Znojmo

2:52,43 8 A Lukáš Műller 30.12.11 – 26.01. – Ostrava

2:51,42 6 Kryštof Valenta 08.11.12 – 20.04. – Brno

2:54,56 7 Lukáš Műller 30.12.11 – 20.04. – Brno

3:00,80 8 C Dominik Durna 18.01.12 – 22.02. – Ostrava

3:01,18 9 B Filip Durna 18.01.12 – 22.02. – Ostrava

3:05,0 Matěj Hájek 01.06.11 – 19.04. – Brno

3:10,73 9 Jonáš Hrdina 27.06.12 – 20.04. – Brno

50 m překážek

9,07 1 D Jan Vrbka 25.02.11 – 06.01. – Brno-klubovní rekord

9,62 3 D Samuel Pavlíček 22.05.11 – 06.01. – Brno

60 m překážek

11,61 -0,3 4 Samuel Pavlíček 22.05.11 – 12.05. – Znojmo

12,31 +1,2 4 A Viktor Musil 13.04.12 – 19.05. – Vyškov

12,48 +1,2 5 A Jonáš Hrdina 27.06.12 – 19.05. – Vyškov

Výška

147 2 Samuel Pavlíček 22.05.11 – 26.01. – Ostrava

144 4 Jan Kreidl 12.03.12 – 12.05. – Znojmo

131 5 Jonáš Hrdina 27.06.12 – 19.05. – Vyškov

120 5 Kryštof Valenta 08.11.12 – 20.04. – Brno

111 21 Jaroslav Bartoň 10.09.11 – 16.05. – Brno

115 7 Viktor Musil 13.04.12 – 20.04. – Brno

Dálka

523 +0,7 1 Jan Vrbka 25.02.11 – 12.05. – Znojmo

443 +0,5 8 Samuel Pavlíček 22.05.11 – 12.05. – Znojmo

415 12 Jaroslav Bartoň 10.09.11 – 16.05. – Brno

411 -0,7 6 Filip Durna 18.01.12 – 20.04. – Brno

/416 +3,3 6 – 20.04. – Brno/

408 +2,0 2 B Kryštof Valenta 08.11.12 – 20.04. – Brno

402 +1,0 8 A Jan Kreidl 12.03.12 – 20.04. – Brno

401 +0,4 9 A Lukáš Doležal 23.12.12 – 20.04. – Brno

399 17 Tomáš Chudík 02.08.12 – 22.02. – Ostrava

388 +0,6 11 A Matěj Hájek 01.06.11 – 20.04. – Brno

383 +0,7 12 Adam Banský 15.02.11 – 27.04. – Blansko

380 3 Matyáš Čamlík 06.04.12 – 12.01. – Brno

377 5 Petr Kotačka 30.07.12 – 12.01. – Brno

375 18 Šimon Kaňovský 16.01.12 – 26.01. – Ostrava

374 -0,1 7 B Lukáš Műller 30.12.11 – 20.04. – Brno

368 +0,7 8 B Jonáš Hrdina 27.06.12 – 20.04. – Brno

368 +0,3 9 B Viktor Musil 13.04.12 – 20.04. – Brno

/381 +2,2 13 – 27.04. – Blansko/

333 10 Antonín Kalous 29.03.12 – 12.01. – Brno

Koule 3 kg

7,22 10 Matěj Hájek 01.06.11 – 12.05. – Znojmo

7,11 11 Jaroslav Bartoň 10.09.11 – 12.05. – Znojmo

6,04 7 Adam Banský 15.02.11 – 19.05. – Vyškov

4,55 10 Viktor Musil 13.04.12 – 19.05. – Vyškov

Oštěp 500 g

15,08 7 Tomáš Chudík 02.08.12 – 20.04. – Brno

14,15 20 Filip Durna 18.01.12 – 12.05. – Znojmo

12,64 21 Dominik Durna 18.01.12 – 12.05. – Znojmo

Kriketový míček

45,84 8 Tomáš Chudík 02.08.12 – 19.05. – Vyškov

42,20 11 Matěj Hájek 01.06.11 – 19.05. – Vyškov

34,20 40 Jan Vrbka 25.02.11 – 19.04. – Brno

28,78 22 Dominik Durna 18.01.12 – 19.05. – Vyškov

Čtyřboj (50 m-dálka-50 m přek-výška)

1 178 4 Jan Vrbka 25.02.11 – 06.01. – Brno

/7,10-436-9,07-0/

1 117 5 Samuel Pavlíček 22.05.11 – 06.01. – Brno

/7,80-389-9,62-140/

303 17 Adam Banský 15.02.11 – 06.01. – Brno

/8,37-348-0-0/

Čtyřboj (60 m-dálka-míček-800 m)

1 340 2 Jan Vrbka 25.02.11 – 19.04. – Brno

/8,1-477-34,20-2:43,3/

767 38 Matěj Hájek 01.06.11 – 19.04. – Brno

/9,3-383-37,99-3:05,0/

Štafeta 4 x 60 m

34,13 3 Doležal-Pavlíček-Kreidl-Durna – 19.05. – Vyškov

34,37 1 A Doležal-Pavlíček-Kreidl-Hájek – 27.04. – Brno

35,66 5 Hájek-Musil-Banský-Durna – 19.05. – Vyškov

NEJMLADŠÍ ŽÁCI /do 11 let/

60 m

9,08 +2,0 3 A David Šenkýř 16.04.13 – 20.04. – Brno

9,70 +3,2 1 G Petr Műller 14 – 20.04. – Brno

9,84 +1,2 3 D Nikša Protič 22.03.15 – 23.04. – Blansko

9,88 +1,1 2 C Ernest Baránek 06.09.14 – 23.04. – Blansko

10,48 +1,0 5 F Jakub Vykydal 08.06.14 – 20.04. – Brno

10,62 +1,7 1 F Tadeáš Láník 09.12.15 – 20.04. – Brno

10,70 +1,5 2 D Jan Jůva 30.06.13 – 20.04. – Brno

10,71 +1,2 5 D Václav Vacenovský 17.09.15 – 23.04. – Blansko

/10,36 +3,7 1 B – 20.04. – Brno/

10,89 +1,4 4 A Daniel Dvořák 05.07.15 – 20.04. – Brno

10,93 +1,4 5 A Filip Kuřitka 30.03.15 – 20.04. – Brno

10,98 +1,3 4 H Arthur Soto 17.09.14 – 20.04. – Brno

11,03 2 E Hubert Mareček 09.12.13 – 05.01. – Brno

11,07 +1,5 3 D Václav Tesař 14 – 20.04. – Brno

11,18 2 C Tomáš Vrána 19.04.13 – 05.01. – Brno

11,30 +0,2 1 E Teodor Tannenberger 23.01.17 – 20.04. – Brno

11,33 +1,2 7 B Jonáš Menc 27.10.13 – 23.04. – Blansko

11,56 +1,5 4 D Jonáš Topinka 22.02.13 – 20.04. – Brno

11,60 +3,7 5 B Antonín Mička 18.09.17 – 20.04. – Brno

11,61 +0,5 7 A Jonáš Topinka 22.02.13 – 23.04. – Blansko

11,77 +1,7 2 F Kryštof Čamlík 28.04.17 – 20.04. – Brno

11,81 +1,2 7 D Matěj Knězek 25.04.14 – 23.04. – Blansko

/11,79 +2,5 5 C – 20.04. – Brno/

11,90 +0,2 3 G Štěpán Dvořák 16.04.16 – 20.04. – Brno

12,13 +0,2 3 E Petr Műller 07.06.14 – 20.04. – Brno

12,70 +0,2 5 G Kristian Švec 09.06.18 – 20.04. – Brno

13,00 +3,2 6 G Viktor Voráč 01.10.14 – 20.04. – Brno

14,22 +0,2 6 G Jakub Vyplašil 18.02.18 – 20.04. – Brno

60 m – – z vysokého startu bez bloků

9,2 1 A David Šenkýř 16.04.13 – 21.03. – Brno

9,5 3 B Kristián Jahoda 27.05.13 – 21.03. – Brno

9,5 1 A Nikša Protič 22.03.15 – 21.03. – Brno

9,6 2 A Ernest Baránek 06.09.14 – 21.03. – Brno

10,3 6 Jan Jůva 30.06.13 – 21.03. – Brno

10,68 2 E Tadeáš Láník 09.12.15 – 12.01. – Brno

10,5 Tobiáš Jílek 22.07.13 – 21.03. – Brno

10,5 2 B Václav Vacenovský 17.09.15 – 21.03. – Brno

10,7 8 Tomáš Vrána 19.04.13 – 21.03. – Brno

11,24 1 C Filip Kuřitka 30.03.15 – 12.01. – Brno

11,3 10 Jonáš Menc 27.10.13 – 21.03. – Brno

11,4 6 Martin Czinege 17.10.15 – 21.03. – Brno

11,73 2 B Antonín Mička 18.09.17 – 12.01. – Brno

11,85 1 G Teodor Tannenberger 23.01.17 – 12.01. – Brno

12,08 1 D Kryštof Čamlík 28.04.17 – 12.01. – Brno

12,35 2 F Filip Mervart 11.01.17 – 12.01. – Brno

12,46 2 D Andreas Kučera 04.12.17 – 12.01. – Brno

12,3 11 Matěj Knězek 25.04.14 – 21.03. – Brno

13,1 12 Viktor Voráč 01.10.14 – 21.03. – Brno

13,50 2 C Teodor Sommer 03.05.16 – 12.01. – Brno

14,0 11 Vojtěch Kučera 22.12.17 – 21.03. – Brno

16,85 2 G Edvin Sommer 23.08.18 – 12.01. – Brno

200 m

39,01 4 A Matěj Knězek 14 – 09.03. – Ostrava

200 m – z vysokého startu bez bloků

35,1 1 David Šenkýř 16.04.13 – 21.03. – Brno

36,6 3 Tobiáš Jílek 22.07.13 – 21.03. – Brno

37,2 4 Kristián Jahoda 27.05.13 – 21.03. – Brno

38,0 5 Ernest Baránek 06.09.14 – 21.03. – Brno

38,8 3 Tadeáš Láník 09.12.15 – 21.03. – Brno

39,7 6 Jan Jůva 30.06.13 – 21.03. – Brno

41,9 5 Václav Vacenovský 17.09.15 – 21.03. – Brno

42,5 8-9 Jonáš Menc 27.10.13 – 21.03. – Brno

45,4 10 Matěj Knězek 25.04.14 – 21.03. – Brno

46,3 6 Martin Czinege 17.10.15 – 21.03. – Brno

46,4 11 Viktor Voráč 01.10.14 – 21.03. – Brno

300 m

49,21 2 A David Šenkýř 16.04.13 – 02.05. – Břeclav

55,81 1 B Petr Műller 07.06.14 – 23.04. – Blansko

56,96 3 A Ernest Baránek 06.09.14 – 23.04. – Blansko

59,82 9 C Arthur Soto 17.09.14 – 23.04. – Blansko

1:01,07 3 B Tadeáš Láník 09.12.15 – 23.04. – Blansko

1:04,59 6 B Hubert Mareček 09.12.13 – 23.04. – Blansko

600 m

1:59,80 5 A David Šenkýř 16.04.13 – 20.04. – Brno

2:07,79 2 B Tobiáš Jílek 22.07.13 – 20.04. – Brno

2:15,68 8 A Kristián Jahoda 27.05.13 – 20.04. – Brno

2:18,55 4 B Ernest Baránek 06.09.14 – 20.04. – Brno

2:18,56 1 A Tadeáš Láník 09.12.15 – 20.04. – Brno

2:19,23 4 C Jan Hájek 14 – 20.04 – Brno

2:19,35 6 B Petr Műller 07.06.14 – 20.04. – Brno

2:20,44 6 D Arthur Soto 17.09.14 – 20.04. – Brno

2:27,94 2 A Daniel Dvořák 05.07.15 – 20.04. – Brno

2:34,93 3 A Teodor Tannenberger 23.01.17 – 20.04. – Brno

2:,36,73 4 A Štěpán Dvořák 16.04.16 – 20.04. – Brno

2:46,11 5 A Jan Műller 16 – 20.04. – Brno

2:46,34 6 B Kryštof Čamlík 28.04.17 – 20.04. – Brno

2:47,36 8 C Viktor Voráč 01.10.14 – 20.04. – Brno

Dálka –měřeno z místa odrazu

391 1 David Šenkýř 16.04.13 – 21.03. – Brno

365 2 Ernest Baránek 06.09.14 – 05.01. – Brno

357 3 Kristián Jahoda 27.05.13 – 21.03. – Brno

348 5 B Petr Műller 07.06.14 – 20.04. – Brno

347 4 Tobiáš Jílek 22.07.13 – 21.03. – Brno

343 2 Nikša Protič 22.03.15 – 21.03. – Brno

331 6 Tomáš Vrána 19.04.13 – 21.03. – Brno

320 8 Jan Jůva 30.06.13 – 05.01. – Brno

320 11 B Jan Hájek 14 – 20.04 – Brno

312 3 Filip Kuřitka 30.03.15 – 12.01. – Brno

312 3 Václav Vacenovský 17.09.15 – 21.03. – Brno

301 10 Jonáš Menc 27.10.13 – 21.03. – Brno

300 14 B Jakub Vykydal 08.06.14 – 13.01. – Brno

298 15 Matěj Knězek 25.04.14 – 09.03. – Ostrava

295 14 A Václav Tesař 14 – 20.04. – Brno

291 11 Viktor Voráč 01.10.14 – 21.03. – Brno

291 29 Hubert Mareček 09.12.13 – 23.04. – Blansko

276 6 Filip Mervart 11.01.17 – 12.01. – Brno

273 5 Tadeáš Láník 09.12.15 – 21.03. – Brno

266 7 Teodor Tannenberger 23.01.17 – 12.01. – Brno

254 10 Antonín Mička 18.09.17 – 12.01. – Brno

252 11 Kryštof Čamlík 28.04.17 – 12.01. – Brno

235 18 A Jonáš Topinka 22.02.13 – 20.04. – Brno

227 7 Martin Czinege 17.10.15 – 21.03. – Brno

225 12 Andreas Kučera 04.12.17 – 12.01. – Brno

210 11 Arthur Soto 17.09.14 – 05.01. – Brno

195 13 Teodor Sommer 03.05.16 – 12.01. – Brno

181 9 Vojtěch Kučera 22.12.17 – 21.03. – Brno

147 14 Edvin Sommer 23.08.18 – 12.01. – Brno

Dálka –z místa

172 3 A Filip Kuřitka 30.03.15 – 20.04. – Brno

168 7 A Nikša Protič 22.03.15 – 20.04. – Brno

162 3 B Teodor Tannenberger 23.01.17 – 20.04. – Brno

157 9 A Vilém Dvořák 17.09.15 – 20.04. – Brno

147 4 B Kristian Švec 09.06.18 – 20.04. – Brno

141 13 A Václav Vacenovský 17.09.15 – 20.04. – Brno

141 5 B Teodor Sommer 03.05.16 – 20.04. – Brno

139 14 A Daniel Dvořák 05.07.15 – 20.04. – Brno

137 9 B Antonín Mička 18.09.17 – 20.04. – Brno

127 13 B Jakub Vyplašil 18.02.18 – 20.04. – Brno

124 14 B Kryštof Čamlík 28.04.17 – 20.04. – Brno

123 15 B Jan Műller 16 – 20.04. – Brno

Koule 2 kg

7,57 1 Kristián Jahoda 27.05.13 – 20.04. – Brno

6,71 3 Jan Hájek 14 – 20.04 – Brno

6,42 5 Tobiáš Jílek 22.07.13 – 20.04. – Brno

4,93 9 Jonáš Topinka 22.02.13 – 20.04. – Brno

4,66 11 Viktor Voráč 01.10.14 – 20.04. – Brno

4,66 12 Matěj Knězek 25.04.14 – 20.04. – Brno

4,53 13 Jan Jůva 30.06.13 – 20.04. – Brno

Kriketový míček

22,72 27 Jonáš Menc 27.10.13 – 23.04. – Blansko

21,52 29 Matěj Knězek 25.04.14 – 23.04. – Blansko

17,99 34 Jonáš Topinka 22.02.13 – 23.04. – Blansko

16,96 36 Arthur Soto 17.09.14 – 23.04. – Blansko

15,72 39 Ernest Baránek 06.09.14 – 23.04. – Blansko

15,39 41 Václav Vacenovský 17.09.15 – 23.04. – Blansko

8,61 42 Tadeáš Láník 09.12.15 – 23.04. – Blansko

Plný míč 1 kg

5,26 4 Filip Kuřitka 30.03.15 – 20.04. – Brno

4,63 6 Václav Vacenovský 17.09.15 – 20.04. – Brno

4,37 9 Antonín Mička 18.09.17 – 20.04. – Brno

4,21 12 Štěpán Dvořák 16.04.16 – 20.04. – Brno

3,73 16 Kristian Švec 09.06.18 – 20.04. – Brno

3,40 17 Tadeáš Láník 09.12.15 – 20.04. – Brno

3,33 18 Teodor Sommer 03.05.16 – 20.04. – Brno

Štafeta 4 x 200 m – MIX

38,64 1 A Pudelková-Sedláčková-Šenkýř-Menc – 23.04. – Blansko

40,58 1 B Křivánková-Bartoňová-Soto-Műller – 23.04. – Blansko

43,91 6 D Ryšavá-Sedláková-Láník-Vacenovský – 23.04. – Blansko

45,67 4 C Topiková-Šléglová-Mareček-Vykydal – 23.04. – Blansko

Výkony hostujících závodníků a cizinců startujících za družstva

AC Moravská Slavia Brno, spolek,

mužů, dorostenců a staršího žactva

DOROSTENCI /16-17 let/

MUŽI

200 m

23,64 +0,1 4 B Viktor Veleba 04.11.01 – 11.05. – Hodonín-SK Speed Brno

400 m

51,16 5 A Viktor Veleba 04.11.01 – 11.05. – Hodonín-SK Speed Brno

Výška

182 4 Matúš Grieš 29.11.02 – 11.05. – Hodonín

Trojskok

13,49 +1,0 1 Matúš Grieš 29.11.02 – 11.05. – Hodonín

Oštěp 800 g

50,33 3 Jakub Hromada 25.09.02 – 11.05. – HodonínAO Slavia STU Bratislava

JUNIOŘI /18-19 let/

Oštěp 800 g

50,24 ms Šimon Debnár 18.04.05 – 11.05. – HodonínAO TJ Slávia STU

DOROSTENCI /16-17 let/

100 m

11,79 +0,3 1 C Filip Baláč 03.09.08 – 05.05. – Ostrava-AK Ludvíka Daňka Blansko

11,91 +0,3 2 C David Veselý 16.01.08 – 05.05. – Ostrava-AK Ludvíka Daňka Blansko

200 m

23,85 +1,5 2 B Filip Baláč 03.09.08 – 05.05. – Ostrava-AK Ludvíka Daňka Blansko

24,48 +0,0 4 C Adam Valíček 02.04.08 05.05. – Ostrava-SK Speed Brno

25,34 -0,6 5 D Štěpán Šerý 13.01.08 – 05.05. – Ostrava-AK Ludvíka Daňka Blansko

400 m

53,11 5 A Filip Baláč 03.09.08 – 05.05. – Ostrava-AK Ludvíka Daňka Blansko

800 m

2:00,84 6 A Adam Valíček 02.04.08 – 11.05. – Hodonín-SK Speed Brno

2:09,68 8 Štěpán Šerý 13.01.08 – 05.05. – Ostrava-AK Ludvíka Daňka Blansko

110 m překážek

16,47 +0,1 2 Denis Ellinger 04.10.07 – 05.05. – Ostrava-AK Ludvíka Daňka Blansko

300 m překážek

45,04 3 B Denis Ellinger 04.10.07 – 05.05. – Ostrava-AK Ludvíka Daňka Blansko

Výška

169 10 Denis Ellinger 04.10.07 – 11.05. – Hodonín-AK Ludvíka Daňka Blansko

Dálka

630 +0,2 5 David Veselý 16.01.08 – 05.05. – Ostrava-AK Ludvíka Daňka Blansko

529 +0,9 15 Denis Ellinger 04.10.07 – 11.05. – HodonínAK Ludvíka Daňka Blansko

Disk 1,5 kg

30,75 10 Václav Lošek 17.08.08 – 05.05. – Ostrava-Orel Vyškov

Oštěp 700 g

37,51 12 Václav Lošek 17.08.08 – 05.05. – Ostrava-Orel Vyškov

36,13 16 David Veselý 16.01.08 – 05.05. – Ostrava-AK Ludvíka Daňka Blansko

STARŠÍ ŽÁCI /14 – 15 let/

Oštěp 600 g

27,80 2 Matyas Sebera 22.09.10 – 27.04. – Blansko-AK Tišnov

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card