Výsledky atletů Moravské Slavie Brno v roce 2021 stav k 9.6.

MUŽI

200 m

24,25 +2,4  3 C    Jakub Stibal                     29.01.01   – 30.05.  –    Brno

28,37  -1,3   4 A   Libor Tuček                     04.08.65   – 30.05.  –    Brno

800 m

1:59,00       2       Jakub Stibal                     29.01.01   – 03.02.  –    Ostrava

10 000 m

36:41          7 C    Tomáš Hrdina                  10.10.79   – 02.06.  –    Brno

38:34          14 C  Vlastimil Chadim            13.10.76   – 02.06.  –    Brno

41:31          33 C  Jindřich Martinec            07.02.85   – 02.06.  –    Brno

1:11:05       51 A Pavel Sedláček                21.02.53   – 02.06.  –    Brno

Půlmaratón

1:22:10       68     Petr Buček                       07.07.94   – 10.04.  –    Ostřešany

1:24:09       70     Tomáš Hrdina                  10.10.79   – 10.04.  –    Ostřešany

50 km – silnice

3:50:11 9 Zbyněk Tkadlčík 28.01.74 – 05.06. – Plzeň

4:17:07 Daniel Orálek 29.03.70 – 05.06. – Plzeň

100 km – silnice

8:44:53 9 Zbyněk Tkadlčík 28.01.74 – 05.06. – Plzeň

Kladivo 7,26 kg

29,42 2 Marek Vrbka 02.07.61 – 09.06. – Brno

26,22 4 František Vrbka 23.07.58 – 09.06. – Brno

10 000 m chůze

1:08:53,82 29 Tomáš Vojtíšek 24.11.73 – 05.06. – Rumburk

3 km chůze – okruh

16:46          2       Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 10.04.  –    Olomouc

JUNIOŘI /18-19 let/

60 m

7,51            4 B    František Křivánek          01.07.02   – 06.03.  –    Ostrava

100 m

11,91 -1,2 3 B Luděk Čumpelík 24.04.03 – 05.06. – Třebíč

11,96 -1,2 5 C Marek Čermák 07.04.03 – 05.06. – Olomouc

12,02 -1,4 2 A Jonáš Konečný 21.01.03 – 30.05. – Brno

200 m

24,06  +2,4  2 C    Michal Novotný               16.09.03   – 30.05.  –    Brno

24,12 +1,8  3 D   Jonáš Konečný                21.01.03   – 30.05.  –    Brno

400 m

53,76 6 A Luděk Čumpelík 24.04.03 – 05.06. – Třebíč

800 m

2:05,07       1 B    Jakub Košťál                   04.07.03   – 30.05.  –    Brno

2:05,79       2 B    Ondřej Němec                 24.12.02   – 30.05.  –    Brno

2:10,45       5 B    Jakub Hartmann              22.03.03   – 30.05.  –    Brno

1 500 m

4:17.25       10     Ondřej Němec                 24.12.02   – 06.03.  –    Ostrava

4:51,67 5 Luděk Čumpelík 24.04.03 – 06.06. – Třebíč

10 000 m

34:49,59     7      Ondřej Němec                 24.12.02   – 24.04.  –    Skalica

110 m překážek

15,41 -1,3 1 B Luděk Čumpelík 24.04.03 – 06.06. – Třebíč

/15,28 +2,2 1 – 30.05. – Brno/

Dálka

619 +0,6 5 Luděk Čumpelík 24.04.03 – 05.06. – Třebíč

607 +0,8 12 Jonáš Konečný 21.01.03 – 05.06. – Olomouc

583 -1,2      2       Michal Novotný              16.09.03   – 30.05.  –    Brno

Výška

186                     Luděk Čumpelík             24.04.03   – 05.06. – Třebíč

160             3       Michal Novotný              16.09.03   – 30.05.  –    Brno

Tyč

380 2 Henrich Strýček 17.11.02 – 01.06. – Čejkovice

360 5 Luděk Čumpelík 24.04.03 – 06.06. – Třebíč

Koule 6 kg

12,02 2 Luděk Čumpelík 24.04.03 – 05.06. – Třebíč

Disk 1,75 kg

36,16 6 Luděk Čumpelík 24.04.03 – 06.06. – Třebíč

Oštěp 800 g

56,08 2 Luděk Čumpelík 24.04.03 – 06.06. – Třebíč

Desetiboj (100 m-dálka-koule 6 kg-výška-400 m-110 m přek.-tyč-oštěp-1 500 m)

Luděk Čumpelík 24.04.03 – 05.06. – Třebíč

/11,91-619-12,02-186-53,76-15,41-36,16-360-56,08-4:51,67/

DOROSTENCI /16-17 let/

60 m

7,36            7 B   Martin Martečík              11.01.05   – 06.03.  –    Ostrava

100 m

11,46 -1,3 2 D Martin Martečík 11.01.05 – 06.06. – Zlín

11,66 +0,6 1 B Pavel Peksa 01.09.04 – 06.06. – Zlín

200 m

22,99 +1,8  1 D   Martin Martečík              11.01.05   – 30.05.  –    Brno

23,87 -0,1 5 A Pavel Peksa 01.09.04 – 06.06. – Zlín

/23,71 +2,4 1 C – 30.05. – Brno/

24,05 +0,4 1 B Štěpán Hanek 28.01.05 – 30.05. – Brno

24,75 -1,0 5 B Jiří Marčík 19.02.04 – 06.06. – Zlín

25,37 +1,5 4 D Adam Neugebauer 22.05.05 – 06.06. – Zlín

400 m

49.98          1 B    Rudolf Žižka                   07.04.04   – 07.03.  –    Ostrava

56,73 3 D Jiří Marčík 19.02.04 – 06.06. – Zlín

800 m

2:10,11       4 B    Kryštof Hanek                28.01.05   – 30.05.  –    Brno

60 m překážek

8,62            5 B    Vladimír Pokora              01.08.04   – 06.03.  –    Ostrava

9,20            6 B    Štěpán Hanek                  28.01.05   – 06.03.  –    Ostrava

110 m překážek

15,01 -1,2 1 A Štěpán Hanek 28.01.05 – 06.06. – Zlín

300 m překážek

39,48 1 B Štěpán Hanek 28.01.05 – 06.06. – Zlín

Dálka

582 10 Adam Neugebauer 22.05.05 – 06.06. – Zlín

Štafeta 4 x 400 m

3:43,23 3 Hanek-Hanek-Martečík-Neugebauer – 06.06. – Zlín

STARŠÍ ŽÁCI /14 – 15 let/

60 m

8,21 -1,1     1       Ondřej Bartoš                  28.04.07   – 02.06.  –    Brno

8,21 -1,1     2       Adam Vrábel                   12.12.06   – 02.06.  –    Brno

8,42 -1,1     3       Kryštof Rybnikář            23.03.06   – 02.06.  –    Brno

8,47 -1,1     4       Michal Kunovský            21.05.07   – 02.06.  –    Brno

200 m

26,61 -1,3   2 A   Vít Holík                         05.05.06   – 30.05.  –    Brno

28,29 -1,3   3 A   Kryštof Rybníkář            23.03.06   – 30.05.  –    Brno

800 m

2:17,23       1       Michal Kunovský            21.05.07   – 02.06.  –    Brno

2:30,98       2       Ondřej Bartoš                  28.04.07   – 02.06.  –    Brno

2:37,27       3       Kryštof Rybnikář            23.03.06   – 02.06.  –    Brno

2:54,58       4       Kristian Honek                05.11.07   – 02.06.  –    Brno

Dálka

459   -1,3    1       Adam Vrábel                   12.12.06   – 02.06.  –    Brno

433   -0,9    2       Kryštof Rybnikář            23.03.06   – 02.06.  –    Brno

367    -1,5     3       Kristian Honek                05.11.07   – 02.06.  –    Brno

Disk 1 kg

27,85 4 Vít Holík 05.05.06 – 09.06. – Brno

MLADŠÍ ŽÁCI /12-13 let

60 m

8,24 -0,9 1 A Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 02.06. – Brno

8,30 -0,9 2 A Tomáš Horák 05.03.08 – 02.06. – Brno

8,30 +0,6 2 A Jan Slavík 25.11.08 – 08.06. – Brno

8,30 +0,0 1 B David Pella 24.11.08 – 08.06. – Brno

8,46 +0,6 4 A Martin Zeman 27.03.08 – 08.06. – Brno

8,98 +0,0 2 B Václav Kreidl 16.04.09 – 02.06. – Brno

9,29 +0,0 5 C Matěj Dujka 27.04.08 – 08.06. – Brno

9,37 +0,0 3 B Shai Elijah Selinger 19.09.08 – 02.06. – Brno

9,37 +0,4 2 D Eduard Vavruša 18.01.08 – 08.06. – Brno

9,43 +0,0 4 B Oskar Telecký 14.04.08 – 02.06. – Brno

9,74 -0,9 4 A Mikuláš Lang 20.11.09 – 02.06. – Brno

9,97 -0,9 5 A Daniel Adámek 22.01.09 – 02.06. – Brno

10,38 -0,9 6 A Jan Kroupa 23.03.09 – 02.06. – Brno

150 m

20,02 -0,1 2 A Tomáš Horák 05.03.08 – 08.06. – Brno

21,42 +1,4 1 E Václav Kreidl 16.04.09 – 08.06. – Brno

22,53 -1,3 1 C Oskar Telecký 14.04.08 – 08.06. – Brno

23,65 +1,4 2 E Mikuláš Lang 20.11.09 – 08.06. – Brno

800 m

2:18,80 1 A Jan Slavík 25.11.08 – 08.06. – Brno

2:28,96 2 Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 02.06. – Brno

2:37,88 3 David Pella 24.11.08 – 02.06. – Brno

2:41,77 4 Matěj Dujka 27.04.08 – 02.06. – Brno

2:45,22 1 C Šimon Francl 02.03.08 – 08.06. – Brno

2:50,89 3 B Mikuláš Lang 20.11.09 – 08.06. – Brno

2:54,34 5 Václav Kreidl 16.04.09 – 02.06. – Brno

2:55,80 5 B Shai Elijah Selinger 19.09.08 – 08.06. – Brno

2:57,35 7 C Eduard Vavruša 18.01.08 – 08.06. – Brno

Výška

135 1 Jan Slavík 25.11.08 – 02.06. – Brno

2 Martin Zeman 27.03.08 – 08.06. – Brno

125 2 Václav Kreidl 16.04.09 – 02.06. – Brno

3 Oskar Telecký 14.04.08 – 02.06. – Brno

115 4 Mikuláš Lang 20.11.09 – 02.06. – Brno

Dálka

537 +0,4 1 Tomáš Horák 05.03.08 – 08.06. – Brno

470 -1,4 2 Jan Slavík 25.11.08 – 02.06. – Brno

463 +0,4 3 David Pella 24.11.08 – 02.06. – Brno

429 -1,3 4 Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 02.06. – Brno

406 +0,4 11 Šimon Francl 02.03.08 – 08.06. – Brno

403 -0,7 5 Václav Kreidl 16.04.09 – 02.06. – Brno

386 +0,5 16 Eduard Vavruša 18.01.08 – 08.06. – Brno

352 -0,8 6 Mikuláš Lang 20.11.09 – 02.06. – Brno

323 -0,8 8 Matěj Dujka 27.04.08 – 02.06. – Brno

307 -0,1 9 Jan Procházka 26.04.09 – 02.06. – Brno

Koule 3 kg

10,72 1 Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 08.06. – Brno

Kriketový míček

53,14 2 Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 08.06. – Brno

44,49 5 Václav Kreidl 16.04.09 – 08.06. – Brno

40,51 7 Oskar Telecký 14.04.08 – 08.06. – Brno

29,93 16 Šimon Francl 02.03.08 – 08.06. – Brno

29,11 17 Mikuláš Lang 20.11.09 – 08.06. – Brno

27,85 18 Shai Elijah Selinger 19.09.08 – 08.06. – Brno

Štafeta 4 x 60 m

33,10 1 A Horák-Kreidl-Slavík-Zeman – 08.06. – Brno

NEJMLADŠÍ ŽÁCI /do 11 let/

60 m

9,12                     Jan Vrbka                        25.02.11   – 02.06.  –    Brno

10,02                   Václav Zbořil                  06.08.11   – 02.06.  –    Brno

10,11                   Samuel Pavlíček              22.05.11   – 02.06.  –    Brno

10,12                   Matěj Hájek                     01.06.11   – 02.06.  –    Brno

10,21                   Adam Koudelka              27.03.10   – 02.06.  –    Brno

10,30                   Lukáš Doležal                 23.12.12   – 02.06.  –    Brno

10,45                   Tedeáš Vašut                   30.07.10   – 02.06.  –    Brno

10,46                   Jan Kreidl                        12             – 02.06.  –    Brno

10,47                   Jaroslav Bartoň                10.09.11   – 02.06.  –    Brno

10,56                   Petr Kotačka                   30.07.12   – 02.06.  –    Brno

10,57                   Dominik Durna               18.01.12   – 02.06.  –    Brno

10,63                   Matyáš Čamlík                12             – 02.06.  –    Brno

10,65                   David Šenkýř                  13             – 02.06.  –    Brno

10,83                   Richard Machát               12             – 02.06.  –    Brno

10,85                   Filip Durna                      18.01.12   – 02.06.  –    Brno

10,86                   Jakub Kareš                     07.05.10   – 02.06.  –    Brno

10,89                   Tomáš Melichar               18.06.10   – 02.06.  –    Brno

10,90                   Filip Toman                     10.09.12   – 02.06.  –    Brno

11,03                   Tomáš Chudík                 02.08.12   – 02.06.  –    Brno

11,07                   Šimon Benáček               02.08.12   – 02.06.  –    Brno

11,15                   Jan Tuček                        14.08.12   – 02.06.  –    Brno

11,19                   Aleš Horák                      26.07.11   – 02.06.  –    Brno

11,26                   Filip Mrázek                    18.09.13   – 02.06.  –    Brno

11,31                   Lukáš Novotný               11             – 02.06.  –    Brno

11,32                   Robert Lipovský             08.04.13   – 02.06.  –    Brno

11,40                   Tobiáš Jílek                      22.07.13   – 02.06.  –    Brno

11,42                   David Novák                   03.11.10   – 02.06.  –    Brno

11,42                   Maxim Žilka                    14.06.11   – 02.06.  –    Brno

11,56                   Tomáš Vrána                   19.04.13   – 02.06.  –    Brno

11,66                   Jonáš Kaláb                     29.11.11   – 02.06.  –    Brno

11,71                   Daniel Lechner                08.04.10   – 02.06.  –    Brno

12,02                   Vítek Horáček                 15.07.13   – 02.06.  –    Brno

12,45                   Radovan Krajina             28.04.13   – 02.06.  –    Brno

60 m – z vysokého startu bez bloků

11,73                   Daniel Dvořák                 15             – 02.06.  –    Brno

11,88                   Lukáš Cabal                    30.06.14   – 02.06.  –    Brno

12,65                   Vincent Kysi                   14             – 02.06.  –    Brno

12,82                   Antonín Meško               21.12.14   – 02.06.  –    Brno

13,36                   Edgar Ocelka                  10.01.14   – 02.06.  –    Brno

13,48                   Jan Kroupa                      23.03.14   – 02.06.  –    Brno

13,55                   Eliáš Dittrich                   17.06.14   – 02.06.  –    Brno

17,27                   Viktor Voráč                   01.10.14   – 02.06.  –    Brno

800 m

2:59,81       7       Martin Fic                        28.02.10   – 02.06.  –    Brno

Dálka

433                      Jan Vrbka                        25.02.11   – 02.06.  –    Brn

353                      Matěj Hájek                     01.06.11   – 02.06.  –    Brno

Tedeáš Vašut                   30.07.10   – 02.06.  –    Brno

337                      Samuel Pavlíček              22.05.11   – 02.06.  –    Brno

323                      Václav Zbořil                  06.08.11   – 02.06.  –    Brno

322                      Jaroslav Bartoň                10.09.11   – 02.06.  –    Brno

321                      Tomáš Melichar               18.06.10   – 02.06.  –    Brno

295                      Adam Koudelka              27.03.10   – 02.06.  –    Brno

282                      Jakub Kareš                     07.05.10   – 02.06.  –    Brno

281                      David Novák                   03.11.10   – 02.06.  –    Brno

275                      Jonáš Kaláb                     29.11.11   – 02.06.  –    Brno

274                      Lukáš Novotný               11             – 02.06.  –    Brno

272                      Aleš Horák                      26.07.11   – 02.06.  –    Brno

260                      Maxim Žilka                    14.06.11   – 02.06.  –    Brno

239                      Daniel Lechner                08.04.10   – 02.06.  –    Brno

Dálka – snožmo z místa

183                      Matyáš Čamlík                12             – 02.06.  –    Brno

Jan Kreidl                        12             – 02.06.  –    Brno

181                      Filip Mrázek                    18.09.13   – 02.06.  –    Brno

180                      Šimon Benáček               02.08.12   – 02.06.  –    Brno

178                      Lukáš Doležal                 23.12.12   – 02.06.  –    Brno

175                      Filip Durna                      18.01.12   – 02.06.  –    Brno

172                      Tobiáš Jílek                      22.07.13   – 02.06.  –    Brno

170                      David Šenkýř                  13             – 02.06.  –    Brno

167                      Petr Kotačka                   30.07.12   – 02.06.  –    Brno

165                      Dominik Durna               18.01.12   – 02.06.  –    Brno

163                      Tomáš Chudík                 02.08.12   – 02.06.  –    Brno

159                      Richard Machát               12             – 02.06.  –    Brno

153                      Filip Toman                     10.09.12   – 02.06.  –    Brno

149                      Jan Tuček                        14.08.12   – 02.06.  –    Brno

Antonín Meško               21.12.14   – 02.06.  –    Brno

Edgar Ocelka                  10.01.14   – 02.06.  –    Brno

144                      Robert Lipovský             08.04.13   – 02.06.  –    Brno

Tomáš Vrána                   19.04.13   – 02.06.  –    Brno

140                      Daniel Dvořák                 15             – 02.06.  –    Brno

137                      Lukáš Cabal                    30.06.14   – 02.06.  –    Brno

136                      Radovan Krajina             28.04.13   – 02.06.  –    Brno

Jan Kroupa                      23.03.14   – 02.06.  –    Brno

127                      Vincent Kysi                   14             – 02.06.  –    Brno

124                  Eliáš Dittrich                   17.06.14   – 02.06.  –    Brno

Viktor Voráč                   01.10.14   – 02.06.  –    Brno

Plný míč

6,50                     Jan Vrbka                        25.02.11   – 02.06.  –    Brn

6,30                     Tedeáš Vašut                   30.07.10   – 02.06.  –    Brno

6,20                     Matěj Hájek                     01.06.11   – 02.06.  –    Brno

6,20                     Jakub Kareš                     07.05.10   – 02.06.  –    Brno

5,40                     Jonáš Kaláb                     29.11.11   – 02.06.  –    Brno

Samuel Pavlíček              22.05.11   – 02.06.  –    Brno

5,30                     Jaroslav Bartoň                10.09.11   – 02.06.  –    Brno

5,20                     Adam Koudelka              27.03.10   – 02.06.  –    Brno

5,10                     Aleš Horák                      26.07.11   – 02.06.  –    Brno

5,00                     Tomáš Melichar               18.06.10   – 02.06.  –    Brno

4,90                     Daniel Lechner                08.04.10   – 02.06.  –    Brno

4,70                     Lukáš Novotný               11             – 02.06.  –    Brno

4,60                     David Novák                   03.11.10   – 02.06.  –    Brno

4,40                     Václav Zbořil                  06.08.11   – 02.06.  –    Brno

4,30                     Maxim Žilka                    14.06.11   – 02.06.  –    Brno

Raketka

21,00                   Tomáš Chudík                 02.08.12   – 02.06.  –    Brno

20,00                   Jan Kreidl                        12             – 02.06.  –    Brno

19,00                   Filip Durna                      18.01.12   – 02.06.  –    Brno

17,00                   Robert Lipovský             08.04.13   – 02.06.  –    Brno

David Šenkýř                  13             – 02.06.  –    Brno

Jan Tuček                        14.08.12   – 02.06.  –    Brno

16,00                   Radovan Krajina             28.04.13   – 02.06.  –    Brno

15,00                   Petr Kotačka                   30.07.12   – 02.06.  –    Brno

14,00                   Lukáš Doležal                 23.12.12   – 02.06.  –    Brno

Tobiáš Jílek                      22.07.13   – 02.06.  –    Brno

Filip Mrázek                    18.09.13   – 02.06.  –    Brno

Filip Toman                     10.09.12   – 02.06.  –    Brno

13,00                   Dominik Durna               18.01.12   – 02.06.  –    Brno

Richard Machát               12             – 02.06.  –    Brno

12,00                   Tomáš Vrána                   19.04.13   – 02.06.  –    Brno

Eliáš Dittrich                   17.06.14   – 02.06.  –    Brno

11,00                   Šimon Benáček               02.08.12   – 02.06.  –    Brno

Vincent Kysi                   14             – 02.06.  –    Brno

9,00                     Lukáš Cabal                    30.06.14   – 02.06.  –    Brno

Jan Kroupa                      23.03.14   – 02.06.  –    Brno

8,00                     Daniel Dvořák                 15             – 02.06.  –    Brno

Viktor Voráč                   01.10.14   – 02.06.  –    Brno

7,00                     Edgar Ocelka                  10.01.14   – 02.06.  –    Brno

6,00                     Matyáš Čamlík                12             – 02.06.  –    Brno

                   Vítek Horáček                 15.07.13   – 02.06.  –    Brno

5,00                     Antonín Meško               21.12.14   – 02.06.  –    Brno

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.

Komentáře nejsou povoleny.

QR Code Business Card