Kategorie: MLÁDEŽE  (junioři, dorost, žactvo 14 až 15 let)

Freibergerová Eliška28
Konečný Aleš           13,5

Klaška Dominik          5,5
Jeřábková Alžběta     1

Anketa nejlepší atleti Moravské Slavie za rok 2011. Respondenti stanoví v termínu od 1.1.2012. do 31.1.2012 pořadí v kategoriích na anketním lístku případně navrhnou i jiné kandidáty. /před jméno napíší pořadové číslo/ Z ankety vzejdou vítězové ve třech věkových kategoriích. /DOSPĚLÍ, MLÁDEŽ /junioři, dorost, žactvo 14 až 15 let/, ŽACTVO do 13 let.  Hlasovací /anketní/ lístky budou k dispozici od 1.12.2011 u předsedy výkonného výboru, nebo si jej můžete stáhnou na stránkách klubu. Je nutné je poslat v elektronické podobě nebo předat v klubovně na Vojtové.

NÁVRH ANKETY – v kategoriích
Bětuňák Bohumil, finalista MČR ve skoku dalekém /8.místo/, na halovém MMaS vybojoval stříbro /dálka 705/ a bronz /trojskok 14,00/
Hřivnová Pavla, na akademickém mistrovství ČR vybojovala stříbro v běhu na 60 m a 400 m.
Juránek Martin, překonal kluboví rekord v běhu na 400 m překážek časem 53,56 s., 6. na MČR „22“ a mistrem Moravy a Slezska na 400 m překážek.
Krcháková Alena, 54letá vytrvalkyně absolvovala celkem 24 závodů, z nichž 8 vyhrála v soutěžích žen bez rozdílu věku, včetně jednoho maratonu. V kategorii 50-54 let s převahou zvítězila v mezinárodní konkurenci v půlmaratonech v Bratislavě a Olomouci a v maratonu v Curychu. V ostatních závodech byla jen 2x poražena a obsadila druhá místa: v běhu do vrchu a na maratonu ve Frankfurtu, kde dosáhla času špičkové evropské veteránské úrovně 3:11:02. Na MČR veteránů vybojovala 4 zlaté a jednu stříbrnou medaili.
Macháčková Šárka, osobní rekord v maratonu 2:57:43 (2011)
Olejníček Lukáš, na akademickém mistrovství ČR v běhu na 1 500 m vybojoval stříbro a na 3 000 m překážek bronz. Mistr Moravy a Slezska v přespolním běhu. Finalista MČR v běhu na 3 000 m překážek /6.místo 9:11,62 min/.
Orálek Daniel, vynikající ultramaratonec, který je stále platným členem družstva mužů v I.lize v letošním roce startoval na Spartathlonu zvládl porci 246 km dlouhého závodu z Atén do Sparty. Dosáhl zdaleka nejlepšího českého výsledku v historii Spartathlonu, když jej dokončil na pátém místě. Velenáročnou porci 246 km vytyčených mezi Aténami a Spartou zvládl po svých za 26:41:44 hod. Je mistrem republiky v běhu na 100 km, 24 hodin a Ultratrailu (teréní ultramaraton),  zvítězil letos v  7 maratonech,  MS 100 km ve Winschotenu 12. místo, ME na stejném závodě 6. místo. Na MS v ultratrailu v Irsku 19. místo.

Freibergerová Anna, startovala na V.letní olympiádě dětí a mládeže
Ondráčková Anna,
Prochová Hana, na hrách V. letní olympiády dětí a mládeže byla nejúspěšnější členkou krajské výpravy, zlato v běhu na 300 m v čase 40.51 (první místo v letošních žákovských tabulkách ČR).
Tuček Martin, stříbro na letním MČR dorostenců v běhu na 300 m překážek, MČR v hale 4.místo 60 m přek., MMaS zlatá na 300 m přek, stříbrná v halovém sedmiboji a v létě v desetiboji. Překonal klubovní rekordy dorostenců v běhu na 300 m překážek, 200 m přek.

Freibergerová Eliška
Klaška Dominik
Konečný Aleš
Vojtek Matouš, reprezentoval Jihomoravský kraj na V. letní olympiádě dětí a mládeže ČR a vybojoval stříbro v běhu na 300 m. Překonal halový klubovní rekord v běhu na 300 m.

Oslovení respondenti stanoví pořadí tří závodníků v kategoriích na anketním lístku případně navrhnou i jiné kandidáty. Z ankety vyjdou vítězové ve třech věkových kategoriích.