Tabulky soutěží družstev AC Moravská Slavia Brno v roce 2018

Tabulky soutěží družstev AC Moravská Slavia Brno v roce 2018

  1. atletická liga mužů – skupina „C“ – stav po IV. kole

poř.         družstvo                                                                                     body

hlavní          pomocné

1          TJ Sokol Opava                                                  28   /           855,00

2          TJ TŽ Třinec                                                       23   /           696,00

3          TJ Lokomotiva Břeclav                                      15   /           604,00

4          Atletický klub Zlín, z.s.                                      15   /           539,00

5          AC Slov.Slávia Uh.Hradiště                              13   /           578,00

6          AC Moravská Slavia Brno, spolek                  13   /           543,50

7          SSK Vítkovice “B”                                            5     /           314,50

  1. atletická liga mužů – skupina „E“ – stav po IV. kole

poř.         družstvo                                                                                     body

hlavní          pomocné

1          VSK Univerzita Brno “B”                                  44   /       1 142,50

2          Atletický klub Hodonín, z.s.                               40   /           601,00

3          TJ Jiskra Otrokovice                                           36   /           466,00

4          TJ Sokol Velké Meziříčí                                     32   /           353,50

5          AHA Vyškov                                                      22   /           241,00

6          Atletika Holešov, z.s.                                         22   /           240,00

7          TJ Znojmo, z.s.                                                   21   /           240,00

8          AC TRACK & FIELD Brno, z.s.                       15   /           184,00

9          Atletika Jihlava                                                   15   /           163,00

10        AC Moravská Slavia Brno, spolek “B”         12   /           158,00

11        AC Čejkovice                                                     5     /           61,00

  1. atletická liga žen – skupina „C“ – stav po IV. kole

poř.         družstvo                                                               body

hlavní    pomocné

1          AK Olomouc, z.s.                                               31   /           698,00

2          TJ Sokol Opava                                                  28   /           648,50

3          AC Slov.Slávia Uh.Hradiště                              20   /           542,00

3          Atletický klub Zlín, z.s.                                      19   /           519,00

5          TJ TŽ Třinec                                                       18   /           503,00

6          TJ Slezan Frýdek Místek, z.s.                            13   /           406,00

7          AC Moravská Slavia Brno, spolek                  11   /           373,50

8          TJ Lokomotiva Břeclav                                      4     /           244,00

 

                                Baráž o postup do I. ligy žen

poř.      družstvo                                                              body

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. atletická liga žen – skupina „E“ – stav po IV. kole

poř.         družstvo                                                                               body

hlavní          pomocné

1          AK Olymp Brno “B”                                          56   /           881,00

2          Atletický klub Hodonín, z.s.                               52   /           505,50

3          TJ Jiskra Otrokovice                                           48   /           426,00

4          Atletika Jihlava                                                   41   /           320,00

5          AC Moravská Slavia Brno, spolek „B“          35   /           268,00            

6          AC Čejkovice                                                     30   /           187,00

7          AK Olymp Brno “C”                                          29   /           187,50

8          SK Speed Brno, spolek                                       28   /           171,00

9          AHA Vyškov                                                      25   /           197,00

10        ASK Blansko                                                      22   /           129,00

11        Atletický klub Kyjov, z.s.                                   20   /           125,00

12        TJ Znojmo, z.s.                                                   14   /           125,00

13        AC TRACK & FIELD Brno, z.s.                       9     /           58,00

14        Atletika Holešov, z.s.                                         0     /              7,00

 

Bodový stav po III. kole – JUNIOŘI

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                  

1          Atletický klub Olomouc z.s.                       38   / 520,00

2          VSK Univerzita Brno                                  37   / 538,50

3          SSK Vítkovice                                             32   / 370,00

4          Atletický klub Hodonín                              31   / 398,00

5          TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště         24   / 193,50

6          AC Moravská Slavia Brno, spolek           24   / 193,50

7          Atletický klub Zlín, z.s.                               21   / 106,00

8          TJ Jiskra Otrokovice                                   20   / 150,50

9          TJ Sokol Opava                                           11   /   85,50

10        TJ Znojmo z.s.                                             10   / 61,50

11        TJ TŽ Třinec                                                9   / 63,00

12        Sportovní klub Přerov 1908 z.s.                  7   / 59,00

13        TJ Šumperk, z.s.                                          7   / 48,00

 

Bodový stav po III. kole – JUNIORKY

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                  

1          AK Olymp Brno “A”                                  38   / 559,00

2          SSK Vítkovice                                             37   / 509,00

3          AK Šternberk z.s.                                        32   / 294,00

4          TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště         28   / 227,00

5          Atletický klub Zlín, z.s.                               26   / 203,00

6          AK Olymp Brno “B”                                  21   / 161,00

7          AC Moravská Slavia Brno, spolek           17   / 116,00

8          TJ Šumperk, z.s.                                          14   / 91,00

9          TJ Znojmo z.s.                                             13   /   65,00

10        Sportovní klub Přerov 1908 z.s.                  12   / 81,00

11        TJ TŽ Třinec                                                11   / 65,50

12        AC Čejkovice                                              10   / 64,00

13        SKM Valašské Meziříčí                               2   / 33,00

 

 

 

 

 

Bodový stav po III. kole – DOROSTENCI

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                  

1          TJ Sokol Opava                                           43   / 676,50

3          SSK Vítkovice                                             39   / 542,00

2          Atletický klub Olomouc z.s.                       38   / 511,00

4          AC Moravská Slavia Brno, spolek           33   / 226,00

5          TJ Lokomotiva Břeclav                               29   / 158,00

6          AK Kroměříž                                               26   / 110,00

7          Sportovní klub Přerov 1908 z.s.                  25   / 157,00

8          Atletický klub Hodonín                              24   / 106,50

9          AC Čejkovice                                              19   / 82,50

10        TJ Frýdek-Místek                                        17   / 76,00

11        TJ Šumperk, z.s.                                          14   / 68,00

12        AK Šternberk                                              7   / 32,00

13        AC Prostějov                                               5   /   27,50

14        VSK Univerzita Brno                                  5   / 22,00

15        TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště         3   /    9,00

 

 

 

Bodový stav po III. kole – DOROSTENKY

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                  

1          SSK Vítkovice                                             37   / 649,50

2          TJ Sokol Opava                                           34   / 548,00

3          AK Olymp Brno                                          31   / 364,00

4          TJ Frýdek-Místek                                        26   / 342,00

5          Atletický klub Olomouc z.s.                       27   / 337,50

6          AC Moravská Slavia Brno, spolek           21   / 170,50

7          Atletický klub Hodonín                              19   / 106,00

8          TJ Šumperk, z.s.                                         16   / 96,00

9          TJ Lokomotiva Břeclav                               13   / 56,50

10        TJ Jiskra Otrokovice                                   11   / 49,00

11        TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště         6   / 29,00

12        AC Prostějov                                               5   / 17,00

13        Sportovní klub Přerov 1908 z.s.                  1   / 22,00

 

 

Krajský přebor družstev starších žáků – stav po III. kole

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                  

1          AC Moravská Slavia Brno, spolek           33   / 544,00     

2          BYAC Brno                                                30   / 448,00

3          VSK Univerzita Brno                                  26   / 298,50

4          TJ Lokomotiva Břeclav                               23   / 276,50

5          Atletický klub AHA Vyškov, z. s.              23   / 270,50

6          Atletický klub Hodonín, z.s.                       17   / 171,00

7          Atletika Slavkov u Brna, z.s.                       16   / 116,00

8          AC Čejkovice                                              12   / 66,00

9          TJ Znojmo, z.s.                                            8   / 35,00

11        Orel jednota Vyškov-atletika                      7   / 37,00

10        Atletický klub Kuřim, z.s.                           3   / 17,00

 

 

 

 

 

Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                  

1          TJ Sokol Opava                                           191

2          Atletický klub Olomouc z.s.                       164

3          AC Moravská Slavia Brno, spolek           112

4          SSK Vítkovice, z.s.                                     109

5          BYAC Brno                                                103

6          TJ Jiskra Otrokovice                                   97

7          VSK Univerzita Brno                                  72

8          TJ Slezan Frýdek-Místek                            69

9          AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště      63

10        Atletický klub Prostějov                              41

11        Sportovní klub Přerov 1908 z.s.                  28

12        AK Šternberk z.s.                                           0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krajský přebor družstev starších žákyň – stav po III. kole

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                  

1          JAC Brno                                                     41   / 492,00

2          AK Olymp Brno, spolek                             39   / 361,00

3          TJ Lokomotiva Břeclav                               37   / 306,50

4          Atletický klub AHA Vyškov, z. s.              32   / 203,00

5          Atletika Slavkov u Brna, z.s.                       31   / 191,00     

6          AC Moravská Slavia Brno, spolek          24   / 117,00     

7          Atletický klub Kyjov, z.s.                           22   / 85,50

8          TJ Znojmo, z.s.                                            21   / 89,00

9          Orel jednota Vyškov-atletika                      19   / 77,00

10        Atletický klub Hodonín z.s.                        17   / 70,00

11        TJ Sokol Přísnotice                                      13   / 59,50

12        VSK Univerzita Brno                                  7   / 52,00

14        Atletický klub Kuřim, z.s.                           7   / 50,00

13        SK Speed Brno, spolek                               5   / 43,00

 

 

 

 

Městská soutěž družstev mladších žáků – stav po II. kole

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                  

hlavní  pomocné

1          VSK Univerzita Brno                                  13   / 324,00

2          BYAC Brno                                                 13   / 303,00

3          AC Moravská Slavia Brno, spolek           10   / 183,00

4          AK Olymp Brno, spolek                             7     / 71,00

5          Atletický klub Kuřim                                  7     / 64,00

6          JAC Brno                                                     2     /    2,00

7          ASK Blansko                                               0     /    0,00

 

Městská soutěž družstev mladších žákyň – stav po II. kole

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                  

hlavní       pomocné

1          JAC Brno                                                     18   / 384,00

2          AK Olymp Brno, spolek                             15   / 170,00

3          AC Moravská Slavia Brno, spolek           15   / 163,50

4          VSK Univerzita Brno                                  12   / 96,00

5          Elite sport Boskovice, z.s.                           10   /   91,00

6          Atletický klub Kuřim                                  8     / 70,00

7          SK Speed Brno                                            6     / 17,50

8          BYAC Brno                                                 2     /    2,00

9          ASK Blansko                                               0     /     0,00

 

Mistrovství Jižní Moravy družstev mladších žáků

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                  

AK Olymp Brno, spolek

AC Moravská Slavia Brno, spolek

            VSK Univerzita Brno

BYAC Brno

AK Kuřim

Atletický klub Hodonín

TJ Lokomotiva Břeclav

Atletický klub AHA Vyškov

Krajská soutěž družstev atletických přípravek hochů a dívek – stav po II. kole

Pořadí                      Družstvo                                                                           Body                  

hlavní  pomocné

1          AC Moravská Slavia Brno, spolek “A”         16   /      424,00

2          AC Moravská Slavia Brno, spolek “B”         12   /      155,00

3          JAC Brno A                                                        7     /      147,00

4          BYAC Brno A                                                    6     /      96,00

5          Atletický klub Panter Brno                                 6     /         7l,00

5          JAC Brno B                                                        4     /      10,00

6          BYAC Brno B                                                    3     /         9,00

T.J. Sokol Brno-Nový Lískovec-atletika            nenastoupil

 

Finále Jižní Moravy družstev atletických přípravek hochů a dívek

Pořadí                      Družstvo                                                                           Body                  

1          TJ Lokomotiva Břeclav                                        112,00

2          Orel Vyškov                                                          100,33

3          AC Moravská Slavia Brno, spolek “A”           67,00

4          Atletika Slavkov u Brna, z.s. “A”                        59,83

5          AK Blansko Dvorska                                            47,00

6          VSK Univerzita Brno                                           45,33

7          SK Speed Brno                                                     36,00

8          SK Atletika Hustopeče                                          17,00

9          AK Olymp Brno                                                   14,50

10        Atletika Slavkov u Brna, z.s. “B”                            5,00

11        AC Moravská Slavia Brno, spolek “B”              0,00     

JAC Brno                                                            nepřijel

AK Hodonín                                                       nepřijel

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card