Tabulky soutěží družstev AC Moravská Slavia Brno v roce 2018

Tabulky soutěží družstev AC Moravská Slavia Brno v roce 2018

I. atletická liga mužů – skupina „C“ – stav po II. kole

poř.         družstvo                                                                                     body

hlavní          pomocné

1          TJ Sokol Opava                                                  21   /           638,00

2          TJ TŽ Třinec                                                       17   /           509,00

3          Atletický klub Zlín, z.s.                                      13   /           425,00

4          TJ Lokomotiva Břeclav                                      11   /           448,00

5          AC Moravská Slavia Brno, spolek                  10   /           397,50

6          AC Slov.Slávia Uh.Hradiště                              8                /           410,00

7          SSK Vítkovice “B”                                            4                /           271,50

  1. atletická liga mužů – skupina „E“ – stav po III. kole

poř.         družstvo                                                                                     body

hlavní          pomocné

1          VSK Univerzita Brno “B”                                  33   /           922,50

2          Atletický klub Hodonín, z.s.                              30   /           452,00

3          TJ Jiskra Otrokovice                                           27   /           338,00

4          TJ Sokol Velké Meziříčí                                     24   /           254,50

5          TJ Znojmo, z.s.                                                   19   /           208,00

6          AHA Vyškov                                                     17   /           170,00

7          Atletika Holešov, z.s.                                         16   /           167,00

8          Atletika Jihlava                                                   13   /           125,00

9          AC TRACK & FIELD Brno, z.s.                      8                /           107,00

10        AC Moravská Slavia Brno, spolek “B”          8                /           104,00

11        AC Čejkovice                                                     4                /           46,00

  1. atletická liga žen – skupina „C“ – stav po III. kole

poř.         družstvo                                                                              body

hlavní    pomocné

1          AK Olomouc, z.s.                                               23   /           551,00

2          TJ Sokol Opava                                                  21   /           511,50

3          Atletický klub Zlín, z.s.                                      16   /           404,00

4          TJ TŽ Třinec                                                       15   /           374,00

5          AC Slov.Slávia Uh.Hradiště                              14   /           400,00

6          TJ Slezan Frýdek Místek, z.s.                             8                /           287,00

7          AC Moravská Slavia Brno, spolek                  8                 /           270,50

8          TJ Lokomotiva Břeclav                                      3                /           189,00

  1. atletická liga žen – skupina „E“ – stav po III. kole

poř.         družstvo                                                                                              body

hlavní          pomocné

1          AK Olymp Brno “B”                                          42   /           664,00

2          Atletický klub Hodonín, z.s.                              39   /           383,50

3          TJ Jiskra Otrokovice                                           36   /           321,00

4          AC Moravská Slavia Brno, spolek „B“          32   /           248,00            

5          Atletika Jihlava                                                   31   /           245,00

6          SK Speed Brno, spolek                                      23   /           142,00

7          AC Čejkovice                                                     23   /           139,00

8          AHA Vyškov                                                     22   /           138,00

9          AK Olymp Brno “C”                                          17   /           167,50

10        ASK Blansko                                                      16   /           96,00

11        TJ Znojmo, z.s.                                                   12   /           101,00

12        Atletický klub Kyjov, z.s.                                   12   /           72,00

13        AC TRACK & FIELD Brno, z.s.                      7                /           51,00

14        Atletika Holešov, z.s.                                         2                /              4,00

Bodový stav po II. kole – JUNIOŘI

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                  

1          VSK Univerzita Brno                                  25   / 364,00

2          Atletický klub Olomouc z.s.                        25   / 339,00

3          SSK Vítkovice                                            22   / 280,00

4          Atletický klub Hodonín                              20   / 254,00

5          TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště          18   / 143,50

6          AC Moravská Slavia Brno, spolek           16   / 120,50

7          Atletický klub Zlín, z.s.                               14   / 108,00

8          TJ Sokol Opava                                           11   /   85,50

9          TJ Jiskra Otrokovice                                    11   / 76,00

10        TJ TŽ Třinec                                                8   / 53,00

11        TJ Znojmo z.s.                                             6   / 44,50

12        Sportovní klub Přerov 1908 z.s.                  4   / 42,00

13        TJ Šumperk, z.s.                                          2   / 22,00

 

 

 

 

Bodový stav po II. kole – JUNIORKY

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                  

1          AK Olymp Brno “A”                                  26   / 463,00

2          SSK Vítkovice                                            24   / 319,00

3          AK Šternberk z.s.                                        22   / 202,50

4          TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště          19   / 137,00

5          Atletický klub Zlín, z.s.                               18   / 121,50

6          AC Moravská Slavia Brno, spolek           17   / 116,00

7          AK Olymp Brno “B”                                  14   / 90,00

8          TJ Znojmo z.s.                                             11   /   52,00

9          TJ Šumperk, z.s.                                          8   / 50,00

10        Sportovní klub Přerov 1908 z.s.                  7   / 46,00

11        AC Čejkovice                                              7   / 45,00

12        TJ TŽ Třinec                                                7   / 44,00

13        SKM Valašské Meziříčí                               2   / 33,00

 

Bodový stav po II. kole – DOROSTENCI

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                  

1          TJ Sokol Opava                                           28   / 432,00

2          Atletický klub Olomouc z.s.                        25   / 366,00

3          SSK Vítkovice                                            25   / 342,00

4          AC Moravská Slavia Brno, spolek           21   / 136,50

5          TJ Lokomotiva Břeclav                               21   / 132,00

6          AK Kroměříž                                               16   / 75,00

7          Atletický klub Hodonín                              15   /   78,50

8          Sportovní klub Přerov 1908 z.s.                  14   / 76,00

9          AC Čejkovice                                              12   / 58,50

10        TJ Frýdek-Místek                                        11   / 52,00

11        TJ Šumperk, z.s.                                          10   / 49,00

12        AK Šternberk                                              6   / 30,00

13        TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště          3   /    9,00

14        VSK Univerzita Brno                                  3   / 11,00

 

 

 

Bodový stav po II. kole – DOROSTENKY

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                  

1          SSK Vítkovice                                            24   / 429,50

2          TJ Sokol Opava                                           22   / 320,00

3          AK Olymp Brno                                          20   / 239,00

4          Atletický klub Olomouc z.s.                        17   / 216,50

5          TJ Frýdek-Místek                                        17   / 213,00

6          AC Moravská Slavia Brno, spolek           13   / 98,50

7          TJ Šumperk, z.s.                                         10   / 78,00

8          Atletický klub Hodonín                              12   /   75,00

9          TJ Lokomotiva Břeclav                               8   / 56,50

10        TJ Jiskra Otrokovice                                    7   / 42,00

11        TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště          3   / 12,00

12        AC Prostějov                                               3   / 12,00

 

 

Krajský přebor družstev starších žáků – stav po III. kole

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                  

1          AC Moravská Slavia Brno, spolek           33   / 544,00    

2          BYAC Brno                                                30   / 448,00

3          VSK Univerzita Brno                                  26   / 298,50

4          TJ Lokomotiva Břeclav                               23   / 276,50

5          Atletický klub AHA Vyškov, z. s.              23   / 270,50

6          Atletický klub Hodonín, z.s.                       17   / 171,00

7          Atletika Slavkov u Brna, z.s.                       16   / 116,00

8          AC Čejkovice                                              12   / 66,00

9          TJ Znojmo, z.s.                                            8   / 35,00

11        Orel jednota Vyškov-atletika                      7   / 37,00

10        Atletický klub Kuřim, z.s.                           3   / 17,00

 

 

 

 

Krajský přebor družstev starších žákyň – stav po III. kole

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                  

1          JAC Brno                                                    41   / 492,00

2          AK Olymp Brno, spolek                             39   / 361,00

3          TJ Lokomotiva Břeclav                               37   / 306,50

4          Atletický klub AHA Vyškov, z. s.              32   / 203,00

5          Atletika Slavkov u Brna, z.s.                       31   / 191,00    

6          AC Moravská Slavia Brno, spolek           24   / 117,00    

7          Atletický klub Kyjov, z.s.                           22   / 85,50

8          TJ Znojmo, z.s.                                            21   / 89,00

9          Orel jednota Vyškov-atletika                      19   / 77,00

10        Atletický klub Hodonín z.s.                        17   / 70,00

11        TJ Sokol Přísnotice                                      13   / 59,50

12        VSK Univerzita Brno                                  7   / 52,00

14        Atletický klub Kuřim, z.s.                           7   / 50,00

13        SK Speed Brno, spolek                               5   / 43,00

Městská soutěž družstev mladších žáků – stav po II. kole

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                  

hlavní  pomocné

1          VSK Univerzita Brno                                  13   / 324,00

2          BYAC Brno                                                13   / 303,00

3          AC Moravská Slavia Brno, spolek           10   / 183,00

4          AK Olymp Brno, spolek                             7     / 71,00

5          Atletický klub Kuřim                                  7     / 64,00

6          JAC Brno                                                    2     /    2,00

7          ASK Blansko                                              0     /    0,00

 

Městská soutěž družstev mladších žákyň – stav po II. kole

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                  

hlavní       pomocné

1          JAC Brno                                                    18   / 384,00

2          AK Olymp Brno, spolek                             15   / 170,00

3          AC Moravská Slavia Brno, spolek           15   / 163,50

4          VSK Univerzita Brno                                  12   / 96,00

5          Elite sport Boskovice, z.s.                           10   /   91,00

6          Atletický klub Kuřim                                  8     / 70,00

7          SK Speed Brno                                           6     / 17,50

8          BYAC Brno                                                2     /    2,00

9          ASK Blansko                                              0     /     0,00

 

Krajská soutěž družstev atletických přípravek hochů a dívek – stav po II. kole

Pořadí                      Družstvo                                                                           Body                  

hlavní  pomocné

1          AC Moravská Slavia Brno, spolek “A”         16   /      424,00

2          AC Moravská Slavia Brno, spolek “B”          12   /      155,00

3          JAC Brno A                                                        7     /      147,00

4          BYAC Brno A                                                   6     /      96,00

5          Atletický klub Panter Brno                                 6     /         7l,00

5          JAC Brno B                                                        4     /      10,00

6          BYAC Brno B                                                    3     /         9,00

T.J. Sokol Brno-Nový Lískovec-atletika            nenastoupil

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card