Tabulky soutěží družstev 2022

Bodový stav po III. kole – MUŽI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AC Moravská Slavia Brno, spolek 36 701,50
2 AC Track & Field Brno 30 336,00
3 TJ Jiskra Otrokovice 26 281,50
4 Atletický klub Hodonín 26 271,00
5 Atletika Jihlava 24 255,00
6 TJ Sokol Velké Meziříčí 24 238,50
7 TJ Znojmo 18 196,00
8 Fénix sport Blansko 16 164,00
9 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 15 180,50
10 AC Čejkovice 10 114,00
11 TJ Spartak Třebíč „B” 5 77,00
12 Atletika Holešov 2 28,00

 

 

Bodový stav po III. kole  – ŽENY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 TJ Sokol Opava 24 607,00
2 AC Slovácká Slávia Uherské Hradiště 19 450,00
3 Atletický klub Olomouc z.s. 18 453,50
4 AK Olymp Brno, spolek “B” 14 389,00
5 AC Moravská Slavia Brno, spolek 13 376,00
6 TJ Lokomotiva Břeclav 9 314,00
7 Atletický klub Zlín, z.s. 8 307,50
8 Atletická akademie Zlínského kraje 3 179,00

 

Bodový stav po II. kole – JUNIOŘI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletický klub Olomouc z.s. 31 422,00
2 VSK Univerzita Brno „A“ 30 390,00
3 TJ Sokol Opava 29 386,50
4 TJ Jiskra Otrokovice 26 192,50
5 TJ Znojmo 23 84,00
6 AC Moravská Slavia Brno, spolek 22 82,00
7 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 18 62,00
8 AC Čejkovice 17 60,00
9 TJ Třinec 14 57,00
10 VSK Univerzita Brno „B“ 13 41,00
11 Atletika Poruba 10 39,00
12 SSK Vítkovice, z.s. 11 33,00
13 TJ Slezan Frýdek Místek, z.s. 7 26,00
14 Atletický klub Zlín 5 18,00
15 Atletika Havířov 1965 4 16,00
16 TJ Šumperk. z.s. 1 6,00

 

Bodový stav po II. kole – JUNIORKY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AK Olymp Brno „A“ 28 482,50
2 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště „A“ 25 365,00
3 SSK Vítkovice, z.s. 25 362,00
4 Atletika Poruba 20 73,00
5 TJ Slezan Frýdek-Místek 19 61,00
6 AC Moravská Slavia Brno, spolek 15 65,00
7 AK Olymp Brno „B“ 14 48,00
8 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště „B“ 12 45,00
9 Atletický klub Zlín, z.s. 11 37,00
10 Atletický klub Olomouc z.s. 10 39,50
11 Sportovní klub Přerov 1908, z.s. 10 39,00
12 TJ Znojmo 8 31,00
13 TJ TŽ Třinec 7 34,00
14 AK Kroměříž 6 31,00

 

Bodový stav po II. kole – DOROSTENKY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 34 362,00
2 Atletika Holešovice 30 268,50
3 JAC Brno 30 249,00
4 Atletický klub Hodonín, z.s. 30 238,50
5 SSK Vítkovice, z.s. 25 172,00
6 TJ Sokol Opava 25 159,00
7 AC Moravská Slavia Brno, spolek 19 84,00
8 TJ Šumperk, z.s. 18 63,00
9 TJ Lokomotiva Břeclav 17 86,00
10 TJ Slezan Frýdek Místek, z.s. 16 57,00
11 Atletický klub Šternberk z.s. 16 56,00
12 AK Olymp Brno, spolek 16 53,00
13 Atletický klub Olomouc z.s. 9 31,00
14 Atletický klub Zlín, z.s. 8 22,00
15 Sportovní klub Přerov 1908, z.s. 5 16,00
16 Atletika Havířov 1965 4 15,00
17 Atletika Poruba 4 14,00

 

Bodový stav po III. kole starší žáci
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 BYAC Brno 32 345,00
2 TJ Lokomotiva Břeclav 27 321,50
3 AC Moravská Slavia Brno, spolek 27 280,00
4 Atletika Slavkov u Brna 26 230,00
5 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko 17 92,00
6 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 16 83,00
7 Atletický klub Hodonín, z.s. 15 80,00
8 VSK Univerzita Brno 10 74,00
9 Orel Vyškov 9 54,50
10 SK Speed Brno, spolek 8 45,00
11 AC Čejkovice 7 40,00

 

Bodový stav po III. kole starší žákyně
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 TJ Lokomotiva Břeclav 39 300,50
2 JAC Brno „A“ 38 243,00
3 AC Moravská Slavia Brno, spolek 34 239,00
4 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 32 207,50
5 AK Olymp Brno, spolek 31 202,50
6 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 30 171,00
7 Atletický klub Kuřim, z.s 21 83,50
8 Atletický klub Hodonín, z.s. 16 76,00
9 VSK Univerzita Brno 15 66,00
10 AC Čejkovice 13 57,00
11 Elite Sport Boskovice, z.s. 13 27,00
12 JAC Brno „B“ 12 28,00
13 SK TROPS Brno, z.s. 2 4,00
14 SK Speed Brno, spolek 0 0,00

 

Bodový stav po III. kole mladší žáci
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. 27 397,00
2 AC Moravská Slavia Brno, spolek 20 228,00
3 Elite Sport Boskovice, z.s. 18 194,00
4 VSK Univerzita Brno 18 192,00
5 BYAC Brno 15 200,00
6 Atletický klub Kuřim, z.s. 15 184,00
7 SK Speed Brno, spolek 13 165,00
8 AK Olymp Brno, spolek 6 72,00
9 JAC Brno 2 9,00

 

Bodový stav po III. kole mladší žákyně 
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AC Moravská Slavia Brno, spolek 30 410,00
2 AK Olymp Brno, spolek 27 352,00
3 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko 22 214,00
4 JAC Brno „A“ 22 210,50
5 VSK Univerzita Brno 17 141,00
6 SK Speed Brno, spolek 14 109,50
7 Atletický klub Kuřim, z.s. 12 91,00
8 Elite Sport Boskovice, z.s. 10 77,00
9 Fénix spot Blansko 8 66,00
10 JAC Brno „B“ 0 0,00

 

Bodový stav v I. kole atletických přípravek – KLAP (hoši a dívky)
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AC Moravská Slavia Brno, spolek “A” 8 141,00
2 SK Speed Brno, spolek “A” 7 122,00
3 AC Track & Field Brno 6 68,00
4 ATK Šlapanice „A“ 5 64,00
5 AC Moravská Slavia Brno, spolek “B” 4 48,00
6 SK TROPS Brno, z.s. 3 31,00
7 Bač line sport 2 21,00
8 SK Speed Brno, spolek “B” 1 9,00

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card