Tabulka soutěží družstev 2024

Bodový stav po III. kole – MUŽI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AK Kroměříž 29 956,50
2 AC Moravská Slavia Brno, spolek 28 833,00
3 TJ Jiskra Otrokovice 24 536,50
4 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 20 414,00
5 Atletický klub Hodonín, z.s. 19 370,00
6 AC Track & Field Brno, z.s. 13 259,00
7 TJ Znojmo. z.s. 11 197,00
8 Atletika Slavkov u Brna, z.s 10 194,00
9 Fénix sport Blansko 8 166,00
10 Atletika Holešov, z.s. 3 46,00
Bodový stav po III. kole – ŽENY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletický klub Olomouc z.s. 24 865,50
2 TJ Sokol Opava 19 569,00
3 AC Moravská Slavia Brno, spolek 18 573,00
4 Lokomotiva FOSFA Břeclav 16 539,00
5 AC Slovácká Slávia Uherské Hradiště 12 495,00
6 Atletický klub Zlín, z.s. 9 447,00
7 Atletika Poruba 7 433,50
8 TJ TŽ Třinec 3 340,00

 

Bodový stav po II. kole – JUNIORKY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AK Olymp Brno „A“ 36 651,00
2 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště „A“ 33 350,50
3 SSK Vítkovice, z.s. 33 324,00
4 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 29 257,00
5 TJ TŽ Třinec 29 224,50
6 Atletický klub Hodonín 26 124,00
7 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 22 86,00
8 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s. 20 76,00
9 Atletický klub Zlín, z.s. 18 61,00
10 Atletika Poruba z.s. 14 47,00
11 TJ Šumperk, z.s. 14 38,00
12 Atletika Havířov 1965 13 48,00
13 AK Olymp Brno „B“ 11 47,00
14 AC Moravská Slavia Brno, spolek 11 45,00
15 Atletický klub Šternberk z.s. 9 22,00
16 Sportovní klub Přerov 1908, z.s. 7 15,00
17 TJ Sokol Opava 6 11,00
18 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště „B“ 5 19,00

 

Bodový stav po II. kole – DOROSTENCI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletický klub Olomouc z.s. 36 591,00
2 TJ Sokol Opava 33 303,00
3 AC Moravská Slavia Brno, spolek 32 261,50
4 Lokomotiva FOSFA Břeclav 31 255,00
5 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s. 26 134,00
6 Atletický klub Zlín, z.s. 25 162,00
7 Atletika Poruba z.s. 24 116,00
8 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 22 108,50
9 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 21 95,00
10 Atletický klub Šternberk z.s. 17 89,00
11 SSK Vítkovice, z.s. 16 75,50
12 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 15 51,50
13 SKM Valašské Meziříčí 10 22,00
14 TJ Slezan Opava, z.s. 10 18,00
15 Atletický klub Olomouc z.s. „B“ 6 34,50
16 TJ Uničov 6 16,00
17 TJ Znojmo, z.s. 3 8,50
18 Atletický klub Prostějov 3 4,00

 

Bodový stav po II. kole – DOROSTENKY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletický klub Olomouc z.s. 36 525,50
2 SSK Vítkovice, z.s. 34 420,00
3 AC Moravská Slavia Brno, spolek 30 302,50
4 Atletika Poruba 28 272,00
5 Atletika Holešov, z.s. 28 263,00
6 TJ Sokol Opava 27 255,00
7 Atletický klub Zlín, z.s. 26 221,00
8 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek Místek, z.s. 22 141,00
9 Sportovní klub Přerov 1908, z.s. 20 79,00
10 Lokomotiva FOSFA Břeclav 19 87,00
11 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 14 31,00
12 TJ Znojmo, z.s. 11 21,00
13 TJ Uničov 11 20,00
14 TJ Šumperk, z.s. 7 30,00
15 SK Hranice, z.s. 7 13,00
16 Atletický klub Prostějov, z.s. 6 13,00
17 Atletika Holešov, z.s. „B“ 4 8,00
18 AK Kroměříž 0 3,00

 

 

Bodový stav po II. kole starší žáci
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko 10 649,00
2 VSK Univerzita Brno 7 384,50
3 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 7 358,50
4 AC Moravská Slavia Brno, spolek 4 196,00
5 Orel Vyškov 2 107,00

 

Bodový stav po II. kole starší žákyně
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AC Moravská Slavia Brno, spolek „A“ 16 622,00
2 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 13 305,00
3 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko 13 297,00
4 VSK Univerzita Brno 9 196,00
5 Atletický klub Kuřim, z.s. 8 166,00
6 Orel Vyškov 7 128,00
7 AC Moravská Slavia Brno, spolek „B“ 4 96,00
8 SK TROPS Brno, z.s. 2 57,00

 

Bodový stav po II. kole mladší žáci
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko 14 354,50
2 Orel Vyškov 11 259,00
3 AC Moravská Slavia Brno, spolek 11 246,50
4 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 6 111,00
5 VSK Univerzita Brno 5 130,00
6 Atletický klub Kuřim. z.s. 5 105,00
7 Elite Sport Boskovice, z.s. 4 102,00

 

Bodový stav po II. kole mladší žákyně 
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AC Moravská Slavia Brno, spolek „A“ 19 303,00
2 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 19 297,00
3 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko 16 199,00
4 VSK Univerzita Brno 13 177,00
5 Orel vyškov 13 169,50
6 Atletický klub Blansko Dvorská 10 100,50
7 Atletický klub Kuřim, z.s. 8 75,00
8 SK TROPS Brno, z.s. 5 51,00
9 Elite Sport Boskovice, z.s. 5 48,00
10 AC Moravská Slavia Brno, spolek „B“ 1 2,00

 

Bodový stav po II. kole atletických přípravek (hoši a dívky)
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletika Slavkov u Brna, z.s. „A“ 26 378,00
2 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 24 211,00
3 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. 22 194,00
4 Orel Vyškov “A” 19 159,00
5 AC Moravská Slavia Brno, spolek “A” 19 145,00
6 Atletický klub Kuřim, z.s. 14 77,00
7 Elite Sport Boskovice, z.s. 13 58,00
8 ATK Šlapanice, z.s. 13 57,00
9 SK TROPS Brno, z.s. 12 68,00
10 Atletický klub AK Tišnov 8 27,00
11 Atletika Slavkov u Brna, z.s. „B“ 6 17,00
12 Orel Vyškov “B” 4 5,00
13 AC Moravská Slavia Brno, spolek “B” 0 0,00

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card