Překonané klubovní rekordy v roce 2019 stav k 9.5.

PŘEKONANÉ KLUBOVNÍ REKORDY V ROCE 2019

MUŽI

600 m – hala 1:25,97 Tomáš Dvořák 05.01. Ostrava

3 000 m chůze – hala 12:57,08 Tomáš Hlavenka 27.01. Bratislava

15 km chůze – silnice 1:10:09 Tomáš Hlavenka 06.04. Poděbrady

35 km chůze – silnice 2:58:40 Tomáš Hlavenka 23.03. Dudince

50 km chůze – silnice 4:20:12 Tomáš Hlavenka 23.03. Dudince

5 000 m chůze – dráha 21:52,9 Tomáš Hlavenka 08.05. Vyškov

JUNIOŘI

300 m – hala 36,55 Rudolf Žižka 01.02. Ostrava

600 m – hala 1:25,97 Tomáš Dvořák 05.01. Ostrava

800 m – hala 1:55,27 Jakub Stibal 05.02. Ostrava

1 500 m – hala 4:01,58 Jakub Stibal 05.02. Ostrava

2 000 m – hala 6:32,19 Martin Pohanka 05.01. Ostrava

5 000 m chůze – hala 26:49,63 Jaromír Morávek 20.01. Ostrava

25:17,20 Jaromír Morávek 10.02. Praha

10 km chůze – silnice 51:57 Jaromír Morávek 23.03. Dudince

49:49 Jaromír Morávek 06.04. Poděbrady

DOROSTENCI

150 m – hala 17,75 Rudolf Žižka 13.01. Ostrava

17,61 Rudolf Žižka 01.02. Ostrava

300 m – hala 36,55 Rudolf Žižka 01.02. Ostrava

5 000 m chůze – hala 26:49,63 Jaromír Morávek 20.01. Ostrava

25:17,20 Jaromír Morávek 10.02. Praha

štafeta 4 x 200 m – hala 1:36,95 Křivánek-Hartmann

Kadeřábek-Konečný 02.02. Ostrava

10 km chůze – silnice 51:57 Jaromír Morávek 23.03. Dudince

49:49 Jaromír Morávek 06.04. Poděbrady

ŽÁCI

150 m – hala 17,75 Rudolf Žižka 13.01. Ostrava

17,61 Rudolf Žižka 01.02. Ostrava

300 m – hala 36,55 Rudolf Žižka 01.02. Ostrava

60 m překážek – hala 8,54 Vladimír Pokora 02.03. Ostrava

8,27 Vladimír Pokora 02.03. Ostrava

ŽENY

3 000 m chůze – hala 17:41,36 Lenka Slabáková 20.01. Ostrava

17:32,34 Lenka Slabáková 09.03. Jablonec

5 000 m chůze – dráha 29:51,2 Lenka Slabáková 08.05. Vyškov

JUNIORKY

Dálka – hala 522 Monica Hladíková 03.02. Ostrava

Koule 4 kg – dráha 10,69 Marie Doležalová 05.05. Ostrava

DOROSTENKY

800 m – hala 2:19,54 Hudečková Lucie 02.03. Ostrava

ŽÁKYNĚ

800 m – hala 2:19,54 Hudečková Lucie 02.03. Ostrava

NOVĚ UTVOŘENÉ KLUBOVNÍ REKORDY V ROCE 2019

Disciplína Výkon Závodník Datum Místo

DOROSTENCI

2 000 m – hala 6:32,19 Martin Pohanka 05.01. Ostrava

ŽENY

1 000 m chůze – hala 5:48,0 Lenka Slabáková 04.01. Brno

5 km chůze – silnice 30:35 Lebnka Slabáková 23.03. Dudince

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card