Medailisté v roce 2024

PŘEHLED O ZISKU MEDAILÍ V ROCE 2 0 2 4

Mistrovství České republiky

ZLATÁ medaile

H a l a

Stroblová Kateřina 150 m 18,41 starší žákyně

S i l n i c e

Lenka Slabáková 10 km chůze 1:01:31 ženy 55-59 let

STŘÍBRNÁ medaile

H a l a

Stroblová Kateřina 60 m překážek 8,72 starší žákyně

Hana Urbánková Alfery 1 500 m 5:14,90 veteránky

Lenka Slabáková 3 000 m chůze 17:39,45 veteránky

S i l n i c e

Dvořáčková Dagmar 10 km 1:02:00 veteránky 70-74 let

Tomáš Vojtíšek 10 km chůze 1:03,42 muži 50-54 let

BRONZOVÁ medaile

H a l a

Vlastilmil Chadim 800 m 2:21,57 veteráni

Lenka Slabáková 800 m 3:10,35 veteránky

Mistrovství Moravy a Slezska

ZLATÁ medaile

H a l a

Čumpelík Luděk Sedmiboj 4 409 dorostenci

(60 m-dálka-koule 6 kg-výška-60 m přek.-tyč-1 000 m) /7,38-622-11,69-171-8,68-320-3:00,62/

Sec Jan 800 m 1:59,09 dorostenci

Hudečková Lucie 800 m 2:19,00 juniorky

Stroblová Kateřina 60 m překážek 8,82 starší žákyně

Stroblová Kateřina 150 m 18,64 starší žákyně

S i l n i c e

Lenka Slabáková 10 km chůze 1:01:31 ženy 55-59 let

D r á h a

Žižka Rudolf 400 m 49,45 muži

Fic-Sec-Sedlecký-Pastorek 4 x 400 m 3:36,19 junioři

Vrbka Jan dálka 521 mladší žáci

Kielarová Hana 800 m 2:11,05 ženy

Bezdíčková Dominika 100 m překážek 14,36 juniorky

Bezdíčková Dominika 400 m překážek 1:01,10 juniorky

Křížová Viktorie 200 m 25,24 juniorky

Křížová Viktorie 200 m 55,72 juniorky

Stroblová Kateřina 150 m 18,47 starší žákyně

Stroblová Kateřina 100 m překážek 14,62 starší žákyně

Navrátilová Stela 200 m překážek 29,75 starší žákyně

Zavřelová-Eliášová

Navrátilová-Stroblová 4 x 60 m 30,39 starší žákyně

Plchová Tina výška 156 mladší žákyně

STŘÍBRNÁ medaile

H a l a

Horák Tomáš 400 m 51,24 dorostenci

Kunovský Michal 800 m 2:01,15 dorostenci

Kouřilová Soňa 3 000 m 10:07,06 ženy

Křížová Viktorie 200 m     56,57 juniorky

Bezdíčková Dominika 60 m překážek 8,71 juniorky

Brožová-Fialová-

Bezdíčková-Křížová 4 x 200 m 1:44,69 juniorky

Fialová Ema 800 m 2:15,52 dorostenky

Brožová Barbora 60 m překážek 8,78 dorostenky

Hrazdilová Tereza 3 000 m 11:39,74 starší žákyně

Eliášová-Koclůrová-

Navrátilová-Stroblová 4 x 200 m 1:45,58 starší žákyně

D r á h a

Novosad Pavel 400 m překážek 57,94 muži

Křivánek-Marčík-Žižka-Novosad 4 x 400 m 3:36,64 muži

Sedlecký Martin Dálka 644 junioři

Hráček Filip 1 500 m 4:26,83 dorostenci

Vrbka Jan 60 m 7,97 mladší žáci

Kouřilová Soňa 800 m 2:11,33 ženy

Pavelkoá Hana 1 500 m 5:00,37 ženy

Marčíková-Hladíková-

Kouřilová-Šípková 4 x 100 m 57,29 ženy

Dobešová-Kouřilová-

Kielarová-Pavelková 4 x 400 m 4:23,51 ženy

Havlíčková Nela 400 m překážek 1:09,59 ženy

Hladíková Monica Dálka 538 ženy

Hudečková Lucie 800 m 2:15,72 juniorky

Brožová Barbora Výška 164 dorostenky

Navrátilová Stela 100 m překážek 14,83 starší žákyně

BRONZOVÁ medaile

H a l a

Křivánek-Sec-Marčík-Žižka 4 x 200 m 1:33,86 muži

Zeman Martin 400 m     51,29 dorostenci

Hráček Filip 1 500 m 4:28,02 dorostenci

Hladíková Monica Dálka 538 ženy

Hladíková-Kouřilová

Marčíková-Smejkalová 4 x 200 m 1:52,82 ženy

Křížová Viktorie 200 m     25,35 juniorky

Dobešová-Topinková-

Zmeškalová-Jedličková 4 x 200 m 1:51,57 dorostenky

Zítková Michaela 60 m překážek 10,32 mladší žákyně

D r á h a

Fic Vojtěch 800 m 1:59,25 junioři

Havelková Lucie 800 m 2:23,73 dorostenky

Brožová Barbora 100 m překážek 14,52 dorostenky

Honzíková Natálie 3 000 m 12:21,32 starší žákyně

Mistrovství Jihomoravského kraje

ZLATÁ medaile

H a l a

Stroblová Kateřina 60 m překážek 9,26 starší žákyně

Stroblová Kateřina 150 m 18,87 starší žákyně

Rygová Beáta Koule 2 kg 9,89 starší žákyně

P ř e s p o l n í b ě h

Kouřilová Soňa 5 km 21:42 ženy

Hajnovičová Julie 1,5 km 6:46 starší žákyně

D r á h a

Vrbka Jan Dálka 523 mladší žáci

Navrátilová Stela 200 m překážek 30,19 starší žákyně

Ondrušková Ellen 800 m čas nezměřen starší žákyně

Stroblová Kateřina 100 m překážek 14,67 starší žákyně

Navrátilová-Kocůrová-Hajovičová

Stroblová 4 x 300 m 2:56,57 starší žákyně

Hrazdilová Tereza 1 500 m 5:04,27 mladší žákyně

Zítková Michaela 60 m překážek 10,10 mladší žákyně

STŘÍBRNÁ medaile

H a l a

Vrbka Jan 60 m 8,22 mladší žáci

Vrbka Jan Dálka 498 mladší žáci

Eliášová Leontýna 60 m překážek 9,57 starší žákyně

Eliášová Leontýna 300 m 42,89 starší žákyně

P ř e s p o l n í b ě h

Hráček Filip 3 km 12:52 dorostenci

Ondrušková Ellen 1,5 km 6:50 starší žákyně

D r á h a

Vrbka Jan 60 m 7,90 mladší žáci

Navrátilová Stela 100 m překážek 15,14 starší žákyně

Stroblová Kateřina 300 m 41,01 starší žákyně

BRONZOVÁ medaile

H a l a

Kocůrová Kateřina 300 m 43,53 starší žákyně

Doležalová Valentýna 1 500 m 5:29,47 starší žákyně

Zítková Michaela 60 m překážek 11,65 mladší žákyně

Pavlíček Samuel Výška 147 mladší žáci

P ř e s p o l n í b ě h

Křivánek Matěj 3 km 13:09 junioři

Kielarová Hana 5 km 23:39 ženy

D r á h a

Doležalová Kristýna 1 500 m 5:29,03 starší žákyně

Kocůrová Kateřina 300 m 42,52 starší žákyně

Šauerová Victoria Dálka 496 starší žákyně

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card