Medailisté v roce 2022 stav k 19.6.

PŘEHLED O ZISKU MEDAILÍ V ROCE 2 0 2 2

Mistrovství České republiky

ZLATÁ medaile

H a l a

Vojtíšek Tomáš                                   Chůze 3 000 m           16:16,67            veteráni

D r á h a

Hanek Štěpán                                     300 m překážek          37,77                 dorostenci

S i l n i c e

Orálek Daniel                                     100 km                        8:14:07              muži nad 50 let

Vojtíšek Tomáš                                   Chůze 10 km              57:23                 veteráni nad 45 let

Slabáková Lenka                                Chůze 10 km              1:04:49              veteráni nad 55 let

STŘÍBRNÁ medaile

D r á h a

Bezdíčková Dominika                        300 m překážek          42,49                 dorostenky

Křížová Vijktorie                                400 m                          55,22                 dorostenky

Slabáková Lenka                                Chůze 3 000 m           18:21,75            veteráni nad 55 let

BRONZOVÁ medaile

D r á h a

Konečná-Bezdíčková-

Němcová-Křížová                              4 x 400 m                    3:57,04              dorostenky

Slabáková Lenka                                Chůze 5 000 m           29:43,87            veteráni nad 55 let

Mistrovství Moravy a Slezska

ZLATÁ medaile

 

H a l a

Kunovský Michal                               800 m                          2:09,17              starší žáci

Kreidl Václav                                     60 m překážek            10,11                 mladší žáci

Navrátilová Stela                                Dálka                          460                    mladší žákyně

Hadra-Kreidl-Stroblová-Navrátilová   Štafeta 4 x 200 m-mix 1:57,63              mladší žactvo

 

D r á h a

Hanek Štěpán                                     300 m překážek          38,25                 dorostenci

Fuksová Karolána                               800 m                          2:14,58              ženy

Kouřilová Soňa                                   3 000 m překážek       10:28,64            ženy

Navrátilová Zuzana                            800 m                          2:18,60              juniorky

Němcová Andrea                                100 m                          12,31                 dorostenky

Křížová Viktorie                                 400 m                          55,82                 dorostenky

Bezdíčková Dominika                        100 m překážek          14,60                 dorostenky

Brožová Barbora                                100 m překážek          14,72                 starší žákyně

 

 

STŘÍBRNÁ medaile

 

H a l a

Peksa-Hanek Š.-Martečík-Konečný   4 x 200 m                    1:36,71              muži

Fuksová Karolína                               200 m                          26,17                 ženy

Fuksová Karolína                               400 m                          57,82                 ženy

Kouřilová Soňa                                  1 500 m                       4:50,18              ženy

Bezdíčková-Fuksová-Konečná-Křížová       4 x 200 m                    1:46,35              ženy

Brožová Barbora                                Výška                         152                    starší žákyně

Navrátilová Stela                                60 m překážek            9,99                   mladší žákyně

D r á h a

Žižka-Konečný-Munteanu-Marčík      4 x 400 m                    3:46,31              junioři

Kašpárek Vojtěch                                výška                            160                    junoři

Hanek Štěpán                                     110 m překážek           14,61                 dorostenci

Kunovský Michal                               800 m                          2:08,06              starší žáci

Slavík Jan                                           300 m                          38,52                 starší žáci

Kunovský-Horák-Zeman-Slavík         4 x 300 m                    2:41,21              starší žáci

Marčíková.Němcová-

Kouřilová-Šimandlová                        4 x 400 m                    4:31,51              ženy

Havlíčková Nela                                 800 m                          2:19,27              juniorky

Navrátilová Zuzana                            1 500 m                       4:53,52              juniorky

Křížová Viktorie                                 200 m                          25,52                 dorostenky

 

BRONZOVÁ medaile

 

H a l a

Kligl Radim                                        1 500 m                       4:15,97              muži

Kouřilová Soňa                                  3 000 m                       10:16,87            ženy

Smejkalová Zuzana                            1 500 m                       5:07,14              juniorky

P ř e s p o l n í  b ě h

Názlerová Barbora                                                                 15:49                 ženy

D r á h a

Žižka Rudolf                                       400 m                          49,40                 junioři

Havlíčková Nela                                 400 m překážek          1:09,09              juniorky

Němcová Andrea                                Dálka                          523                    dorostenky

Brožová Barbora                                200 m překážek          30,53                 starší žákyně

Mistrovství Jihomoravského kraje

ZLATÁ medaile

D r á h a

Kunovský Michal                               800 m                            2:08.82            starší žáci

Kreidl Václav                                     60 m překážek               9,70                 mladší žáci

Brožová Barbora                                Výška                            156                  starší žákyně

Kreidlová-Brožová-Jedličková-Osobová   Štafeta 4 x 60 m            31,88               starší žákyně

Navrátilová Stela                                60 m překážek               9,65                 mladší žákyně

 

STŘÍBRNÁ medaile

D r á h a

Slavík Jan                                           300 m                          39,60                 starší žáci

Bartoš Ondřej                                     100 m překážek          16,59                 starší žáci

Fic-Kyselov-Lang-Novák                  4 x 60 m                      34,18                 starší žáci

Brožová Barbora                                60 m překážek            15,10                 starší žákyně

BRONZOVÁ medaile

D r á h a

Horák Tomáš                                      Dálka                          530                    starší žáci

Slavík Jan                                           150 m                          18,72                 starší žáci

Kreidl Václav                                     150 m                          20,28                 mladší žáci

Dobešová Pavlína                              300 m                          44,86                 starší žákyně

Eliášová Leontýna                              300 m                          45,55                 mladší žákyně

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.

Komentáře nejsou povoleny.

QR Code Business Card