Medailisté v roce 2020 stav k 23.9.

PŘEHLED O ZISKU MEDAILÍ V ROCE 2 0 2 0

Mistrovství České republiky

Mistrovství České republiky

ZLATÁ medaile

H a l a

Morávek Jaromír                                5 000 m chůze            23:33,78            dorostenci

Pavlíček-Hanek Š.

Neugebauer-Martečík                         4 x 200 m                    1:36,47              starší žáci

Martinec Jindřich                                800 m                          2:09,00              muži veteráni

Hudečková Lucie                               800 m                          2:15,49              starší žákyně

D r á h a

Kouřilová Soňa                                  3 000 m přek.              10:34,61            juniorky

STŘÍBRNÁ medaile

H a l a

Stibal Jakub                                        800 m                          1:54,22              junioři

Martečík Martin                                  60 m                            7,30                   starší žáci

Chadim Vlastimil                               800 m                          2:15,58              muži veteráni

Kouřilová Soňa                                  1 500 m                       4:37,52              juniorky

Kouřilová Soňa                                  3 000 m                       9:59,66              juniorky

Slabáková Lenka                                3 000 m chůze            17:00,61            veteránky

D r á h a

Stibal Jakub                                        800 m                          1:53,64              junioři

Čumpelík Luděk                                Desetiboj                     6 7250 bodů      dorostenci

/100 m-dálka-koule-výška-400 m-110 m přek.-disk-tyč-oštěp-1 500 m/

/11,88-637-13,01-189-52,81-14,88-35,33-370-59,05-4:49,60/

Hanek-Hanek-Martečík-Neugebauer  4 x 300 m                    2:34,87              starší žáci

Němcová Andrea                               Dálka                          540                    starší žákyně

 

BRONZOVÁ medaile

H a l a

Žižka Rudolf                                      400 m                          49,27                 dorostenci

Konečný-Hartmann

Čermák-Žižka                                    4 x 200 m                    1:32,95              dorostenci

Krcháková Alena                               3 000 m                       12:53,77            veteránky

B ě h   d o   v r c h u

Soňa Kouřilová                                  6 km/660 m                 37:43                 juniorky

D r á h a

Čumpelík Luděk                                Oštěp 700 g                68,05                 dorostenci

Mistrovství Moravy a Slezska

ZLATÁ medaile

H a l a

Hartmann-Křivánek-

Pohanka-Gaszczyk                             4 x 200 m                    1:35,51              junioři

Čumpelík Luděk                                Sedmiboj                     4 378                 dorostenci

/7,59-608-12,81-177-8,57-280-2:58,41/

Kunovský Michal                               800 m                          2:28,67              mladší žáci

Horák Tomáš                                      Dálka                          506                    mladší žáci

Kunovský-Kreidlová

Dobešová-Horák                                4 x 200 m MIX           1:54,48              mladší žactvo

Matějáková Alena                              3 000 m                       10:27,92            ženy

Kouřilová-Navrátilová-                      4 x 200 m                    1:54,75

Alexová-Kleiblová                             4 x 200 m                    1:35,51              juniorky

Hudečková Lucie                               800 m                          2:15,27              starší žákyně

Němcová Andrea                               300 m                          41,44                 starší žákyně

Hanek-Hanek-

Hudečková-Němcová                        4 x 200 m MIX           1:43,18              starší žactvo

D r á h a

Němec Ondřej                                    5 000 m                       16:25,49            junioři

Čumpelík Luděk                                110 m překážek           15,13                 dorostenci

Mertečík Martin                                  150 m                          17,55                 starší žáci

Martečík-Hanek-Hanek-Neugebauer 4 x 300 m                    2:38,69              starší žáci

Hladíková Monica                              400 m                          59,11                 juniorky

Kouřilová Soňa                                  1 500 m                       4:48,98              juniorky

Hudečková Lucie                               800 m                          2:16,45              starší žákyně

B ě h   d o   v r c h u

Ambros Jakub                                    8 400/704 m                39:42,2              muži

Kouřilová Soňa                                  8 400/704 m                46:54,6              juniorky

STŘÍBRNÁ medaile

H a l a

Vojtíšek Tomáš                                   5 000 m                       25:54,45            muži

Škobránek Libor                                Výška                         192                    junioři

Němec-Tešnar-

Názler-Košťál                                    4 x 200 m                    1:42,66              junioři

Žižka Rudolf                                      400 m                          50,32                 dorostenci

Hanek Štěpán                                     60 m překážek            8,54                   starší žáci

Hanek Štěpán                                     300 m                          38,64                 starší žáci

Fuksová Karolína                               400 m                          58,09                 ženy

Fuksová-Marčíková-

Hladíková-Matějáková                       4 x 200 m                    1:52,85              ženy

Kouřilová Soňa                                  1 500 m                       4:47,01              juniorky

D r á h a

Zeman Filip                                        400 m překážek          59,45                 muži

Čumpelík Luděk                                Oštěp 700 g                62,01                 dorostenci

Pokora Vladimír                                 110 m překážek           15,30                 dorostenci

Karolína Fuksová                               400 m                          59,22                 ženy

Hladíková Monica                              200 m                          26,62                 juniorky

Dobrovolná Andrea                            1 500 m                       5:11,87              juniorky

Němcová Andrea                               150 m                          19,94                 starší žákyně

B ě h   d o   v r c h u

Matějáková Alena                              8 400/704 m                49:50,2              ženy

Názlerová Barbora                             8 400/704 m                50:41,8              juniorky

BRONZOVÁ medaile

H a l a

Schmöger Martin                                60 m překářek             8,61                   muži

Kollár Martin                                      Koule 7,26                  15,24                 muži

Žižka Rudolf                                      Sedmiboj                     3 912                 dorostenci

/7,36-590- 8,47-159-9,46-280-2:48,59/

Čumpelík Luděk                                60 m překážek            8,35                   dorostenci

Čumpelík Luděk                                Výška                         182                    dorostenci

Martečík Martin                                  60 m                            7,47                   starší žáci

Horák Tomáš                                      150 m                          20,29                 mladší žáci

Matějáková Alena                              1 500 m                       5:01,85              ženy

Slabáková Lenka                                3 000 m chůze            17:13,74            ženy

Němcová Andrea                               60 m                            8,05                   starší žákyně

Němcová Andrea                               300 m                          19,32                 starší žákyně

D r á h a

Kollár Martin                                      Koule 7,26 kg             15,52                 muži

Buček Petr                                          5 000 m                       16:18,41            muži

Matěj Beneš                                       110 m překážek           15,10                 junioři

Mertečík Martin                                  60 m                            7,55                   starší žáci

Hanek Kryštof                                    800 m                          2:14,96              starší žáci

Hanek Štěpán                                     100 m překážek          14,22                 starší žáci

Hanek Štěpán                                     200 m překážek          28,56                 starší žáci

Hanek Štěpán                                     300 m                          38,75                 starší žáci

Hladíková Monica                              100 m                          11,95                 juniorky

Kleiblová Karolína                             1 500 m                       5:24,51              juniorky

Navrátilová Zuzana                            800 m                          2:20,95              dorostenky

Němcová Andrea                               300 m                          42,36                 starší žákyně

 

B ě h   d o   v r c h u

Němec Ondřej                                    8 400/704 m               44:42,7              junioři

Dobrovoplná Andrea                          8 400/704 m               53:09,2              juniorky

Mistrovství Jihomoravského kraje

ZLATÁ medaile

H a l a

Zeman Filip                                        200 m                          23,34                 muži

Zeman Filip                                        400 m                          52,27                 muži

Kollár Martin                                      Koule                          14,67                 muži

Stibal Jakub                                        400 m                          50,97                 junioři

Němec-Marčík-Košťál-Názler           4 x 100 m                    49,99                 junioři

Němec-Novotný-Košťál-Tešnar         4 x 400 m                    3:50,94              junioři

Vrbacký-Konečný- Pokora-Novotný 4 x 100 m                    45,24                 dorostenci

Neugebauer Adam                             Dálka                          582                    žáci

Horák Tomáš                                      150 m                          20,55                 mladší žáci

Horák Tomáš                                      300 m                          45,93                 mladší žáci

Horák Tomáš                                      Dálka                          510                    mladší žáci

Kunovský Michal                               800 m                          2:30,01              mladší žáci

Marčíková Lenka                               400 m překážek          1:23,97              ženy

Fuksová-Marčíková-Kleiblová-Hladíková   4 x 100 m                    53,73                 ženy

Fuksová-Marčíková-Kleiblová-Hladíková   4 x 400 m                    4:36,84              ženy

Hladíková Monica                              200 m                          26,31                 juniorky

Hladíková Monica                              400 m                          59,71                 juniorky

Hladíková Monica                              Dálka                          546                    juniorky

Alexová Barbora                                Výška                         151                    dorostenky

Navrátilová-Smejkalová-Havlíčková-Alexová       4 x 100 m                    54,26                 dorostenky

Navrátilová-Smejkalová-Havlíčková-Alexová       4 x 400 m                    4:25,20              dorostenky

Němcová Andrea                               60 m                            8,08                   starší žákyně

Němcová Andrea                               150 m                          19,38                 starší žákyně

Hudečková Lucie                               800 m                          2:19,13              starší žákyně

4 x 200 m mix                                                                                                  žáci+žákyně

Dobeššová Pavlína                             Výška                         135                    mladší žákyně

4 x 200 m mix                                                                                                  ml. žáci+ml. Žákyně

D r á h a

Hlavenka Tomáš                                3 000 m chůze            12:48,17            muži

Bartoš Ondřej                                     300 m                          43,65                 mladší žáci

Kunovský Michal                               800 m                          2:23,61              mladší žáci

Čumpelík Lukáš                                 Dálka                          490                    mladší žáci

Němcová Andrea                               150 m                          18,89                 starší žákyně

Němcová Andrea                               300 m                          40,89                 starší žákyně

Hudečková Lucie                               800 m                          2:18,69              starší žákyně

Němcová Andrea                               Dálka                          531                    starší žákyně

Dobešová-Strážnická-Kreidlová-Brožová    4 x 60 m                      33,97                 mladší žákyně

Jakubcová Valerie                              Koule 2 kg                  10,23                 mladší žákyně

STŘÍBRNÁ medaile

H a l a

Hanek Štěpán                                     300 m                          39,47                 starší žáci

Hanek Štěpán                                     60 m překážek            8,66                   starší žáci

Hanek Kryštof                                    800 m                          2:13,37              starší žáci

Martečík Martin                                  60 m                            7,44                   starší žáci

Čumpelík Lukáš                                 60 m                            8,59                   mladší žáci

Čechová Johana                                 Dálka                          426                    mladší žákyně

D r á h a

Martinec Jindřich                                5 000 m                       17:35,72            muži

Martečík Martin                                  60 m                            7,30                   starší žáci

Martečík Martin                                  150 m                          17,49                 starší žáci

Čumpelík Lukáš                                 60 m                            8,23                   mladší žáci

Kunovský Michal                               150 m                          19,93                 mladší žáci

Fuksová Karolína                               200 m                          27,17                 ženy

Fuksová Karolína                               400 m                          59,98                 ženy

Szabová Alice                                    3 000 m                       14:37,45            dorostenky

BRONZOVÁ medaile

H a l a

Martečík Martin                                  150 m                          17,96                 starší žáci

Neugebauer Adam                             300 m                          40,37                 starší žáci

Dub Zdeněk                                       Výška                         155                    starší žáci

Zeman Martin                                     60 m                            8,64                   mladší žáci

Šenkýř Dominik                                 1 500 m                       5:17,95              mladší žáci

Šenkýř Dominik                                 Dálka                          437                    mladší žáci

Čumpelík Lukáš                                 60 m překážek            11,20                 mladší žáci

Němcová Andrea                               300 m                          42,51                 starší žákyně

Brožová Barbora                                60 m                            8,90                   mladší žákyně

Jakubcová Valerie                              koule 2 kg                   8,32                   mladší žákyně

D r á h a

Wilk Sebastian                                    Oštěp                          49,97                 junioři

Konečný Jonáš                                   400 m                          54,69                 dorostenci

Novotný Michal                                 Dálka                          581                    dorostenci

Pavlíček Marek                                  60 m                            7,50                   starší žáci

Pavlíček Marek                                  150 m                          18,12                 starší žáci

Sedlecký Martin                                 300 m                          41,32                 starší žáci

Zeman Martin                                     300 m                          45,80                 mladší žáci

Bartoš-Honek-Zeman-Kunovský       4 x 60 m                      34,06                 mladší žáci

Slabáková Lenka                                3 000 m chůze            17:26,71            ženy

Kleiblová Karolína                             800 m                          2:35,54              juniorky

Navrátilová Zuzana                            400 m                          59,82                 dorostenky

Havlíčková Nela                                800 m                          2:29,42              dorostenky

Strážnická Eliška                                800 m                          2:35,37              mladší žákyně

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card