Medailisté klubu v roce 2018

PŘEHLED O ZISKU MEDAILÍ V ROCE 2 0 1 8

 

Mistrovství České republiky

STŘÍBRNÁ medaile

H a l a

Morávek Jaromír                                3 000 m-chůze            16:49,05            žáci

BRONZOVÁ medaile

H a l a

Sekerka Antonín                                 3 000 m-chůze            16:54,47            žáci

Akademické mistrovství České republiky

BRONZOVÁ medaile

H a l a

Coufalová Dominika                          800 m                          2:24,65              ženy

Čaladi Tereza                                     60 m překážek            9,57                   ženy

 

 

Mistrovství Moravy a Slezska

 

ZLATÁ medaile

Stibal Jakub                                        3 000 m                       8:58,96              dorostenci

Kouřilová Soňa                                  1 500 m                       4:52,81              dorostenky

Hudečková Lucie                               800 m                          2:32,56              mladší žákyně

 

STŘÍBRNÁ medaile

H a l a

Pučera Sebastian Jan                          Tyč                              302                    dorostenci

Morávek Jaromír                                3 000 m-chůze            16:29,48            žáci

Sekerka Antonín                                 800 m                          2:12,55              žáci

Bochníčková Veronika                       400 m                          57,99                 juniorky

Freibergerová Eliška                          800 m                          2:19,79              juniorky

Havelková Kristýna                           3 000 m                       11:49,13            juniorky

Jeřábková-Bochníčková

Hladíková-Freibergerová                   4 x 200 m                    1:49,06              juniorky

 

 

BRONZOVÁ medaile

H a l a

Schmöger Martin                                60 m překážek            8,68                   muži

Sekerka Antonín                                 3 000 m-chůze            18:34,07            žáci

Konečný-Kadeřábek

Žižka-Sekerka                                    4 x 200 m                    1:40,27              žáci

Marčíková-Žalkovská

Tešnarová-Kouřilová                          4 x 200 m                    2:01,73              juniorky

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card