Medailisté klubu v roce 2018

PŘEHLED O ZISKU MEDAILÍ V ROCE 2 0 1 8

Mistrovství světa

BRONZOVÁ medaile

Krcháková Alena                               maraton                       3:36:45              ženy 60-64 let

Mistrovství Evropy juniorů neslyšících

STŘÍBRNÁ medaile

D r á h a

Táborská Petra                                   200 m                          27,40                 juniorky

Mistrovství České republiky

ZLATÁ medaile

Orálek Daniel                                     Ultratrail                      6:44:53              muži

Rerych Jiří                                          maraton                       2:54:46              muži 55-59 let

Svoboda Petr                                      maraton                       3:05:06              muži 50-54 let

Martincová Ivana                               běh do vrchu               33:52                 ženy 55-59 let

S i l n i c e

Martincová Ivana                               10 km                          44:06                 ženy 55-59 let

H a l a

Chadim Vlastimil                               1 500 m                       4:39,38              muži nad 40 let

D r á h a

Stibal Jalub                                         1 500 m                       3:59,12              dorostenci

 

STŘÍBRNÁ medaile

H a l a

Stibal Jalub                                         1 500 m                       4:06,52              dorostenci

Morávek Jaromír                                3 000 m-chůze            16:49,05            žáci

Bochníčková Veronika                       400 m                          56,97                 juniorky

D r á h a

Tuček Libor                                        200 m                          27,82                 muži 50-55 let

Tuček Libor                                        400 m                          1:02,57              muži 50-55 let

Vojtíšek Tomáš                                   5 000 m chůze            27:23,24            muži 40-45 let

Morávek Jaromír                                Chůze 3 000 m           14:49,99            žáci

S i l n i c e

Dvořáčková Dagmar                          10 km                          56:35                 ženy 65-69 let

Topinková Lenka                               běh do vrchu               32:20                 ženy 40-44 let

Dvořáčková Dagmar                          běh do vrchu               44:08                 ženy 65-69 let

BRONZOVÁ medaile

Budínská Hana                                   běh do vrchu               41:27                 ženy 55-59 let

H a l a

Chadim Vlastimil                               200 m                          26,85                 muži nad 40 let

Tuček Libor                                        400 m                          1:03,70              muži nad 50 let

Stibal Jalub                                         3 000 m                       8:57,86              dorostenci

Sekerka Antonín                                3 000 m-chůze            16:54,47            žáci

Doležal Jakub                                    výška                          175                    žáci

D r á h a

Vojtíšek Tomáš                                   5 000 m chůze            27:23,24            muži do 60 let

Čumpelík Luděk                                Oštěp 600 g                52,95                 žáci

Žižka-Sekerka-Kadeřábek-Hartmann    4 x 300 m                    2:33,32              žáci

Kouřilová Soňa                                  1 500 m přek.              5:14,46              dorostenky

 

Akademické mistrovství České republiky

(České akademické hry)

STŘÍBRNÁ medaile

D r á h a

Záveský Filip                                     5 000 m                       15:28,08            muži

Freibergerová A-Coufalová

Čaladi-Havlíčková                              4 x 400 m                    4:03,75              ženy

 

 

BRONZOVÁ medaile

H a l a

Coufalová Dominika                          800 m                          2:24,65              ženy

Čaladi Tereza                                     60 m překážek            9,57                   ženy

D r á h a

Čaladi Tereza                                     400 m překážek          1:03,75              ženy

 

 

Mistrovství Moravy a Slezska

 

ZLATÁ medaile

H a l a

 

Stibal Jakub                                        3 000 m                       8:58,96              dorostenci

Kouřilová Soňa                                  1 500 m                       4:52,81              dorostenky

Hudečková Lucie                               800 m                          2:32,56              mladší žákyně

S i l n i c e

Hlavenka Tomáš                                10 km chůze               45:46                 muži

D r á h a

Kollár Martin                                     koule                           15,62                 muži

Dvořák Jan                                         400 nm přek.               59,39                 muži

Morávek Jaromír                                3 000 m-chůze            16:03,74            žáci

Gorecká Marcela                                800 m                          2:15,91              ženy

Matějáková Alena                              800 m                          2:17,03              juniorky

Kouřilová Soňa                                  1 500 m přek.              5:18,29              dorostenky

Hudečková Lucie                               800 m                          2:25,89              mladší žákyně

Němcová Andrea                               150 m                          20,85                 mladší žákyně

 

STŘÍBRNÁ medaile

H a l a

Pučera Sebastian Jan                          Tyč                              302                    dorostenci

Morávek Jaromír                                3 000 m-chůze            16:29,48            žáci

Sekerka Antonín                                800 m                          2:12,55              žáci

Bochníčková Veronika                       400 m                          57,99                 juniorky

Freibergerová Eliška                          800 m                          2:19,79              juniorky

Havelková Kristýna                           3 000 m                       11:49,13            juniorky

Jeřábková-Bochníčková

Hladíková-Freibergerová                   4 x 200 m                    1:49,06              juniorky

D r á h a

Sekerka Antonín                                3 000 m-chůze            16:03,74            žáci

Čumpelík Luděk                                Disk 1 kg                    40,50                 žáci

Čumpelík Luděk                                Oštěp 600 g                54,76                 žáci

Matějáková-Marčíková

Jeřábková-Freibergerová                    4 x 400 m                    4:13,52              ženy

Matějáková Alena                              1 500 m                       4:49,02              juniorky

Havelková Kristýna                           3 000 m                       11:24,76            junuiorky

P ř e s p o l n í   b ě h

Kouřilová Soňa          2 900 m           11:18   dorostenky

BRONZOVÁ medaile

H a l a

Schmöger Martin                               60 m překážek            8,68                   muži

Sekerka Antonín                                3 000 m-chůze            18:34,07            žáci

Konečný-Kadeřábek

Žižka-Sekerka                                    4 x 200 m                    1:40,27              žáci

Marčíková-Žalkovská

Tešnarová-Kouřilová                          4 x 200 m                    2:01,73              juniorky

 

D r á h a

Klaška Dominik                                 800 m                          1:57,11              muži

Hvasta Lukáš                                     400 m přek.                 57,66                 junioři

Sekerka Antonín                                800 m                          2:06,49              žáci

Čermák-Hartmann

Kadeřábek-Pokora                             4 x 60 m                      27,91                 žáci

Pavlíček Marek                                  150 m                          19,61                 mladší žáci

Hladíková-Matulová

Kouřilová-Kleiblová                          4 x 400 m                    4:27,75              ženy

Jeřábková Alžběta                              400 m                          1:01,28              juniorky

Marčíková Lenka                               400 m přek.                 1:20,96              juniorky

 

 

 

Mistrovství Jihomoravského kraje

ZLATÁ medaile

D r á h a

Hlavenka Tomáš                                3 000 m chůze                                      muži

Morávek Jaromír                                2 000 m chůze                                      žáci

P ř e s p o l n í   b ě h

Kouřilová Soňa                                  2 900 m                       11:43                 dorostenky

 

STŘÍBRNÁ medaile

D r á h a

Sekerka Antonín                                2 000 m chůze                                      žáci

P ř e s p o l n í   b ě h

Pohanka Martin                                  3 450 m                       12:26                 dorostenci

BRONZOVÁ medaile

D r á h a

Vojtíšek Tomáš                                   3 000 m chůze                                      muži

Racek Josef                                        2 000 m chůze                                      žáci

P ř e s p o l n í   b ě h

Karolína Kleiblová                             2 900 m                       12:10               dorostenky

Němec Ondřej                                    3 450 m                       12:36               dorostenci

 

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card