Žactvo z MMaS na dráze přivezlo 3 stříbrné medaile

V neděli dne 20.6.2010 se konalo v Olomouci Mistrovství Moravy a Slezska na dráze, ze kterého žactvo přivezlo

3 stříbrné medaile, které vybojovalo v disciplínách:

200 m překážek žáků: Martin Tuček  časem 28,22 s v novém klubovním rekordu.

300 m žákyň: Anna Freibergerová časem 43,35 s.

štafeta 4 x 60 m žákyň ve složení: Freibergerová A.-Ondráčková-Peštálová-Coufalová K. časem 31,56 s.

Podrobné výsledky na www.atletka.cz.  Osobní rekord si vylepšila Anna Ondráčková v běhu na 60 m časem 8,20 s, naopak jí vůbec nevyšla dálka, pokud by skočila svůj standart výkon okolo 5 metrů byla by z toho také medaile. Martin Tuček na 100 m překážek zaběhl v rozběhu čas na hranici osobáku, kdyby tento čas zopakoval ve finále, byl by z toho také asi bronz. Anničce Freibergerové zabránil k uznání osobáku na 150 m nedovolený vítr, přesto čas 20,05 s je výborný.  Další naše želízko Hana Prochová byla vyřazena podle nově zavedeného přísného pravidla za “druhý ulitý” start v běhu na 60 m.

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.

Komentáře nejsou povoleny.

QR Code Business Card