Tři medaile z MČR veteránů

Dvě zlaté a jednu stříbrnou medaili přivezli vytrvalci našeho klubu z MČR veteránů v běhu na 10 km, které se konalo v sobotu 13. října v Bořeticích. Naprosto suverénně si počínaly ženy: Ivana Martincová zvítězila v kategorii 45-49 let s téměř tříminutovým náskokem v  čase 40:09, Alena Krcháková vyhrála kategorii 55-59 let za 41:00, když druhé v pořadí “nadělila” 2:34 min. Zatímco Martincová si zaběhla na desetikilometrové trati nejlepší letošní čas, Krcháková překonala o 34 sekundy svůj letošní osobní rekord. Výkony našich veteránek jsou o to cennější, že obě před šesti dny startovaly v Košicích: Martincová na maratonské trati /3:08:55 – čistý čas 3:08:52/ a Krcháková týden po maratonu v Berlíně /3:10:51 – čistý čas 3:09:29/ v půlmaratonu /1:32:54 – čistý čas 1:32:36/.

Pozadu za úspěšnými ženami nezůstal ani Miroslav Nosek, který mezi muži ve věku 55-59 let vybojoval v Bořeticích stříbrnou medaili /40:06/.