Stručná informace z jednání výkonného výboru konaného dne 12.prosince 2022

Výkonný výbor se sešel poprvé v novém složení. Provedl kontrolu plnění úkolů. Schválil plán termíny jednání a plán práce na I.pololetí 2023. Vyslechl informaci o přípravách Silvestrovského běhu, rozhodl o spuštění on-line přihlášek a schválil výši startovného. Vyslechl informaci o přípravách vyúčtování dotací  a průběžném stavu hospodaření. Zabýval se možnými způsoby hodnocení sezóny 2022 a odložil projednání hodnocení na následující schůzi. Přípravou hodnocení pověřil Martinu Olejníčkovou. Výkonný výbor rozhodl o obnovách smluv s trenéry a sekretářem, uzavření smlouvy s účetní a valorizaci odměny správce a mzdy šéftrenéra. Výkonný výbor rozhodl o přihláškách družstev do soutěží v roce 2023 a o jmenování vedoucích družstev.  Výkonný výbor schválil změnu Směrnice o poskytování finanční podpory na přípravu závodníků. Výkonný výbor rozhodl o obnově registrací atletů klubu, případně o jejich ukončení a o ukončení členství atletů. Výkonný výbor rozhodl o žádostech o přerušení členství. Výkonný výbor rozhodl o přijetí nových členů. Výkonný výbor projednal možnosti zapojení klubu do pořádání mistrovských soutěží v roce 2023. Výkonný výbor vyslechl další informace o záležitostech spojených s činností klubu za období od posledního zasedání. Výkonný výbor schválil rozdělení oblastí působnosti mezi své členy.

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card