Rezervní družstvo žen po III. kole čtvrté

mužská rezerva klesla na 10. místo. III. kolo II. ligy družstev mužů a žen se konalo v Hodoníně v sobotu dne 30. června. Dálde uvádíme pořadí družstev ve II. a po III. kole a body získané závodníky, kteří startovali za naše družstva:

Bodový stav ve III.kole – ŽENY “B”
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AK Olymp Brno “B” 14 157,00
2 Atletický klub Hodonín, z.s. 13 136,00
3 TJ Jiskra Otrokovice 12 108,00
4 Atletika Jihlava, z.s. 11 104,00
5 AC Moravská Slavia Brno, spolek „B“ 10 65,00
6 AC Čejkovice 9 58,00
7 SK Speed Brno, spolek 8 46,00
8 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 7 44,00
9 AK Olymp Brno “C” 6 39,00
10 ASK Blansko 5 29,00
11 Atletický klub Kyjov, z.s 4 27,00
12 AC TRACK & FIELD Brno, z.s. 3 24,00
13 TJ Znojmo, z.s. 2 23,00
Atletika Holešov, z.s.
Bodový stav po III.kole – ŽENY – “B”
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AK Olymp Brno “B” 42 664,00
2 Atletický klub Hodonín, z.s. 39 383,50
3 TJ Jiskra Otrokovice 36 321,00
4 AC Moravská Slavia Brno, spolek „B“ 32 248,00
5 Atletika Jihlava, z.s. 31 245,00
6 SK Speed Brno, spolek 23 142,00
7 AC Čejkovice 23 139,00
8 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 22 138,00
9 AK Olymp Brno “C” 17 167,50
10 ASK Blansko 16 96,00
11 TJ Znojmo, z.s. 12 101,00
12 Atletický klub Kyjov, z.s 12 72,00
13 AC TRACK & FIELD Brno, z.s. 7 51,00
14 Atletika Holešov, z.s. 2 4,00

 

Bodový stav ve III. kole – MUŽI “B”
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 VSK Univerzita Brno “B” 11 308,00
2 Atletický klub Hodonín, z.s. 10 136,00
3 TJ Jiskra Otrokovice 9 118,00
4 TJ Sokol Velké Meziříčí 8 90,50
5 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 7 73,00
6 Atletika Holešov, z.s. 6 57,00
7 TJ Znojmo, z.s. 5 56,00
8 Atletika Jihlava 4 40,50
9 AC TRACK & FIELD Brno, z.s. 3 29,00
10 AC Čejkovice 2 25,00
11 AC Moravská Slavia Brno, spolek “B” 1 18,00
Bodový stav po III. kole – MUŽI “B”
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 VSK Univerzita Brno “B” 33 923,00
2 Atletický klub Hodonín, z.s. 30 452,00
3 TJ Jiskra Otrokovice 27 338,00
4 TJ Sokol Velké Meziříčí 24 254,50
5 TJ Znojmo, z.s. 19 208,00
6 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 17 170,00
7 Atletika Holešov, z.s. 16 167,00
8 Atletika Jihlava, z.s. 13 125,00
9 AC TRACK & FIELD Brno, z.s. 8 107,00
10 AC Moravská Slavia Brno, spolek “B” 8 104,00
11 AC Čejkovice 4 46,00

 

Body získané závodnicemi, které startovaly v roce 2018 za „B“ družstvo žen v I. až III. kole skupiny sk.”E” II. atletické ligy
P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III. IV.  
1. Gorecká Marcela 25,00 21,75 13,25 60,00 24,54 20,00
2. Staňková Kateřina 16,25 16,00 32,25 13,19 10,75
3. Johaníková Lucie 11,00 13,25 24,25 9,92 8,08
4. Urbánová Alfery Hana 8,00 12,25 20,25 8,28 6,75
5. Marčíková Lenka 2,75 7,75 4,25 14,75 6,03 4,92
6. Havelková Kristýna 7,25 7,00 I.liga 14,25 5,83 4,75
7. Zemánková Eva 5,25 9,00 14,25 5,83 4,75
8. Krajňaková Soňa 8,00 6,00 14,00 5,73 4,67 C
9. Doležalová Marie 12,00 I.liga 12,00 4,91 4,00
10. Hladíková Monica 11,25 11,25 4,60 3,75
11. Topinková Lenka 7,00 7,00 2,86 2,33
12. Táborská Petra 3,25 2,75 6,00 2,45 2,00
13. Schmid Katharina 0,25 5,25 5,50 2,25 1,83
14. Žalkovská Barbora 1,75 2,75 4,50 1,84 1,50
15. Kleiblová Karolína 4,25 4,25 1,74 1,42
16. Tešnarová Eva 1,75 1,75 0,72 0,58
17. Matulová Lenka 1,75 0,00 1,75 0,72 0,58
   
Celkem 86,00 97,00 65,00 0,00 0,00 244,50 100,00 81,50
Body získané hostujícími atlety z klubů:
0,00 0,00 0,00
Cizinci 0,00 8,00 6,00 14,00 5,73 4,67
Hostující a cizinci celkem 0,00 8,00 6,00 0,00 0,00 14,00 5,73 4,67
Atletky AC Moravská Slavia 86,00 89,00 59,00 0,00 0,00 230,50 94,27 76,83
Celkem 86,00 97,00 65,00 0,00 0,00 244,50 100,00 81,50
Vysvětlivky:
ms – start mimo soutěž
0 – nebodovala
– nezúčastnila se
H – hostující závodnice
C – cizinka
Disciplína Body v kole II.liga ženy celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II. III. IV.  
3 000 m 39,00 39,00 15,95 13,00
400 m překážek 7,00 13,00 13,00 33,00 13,50 11,00
1 500 m 7,00 10,00 14,00 31,00 12,68 10,33
800 m 15,00 neobsazeno 14,00 29,00 11,86 9,67
5 000 m 26,00 26,00 10,63 8,67
dálka 8,00 6,00 7,00 21,00 8,59 7,00
4×100 8,00 9,00 17,00 6,95 5,67
4×400 16,00 16,00 6,54 5,33
tyč neobsazeno 8,00 6,00 14,00 5,73 4,67
400 m 3,00 5,00 neobsazeno 8,00 3,27 2,67
koule 7,00 neobsazeno neobsazeno 7,00 2,86 2,33
oštěp 3,00 neobsazeno 3,00 1,23 1,00
disk 2,00 neobsazeno neobsazeno 2,00 0,82 0,67
100 m 0,00 0,00 2,00 2,00 0,82 0,67
100 m překážek neobsazeno neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
kladivo neobsazeno neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
200 m 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
výška neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
trojskok neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
3 000 m překážek neobsazeno 0,00 0,00 0,00
0,00 0,00 0,00
Součet 86,00 97,00 65,00 0,00 0,00 248,00 101,43 82,67

 

Body získané závodníky, kteří startovali v roce 2018 za “B”družstvo mužů v I. až IV. kole sk.”E” II. atletické ligy
P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III. IV.  
1. Kacer Jakub 3,00 10,00 2,00 15,00 14,42 5,00 H
2. Vojtíšek Tomáš 14,00 I. liga I. liga I. liga 14,00 13,46 4,67
3. Pučera Sebastian Jan 8,25 5,00 13,25 12,74 4,42
4. Krajňák Tomáš 11,00 I. liga 11,00 10,58 3,67 C
5. Chadim Vlastimil 3,25 1,00 6,00 10,25 9,86 3,42
6. Pazourek Petr 6,00 I. liga I. liga 6,00 5,77 2,00
7. Charbaka Ivan 1,25 4,75 6,00 5,77 2,00
8. Hozák Michal 2,25 3,00 5,25 5,05 1,75
9. Gaszczyk Petr 1,25 3,00 4,25 4,09 1,42
10. Veleba Viktor 0,00 4,00 4,00 3,85 1,33 H
11. Martinec Jindřich 3,00 3,00 2,88 1,00
12. Doležal Jakub 2,25 2,25 2,16 0,75
13. Žemla Marek 1,25 1,00 2,25 2,16 0,75
14. Němec Ondřej 0,25 2,00 2,25 2,16 0,75
15. Pohanka Martin 0,75 1,00 1,75 1,68 0,58
16. Křivánek František 1,25 0,00 1,25 1,20 0,42
17. Kadlec Michal 0,75 0,00 0,75 0,72 0,25
18. Tešnar Michal 0,75 0,75 0,72 0,25
19. Vrátný Jakub 0,25 0,25 0,50 0,48 0,17
20. Vrága Zdeněk 0,25 0,00 0,25 0,24 0,08
21. Kadeřábek Michal 0,00 0,00 0,00 0,00
22. Šimek Filip 0,00 0,00 0,00 0,00
23. Tuček Libor 0,00 0,00 0,00 0,00
Celkem 43,00 43,00 18,00 0,00 0,00 104,00 100,00 34,67
Body získané hostujícími atlety z klubů:
0,00 0,00 0,00
SK Speed Brno 3,00 14,00 2,00 0,00 0,00 19,00 18,27 9,50
0,00 0,00 0,00
Cizinci 0,00 11,00 I. liga 0,00 0,00 11,00 10,58 5,50
Hostující celkem 3,00 25,00 2,00 0,00 0,00 30,00 28,85 15,00
Atlety AC Moravská Slavia 40,00 18,00 16,00 0,00 0,00 74,00 71,15 19,67
Celkem 43,00 43,00 18,00 0,00 0,00 104,00 100,00 34,67
Vysvětlivky:                
ms – start mimo soutěž                
0 – nebodoval                
– nezúčastnil se                
H – hostující závodníci                
C – cizinec                
               
Disciplína Body v kole – II.liga muži celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II. III. IV.  
tyč 7,00 18,00 neobsazeno 25,00 24,04 8,33
800 m 6,00 1,00 10,00 17,00 16,35 5,67
chůze 11,00 neobsazeno neobsazeno 11,00 10,58 3,67
400 m 0,00 10,00 0,00 10,00 9,62 3,33
200 m 3,00 4,00 0,00 7,00 6,73 2,33
4×100 6,00 neobsazeno 6,00 5,77 2,00
výška 2,00 3,00 1,00 6,00 5,77 2,00
100 m 0,00 3,00 2,00 5,00 4,81 1,67
3 000 m překážek 5,00 5,00 4,81 1,67
4×400 4,00 4,00 3,85 1,33
1 500 m 3,00 0,00 0,00 3,00 2,88 1,00
400 m překážek 3,00 0,00 0,00 3,00 2,88 1,00
10 000 m 2,00 2,00 1,92 0,67
110 m překážek neobsazeno neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
5 000 m 0,00 0,00 0,00 0,00
3 000 m 0,00 0,00 0,00
oštěp neobsazeno neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
dálka 0,00 0,00 neobsazeno 0,00 0,00 0,00
trojskok neobsazeno neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
koule neobsazeno neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
disk neobsazeno neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
kladivo neobsazeno neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
Součet 43,00 43,00 18,00 0,00 0,00 104,00 100,00 34,67

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card