Nábor nováčků, ročník 2015 a starší,

“V letošním roce proběhne nábor nováčků, ročník 2015 a starší, formou “Elektronických zápisů do oddílu”, bez společných přijímacích atletických testů. Zapsané děti budou mít ovšem povinnou účast na jednom z prázdninových mítinků, které každoročně na našem stadionu pořádáme. Na mítinku budou ročníky 2010 – 2015 soutěžit ve třech disciplínách (pravděpodobně 60 m, skok z místa a autový hod 1 kg medicinbalem), starší děti si již budou moci zvolit z klasických disciplín mítinků, a k jejich výkonům budeme přihlížet při výběru do oddílu. Přihlásit – zapsat, svoje dítě bude možné pouze v době od 15. do 28.6.2020, elektronicky na našich stránkách přes formulářVzhledem ke kapacitě stadionu je počet nových členů omezen. Upozorňujeme, že tréninky nejmladších dětí budou od září 2020 pravděpodobně z kapacitních důvodů přesunuty na nedaleké hřiště u ZŠ Horní. Termíny “náborových” prázdninových mítinků jsou 13. července, 20. července a ten třetí se ještě řeší…”

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.

Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card