86 závodníků nastoupilo ve všech kategoriích

na chodeckých závodech, které uspořádala Moravská Slavia na certifikované trati na brněnském Výstavišti v sobotu 6. srpna 2022. Výsledky závodů jsou započítávány do 4. kola družstev I. a II. ligy mužů a žen. Závod byl i přeborem Jihomoravského kraje. První tři závodníci v kategoriích obdrželi medaile a diplomy, vítěz navíc dostal tričko Mistr Jižní Moravy 2022. V Hlavním závodě obdrželi první tři závodníci diplomy a věcné ceny. Česká reprezentantka Tereza Ďurdiaková startující za USK Praha se stala absolutní vítězkou hlavního závodu žen, v mužích zvítězil Martin Nedvídek z AC Rumburk. Výsledky na www.atletika.cz Fotky od Mirka Noska na  http://mt03.rajce.idnes.cz

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.

Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card