Družstvo mužů a žen shodně třetí

po III. kole I. ligy, které se konalo v sobotu 22. června v Uherském Hradišti.  Fotky od Miroslava Noska jsou na odkaze http://mt03.rajce.idnes.cz  Podrobné výsledky na www.atletika.cz  Níže uvedeno pořadí družstev ve III. a po III. kole a body získané závodníky v I. až III. kole:

Bodový stav ve III.kole – ŽENY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 TJ Sokol Opava 8 228,00
2 Atletický klub Zlín, z.s. 7 127,00
3 AC Moravská Slavia Brno, spolek 6 127,00
4 TJ TŽ Třinec 5 126,00
5 TJ Lokomotiva Břeclav 4 122,00
6 AC Slov.Slávia Uh.Hradiště 3 122,00
7 AK Olymp Brno, spolek “B” 2 111,00
8 TJ Slezan Frýdek Místek, z.s. 1 39,00
Bodový stav po III.kole – ŽENY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 TJ Sokol Opava 24 740,50
2 TJ TŽ Třinec 16 390,50
3 AC Moravská Slavia Brno, spolek 16 356,00
4 AC Slov.Slávia Uh.Hradiště 15 370,00
5 AK Olymp Brno 12 340,50
6 Atletický klub Zlín, z.s. 12 320,00
7 TJ Lokomotiva Břeclav 9 297,00
8 TJ Slezan Frýdek Místek, z.s. 3 170,00

 

Bodový stav ve III.kole – MUŽI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 TJ Sokol Opava 8 179,00
2 VSK Vítkovice 7 173,00
3 VSK Univerzita Brno „B“ 6 154,00
4 AC Moravská Slavia Brno, spolek 5 148,00
5 AC Slov.Slávia Uh.Hradiště 4 134,00
6 TJ Lokomotiva Břeclav 3 106,00
7 Atletický klub Zlín, z.s. 2 90,00
8 TJ TŽ Třinec 1 65,00
Bodový stav po III.kole – MUŽI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 VSK Vítkovice 23 710,00
2 TJ Sokol Opava 22 513,00
3 AC Moravská Slavia Brno, spolek 16 412,50
4 VSK Univerzita Brno „B“ 16 397,00
5 AC Slov.Slávia Uh.Hradiště 11 341,50
6 TJ Lokomotiva Břeclav 10 278,00
7 TJ TŽ Třinec 6 244,50
8 Atletický klub Zlín, z.s. 6 241,00

 

Body získané závodnicemi, které startovaly v roce 2019 za družstvo žen
v I. až IV. kole skupiny “C” I. atletické ligy
P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III. IV.
1. Doležalová Marie 14,00 15,00 12,00 41,00 11,52 13,67
2. Freibergerová Anna 13,50 18,75 32,25 9,06 10,75
3. Čaladi Tereza 14,50 15,75 30,25 8,50 10,08
4. Weigertová Monika 28,75 28,75 8,08 9,58 C
5. Hladíková Monica 11,00 16,75 27,75 7,79 9,25
6. Matějáková Alena 9,00 12,75 5,00 26,75 7,51 8,92
7. Takácová Simona 21,00 21,00 5,90 7,00 C
8. Kouřilová Soňa 5,00 11,50 4,00 20,50 5,76 6,83
9. Zachariášová Alice 7,00 8,00 5,00 20,00 5,62 6,67 H
10. Fuksová Karolína 8,00 11,75 19,75 5,55 6,58
11. Freibergerová Eliška 8,50 11,00 19,50 5,48 6,50
12. Baňovičová Monika 15,75 15,75 4,42 5,25 C
13. Hammacher Eva 5,00 6,00 11,00 3,09 3,67
14. Slabáková Lenka 9,00 9,00 2,53 3,00
15. Mrázková Natálie 2,00 4,50 2,00 8,50 2,39 2,83 H
16. Kubaštíková Alžběta 7,00 ms 7,00 1,97 2,33 C
17. Dobrovolná Andrea 1,75 3,00 4,75 1,33 1,58
18. Havelková Kristýna 4,00 4,00 1,12 1,33
19. Melicharová Josefína 3,00 3,00 0,84 1,00
20. Kleiblová Karolína 0,50 0,50 1,00 2,00 0,56 0,67
21. Janková Magda 2,00 2,00 0,56 0,67
22. Marčíková Lenka 0,50 0,00 0,50 0,14 0,17
23. Matulová 0,50 0,50 0,14 0,17
24. Navrátiová Zuzana 0,50 0,50 0,14 0,17
25. Smejkalová Zuzana 0,00 0,00 0,00 0,00
26. Váleková Natália ms 0,00 0,00 0,00 C
27. Palánová Aneta ms 0,00 0,00 0,00 H
Celkem 94,00 135,00 127,00 0,00 0,00 356,00 100,00 118,67
Body získané hostujícími atletky z klubů:
AK Olymp Brno 9,00 12,50 7,00 0,00 0,00 28,50 8,01 9,50
Cizinci ze Slovenska 28,00 44,50 0,00 0,00 0,00 72,50 20,37 24,17
Hostující a cizinci celkem 37,00 57,00 7,00 0,00 0,00 72,50 20,37 24,17
Atletky AC Moravská Slavia 57,00 78,00 120,00 0,00 0,00 283,50 79,63 94,50
Celkem 94,00 135,00 127,00 0,00 0,00 356,00 100,00 118,67

 

Body získané závodníky, kteří startovali v roce 2019 za družstvo mužů
v I. až IV. kole sk.”C” I. atletické ligy
P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III. IV.  
1. Balúch Matej 24,50 26,00 50,50 12,24 16,83 C
2. Schmöger Martin 20,50 14,50 14,50 49,50 12,00 16,50
3. Petr Ondřej 10,00 15,00 16,00 41,00 9,94 13,67
4. Zeman Filip 12,50 14,00 9,00 35,50 8,61 11,83
5. Dvořák Tomáš 10,50 4,25 10,50 25,25 6,12 8,42
6. Stibal Jakub 10,50 14,00 24,50 5,94 8,17
7. Vojtíšek Tomáš 9,00 7,00 8,00 24,00 5,82 8,00
8. Lučanský Peter 14,00 9,00 23,00 5,58 7,67 C
9. Hlavenka Tomáš 11,00 11,00 22,00 5,33 7,33
10. Krajňák Tomáš 11,00 ms 11,00 22,00 5,33 7,33 C
11. Strýček Henrich 3,00 7,00 6,00 16,00 3,88 5,33
12. Morávek Jaromír 0,00 8,00 7,00 15,00 3,64 5,00
13. Skobránek Libor 2,00 6,00 6,00 14,00 3,39 4,67
14. Kollár Martin 6,00 8,00 14,00 3,39 4,67
15. Veleba Viktor 3,00 4,00 6,50 13,50 3,27 4,50 H
16. Kacer Jakub 2,00 2,50 4,50 1,09 1,50 H
17. Pohanka Martin 1,00 3,00 4,00 0,97 1,33
18. Tešnar Michal 3,00 0,50 3,50 0,85 1,17
19. Martinec Jindřich 0,00 3,00 3,00 0,73 1,00
20. Wilk Sebastian 2,00 2,00 0,48 0,67
21. Čermák Marek 1,75 1,75 0,42 0,58
22. Hartmann Jakub 0,75 0,50 1,25 0,30 0,42
23. Křivánek František 0,75 0,50 1,25 0,30 0,42
24. Konečný Jakub 1,00 1,00 0,24 0,33
25. Kocourek Martin 0,00 0,50 0,50 0,12 0,17 H
26. Klvaňa Martin 0,00 0,00 0,00 0,00
27. Zeman David 0,00 0,00 0,00 0,00
28. Hangstörfer Tim 0,00 0,00 0,00 0,00
29. Gaszczyk Petr 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
30. Košťál Jakub 0,00 0,00 0,00 0,00
Celkem 111,00 153,50 148,00 0,00   412,50 100,00 137,50
Body získané hostujícími atlety z klubů:
SK Speed Brno 3,00 6,00 9,50 18,50 4,48 6,17
Cizinci ze Slovenska 35,50 40,00 20,00 0,00 95,50 23,15 31,83
Hostující a cizinci celkem 38,50 46,00 29,50 0,00   114,00 27,64 38,00
Atlety AC Moravská Slavia 72,50 107,50 118,50 0,00   298,50 72,36 99,50
Celkem 111,00 153,50 148,00 0,00   412,50 100,00 137,50
Vysvětlivky:                
ms – start mimo soutěž                
0 – nebodoval                
– nezúčastnil se                
H – hostující závodníci                
C – cizinec                

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card