Družstvo starších žáků páté žákyně deváté

na Mistrovství Moravy a Slezska, které se konalo v Uherském Hradišti v neděli dne 15. září. Pořadí družstev družstev a body získané závodníky:

Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků
poř. družstvo body
1 TJ Sokol Opava 239,00
2 SSK Vítkovice, z.s. 170,00
3 Atletický klub Olomouc z.s. 161,00
4 Atletický klub Zlín, z.s. 91,00
5 AC Moravská Slavia Brno, spolek   77,00
6 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 73,00
7 BYAC Brno 68,00
8 AC TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 63,00
9 Atletika Poruba, z.s. 22,00
10 Atletický klub Prostějov, z.s. 18,00
11 AK Šternberk z.s. 17,00
Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žákyň
poř. družstvo body
1 AC TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 179,00
2 Atletika Poruba, z.s. 153,00
3 TJ Slezan Frýdek Místek, z.s. 149,00
4 SSK Vítkovice, z.s. 114,50
5 Atletický klub Zlín, z.s. 107,00
6 Atletický klub Olomouc z.s. 94,00
7 JAC Brno 56,00
8 TJ Šumperk, z.s. 48,50
9 AC Moravská Slavia Brno, spolek   44,00
10 TJ Lokomotiva Břeclav   33,00
11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.   23,50

 

Body získané závodníky, kteří startovali v roce 2019 za družstvo starších žáků
P.č. Příjmení a jméno Body v kole Finále Moravy MČR celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III.
1. Hanek Štěpán 17,00 28,00 27,00 12,00 84,00 17,41 21,00
2. Žižka Rudolf 29,00 18,75 20,00 67,75 14,04 16,94
3. Pokora Vladimír 20,75 21,75 20,00 62,50 12,95 15,63
4. Munteanu Adrian 15,75 17,75 19,75 53,25 11,04 13,31
5. Galvas Matyáš 14,75 16,75 11,00 6,25 48,75 10,10 12,19
6. Hanek Kryštof 13,00 11,25 9,75 2,25 36,25 7,51 9,06
7. Pavlíček Marek 13,25 14,00 8,25 35,50 7,36 8,88
8. Vrbacký Tomáš 19,00 0,00 15,25 34,25 7,10 8,56
9. Neugebauer Adam 9,75 5,75 4,75 4,00 24,25 5,03 6,06
10. Martečík Martin 14,25 7,00 21,25 4,40 5,31
11. Dub Zdeněk 0,00 4,00 2,50 6,50 1,35 1,63
12. Marčík Jiří 4,00 4,00 0,83 1,00
13. Křivánek Matěj 2,25 2,25 0,47 0,56
14. Názler Tomáš 2,00 2,00 0,41 0,50
15. Tachovský Jáchym 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
   
Celkem 139,00 135,00 131,50 77,00   482,50 100,00 120,63
             
Disciplína Body v kole – starší žáci Finále Moravy celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II. III.
60 m 18,00 24,00 21,00 24,00 87,00 18,03 21,75
dálka 31,00 13,00 24,00 10,00 78,00 16,17 19,50
150 m 26,00 16,00 14,00 16,00 72,00 14,92 18,00
100 překážek 17,00 17,00 18,00 4,00 56,00 11,61 14,00
300 m 24,00 9,00 8,00 6,00 47,00 9,74 11,75
800 m 11,00 18,00 16,00 1,00 46,00 9,53 11,50
štafeta 4 x 60 m 11,00 20,00 neobsazeno 31,00 6,42 7,75
200 m překážek 11,00 11,00 7,00 29,00 6,01 7,25
štafeta 4 x 300 m 11,00 9,00 20,00 4,15 5,00
koule 1,00 4,00 6,00 0,00 11,00 2,28 2,75
výška neobsazeno 3,00 2,50 neobsazeno 5,50 1,14 1,38
oštěp neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
disk neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
1 500 m neobsazeno neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
Chůze 3000 m neobsazeno 0,00 0,00 0,00
1 500 m překážek neobsazeno 0,00 0,00 0,00
tyč neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
3 000 m neobsazeno 0,00 0,00 0,00
kladivo neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
Součet 139,00 135,00 131,50 77,00 482,50 100,00 120,63

 

Body získané závodnicemi, které startovaly v roce 2019 za družstvo starších žákyň
P.č. Příjmení a jméno Body v kole Finále Moravy celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III.
1. Němcová Andrea 26,00 22,00 12,75 12,00 72,75 24,41 18,19
2. Melicharová Josefína 11,00 22,00 20,00 11,00 64,00 21,48 16,00
3. Havlíčková Nela 6,00 14,25 21,75 42,00 14,09 10,50
4. Hudečková Lucie 9,00 12,25 11,75 8,00 41,00 13,76 10,25
5. Horáková Ludmila 9,00 10,00 4,00 23,00 7,72 5,75 H
6. Konečná Eliška 6,00 9,00 6,75 1,00 22,75 7,63 5,69
7. Samlíková Julie 8,00 5,00 0,00 13,00 4,36 3,25 H
8. Alexová Barbora 8,00 8,00 2,68 2,00
9. Hartmannová Veronika 4,00 0,00 4,00 1,34 1,00
10. Trojanová Vendula 3,25 0,00 3,25 1,09 0,81
11. Vedralová Barbora 1,00 1,25 2,25 0,76 0,56
12. Gorani Anita 2,00 2,00 0,67 0,50
13. Ševčíková Tereza 0,00 0,00 0,00 0,00
14 Kalin Anna 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
15 Karasová Nikol 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
16 Schořová Tereza 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
17 Sieglová Vladislava 0,00 0,00 0,00 0,00
   
 
Celkem 61,00 105,00 88,00 44,00 298,00 100,00 74,50
           
Body získané hostujícími atlety z klubů :  
TJ Oslavany 0,00 17,00 15,00 4,00 35,75 12,00 8,94
Hostující celkem 0,00 17,00 15,00 4,00 35,75 12,00 8,94
Atlety AC Moravská Slavia 61,00 88,00 73,00 40,00 262,25 88,00 65,56
Celkem 61,00 105,00 88,00 44,00 298,00 100,00 74,50
Disciplína Body v kole – starší žákyně Finále Moravy celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II. III.
800 m 8,00 21,00 16,00 8,00 53,00 17,79 13,25
oštěp 14,00 11,00 11,00 8,00 44,00 14,77 11,00
300 m 11,00 20,00 4,00 9,00 44,00 14,77 11,00
150 m 9,00 9,00 12,00 4,00 34,00 11,41 8,50
disk neobsazeno 12,00 9,00 3,00 24,00 8,05 6,00
dálka 9,00 7,00 5,00 0,00 21,00 7,05 5,25
1 500 m 8,00 8,00 4,00 20,00 6,71 5,00
štafeta 4 x 300 m 4,00 11,00 neobsazeno 15,00 5,03 3,75
tyč neobsazeno 11,00 0,00 11,00 3,69 2,75
štafeta 4 x 60 m 5,00 5,00 0,00 10,00 3,36 2,50
koule 1,00 7,00 0,00 0,00 8,00 2,68 2,00
výška 8,00 8,00 2,68 2,00
200 m překážek 5,00 0,00 5,00 1,68 1,25
60 m neobsazeno 0,00 1,00 0,00 1,00 0,34 0,25
3 000 n neobsazeno 0,00 0,00 0,00
1 500 m překážek neobsazeno 0,00 0,00 0,00
100 překážek 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
kladivo neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
Součet 61,00 105,00 88,00 44,00 298,00 100,00 74,50

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card