Dan Orálek vítěz ankety vytrvalec roku 2010

Od svého založení v roce 2008 nepoznala anketa v kategorii mužů jiného vítěze než Daniela Orálka. Běžec s výrazným charisma objíždí závody po celé republice. Fandí i pomalejším rekreačním běžcům, po závodě povzbuzuje ty, kteří ještě bojují na trati. Místo toho, aby se soustředil jen sám na sebe, pořizuje jejich fotografie. V roce 2010 zaujal kromě jiného výkonem při Badwater Ultramarathonu, údajně nejtěžším běžeckém závodě planety. Závod o délce 135 mil (217 km), který se koná v americkém Údolí smrti (Death Valley), dokončil jako první Čech na desátém místě v čase 30:47:50 hod Absolutním vítězem ankety se stal ziskem 156 hlasů.

 Ivana Martincová v kategorii žen obsadila 4.místo

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.

Komentáře nejsou povoleny.

QR Code Business Card