Halové klubovní přebory žactva

Pátek 21.ledna 2011, Běžecký tunel, Oblá 51c, Brno pořadatel: AC Moravská Slávia Brno a agentura Bač line sport o.s.

Bač line sport o.s. a za podpory MČ Brno – Nový Lískovec a Statutárního města Brna pořádá v pátek 21. ledna 2011 halový přebor atletických přípravek, mladších a starších žáků. Soutěž se bude konat v běžeckém koridoru Sportovního centra Oblá 51c (bývalá MŠ, vstup vchodem do fitcentra, nebo z dětského hřiště o patro níž). Začátek prezentace soutěží bude v pátek od 15:30 hod a předpokládané ukončení v 19:00 hod. Jedná se již o jedenáctý ročník těchto přeborů. Pro všechny kategorie jsou vypsané běžecké disciplíny a skok daleký.

Vypsané kategorie a disciplíny:

Přípravky:

žáci a žákyně (2004 a mladší)            60m, 200m, skok daleký

žáci a žákyně (2003 – 2002)               60m, 200m, skok daleký

Nejmladší:

žáci a žákyně (2001 – 2000)               60m, 400m, skok daleký

Mladší:

žáci a žákyně (1999 – 98)                   60m, 600m, skok daleký

Starší:

žáci a žákyně  (1997 – 96)                  60m, 800m, skok daleký

Technická ustanovení:

V bězích na 60m se poběží rozběhy, ze kterých postoupí první čtyři závodníci podle časů

do finále “A”, kde se poběží po dvojicích o celkové vítězství na časy. Ve vytrvalostních bězích se běží přímo na čas. Ve skoku dalekém bude mít každý závodník 3 pokusy, ze kterých se určí celkové pořadí.

Každý účastník se může přihlásit ke startu ve všech vypsaných disciplínách své kategorie!

Ceny:

První tři závodníci v každé disciplíně obdrží diplom a medaili.

Oblečení:

Nezapomeňte si vzít s sebou věci na rozcvičování a závodění a také láhev s pitím.

Pozvánka:

Srdečně zveme rodiče, rodinné příslušníky a známé, aby přišli povzbudit své malé             závodníky. Prosím, nezapomeňte si vzít přezůvky, snažíme se udržovat pořádek a čistotu.

Srdečně zvou trenéři Bač line sportu

———————————————-“———————————————–

P Ř I H L Á Š K A  (atletické soutěže)

Jméno a příjmení:…………………………………………   ročník narození ……………….………

Disciplíny: 1) …………………..……..  2) ………………………..………  3) ………………………………

!!! Přihlášku odevzdejte do 20.1. 2011 trenérovi nebo se  lze prezentovat přímo v den závodu!!!