Soutěže družstev

Sekce: Termínovka 2016 ·

Soutěže družstev AC Moravská Slavia Brno v roce 2016

 

  1. atletická liga mužů – skupina „C“

Řídící soutěže                       :           Josef Šoba

Vedoucí družstva                 :           Ladislav Zouhar

                        Družstvo                                                 

SK Hranice                                        I.kolo              14.05.  Uherské Hradiště

Havířov                                              II.kolo                         28.05   Břeclav

Lokomotiva Břeclav                          III.kolo           11.06.  Třinec

AK Zlín                                             IV.kolo           20.08.  Olomouc

AC Moravská Slavia Brno             

Sokol Opava

TJ TŽ Třinec

Chůze   pro soutěž družstev

I.     kolo                25.03.    Olomouc                              10 km

II.kolo                  07.05.    Praha                                    10 km

III. kolo               29.05.    Praha                                    10 km

IV.kolo                  13.08. Přerov                                   10 km

Do finále ČR družstev postupují vítězové skupin

Poslední dvě družstva po IV. kole vstupují do baráže o I. ligu, které se zúčastní i družstva na 1 až 4. místě ze skupiny „E“ a „F“ baráž pořádá vítěz skupiny „F“

Baráž              17.09.

 

  1. atletická liga mužů – skupina „F“

Řídící soutěže                       :           Ing. Václav Klvaňa

Vedoucí družstva                 :           Mgr. Arnošt Ryšavý

                        Družstvo                                                 

AC Moravská Slavia Brno “B”                 I.kolo              14.05.  Vyškov

Sokol Brno-Žabovřesky                                II.kolo             28.05.  Uherské Hradiště

AK Hodonín                                                 III.kolo           11.06.  Hodonín

AC Prostějov                                                 IV.kolo           03.09.  Přerov v Olomouci

TJ Znojmo

Sokol Čejkovice

SK Přerov

TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště

AHA Vyškov

AC TRACK & FIELD Brno

TJ Jiskra Otrokovice

 

Do baráže o I. ligu, které se zúčastní i poslední dvě družstva z I. ligy si vybojují účast družstva na 1 až 4. místě ze skupiny „E“ a „F“ baráž pořádá vítěz skupiny „F“

Baráž              17.09.

  1. atletická liga žen – skupina „C“

Řídící soutěže                       :          Jana Gellnerová

Vedoucí družstva                 :           Ing. Jiří Proch

                        Družstvo                                               

AC Moravská Slavia Brno                         I.kolo              14.05.  Uherské Hradiště

TJ Sokol Opava                                             II.kolo             28.05.  Břeclav

Atletický klub Zlín, z.s.                                 III.kolo           11.06.  Třinec

TJ TŽ Třinec                                                  IV.kolo           20.08.  Olomouc

AK Olomouc

AC Slov.Slávia Uh.Hradiště

TJ Lokomotiva Břeclav

Frýdek Místek

Do finále ČR družstev postupují vítězové skupin

Poslední dvě družstva po IV. kole vstupují do baráže o I. ligu, které se zúčastní i družstva na 1 až 4. místě ze skupiny „E“ a „F“ baráž pořádá vítěz skupiny „F“

Baráž              17.09.

 

MMaS družstev starších žáků

Řídící soutěže                       :

Vedoucí družstva                 :           Petr Marčík

Družstvo                                                   

BYAC Brno                                                   I.kolo                          01.05.  Hodonín

AK Hodonín                                                  II.kolo                        15.05.  Břeclav

AHA Vyškov                                                 III.kolo           29.05.  Vyškov

AC Moravská Slavia Brno                         

TJ Lokomotiva Břeclav

TJ Znojmo

AK Kyjov

Čejkovice

 

Za družstvo mohou v jednom nastoupit jen 3 hostující závodníci (včetně cizinců) – týká se pouze staršího žactva

počet družstev bude ještě upřesněn

 

Semifinále MČR družstev žactva:                 11.09.  Šumperk

Finále

 

MMaS družstev starších žákyň

Řídící soutěže                       :

Vedoucí družstva                 :           Petr Marčík

Družstvo                                   

JAC Brno                                                       I.kolo                         01.05.  Hodonín

TJ Lokomotiva Břeclav                                  II.kolo                        15.05.  Břeclav

AC Moravská Slavia Brno                          III.kolo           29.05.  Vyškov          

AHA Vyškov

TJ Znojmo

AK Kyjov

VSK Univerzita

AK Hodonín

Za družstvo mohou v jednom nastoupit jen 3 hostující závodníci (včetně cizinců) – týká se pouze staršího žactva

 

počet družstev bude ještě upřesněn

 

Semifinále MČR družstev žactva:     11.09.  Šumperk

Finále  ČR

Městská soutěž družstev mladších žáků

Řídící soutěže                       :           Mgr. Petr Křivka

Vedoucí družstva                 :           Mgr. Květoslava Hladká

Družstvo                                                   

BYAC Brno                                                  I.kolo                         05.05.  Brno-Laštůvková

VSK Univerzita Brno                                    II.kolo                        19.05.  Univerzita na Vojtové

JAC Brno                                                       III.kolo           02.06.  Blansko

ASK Blansko                                                 IV.kolo           01.09. Brno-Vojtová

AC Moravská Slavia Brno „A“                 

AC Moravská Slavia Brno „B“

SK Speed Brno

 

Postupují první tři družstva

Mistrovství JmK                                 02.10.  Znojmo

Mistrovství MaS:

Městská soutěž družstev mladších žákyň

Řídící soutěže                       :           Mgr. Petr Křivka

Vedoucí družstva                 :           Mgr. Květoslava Hladká

Družstvo                                   

BYAC Brno                                                   I.kolo                         05.05.  Brno-Laštůvková

JAC Brno                                                       II.kolo                        19.05.  Univerzita na Vojtové

ASK Blansko                                                 III.kolo           02.06.  Blansko

AC Moravská Slavia Brno „A“                  IV.kolo           01.09. Brno-Vojtová

AC Moravská Slavia Brno „B“

VSK Univerzita Brno

Speed Brno

 

počet družstev bude ještě upřesněn

 

Postupují první tři družstva

 

 

Mistrovství JmK         02.10.  Znojmo

Mistrovství MaS:

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card