Soutěže družstev

Sekce: Termínovka 2015 ·

Soutěže družstev AC Moravská Slavia Brno v roce 2015

 

  1. atletická liga mužů – skupina „C“

Řídící soutěže                       :           Josef Šoba

Vedoucí družstva                 :           Ladislav Zouhar

                        Družstvo                                                 

SK Hranice                                        I.kolo              16.05.  Olomouc

AK Olomouc                                     II.kolo                        30.05   Břeclav

Lokomotiva Břeclav                          III.kolo           13.06.  Hodonín

AK Hodonín                                      IV.kolo           22.08.  Třinec

AC Moravská Slavia Brno             

Sokol Opava

TJ TŽ Třinec

AK Zlín

 

Do finále ČR družstev postupují vítězové skupin

 

Poslední dvě družstva po IV.kole  l. ligy sestupují přímo do II. ligy

 

 

  1. atletická liga mužů – skupina „F“

Řídící soutěže                       :           Ing. Václav Klvaňa

Vedoucí družstva                 :           Mgr. Arnošt Ryšavý

                        Družstvo                                                 

AC Moravská Slavia Brno “B”                

Sokol Brno-Žabovřesky

AC Prostějov

TJ Znojmo

Sokol Čejkovice

SK Přerov

TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště

AHA Vyškov

AC TRACK & FIELD Brno

 

I.kolo                     16.05.                    Vyškov

II.kolo                   30.05.                    Uherské Hradiště

III.kolo                 13.06.                    Uherské Hradiště

IV.kolo                  05.09.                    Břeclav (pořadatel Znojmo)

 

Vítěz II. ligy postupuje přímo do I. ligy

 

  1. atletická liga žen – skupina „F“

Řídící soutěže                       :           Milan Čečman

Vedoucí družstva                 :           Ing.Jiří Proch

                        Družstvo                                               

AC Moravská Slavia Brno

SK Přerov

AK Kroměříž

TJ Znojmo

AHA Vyškov

 

I.kolo                                    16.05.    Vyškov

II.kolo                                   30.05.    Uherské Hradiště

III.kolo                                 13.06.    Uherské Hradiště

IV.kolo                                 05.09.    Břeclav (pořadatel Znojmo)

MMaS družstev starších žáků

Řídící soutěže                       :

Vedoucí družstva                 :           Petr Marčík

Družstvo                                                   

BYAC Brno                                                   I.kolo                          09.05.  Vyškov

AK Hodonín                                                  II.kolo                        17.05.  Břeclav

AHA Vyškov                                                 III.kolo           06.06.  Hodonín

AC Moravská Slavia Brno                         

TJ Lokomotiva Břeclav

VSK Univerzita Brno

TJ Znojmo

AK Kyjov

 

počet družstev bude ještě upřesněn

 

Semifinále MČR družstev žactva:

Finále

 

 

MMaS družstev starších žákyň

Řídící soutěže                       :

Vedoucí družstva                 :           Petr Marčík

Družstvo                                   

JAC Brno                                                       I.kolo                         09.05.  Vyškov

TJ Lokomotiva Břeclav                                  II.kolo                        17.05.  Břeclav

AC Moravská Slavia Brno                          III.kolo           06.06.  Hodonín        

AHA Vyškov

TJ Znojmo

AK Kyjov

AK Hodonín

 

počet družstev bude ještě upřesněn

 

Semifinále MČR družstev žactva:                 12.09.              Šumperk

Finále  ČR                                                     03.10.              Stará Boleslav

Městská soutěž družstev mladších žáků

Řídící soutěže                       :           Mgr. Petr Křivka

Vedoucí družstva                 :           Monika Olejníčková

Družstvo                                                   

BYAC Brno „A“                                          I.kolo                         07.05.  Brno-Laštůvková

BYAC Brno „B“                                          II.kolo                        14.05.  Univerzita na Vojtové

JAC Brno                                                       III.kolo           04.06.  Blansko

ASK Blansko                                                 IV.kolo           03.09. Brno-Vojtová

AC Moravská Slavia Brno „A“                 

AC Moravská Slavia Brno „B“

SK Speed Brno

VSK Univerzita Brno

Atletika Slavkov u Brna

 

Postupují první tři družstva

 

Mistrovství JmK                                             16.09.              Hodonín

Mistrovství MaS:                                           03.10.              Znojmo

 

Městská soutěž družstev mladších žákyň

Řídící soutěže                       :           Mgr. Petr Křivka

Vedoucí družstva                 :           Monika Olejníčková

Družstvo                                   

BYAC Brno                                                   I.kolo                         07.05.  Brno-Laštůvková

JAC Brno „A“                                               II.kolo                        14.05.  Univerzita na Vojtové

ASK Blansko                                                 III.kolo           04.06.  Blansko

AC Moravská Slavia Brno „A“                  IV.kolo           03.09. Brno-Vojtová

AC Moravská Slavia Brno „B“

VSK Univerzita Brno

Atletika Slavkov u Brna

Speed Brno

 

počet družstev bude ještě upřesněn

Postupují první tři družstva

Mistrovství JmK                                16.09.              Hodonín

Mistrovství MaS:                               04.10.              Znojmo

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card