Soutěže družstev

Soutěže družstev AC Moravská Slavia Brno v roce 2014

 

I. atletická liga mužů – skupina „C“

Řídící soutěže                       :           Josef Šoba

Vedoucí družstva                 :           Ladislav Zouhar

                        Družstvo                                                 

I.kolo              17.05   Břeclav

AK Olomouc                                     II.kolo                        31.05.  Třinec

Lokomotiva Břeclav                          III.kolo           21.06. Olomouc

AK Hodonín                                      IV.kolo           23.08.  Hodonín

AC Moravská Slavia Brno             

Sokol Opava

AHA Vyškov

TJ TŽ Třinec

AC Karviná

 

Do finále ČR družstev postupují vítězové skupin

 

Poslední dvě družstva po IV.kole  l. ligy sestupují přímo do II. ligy

 

.

 

I. atletická liga žen – skupina „C“

Řídící soutěže                       :           Jana Gellnerová

Vedoucí družstva                 :           Ing.Jiří Proch

 

                        Družstvo                                               

AC Moravská Slavia Brno

TJ Sokol Opava

AK Olomouc

AK Hodonín

AK Olymp Brno

TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště

Frýdek Místek

TJ TŽ Třinec

AK Zlín

 

I.kolo                     17.05.

II.kolo                   31.05.

III.kolo                 21.06.

IV.kolo                  23.08.

 

 

Do finále ČR družstev postupují vítězové skupin

 

Poslední dvě družstva po IV.kole  l .ligy sestupují přímo do II. ligy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II. atletická liga mužů – skupina „F“

Řídící soutěže                       :           Ing. Václav Klvaňa

Vedoucí družstva                 :           Mgr. Arnošt Ryšavý

                        Družstvo                                                 

AC Moravská Slavia Brno “B”                

Jiskra Otrokovice

Sokol Brno-Žabovřesky

AC Prostějov

AK Zlín

TJ Znojmo

Sokol Čejkovice

SK Přerov

TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště

 

I.kolo                     18.05.    Olomouc

II.kolo                   31.05.    Uherské Hradiště

III.kolo                 21.06.    Břeclav

IV.kolo                  06.09.    Břeclav

 

Vítěz II. ligy postupuje přímo do I. ligy

MMaS družstev starších žáků

Řídící soutěže                       :

Vedoucí družstva                 :           Petr Marčík

Družstvo                                                    

BYAC Brno                                                   I.kolo                         04.05. Vyškov

AKHodonín                                                   II.kolo                        11.05.  Břeclav

AHA Vyškov                                                 III.kolo           24.05.  Znojmo

AC Moravská Slavia Brno                              

TJ Lokomotiva Břeclav

VSK Univerzita Brno

TJ Znojmo

Sokol Čejkovice

AK Kyjov

 

počet družstev bude ještě upřesněn

 

 

Semifinále MČR družstev žactva:                 14.09. Šumperk

Finále                                                             04.10.  Jablonec

 

MMaS družstev starších žákyň

Řídící soutěže                       :

Vedoucí družstva                 :           Petr Marčík

Družstvo                                    

JAC Brno „A“                                               I.kolo                         04.05. Vyškov

JAC Brno „B“                                                II.kolo                        11.05.  Břeclav

TJ Lokomotiva Břeclav                                  III.kolo           24.05.  Znojmo          

AC Moravská Slavia Brno                                  

VSK Univerzita Brno

AHA Vyškov

TJ Znojmo

AK Kyjov

AK Hodonín

Sokol Čejkovice

 

počet družstev bude ještě upřesněn

 

 

Semifinále MČR družstev žactva:                 14.09. Šumperk

Finále                                                             04.10.  Jablonec

Městská soutěž družstev mladších žáků

Řídící soutěže                       :           Mgr. Petr Křivka

Vedoucí družstva                 :           Monika Olejníčková

Družstvo                                                    

BYAC Brno „A“                                           I.kolo                         06.05.  Brno-Laštůvkova

JAC Brno                                                       II.kolo                        15.05.  Univerzita na Vojtové

ASK Blansko                                                 III.kolo           05.06.  Blansko

AC Moravská Slavia Brno „A“                  IV.kolo           04.09.  Brno-Vojtová

AC Moravská Slavia Brno „B“

MC atletika Brno

SK Mládeže Brno

VSK Univerzita Brno

AC Atletika

 

počet družstev bude ještě upřesněn

 

Postupují první tři družstva

 

 

Mistrovství JmK                                            17.09.  Vyškov

Mistrovství MaS:                                            05.10.  Břeclav

 

 

Městská soutěž družstev mladších žákyň

Řídící soutěže                       :           Mgr. Petr Křivka

Vedoucí družstva                 :           Monika Olejníčková

Družstvo                                    

BYAC Brno                                                   I.kolo                         06.05.  Brno-Laštůvkova

JAC Brno                                                       II.kolo                        15.05.  Univerzita na Vojtové

ASK Blansko                                                 III.kolo           05.06.  Blansko         

AC Moravská Slavia Brno „A“                  IV.kolo           04.09.  Brno-Vojtová

AC Moravská Slavia Brno „B“

VSK Univerzita Brno

MC atletika Brno

Speed Brno

AC Atletika

 

počet družstev bude ještě upřesněn

 

 

Postupují první tři družstva

 

Mistrovství JmK                                            17.09.  Vyškov

Mistrovství MaS:                                           05.10.  Břeclav

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card