Rekordy stadionu v Brně na Vojtové ulici

Sekce: Rekordy stadionu ·
Rekordy stadionu v Brně na Vojtové ulici stav k 9.8.2021
v mistrovských atletických disciplínách mužů
disciplína výkon příjmení a  jméno klub datum
100 m 10,64  +1,7 Tomáš Němejc Česká republika 1.6.2019
200 m 21,49  -0,7 Tomáš Němejc Česká republika 1.6.2019
400 m 48,72 Ondřej Škrland TJ Lokomotiva Beroun 26.7.2021
800 m  1:56,0 Lukáš Olejníček AC Moravská Slavia Brno 30.7.2012
1 500 m  4:07,8 František Mahovský AC Moravská Slavia Brno 28.7.2014
5 000 m 15:46,0 Michal Horáček ISKAREC Česká Třebová 21.7.2010
10 000 m 31:30,26 Lukáš Olejníček VSK Univerzita Brno 28.4.2018
110 m překážek 15,12 Martin Juránek VSK Univerzita Brno 26.7.2021
400 m překážek neustanoven
3 000 m překážek neustanoven
Štafeta  4 x 100 m 46,0 Stříbrný-Wippler-Šoustar-Ryšavý TJ Moravská Slavia Brno 7.10.1970
Štafeta  4 x 400 m neustanoven
Dálka 741 Štěpán Wagner AC Moravská Slavia Brno 8.9.2004
Trojskok 13,91 Bohumil Bětuňák AC Moravská Slavia Brno 25.7.2011
Výška 205 Martin Heindl Gymnázium Hády Brno 22.9.2010
Tyč 482 Tomáš Krajňák Akademik TU Košice 21.9.2016
koule 7,26 kg 16,20 Jiří Vrabel VŠTJ Technika Brno 29.8.1990
disk 2 kg 43,18 Miloš Gryc TJ Znojmo 11.9.1971
oštěp 800 g 58,02 Alexandr Čača Orel Vyškov 19.7.2021
v doplňkových atletických disciplínách mužů
50 m 6,58 +1,9 Adam Neugebauer AC Moravská Slavia Brno 2.8.2021
60 m 6,9 Cláudio Almeida AC Moravská Slavia Brno 20.4.1998
Martin Hrazdira AC Moravská Slavia Brno 20.8.2012
150 m 16,2 Martin Tuček VSK Univerzita Brno 15.8.2016
300 m 34,7 Martin Juránek VSK Univerzita Brno 1.8.2016
500 m  1:05,46 Kryštof Hübner TJ Sokol Hradec Králové 12.7.2021
600 m  1:21,91 Kryštof Hübner TJ Sokol Hradec Králové 26.7.2011
1 000 m  2:31,10 David Klíč VSK Univerzita Brno 6.8.2018
1 míle /1609,34 m/  4:28,4 Jakub Ambros AC Moravská Slavia Brno 26.9.2012
2 000 m  5:36,8 Lukáš Kučera VSK Univerzita Brno 22.7.2013
3 000 m  9:18,00 Adam Szymanik Atletika Havířov 1965 26.7.2021
hodinovka dráha 18 714 Martin Kučera VSK Univerzita Brno 26.9.2012
200 m překážek 23,33 Martin Juránek VSK Univerzita Brno 31.7.2017
300 m překážek 36,4 Martin Juránek VSK Univerzita Brno 15.8.2016
Štafeta 4 x 60 m 30,69 /Kyzlink-Benátský-Kořínek-Strnka D./ AC Moravská Slavia Brno 24.4.2010
Štafeta 4 x  200 m  1:56,2 Hladký-Hrazdira-Richter-Konečný AC Moravská Slavia Brno 25.9.2013
Štafeta 3 x  300 m  2:54,4 /Kyzlink-Ovčačík-Švec/ AC Moravská Slavia Brno 24.4.2005
Štafeta 4 x  300 m  3:05,46 Hladký-Mucha-Hrazdira-Hvasta  AC Moravská Slavia Brno 26.4.2014
Štafeta 4 x  800 m  8:14,2 Olejníček-Krejčík-Strnka-Kundera AC Moravská Slavia Brno 30.6.2012
Štafeta 3 x 1000 m  756,46 Vebr-Vebr-Boháč TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 26.7.2021
sprint. trojboj 2 418 Viktor Veleba SK Speed Brno 19.7.2021
/60 m-100m-200m/ 7,22-11,31-22,65
Kriketový míček 66,12 David Sláma TJ Lokomotiva Břeclav 1.5.2009
Granát neustanoven
 Chůze  1 000 m 06:06,0 Metoděj Koreis Orel jednota Vyškov-atletika 16.7.2018
 Chůze  2 000 m  9:53,14 Jaromír Morávek AC Moravská Slavia Brno 16.7.2018
 Chůze  3 000 m  12:56,06 Tomáš Hlavenka AC Moravská Slavia Brno  16.07.2018
 Chůze  5 000 m  22:49,37 Tomáš Hlavenka AC Moravská Slavia Brno  17.7.2017
 Chůze  10 000 m 48:30,55 Adam Zajíček Atletika Poruba 7.8.2021
v mistrovských atletických disciplínách žen
disciplína výkon příjmení a  jméno klub datum
100 m 11,88  +1,8 Viktória Forster Slovensko 1.6.2019
200 m 25,06  -1,0 Michaela Tichá SK SPEED Brno 1.6.2019
400 m  56,03 Andrea Švecová Slovensko 1.6.2019
800 m  2:12,60 Pavla Štoudková ASK Blansko 21.4.2018
1 500 m  4:47,73 Pavla Štoudková ASK Blansko 24.7.2017
5 000 m 18:07,32 Markéta Vechetová SK SPEED Brno 9.8.2021
10 000 m 32:52.37 Moira Stewartová Spartak Praha 4 28.4.2018
100 m překážek neustanoven
400 m překážek neustanoven
3 000 m překážek neustanoven
Štafeta  4 x 100 m neustanoven
Štafeta  4 x 400 m neustanoven
Dálka 582 Michaela Kučerová AK Olomouc 19.8.2013
Daniela Volná Česká Republika 1.6.2019
Trojskok 9,44  +0,8 Sarah Vinklerová Atletika Slavkov u Brna 2.8.2021
Výška 174 Michaela Horváthová Česká republika 1.6.2019
Tyč 390 Rebeka Šilhanová AK Olymp Brno 17.8.2015
koule 4 kg 10,74 Lenka Baronová SK Čtyři Dvory České Budějovice 24.4.2005
disk 1 kg neustanoven
oštěp 600g 22,21 Alena Matějáková AC Moravská Slavia Brno 20.7.2020
v doplňkových atletických disciplínách žen
60 m 7,95 Veronika Jakusidisová ASK Blansko 13.7.2020
150 m 17,6 Kateřina Čechová ACP Olymp Brno 11.7.2007
300 m 41,21 Andrea Němcová AC Moravská Slavia Brno 1.6.2020
500 m  1:18,08 Monica Hladíková AC Moravská Slavia Brno 13.7.2020
600 m  1:33,45 Pavla Štoudková ASK Blansko 13.8.2018
1 000 m  2:57,48 Pavla Štoudková ASK Blansko 14.8.2017
1 míle /1609,34 m/  5:31,5 Alena Balcarová TJ Lokomotiva Břeclav 22.9.2010
2 000 m  6:56,61 Adéla Indráková AC Moravská Slavia Brno 16.7.2018
3 000 m  9:57,25 Tereza Novotná AK Olymp Brno 22.7.2019
hodinovka dráha 16 395 Soňa Vnenčáková AC Moravská Slavia Brno 21.9.2016
200 m překážek 29,11 Dominika Bezdíčková AC Moravská Slavia Brno 7.8.2021
300 m překážek 47,22 Martina Havlíčková AK Olymp Brno 13.7.2020
Štafeta 4 x 60 m 31,82 Peštálová-Ondráčková-Freibergerová A-Prochová H AC Moravská Slavia Brno 16.4.2011
Štafeta 4 x  200 m  2:00,3 Jeřábková-Freibergerová-Machová-Heřmánková AC Moravská Slavia Brno  25.09.2013
Štafeta 3 x  300 m  2:35,7 Krásenská E.-Mrkosová-Krásenská Z. AC Moravská Slavia Brno 24.4.2005
Štafeta 4 x  300 m  3:07,45 Ročková-Koláčková-Freibergerová-Jeřábková AC Moravská Slavia Brno 26.4.2014
Štafeta 4 x 800 m  10:12,11 Hladíková-Matysková-Názlerová-Navrátilová AC Moravská Slavia Brno 27.7.2020
sprint. trojboj 2308 Dominika Bezdíčková AC Moravská Slavia Brno 19.7.2021
60 m-100 m-200 m 8,31-12,92-26,31
Kriketový míček  49,63  Marika Tesařová TJ Lokomotiva Břeclav 1.5.2009
Chůze 1 000 m  5:12,51  Stela Tomanová Orel jednota Vyškov-atletika  16.07.2018
Chůze 2 000 m  11:54,14  Tereza Račanská Orel jednota Vyškov-atletika  16.07.2018
Chůze 3 000 m  15:17,74 Tereza Račanská Orel jednota Vyškov-atletika 21.4.2018
Chůze 5 000 m 29:59,15 Anna Málková Orel jednota Vyškov-atletika 17.7.2017
Chůze  10 000 m 56:57,5 Alžběta Franklová SK Jeseniova 7.8.2021

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.

Komentáře nejsou povoleny.

QR Code Business Card