Poděkování členům pořadatelského týmu Při Běhu kolem Myslivny 2010

Chci touto cestou ještě jednou poděkovat všem členům i příznivcům našeho klubu, kteří mi pomohli s přípravou a organizací letošního ročníku Běhu kolem Myslivny. Díky vám všem se podařilo zvládnout nápor závodníků a jejich doprovodu a to i při omezených provozních možnostech Hotelu Myslivna. 

Jiří Topinka, ředitel závodu

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.

komentáře 4 k článku Poděkování členům pořadatelského týmu Při Běhu kolem Myslivny 2010

 1. dominika mikova, 24. března 2010, 18:09
 2. moc ne

 3. Ing. Jiří Topinka, 25. března 2010, 20:18
 4. Tak nevím, co si mám o tomto komentáři myslet a jak jej mám chápat. Odesílatelka evidentně nepatří do okruhu těch, kterým bylo mé poděkování adresováno. Tu holou větu si mám pravděpodobně vykládat tak, že k organizaci a průběhu závodu má nějaké konkrétní – a zřejmě i dost výrazné – výhrady. Docela rád bych je znal a to i prostřednictvím tohoto virtuálního prostoru. Jedině znalost potřeb účastníků a zejména těch neuspokojených nám může pomoci připravit naše závody do budoucna tak, aby i ona odcházela s dobrým pocitem. Takže pokud si to Dominiko přečtete, prosím – do toho!
  Jiří Topinka

 5. Dominika Miková, 1. dubna 2010, 18:47
 6. Dobrý den, jsem Dominika Miková, je mi skoro 8 let a na Myslivně jsem běžela v přípravce. Skončila jsem druhá, i když jsem spadla, protože to trochu klouzalo, jinak jsem byla moc spokojená. Byli jsme tam celá rodina. Předešlý komentář jsem nepsala, v té době jsem měla trénink a mrzí mě, že někdo používá moje jméno.

 7. Ing. Jiří Topinka, 1. dubna 2010, 19:11
 8. Ahoj Dominiko,
  jestli někdo používá Tvé jméno, je to nepříjemné. Ale možná je to shoda jmen, nasvědčuje tomu e-mail odesilatele. V každém případě si z toho nic nedělej. Přeji Ti krásné chvíle při sportování a věřím, že se příští rok na Myslivně uvidíme.
  Jiří Topinka

QR Code Business Card