Soutěže družstev ml. žactva 2017 (informace)

Sekce: Akce SpS mládeže ·

SOUTĚŽ DRUŽSTEV MLADŠÍHO ŽACTVA 2017

mladší žactvo (2004-2005) + starší přípravka (2006-2007)

ČT 4. 5. Laštůvkova (60m př., 150m, 800m, výška, kriket, 4x60m)

ČT 11. 5. VUT (60m, 150m, 800/1500m, dálka, koule, 4x60m)

ČT 8. 6. Blansko (60m př., 300m, 800m, výška, oštěp, 4x60m)

ČT 7. 9. Vojtova (60m, 300m, 800/1500m, dálka, koule, 4x60m)

DÍVKY

Alexová Barbora, Andělová Agáta, Bílková Anna, Bílková Klára, Dospíšilová Nikol, Fraňková Clementina, Galandrová Alena, Gorani Anita, Hájková Klára, Hartmannová Veronika, Havlátová Veronika, Horáková Ludmila, Hradecká Beata, Hrůzová Hana, Hudečková Lucie, Johnová Kateřina, Juríková Lucia, Kačmářová Andrea, Kalin Anna, Kavalcová Anna, Kedziorová Nela, Kučerová Radka, Kurek Simona, Lorenzová Monika, Lukášová Marie, Mátlová Adéla, Mazálková Klára, Mazálková Libuše, Melichárková Sára, Melicharová Josefína, Nechvátalová Sára, Němcová Andrea, Novotná Barbora, Pelíšková Eliška, Poláčková Leona, Racková Amálie, Ročková Veronika, Samlíková Julie, Sedláková Jolana, Sigmundová Adéla, Schmid Franziska, Skotáková Agáta, Sommerová Denisa, Stupková Dana, Špalková Hana, Štěpánková Emma, Tešnarová Nikola, Vališová Ellen, Vedralová Barbora, Vulová Nikol, Zádrapová Žaneta, Zoubková Veronika, Žižková Anna

HOŠI

Barry Theodor, Bartoš Ondřej, Cibulka Jakub, Dobrovolný Marek, Doležal Vojtěch, Galvas Matyáš, Holík Vít, Hrouzek Zdeněk, Komárek Michal, Kunovský Michal, Manner Tomáš, Marčík Jiří, Matouš Filip Alec, Melcher Patrik, Moravec Jaroslav, Navrátil Lukáš, Neugebauer Adam, Pastorek Patrik, Pavlíček Marek, Pokora Vladimír, Racek Josef, Sedlecký Martin, Sladkovský Jan, Sýs Štěpán, Španěl Radovan, Tachovský Jáchym, Vincence Nicolas, Vrbacký Tomáš, Wang Alex, Zřídkaveselý Adam, Žižka Rudolf

NAŠI SOUPEŘI:

BYAC Brno; JAC Brno; Blansko; UNI Brno; SPEED Brno; AK Olymp Brno

SOUTĚŽE DRUŽSTEV

Soutěž družstev je vrcholem tvého celoročního trénování, kde můžeš ukázat, co všechno umíš. Svojí účastí dáváš najevo, že ti není tvůj oddíl lhostejný a že ti záleží na jeho dobré reprezentaci. Je tu důležitý i smysl pro kolektiv – nesoutěžíš jen sám/sama za sebe. Závody družstev jsou pro tebe téměř POVINNÉ!!! Celé družstvo i trenéři s tebou počítají. Zapiš si ihned do svého kalendáře termíny svých závodů. Jestliže již teď máš na některý termín jinou – důležitější akci, dej vědět své trenérce nebo vedoucí družstva.

Na trénincích si budeme závody připomínat a domlouvat se na disciplínách.

Soutěž má 4 základní kola, v každém se sčítají body celému družstvu a vyhrává to, které získá celkově nejvíce bodů. Čím více závodníků, tím více možností získat body.

Podrobnější informace /sraz, odjezd, příjezd … disciplíny/ se dozvíš na trénincích, najdeš je na klubových stránkách nebo na nástěnce v klubovně. Budeš se SÁM / SAMA snažit tyto informace získat. NEBUDEME za každým z vás běhat a zjišťovat zda-li už vše o závodech víš. Jestliže se z jakéhokoliv důvodu nebudeš moci některého závodu zúčastnit, dáš co nejdříve vědět trenérkám, trenérům /na trénincích, telefonem, e-mailem/. Všechny tyto závody se odehrávají na dráze, na atletickém stadionu.

Sraz mladšího žactva bude vždy až na místě (mimo závody v Blansku, kam pojedeme společně oddílovým autobusem) a to od 15 do 15,15 hod. Soutěže totiž začínají v 16 hodin a je nutno se řádně rozcvičit a domluvit případné změny v disciplínách. Poslední disciplínou bývá štafeta, která většinou startuje před 18 hodinou. Každý z vás může závodit ve dvou disciplínách a jedné štafetě. Na disciplínu může nastoupit 5 závodníků z družstva a družstvo může postavit dvě štafety.

S sebou vždy budeš nosit:

Krátké i dlouhé elasťáky, modré oddílové tričko s krátkým rukávem (případně oddílový dres), mikinu, maratonky, tretry, svačinu a pití.

Oddílový dres /bílomodročervený/ či modrá trička budeme mít i na půjčení (v omezeném množství) přímo na závodech – ty se však po závodě vrací. Trička i dresy si lze i koupit, aby jsi měl/a svůj vlastní. Některé velikosti treter jsou k zapůjčení, některé si můžeš i koupit /jak nové tak starší/ – domluva na trénincích.

VEDOUCÍ DRUŽSTEV:

Hladká: 728228138, kvetahladka@seznam.cz

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.

Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card