Soutěže družstev ml. žactva 2016 (informace)

Sekce: Akce SpS mládeže ·

SOUTĚŽ DRUŽSTEV MLADŠÍHO ŽACTVA 2016

mladší žactvo (2003-2004) + starší přípravka (2005-2006)

ČT 5. 5. Laštůvkova (60m př., 150m, 800m, výška, kriket, 4x60m)

ČT 19. 5. Vojtova (60m, 150m, 800/1500m, dálka, koule, 4x60m)

ČT 2. 6. Blansko (60m př., 300m, 800m, výška, kriket, 4x60m)

ČT 1. 9. Vojtova (60m, 300m, 800/1500m, dálka, koule, 4x60m)

DÍVKY

Andělová Agáta, Alexová Barbora, Bílková Klára, Burianová Nela, Furchová Natálie, Gorani Anita, Hanáková Martina, Hartmannová Veronika, Hofrová Karolína, Holešínská Iveta, Hristová Denisa, Honusová Barbora, Horáková Ludmila, Hradecká Beata, Hudečková Barbora, Hudečková Lucie, Juríková Lucia, Kačmářová Andrea, Kalin Anna, Kebertová Veronika, Kučerová Radka, Kuncová Lucie, Mácalová Soňa, Mazálková Klára, Mazálková Libuše, Melicharová Josefína, Navrátilová Zuzana, Pelíšková Eliška, Průšová Tereza, Porhajmová Klára, Racková Amálie, Ročková Veronika, Samlíková Julie, Sedláková Jolana, Sikmundová Adéla, Slaná Alžběta, Skotáková Agáta, Smejkalová Zuzana, Šostoková Vanda, Špalková Hana, Štůsková Lucie, Šubová Alexandra, Vališová Ellen, Vařeková Anna, Vráblíková Viktorie, Vrátná Tereza, Všianská Tereza, Zádrapová Zuzana, Žižková Anna

HOŠI

Čermák Marek, Čumpelík Luděk, Doležal Jakub, Doppler Patrick, Dostál Viktor, Dvořák Marcel, Galvas Matyáš, Gorani Adam, Hanák Martin, Holík Vít, Horváth Michael, Hrazdira Samuel, Hrouzek Zdeněk, Hübel Martin, Konečný Jonáš, Král Jakub, Manner Tomáš, Marčík Jiří, Matouš Filip Alec, Melcher Patrik, Morávek Jaromír, Neugebauer Adam, Oujezdský Matyáš, Palát Tomáš, Pavlíček Marek, Pokora Vladimír, Racek Josef, Rusek Patrik, Sekerka Antonín, Stodůlka Jakub, Suchánek David, Švejnoha Jakub, Štěrbák Josef, Tachovský Matyáš, Vrbacký Tomáš, Zřídkaveselý Adam, Žižka Rudolf

NAŠI SOUPEŘI:

BYAC Brno; JAC Brno A + B; Blansko; UNI Brno; SPEED Brno A + B

SOUTĚŽE DRUŽSTEV

Soutěž družstev je vrcholem tvého celoročního trénování, kde můžeš ukázat, co všechno umíš. Svojí účastí dáváš najevo, že ti není tvůj oddíl lhostejný a že ti záleží na jeho dobré reprezentaci. Je tu důležitý i smysl pro kolektiv – nesoutěžíš jen sám/sama za sebe. Závody družstev jsou pro tebe téměř POVINNÉ!!! Celé družstvo i trenéři s tebou počítají. Zapiš si ihned do svého kalendáře termíny svých závodů. Jestliže již teď máš na některý termín jinou – důležitější akci, dej vědět své trenérce nebo vedoucí družstva.

Na trénincích si budeme závody připomínat a domlouvat se na disciplínách.

Soutěž má 4 základní kola, v každém se sčítají body celému družstvu a vyhrává to, které získá celkově nejvíce bodů. Čím více závodníků, tím více možností získat body.

Podrobnější informace /sraz, odjezd, příjezd … disciplíny/ se dozvíš na trénincích, najdeš je na klubových stránkách nebo na nástěnce v klubovně. Budeš se SÁM / SAMA snažit tyto informace získat. NEBUDEME za každým z vás běhat a zjišťovat zda-li už vše o závodech víš. Jestliže se z jakéhokoliv důvodu nebudeš moci některého závodu zúčastnit, dáš co nejdříve vědět trenérkám, trenérům /na trénincích, telefonem, e-mailem/. Všechny tyto závody se odehrávají na dráze, na atletickém stadionu.

Sraz mladšího žactva bude vždy až na místě (mimo závody v Blansku, kam pojedeme společně oddílovým autobusem) a to od 15 do 15,15 hod. Soutěže totiž začínají v 16 hodin a je nutno se řádně rozcvičit a domluvit případné změny v disciplínách. Poslední disciplínou bývá štafeta, která většinou startuje před 18 hodinou. Každý z vás může závodit ve dvou disciplínách a jedné štafetě. Na disciplínu může nastoupit 5 závodníků z družstva a družstvo může postavit dvě štafety.

S sebou vždy budeš nosit:

Krátké i dlouhé elasťáky, modré oddílové tričko s krátkým rukávem (případně oddílový dres), mikinu, maratonky, tretry, svačinu a pití.

Oddílový dres /bílomodročervený/ či modrá trička budeme mít i na půjčení (v omezeném množství) přímo na závodech – ty se však po závodě vrací. Trička i dresy si lze i koupit, aby jsi měl/a svůj vlastní. Některé velikosti treter jsou k zapůjčení, některé si můžeš i koupit /jak nové tak starší/ – domluva na trénincích.

VEDOUCÍ DRUŽSTEV:

Hladká: 728228138, kvetahladka@seznam.cz

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.

Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card