Halové klubovní přebory žactva 10.1.2014

Halové klubovní přebory v atletice žactva
10. ledna 2014, Běžecký tunel, Oblá 51c, Brno
pořadatel: AC Moravská Slavia Brno
           
60 m ml. žáci ( 2001-2002 ) – rozběhy celkově    
1. Punčochář Lukáš 2002 AC Moravská Slavia Brno 8,7  
2. Chaloupka Milan 2002 VSK Univerzita Brno 9,0  
3. Hudeček Vojtěch 2002 AC Moravská Slavia Brno 9,0  
4. Ryš Štěpán 2002 ZŠ Kotlářská Brno 9,1  
5. Doležal Jakub 2003 AC Moravská Slavia Brno 9,2  
6. Šácha Vojtěch 2002 ZŠ Kotlářská Brno 9,3  
60 m Finále A    
1. Punčochář Lukáš 2002 AC Moravská Slavia Brno 8,7  
2. Chaloupka Milan 2002 VSK Univerzita Brno 8,9  
60 m Finále B    
1. Hudeček Vojtěch 2002 AC Moravská Slavia Brno 8,9  
2. Ryš Štěpán 2002 ZŠ Kotlářská Brno 8,9  
60 m ml. žákyně ( 2001-2002 ) – rozběhy celkově    
1. Štůsková Veronika 2001 AC Moravská Slavia Brno 8,5  
2. Matulová Lenka 2002 AC Moravská Slavia Brno 8,8  
3. Miková Dominika 2002 JAC Brno 9,0  
4. Koláčková Adéla 2001 AC Moravská Slavia Brno 9,1  
5. Reichertová Linda 2002 AC Moravská Slavia Brno 9,3  
6. Petrová Kristýna 2002 ZŠ Kotlářská Brno 9,4  
7. Pilná Marie 2001 AC Moravská Slavia Brno 9,4  
8. Petrová Karolína 2002 ZŠ Kotlářská Brno 9,4  
9. Doležalová Marie 2001 AC Moravská Slavia Brno 9,6  
10. Sedláková Vendula 2001 AC Moravská Slavia Brno 9,7  
  Slaná Anna 2001 AC Moravská Slavia Brno 9,7  
12. Svobodová Barbora 2001 ZŠ Kotlářská Brno 9,7  
13. Kelblová Adéla 2001 ŠAK Židlochovice 9,8  
  Prochová Barbora 2001 AC Moravská Slavia Brno 9,8  
15. Placarová Denisa 2002 AC Moravská Slavia Brno 9,9  
16. Šmardová Ludmila 2001 ZŠ Kotlářská Brno 10,1  
17. Dobrovolná Andrea 2001 AC Moravská Slavia Brno 10,2  
18. Andrýsková Eliška 2002 AC Moravská Slavia Brno 10,3  
19. Holubová Adéla 2001 Bač line sport 10,5  
20. Horáková Barbora 2002 ZŠ Kotlářská Brno 13,3  
60 m Finále A    
1. Štůsková Veronika 2001 AC Moravská Slavia Brno 8,5  
2. Matulová Lenka 2002 AC Moravská Slavia Brno 8,6  
60 m Finále B    
1. Miková Dominika 2002 JAC Brno 8,9  
2. Koláčková Adéla 2001 AC Moravská Slavia Brno 8,9  
60 m st. žáci ( 1999 – 2000 ) – rozběhy celkově    
1. Hvasta Lukáš 1999 ZŠ Kotlářská Brno 7,6  
2. Zeman Filip 1999 AHA Vyškov 7,9  
3. Blatný Jan 1999 AC Moravská Slavia Brno 8,2  
4. Kaplan Josef 2000 Bač line sport 8,4  
5. Hampl Jan 2000 Bač line sport 8,4  
6. Ševčík Ondřej 2000 AC Moravská Slavia Brno 8,5  
7. Hladký Adam 2000 AC Moravská Slavia Brno 8,6  
8. Kotek Jakub 1999 AC Moravská Slavia Brno 9,1  
9. Hrazdira Jonáš 1999 AC Moravská Slavia Brno 9,3  
60 m Finále A    
1. Hvasta Lukáš 1999 ZŠ Kotlářská Brno 7,6  
2. Zeman Filip 1999 AHA Vyškov 7,7  
60 m Finále B    
1. Kaplan Josef 2000 Bač line sport 8,2  
2. Blatný Jan 1999 AC Moravská Slaia Brno 8,2  
60 m st. žákyně ( 1999 – 2000 ) – rozběhy celkově    
1. Benešová Kateřina 2000 AC Moravská Slavia Brno 8,5  
2. Jeřábková Alžběta 1999 AC Moravská Slavia Brno 8,5  
3. Slaná Marie 1999 AC Moravská Slavia Brno 8,8  
4. Němcová Hana 1999 ZŠ Kotlářská Brno 8,9  
5. Marčíková Lenka 1999 AC Moravská Slavia Brno 8,9  
6. Lahodová Sára 2000 AC Moravská Slavia Brno 8,9  
7. Matějáková Alena 1999 AC Moravská Slavia Brno 9,2  
8. Freibergerová Eliška 1999 AC Moravská Slavia Brno 9,3  
9. Dolinková Petra 1999 AC Moravská Slavia Brno 9,5  
10. Troch Clare 2000 AC Moravská Slavia Brno 10,0  
11. Miková Eliška 2000 JAC Brno 10,0  
12. Škrdlantová Tereza 1999 ZŠ Kotlářská Brno 11,0  
60 m Finále A    
1. Jeřábková Alžběta 1999 AC Moravská Slavia Brno 8,3  
2. Benešová Kateřina 2000 AC Moravská Slavia Brno 8,5  
60 mFinále B    
1. Slaná Marie 1999 AC Moravská Slavia Brno 8,8  
2. Němcová Hana 1999 ZŠ Kotlářská Brno 9,0  
60 m dorostenci ( 1997-1998 ) – rozběhy celkově    
1. Vojtek Matouš 1998 AC Moravská Slavia Brno 7,2  
2. Klaška Dominik 1998 AC Moravská Slavia Brno 7,8  
3. Kamann Robin 1997 AC Moravská Slavia Brno 7,9  
4. Richter Jakub 1998 AC Moravská Slavia Brno 8,4  
5. Mucha Bohuslav 1998 ZŠ Kotlářská Brno 8,5  
60 m Finále A    
1. Vojtek Matouš 1998 AC Moravská Slavia Brno 7,4  
2. Klaška Dominik 1998 AC Moravská Slavia Brno 7,7  
60 m Finále B    
1. Kamann Robin 1997 AC Moravská Slavia Brno 8,1  
2. Richter Jakub 1998 AC Moravská Slavia Brno 8,1  
60 m ženy ( 1998 a starší )- rozběhy celkově    
1. Gorecká Marcela 1988 AK Zlín 8,1  
2. Peštálová Andrea 1996 AC Moravská Slavia Brno 8,5  
3. Křížková Lucie 1998 AC Moravská Slavia Brno 8,6  
4. Hanáková Lucie 1997 AC Moravská Slavia Brno 8,7  
5. Machová Denisa 1998 AC Moravská Slavia Brno 8,8  
60 m Finále A    
1. Gorecká Marcela 1988 AK Zlín 8,0  
2. Peštálová Andrea 1996 AC Moravská Slavia Brno 8,8  
60 m Finále B          
1. Křížková Lucie 1998 AC Moravská Slavia Brno 8,6  
2. Hanáková Lucie 1997 AC Moravská Slavia Brno 8,8  
600 m ml. žáci ( 2001 – 2002 )    
1. Hudeček Vojtěch 2002 AC Moravská Slavia Brno 2:06,8  
2. Chaloupka Milan 2002 VSK Univerzita Brno 2:12,0  
3. Ryš Štěpán 2002 ZŠ Kotlářská Brno 2:17,5  
4. Doležal Jakub 2003 AC Moravská Slavia Brno 2:17,9  
600 m ml. žákyně ( 2001 – 2002 )    
1. Koláčková Adéla 2001 AC Moravská Slavia Brno 2:04,0  
2. Štůsková veronika 2001 AC Moravská Slavia Brno 2:08,5  
3. Sedláková Vendula 2001 AC Moravská Slavia Brno 2:08,8  
4. Kelblová Adéla 2001 ŠAK Židlochovice 2:15,7  
5. Miková Dominika 2002 JAC Brno 2:19,4  
6. Slaná Anna 2001 AC Moravská Slavia Brno 2:19,7  
7. Reichertová Linda 2002 AC Moravská Slavia Brno 2:20,3  
8. Názlerová Barbora 2002 AC Moravská Slavia Brno 2:24,1  
9. Petrová Karolína 2002 ZŠ Kotlářská Brno 2:33,0  
10. Petrová Kristýna 2002 ZŠ Kotlářská Brno 2:34,4  
11. Placarová Denisa 2002 AC Moravská Slavia Brno 2:34,6  
12. Andrýsková Eliška 2002 AC Moravská Slavia Brno 2:35,6  
  Šmardová Ludmila 2001 ZŠ Kotlářská Brno DNF  
800 m st. žáci ( 1999 – 2000 )    
1. Hvasta Lukáš 1999 ZŠ Kotlářská Brno 2:44,1  
2. Zeman Filip 1999 AHA Vyškov 2:45,8  
3. Hladký Adam 2000 AC Moravská Slavia Brno 2:50,2  
800 m st. žákyně ( 1999 – 2000 )    
1. Pištěková Aneta 2000 AC Moravská Slavia Brno 3:08,8  
2. Troch Clare 2000 AC Moravská Slavia Brno 3:13,2  
3. Dolinková Petra 1999 AC Moravská Slavia Brno 3:15,5  
4. Zedníčková Miriam 1999 Bač line sport 3:31,9  
  Škrdlantová Tereza 1999 ZŠ Kotlářská Brno DNF  
800 m dorostenci ( 1997 1998 )    
1. Vojtek Matouš 1998 AC Moravská Slavia Brno 2:34,1  
2. Klaška Dominik 1998 AC Moravská Slavia Brno 2:36,7  
3. Richter Jakub 1998 AC Moravská Slavia Brno 2:46,2  
4. Mucha Bohuslav 1998 ZŠ Kotlářská Brno 2:57,9  
800 m dorostenky ( 1997 – 1998 )    
1. Křížková Lucie 1998 AC Moravská Slavia Brno 3:06,6  
Dálka ml. žáci ( 2001-2001 )    
1. Punčochář Lukáš 2002 AC Moravská Slavia Brno 413  
2. Šácha Vojtěch 2002 ZŠ Kotlářská Brno 390  
3. Chaloupka Milan 2002 VSK Univerzita Brno 389  
4. Doležal Jakub 2003 AC Moravská Slavia Brno 372  
5. Ryš Štěpán 2002 ZŠ Kotlářská Brno 367  
6. Hudeček Vojtěch 2002 AC Moravská Slavia Brno 362  
Dálka ml. žákyně ( 2001 – 2002 )    
1. Štůsková Veronika 2001 AC Moravská Slavia Brno 409  
2. Matulová Lenka 2002 AC Moravská Slavia Brno 383  
3. Reichertová Linda 2002 AC Moravská Slavia Brno 376  
4. Doležalová Marie 2001 AC Moravská Slavia Brno 375  
5. Miková Dominika 2002 JAC Brno 361  
6. Prochová Barbora 2001 AC Moravská Slavia Brno 357  
7. Pilná Marie 2001 AC Moravská Slavia Brno 339  
8. Slaná Marie 2001 AC Moravská Slavia Brno 335  
9. Placarová Denisa 2002 AC Moravská Slavia Brno 334  
10. Petrová Kristýna 2002 ZŠ Kotlářská Brno 322  
11. Petrová Karolína 2002 ZŠ Kotlářská Brno 304  
12. Holubová Adéla 2001 Bač line sport 304  
13. Andrýsková Eliška 2002 AC Moravská Slavia Brno 298  
14. Názlerová Barbora 2002 AC Moravská Slavia Brno 295  
15. Sedláková Vendula 2001 AC Moravská Slavia Brno 283  
Dálka st.žáci ( 1999 – 2000 )    
1. Zeman Filip 1999 AHA Vyškov 531  
2. Hvasta Lukáš 1999 ZŠ Kotlářská Brno 464  
3. Blatný Jan 1999 AC Moravská Slavia Brno 453  
4. Kaplan Jan 2000 Bač line sport 452  
5. Ševčík Ondřej 2000 AC Moravská Slavia Brno 415  
6. Hampl Jan 2000 Bač line sport 397  
7. Kotek Jakub 1999 AC Moravská Slavia Brno 392  
8. Hrazdira Jonáš 1999 AC Moravská Slavia Brno 377  
Dálka st.žákyně ( 1999 – 2000 )    
1. Jeřábková Alžběta 1999 AC Moravská Slavia Brno 443  
2. Freibergerová Eliška 1999 AC Moravská Slavia Brno 432  
3. Benešová Kateřina 2000 AC Moravská Slavia Brno 410  
4. Marčíková Lenka 1999 AC Moravská Slavia Brno 398  
5. Němcová Hana 1999 ZŠ Kotlářská Brno 393  
6. Slaná Marie 1999 AC Moravská Slavia Brno 390  
7. Matějáková Alena 2000 AC Moravská Slavia Brno 381  
8. Pištěková Aneta 2000 AC Moravská Slavia Brno 380  
9. Lahodová Sára 1999 AC Moravská Slavia Brno 377  
10. Miková Eliška 2000 JAC Brno 363  
11. Dolinková Petra 1999 AC Moravská Slavia Brno 357  
12. Burešová Zuzana 2000 AC Moravská Slavia Brno 337  
13. Škrdlantová Tereza 1999 ZŠ Kotlářská Brno 311  
Dálka dorostenci ( 1997 – 1998 )    
1. Richter Jakub 1998 AC Moravská Slavia Brno 435  
2. Kamann Robin 1997 AC Moravská Slavia Brno 416  
3. Mucha Bohuslav 1998 ZŠ Kotlářská Brno 412  
           
  Ing. Jiří Proch v.r.   Lubomír Křivánek v.r.    
  ředitel závodů   hlavní rozhodčí    

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card