Běh kolem Myslivny

Běh kolem Myslivny 15.3.2014
pořadatel AC Moravská Slavia Brno
Muži, veteráni
Poř. Příjmení a Jméno Oddíl RN St.č. Kat. Poř. Čas Body Ztráta
1. MÍČ Robert VSK Univerzita Brno 1992 144 M 1. 00:36:25 500
2. ZÁVESKÝ Filip ISKAREX Česká Třebová 1993 48 M 2. 00:36:47 490 00:22
3. ORÁLEK Daniel AC Moravská Slávia Brno 1970 121 MV1 1. 00:37:29 481 01:04
4. HORÁČEK Michal ISCAREX Česká Třebová 1975 309 M 3. 00:37:46 473 01:21
5. BRLICA Pavel SK Žabovřesky 1993 196 M 4. 00:38:07 466 01:42
6. ONDRÁČEK Tomáš Triexpert adidas team 1977 308 M 5. 00:38:27 460 02:02
7. PAJER Ondřej Dolní město 1989 138 M 6. 00:38:42 455 02:17
8. KOTYZA Petr VSK Univerzita Brno 1970 11 MV1 2. 00:38:52 451 02:27
9. VĚŽNÍK Martin Brno 1983 349 M 7. 00:39:03 448 02:38
10. GRÜN Vojtěch VSK Univerzita Brno 1992 14 M 8. 00:39:08 446 02:43
11. LYSÁK Vlastimil CBASE Brno 1986 73 M 9. 00:39:11 445 02:46
12. POHANKA Martin AC Track & Field Brno 1973 85 MV1 3. 00:39:16 444 02:51
13. RYŠKA Vít VSK Univerzita Brno 1975 50 M 10. 00:39:24 443 02:59
14. PALKO Aleš UNI Brno – ASC Bučovice 1971 60 MV1 4. 00:39:33 442 03:08
15. GLIER Michal AC Moravská Slávia Brno 1982 65 M 11. 00:39:35 441 03:10
16. PULICAR Kamil MK Seitl 1991 119 M 12. 00:39:56 440 03:31
17. MARTINEK Jan Slavkov u Brna 1987 29 M 13. 00:40:15 439 03:50
18. NOVOTNÝ Ondřej VSK Univerzita Brno 1992 173 M 14. 00:40:24 438 03:59
19. LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 1984 35 M 15. 00:40:47 437 04:22
20. BOREK Aleš UNI Brno – ASC Bučovice 1977 148 M 16. 00:40:57 436 04:32
21. SVOBODA Petr Brno 1968 117 MV1 5. 00:41:03 435 04:38
22. ŠUTERA Josef Atletika Polička 1979 314 M 17. 00:41:07 434 04:42
23. GRÜN Gustav AC Okrouhlá 1968 32 MV1 6. 00:41:29 433 05:04
24. POLÁK Marek HO Lemra 1973 62 MV1 7. 00:41:34 432 05:09
25. HENEK Vladan RBK Blansko 1980 88 M 18. 00:41:40 431 05:15
26. NEČAS Jiří MO runers 1991 341 M 19. 00:41:55 430 05:30
27. DLABÁČEK Lukáš Orel Řečkovice 1979 143 M 20. 00:41:57 429 05:32
28. PALÁT Petr SK OB Moira Brno 1974 307 MV1 8. 00:42:08 428 05:43
29. MATOUŠEK Denis 1988 108 M 21. 00:42:14 427 05:49
30. VLASÁK Miroslav Šaratice 1988 319 M 22. 00:42:16 426 05:51
31. HRDINA Tomáš Moravský Krumlov 1979 64 M 23. 00:42:36 425 06:11
32. JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 1982 26 M 24. 00:42:42 424 06:17
33. CINTULA Lukáš 1991 156 M 25. 00:42:49 423 06:24
34. BACIU Serban Romania 1980 192 M 26. 00:42:50 422 06:25
35. BUREŠ Pavel PELLS MTBO Team 1975 133 M 27. 00:43:11 421 06:46
36. DUŠIL Jaroslav Brno 1970 71 MV1 9. 00:43:16 420 06:51
37. CZERNÝ Pavel Karviná 1981 67 M 28. 00:43:23 419 06:58
38. SVAČINA Karel Pampeliška Olomouc 1985 75 M 29. 00:43:28 418 07:03
39. NOHEL Petr MO runers 1990 128 M 30. 00:43:31 417 07:06
40. KOUDELKA Lukáš SK Olšany/AK Drnovice 1983 28 M 31. 00:43:31 416 07:06
41. CHALK Steve Bílovice nad Svitavou 1965 142 MV1 10. 00:43:32 415 07:07
42. NĚMEC Petr Zastávka 1986 31 M 32. 00:43:33 414 07:08
43. HÉNEK Petr Kovalovice 1987 139 M 33. 00:43:43 413 07:18
44. STRNAD Richard AK Drnovice 1974 81 MV1 11. 00:43:47 412 07:22
45. ALMAN Dušan Adamov 1967 182 MV1 12. 00:43:49 411 07:24
46. POHL Tomáš BVV MTB Brno 1973 303 MV1 13. 00:43:53 410 07:28
47. TIHON Jakub FItplus Blansko 1991 197 M 34. 00:43:59 409 07:34
48. SPÁČIL Leopold Letovice 1959 51 MV2 1. 00:44:01 408 07:36
49. SLÁMA Lukáš Automedia 1984 103 M 35. 00:44:06 407 07:41
50. HLOUŠEK Mirek Brno 1979 76 M 36. 00:44:17 406 07:52
51. CHALOUPKA Ondřej RED HAT 1983 163 M 37. 00:44:21 405 07:56
52. KLÍMA Miroslav 1975 198 M 38. 00:44:22 404 07:57
53. ZOUHAR Libor Adidas Brno 1958 45 MV2 2. 00:44:25 403 08:00
54. ROŠKO Daniel Velká Morava 1982 77 M 39. 00:44:47 402 08:22
55. PARGAČ Martin Trenčín 1985 329 M 40. 00:44:52 401 08:27
56. SLATINA František Brno 1966 165 MV1 14. 00:44:55 400 08:30
57. FLORIÁN Radim AP Brno 1970 120 MV1 15. 00:44:57 399 08:32
58. GLADIŠ David SK G Praha 1974 302 MV1 16. 00:44:58 398 08:33
59. RERYCH Jiří AC Moravská Slávia Brno 1962 13 MV2 3. 00:44:59 397 08:34
60. DVOŘÁK Jan AC Moravská Slávia 1977 301 M 41. 00:45:02 396 08:37
61. SEDLÁK Radim Posilovna Průvan 1974 24 MV1 17. 00:45:04 395 08:39
62. RAK Stanislav Ostrava 1989 191 M 42. 00:45:10 394 08:45
63. HRABOVSKÝ Zdeněk 1985 130 M 43. 00:45:23 393 08:58
64. PŘIKRYL Petr KOB Moira Brno 1967 193 MV1 18. 00:45:26 392 09:01
65. DOROVSKÝ Lukáš AC Moravská slávia 1994 159 M 44. 00:45:37 391 09:12
66. BIL Jaroslav Brno 1985 134 M 45. 00:45:39 390 09:14
67. BULÍN Martin Přerov 1985 87 M 46. 00:45:40 389 09:15
68. SUCHARDA Pavel KC Brno 1970 109 MV1 19. 00:45:44 388 09:19
69. KONEČNÝ Libor Kuřim 1971 124 MV1 20. 00:45:49 387 09:24
70. MACEK Lubomír 1983 86 M 47. 00:45:50 386 09:25
71. VINTRLÍK Martin Křepice 1977 137 M 48. 00:45:54 385 09:29
72. BRAT Kristián Adamov 1983 98 M 49. 00:46:01 384 09:36
73. DOKOUPIL Bohuslav X-Liga TEAM 1980 179 M 50. 00:46:12 383 09:47
74. KUNITSKI Evghenii Brno 1981 207 M 51. 00:46:15 382 09:50
75. TRS Ladislav Brno 1985 99 M 52. 00:46:18 381 09:53
76. MARTINEC Jindřich Radostice 1985 322 M 53. 00:46:22 380 09:57
77. KINCL Petr HO Tesla Brno 1983 147 M 54. 00:46:25 379 10:00
78. SUCHOMEL Vít O-mikron 1984 201 M 55. 00:46:28 377 10:03
79. CHRÁSTECKÝ Lukáš Brno 1985 188 M 56. 00:46:28 378 10:03
80. MILKA Zdeněk Brno 1984 40 M 57. 00:46:32 376 10:07
81. VACULA Ondřej 1981 205 M 58. 00:46:39 375 10:14
82. KAPL Tomáš Rychnov nad Kněžnou 1991 317 M 59. 00:46:46 374 10:21
83. HAUSVATER Karel Slávia Hradec Králové 1958 83 MV2 4. 00:46:49 373 10:24
84. VINTERA Petr Vyškov 1975 17 M 60. 00:46:52 372 10:27
85. ZOUHAR Libor Adidas Brno 1985 46 M 61. 00:46:59 371 10:34
86. KOCUR Lukáš Brno 1977 63 M 62. 00:47:04 370 10:39
87. ŘEMÍNEK Matěj AC Choceň 1986 315 M 63. 00:47:18 369 10:53
88. ZELENÝ Pavel FC Besídka Brno 1973 202 MV1 21. 00:47:23 368 10:58
89. MARVÁNEK Ondřej HO Tesla Brno 1979 66 M 64. 00:47:25 367 11:00
90. CIBULKA Pavel Brno 1964 80 MV2 5. 00:47:26 366 11:01
91. ŠRUBAŘ Michal Brno 1986 318 M 65. 00:47:29 365 11:04
92. LACZO Ján Levica 1965 323 MV1 22. 00:47:32 364 11:07
93. LAPČÍK Michael Brno 1988 203 M 66. 00:47:37 363 11:12
94. KOČA Jaroslav SK Žabovřesky 1982 23 M 67. 00:47:43 362 11:18
95. TEŠNAR Pavel AC Moravská Slávia Brno 1973 16 MV1 23. 00:47:55 361 11:30
96. ŠTEFANIK Martin Sokol Přísnotice 1981 19 M 68. 00:47:56 360 11:31
97. KUNEŠ David Tišnov 1974 169 MV1 24. 00:47:58 359 11:33
98. BÁR Lukáš Brno 1974 172 MV1 25. 00:47:59 358 11:34
99. ŠEVČÍK Kamil Bučovice 1978 114 M 69. 00:48:06 357 11:41
100. VRÁNA Filip Brno 1976 171 M 70. 00:48:07 356 11:42
101. BERAN Tomáš Brno 1980 111 M 71. 00:48:12 355 11:47
102. BUKVAI Miloš Povážská Bystrica 1985 175 M 72. 00:48:24 354 11:59
103. NĚMEC Roman Brno 1972 184 MV1 26. 00:48:30 353 12:05
104. JANÁČEK Vladimír Sk 24 Brno 1973 327 MV1 27. 00:48:37 352 12:12
105. SUCHÝ Karel Náměšť nad Oslavou 1956 68 MV2 6. 00:48:39 351 12:14
106. JANČAŘÍK Petr AAC Brno 1968 25 MV1 28. 00:48:55 350 12:30
107. ŠTĚPÁN Vladimír Moravany 1971 27 MV1 29. 00:49:00 349 12:35
108. DYTRT Petr Moravany 1976 150 M 73. 00:49:15 348 12:50
109. KRVAY Vojtěch 1990 335 M 74. 00:49:19 347 12:54
110. ŠŤASTA Libor Kuřim 1966 122 MV1 30. 00:49:27 346 13:02
111. ROČEK Radim Brno 1969 15 MV1 31. 00:49:33 345 13:08
112. GAUDL Lukáš 1989 313 M 75. 00:49:38 344 13:13
113. JANEK Petr 1969 52 MV1 32. 00:49:39 343 13:14
114. URBÁNEK Ivan Břeclav 1984 145 M 76. 00:49:41 342 13:16
115. HLADKÝ Jiří Brno 1975 152 M 77. 00:49:43 341 13:18
116. BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 1967 135 MV1 33. 00:49:48 340 13:23
117. BEDNÁŘ Zbyněk SOKOL Jamné 1973 161 MV1 34. 00:49:53 339 13:28
118. SMOLÍK Antonín Hrušovany u Brna 1963 34 MV2 7. 00:49:54 338 13:29
119. MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 1968 310 MV1 35. 00:49:56 337 13:31
120. UHLIR Dalibor AT&T 1980 110 M 78. 00:50:05 336 13:40
121. ČERMÁK Vítězslav Šlapanice 1959 195 MV2 8. 00:50:07 335 13:42
122. MRŮZEK Alexander VSK Univerzita Brno 1965 199 MV1 36. 00:50:07 334 13:42
123. VRÁNEK David Brno 1978 118 M 79. 00:50:15 333 13:50
124. NEUPAUER Ján Brno 1982 311 M 80. 00:50:19 332 13:54
125. VÁCHAL Petr Acapulco Team 1973 1984 339 M 81. 00:50:20 331 13:55
126. SEDLÁČEK Svatopluk Brno 1957 204 MV2 9. 00:50:20 330 13:55
127. BLECHA Oldřich 1981 154 M 82. 00:50:21 329 13:56
128. SIKORA Aleš AK Kuřim 1973 36 MV1 37. 00:50:24 328 13:59
129. BRTNÍK Jiří Orel Obřany 1952 106 MV3 1. 00:50:27 327 14:02
130. VÍTEK Tomáš MILT TEAM 1975 132 M 83. 00:50:35 326 14:10
131. ŽDÁNSKÝ Petr Brno 1985 70 M 84. 00:50:38 325 14:13
132. MALÍK Lukáš Viničné Šumice 1984 21 M 85. 00:50:38 324 14:13
133. SVOBODA Jiří Brno 1976 186 M 86. 00:50:39 323 14:14
134. BARTÁK Miroslav Ski team Mokrá 1967 47 MV1 38. 00:50:41 322 14:16
135. ČADEK Martin Brno 1957 107 MV2 10. 00:50:42 321 14:17
136. STRÁNÍK Aleš Blansko 1950 89 MV3 2. 00:50:43 320 14:18
137. MAŇÁSEK Lukáš Ysott 1980 176 M 87. 00:50:43 319 14:18
138. MAŠLAŇ Jiří Brno 1983 56 M 88. 00:50:44 318 14:19
139. HANZL Vlastimil VSK Mendelu Brno 1953 155 MV3 3. 00:50:44 317 14:19
140. POSPÍCHAL Vladimír EKOL Brno 1985 168 M 89. 00:50:53 316 14:28
141. WRONKA Pavel VHS Brno 1986 136 M 90. 00:50:55 315 14:30
142. MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 1964 39 MV2 11. 00:50:58 314 14:33
143. TELECKÝ Luděk SK Skol Brno 1974 306 MV1 39. 00:50:59 313 14:34
144. PALAŠ Zdeněk Valtice 1961 189 MV2 12. 00:51:01 312 14:36
145. DVOŘÁK Martin Žabovřesky Brno 1984 82 M 91. 00:51:05 311 14:40
146. VŠETEČKOVÁ Pavla Brno 1975 131 XZ 1. 00:51:10 0 14:45
147. KOCMÁNEK Ladislav 1990 164 M 92. 00:51:14 310 14:49
148. BRÜCKNER Tomáš 1983 334 M 93. 00:51:15 309 14:50
149. BARÁK Martin Bučovice 1980 113 M 94. 00:51:24 308 14:59
150. DVOŘÁK Vojtěch Brno 1974 54 MV1 40. 00:51:32 307 15:07
151. CHROMÝ Bořivoj Tišnov 1953 101 MV3 4. 00:51:40 306 15:15
152. LEDVINA Petr Pampeliška Olomouc 1973 84 MV1 41. 00:51:43 305 15:18
153. DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 1977 166 M 95. 00:51:56 304 15:31
154. VYMAZAL Jiří Rájec 1974 180 MV1 42. 00:52:05 303 15:40
155. KUNZ Kamil BDO 1978 337 M 96. 00:52:14 302 15:49
156. KALAŠ Rudolf Boskovice 1971 324 MV1 43. 00:52:28 301 16:03
157. TECL Jan Troubsko 1958 348 MV2 13. 00:52:37 300 16:12
158. ŽÁK Jan Vltava FUND 1972 37 MV1 44. 00:52:37 299 16:12
159. HANÁK Albín AS Moravská Slávia Brno 1951 74 MV3 5. 00:52:48 298 16:23
160. ŠŇUPÁREK Martin PELLS MTBO Team 1971 190 MV1 45. 00:52:56 297 16:31
161. VOREL Petr Brno 1986 69 M 97. 00:53:00 296 16:35
162. KUNC Josef LRS Vyškov 1960 30 MV2 14. 00:53:02 295 16:37
163. DVOŘÁK Pavel Team PaK 1987 174 M 98. 00:53:13 294 16:48
164. DVOŘÁK David Brno 1976 127 M 99. 00:53:19 293 16:54
165. SLÁMA Richard BVV MTB Brno 1962 304 MV2 15. 00:53:27 292 17:02
166. TYLEČEK Pavel Jundrov 1973 170 MV1 46. 00:53:29 291 17:04
167. SLÍVA Dalibor 1977 187 M 100. 00:53:36 290 17:11
168. GLIER Miroslav Doubravník 1949 316 MV3 6. 00:53:42 289 17:17
169. ŠRÁMEK Pavel Vysoké Popovice 1983 158 M 101. 00:53:49 288 17:24
170. KRESTA Roman Zetor Brno 1965 95 MV1 47. 00:53:54 287 17:29
171. BŘEZINA Aleš Brno 1962 125 MV2 16. 00:53:54 286 17:29
172. NOVOTNÝ Libor Kuřim 1961 100 MV2 17. 00:53:56 285 17:31
173. ČÍŽEK Petr OB Adamov 1971 49 MV1 48. 00:54:11 284 17:46
174. DURNA Pavel Brno 1983 105 M 102. 00:54:15 283 17:50
175. ZÁKOSTELSKÝ Jan Předměřice nad Labem 1973 331 MV1 49. 00:54:26 282 18:01
176. DANĚK Petr VHS Brno 1964 194 MV2 18. 00:54:30 281 18:05
177. ŠPERKA Oldřich Jedovnice 1956 91 MV2 19. 00:54:36 280 18:11
178. HUBÁČEK Michal Tišnov Bikers 1984 151 M 103. 00:54:40 279 18:15
179. MARČÍK Petr AC Moravská Slávia Brno 1972 18 MV1 50. 00:54:43 278 18:18
180. SLÁMA Jiří Automedia 1960 141 MV2 20. 00:54:47 277 18:22
181. ODVÁŘKA Libor 1971 22 MV1 51. 00:54:51 276 18:26
182. BOHÁČ Jiří (CZ) Brno 1954 78 MV3 7. 00:54:56 275 18:31
183. SKOTÁK Jiří SC Ráječko 1964 330 MV2 21. 00:55:01 274 18:36
184. JURŮJ Daniel Brno 1973 79 MV1 52. 00:55:02 273 18:37
185. VOLAVÝ Vladimír Fit online 1955 92 MV2 22. 00:55:05 272 18:40
186. BŘEZA Miroslav Brno 1959 41 MV2 23. 00:55:09 271 18:44
187. VARMUŽA Ivan Running Relatives Liberec 1961 350 MV2 24. 00:55:09 270 18:44
188. ŠLEZINGER Radek Ostrovačice 1981 347 M 104. 00:55:11 269 18:46
189. NEUPAUER Filip Brno 1992 312 M 105. 00:55:33 268 19:08
190. VRAŠTIL Miroslav Olomouc 1951 325 MV3 8. 00:55:37 267 19:12
191. VESELÝ Karel Brno 1970 183 MV1 53. 00:55:45 266 19:20
192. ŽENKA Ondřej Brno 1982 58 M 106. 00:55:54 265 19:29
193. LEDVINOVÁ Jana Pampeliška Olomouc 1982 206 XZ 2. 00:56:12 0 19:47
194. MACHÁČEK Martin Javůrek 1955 345 MV2 25. 00:56:25 264 20:00
195. KADLEC Martin Brno – Kohoutovice 1978 153 M 107. 00:56:37 263 20:12
196. BAYER Miloš ASK TT – SKI Blansko 1947 33 MV3 9. 00:56:58 262 20:33
197. SKOČOVSKÝ Roman Velatice 1963 59 MV2 26. 00:57:08 261 20:43
198. ŠEPLAVÝ Martin Brno 1979 96 M 108. 00:57:13 260 20:48
199. HROMÁDKA Jaroslav 1976 149 M 109. 00:57:18 259 20:53
200. USTOHAL Karel Zelene Rosice 1977 178 M 110. 00:57:19 258 20:54
201. CRHÁK Luděk MSD Brno 1959 112 MV2 27. 00:57:23 257 20:58
202. ŠMERDA Miroslav Viničné Šumice 1952 140 MV3 10. 00:57:41 256 21:16
203. ŠIMEK Štefan ZOD Němčice nad Hanou 1956 129 MV2 28. 00:57:44 255 21:19
204. ŽÁK Jaroslav Nezávislí Modřice 1965 336 MV1 54. 00:57:49 254 21:24
205. JIRÁSEK Vladimír Prdlavka SSSR Modřice 1953 38 MV3 11. 00:57:58 253 21:33
206. DANĚK Milan Horizont Kola Novák Blansko 1962 200 MV2 29. 00:58:01 252 21:36
207. SVAČINOVÁ Blažena Pampeliška Olomouc 1952 93 XZ 3. 00:58:04 0 21:39
208. ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 1961 97 MV2 30. 00:58:30 251 22:05
209. SPONAR Jan Tesla Brno 1950 20 MV3 12. 00:58:31 250 22:06
210. FRÁŇA Pavel Brno 1959 104 MV2 31. 00:58:40 249 22:15
211. JASKULKA Martin Kuřim 1968 123 MV1 55. 00:58:54 248 22:29
212. MOKRÝ Pavel Brno 1968 102 MV1 56. 00:59:01 247 22:36
213. DOJIVA Radomil BLACK ICE BRNO 1966 146 MV1 57. 00:59:13 246 22:48
214. KRIEG Petr BMT Brno 1949 162 MV3 13. 00:59:25 245 23:00
215. KONEČNÝ Jaroslav Popůvky 1969 343 MV1 58. 00:59:50 244 23:25
216. BEDNÁŘ Josef Acapulco Team 1973 1985 340 M 111. 01:00:10 243 23:45
217. FRÝZA Tomáš Brno 1977 328 M 112. 01:00:12 242 23:47
218. ZELENÁK Peter Chorvátsky Grob 1972 305 MV1 59. 01:00:15 241 23:50
219. SVAČINA Karel Pampeliška Olomouc 1952 94 MV3 14. 01:00:20 240 23:55
220. NOVOTNÝ Jan Modřice 1954 160 MV3 15. 01:00:43 239 24:18
221. RICHTER Martin 1972 57 MV1 60. 01:01:41 238 25:16
222. VOSTREJŠ Radek Nezávislí Modřice 1961 157 MV2 32. 01:02:02 237 25:37
223. SAJDL Ondřej 1978 185 M 113. 01:02:17 236 25:52
224. TŘÍSKA Roman Brno 1956 72 MV2 33. 01:02:18 235 25:53
225. VLASÁK Petr Šaratice 1960 320 MV2 34. 01:02:46 234 26:21
226. KAČER Jindřich Individuální 1977 61 M 114. 01:02:49 233 26:24
227. LENHART David Brno 1979 126 M 115. 01:02:53 232 26:28
228. KREJČIŘÍKOVÁ Kateřina Svatá Kateřina 1972 90 XZ 4. 01:02:57 0 26:32
229. VYROUBAL Michal 1968 344 MV1 61. 01:03:00 231 26:35
230. ŠMERDOVÁ Tereza Viničné Šumice 1993 333 XZ 5. 01:03:06 0 26:41
231. BUDINSKÁ Hana MORAVSKÁ SLAVIA Brno 1960 115 XZ 6. 01:03:13 0 26:48
232. ŠTRAJT Jiří Město Rájec 1944 43 MV3 16. 01:03:22 230 26:57
233. KOPEČEK Ivan MORAVSKÁ SLAVIA Brno 1949 116 MV3 17. 01:04:25 229 28:00
234. PELC Vít OZZY Brno 1967 342 MV1 62. 01:04:51 228 28:26
235. ČERNÁ Andrea Viničné Šumice 1991 332 XZ 7. 01:06:00 0 29:35
236. POLÁK Stanislav 1956 181 MV2 35. 01:09:11 227 32:46
237. HOLÝ Josef AC Mor. Slávia Brno 1941 44 MV3 18. 01:09:19 226 32:54
238. DRAŽAN Libor UNIVERSITA Obrany 1960 167 MV2 36. 01:12:45 225 36:20
239. KUBÍK Radomír Triatlon klub Brno 1964 177 MV2 37. 01:13:38 224 37:13
240. FUKSA Karel MORAVSKÁ SLAVIA Brno 1946 338 MV3 19. 01:17:35 223 41:10
241. HRUBÝ Milan Blansko 1938 53 MV3 20. 01:19:12 222 42:47
242. KUBÍK Josef Adamov 1938 42 MV3 21. 01:20:25 221 44:00
243. CAHEL Pavel Sokol Brno 1938 326 MV3 22. 01:32:46 220 56:21
244. PIVEC Jan Brno 1981 321 M . 0
Ženy, junioři, dorost,   veteránky
Poř. Příjmení a Jméno Oddíl RN St.č. Kat. Poř. Čas Body Ztráta
1. OSOLSOBĚ Jan AHA Vyškov 1998 9 Dci 1. 00:20:28 0
2. KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno 1995 35 Jři 1. 00:20:44 0 00:16
3. HRUŠKA Jakub SK Žabovřesky 1995 57 Jři 2. 00:21:10 0 00:42
4. SOCHOR Patrik AC Moravská Slávia Brno 1995 13 Jři 3. 00:21:15 0 00:47
5. TOMEK Jiří Athletic runners club 1997 61 Dci 2. 00:21:53 0 01:25
6. MASNÁ Lenka PSK Olymp Praha 1985 157 Ž 1. 00:21:59 0 01:31
7. SCHNEIDER Milan AC Moravská Slávia Brno 1996 19 Jři 4. 00:22:14 0 01:46
8. GÁNOVSKÁ Patrícia Šport Team Hritz 1986 25 Ž 2. 00:22:16 0 01:48
9. TUČEK Martin AC Moravská Slávia Brno 1995 200 Jři 5. 00:22:32 0 02:04
10. VÁVRA Václav ŠAK Židlochovice 1998 8 Dci 3. 00:23:02 0 02:34
11. ŠAFÁŘOVÁ Adéla AK Olymp Brno Moravec Team 1998 65 Dky 1. 00:23:15 0 02:47
12. BARTÁK Radim Ski team Mokrá 1996 64 Jři 6. 00:23:35 0 03:07
13. PETR Jan AC Moravská Slávia Brno 1997 156 Dci 4. 00:23:45 0 03:17
14. KLAŠKA Dominik AC Moravská Slávia Brno 1998 39 Dci 5. 00:23:45 0 03:17
15. CESAR David ARC Brno 1994 71 XM 1. 00:23:46 0 03:18
16. GEREC Matuš AC Moravská Slávia Brno 1994 222 XM 2. 00:23:50 0 03:22
17. KUTROVÁ Eliška AK Olymp Brno 1993 30 Ž 3. 00:23:53 0 03:25
18. JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1970 26 ŽV1 1. 00:24:06 0 03:38
19. RICHTER Jakub AC Moravská Slávia Brno 1998 68 Dci 6. 00:24:17 0 03:49
20. VEJROSTOVÁ Hana Lukovany 1983 76 Ž 4. 00:24:18 0 03:50
21. KREJČOVÁ Magda 1980 70 Ž 5. 00:24:20 0 03:52
22. KARAS David 1997 151 Dci 7. 00:24:36 0 04:08
23. ELIÁŠKOVÁ Tereza AK Olymp Brno 1995 158 Jky 1. 00:24:36 0 04:08
24. ONDROUŠEK David Blansko 1994 170 XM 3. 00:24:39 0 04:11
25. KADLECOVÁ Lucie AC Moravská Slávia Brno 1986 29 Ž 6. 00:24:47 0 04:19
26. KOZÁKOVÁ Zdenka Tesla Brno 1979 47 Ž 7. 00:24:57 0 04:29
27. KADLEC Jiří Sokol Radostice 1997 91 Dci 8. 00:24:59 0 04:31
28. NEDOMOVÁ Lucie Lysice 1985 56 Ž 8. 00:25:01 0 04:33
29. DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 1972 11 ŽV1 2. 00:25:10 0 04:42
30. RAPUTA Tomáš Brno 1973 5 XM 4. 00:25:23 0 04:55
31. FABRIK Miroslav Brno 1959 42 XM 5. 00:25:23 0 04:55
32. TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slávia Brno 1976 12 Ž 9. 00:25:27 0 04:59
33. HLAVÁČOVÁ Jaromíra Brno 1969 2 ŽV1 3. 00:25:30 0 05:02
34. DVOŘÁKOVÁ Dagmar AHA Vyškov 1998 72 Dky 2. 00:25:36 0 05:08
35. ZÁLEŠÁKOVÁ Eva Adamov 1984 92 Ž 10. 00:25:42 0 05:14
36. KELBL Vladimír KOB Moira Brno 1997 63 Dci 9. 00:25:57 0 05:29
37. HRUŠKOVÁ Barbora SK Žabovřesky 1993 50 Ž 11. 00:26:00 0 05:32
38. RERYCH Jiří Brno 1988 6 XM 6. 00:26:02 0 05:34
39. KLEPALOVÁ Kamila AK Olymp Brno 1996 55 Jky 2. 00:26:06 0 05:38
40. DVOŘÁČEK Marek Rio de gym 1995 166 Jři 7. 00:26:13 0 05:45
41. HLAVATÁ Alexandra Brno 1967 17 ŽV1 4. 00:26:17 0 05:49
42. HYÁNKOVÁ Eva Bílovice nad Svitavou 1974 107 ŽV1 5. 00:26:30 0 06:02
43. LIŠKOVÁ Kateřina Sokol Bílovice nad Svitavou 1997 18 Dky 3. 00:26:32 0 06:04
44. MAŠLAŇOVÁ Ivana Brno 1983 80 Ž 12. 00:26:32 0 06:04
45. ŠTĚPÁNEK Radek AC Moravská Slávia Brno 1998 153 Dci 10. 00:26:35 0 06:07
46. KLIMÁNKOVÁ Eva 1973 33 ŽV1 6. 00:26:36 0 06:08
47. RÁČEK PELIKÁNOVÁ Dagmar Brno 1976 20 Ž 13. 00:26:37 0 06:09
48. ADAMOVÁ Eva Bílovice nad Svitavou 1987 178 Ž 14. 00:26:38 0 06:10
49. FUČÍKOVÁ Hana VBM Brno 1977 77 Ž 15. 00:26:43 0 06:15
50. ZWIENEROVÁ Jitka AK Olymp Brno 1995 1 Jky 3. 00:26:45 0 06:17
51. BAUEROVÁ Petra Brno 1983 81 Ž 16. 00:26:48 0 06:20
52. HIRŠOVÁ Gabriela AK Olymp Brno 1996 74 Jky 4. 00:26:56 0 06:28
53. SMRČKOVÁ Jana Lesní Hluboké 1964 28 ŽV2 1. 00:27:02 0 06:34
54. LEDVINOVÁ Jana Pampeliška Olomouc 1982 104 Ž 17. 00:27:05 0 06:37
55. SIKORA Lucyna Těrlicko 1976 97 Ž 18. 00:27:27 0 06:59
56. VÁLKOVÁ Petra Individuální 1988 100 Ž 19. 00:27:29 0 07:01
57. STRAŠÁKOVÁ Monika Báječné ženy v běhu 1973 167 ŽV1 7. 00:27:35 0 07:07
58. KOČOVÁ Lenka BRNO – Žabovřesky 1981 16 Ž 20. 00:27:36 0 07:08
59. SLAVÍČKOVÁ Jarmila Brno 1956 73 ŽV2 2. 00:27:46 0 07:18
60. ŽÁKOVSKÁ Alena Horizont Kola Novák Blansko 1962 22 ŽV2 3. 00:27:48 0 07:20
61. TESAŘOVÁ Eva Boskovice 1992 161 Ž 21. 00:27:57 0 07:29
62. GLIEROVÁ Renata Doubravník 1985 83 Ž 22. 00:27:58 0 07:30
63. JEŘÁBKOVÁ Jana AC Moravská Slávia Brno 1993 201 Ž 23. 00:28:01 0 07:33
64. NEDBÁLKOVÁ Hana SK Žabovřesky 1997 62 Dky 4. 00:28:01 0 07:33
65. HYNKOVÁ Lada VVM 1965 169 ŽV1 8. 00:28:12 0 07:44
66. AUERMULLEROVÁ Anna SK Žabovřesky 2000 24 Dky 5. 00:28:19 0 07:51
67. SVAČINOVÁ Jitka Pampeliška Olomouc 1984 102 Ž 24. 00:28:21 0 07:53
68. TESAŘOVÁ Markéta AK Olymp Brno 1994 49 Ž 25. 00:28:25 0 07:57
69. VÁVROVÁ Anna Hrušovany u Brna 1972 7 ŽV1 9. 00:28:29 0 08:01
70. HAVELKOVÁ Kristýna AC Moravská Slávia Brno 2000 168 Dky 6. 00:28:35 0 08:07
71. PROKEŠOVÁ Renata BŽB Brno 1974 162 ŽV1 10. 00:28:39 0 08:11
72. ŠAFÁŘOVÁ Markéta Moravec Sokol Benešov 1973 66 ŽV1 11. 00:28:41 0 08:13
73. KABÁTHOVÁ Jitka SK Žabovřesky 1955 101 ŽV2 4. 00:28:46 0 08:18
74. PAVLÍKOVÁ Kristýna Lokomotiva Šurany 1995 154 Jky 5. 00:28:46 0 08:18
75. MEZEROVÁ Anežka Sokol Bílovice nad Svitavou 1998 51 Dky 7. 00:28:47 0 08:19
76. JANÍKOVÁ Dagmar 1973 160 ŽV1 12. 00:28:49 0 08:21
77. GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 1971 43 ŽV1 13. 00:28:49 0 08:21
78. BARTÁKOVÁ Helena Vítovice 1986 15 Ž 26. 00:28:50 0 08:22
79. RYŠÁNKOVÁ Eva Brno 1986 176 Ž 27. 00:28:57 0 08:29
80. ODVÁRKOVÁ Hana 1984 93 Ž 28. 00:28:59 0 08:31
81. LUKÁŠEK Milan 1972 152 XM 7. 00:29:02 0 08:34
82. ADAMOVÁ Hana 1984 155 Ž 29. 00:29:02 0 08:34
83. ONDROUŠKOVÁ Ivana Novatis 1970 171 ŽV1 14. 00:29:03 0 08:35
84. DERKOVÁ Jana Brno 1971 14 ŽV1 15. 00:29:17 0 08:49
85. STUDNIČKOVÁ Alice STS Chvojkovice-Brod 1970 58 ŽV1 16. 00:29:21 0 08:53
86. ROŠKOVÁ Hana Velká Morava 1989 99 Ž 30. 00:29:25 0 08:57
87. ŠKYTOVÁ Alžběta Brno 1987 86 Ž 31. 00:29:31 0 09:03
88. HIRŠOVÁ Marcela VSK Mendelu Brno 1970 75 ŽV1 17. 00:29:32 0 09:04
89. POSPÍŠIL Zdeněk 1973 159 XM 8. 00:29:43 0 09:15
90. KONEČNÝ Petr Okrouhlá 1970 34 XM 9. 00:29:43 0 09:15
91. SZABOVÁ Dana (CZE) Borki 1967 32 ŽV1 18. 00:29:49 0 09:21
92. KUNC Josef LRS Vyškov 1960 38 XM 10. 00:29:49 0 09:21
93. VOLAVÁ Ivana Fit online 1964 27 ŽV2 5. 00:29:54 0 09:26
94. NEČASOVÁ Gabriela Brno 1989 94 Ž 32. 00:30:00 0 09:32
95. KRTKOVÁ Nora O-mikron 1982 174 Ž 33. 00:30:01 0 09:33
96. DVOŘÁKOVÁ Hana 1976 78 Ž 34. 00:30:04 0 09:36
97. DOČKALOVÁ Věra 1976 82 Ž 35. 00:30:09 0 09:41
98. ODEHNALOVÁ Tereza KOB Moira Brno 1997 108 Dky 8. 00:30:12 0 09:44
99. NEČASOVÁ Klára Brno 1994 95 Ž 36. 00:30:35 0 10:07
100. SLABÁKOVÁ Lenka AK Olymp Brno 1966 96 ŽV1 19. 00:30:44 0 10:16
101. POLÁKOVÁ Šárka HO Lemra 1973 88 ŽV1 20. 00:30:52 0 10:24
102. STŘECHOVÁ Pavla Individuální 1965 90 ŽV1 21. 00:30:53 0 10:25
103. SEDLÁČKOVÁ Alžběta Brno 1978 87 Ž 37. 00:31:04 0 10:36
104. ŠTĚPÁNOVÁ Jana Moravany 1971 31 ŽV1 22. 00:31:17 0 10:49
105. KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 1973 3 XM 11. 00:31:20 0 10:52
106. ŽÁKOVÁ Daniela Vltava FUND 1973 46 ŽV1 23. 00:31:43 0 11:15
107. NAVRÁTILOVÁ Markéta Individuální 1979 85 Ž 38. 00:31:55 0 11:27
108. DOSTÁLOVÁ Vendula Hal 3000 1981 177 Ž 39. 00:32:13 0 11:45
109. VESELÁ Zuzana 1985 165 Ž 40. 00:32:15 0 11:47
110. ČÍŽKOVÁ Markéta OB Adamov 1996 67 Jky 6. 00:32:31 0 12:03
111. KALOVÁ Jana AP Brno 1966 106 ŽV1 24. 00:32:31 0 12:03
112. KONEČNÁ Vlasta AC Okrouhlá 1974 37 ŽV1 25. 00:32:52 0 12:24
113. KRATOCHVÍLOVÁ Ťatána Kupařovice 1973 98 ŽV1 26. 00:33:10 0 12:42
114. KLIMEŠOVÁ Zdenka Kuřim 1963 69 ŽV2 6. 00:33:10 0 12:42
115. KOBYLKOVÁ Kristýna Velká Morava 1984 105 Ž 41. 00:33:11 0 12:43
116. FABRIKOVÁ Blanka Brno 1960 40 ŽV2 7. 00:33:23 0 12:55
117. SCHILBERGEROVÁ Libuše Brno 1966 45 ŽV1 27. 00:33:32 0 13:04
118. HROZOVÁ Milena Orel Vyškov 1953 59 ŽV3 1. 00:33:56 0 13:28
119. KOČOVÁ Hana BRNO – Žabovřesky 1986 103 Ž 42. 00:34:04 0 13:36
120. BAŠEOVÁ Magdaléna Individuální 1973 21 ŽV1 28. 00:34:04 0 13:36
121. JUROŠKOVÁ Miluše Business Link 1958 52 ŽV2 8. 00:34:21 0 13:53
122. MÁLKOVÁ Irena 1972 173 ŽV1 29. 00:34:25 0 13:57
123. KLEPALOVÁ Vendula PERUN TEAM BLANSKO 1998 54 Dky 9. 00:34:34 0 14:06
124. MIKUŠOVÁ Martina Zetor Brno 1967 79 ŽV1 30. 00:34:41 0 14:13
125. BADAČOVÁ Gabriela Brno 1981 109 Ž 43. 00:35:08 0 14:40
126. KONEČNÝ Jan Okrouhlá 1997 36 Dci 11. 00:35:24 0 14:56
127. TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 1964 48 ŽV2 9. 00:35:34 0 15:06
128. SÝKOROVÁ Monika Brno 1970 60 ŽV1 31. 00:35:59 0 15:31
129. HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 1965 44 ŽV1 32. 00:36:22 0 15:54
130. OSOLSOBĚ Kristýna AHA Vyškov 1996 10 Jky 7. 00:37:12 0 16:44
131. KRESTOVÁ Denisa Zetor Brno 1994 89 Ž 44. 00:37:14 0 16:46
132. BEDNÁŘ Michal VSK Univerzita Brno 1967 4 XM 12. 00:38:17 0 17:49
133. PALKOVÁ Lenka Rosice 1970 84 ŽV1 33. 00:38:18 0 17:50
134. DOJIVA Vilém Brno 1999 179 Dci 12. 00:39:08 0 18:40
135. LIŠČINSKÁ Eva Tesla Brno 1944 41 ŽV3 2. 00:39:15 0 18:47
136. KREJČÍ František Brno 1943 23 XM 13. 00:40:10 0 19:42
137. VACKOVÁ Martina Báječné ženy v běhu 1975 163 Ž 45. 00:40:32 0 20:04
138. JIRÁSKOVÁ Věra Prdlavka SSSR Modřice 1955 53 ŽV2 10. 00:42:04 0 21:36
139. SUCHÁNKOVÁ Lucie Báječné ženy v běhu 1984 164 Ž 46. 00:44:52 0 24:24
Žáci mladší
Poř. Příjmení a Jméno Oddíl RN St.č. Kat. Poř. Čas Body Ztráta
1. SLAVÍK Ondřej Sokol Přísnotice 2001 4 Žci_Ml 1. 00:03:36 100
2. OSOLSOBĚ Jiří AHA Vyškov 2001 6 Žci_Ml 2. 00:03:43 95 00:07
3. STIBAL Jakub AK Kuřim 2001 10 Žci_Ml 3. 00:03:47 91 00:11
4. ŠMÍDA Michal Moravec TEAM 2001 7 Žci_Ml 4. 00:03:49 88 00:13
5. CHALOUPKA Milan VSK Univerzita Brno 2002 8 Žci_Ml 5. 00:03:55 86 00:19
6. ŠÍPEK Kryštof VSK Univerzita Brno 2002 9 Žci_Ml 6. 00:03:59 85 00:23
7. KOZEL David TJ Oslavany 2001 2 Žci_Ml 7. 00:04:14 84 00:38
8. HOUDEK Vojtěch SKOL Brno 2002 1 Žci_Ml 8. 00:04:29 83 00:53
9. KINC Ladislav AC Moravská Slávia Brno 2001 3 Žci_Ml 9. 00:04:33 82 00:57
10. KRESAČ Miroslav ŠAK Židlochovice 2002 5 Žci_Ml 10. 00:04:34 81 00:58
11. PROCHÁZKA Matěj SKOL Brno 2002 11 Žci_Ml 11. 00:04:34 80 00:58
Žáci starší
Poř. Příjmení a Jméno Oddíl RN St.č. Kat. Poř. Čas Body Ztráta
1. KOTYZA Daniel VSK Univerzita Brno 2000 1 Žci_St 1. 00:04:42 100
2. PROCHÁZKA Jakub SKOL Brno 2000 13 Žci_St 2. 00:04:47 95 00:05
3. SUCHÁNEK Daniel VSK Univerzita Brno 1999 6 Žci_St 3. 00:04:52 91 00:10
4. PRÁŠEK Štefan VSK Univerzita Brno 2000 7 Žci_St 4. 00:04:56 88 00:14
5. HALAS Pavel Sokol Přísnotice 1999 5 Žci_St 5. 00:04:57 86 00:15
6. SZABO Martin AK Blansko Dvorská 1999 10 Žci_St 6. 00:05:02 85 00:20
7. VODIČKA Martin VSK Univerzita Brno 2000 3 Žci_St 7. 00:05:06 84 00:24
8. KRÁL Jan SK Žabovřesky 1999 12 Žci_St 8. 00:05:11 83 00:29
9. HLADKÝ Adam AC Moravská Slávia Brno 2000 2 Žci_St 9. 00:05:15 82 00:33
10. ZAMAZAL Michal BYAC Brno 1999 11 Žci_St 10. 00:05:16 81 00:34
11. BERÁNEK Maxmilián AK Blansko Dvorská 2000 4 Žci_St 11. 00:05:19 80 00:37
12. VÁVRA Petr ŠAK Židlochovice 2000 8 Žci_St 12. 00:05:21 79 00:39
13. ŠMÍDA Jan Moravec TEAM 1999 9 Žci_St 13. 00:05:49 78 01:07
Žákyně mladší
Poř. Příjmení a Jméno Oddíl RN St.č. Kat. Poř. Čas Body Ztráta
1. KALOVSKÁ Viktorie AC Moravská Slávia Brno 2002 60 Žky_Ml 1. 00:03:45 100
2. OBOŘILOVÁ Tereza Moravec TEAM 2002 57 Žky_Ml 2. 00:03:52 95 00:07
3. KOLEGAROVÁ Aneta Sokol Přísnotice 2002 52 Žky_Ml 3. 00:03:57 91 00:12
4. POHLOVÁ Adéla JAC Brno 2002 59 Žky_Ml 4. 00:04:03 88 00:18
5. SEDLÁKOVÁ Vendula Moravská Slávia Brno 2001 58 Žky_Ml 5. 00:04:04 86 00:19
6. KELBLOVÁ Adéla ŠAK Židlochovice 2001 61 Žky_Ml 6. 00:04:07 85 00:22
7. KOLEGAROVÁ Anna Sokol Přísnotice 2002 53 Žky_Ml 7. 00:04:11 84 00:26
8. JELÍNKOVÁ Adéla AHA Vyškov 2002 51 Žky_Ml 8. 00:04:20 83 00:35
9. KLEIBLOVÁ Karolína Slovan Podlesí 2002 55 Žky_Ml 9. 00:04:21 82 00:36
10. MATULOVÁ Lenka AC Moravská Slávia Brno 2002 54 Žky_Ml 10. 00:04:24 81 00:39
11. ŽIDLICKÁ Eliška ŠAK Židlochovice 2002 56 Žky_Ml 11. 00:04:48 80 01:03
Žákyně starší
Poř. Příjmení a Jméno Oddíl RN St.č. Kat. Poř. Čas Body Ztráta
1. SKLENSKÁ Edita AK Olymp Brno 1999 54 Žky_St 1. 00:05:23 100
2. JELÍNKOVÁ Karolína AHA Vyškov 1999 51 Žky_St 2. 00:05:27 95 00:04
3. HAVLÁTOVÁ Markéta AK Tišnov 2000 57 Žky_St 3. 00:05:36 91 00:13
4. HAVELKOVÁ Kristýna AC Moravská Slávia Brno 2000 52 Žky_St 4. 00:05:37 88 00:14
5. GRÉZLOVÁ Terezie VSK Univerzita Brno 1999 55 Žky_St 5. 00:05:54 86 00:31
6. KOLEGAROVÁ Gabriela Sokol Přísnotice 1999 53 Žky_St 6. 00:06:27 85 01:04
7. PIŠTĚKOVÁ Aneta AC Moravská Slávia Brno 2000 60 Žky_St 7. 00:06:34 84 01:11
8. STIBALOVÁ Tereza Kuřim 1999 56 Žky_St 8. 00:07:15 83 01:52
9. TICHÁ Kateřina JAC Brno 1999 59 Žky_St 9. 00:07:24 82 02:01
Přípravka starší hoši
Poř. Příjmení a Jméno Oddíl RN St.č. Kat. Poř. Čas Body Ztráta
1. ŽILKA Tadeáš VSK Univerzita Brno 2003 9 Př_St_H 1. 00:02:59 100
2. ČUMPELÍK Luděk Brno 2003 10 Př_St_H 2. 00:03:02 95 00:03
3. KOLEK Jan VSK Univerzita Brno 2003 8 Př_St_H 3. 00:03:11 91 00:12
4. DOLEŽAL Jakub AC Moravská Slávia Brno 2003 4 Př_St_H 4. 00:03:16 88 00:17
5. STODŮLKA Jakub Sokol Přísnotice 2003 7 Př_St_H 5. 00:03:19 86 00:20
6. MORÁVEK Jaromír AC Moravská Slávia Brno 2003 6 Př_St_H 6. 00:03:24 85 00:25
7. NEČAS Adam AK Blansko Dvorská 2004 3 Př_St_H 7. 00:03:25 84 00:26
8. HOUDEK David SKOL Brno 2004 1 Př_St_H 8. 00:03:28 83 00:29
9. PALÁT Tomáš AC Moravská Slávia Brno 2003 12 Př_St_H 9. 00:03:36 82 00:37
10. KOSTRUH Jan VSK Univerzita Brno 2004 5 Př_St_H 10. 00:03:37 81 00:38
11. KONEČNÝ Jonáš AK Kuřim 2003 2 Př_St_H 11. 00:03:56 80 00:57
12. MARČÍK Jiří AC Moravská Slávia Brno 2004 13 Př_St_H 12. 00:04:09 79 01:10
13. TELECKÝ Štěpán SKOL Brno 2004 11 Př_St_H 13. 00:04:15 78 01:16
14. DANĚK Štěpán Moravská Slávia Brno 2004 14 Př_St_H 14. 00:04:18 77 01:19
Přípravka starší dívky
Poř. Příjmení a Jméno Oddíl RN St.č. Kat. Poř. Čas Body Ztráta
1. HUTÁRKOVÁ Veronika TJ Oslavany 2004 54 Př_St_D 1. 00:03:03 100
2. ZÁDRAPOVÁ Zuzana AC Moravská Slávia Brno 2003 60 Př_St_D 2. 00:03:09 95 00:06
3. HORÁKOVÁ Ludmila TJ Oslavany 2004 51 Př_St_D 3. 00:03:14 91 00:11
4. GLADIŠOVÁ Sára VSK Univerzita Brno 2003 56 Př_St_D 4. 00:03:15 88 00:12
5. SVOBODOVÁ Barbora VSK Univerzita Brno 2004 62 Př_St_D 5. 00:03:21 86 00:18
6. ALEXOVÁ Barbora Sokol Bílovice nad Svitavou 2004 63 Př_St_D 6. 00:03:26 85 00:23
7. KUČEROVSKÁ Alexandra AC Moravská Slávia Brno 2004 58 Př_St_D 7. 00:03:35 84 00:32
8. RAPUTOVÁ Eliška VSK Univerzita Brno 2003 52 Př_St_D 8. 00:03:42 83 00:39
9. ROČKOVÁ Veronika AC Moravská Slávia Brno 2004 61 Př_St_D 9. 00:03:46 82 00:43
10. GLADIŠOVÁ Karolína SKG Praha 2004 57 Př_St_D 10. 00:03:48 81 00:45
11. WEIDENHÖFEROVÁ Lucie AC Mor. Slávia Brno 2004 53 Př_St_D 11. 00:03:48 80 00:45
12. MANOVÁ Nikola AK Blansko Dvorská 2004 59 Př_St_D 12. 00:03:56 79 00:53
13. GLADIŠOVÁ Johana VSK Univerzita Brno 2003 55 Př_St_D 13. 00:04:05 78 01:02

 

Délka tratě (km): 0,40, Počet kol: 1, Trať: BBP Myslivna 400m

Poř.

Celé jméno

Oddíl

RN.

Poř.

Kat.

Výkon

Ztráta

1

HORÁČEK Petr

Černá Hora

2005

1

Př_Ml_H

0:01:26

2

ONDRÁČEK Tadeáš

Triexpert adidas team

2005

2

Př_Ml_H

0:01:26

0:00:00

3

HANEK Kryštof

ŠAK Židlochovice

2005

3

Př_Ml_H

0:01:27

0:00:00

4

VINTERA Kryštof

AHA Vyškov

2005

4

Př_Ml_H

0:01:28

0:00:02

5

KOSMÁK Jiří

VSK Univerzita Brno

2006

5

Př_Ml_H

0:01:29

0:00:03

6

HANEK Štěpán

ŠAK Židlochovice

2005

6

Př_Ml_H

0:01:32

0:00:05

7

KOUDELKA Petr

VSK Univerzita Brno

2005

7

Př_Ml_H

0:01:33

0:00:07

8

TOKÁR Martin

AHA Vyškov

2006

8

Př_Ml_H

0:01:35

0:00:08

9

KMONÍČEK Michal

AHA Vyškov

2006

9

Př_Ml_H

0:01:37

0:00:11

10

SUCHÁNEK Adam

VSK Univerzita Brno

2007

10

Př_Ml_H

0:01:38

0:00:11

11

KOČA Vojtěch

SK Žabovřesky

2006

11

Př_Ml_H

0:01:39

0:00:12

12

RAPUTA Lukáš

Individuální

2005

12

Př_Ml_H

0:01:40

0:00:13

13

MELCHER Patrik

AC Mor. Slávia Brno

2006

13

Př_Ml_H

0:01:43

0:00:17

14

PORHAJM Tobias

Moravská Slávia Brno

2006

14

Př_Ml_H

0:01:54

0:00:27

15

LIŠKA Jan

Sokol Bílovice nad Svitavou

2005

15

Př_Ml_H

0:01:54

0:00:28

16

BAŠE Matěj

VSK Univerzita Brno

2005

16

Př_Ml_H

0:01:58

0:00:32

17

MÁLEK Aleš

Brno

2008

17

Př_Ml_H

0:02:07

0:00:40

18

JOB Martin

AC Mor. Slávia Brno

2007

18

Př_Ml_H

0:02:07

0:00:40

19

DÉRKA Jan

VSK Univerzita Brno

2008

19

Př_Ml_H

0:02:09

0:00:42

20

VINTERA Viktor

Sokol Vyškov

2010

20

Př_Ml_H

0:02:35

0:01:09

21

PORHAJM Matias

AC Mor. Slávia Brno

2009

21

Př_Ml_H

0:02:44

0:01:17

22

ONDRÁČEK Tomáš

Brno

2011

22

Př_Ml_H

0:03:17

0:01:50

23

GLADIŠ Dorian

SKG Praha

2011

23

Př_Ml_H

0:05:56

0:04:30

Délka tratě (km): 0,40, Počet kol: 1, Trať: BBP Myslivna 400m

Poř.

Celé jméno

Oddíl

RN.

Poř.

Kat.

Výkon

Ztráta

1

KONEČNÁ Eliška

AK Kuřim

2005

1

Př_Ml_D

0:01:33

2

FINSTRLOVÁ Julie

Brno

2005

2

Př_Ml_D

0:01:36

0:00:03

3

NOVOTNÁ Barbora

TJ Oslavany

2005

3

Př_Ml_D

0:01:36

0:00:03

4

KVAČKOVÁ Hana

SK Speed Brno

2005

4

Př_Ml_D

0:01:37

0:00:04

5

ŠŤASTNÁ Sára

VSK Univerzita Brno

2006

5

Př_Ml_D

0:01:37

0:00:04

6

HLAVÁČOVÁ Monika

VSK Univerzita Brno

2005

6

Př_Ml_D

0:01:40

0:00:06

7

DOBEŠOVÁ Pavlína

AC Mor. Slávia Brno

2007

7

Př_Ml_D

0:01:40

0:00:07

8

ŠEBKOVÁ Kateřina

ACT LERAK

2005

8

Př_Ml_D

0:01:41

0:00:08

9

TEŠNAROVÁ Nikola

Brno

2006

9

Př_Ml_D

0:01:47

0:00:13

10

ZÁDRAPOVÁ Žaneta

AC Mor. Slávia Brno

2007

10

Př_Ml_D

0:01:47

0:00:13

11

ŠÁRKA Kostruhová

VSK Univerzita Brno

2007

11

Př_Ml_D

0:01:50

0:00:16

12

ŠEBKOVÁ Kristýna

ACT LERAK

2005

12

Př_Ml_D

0:01:51

0:00:18

13

HAVELKOVÁ Lucie

AC Mor. Slávia Brno

2007

13

Př_Ml_D

0:01:52

0:00:19

14

RUBEROVÁ Nikola

Sokol Přísnotice

2006

14

Př_Ml_D

0:01:53

0:00:20

15

FINSTRLOVÁ Kristýna

Brno

2007

15

Př_Ml_D

0:01:58

0:00:25

16

ODVÁŘKOVÁ Lenka

Hustopeče

2007

16

Př_Ml_D

0:02:00

0:00:26

17

WEIDENHÖFER Helena

Brno

2008

17

Př_Ml_D

0:02:01

0:00:28

18

GLADIŠOVÁ Laura

SKG Praha

2008

18

Př_Ml_D

0:02:02

0:00:29

19

PALÁTOVÁ Renata

KOB Moira Brno

2006

19

Př_Ml_D

0:02:07

0:00:34

20

DOBEŠOVÁ Petra

AC Mor. Slávia Brno

2008

20

Př_Ml_D

0:02:12

0:00:39

21

KLUSÁKOVÁ Diana

JAC Brno

2006

21

Př_Ml_D

0:02:14

0:00:41

22

LABAJOVÁ Eliška

Třemešná

2009

22

Př_Ml_D

0:02:20

0:00:47

23

RICHTEROVÁ Terezie

Kohoutovice

2008

23

Př_Ml_D

0:02:23

0:00:50

24

ZAMAZALOVÁ Eliška

Blansko

2009

24

Př_Ml_D

0:02:39

0:01:05

25

MANOVÁ Elena

AK Blansko Dvorská

2008

25

Př_Ml_D

0:03:30

0:01:57

26

DOBEŠOVÁ Veronika

AC Mor. Slávia Brno

2011

26

Př_Ml_D

0:04:01

0:02:27

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card