Výsledky náboru 13.6. a 21.6.2017

Sekce: Výsledky SpS ·

Fotky z náboru 13.6.2017

Výsledky z náboru 13.6.2017 a 21.6.2017.

2012-13            
místo příjmení a jméno ročník 50m dálka z místa hod medicinbalem přek.d. 200m
1. KADRNALOVÁ Vendula 2012 10,95 120 280 17,19 00:45,80
2. ZICHA Matěj 2012 11,69 110 200 29,3 00:52,90
3. BERNATOVÁ Barbora 2012 12,32 90 220 33,5 01:04,30
4.-6 KNESLOVÁ Laura 2012 13,88 90 125 26,78 01:08,40
4.-6. HONEK Marian 2012 13,53 90 225 45,52 01:12,40
4.-6. JANÍČEK Robert 2012 13,92 110 270 35,05 01:16,30
7. SVOBODA Štěpán 2012 14,74 105 175 41,2 01:03,80
8. KULHÁNEK Šimon 2012 13,78 90 150 48,6 01:09,80
9.-10. ČIČATKOVÁ Tereza 2012 15,02 80 160 39,2 01:14,60
9.-10. KUDERA Štěpán 2013 14,31 80 100 48,5 01:07,10
11. HAVRÁNKOVÁ Sára 2012 15,78 90 125 52,1 01:16,10
               
2011            
místo příjmení a jméno ročník 50m dálka z místa hod medicinbalem přek.d. 200m
1. GREGOR Daniel 2011 10,6 155 360 19,5 00:44,60
2. SKÝBOVÁ Barbora 2011 10,86 125 240 16,2 00:43,90
3. STŘELICKÝ Tomáš 2011 11,02 120 270 19,03 00:46,50
4. BERNAT Mikuláš 2011 10,52 130 225 21,96 00:48,90
5.-6. KREJČÍ Viktor 2011 10,33 115 230 24,63 00:47,10
5.-6. URUBEK Max 2011 10,82 120 240 21,66 00:47,60
7. SLUNEČKO Adam 2011 11,14 115 225 29,4 00:49,20
8. DUJKA Štěpán 2011 11,68 110 200 28,57 00:53,20
9. PÁNKOVÁ Pavla 2011 11,59 105 175 34,7 00:49,30
10. OSTŘÍŽEK Tobiáš 2011 11,73 115 275 43,1 00:59,20
11. ŠRŮTEK Radim 2011 11,67 80 175 32,9 00:53,50
12. HRBKOVÁ Eliška 2011 12,16 105 200 27,38 01:11,60
13. JAKUBÍČEK Vít 2011 12,18 100 125 33,4 00:57,20
14. VALIŠ Adam 2011 13,39 100 160 44,4 00:58,70
15. PAVLAS Václav 2011 19,8 70 125 34,35 01:03,40
               
2010            
místo příjmení a jméno ročník 50m dálka z místa hod medicinbalem přek.d. 400m
1. KADRNAL Matěj 2010 9,5 150 450 18,66 01:30.42
2. PÁČ Adam 2010 10,03 120 325 21,17 01:42.01
3.-4. SLANINOVÁ Ema 2010 10,14 125 400 26,07 01:57.06
3.-4. KNESL Matěj 2010 10,3 120 290 22,08 01:39.62
5. MENDELOVÁ Karolína 2010 9,98 110 320 29,2 01:56,50
6. NAVRÁTILOVÁ Alžběta 2010 10,13 120 375 20,09 0:02:14*
7. TILLHON Tomáš 2010 10,32 125 350 30,4 01:56,00
8. PELIKÁNOVÁ Sára 2010 10,51 125 260 25,1 01:42,70
9. LICHKA Radek 2010 10,46 140 210 29,3 01:54,40
10. NOVÁK David 2010 11,78 110 280 24,83 01:51.28
11.-12. ČIČATKOVÁ Klára 2010 11,38 110 310 28,7 02:03,40
11.-12. SKORKOVSKÝ Antonín 2010 10,28 125 310 31,63 02:09.75
13. URBÁNKOVÁ Ella 2010 10,96 110 225 29,3 01:57,90
14. PÁRTLOVÁ Tereza 2010 12,16 110 300 23,96 02:13.77
15. KALIŠOVÁ Anna 2010 10,44 120 225 34,6 02:03,90
16. KUCHARÍKOVÁ Lucie 2010 11,64 105 200 30,3 01:57,30
17. KUCHARÍKOVÁ Kristýna 2010 11,93 65 175 32,8 02:03,70
               
2009            
místo příjmení a jméno ročník 50m dálka z místa hod medicinbalem přek.d. 400m
1. VÁCLAVÍK David 2009 9,51 140 450 24,5 01:32,90
2. TOMAN Matyáš 2009 9,82 135 490 24,5 01:41,90
3.-4. PARTYKA David 2009 10,03 150 380 21,44 01:48.52
3.-4. POLOCZKOVÁ Alžběta 2009 9,7 135 300 21,63 01:48.10
5. RYCHNOVSKÁ Aneta 2009 9,96 140 375 19,43 01:56.52
6.-7. DAŇHELOVÁ Nela 2009 10,03 125 390 25,5 01:49,90
6.-7. ZAVADILOVÁ Emma 2009 10,01 135 250 26,1 01:47,10
8.-10. ŠULÁKOVÁ Sára 2009 9,99 130 325 29,6 01:51,10
8.-10. URUBKOVÁ Elena 2009 10,02 130 300 23,27 01:53.94
8.-10. KULOVÁ Kateřina 2009 10,64 100 350 23,27 01:50.65
11.-12. JAKUBÍČKOVÁ Kristýna 2009 11,18 115 350 31,1 01:51,70
11.-12. FRAŇKOVÁ Evelina 2009 11,85 125 325 25,12 02:11.47
               
2008            
místo příjmení a jméno ročník 50m dálka z místa hod medicinbalem přek.d. 400m
1. ŠENKÝŘ Dominik 2008 8,34 170 520 16,63 01:18.32
2.-3. RIEDER Adam 2008 8,73 160 410 20,2 01:22,40
2.-3. KŘEHLÍK Štěpán 2008 8,94 150 425 18,22 01:28.30
4. URBÁNEK Ondřej 2008 9,13 150 550 20,3 01:40,50
5. ŠINDELKOVÁ Tereza 2008 9,26 150 500 20,08 01:43.36
6. PELIKÁNOVÁ Laura 2008 9,73 140 430 24,1 01:42,90
7. BERNATOVÁ Alžběta 2008 9,91 145 390 21,58 01:50.27
8. KALVODA David 2008 9,62 135 310 24,1 01:46,20
9. BERNAT Jan 2008 10,42 115 400 26,8 01:49,70
10. KADLECOVÁ Anna 2008 10,26 130 375 26,8 01:51,80
               
2007            
místo příjmení a jméno ročník 50m dálka z místa hod medicinbalem přek.d. 400m
1. STŘELICKÁ Alena 2007 8,81 160 425 17,58 01:35.45
2. HANUS Matyáš 2007 8,76 155 450 22,1 01:24,10
3. POLOCZKOVÁ Justyna 2007 9,27 150 410 17,78 01:39.78
4. DOLEŽAL Petr 2007 9,49 150 425 21,6 01:37,70
5. VALA Tomáš 2007 9,3 145 424 20,24 01:42.27
6. KONEČKOVÁ Viktorie 2007 10,47 150 525 22,22 02:00.88
               
2006            
místo příjmení a jméno ročník 50m dálka z místa hod medicinbalem přek.d. 400m
1. KŘEHLÍKOVÁ Anna 2006 8,45 180 760 16,99 01:25.14
2. ŠANDEROVÁ Karolína 2006 8,4 160 540 16,56 01:34.32
3.-4. JURČÍK Radek 2006 8,58 160 580 18,82 01:27.06
3.-4. ŠENKYŘÍK Matouš 2006 8,69 150 620 18,68 01:33.23
5. VÁCLAVÍKOVÁ Karolína 2006 8,81 160 590 22,6 01:25.90
             
2005            
místo příjmení a jméno ročník 50m dálka z místa hod medicinbalem přek.d. 400m
1. KŘIVÁNEK Matěj 2005 8,75 175 490 19,5 01:19,70
2. LÁSKO Adam 2005 8,62 155 600 21,6 01:25,40
               
2004            
místo příjmení a jméno ročník 50m dálka z místa hod medicinbalem přek.d. 400m
1. NÁZLER Tomáš 2004 7,7 195 760 16,77 01:19.06
2. ROSTINSKÝ Lukáš 2004 8,3 130 650 19,6 01:17,70
             
2011-12
místo příjmení a jméno ročník 50m dálka z místa hod medicinbalem přek.d. 200m
1. SOMOLOVÁ Sára 2011 11,1 105 160 23,5 00:58,2
2. HARKIS Elisabeth 2012 13,1 110 125 48,1 01:00,3
3.-4. LABAJOVÁ Liliana 2012 13,1 80 140 38,7 01:04,6
3.-4. ZOBAČOVÁ Jana 2012 13,1 75 125 32,9 01:04,1
2011-13
místo příjmení a jméno ročník 50m dálka z místa hod medicinbalem přek.d. 200m
1. MEZNÍK Marek 2011 10,8 100 150 30,1 00:55,2
2. JANECH Adam 2012 13,8 110 150 32,5 01:22,9
3. TOBIÁŠ Matěj 2012 14,2 95 105 32,2 01:13,2
4. ŽVÁČEK Ondřej 2013 15,8 105 125 49,8 01:29,3
5. ŽVÁČEK Marek 2013 16,0 100 115 45,8 01:29,8

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.

komentáře 4 k článku Výsledky náboru 13.6. a 21.6.2017

  1. Ondřej Kudera, 27. června 2017, 09:00
  2. Dobrý den,
    kdy budou známy výsledky o přijetí?:-)

    Děkuji

  3. Lukáš Rychnovský, 29. června 2017, 09:06
  4. Vážení,

    naše dcera Aneta Rychnovská (r.2009) se zúčastnila náboru do vašeho atletického klubu a umístila se na 5.místě. Společně s ní na náboru, byly ještě její kamarádky a kamarád a to POLOCZKOVÁ Alžběta, URUBKOVÁ Ella (obě taktéž r.2009) a URUBEK Max (r.2011). Jestli je to možné, rádi bychom všechny výše uvedené děti, které mimo jiné navštěvují ZŠ Bakalka, zapsali od nového školního roku k vám do klubu a jako tréninkový den jsme vybrali Út 16:30-18:00 (tedy pouze 1x týdně).
    Je to takto možné z vaší strany zajistit? Co vše od nás ještě bude třeba dodat, či vyplnit apod.?

    Děkuji za odpověď.

    S pozdravem,

    Lukáš Rychnovský
    +420 777 948 131

  5. Martina Hrbková, 30. června 2017, 11:00
  6. Dobrý den,

    dcera Eliška, ročník 2011, skončila na náboru 12.
    Ale nikde jsem se nedočetla, jestli je do AC přijatá či nikoliv.
    Můžete mi prosím tuto informaci poskytnout?

    Velice děkuji a přeji pohodové prázdniny.

    S pozdravem

    Martina Hrbková

  7. Jan Havránek, 15. července 2017, 07:48
  8. Dobrý den, prosím o informaci, zda bude dcerka přijata či nikoliv.

    Moc děkuji a srdečně zdravim.

    Jan Havránek





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card