European kids athletics games 2013

Sekce: Výsledky SpS ·

Výsledky našich závodníků na EKAG 2013

Pořadí v běhu St.č. Jméno Ročník Výkon Celkové pořadí v kategorii
60 Metres 2002 Boys / 61 závodníků
Rozběhy
2 25 PUNČOCHÁŘ LUKÁŠ 2002 08.71 2
2 20 MATĚJÍČEK VOJTĚCH 2002 09.13 9
1 3 DOLEŽAL JAKUB 2003 09.64 20
Finále A
2 25 PUNČOCHÁŘ LUKÁŠ 2002 08.42 2
Finále B        
1 20 MATĚJÍČEK VOJTĚCH 2002 09.03 6
60 Metres 2001 Boys / 52 závodníků
Rozběhy
2 22 OPPELT TOMÁŠ 2001 08.89 9
Finále B        
3 22 OPPELT TOMÁŠ 2001 08.82 11
60 Metres 2000 Boys / 73 závodníků
Rozběhy
3 7 HABR LUKÁŠ 2000 08.61 22
1 11 HLADKÝ ADAM 2000 09.30 56
60 Metres 1998 Boys / 62 závodníků
Rozběhy
7 31 VOJTEK MATOUŠ 1998 07.56 7
Finále A        
6 31 VOJTEK MATOUŠ 1998 07.59 6
60 Metres 2002 Girls / 101 závodníků
Rozběhy
1 21 MATULOVÁ LENKA 2002 09.32 3
4 14 KALOVSKÁ VIKTORIE 2002 09.50 5
Finále A        
3 14 KALOVSKÁ VIKTORIE 2002 09.05 3
4 21 MATULOVÁ LENKA 2002 09.21 4
60 Metres 2001 Girls / 77 závodníků
Rozběhy
1 16 KOLÁČKOVÁ ADÉLA 2001 09.14 23
5 4 DOLEŽALOVÁ MARIE 2001 09.49 44
5 24 PROCHOVÁ BARBORA 2001 09.91 64
6 28 SEDLÁKOVÁ VENDULA 2001 10.33 73
60 Metres 2000 Girls / 71 závodníků
Rozběhy
6 1 BENEŠOVÁ KATEŘINA 2000 08.75 12
1 9 HAVELKOVÁ KRISTÝNA 2000 09.26 44
6 6 GULDOVÁ KLÁRA 2000 09.30 50
Finále B        
2 1 BENEŠOVÁ KATEŘINA 2000 08.73 10
60 Metres 1999 Girls / 91 závodníků
Rozběhy
7 13 JEŘÁBKOVÁ ALŽBĚTA 1999 08.59 22
4 29 SLANÁ MARIE 1999 09.06 55
4 12 JANÁKOVÁ KRISTÝNA 1999 09.32 70
6 27 ROČKOVÁ KAROLÍNA 1999 09.44 79
7 10 HEŘMÁNKOVÁ KRISTÝNA 1999 09.53 86
6 19 MARČÍKOVÁ LENKA 1999 09.60 87
60 Metres 1998 Girls / 52 závodníků
Rozběhy
2 18 MACHOVÁ DENISA 1998 09.29 49
3 30 SUROVCOVÁ KAMILA 1998 09.58 51
150 Metres 2000 Boys / 57 závodníků
Rozběhy
6 11 HLADKÝ ADAM 2000 22.97 43
150 Metres 2000 Girls / 60 závodníků
Rozběhy
3 1 BENEŠOVÁ KATEŘINA 2000 20.83 3
4 23 PIŠTĚKOVÁ ANETA 2000 24.70 58
Finále        
5 1 BENEŠOVÁ KATEŘINA 2000 20.52 5
300 Metres 1998 Boys / 41 závodníků
3 31 VOJTEK MATOUŠ 1998 36.74 3
1 15 KLAŠKA DOMINIK 1998 41.50 19
5 26 RICHTER JAKUB 1998 42.15 25
300 Metres 1999 Girls / 49 závodníků
6 27 ROČKOVÁ KAROLÍNA 1999 47.62 26
7 29 SLANÁ MARIE 1999 48.97 36
300 Metres 1998 Girls / 43 závodníků
6 18 MACHOVÁ DENISA 1998 49.77 40
600 Metres 2002 Boys / 45 závodníků
2 3 DOLEŽAL JAKUB 2003 2:04.62 21
6 20 MATĚJÍČEK VOJTĚCH 2002 2:06.59 23
600 Metres 2002 Girls / 71 závodníků
1 14 KALOVSKÁ VIKTORIE 2002 2:01.22 12
3 21 MATULOVÁ LENKA 2002 2:08.42 29
800 Metres 2000 Boys / 33 závodníků
10 11 HLADKÝ ADAM 2000 2:32.24 13
800 Metres 2001 Girls / 34 závodníků
1 16 KOLÁČKOVÁ ADÉLA 2001 2:41.30 7
6 24 PROCHOVÁ BARBORA 2001 2:51.80 14
8 28 SEDLÁKOVÁ VENDULA 1 2:58.90 25
800 Metres 2000 Girls / 23 závodníků
1 9 HAVELKOVÁ KRISTÝNA 2000 2:41.04 9
6 6 GULDOVÁ KLÁRA 2000 2:52.37 16
1500 Metres 1998 Boys / 25 závodníků
4 15 KLAŠKA DOMINIK 1998 4:49.80 14
7 26 RICHTER JAKUB 1998 5:03.67 18
1500 Metres 1999 Girls / 25 závodníků
9 5 FREIBERGEROVÁ ELIŠKA 1999 5:15.65 9
100 m Hurdles 1999 Girls / 26 závodníků
Rozběhy
3 10 HEŘMÁNKOVÁ KRISTÝNA 1999 19.68 20
6 19 MARČÍKOVÁ LENKA 1999 22.16 25
Long Jump 2002 Boys Qualifications / 57 závodníků
3 25 PUNČOCHÁŘ LUKÁŠ 2002 4.41 3
Finále        
3 25 PUNČOCHÁŘ LUKÁŠ 2002 4.40 3
Long Jump 2000 Boys Qualifications / 58 závodníků
29 7 HABR LUKÁŠ 2000 1.61 58
Long Jump 2002 Girls Qualifications / 100 závodníků
20 14 KALOVSKÁ VIKTORIE 2002 3.55 23
20 21 MATULOVÁ LENKA 2002 3.20 55
Long Jump 2001 Girls Qualifications / 67 závodníků
2 4 DOLEŽALOVÁ MARIE 2001 4.00 14
Long Jump 1999 Girls Qualifications / 65 závodníků
22 10 HEŘMÁNKOVÁ KRISTÝNA 1999 4.37 25
22 19 MARČÍKOVÁ LENKA 1999 3.73 53
Long Jump 1998 Girls Qualifications / 41 závodníků
12 18 MACHOVÁ DENISA 1998 4.11 32
12 30 SUROVCOVÁ KAMILA 1998 3.96 37
Cricket Ball Throw 2002 Boys Qualifications / 48 závodníků
19 3 DOLEŽAL JAKUB 2003 32.32 19
Cricket Ball Throw 2001 Boys Qualifications / 30 závodníků
1 22 OPPELT TOMÁŠ 2001 50.31 1
Finále        
1 22 OPPELT TOMÁŠ 2001 57.11 1
Cricket Ball Throw 2001 Girls Qualifications / 38 závodníků
10 4 DOLEŽALOVÁ MARIE 2001 39.03 10
Cricket Ball Throw 2000 Girls Qualifications / 32 závodníků
30 23 PIŠTĚKOVÁ ANETA 2000 23.31 30
Shot Put 3kg 1999 Girls Final / 25 závodníků
23 12 JANÁKOVÁ KRISTÝNA 1999 06.62 23
4 x 60 Metres Relay 2000 Boys / 20 štafet
4 A Hladký, Oppelt, Punčochář, Matějíček 34.42 9
4 x 60 Metres Relay 2000 Girls / 33 štafet
2 A Havelková, Guldová, Benešová, Koláčková   34.67 7
6 B Prochová, Doležalová, Sedláková, Kalovská   37.76 26
4 x 60 Metres Relay 1998 Girls / 35 štafet
3 A Machová, Jeřábková, Slaná, Heřmánková   32.80 17
6 B Freibergerová, Ročková, Marčíková, Janáková   35.46 32

DSC_1553

DSC_1536

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card