Soutěže družstev

Soutěže družstev AC Moravská Slavia Brno v roce 2012

 

I. atletická liga mužů – skupina „C“ 

Řídící soutěže                       :           Josef Šoba

Vedoucí družstva                 :           Ladislav Zouhar

                        Družstvo                                                 

                                                           I.kolo              26.05   Břeclav

AK Olomouc                                 II.kolo            02.06.  Třinec

Lokomotiva Břeclav                 III.kolo           05.07. Hodonín

AK Hodonín                                  IV.kolo           25.08.  Olomouc

AC Moravská Slavia Brno             

VSK Univerzita Brno „B“                

AO Slavia Havířov

Sokol Opava

AK PSK Zlín

 

Chůze pro I.ligu družstev mužů sk. „C“:

1.kolo         20 km         7.4.2012     Olomouc                                                     

2.kolo         10 km         27.5.2012   Brandýs                              

3.kolo         10 km         2.6.2012     Jablonec nad Nisou

4.kolo         10 km         11.8.2012   Přerov

 

                                                                                              .

Prolínací soutěž          16.09.  vítěz sk.

 

I. atletická liga žen – skupina „C“

Řídící soutěže                       :          

Vedoucí družstva                 :           Ing.Jiří Proch

 

                        Družstvo                                               

AC Moravská Slavia Brno

TJ Sokol Opava

AK Olomouc

AK Hodonín

TJ TŽ Třinec

TJ Lokomotiva Břeclav

TJ Jiskra Otrokovice

Atletika Poruba

Uherské Hradiště

 

I.kolo                     26.05.    Břeclav 

II.kolo                   02.06.    Třinec   

III.kolo                 05.07.    Hodonín              

IV.kolo                  25.08.    Olomouc              

 

 

Finále o postup do I.ligy        16.09.  vítěz sk.

 

II. atletická liga mužů – skupina „D2“ 

Řídící soutěže                       :           Václav Klvaňa

Vedoucí družstva                 :           Mgr.Arnošt Ryšavý a Josef Kašpar

                        Družstvo                                                 

AC Moravská Slavia Brno “B”                

Jiskra Otrokovice

Sokol Brno-Žabovřesky

AHA Vyškov                                                II.kolo  IV.kolo

TJ Znojmo

Sokol Čejkovice

Slovácká Slavia Uherské Hradiště                I.kolo III.kolo

SK Přerov

                                                                                                            střídající disciplíny

 I.kolo                     26.05.                   Uherské Hradiště    3 000 m, štafeta 4×100

II.kolo                   02.06.                   Vyškov                         5 000 m, štafeta 4x400m

III.kolo                 05.07.                  Uherské Hradiště      10 000 m, štafeta 4×100 m

IV.kolo                  25.08.                   Vyškov                         3 000 m přek., štafeta 4×400 m

Prolínací soutěž pořádá vítěz sk. “D1” dne 9.9.2012

Městská soutěž družstev mladších žáků

Řídící soutěže                       :           Mgr. Petr Křivka

Vedoucí družstva                 :           Monika Olejníčková

Družstvo                                                    

BYAC Brno „A“                                           I.kolo             10.05.  Brno-Laštůvkova      

JAC Brno                                                       II.kolo           24.05.  Brno-Horníkova        

ASK Blansko                                                 III.kolo           07.06.  Blansko

AC Moravská Slavia Brno              IV.kolo           06.09.  Brno-Vojtová

MC atletika Brno                                          

SK Mládeže Brno

 Finále Jižní Moravy:               20.09.  Břeclav

Finále Moravy:                       07.10.  Zlín

Městská soutěž družstev mladších žákyň

Řídící soutěže                       :           Mgr. Petr Křivka

Vedoucí družstva                 :           Monika Olejníčková

Družstvo                                    

BYAC Brno                                                   I.kolo                10.05.  Brno-Laštůvkova      

JAC Brno                                                       II.kolo              24.05.  Brno-Horníkova

ASK Blansko                                                 III.kolo           07.06.  Blansko         

AC Moravská Slavia Brno               IV.kolo           06.09.  Brno-Vojtová

VSK Univerzita Brno                                     

MC atletika Brno

Speed Brno                                                     

 Finále Jižní Moravy:               20.09.  Břeclav

Finále Moravy:                       07.10.  Zlín

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card