Rekordy Morenda mítinku

Rekordy mítinku (od roku 1996)

 

 

Kategorie mladší přípravka hoši                                                                                               

60 m                      9,26      (2017)     Lukáš Čumpelík (AC Moravská Slavia Brno)

600 m                            2:01,93 (2019)     Radek Mihalisko (AK Rosice)

Dálka                 384       (2007)     Matouš Vojtek (AC Moravská Slavia Brno)

Plný míč 1 kg       7,56      (2018)     Matyáš Čapek  (Orel Vyškov)                                       

 

Kategorie starší přípravka hoši                                                                                                 

60 m                     8,69       (2016)   Václav Hanulík (Orel Vyškov)

600 m                   1:52,60  (2020)   Dominik Dostál (Elite Sport Boskovice)

 

Dálka                    461       (2020)    Dominik Dostál (Elite Sport Boskovice)

Koule 2 kg            9,79      (2020)   Matyáš Čapek  (Orel Vyškov)

 

Kategorie mladší žáci

60 m                     8,01       (2017)   Vladimír Pokora (AC Moravská Slavia Brno)

300 m                   42,52     (2017)   Rudolf Žižka (AC Moravská Slavia Brno)

800 m                   2:18,62  (2020)   Michal Kunovský (AC Moravská Slavia Brno)

60 m př.                9,34      (2017)    Vladimír Pokora (AC Moravská Slavia Brno)

Dálka                    522       (2013)    Eliáš Urban (AHA Vyškov)

Výška                   159       (2020)    Lukáš Kouřil (AK Rosice)

Koule 3 kg           11,51     (2018)   Marek Hrubý (Atletika Slavkov)

 

 

Kategorie starší žáci                                                                                                                     

60 m                     7,31      (2019)    Petr Horáček (VSK Univerzita Brno)

300 m                   36,83    (2019)    Rudolf Žižka (AC Moravská Slavia Brno)

1500 m                 4:26,36 (2015)    Daniel Kotyza (VSK Univerzita Brno)

100 m př.              13,73    (2020)    David Kovář (BYAC Brno)

Dálka                    603       (2020)    Adam Neugebauer (AC Moravská Slavia Brno)

Výška                   179       (2018)    Jakub Doležal (AC Moravská Slavia Brno)

Koule 4 kg            14,10    (2018)   Karel Šula (Slávia UK Bratislava)

 

 

Kategorie mladší přípravka dívky

60 m                      9.10      (2015)     Magdaléna Pavlíková (TJ Oslavany)

600 m                    2:03,17 (2019)     Daniela Bezdíčková (ASK Blansko)

Dálka                    374       (2005)     Hana Prochová (AC Moravská Slavia Brno)

Plný míč 1 kg       6,94      (2018)     Alexandra Štulířová (ASK Slavia Praha)

 

Kategorie starší přípravky dívky

60 m                                      8,54      (2020)     Kateřina Rybová (ASK Blansko)

600 m                                    1:53,65 (2019)     Karolína Kuchyňková (TJ Sokol Přísnotice)

1:53,65 (2020)    Elen Koubová (ISKAREX Č. Třebová)

Dálka                                    475       (2019)     Lucie Mišustová (Atletický klub Zlín)

Koule 2 kg                    7,62      (2019)     Lucie Mišustová (Atletický klub Zlín)

 

Kategorie mladší žákyně

60 m                                      8,09      (2020)     Markéta Prášilová (Sl.Sl.Uh. Hradiště)

300 m                                    42,49    (2020)     Markéta Prášilová (Sl.Sl.Uh. Hradiště)

800 m                                    2:25,46 (2016)     Pavla Štoudková (ASK Blansko)

60 m př.                                 10,23    (2020)     Aneta Seberová (AK Tišnov)

Dálka                                    487       (2019)     Dominika Bezdíčková (ASK Blansko)

Výška                                    155       (2015)     Klára Krejčiříková (JAC Brno)

Koule 2 kg                    12,65    (2020)            Lucie Mišustová (Atletický klub Zlín)

 

Kategorie starší žákyně

60 m                                      7,90      (2016)     Hana Bumbálková (SK Speed Brno)

300 m                                    40,83    (2020)     Viktorie Křížová (Elite Sport Boskovice)

800 m                                    2:12,60 (2018)     Pavla Štoudková (ASK Blansko)

100 m př.                       15,80    (2020)            Viktorie Křížová (AK Rosice)

Dálka                                    540       (1998)     Katka Ullmannová (SK Čtyři Dvory České Budějovice)

Výška                                    162       (2016)     Klára Krejčiříková (JAC Brno)

Koule 3 kg                    11,87    (2016)            Eliška Zahradníčková (JAC Brno)

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.

Komentáře nejsou povoleny.

QR Code Business Card