Rekordy Morenda mítinku

Rekordy mítinku (od roku 1996)

 

Kategorie mladší přípravka hoši                                                                                               

60 m                      9,26      (2017)     Lukáš Čumpelík (AC Moravská Slavia Brno)

600 m                  2:01,93 (2019)     Radek Mihalisko (AK Rosice)

Dálka                    384       (2007)     Matouš Vojtek (AC Moravská Slavia Brno)

Plný míč 1 kg       7,56      (2018)     Matyáš Čapek  (Orel Vyškov)                                       

 

Kategorie starší přípravka hoši                                                                                                 

60 m                     8,69       (2016)   Václav Hanulík (Orel Vyškov)

600 m                   1:50,17  (2022)   Radim Kouba (Atletický klub ISCAREX Česká Třebová)

 

Dálka                    478       (2022)    Jan Vrbka (AC Moravská Slavia Brno)

Koule 2 kg            9,79      (2020)   Matyáš Čapek  (Orel Vyškov)

 

Kategorie mladší žáci

60 m                     8,01       (2017)   Vladimír Pokora (AC Moravská Slavia Brno)

300 m                  42,29    (2022)   Matyáš Kocman  (TJ Lokomotiva Břeclav)

800 m                   2:18,62  (2020)   Michal Kunovský (AC Moravská Slavia Brno)

60 m př.                9,34      (2017)    Vladimír Pokora (AC Moravská Slavia Brno)

Dálka                    522       (2013)    Eliáš Urban (AHA Vyškov)

Výška                   159       (2020)    Lukáš Kouřil (AK Rosice)

Koule 3 kg           11,51     (2018)   Marek Hrubý (Atletika Slavkov)

Oštěp 500 g        21,87    (2022)  Jan Kubák  (SK Čtyři Dvory České Budějovice)

 

Kategorie starší žáci                                                                                                                     

60 m                     7,31      (2019)    Petr Horáček (VSK Univerzita Brno)

300 m                   36,83    (2019)    Rudolf Žižka (AC Moravská Slavia Brno)

1500 m                 4:26,36 (2015)    Daniel Kotyza (VSK Univerzita Brno)

100 m př.              13,73    (2020)    David Kovář (BYAC Brno)

Dálka                    603       (2020)    Adam Neugebauer (AC Moravská Slavia Brno)

Výška                   180       (2022)   Vojtěch Homola (TJ Lokomotiva Břeclav)

Koule 4 kg            14,10    (2018)   Karel Šula (Slávia UK Bratislava)

Oštěp 600 g        37,41    (2022)  Vojtěch Šmíd  /TJ Svitavy)

 

Kategorie mladší přípravka dívky

60 m                      9.10      (2015)     Magdaléna Pavlíková (TJ Oslavany)

600 m                   1:57,72 (2022)     Eliška Anna Milfait (TJ Dukla Praha)

Dálka                    374       (2005)     Hana Prochová (AC Moravská Slavia Brno)

Plný míč 1 kg       6,94      (2018)     Alexandra Štulířová (ASK Slavia Praha)

 

Kategorie starší přípravky dívky

60 m                     8,54      (2020)     Kateřina Rybová (ASK Blansko)

600 m                  1:53,65 (2019)     Karolína Kuchyňková (TJ Sokol Přísnotice)

1:53,65 (2020)    Elen Koubová (ISKAREX Č. Třebová)

Dálka                    475       (2019)     Lucie Mišustová (Atletický klub Zlín)

Koule 2 kg           7,62      (2019)     Lucie Mišustová (Atletický klub Zlín)

 

Kategorie mladší žákyně

60 m                     8,09      (2020)     Markéta Prášilová (Sl.Sl.Uh. Hradiště)

300 m                   42,49    (2020)     Markéta Prášilová (Sl.Sl.Uh. Hradiště)

800 m                   2:25,46 (2016)     Pavla Štoudková (ASK Blansko)

60 m př.               9,89     (2022)     Stela Navrátilová (AC Moravská Slavia Brno)

Dálka                    487       (2019)     Dominika Bezdíčková (ASK Blansko)

Výška                    155       (2015)     Klára Krejčiříková (JAC Brno)

Koule 2 kg           12,65    (2020)    Lucie Mišustová (Atletický klub Zlín)

Oštěp 400 g        29,12    (2022)    Elen Koubová  (Atletický klub ISCAREX Česká Třebová)

 

Kategorie starší žákyně

60 m                     7,90      (2016)     Hana Bumbálková (SK Speed Brno)

300 m                  40,83    (2020)     Viktorie Křížová (Elite Sport Boskovice)

800 m                  2:12,60 (2018)     Pavla Štoudková (ASK Blansko)

100 m př.            15,02    (2022)     Aneta Seberová (AK Tišnov)

Dálka                   540       (1998)     Katka Ullmannová (SK Čtyři Dvory České Budějovice)

Výška                   162       (2016)     Klára Krejčiříková (JAC Brno)

Koule 3 kg          11,87    (2016)       Eliška Zahradníčková (JAC Brno)

Oštěp 500 g        34,22    (2022)     Lucie Mišunová  (Atletický klub Zlín)

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.

Komentáře nejsou povoleny.

QR Code Business Card