Výsledky atletů Moravské Slavie v roce 2017 stav k 9.11.2017

MUŽI

60 m

7,38            4 B    Miroslav Nykl                 14.10.97   – 29.01.  –    Bratislava

7,44            1 D   Martin Schmöger             03.05.95   – 04.02.  –    Ostrava

7,54            1 A   David Klézl                     05.09.94   – 11.07.  –    Brno

7,63  +0,0   6 C    Kryštof Hűbner               14.02.95   – 06.09.  –    Hradec Králové

8,17            V      Jan Žižka                         10.10.76   – 16.09.  –    Moravská Třebová

8,60 -3,3     2 F    Michal Hozák                  08.12.81   – 14.08.  –    Brno

8,83 -1,6    2 G   Filip Šimek                      05.04.79   – 14.08.  –    Brno

100 m

11,05 +0,0   1       David Klézl                     05.09.94   – 17.06.  –    Ostrava

11,83 -0,9            Martin Schmöger             03.05.95   – 08.05.  –    Košice

12,10 +1,1  6 D   Kryštof Hűbner               14.02.95   – 06.09.  –    Hradec Králové

13,32 -1,4   1 A   Vlastimil Chadim            13.10.76   – 31.07.  –    Brno

13,89 -1,4   2 A   Michal Hozák                  08.12.81   – 31.07.  –    Brno

150 m

17,07             1 D   David Klézl                     05.09.94   – 24.07.  –    Brno

18,33 +0,3  3 A   Tomáš Řezníček              21.10.95   – 02.08.  –    Břeclav

25,51          4 D   Přemysl Divácký             06.09.49   – 24.07.  –    Brno

200 m

22,63 +0,1  2       David Klézl                     05.09.94   – 17.06.  –    Ostrava

/22,57 +2,2  4 A                                                             – 09.09.  –    Hodonín/   

23,75          3 B    Martin Schmöger             03.05.95   – 21.06.  –    Praha

23,84          4 B    Miroslav Nykl                 14.10.97   – 04.02.  –    Ostrava

24,32 +0,0  3 D   Kryštof Hűbner               14.02.95   – 06.09.  –    Hradec Králové

27,05          10     Pavel Musil                      30.03.75   – 17.07.  –    Brno

27,15          V      Jan Žižka                         10.10.76   – 16.09.  –    Moravská Třebová

28,55          4       Libor Tuček                     04.08.65   – 18.02.  –    Praha

300 m

36,64          2 E    David Klézl                     05.09.94   – 24.07.  –    Brno

38,18          5 C    Miroslav Nykl                 14.10.97   – 17.01.  –    Ostrava

41,64          1 D   Vlastimil Chadim            13.10.76   – 24.07.  –    Brno

45,46          2 D   Libor Tuček                     04.08.65   – 24.07.  –    Brno

51,21          3 D   Tomáš Hrdina                  10.10.79   – 24.07.  –    Brno

51,39          4 D   Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 24.07.  –    Brno

400 m

57,11          3 B    Vlastimil Chadim            13.10.76   – 02.07.  –    Břeclav

59,28          5 B    Milan Schneider              05.12.96   – 02.07.  –    Břeclav

1:02,36       2 D   Michal Hozák                  08.12.81   – 07.08.  –    Brno

1:02,74       1 F    Libor Tuček                     04.08.65   – 07.08.  –    Brno

1:03,67       4 D   Filip Šimek                      05.04.79   – 09.09.  –    Hodonín

1:05,55       2 E    Jan Žižka                         10.10.76   – 07.08.  –    Brno

1:07,99       3 E    Tomáš Hrdina                  10.10.79   – 07.08.  –    Brno

1:09,94       3 F    Juraj Plekanec                  11.05.74   – 07.08.  –    Brno

1:12,99       4 E    Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 07.08.  –    Brno

 

500 m

1:19,57       2       Michal Hozák                  08.12.81   – 21.10.  –    Brno

1:20,73       3       Filip Šimek                      05.04.79   – 21.10.  –    Brno

1:22,01       6 E    Libor Tuček                     04.08.65   – 06.05.  –    Praha

1:22,03       1 B    Martin Schmöger             03.05.95   – 14.08.  –    Brno

1:24,06       3 B    Tomáš Hrdina                  10.10.79   – 14.08.  –    Brno

1:33,42       6 B    Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 14.08.  –    Brno

600 m

1:24,30       2       Kryštof Hűbner               14.02.95   – 17.07.  –    Brno

1:31,98       1 A   David Klézl                     05.09.94   – 11.07.  –    Brno

800 m

1:55,23       2       Kryštof Hűbner               14.02.95   – 13.05.  –    Olomouc

2:08,28       7       Vlastimil Chadim            13.10.76   – 27.08.  –    Břeclav

2:18,42       1 A   Tomáš Hrdina                  10.10.79   – 31.07.  –    Brno

2:19,08       3 B    Milan Schneider              05.12.96   – 09.09.  –    Hodonín

2:24,58       5 B    Michal Hozák                  08.12.81   – 09.09.  –    Hodonín

2:25,91       3 A   Libor Tuček                     04.08.65   – 31.07.  –    Brno

2:26,32       6 B    Filip Šimek                      05.04.79   – 09.09.  –    Hodonín

2:29,37       4 A   Michal Hozák                  08.12.81   – 31.07.  –    Brno

1 000 m

2:49,07       1 B    Vlastimil Chadim            13.10.76   – 14.08.  –    Brno

3:03,44       3 B    Tomáš Hrdina                  10.10.79   – 14.08.  –    Brno

3:11,17       V      Martin Schmöger             03.05.95   – 16.09.  –    Moravská Třebová

3:13,69       12 A Michal Hozák                  08.12.81   – 14.08.  –    Brno

3:19,34       5 B    Filip Šimek                      05.04.79   – 14.08.  –    Brno

3:26,76       8 B    Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 14.08.  –    Brno

3:43,97       V      Jan Žižka                         10.10.76   – 16.09.  –    Moravská Třebová

4:11,14       12 B  Přemysl Divácký             06.09.49   – 14.08.  –    Brno

4:17,32       13 B  Petr Kaňovský                 28.12.76   – 14.08.  –    Brno

5:13,51       15 B  Karel Fuksa                     30.07.46   – 14.08.  –    Brno

1 500 m

4:13,00       2       Jakub Ambros                 28.05.87   – 03.06.  –    Třinec

4:26,01       7       Vlastimil Chadim            13.10.76   – 09.09.  –    Hoodnín

4:29,16       8       František Mahovský        22.12.83   – 01.07.  –    Uherské Hradiště

4:32,65       9       Lukáš Soural                   09.12.82   – 01.07.  –    Uherské Hradiště

2:42,23       10     Milan Schneider              05.12.96   – 02.07.  –    Břeclav

4:46,42       12     Tomáš Hrdina                  10.10.79   – 13.05.  –    Olomouc

5:14,15       14     Filip Šimek                      05.04.79   – 09.09.  –    Hodonín

5:29,27       8       Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 24.07.  –    Brno

5:32,44       10     Michal Hozák                  08.12.81   – 24.07.  –    Brno

5:33,96       13     Zdeněk Vrága                 07.01.58   – 02.07.  –    Břeclav

5:39,80       13    Petr Kaňovský                 28.12.76   – 13.05.  –    Uherské Hradiště

2 000 m

8:05,99       8       Petr Kaňovský                 28.12.76   – 17.07.  –    Brno

9:05,25       12     Přemysl Divácký             06.09.49   – 17.07.  –    Brno

11:24,91     15     Karel Fuksa                     30.07.46   – 17.07.  –    Brno

3 000 m

9:10,24       6       Lukáš Soural                   09.12.82   – 26.08.  –    Břeclav

9:20,81       2       Tomáš Steiner                  11.05.86   – 08.03.  –    Vyškov

10:06,24     4       Juraj Plekanec                  11.05.74   – 07.08.  –    Brno

10:07,84     5       Tomáš Hrdina                  10.10.79   – 07.08.  –    Brno

11:29,37     6       Michal Hozák                  08.12.81   – 02.07.  –    Břeclav

11:32,63     7       Zdeněk Vrága                 07.01.58   – 02.07.  –    Břeclav

11:58,70     12     Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 07.08.  –    Brno

12:13,22     15    Petr Kaňovský                 28.12.76   – 05.03.  –    Bratislava

5 000 m

15:44,04     5       Lukáš Soural                   09.12.82   – 13.05.  –    Olomouc

16:17,22     7       František Mahovský        22.12.83   – 13.05.  –    Olomouc

17:04,33     11     Tomáš Hrdina                  10.10.79   – 13.05.  –    Olomouc

17:32,0       9 C    Juraj Plekanec                  11.05.74   – 30.08.  –    Brno

17:38,57     6       Vlastimil Chadim            13.10.76   – 13.05.  –    Uherské Hradiště

17:45,0       1 A   Karel Fučík                      21.09.72   – 30.08.  –    Brno

17:55,75     7       Jiří Rerych                      25.02.62   – 13.05.  –    Uherské Hradiště

19:36,0       1 B    Radek Petr                      15.08.85   – 30.08.  –    Brno

20:09,0       61 C  Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 30.08.  –    Brno

20:11,0       5 B    Jan Havelka                     10.03.94   – 30.08.  –    Brno

20:35,14     10     Michal Hozák                  08.12.81   – 13.05.  –    Uherské Hradiště

20:37,0       12     Milan Schneider              05.12.96   – 09.09.  –    Hodonín

20:56,0       37     Jan Fiedler                       27.06.56   – 21.04.  –    Blansko

21:07,05     13     Zdeněk Vrága                 07.01.58   – 09.09.  –    Hodonín

21:15,0       35 A Svatopluk Sedláček         23.10.57   – 30.08.  –    Brno

21:19,77     11     Petr Kaňovský                 28.12.76   – 13.05.  –    Uherské Hradiště

21:56,0       46 A Miroslav Nosek               22.07.55   – 30.08.  –    Brno

22:09,0       49 A Albín Hanák                    12.03.51   – 30.08.  –    Brno

24:28,0       69 B  Přemysl Divácký             06.09.49   – 30.08.  –    Brno

27:11,0       87 B  Karel Svoboda                16.11.45   – 30.08.  –    Brno

28:57,0       97 B  Karel Fuksa                     30.07.46   – 30.08.  –    Brno

29:01,0       100 B Josef Holý                       28.06.41   – 30.08.  –    Brno

10 000 m

32:38,56     4       Tomáš Steiner                  11.05.86   – 01.07.  –    Uherské Hradiště

32:52,80     5       Lukáš Soural                   09.12.82   – 01.07.  –    Uherské Hradiště

33:55,72     8       Daniel Orálek                  29.03.70   – 01.07.  –    Uherské Hradiště

33:57,46     9       František Mahovský        22.12.83   – 01.07.  –    Uherské Hradiště

36:38,62     3       Tomáš Hrdina                  10.10.79   – 03.06.  –    Hodonín

38:38,16     3       Jiří Rerych                      25.02.62   – 28.10.  –    Plzeň

41:43,05     18     Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 11.10.  –    Pardubice

44:41,0       16 B  Svatopluk Sedláček         23.10.57   – 12.07.  –    Brno

46:08,0       43 A Albín Hanák                    12.03.51   – 12.07.  –    Brno

46:48,0       49 A Miroslav Nosek               22.07.55   – 12.07.  –    Brno

48:40,64     7       Petr Kaňovský                 28.12.76   – 03.06.  –    Hodonín

56:26,0       89 A Karel Svoboda                16.11.45   – 12.07.  –    Brno

1:01:04       74 B  Karel Fuksa                     30.07.46   – 12.07.  –    Brno

1:01:11       75 B  Josef Holý                       28.06.41   – 12.07.  –    Brno

Hodinovka na dráze

17 450        1 v    Lukáš Soural                   09.12.82   – 01.05.  –    Uherské Hradiště

17 380        1       Tomáš Steiner                  11.05.86   – 02.08.  –    Přerov

16 385        2 A   Tomáš Hrdina                  10.10.79   – 20.09.  –    Brno

16 126        2 B    Jakub Hoff                      12.01.77   – 20.09.  –    Brno

15 918        4 B    Jiří Rerych                      25.02.62   – 20.09.  –    Brno

14 528        9 B    Pavel Tešnar                    22.07.79   – 20.09.  –    Brno

14 462        5       František Slatina              25.01.66   – 28.09.  –    Ivančice

13 541        11     Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 28.09.  –    Ivančice

12 020        24 A Přemysl Divácký             06.09.49   – 20.09.  –    Brno

11 862        40     Pavel Hověžák                21.01.75   – 15.10.  –    Kuřim

10 710        14 B  Rostislav Stříbrný            05.10.52   – 20.09.  –    Brno

10 330        28 A Karel Fuksa                     30.07.46   – 20.09.  –    Brno

10 251        60     Ivo Zejda                         23.07.56   – 15.10.  –    Kuřim

10 110        30 A Josef Holý                       28.06.41   – 20.09.  –    Brno

20 000 m na dráze

1:17:56,04  1       Jiří Rerych                      25.02.62   – 28.10.  –    Plzeň

Půlmaratón

1:14:38       1v     Daniel Orálek                  29.03.70   – 16.04.  –    Brno

1:16:32       15     Tomáš Hrdina                  10.10.79   – 15.04.  –    Pardubice

1:18:08       100   Jiří Rerych                      25.02.62   – 01.04.  –    Praha

1:18:52       3v     Juraj Plekanec                  11.05.74   – 16.04.  –    Brno

1:19:03       9       Jan Havránek                   19.03.77   – 19.02.  –    Wien

1:20:32       3       Petr Svoboda                   15.10.68   – 22.04.  –    Olomouc

1:21:53       37     Jiří Polcar                         04.05.77   – 15.04.  –    Praha

1:22:49       2v     František Slatina              25.01.66   – 16.04.  –    Brno

1:25:00       47     Jan Fiala                          28.09.72   – 15.04.  –    Pardubice

1:25:28       8       Karel Fučík                      21.09.72   – 26.08.  –    Blansko

1:34:56       754   Filip Šimek                      05.04.79   – 01.04.  –    Praha

1:43:38       26     Petr Kaňovský                 28.12.76   – 11.03.  –    Bratislava

1:38:58                Zdeněk Vrága                 07.01.58   – 03.06.  –    Zlín

1:43:40       94     Aleš Sikora                      27.07.73   – 26.08.  –    Blansko

1:56:29       114   Ivo Zejda                         23.07.56   – 09.04.  –    Prostějov

1:58:11       291   Přemysl Divácký             06.09.49   – 26.08.  –    Blansko

1:58:39       115   Petr Hartmann                 30.09.59   – 28.05.  –    Zábřeh

1:59:49       133v Ivoš Kupský                    23.09.72   – 16.04.  –    Brno

2:13:08       38v   Ivan Kopeček                  03.03.49   – 02.04.  –    Bratislava

2:22:50       16v   Josef Holý                       28.06.41   – 16.04.  –    Brno

2:25:18       17v   Karel Fuksa                     30.07.46   – 16.04.  –    Brno

25 km – silnice

1:28_54      1       Daniel Orálek                  29.03.70   – 21.10.  –    Brno

1:32:50       3       Lukáš Soural                   09.12.82   – 05.08.  –    Velká nad Veličkou

1:33,01       2       Jakub Hoff                      12.01.77   – 21.10.  –    Brno

1:33:51       3       Tomáš Hrdina                  10.10.79   – 21.10.  –    Brno

1:34:50       4       Jiří Rerych                      25.02.62   – 21.10.  –    Brno

1:35:13       5       Pavel Musil                      30.03.75   – 21.10.  –    Brno

1:58:47       38     Svatopluk Sedláček         23.10.57   – 21.10.  –    Brno

2:08:28       52     Přemysl Divácký             06.09.49   – 21.10.  –    Brno

2:33:41       66     Ivan Kopeček                  03.03.49   – 21.10.  –    Brno

2:42:26       67     Ivo Zejda                         23.07.56   – 21.10.  –    Brno

2:44:55       68     Rostislav Stříbrný            05.10.52   – 21.10.  –    Brno

2:47:25       69     Josef Holý                       28.06.41   – 21.10.  –    Brno

2:58:07       71     Karel Fuksa                     30.07.46   – 21.10.  –    Brno

2:58:12       72     František Hlavsa              19.06.47   – 21.10.  –    Brno

25 000 m na dráze

1:37:57,0    1m    Jiří Rerych                      25.02.62   – 28.10.  –    Plzeň-klubovní rekord

30 000 m na dráze

1:58:25,20  1       Jiří Rerych                      25.02.62   – 28.10.  –    Plzeň-klubovní rekord

Maratón

2:40:18       187   Juraj Plekanec                  11.05.74   – 29.10.  –    Frankfurt

2:40:38       44     Daniel Orálek                  29.03.70   – 07.05.  –    Praha

2:46:08       62     Jiří Rerych                      25.02.62   – 07.05.  –    Praha

2:52:55       104   Jiří Polcar                         04.05.77   – 07.05.  –    Praha

2:59:28       116   František Slatina              25.01.66   – 10.09.  –    Wroclaw

3:14:42       429   Petr Svoboda                   15.10.68   – 07.05.  –    Praha

3:55:16       2008 Zdeněk Vrága                 07.01.58   – 07.05.  –    Praha

4:33:32       43     Ivo Zejda                         23.07.56   – 25.02.  –    Moravské Budějovice

5:39:39       173   Josef Holý                       28.06.41   – 28.10.  –    Velké Bílovice

100 km – silnice

7:46:14       9       Daniel Orálek                  29.03.70   – 09.09.  –    Wischoten

60 m překážek

8,43            5 C    Martin Schmöger             03.05.95   – 25.02.  –    Praha

8,63            1 B    Miroslav Nykl                 14.10.97   – 29.01.  –    Bratislava

110 m překážek

15,10 +1,7  3 B    Martin Schmöger             03.05.95   – 11.06.  –    Třinec

17,47   -0,2   2       Tomáš Řezníček              21.10.95   – 03.06.  –    Hodonín

25,14 +0,0  3 C    Lukáš Soural                   09.12.82   – 26.08.  –    Břeclav

300 m překážek

1:03,20       2 A   Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 14.08.  –    Brno

400 m překážek

58,43          1 B    Martin Schmöger             03.05.95   – 01.07.  –    Uherské Hradiště

1:03,13       2 A   Tomáš Řezníček              21.10.95   – 02.07.  –    Břeclav

1:11,64       6 B    Lukáš Soural                   09.12.82   – 01.07.  –    Uherské Hradiště

1:27,60       5 C    Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 09.09.  –    Hodonín

3 000 m překážek

10:13,49     3       Lukáš Soural                   09.12.82   – 03.06.  –    Třinec

13:02,65     4       Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 27.08.  –    Břeclav

13:51,99     6       Zdeněk Vrága                 07.01.58   – 27.08.  –    Břeclav

Výška

195             2       Dalibor Hon                    02.08.78   – 11.03.  –    Valašské Meziříčí

165             V      Martin Schmöger             03.05.95   – 16.09.  –    Moravská Třebová

150             V      Jan Žižka                         10.10.76   – 16.09.  –    Moravská Třebová

Dálka

613             V      Martin Schmöger             03.05.95   – 16.09.  –    Moravská Třebová

547             V      Jan Žižka                         10.10.76   – 16.09.  –    Moravská Třebová

486             4       Pavel Musil                      30.03.75   – 17.07.  –    Brno

Tyč

365             8       Jan Žižka                         10.10.76   – 13.05.  –    Olomouc

Koule 7,26 kg

16,01          1       Martin Kollár                   18.09.90   – 19.07.  –    Brno

13,04          6       Jiří Dohnal                       20.01.88   – 01.07.  –    Uherské Hradiště

12,50          7       Martin Gabriel                 17.05.84   – 01.07.  –    Uherské Hradiště

10,18          3       Jan Žižka                         10.10.76   – 07.08.  –    Brno

9,02            8       Zdeněk Ščudla                06.02.96   – 01.05.  –    Brno

 

Koule 5 kg

11,20        V      Martin Schmöger             03.05.95   – 16.09.  –    Moravská Třebová

11,09          V      Jan Žižka                         10.10.76   – 16.09.  –    Moravská Třebová

Disk 2 kg

43,69          3       Ondřej Petr                      22.03.84   – 24.05.  –    Brno

42,54          1       Jiří Dohnal                       20.01.88   – 01.07.  –    Uherské Hradiště

39,55          5       Martin Gabriel                 17.05.84   – 01.07.  –    Uherské Hradiště

Disk 1,5 kg

26,09          V      Jan Žižka                         10.10.76   – 16.09.  –    Moravská Třebová

23,68          V      Martin Schmöger             03.05.95   – 16.09.  –    Moravská Třebová

Oštěp 800 g

57,16          3       Martin Gabriel                 17.05.84   – 01.07.  –    Uherské Hradiště

53,28          3       Lukáš Polívka                  24.03.92   – 19.08.  –    Třebíč

40,22          4       Karel Mazálek                 25.08.94   – 02.08.  –    Břeclav

Oštěp 700 g

34,06          V      Jan Žižka                         10.10.76   – 16.09.  –    Moravská Třebová

23,13          V      Martin Schmöger             03.05.95   – 16.09.  –    Moravská Třebová

Kladivo 7,26 kg

47,52          2       Ondřej Petr                      22.03.84   – 31.05.  –    Brno

44,37          3       Jiří Dohnal                       20.01.88   – 01.07.  –    Uherské Hradiště

32,08          9       František Vrbka               23.07.58   – 01.07.  –    Uherské Hradiště

Kladivo 6 kg

39,40          1       František Vrbka               23.07.58   – 27.05.  –    Kolín

Balvan 50 kg

3,50            2       Martin Kollár                   18.09.90   – 07.06.  –    Brno

3,30            3       Lukáš Polívka                  24.03.92   – 07.06.  –    Brno

3 000 m chůze – dráha

13:01,1       2       Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 03.09.  –    Vyškov-klub. rekord

16:24,2       6       Michal Dušík                   14.01.75   – 03.09.  –    Vyškov

17:38,02     5       Jan Franckevič                 31.03.79   – 17.02.  –    Olomouc

5 000 m chůze – dráha

22:43          1       Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 01.05.  –    Vyškov-klub. rekord

25:36,51     3       Milan Švehla                   04.05.78   – 17.07.  –    Brno

28:49,0       5       Michal Dušík                   14.01.75  – 01.05.  –    Vyškov

30:22,0       6       Jan Franckevič                 31.03.79   – 01.05.  –    Vyškov

30:54,11     2       Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 21.10.  –    Praha

31:42,94     4       Zdeněk Vrága                 07.01.58   – 09.09.  –    Hodonín

10 000 m chůze – dráha

46:33,36     mez   Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 21.10.  –    Praha-klub. rekord

Hodinovka na dráze – dráha

12 845 m    5       Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 21.10.  –    Praha-klub. rekord

1 km chůze – silnice

4:23            m      Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 22.04.  –    Borský Mikuláš

5:40            m      Michal Dušík                   14.01.75   – 22.04.  –    Borský Mikuláš

2 km chůze – silnice

8:58            m      Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 22.04.  –    Borský Mikuláš

11:30          m      Michal Dušík                   14.01.75   – 22.04.  –    Borský Mikuláš

 

3 km chůze – silnice

13:39          m      Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 22.04.  –    Borský Mikuláš

17:21          m      Michal Dušík                   14.01.75   – 22.04.  –    Borský Mikuláš

4 km chůze – silnice

18:16          m      Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 22.04.  –    Borský Mikuláš

23:05          m      Michal Dušík                   14.01.75   – 22.04.  –    Borský Mikuláš

5 km chůze – silnice

22:47,0       1       Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 22.04.  –    Borský Mikuláš

28:47,0       8       Michal Dušík                   14.01.75   – 22.04.  –    Borský Mikuláš

10 km chůze – silnice

46:58,0       1       Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 27.08.  –    Třebíč

53:21,0       2       Milan Švehla                   04.05.78   – 05.08.  –    Přerov

59:55,0       4       Michal Dušík                   14.01.75   – 27.08.  –    Třebíč

1:03:17       42     Jan Franckevič                 31.03.79   – 01.04.  –    Olomouc

15 km chůze – silnice

1:11:48       m      Tomáš Hlavenka              08.02.77   -03.08.   –    Arhus –klub. rekord

20 km chůze – silnice

1:35:55       4       Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 03.08.  –    Arhus

25 km chůze – silnice

2:13:49       m      Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 25.03.  –    Dudince- klub. rekord

30 km chůze – silnice

2:40:32       m      Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 25.03.  –    Dudince

35 km chůze – silnice

3:08:16       m      Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 25.03.  –    Dudince

50 km chůze – silnice

4:37:16       1       Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 25.03.  –    Dudince-klub. rekord

Sprinterský trojboj /60 m-100 m-200 m/

1 967          19     Kryštof Hűbner               14.02.95   – 06.09.  –    Hradec Králové

                       /7,63-12,10-24,32/

Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS+VSK Univerzita Brno+Michalovce/

45,68          5       Lazor-Schmöger-Stibal-Suchánek   – 03.06.  –    Třinec

Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS+VSK Univerzita Brno/

47,00          6       HlavinkaSuchánek-Schmöger-Stibal  –           13.05.        –           Olomouc

Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS+SK Speed Brno/

45,22          2 A   VelebaKocourekBrtník-Klézl       – 02.07.  –    Břeclav

47,52          2 B    Brtník-Dvořák-KocourekVeleba    – 13.05.  –    Uherské Hradiště

50,21          7 A   KacerKristek-Řezníček-Habr         – 13.05.  –    Uherské Hradiště

Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS+VSK Univerzita Brno+TJ Sokol Přísnotice/

49,04          3 B    SlavíkDušek-Jarošek-Chabaka       – 13.05.  –    Uherské Hradiště

Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS+ TJ Sokol Přísnotice/

46,26          4 B    Dvořák-Slavík-Hvasta-Klézl              –           09.09.         –   Hodonín

50,48          4 B    Řezníček-Slavík-Dvořák-Schneider – 13.05.  –    Uherské Hradiště

Štafeta 4 x 400 m

4:09,37       5 B    Hozák-Hrdina-Schneider-Chadim     –           09.09.         –   Hodonín

Štafeta 4 x 400 m – smíšená /ACMS+VSK Univerzita Brno/

3:39,19       2 A   PrášekSuchánek-Schmöger-Stibal   – 13.05.  –    Olomouc

3:41,01       2       Schmöger-Ambros-Stibal-Suchánek  –           03.06.        –           Třinec

3:54,17       2 B    Habr-Dušek-Řezníček-Dvořák        – 03.06.  –    Hodonín

Štafeta 4 x 400 m – smíšená /ACMS+SK Speed Brno+Košice/

3:41,31       2 A   Kocourek-Klézl-KacerGerec          – 03.06.  –    Hodonín

Štafeta 4 x 400 m – smíšená /ACMS+SK Speed Brno+ TJ Sokol Přísnotice /

3:50,69       3       Slavík-Dvořák-Kocourek-Klézl       – 27.058.     – Břeclav

Štafeta 4 x 400 m – smíšená /ACMS+VSK Univerzita Brno+ISKAREX M. Třebová/

3:36,67       3 A   Schmöger-SuchánekZáveský-Mahovský – 01.07.  –    Uherské Hradiště

4:08,74       4 B    HlavinkaZáveský-Mahovský-Hrdina –           13.05.        –           Olomouc

Štafeta 4 x 400 m – smíšená /ACMS+TJ Sokol Přísnotice/

4:28,10       5 B    Charbaka-Slavík-Kristek-Žemla      – 03.06.  –    Hodonín

JUNIOŘI /18-19 let/

60 m

7,44            5       Lukáš Kristek                  18.02.99   – 04.02.  –    Ostrava

7,53            3       Lukáš Hvasta                  25.06.99   – 06.01.  –    Brno

100 m

11,98 -0,4    3 B     Lukáš Kristek                  18.02.99   – 17.06.  –    Ostrava

/11,92 +2,4 1 D                                                            – 13.05.  –    Uherské Hradiště/

200 m

23,88 +0,2  2 C    Lukáš Kristek                  18.02.99   – 17.06.  –    Ostrava

24,14   -0,5  2 D   Lukáš Hvasta                  25.06.99   – 09.09.  –    Hodonín

400 m

53,26          2 D   Lukáš Hvasta                  25.06.99   – 04.02.  –    Ostrava

800 m

2:08,91       ms     Dominik Klaška              06.02.98   – 16.09.  –    Olomouc

1 000 m

2:59,35       V      Lukáš Hvasta                  25.06.99   – 16.09.  –    Moravská Třebová

25 km – silnice

1:37:59       7       Jonáš Hrazdira                 02.12.99   – 21.10.  –    Brno

60 m překážek

9,01            5       Lukáš Hvasta                  25.06.99   – 04.02.  –    Ostrava

400 m překážek

58,33          ms     Lukáš Hvasta                  25.06.99   – 28.09.  –    Ostrava

Výška

165             V      Lukáš Hvasta                  25.06.99   – 16.09.  –    Moravská Třebová

Dálka

543   +1,2    8       Lukáš Kristek                  18.02.99   – 17.06.  –    Ostrava

537             V      Lukáš Hvasta                  25.06.99   – 16.09.  –    Moravská Třebová

Koule 5 kg

8,74            V      Lukáš Hvasta                  25.06.99   – 16.09.  –    Moravská Třebová

Disk 1,5 kg

24,10          V      Lukáš Hvasta                  25.06.99   – 16.09.  –    Moravská Třebová

Oštěp 700 g

28,15          V      Lukáš Hvasta                  25.06.99   – 16.09.  –    Moravská Třebová

DOROSTENCI /16-17 let/

60 m

7,70            5       Jakub Hurt                       08.03.01   – 14.01.  –    Ostrava

7,5              2       Ladislav Kinc                  01.09.03   – 11.05.  –    Brno

7,87 +0,9    4 D   Maxim Jarošek                24.07.01   – 16.05.  –    Brno

8,51            5 B    Jakub Vrátný                   09.04.00   – 04.02.  –    Ostrava

8,69            9       Marek Žemla                   12.07.01   – 06.01.  –    Brno

100 m

11,71          3       Lukáš Habr                      14.09.00   – 20.09.  –    Brno

/12,66 +2,6  4 C    Maxim Jarošek                24.07.01   – 13.05.  –    Uherské Hradiště/

13,31 -2,3  4 D   Marek Žemla                  12.07.01   – 03.06.  –    Hodonín

/13,09 +2,4 2 D                                                            – 13.05.  –    Uherské Hradiště/

13,61 +1,6   5 E    Jakub Vrátný                   09.04.00   – 20.05.  –    Ostrava

/13,33 +2,6  5 C                                                            – 13.05.  –    Uherské Hradiště/

13,86 -1,5   3 A   Michal Tešnar                  18.07.01   – 31.07.  –    Brno

200 m

23,23 +0,1   5 A   Lukáš Habr                      14.09.00   – 03.06.  –    Hodonín

/23,09 +2,1  1 B                                                             – 13.05.  –    Uherské Hradiště/

25,93 +0,3  1 F    Ivan Charbaka                 22.06.01   – 03.06.  –    Hodonín

27,83 -1,2   6 E    Jakub Vrátný                   09.04.00   – 20.05.  –    Ostrava

300 m

45,18          3 B    Jakub Vrátný                   09.04.00   – 15.01.  –    Ostrava

400 m

55,71          1 C    Tomáš Dvořák                 11.06.00   – 20.05.  –    Ostrava

1:04,29       4 B    Michal Tešnar                  18.07.01   – 07.08.  –    Brno

800 m

2:01,36       5       Jakub Stibal                     29.01.01   – 03.06.  –    Třinec

2:08,18       8       Tomáš Dvořák                 11.06.00   – 03.06.  –    Hodonín

2:23,69       6 B    Jakub Hurt                       08.03.01   – 07.01.  –    Ostrava

1 000 m

3:10,38       10     Jakub Hurt                       08.03.01   – 15.01.  –    Ostrava

1 500 m

4:05,81       3       Jakub Stibal                     29.01.01   – 13.05.  –    Olomouc-klubovní rekord

4:33,02       4       Petr Pazourek                  06.05.00   – 20.05.  –    Ostrava

4:49,05       4       Tomáš Dvořák                 11.06.00   – 20.09.  –    Brno

5:07,5         4       Ladislav Kinc                  01.09.03   – 11.05.  –    Brno

3 000 m

9:45,54       6       Jakub Stibal                     29.01.01   – 08.02.  –    Ostrava

10:33,53     6       Radim Kligl                     24.03.01   – 07.08.  –    Brno

60 m překážek

10,88          5       Jakub Hurt                       08.03.01   – 15.01.  –    Ostrava

300 m překážek

42,35          3 B    Tomáš Dvořák                 11.06.00   – 16.09.  –    Olomouc

400 m překážek – mužské

1:02,44       2 B    Tomáš Dvořák                 11.06.00   – 02.07.  –    Břeclav

2 000 m překážek

6:07,16       3       Jakub Stibal                     29.01.01   – 16.06.  –    Miskolc-klubovní rekord

Výška

174             1       Ivan Charbaka                 22.06.01   – 11.05.  –    Brno

165             8       Marek Žemla                   12.07.01   – 03.06.  –    Hodonín

161             7       Jakub Hurt                       08.03.01   – 14.01.  –    Ostrava

148             15     Maxim Jarošek                24.07.01   – 16.05.  –    Brno

Dálka

576             4       Jakub Hurt                       08.03.01   – 07.01.  –    Ostrava

565             2 A   Lukáš Habr                      14.09.00   – 20.09.  –    Brno

552             10     Ivan Charbaka                 22.06.01   – 03.06.  –    Hodonín

489             2       Maxim Jarošek                24.07.01   – 06.01.  –    Brno

487             15     Marek Žemla                   12.07.01   – 16.05.  –    Brno

434 +0,1     9       Jakub Vrátný                   09.04.00   – 27.08.  –    Břeclav

/436 +2,3     17                                                              – 13.05.  –    Uherské Hradiště/

Tyč

323             4       Jakub Hurt                       08.03.01   – 15.01.  –    Ostrava

Koule 5 kg

12,56          6       Ondřej Ševčík                 01.07.00   – 06.05.  –    Břeclav

10,76          12     Jan Hampl                       24.10.00   – 20.09.  –    Brno

9,01            7       Jakub Hurt                       08.03.01   – 14.01.  –    Ostrava

6,76            1       Michal Tešnar                  18.07.01   – 07.08.  –    Brno

Disk 1,5 kg

30,33          4       Ondřej Ševčík                 01.07.00   – 20.05.  –    Ostrava

Oštěp 700 g

44,98          5       Jan Hampl                      24.10.00   – 20.05.  –    Ostrava

Sedmiboj (60 m-dálka-koule 5 kg-Výška-60 m přek.-tyč-1 000 m)

3 389          8       Jakub Hurt                       08.03.01   – 15.01.  –    Ostrava

/7,70-475-9,01-161-10,88-323-3:10,38/

Štafeta 4 x 100 – smíšená /ACMS+SK Speed Brno/

46,05          1 B    Brtník-Vrátný-KocourekVeleba     – 06.05.  –    Břeclav

Štafeta 4 x 400 – smíšená /ACMS+SK Speed Brno/

3:39,98       2       Kocourek-Pazarourek-Stibal-Dvořák  –           20.05.         –   Ostrava

ŽÁCI /do 15 let/

(včetně žákyň atletických kroužků ZŠ Svážná, Kamínky, Tuháčkova, Kotlářská a Hudcova)

50 m

10,37          2       Matěj Hájek                     01.06.11   – 21.10.  –    Brno

12,43          3       Štěpán Svoboda              12             – 21.10.  –    Brno

60 m

7,63   +0,2   1 C    Tomáš Vrbacký               10.04.04   – 16.05.  –    Brno

7,65 +0,5    5 C    Michal Kadlec                 20.09.02   – 12.09.  –    Brno

7,66 +1,7    1 B    Marek Čermák                 07.04.03   – 16.05.  –    Brno

7,68 +1,8   1 D   František Křivánek          01.07.02   – 12.09.  –    Brno

7,69   +0,1   1 A   Michal Kadeřábek           02.05.03   – 10.09.  –    Břeclav

7,73 +1,8    1 C    Jonáš Konečný                21.01.03   – 12.09.  –    Brno

7,85 +0,9    1 D   Jakub Hartmann              22.03.03   – 12.09.  –    Brno

/7,80 +4,2   3 A                                                             – 22.04.  –    Brno/

8,05 +1,5    2 F    Jan Sebastian Pučera       20.11.02   – 12.09.  –    Brno

8,21            2 A   Vladimír Pokora              01.08.04   – 08.01.  –    Ostrava

/8,01 +2,2   1 C                                                            – 22.04.  –    Brno/

8,23            7       Antonín Sekerka             04.05.03   – 06.01.  –    Brno

/8,23 +2,2 2 C    Rudolf Žižka                    07.04.04   – 22.04.  –    Brno/

8,30            8       Lukáš Zounek                 10.02.02   – 06.01.  –    Brno

/8,08 +3,1   4 C                                                            – 22.04.  –    Brno/

8,36   +1,5   5 F    Vojtěch Hyánek              29.01.02   – 12.05.  –    Brno

8,38            9       Michael Šebela                09.04.02   – 06.01.  –    Brno

8,47            2       Tomáš Manner                 04.10.04   – 13.01.  –    Brno

8,55            10     Martin Pohanka               29.10.02   – 06.01.  –    Brno

8,55 -1,6     5 D   Luděk Čumpelík             24.04.03   – 14.08.  –    Brno

8,67 +0,1    7 B    Ondřej Němec                 24.12.02   – 10.09.  –    Břeclav

8,72 +0,1    3 B    Marek Pavlíček                11.08.05   – 14.05.  –    Břeclav

/8,37 +2,2   3 C                                                            – 22.04.  –    Brno/

8,78 +1,1    1 B    Vít Holík                         05.05.06   – 12.09.  –    Brno

8,80            2       Jakub Doležal                  20.05.03   – 05.04.  –    Brno

/8,5             č                                                                – 26.10.  –    Brno/

8,86            13     Vojtěch Konečný            07.08.02   – 06.01.  –    Brno

8,99 +0,1   4 C    Adrian Munteanu            30.09.04   – 14.05.  –    Břeclav

9,03           2 B    Jiří Marčík                       19.02.04   – 21.09.  –    Znojmo

9,08  -0,3     7 A   Tomáš Horák                   08             – 09.08.  –    Břeclav

9,13 +2,0    5 E    Martin Sedlecký              03.03.06   – 12.09.  –    Brno

/9,26 +4,4 1 C    Lukáš Čumpelík               22.01.08   – 22.04.  –    Brno/

9,52           3 H   Jan Sladkovský               03.05.06   – 12.09.  –    Brno

9,53            7       Jáchym Tachovský          04.11.05   – 13.01.  –    Brno

9,57            3       Ondřej Bartoš                  28.04.07   – 20.01.  –    Brno

9,58 +1,1    3 CH Jaroslav Moravec             31.01.06   – 12.09.  –    Brno

9,77  +0,0    6 B    Dominik Šenkýř              25.04.08   – 09.08.  –    Břeclav

9,80            5       Vojtěch Doležal              22.06.06   – 20.01.  –    Brno

9,85 -1,1     4 C    Matyáš Stašek                 02.05.05   – 07.09.  –    Brno

9,92 +1,7    5 C    Adam Lacho                   07             – 22.04.  –    Brno

10,09 -2,9   5 C    Josef Racek                     16.04.04   – 14.08.  –    Brno

10,21          9       Marek Dobrovolný          19.03.06   – 20.01.  –    Brno

10,2            2       Filip Zatloukal                 28.06.08   – 27.05.  –    Brno

/10,25 +3,1 2 E                                                             – 22.04.  –    Brno/

10,2            č        Vojtěch Binder                30.07.05   – 26.10.  –    Brno

10,34          4       Tomáš Jedlička                21.11.08   – 20.01.  –    Brno

10,35          5 B    Theodor Barry                 04.10.05   – 11.05.  –    Brno

10,37          12     Lukáš Dvořák                  17.07.07   – 20.01.  –    Brno

/9,5             3                                                                – 27.05.  –    Brno/

/11,43 +4,4 2 C    Mikuláš Lang                   09             – 22.04.  –    Brno/

10,3            č        Jan Slavík                        25.11.08   – 26.10.  –    Brno

/10,45 +2,9 1 D                                                             – 22.04.  –    Brno/

10,49          16     Michal Kunovský            21.05.07   – 20.01.  –    Brno

10,58         2       Matyáš Galvas                 11.02.04   – 05.04.  –    Brno

10,4            č        Matěj Křivánek               09.11.05   – 26.10.  –    Brno

/10,66+2,74 3 A    Pavel Černý                     07             – 22.04.  –    Brno/

10,68 +1,5  5 E    Matěj Brabec                   06             – 22.04.  –    Brno

10,5            č        Kristyán Honek               05.11.07   – 26.10.  –    Brno

10,81          5       Tadeáš Hladký                09.01.08   – 20.01.  –    Brno

10,83          19     Viktor Chytil                   06             – 20.01.  –    Brno

10,91          20     Alex Wang                      06             – 20.01.  –    Brno

10,8            č        Štěpán Křehlík                26.08.08   – 26.10.  –    Brno

10,9            č        Shai Eliah Selinger          19.09.08   – 26.10.  –    Brno

č        Lukáš Binder                   08.02.08   – 26.10.  –    Brno

11,16          7       Matěj Krmíček                09             – 20.01.  –    Brno

11,3            č        Denis Katčenko               24.06.08   – 26.10.  –    Brno

11,65          1       Tadeáš Vašut                   30.07.10   – 20.01.  –    Brno

11,87          10     Matěj Dujka                    27.04.08   – 20.01.  –    Brno

/11,18 +3,6 4 A                                                             – 22.04.  –    Brno/

/12,84 +2,9 4 D   Matyáš Sapák                  17.06.10   – 22.04.  –    Brno/    

12,89          13     Denis Trdý                      09             – 20.01.  –    Brno

12,8            č        Tomáš Ondráček             24.01.11   – 26.10.  –    Brno

13,15          3       Matěj Hájek                     01.06.11   – 20.01.  –    Brno

13,63          4       Tomáš Pokorný               19.04.11   – 20.01.  –    Brno

13,6            č        David Novák                   03.11.10   – 26.10.  –    Brno

14,22          5       David Esender                12.09.10   – 20.01.  –    Brno

14,9            č        Marian Honek                 13.02.12   – 26.10.  –    Brno

15,09          8       Tomáš Juřica                    11.10.10   – 20.01.  –    Brno

29,87          11     Jonáš Topinka                  22.02.13   – 11.04.  –    Brno

100 m

12,46 +0,1  2 C    František Křivánek          01.07.02   – 31.07.  –    Brno

12,77 +0,1  3 C    Jan Sebastian Pučera       20.11.02   – 31.07.  –    Brno

13,09 -1,5   2 B    Martin Pohanka               29.10.02   – 31.07.  –    Brno

14,57 +0,6  1 C    Jiří Marčík                       19.02.04   – 01.05.  –    Přerov

21,00          17     Tomáš Pokorný               19.04.11   – 11.04.  –    Brno

21,16          19     Pavel Slavík                     13.05.11   – 11.04.  –    Brno

21,62          22     Tomáš Ondráček             24.01.11   – 11.04.  –    Brno

21,92          24     Adam Proks                    10             – 11.04.  –    Brno

22,20          26     Matyáš Sapák                  17.06.10   – 11.04.  –    Brno

22,42          8       Martin Sedlecký              03.03.06   – 04.05.  –    Brno

22,52          10     Vít Holík                         05.05.06   – 04.05.  –    Brno

22,61          28     David Esender                12.09.10   – 11.04.  –    Brno

150 m

18,04 +0,0  2 C    Jonáš Konečný                21.01.03   – 17.09.  –    Šumperk

18,30 +0,0  4 C    Jan Sebastian Pučera       20.11.02   – 17.09.  –    Šumperk

18,81 +0,2  1 D   Michal Kadeřábek           02.05.03   – 17.09.  –    Šumperk

18,86 +0,1  2 B    Michal Kadlec                 20.09.02   – 14.05.  –    Břeclav

18,89         2 C    František Křivánek          01.07.02   – 24.07.  –    Brno

19,08         1 A   Rudolf Žižka                   07.04.04   – 21.09.  –    Znojmo

19,62          1 B    Jaromír Morávek             22.03.03   – 12.07.  –    Břeclav

19,94          3 C    Martin Pohanka               29.10.02   – 24.07.  –    Brno

19,95          3 G   Michael Šebela                09.04.02   – 08.01.  –    Ostrava

19,98          1 B    Matyáš Galvas                 11.02.04   – 21.09.  –    Znojmo

20,16 -0,3   2 E    Vojtěch Hyánek              29.01.02   – 17.09.  –    Šumperk

20,42          3 A   Vladimír Pokora              01.08.04   – 08.01.  –    Ostrava

21,78          6       Marek Pavlíček                11.08.05   – 04.05.  –    Brno

22,16          4 A   Jiří Marčík                       19.02.04   – 11.05.  –    Brno

22,22          1 A   Tomáš Horák                   08             – 24.07.  –    Brno

22,27          5 A   Martin Sedlecký              03.03.06   – 11.05.  –    Brno

22,36          3 B    Vít Holík                         05.05.06   – 11.05.  –    Brno

22,66          ms     Adrian Munteanu            30.09.04   – 04.05.  –    Brno

23,79          2 C    Ondřej Bartoš                  28.04.07   – 11.05.  –    Brno

23,85 -0,9   2 G   Matyáš Stašek                 02.05.05   – 01.10.  –    Hranice

24,31          6 D   Marek Dobrovolný          19.03.06   – 11.05.  –    Brno

27,19          5 C    Nicolas Vicente               24.12.04   – 11.05.  –    Brno

27,76          31     Theodor Barry                 04.10.05   – 04.05.  –    Brno

28,23          32     Tomáš Vrbacký               10.04.04   – 04.05.  –    Brno

47,45          2 A   Jonáš Topinka                  22.02.13   – 24.07.  –    Brno

200 m

25,42          5       Jonáš Konečný                21.01.03   – 17.07.  –    Brno

26,34          7       Jan Sebastian Pučera       20.11.02   – 17.07.  –    Brno

26,36          8       Jaromír Morávek             22.03.03   – 17.07.  –    Brno

26,53          9       František Křivánek          01.07.02   – 17.07.  –    Brno

27,54          12     Jakub Doležal                  20.05.03   – 17.07.  –    Brno

30,06          14     Tomáš Horák                   08             – 17.07.  –    Brno

30,14          15     Martin Sedlecký              03.03.06   – 17.07.  –    Brno

31,53 +1,9   5 C    Jiří Marčík                       19.02.04   – 01.05.  –    Přerov

33,15          16     Dominik Šenkýř              25.04.08   – 17.07.  –    Brno

35,87          9       Filip Pavel                       08             – 11.04.  –    Brno

37,74          17     Tadeáš Hladký                09.01.08   – 11.04.  –    Brno

39,27          25     Vít Ventruba                   19.02.08   – 11.04.  –    Brno

39,63          29     Matěj Dujka                    27.04.08   – 11.04.  –    Brno

40,84          32     Filip Zatloukal                 28.06.08   – 11.04.  –    Brno

41,10          35     Shai Eliah Selinger          19.09.08   – 11.04.  –    Brno

41,76          39     Šimon Neveselý              22.10.09   – 11.04.  –    Brno

43,8            1       Tadeáš Vašut                   30.07.10   – 20.01.  –    Brno

47,78          20     David Novák                   03.11.10   – 17.07.  –    Brno

47,8            3       Tomáš Juřica                    11.10.10   – 20.01.  –    Brno

49,0            4       Tomáš Pokorný               19.04.11   – 20.01.  –    Brno

52,3            5       Matěj Hájek                     01.06.11   – 20.01.  –    Brno

52,8            6       Tomáš Ondráček             24.01.11   – 20.01.  –    Brno

55,1            7       David Esender                12.09.10   – 20.01.  –    Brno

300 m

39,63          2 A   Jakub Hartmann              22.03.03   – 28.05.  –    Znojmo

40,29          2 E    Michal Kadlec                 20.09.02   – 13.09.  –    Brno

40,78          4 A   Jaromír Morávek             22.03.03   – 28.05.  –    Znojmo

40,92          1 F    Jan Sebastian Pučera       20.11.02   – 13.09.  –    Brno

41,30          3 E    František Křivánek          01.07.02   – 13.09.  –    Brno

41,37          2 A   Rudolf Žižka                   07.04.04   – 01.10.  –    Hranice

41,43          4 E    Vojtěch Hyánek            29.01.02   – 11.09.  –    Brno

41,93          5 B    Jonáš Konečný                21.01.03   – 13.09.  –    Brno

42,92          2 C    Vladimír Pokora              01.08.04   – 22.04.  –    Brno

43,17          5 C    Martin Pohanka               29.10.02   – 03.02.  –    Ostrava

44,35          3 C    Lukáš Zounek                 10.02.02   – 22.04.  –    Brno

45,08          2 B    Matyáš Galvas                 11.02.04   – 22.04.  –    Brno

45,51          4 D   Vojtěch Konečný            07.08.02   – 28.05.  –    Znojmo

45,85          ms     Ondřej Němec                 24.12.02   – 17.09.  –    Šumperk

46,34          4       Marek Pavlíček                11.08.05   – 08.06.  –    Blansko

47,44          6       Vít Holík                         05.05.06   – 28.06.  –    Ostrava

50,20          1 B    Josef Racek                     16.04.04   – 07.09.  –    Brno

50,45          6       Jiří Marčík                       19.02.04   – 08.06.  –    Blansko

50,90          4 C    Tomáš Horák                   08             – 24.07.  –    Brno

50,91          8       Martin Sedlecký              03.03.06   – 08.06.  –    Blansko

53,01          8       Marek Dobrovolný          19.03.06   – 11.04.  –    Brno

53,62          10     Ondřej Bartoš                  28.04.07   – 11.04.  –    Brno

54,66          12     Michal Kunovský            21.05.07   – 11.04.  –    Brno

54,80          1 C    Nicolas Vicente               24.12.04   – 07.09.  –    Brno

55,28          5 C    Dominik Šenkýř              25.04.08   – 09.08.  –    Břeclav

55,94          14     Jan Sladkovský               03.05.06   – 08.06.  –    Blansko

58,21          3 C    Jakub Cibulka                  03.11.06   – 07.09.  –    Brno

58,57          21     Adam Lacho                   07             – 11.04.  –    Brno

1:01,42       27     Kristyán Honek               05.11.07   – 11.04.  –    Brno

400 m

1:00,42       2 A   Jan Sebastian Pučera       20.11.02   – 07.08.  –    Brno

1:10,43       3 A   Martin Pohanka              29.10.02   – 07.08.  –    Brno

1:15,71       4 A   Jiří Marčík                       19.02.04   – 07.08.  –    Brno

1:22,2         1       Filip Zatloukal                28.06.08   – 27.05.  –    Brno

1:26,6         1       Tomáš Horák                   08             – 20.01.  –    Brno

1:27,5         2       Tadeáš Hladký                09.01.08   – 20.01.  –    Brno

1:34,2         5       Matěj Dujka                    27.04.08   – 20.01.  –    Brno

1:37,5         7       Tomáš Jedlička                21.11.08   – 20.01.  –    Brno

1:54,3         11     Matěj Krmíček                09             – 20.01.  –    Brno

1:55,8         12     Denis Trdý                      09             – 20.01.  –    Brno

500 m

1:27,22       1       Rudolf Žižka                   07.04.04   – 20.04.  –    Brno

1:40,97       1       Vít Holík                         05.05.06   – 20.04.  –    Brno

1:45,49       2       Martin Sedlecký              03.03.06   – 20.04.  –    Brno

1:48,62       2       Tomáš Vrbacký               10.04.04   – 20.04.  –    Brno

2:01,35       3       Nicolas Vicente               24.12.04   – 20.04.  –    Brno

2:14,55       3       Jaroslav Moravec             31.01.06   – 20.04.  –    Brno

2:17,80       4       Matěj Hájek                     01.06.11   – 21.10.  –    Brno

600 m

1:43,71       7       Jonáš Konečný                21.01.03   – 17.07.  –    Brno

1:52,9         č        Jakub Doležal                  20.05.03   – 26.10.  –    Brno

1:54,9         1       Rudolf Žižka                   07.04.04   – 13.01.  –    Brno

1:55,0         č        Martin Sedlecký              03.03.06   – 26.10.  –    Brno

1:56,6         č        Vít Holík                         05.05.06   – 26.10.  –    Brno

1:58,7         2       Vladimír Pokora              01.08.04   – 13.01.  –    Brno

1:59,92       9       Tomáš Horák                   08             – 17.07.  –    Brno

2:04,39       2 B    Marek Dobrovolný          19.03.06   – 22.04.  –    Brno

2:04,43       1 A   Lukáš Čumpelík              22.01.08   – 22.04.  –    Brno

2:05,53       11     Dominik Šenkýř              25.04.08   – 17.07.  –    Brno

2:05,7         č        Jan Slavík                        25.11.08   – 26.10.  –    Brno

2:07,0         4       Josef Racek                     16.04.04   – 13.01.  –    Brno

2:07,5         č        Ondřej Bartoš                  28.04.07   – 26.10.  –    Brno

2:08,5         č        Filip Zatloukal                 28.06.08   – 26.10.  –    Brno

2:10,2         č        Matěj Křivánek               09.11.05   – 26.10.  –    Brno

2:14,94       3 B    Adam Lacho                   07             – 22.04.  –    Brno

2:17,2         č        Kristyán Honek               05.11.07   – 26.10.  –    Brno

2:17,6         5       Michal Kunovský            21.05.07   – 20.01.  –    Brno

2:20,78       6 A   Matěj Dujka                    27.04.08   – 22.04.  –    Brno

2:22,0         č        Vojtěch Binder                30.07.05   – 26.10.  –    Brno

2:26,6         č        Štěpán Křehlík                26.08.08   – 26.10.  –    Brno

2:26,8         13     Lukáš Dvořák                  17.07.07   – 20.01.  –    Brno

2:29,82       8 A   Matěj Brabec                   06             – 22.04.  –    Brno

2:31,2         č        Shai Eliah Selinger          19.09.08   – 26.10.  –    Brno

2:35,2         15     Viktor Chytil                   06             – 20.01.  –    Brno

2:40,5         č        Lukáš Binder                   08.02.08   – 26.10.  –    Brno

2:41,11       6 B    Mikuláš Lang                  09             – 22.04.  –    Brno

2:45,4         č        Denis Katčenko               24.06.08   – 26.10.  –    Brno

2:48,1         č        David Novák                   03.11.10   – 26.10.  –    Brno

2:53,8         č        Tomáš Ondráček             24.01.11   – 26.10.  –    Brno

2:59,64       9 B    Matyáš Sapák                  17.06.10   – 22.04.  –    Brno

3:30,3         č        Marian Honek                 13.02.12   – 26.10.  –    Brno

800 m

2:09,82         5 A     Antonín Sekerka             04.05.03   – 04.06.  –    Znojmo

2:16,50       2       Rudolf Žižka                   07.04.04   – 14.05.  –    Břeclav

2:17,45       7       Vojtěch Hyánek              29.01.02   – 17.09.  –    Šumperk

2:18,22       1 B    Jakub Hartmann              22.03.03   – 28.05.  –    Znojmo

2:18,35       3       Jaromír Morávek             22.03.03   – 14.05.  –    Břeclav

2:22,65       4 B    Vojtěch Konečný            07.08.02   – 28.05.  –    Znojmo

2:26,28       7 A   Martin Pohanka               29.10.02   – 28.05.  –    Znojmo

2:31,50       6 B    František Křivánek          01.07.02   – 31.07.  –    Brno

2:32,44       7 B    Jakub Doležal                  20.05.03   – 31.07.  –    Brno

2:34,91       3 C    Josef Racek                     16.04.04   – 12.09.  –    Brno

2:44,59       7       Adrian Munteanu            30.09.04   – 21.09.  –    Znojmo

2:50,76       12 B  Jiří Marčík                       19.02.04   – 12.09.  –    Brno

2:52,21       6 A   Nicolas Vicente               24.12.04   – 04.05.  –    Brno

2:58,41       6 B    Patrik Pastorek                09.03.05   – 04.05.  –    Brno

2:58,46       4 B    Martin Sedlecký              03.03.06   – 11.02.  –    Ostrava

3:03,92       8 A   Marek Dobrovolný          19.03.06   – 04.05.  –    Brno

3:08,09       8 B    Jakub Cibulka                  03.11.06   – 04.05.  –    Brno

3:09,7         4       Jonáš Konečný                21.01.03   – 06.01.  –    Brno

3:28,27       12 B  Theodor Barry                 04.10.05   – 04.05.  –    Brno

1 000 m

3:12,08       6       František Křivánek          01.07.02   – 31.05.  –    Břeclav

3:14,08       9       Ladislav Kinc                  01.09.03   – 31.05.  –    Břeclav

3:16,55       13 A Jaromír Morávek             22.03.03   – 14.08.  –    Brno

3:25,7         1       Marek Čermák                 07.04.03   – 09.05.  –    Brno

3:29,3         4       Tomáš Palát                     26.07.03   – 09.05.  –    Brno

3:29,57       14 A Josef Racek                     16.04.04   – 14.08.  –    Brno

3:38,8         9       Marcel Dvořák                04.07.03   – 09.05.  –    Brno

1 500 m

4:37,91       2       Michal Bauchner             28.02.02   – 04.06.  –    Znojmo

4:50,20       5       Vojtěch Konečný            07.08.02   – 03.02.  –    Ostrava

4:52,21       10     Martin Pohanka               29.10.02   – 13.09.  –    Brno

5:01,86       4       Antonín Sekerka             04.05.03   – 17.09.  –    Šumperk

5:04,63       12 A Jaromír Morávek             22.03.03   – 12.09.  –    Brno

5:11,17       5       Ondřej Němec                 24.12.02   – 10.09.  –    Břeclav

5:11,87       4       Josef Racek                     16.04.04   – 11.05.  –    Brno

5:14,15       2       Jakub Hartmann              22.03.03   – 22.04.  –    Brno

5:49,98       9       Jakub Švejnoha               28.04.03   – 10.09.  –    Břeclav

5:54,27       10     Nicolas Vicente               24.12.04   – 11.05.  –    Brno

5:54,49       8       Michal Kunovský            21.05.07   – 07.09   –    Brno

6:05,60       13     Patrik Pastorek                09.03.05   – 11.05.  –    Brno

3 000 m

10:44,47     4       Martin Pohanka               29.10.02   – 04.06.  –    Znojmo

12:45,31     9       Jakub Švejnoha               28.04.03   – 17.09.  –    Šumperk

60 m překážek

10,03          1 B    Jakub Doležal                  20.05.03   – 11.02.  –    Ostrava

60 m překážek

9,71            2 A   Vladimír Pokora              01.08.04   – 11.02.  –    Ostrava

/9,34 +3,2   1 B                                                             – 22.04.  –    Brno/

10,47          2       Matyáš Galvas                 11.02.04   – 08.06.  –    Blansko

12,53          2 B    Vít Holík                         05.05.06   – 04.05.  –    Brno

12,80          7       Jiří Marčík                       19.02.04   – 08.06.  –    Blansko

13,05          8       Jaroslav Moravec             31.01.06   – 08.06.  –    Blansko

13,84          12     Ondřej Bartoš                  28.04.07   – 08.06.  –    Blansko

14,72          13     Nicolas Vicente               24.12.04   – 08.06.  –    Blansko

100 m překážek

15,41 -0,7   1 B    Jakub Doležal                  20.05.03   – 13.09.  –    Brno

15,61 +2,0  1 A   Luděk Čumpelík             24.04.03   – 29.04.  –    Hodonín

17,55          2 C    Antonín Sekerka             04.05.03   – 28.05.  –    Znojmo

200 m překážek

32,45 -0,9    3 A   Jakub Doležal                  20.05.03   – 31.07.  –    Brno

1 500 m překážek

5:14,85       6       Martin Pohanka               29.10.02   – 17.09.  –    Šumperk

5:22,24       1       Vojtěch Konečný            07.08.02   – 22.04.  –    Brno

5:27,67       4       Jaromír Morávek             22.03.03   – 04.06.  –    Znojmo

Výška

165             3       Lukáš Zounek                 10.02.02   – 14.05.  –    Břeclav

3       Jakub Doležal                  20.05.03   – 17.09.  –    Šumperk

148             5       Ladislav Kinc                  01.09.03   – 31.05.  –    Břeclav

145             2       Josef Racek                     16.04.04   – 21.09.  –    Znojmo

144             2       Matyáš Galvas                 11.02.04   – 04.05.  –    Brno

142             6       Štěpán Ryš                      23.04.02   – 08.02.  –    Brno

8       Antonín Sekerka             04.05.03   – 08.02.  –    Brno

120             2       Tomáš Horák                   08             – 24.07.  –    Brno

114             8       Jáchym Tachovský          04.11.05   – 04.05.  –    Brno

Dálka

571             2       Jonáš Konečný                21.01.03   – 10.09.  –    Břeclav

541             8       Lukáš Zounek                 10.02.02   – 04.06.  –    Znojmo

534             6       František Křivánek          01.07.02   – 10.09.  –    Břeclav

532             6       Michal Kadlec                 20.09.02   – 16.05.  –    Brno

527             1       Tomáš Vrbacký               10.04.04   – 07.09.  –    Brno

522             2       Luděk Čumpelík             24.04.03   – 22.04.  –    Brno

520             5       Michal Kadeřábek           02.05.03   – 29.04.  –    Hodonín

513             č        Jakub Doležal                  20.05.03   – 26.10.  –    Brno

502             4       Matyáš Galvas                 11.02.04   – 27.09.  –    Olomouc

499             8       Lukáš Punčochář             18.11.02   – 22.04.  –    Brno

468             5       Tomáš Manner                 04.10.04   – 03.02.  –    Ostrava

454             6       Tomáš Horák                   08             – 17.07.  –    Brno

453             8       Antonín Sekerka             04.05.03   – 06.01.  –    Brno

444             9       Michael Šebela                09.04.02   – 06.01.  –    Brno

439             4       Adrian Munteanu            30.09.04   – 21.09.  –    Znojmo

433             2 C    Marek Pavlíček                11.08.05   – 12.09.  –    Brno

430   -1,2     5       Martin Sedlecký              03.03.06   – 13.09.  –    Brno

428             10     Vojtěch Hyánek              29.01.02   – 06.01.  –    Brno

424             11     Jakub Hartmann              22.03.03   – 06.01.  –    Brno

407             12     Vojtěch Konečný            07.08.02   – 06.01.  –    Brno

4       Vladimír Pokora              01.08.04   – 13.01.  –    Brno

401             13     Martin Pohanka               29.10.02   – 06.01.  –    Brno

6       Josef Racek                     16.04.04   – 13.01.  –    Brno

398             14     Jan Sebastian Pučera       20.11.02   – 06.01.  –    Brno

378             10     Dominik Šenkýř              25.04.08   – 17.07.  –    Brno

370             12     Marcel Dvořák                04.07.03   – 09.05.  –    Brno

364             14     Ondřej Bartoš                  28.04.07   – 11.05.  –    Brno

362             15     Patrik Pastorek                09.03.05   – 11.05.  –    Brno

360             1       Lukáš Čumpelík              22.01.08   – 22.04.  –    Brno

359             2       Jan Sladkovský               03.05.06   – 27.05.  –    Brno

354             č        Vít Holík                         05.05.06   – 26.10.  –    Brno

351 -2,1      32     Matyáš Stašek                 02.05.05   – 01.10.  –    Hranice

349             10     Jáchym Tachovský          04.11.05   – 13.01.  –    Brno

344             11     Marek Dobrovolný          19.03.06   – 22.04.  –    Brno

328             17     Nicolas Vicente               24.12.04   – 07.09.  –    Brno

321             č        Jan Slavík                        25.11.08   – 26.10.  –    Brno

316             22     Jaroslav Moravec             31.01.06   – 22.04.  –    Brno

315             2       Tomáš Jedlička                21.11.08   – 20.01.  –    Brno

309             č        Filip Zatloukal                 28.06.08   – 26.10.  –    Brno

307             12     Jiří Marčík                       19.02.04   – 13.01.  –    Brno

27     Adam Lacho                   07             – 22.04.  –    Brno

305             č        Kristyán Honek               05.11.07   – 26.10.  –    Brno

301             29     Matěj Brabec                   06             – 22.04.  –    Brno

300             12     Vojtěch Doležal              22.06.06   – 20.01.  –    Brno

299             24     Theodor Barry                 04.10.05   – 11.05.  –    Brno

298             31     Pavel Černý                     07             – 22.04.  –    Brno

297             6       Matyáš Sapák                  17.06.10   – 22.04.  –    Brno

295             14     Michal Kunovský            21.05.07   – 20.01.  –    Brno

289             č        Vojtěch Binder                30.07.05   – 26.10.  –    Brno

284             17     Alex Wang                      06             – 20.01.  –    Brno

280             č        Denis Katčenko               24.06.08   – 26.10.  –    Brno

278             6       Matěj Krmíček                09             – 20.01.  –    Brno

274             1       Tomáš Juřica                    11.10.10   – 20.01.  –    Brno

271             7       Tadeáš Hladký                09.01.08   – 20.01.  –    Brno

263             č        Štěpán Křehlík                26.08.08   – 26.10.  –    Brno

262             18     Mikuláš Lang                  09             – 22.04.  –    Brno

257             8       Matěj Dujka                    27.04.08   – 20.01.  –    Brno

256             18     Lukáš Dvořák                  17.07.07   – 20.01.  –    Brno

č        Shai Eliah Selinger          19.09.08   – 26.10.  –    Brno

255             2       Tadeáš Vašut                   30.07.10   – 20.01.  –    Brno

253             4       Matěj Hájek                     01.06.11   – 27.05.  –    Brno

251             č        Tomáš Ondráček             24.01.11   – 26.10.  –    Brno

233             19     Viktor Chytil                   06             – 20.01.  –    Brno

230             23     Jakub Cibulka                  03.11.06   – 07.09.  –    Brno

216             14     David Novák                   03.11.10   – 17.07.  –    Brno

208             5       Tomáš Pokorný               19.04.11   – 20.01.  –    Brno

185             č        Lukáš Binder                   08.02.08   – 26.10.  –    Brno

170             č        Marian Honek                 13.02.12   – 26.10.  –    Brno

163             7       David Esender                12.09.10   – 20.01.  –    Brno

161             13     Denis Trdý                      09             – 20.01.  –    Brno

Tyč

302             2       Jan Sebastian Pučera       20.11.02   – 10.09.  –    Břeclav-klubovní rekord

293             3       Luděk Čumpelík             24.04.03   – 14.08.  –    Brno

252             3       Jakub Doležal                  20.05.03   – 10.09.  –    Břeclav

Koule 2 kg

10,36          č        Jakub Doležal                  20.05.03   – 26.10.  –    Brno-klubovní rekord

8,99            1       Vít Holík                         05.05.06   – 26.10.  –    Brno

8,31            č        Martin Sedlecký              03.03.06   – 26.10.  –    Brno

7,21            č        Vojtěch Binder                30.07.05   – 26.10.  –    Brno

6,67            č        Matěj Křivánek               09.11.05   – 26.10.  –    Brno

6,39            č        Ondřej Bartoš                  28.04.07   – 26.10.  –    Brno

6,16            5       Jaroslav Moravec             31.01.06   – 22.04.  –    Brno

6,14            č        Kristyán Honek               05.11.07   – 26.10.  –    Brno

6,05            7       Adam Lacho                   07             – 22.04.  –    Brno

5,97            č        Denis Katčenko               24.06.08   – 26.10.  –    Brno

4,48            č        Filip Zatloukal                 28.06.08   – 26.10.  –    Brno

4,45            č        Jan Slavík                        25.11.08   – 26.10.  –    Brno

4,40            17     Pavel Černý                     07             – 22.04.  –    Brno

4,12            č        Lukáš Binder                   08.02.08   – 26.10.  –    Brno

3,89            č        Shai Eliah Selinger          19.09.08   – 26.10.  –    Brno

3,76            č        Štěpán Křehlík                26.08.08   – 26.10.  –    Brno

Koule 3 kg

9,50            2       Marek Pavlíček                11.08.05   – 21.09.  –    Znojmo

8,99            4       Rudolf Žižka                   07.04.04   – 21.09.  –    Znojmo

8,09            6       Vít Holík                         05.05.06   – 21.09.  –    Znojmo

7,21            8       Josef Racek                     16.04.04   – 07.09.  –    Brno

6,53            1       Jiří Marčík                       19.02.04   – 31.07.  –    Brno

5,39            13     Jaroslav Moravec             31.01.06   – 11.05.  –    Brno

Koule 4 kg

11,93          2       Jonáš Konečný                21.01.03   – 12.09.  –    Brno

11,65          2       Štěpán Ryš                      23.04.02   – 16.05.  –    Brno

11,50          2       Adam Kyzlink                 05.03.02   – 11.05.  –    Brno

11,10          1       Luděk Čumpelík             24.04.03   – 07.08.  –    Brno

11,07          4       Lukáš Punčochář             18.11.02   – 11.05.  –    Brno

10,68          11     Antonín Sekerka             04.05.03   – 17.09.  –    Šumperk

10,58          4       Jan Sebastian Pučera       20.11.02   – 29.04.  –    Hodonín

10,15          4       František Křivánek          01.07.02   – 31.05.  –    Břeclav

9,22            14     Ladislav Kinc                  01.09.03   – 31.05.  –    Břeclav

7,68            15     Vojtěch Konečný            07.08.02   – 29.04.  –    Hodonín

Disk 1 kg

32,96          4       Luděk Čumpelík             24.04.03   – 28.05.  –    Znojmo

Oštěp 600 g

42,08          1       Michal Kadeřábek           02.05.03   – 28.05.  –    Znojmo

39,83          3       Luděk Čumpelík             24.04.03   – 04.06.  –    Znojmo

25,03          1       Josef Racek                     16.04.04   – 08.06.  –    Blansko

23,12          5       Jaromír Morávek             22.03.03   – 12.07.  –    Břeclav

19,42          7       Martin Sedlecký              03.03.06   – 08.06.  –    Blansko

18,79          8       Marek Pavlíček                11.08.05   – 08.06.  –    Blansko

18,40          10     Jáchym Tachovský          04.11.05   – 08.06.  –    Blansko

12,48          15     Ondřej Bartoš                  28.04.07   – 08.06.  –    Blansko

11,09          16     Jaroslav Moravec             31.01.06   – 08.06.  –    Blansko

Oštěp 400 g

15,97          1       Šimon Melichar               23.09.08.  – 21.06.  –    Brno

Kriketový míček

53,25          3 A   Jaroslav Moravec             31.01.06   – 12.09.  –    Brno

51,46          23 A Josef Racek                     16.04.04   – 12.09.  –    Brno

42,49          ms     Adrian Munteanu            30.09.04   – 04.05.  –    Brno

42,13          7       Matyáš Galvas                 11.02.04   – 04.05.  –    Brno

38,66          11     Martin Sedlecký              03.03.06   – 04.05.  –    Brno

38,31          22 A Marek Pavlíček                11.08.05   – 11.09.  –    Brno

38,28          19 B  Nicolas Vicente               24.12.04   – 12.09.  –    Brno

32,68          20     Jáchym Tachovský          04.11.05   – 04.05.  –    Brno

27,29          28     Michal Komárek              14.10.05   – 04.05.  –    Brno

26,16          29     Jakub Cibulka                  03.11.06   – 04.05.  –    Brno

21,40          8       Tomáš Horák                   08             – 29.04.  –    Svitavy

10,20          7       Matěj Hájek                     01.06.11   – 27.05.  –    Brno

3 000 m chůze – dráha

17:21,53     1       Jaromír Morávek             22.03.03   – 21.10.  –    Praha-klub. rekord

3 000 m chůze – silnice

20:07          1       Jaromír Morávek             22.03.03   – 27.08.  –    Třebíč

Štafeta 4 x 60 m

28,61          6 A   Kadeřábek-Kadlec-Konečný J-Křivánek   – 13.09.  –    Brno-klub. rekord

29,44          1 B    Kadlec-Konečný-Křivánek-Zounek   04.06.  –    Znojmo

29,97          3 A   Konečný J-Doležal-Zounek-Křivánek –           14.05.         –   Břeclav

30,10          1 A   Hartmann-Hyánek-Křivánek-Konečný J  – 29.04.  –    Hodonín

31,37          1 B    Hartmann-Hyánek-Konečný-Pohanka            –    28.05.    –   Znojmo

31,98          1 B    Doležal-Konečný V.-Pohanka-Zounek           –    29.04.    –   Hodonín

32,10          3 B    Konečný V-Pohanka-H…..-Kadlec – 14.05.  –    Břeclav

32,72          1 A   Galvas-Pavlíček-Sedlecký-Žižka     – 21.09.  –    Znojmo

32,89          1 B    Marčík-Galvas-Pavlíček-Žižka        – 13.09.  –    Brno

33,31          1 C    Galvas-Pavlíček-Žižka-Sedlecký     – 07.09.  –    Brno

34,17          2       Pavlíček-Sedlecký-Holík-Galvas     – 08.06.  –    Blansko

34,62          3       Pokora-Žižka-Galvas-Vrbacký        – 04.05.  –    Brno

34,68          4       Pavlíček-Sedlecký-Racek-Holík      – 11.05.  –    Brno

34,72          4 A   Pavlíček-Racek-Stašek-Žižka          – 01.10.  –    Hranice

34,86          3       Pavlíček-Racek-Galvas-Vrbacký     – 14.05.  –    Břeclav

35,82          3 B    Holík-Munteanu-Racek-Vicente     – 21.09.  –    Znojmo

38,41          6       Bartoš-Sladkovský-Tachovský-Vicence   – 08.06.  –    Blansko

39,46          7       Tachovský-Barry-Komárek-Cibulka – 04.05.  –    Brno

40,18          3 A   Bartoš-Cibulka-Sladkovský-Stašek – 07.09.  –    Brno

Štafeta 4 x 60 m – smíšená /ACMS+TJ Oslavany/

33,57          2 B    Marčík-Neugebauer-Galvas-Vrbacký  –           11.05.         –   Brno

Štafeta 4 x 60 m – smíšená /ACMS+SK Speed Brno/

29,85          2 A   Kalaš-Konečný-Křivánek-Zounek   – 28.05.  –    Znojmo

30,54          1 B    Konečný-Krčma-.Křivánek-Morávek –           10.09.         –   Břeclav

Štafeta 4 x 200 m

1:46,64       8       Kadlec-Konečný J.-Doležal-Hartmann           –    03.02.    –   Ostrava-klub.rek.

1:58,94       3     Pokora-Žižka-Manner-Racek           – 03.02.  –    Ostrava

Štafeta 4 x 300 m

2:43,28       4 A   Hartmann-Morávek-Pohanka-Sekerka            –    04.06.    –   Znojmo

2:44,50       2 D   Žižka-Sekerka-Kadlec-Hartmann    – 24.09.  –    Břeclav

Štafeta 4 x 300 m– smíšená /ACMS+SK Speed Brno/

2:52,65       1 B    Hyánek-Krčma-Pohanka-Pučera     – 17.09.  –    Šumperk

Sprinterský trojboj /60 m-100 m-200 m/

669             15     Jiří Marčík                       19.02.04   – 01.05.  –    Přerov

/9,14-14,67-31,53/

Výkony hostujících závodníků a cizinců startujících za družstva AC Moravská Slavia Brno, spolek, mužů, dorostenců, staršího a mladšího žactva

 

MUŽI

100 m

11,18 +0,7  2 A   Martin Lazor                    15.07.84   – 03.06.  –    Třinec- Atletika o.z. Košice

11,52         3 C    Martin Hlavinka              12.07.97   – 03.06.  –    Třinec-VSK Univerzita Brno

11,99   -0,9   5 A   Matúš Gerec                    25.08.94   – 03.06.  –    Třinec-AK Slávia TU Košice

200 m

22,87 -0,6   6 A   Martin Lazor                    15.07.84   – 03.06.  –    Třinec- Atletika o.z. Košice

24,40 +0,4  2 B    Martin Hlavinka              12.07.97   – 13.05.  –    Olomouc-VSK Univerzita Brno

23,95 +0,1   6 A      Matúš Gerec                    25.08.94   – 03.06.  –    Třinec-AK Slávia TU Košice

1 500 m

4:16,69       6       Filip Záveský                   05.08.93   – 13.05.  –    Olomouc- ČTBK ISCAREY Č. Třebová

3 000 m

9:05,93       4       Filip Záveský                   05.08.93   – 26.08.  –    Břeclav- ČTBK ISCAREY Č. Třebová

5 000 m

15:17,70     1       Filip Záveský                   05.08.93   – 13.05.  –    Olomouc- ČTBK ISCAREY Č. Třebová

10 000 m

32:36,95     3       Filip Záveský                   05.08.93   – 01.07.  –    Uh. Hradiště- ČTBK ISCAREY Č. Třebová

Dálka

635                       2               Martin Hlavinka              12.07.97   – 03.06.  –    Třinec-VSK Univerzita Brno

Tyč

501             1       Tomáš Krajňák                30.09.89   – 26.08.  –    Břeclav-Akademik TU Košice

Koule 7,26 kg

11,79          10    Tomáš Helán                   23.02.91   – 01.07.  –    Uh. Hradiště-VSK Univerzita Brno

Oštěp 800 g

57,36       2     Tomáš Helán                   23.02.91   – 01.07.  –    Uh. Hradiště-VSK Univerzita Brno

JUNIOŘI /18-19 let/

200 m

23,72 +1,9  2 B    Daniel Suchánek              15.02.99   – 03.06.  –    Třinec-VSK Univerzita Brno

400 m

51,92          2 B    Daniel Suchánek              15.02.99   – 03.06.  –    Třinec-VSK Univerzita Brno

1 500 m

4:27,31       ms     Filip Čech                        09.10.98   – 13.05.  –    Olomouc-VSK Univerzita Brno

3 000 m

9:48,71       8       Filip Čech                        09.10.98   – 26.08.  –    Břeclav-VSK Univerzita Brno

DOROSTENCI /16-17 let/

100 m

11,61 +0,6  3 B    Viktor Veleba                  04.11.01   – 09.09.  –    Hodonín-SK Speed Brno

11,76 +2,8  2 E    Jiří Brtník                         11.01.00   – 13.05.  –    UH. Hradiště-SK Speed Brno

11,87 -0,2   2 B    Martin Kocourek             01.07.00   – 02.07.  –    Břeclav -SK Speed Brno

11,89 +1,0  3 B    Jan Kacer                         01.10.00   – 13.05.  –    UH. Hradiště-SK Speed Brno

12,22 -0,6   1 E    Vojtěch Dušek                 03.07.00   – 03.06.  –    Hodonín-VSK Univerzita Brno

200 m

23,43 +0,1  4 A   Martin Kocourek             01.07.00   – 20.05.  –    Ostrava- SK Speed Brno

23,46 +2,1  2 B    Jan Kacer                         01.10.00   – 13.05.  –    UH. Hradiště-SK Speed Brno

23,69          5 A   Jiří Brtník                         11.01.00   – 13.05.  –    UH. Hradiště-SK Speed Brno

24,06 +1,3   2 E    Viktor Veleba                  04.11.01   – 09.09.  –    Hodonín-SK Speed Brno

25,56          5 C    Vojtěch Dušek                 03.07.00   – 13.05.  –    UH. Hradiště-VSK Univerzita Brno

400 m

51,49          2 A   Jan Kacer                         01.10.00   – 20.05.  –    Ostrava-SK Speed Brno

51,26          2 A   Jiří Brtník                         11.01.00   – 03.06.  –    Hodonín- SK Speed Brno

51,99          2 B    Martin Kocourek             01.07.00   – 03.06.  –    Hodonín -SK Speed Brno

54,63          3 B    Vojtěch Dušek                 03.07.00   – 13.05.  –    UH. Hradiště-VSK Univerzita Brno

55,80             2 B      Ondřej Slavík                  14.04.01   – 02.07.  –    Břeclav-TJ Sokol Přísnotice

800 m

2:02,27       2 A   Jiří Brtník                        11.01.00   – 02.07.  –    Břeclav-SK Speed Brno

2:04,63       6       Štefan Prášek                  01.04.00   – 13.05.  –    Olomouc-VSK Univerzita Brno

2:05,80       1 B    Ondřej Slavík                  14.04.01   – 02.07.  –    Břeclav-TJ Sokol Přísnotice

1 500 m

4:20,58       3       Ondřej Slavík                  14.04.01   – 27.08.  –    Břeclav-TJ Sokol Přísnotice

3 000 m

9:39,55       2       Ondřej Slavík                  14.04.01   – 20.05.  –    Ostrava-TJ Sokol Přísnotice

9:42,30       7       Štefan Prášek                  01.04.00   – 26.08.  –    Břeclav-VSK Univerzita Brno

Dálka

549             13     Ondřej Slavík                  14.04.01   – 06.05.  –    Břeclav-TJ Sokol Přísnotice

549             10     Viktor Veleba                  04.11.01   – 02.07.  –    Břeclav-SK Speed Brno

545             12    Vojtěch Dušek                 03.07.00  – 03.06.  –    Hodonín-VSK Univerzita Brno

Trojskok

11,19          6       Ondřej Slavík                  14.04.01   – 06.05.  –    Břeclav-TJ Sokol Přísnotice

Štafeta 4 x 200 m

45,49       1 B    Brtník-Kacer-Kocourek-Veleba       – 09.09.  –    Hodonín-SK Speed Brno

ŽÁCI

60 m

7,88   -0,2   3 D   Vojtěch Krčma                22.01.03   – 17.09.  –    Šumperk-SK Speed Brno

8,23   -2,7   2 C    Karel Kalaš                      25.07.02   – 28.05.  –    Znojmo-SK Speed Brno

150 m

18,61 -0,2    1 F    Vojtěch Krčma                22.01.03   – 10.09.  –    Břeclav-SK Speed Brno

19,79 -1,7   2 C    Karel Kalaš                      25.07.02   – 28.05.  –    Znojmo-SK Speed Brno

22,89          12     Adam Neugebauer          23.05.05   – 04.05.  –    Brno-TJ Oslavany

300 m

39,08          2 B    Vojtěch Krčma                22.01.03   – 17.09.  –    Šumperk-SK Speed Brno

Dálka

383             10     Adam Neugebauer          23.05.05   – 11.05.  –    Brno-TJ Oslavany

Koule 3 kg

7,42            7       Adam Neugebauer          23.05.05   – 07.09.  –    Brno-TJ Oslavany

Kriketový míček

37,19          14     Adam Neugebauer          23.05.05   – 04.05.  –    Brno-TJ Oslavany

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card