Výsledky atletů Moravské Slavie v roce 2016 stav k 31.12.2016

MUŽI

60 m

7,38            1 B    Adam Zach                     28.03.93   – 23.01.  –    Ostrava

7,2              2       Marek Majer                    13.04.93   – 15.08.  –    Brno

7,46            4 B    David Klézl                     05.09.94   – 06.02.  –    Ostrava

7,53            S       Vojtěch Čech                  09.06.94   – 13.02.  –    Praha

7,69            5 E    Martin Schmöger             03.05.95   – 11.01.  –    Praha

7,80 +0,7    T       Kryštof Hűbner               14.02.95   – 06.08.  –    Litomyšl

8,64            V      Libor Tuček                     04.08.65   – 26.09.  –    Moravská Třebová

100 m

11,51 +1,9  5 A   Martin Schmöger             03.05.95   – 08.05.  –    Olomouc

11,77 -1,4   1 B    David Klézl                     05.09.94   – 11.06.  –    Hodonín

12,29 +0,0  T       Kryštof Hűbner               14.02.95   – 07.09.  –    Hradec Králové

/12,21 +2,4  T       Kryštof Hűbner                14.02.95   – 06.08.  –    Litomyšl/

13,55 +3,1  T       Libor Tuček                     04.08.65   – 06.08.  –    Litomyšl

150 m

30,6            13     Pavel Sedláček                21.02.53   – 25.07.  –    Brno

200 m

23,41   -0,2  2 B    David Klézl                     05.09.94   – 05.06.  –    Břeclav

23,96          5 C    Martin Schmöger             03.05.95   – 06.02.  –    Ostrava

24,28         T       Kryštof Hűbner               14.02.95   – 07.09.  –    Hradec Králové

25,40        5 B   Tomáš Řezníček              21.10.95   – 06.02.  –    Ostrava

27,92 +1,6  T       Libor Tuček                     04.08.65   – 06.08.  –    Litomyšl

29,40          5 A   Filip Šimek                      05.04.79   – 07.02.  –    Praha

34,3                     Aleš Sikora                      27.07.73   – 18.09.  –    Kuřim

300 m

44,4            7       Libor Tuček                     04.08.65   – 01.08.  –    Brno

400 m

51,34          2       Kryštof Hűbner               14.02.95   – 14.08.  –    Týniště nad Orlicí

53,77          4 A   David Klézl                     05.09.94   – 14.05.  –    Vyškov

1:04,76       5 E    Filip Šimek                      05.04.79   – 06.02.  –    Praha

600 m

1:24,3         1       Kryštof Hűbner               14.02.95   – 18.07.  –    Brno

2:04,54       4       Petr Kaňovský                 28.12.76   – 21.07.  –    Brno

800 m

1:55,24       4 B    Kryštof Hűbner               14.02.95   – 27.08.  –    Kladno

2:08,3         1       Pavel Musil                      30.03.75   – 01.08.  –    Brno

2:26,9         7       Libor Tuček                     04.08.65   – 01.08.  –    Brno

2:33,49       5 B    Filip Šimek                      05.04.79   – 19.01.  –    Praha

1 000 m

2:55,24       S       Adam Zach                     28.03.93   – 24.01.  –    Ostrava

3:06,26       S       Vojtěch Čech                  09.06.94   – 14.02.  –    Praha

3:18,89       V      Libor Tuček                     04.08.65   – 26.09.  –    Moravská Třebová

1 500 m

4:10,97       10     Ondřej Rosa                    08.02.88   – 26.06.  –    Praha

4:16,09       7       Jakub Ambros                 28.05.87   – 14.05.  –    Uherské Hradiště

4:19,13       7       František Mahovský        22.12.83   – 11.06.  –    Třinec

4:27,5         1       Pavel Musil                      30.03.75   – 25.07.  –    Brno

4:56,2                  Martin Kleibl                   18.11.73   – 18.09.  –    Kuřim

5:06,00       6       Filip Šimek                      05.04.79   – 26.01.  –    Praha

5:40,81       11     Petr Kaňovský                 28.12.76   – 13.02.  –    Bratislava

6:07,0                  Aleš Sikora                      27.07.73   – 18.09.  –    Kuřim

1 míle – 1 609,34 m

5:58,7         4       Petr Kaňovský                 28.12.76   – 21.09.  –    Brno

2 000 m

7:54,1         3       Petr Kaňovský                 28.12.76   – 18.07.  –    Brno

3 000 m

9:06,3         3       Jakub Ambros                 28.05.87   – 16.03.  –    Vyškov

9:09,48       5       František Mahovský        22.12.83   – 11.06.  –    Třinec

9:10,90       6       Ondřej Rosa                    08.02.88   – 11.06.  –    Třinec

9:23,10       3       Lukáš Soural                   09.12.82   – 11.06.  –    Hodonín

9:51,9         1       Jaroslav Novotný            15.03.84   – 08.08.  –    Brno

9:57,0         2       Pavel Musil                      30.03.75   – 08.08.  –    Brno

10:06,22     4 A   Vlastimil Chadim            13.10.76   – 12.03.  –    Praha

10:39,90     10 A Petr Kaňovský                 28.12.76   – 06.02.  –    Ostrava

11:00,00     8 C    Filip Šimek                      05.04.79   – 16.02.  –    Praha

5 000 m

15:45,82     2       Ondřej Rosa                    08.02.88   – 20.08.  –    Olomouc

15:58,63     5       Tomáš Steiner                  11.05.86   – 20.08.  –    Olomouc

16:22,70     3       Lukáš Soural                   09.12.82   – 14.05.  –    Vyškov

17:16,39     9       Vlastimil Chadim            13.10.76   – 14.05.  –    Vyškov

17:40,1       13     Michal Glier                    10.03.82   – 20.04.  –    Brno

18:35,6       31     Jan Havelka                     10.03.94   – 20.04.  –    Brno

19:19,1       45     Tomáš Bůbela                  01.04.71   – 20.04.  –    Brno

20:37,7                Svatopluk Sedláček         23.10.57   – 20.04.  –    Brno

20:43,7                Aleš Sikora                      27.07.73   – 20.04.  –    Brno

21:09,0       40     Petr Kaňovský                 28.12.76   – 22.04.  –    Blansko

21:25,4                Jan Fiedler                       27.06.56   – 20.04.  –    Brno

21:36,20     57     Filip Šimek                      05.04.79   – 24.07.  –    Praha

23:15,1                Albín Hanák                    12.03.51   – 20.04.  –    Brno

24:45,7                Přemysl Divácký             06.09.49   – 20.04.  –    Brno

26:08,3                Rostislav Stříbrný            05.10.52   – 20.04.  –    Brno

27:34,3                Karel Fuksa                     30.07.46   – 20.04.  –    Brno

29:39,8                Josef Holý                       28.06.41   – 20.04.  –    Brno

10 000 m

33:35,92     11     Ondřej Rosa                    08.02.88   – 30.04.  –    Beroun

33:41,63     4       František Mahovský        22.12.83   – 14.05.  –    Uherské Hradiště

34:03,80     1       Lukáš Soural                   09.12.82   – 03.09.  –    Olomouc

34:22,27     6       Jakub Ambros                 28.05.87   – 14.05.  –    Uherské Hradiště

35:17,0            6          Tomáš Hrdina 10.10.79          –           13.07.  –           Brno

36:50,0       10     Pavel Musil                      30.03.75   – 13.07.  –    Brno

37:14,0       11     Petr Svoboda                   15.10.68   – 13.07.  –    Brno

37:51,0       17     Jiří Rerych                      25.02.62   – 13.07.  –    Brno

40:02,0       39     Jan Havelka                     10.03.94   – 13.07.  –    Brno

42:33,0       71     Svatopluk Sedláček         23.10.57   – 13.07.  –    Brno

43:07,14     8       Petr Kaňovský                 28.12.76   – 14.08.  –    Třebíč

46:44,0       151   Albín Hanák                    12.03.51   – 13.07.  –    Brno

48:51,0       182   Jan Fiedler                       27.06.56   – 13.07.  –    Brno

51:40,0       213   Přemysl Divácký             06.09.49   – 13.07.  –    Brno

51:51,0       218   Ivo Zejda                         23.07.56   – 13.07.  –    Brno

58:40,0       251   Karel Fuksa                     30.07.46   – 13.07.  –    Brno

1:00:55       255   Josef Holý                       28.06.41   – 13.07.  –    Brno

Hodinovka na dráze

17 032        1       Martin Kleibl                   18.11.73   – 15.10.  –    Kuřim

16 820 4          Tomáš Hrdina 10.10.79          –           31.08.  –           Brno

16 330        2       Petr Svoboda                   15.10.68   – 21.09.  –    Brno

16 185        4       Vlastimil Chadim            13.10.76   – 01.05.  –    Uherské Hradiště

16 155        4       Vojtěch Koníř                 25.01.91   – 21.09.  –    Brno

15 478        3       Pavel Musil                      30.03.75   – 15.10.  –    Kuřim

15 250        12     Jiří Polcar                         04.05.77   – 31.08.  –    Brno

14 420        26     Jan Havelka                     10.03.94   – 31.08.  –    Brno

14 045        1v     Zdeněk Vrága                 07.01.58   – 01.05.  –    Uherské Hradiště

14 030        2       Petr Kaňovský                 28.12.76   – 01.10.  –    Slatiňany

13 930        44     Svatopluk Sedláček         23.10.57   – 31.08.  –    Brno

13 560        61     Aleš Sikora                      27.07.73   – 31.08.  –    Brno

12 755        16     Miroslav Korbička           28.09.83   – 21.09.  –    Brno

12 547        27     Pavel Hověžák                21.01.75   – 15.10.  –    Kuřim

12 399        121   Albín Hanák                    12.03.51   – 31.08.  –    Brno

11 963        19     Miroslav Nosek               22.07.55   – 21.09.  –    Brno

11 880        151   Přemysl Divácký             06.09.49   – 31.08.  –    Brno

11 680        22     Ivo Zejda                         23.07.56   – 21.09.  –    Brno

10 770        201   Stanislav Holeček            01.08.55   – 31.08.  –    Brno

9 862          24     Josef Holý                       28.06.41   – 21.09.  –    Brno

9 840          210   Karel Fuksa                     30.07.46   – 31.08.  –    Brno

20 000 m na dráze

1:19:32,46  1       Jiří Rerych                      25.02.62   – 19.11.  –    Plzeň

Půlmaratón

1:11:33       1       Daniel Orálek                  29.03.70   – 01.01.  –    Brno

1:14:51       2       Karel Zadák                    26.02.78   – 01.01.  –    Brno

1:16:06            5          Pavel Brlica    01.11.93          –           27.08.  –           Blansko

1:18:05 83 Pavel Musil 30.03.75 – 02.04. – Praha

1:18:45       6       František Mahovský        22.12.83   – 01.01.  –    Brno

1:19:40       5       Jiří Rerych                      25.02.62   – 16.10.  –    Wien

1:20:31       7       Jan Havránek                   19.03.77   – 16.10.  –    Wien

1:20:33            9          Tomáš Hrdina 10.10.79          –           27.08.  –           Blansko

1:23:19       11     Jiří Polcar                         04.05.77   – 23.04.  –    Olomouc

1:24:10       9       František Slatina              25.01.66   – 23.04.  –    Děčín

1:24:06       19     Karel Fučík                      21.09.72   – 27,08.  –    Blansko

1:25:12       15     Michal Glier                    10.03.82   – 01.01.  –    Brno

1:26:59       18     Jan Fiala                          28.09.72   – 19.03.  –    Osek nad Bečvou

1:30:39       34     Zdeněk Mazal                 22.09.81   – 19.03.  –    Osek nad Bečvou

1:30:55       40     Petr Svoboda                   15.10.68   – 27.08.  –    Blansko

1:35:38       84     Zdeněk Vrága                 07.01.58   – 27,08.  –    Blansko

1:40:21       61     Miroslav Nosek              22.07.55   – 01.01.  –    Brno

1:41:48       47     Filip Šimek                      05.04.79   – 30.07.  –    Nová Ves

1:52:25                Přemysl Divácký             06.09.49   – 02.10.  –    Košice

1:54:42       7v     Ivo Zejda                         23.07.56   – 19.11.  –    Moravské Budějovice

1:54:48       113   František Hlavsa              19.06.47   – 01.01.  –    Brno

2:06:46       809   Jan Škarabela                   08.09.73   – 17.04.  –    Brno

2:09:46       139   Ivan Kopeček                  03.03.49   – 01.01.  –    Brno

2:10:20       871   Ivoš Kupský                    23.09.72   – 17.04.  –    Brno

2:14:00       102   Josef Holý                       28.06.41   – 26.06.  –    Nové Veselí

25 km – silnice

1:30:00       1       Daniel Orálek                  29.03.70   – 06.08.  –    Velká nad Veličkou

1:38:15       2       Jiří Rerych                      25.02.62   – 10.09.  –    Brno

1:38:44       4       Petr Svoboda                   15.10.68   – 10.09.  –    Brno

1:38:54       5       Tomáš Hrdina                  10.10.79   – 10.09.  –    Brno

2:13:16       33     Přemysl Divácký             06.09.49   – 10.09.  –    Brno

2:24:32       40     Ivo Zejda                         23.07.56   – 10.09.  –    Brno

2:49:31       53     Josef Holý                       28.06.41   – 06.08.  –    Velká nad Veličkou

3:13:59       49     Karel Fuksa                     30.07.46   – 10.09.  –    Brno

25 000 m na dráze

1:39:36,0    1       Jiří Rerych                      25.02.62   – 19.11.  –    Plzeň

30 000 m na dráze

1:59:46,18  1       Jiří Rerych                      25.02.62   – 19.11.  –    Plzeň

32 km – silnice – Vír

1:58:15       2       Daniel Orálek                  29.03.70   – 20.08.  –    Vír

2:15:54       4       Jiří Rerych                      25.02.62   – 20.08.  –    Vír

3:45:32       68     Ivo Zejda                         23.07.56   – 20.08.  –    Vír

4:01:12       72     Josef Holý                       28.06.41   – 20.08.  –    Vír

Maratón

2:35:44       23     Daniel Orálek                  29.03.70   – 08.05.  –    Praha

2:51:01       66     Jiří Polcar                         04.05.77   – 08.05.  –    Praha

2:51:28       70     Jan Havránek                   19.03.77   – 08.05.  –    Praha

2:53:54       1 v    Jiří Rerych                      25.02.62   – 02.10.  –    Košice

2:58:01       56     Petr Svoboda                   15.10.68   – 02.10.  –    Košice

3:10:15       19     Michal Glier                    10.03.82   – 15.10.  –    Praha

3:13:58       5       František Slatina              25.01.66   – 15.10.  –    Kroměříž

3:28:34       35     Zdeněk Vrága                 07.01.58   – 25.09.  –    Ostrava

4:15:45       121   Ivo Zejda                         23.07.56   – 15.10.  –    Praha

5:09:07       1v     Josef Holý                       28.06.41   – 20.02.  –    Moravské Budějovice

50 km – silnice

3:17:37       13     Daniel Orálek                  29.03.70   – 25.04.  –    Castel Bolognese

100 km – silnice

7:14:58       2       Daniel Orálek                  29.03.70   – 26.03.  –    Plzeň

60 m překážek

8,58            5 A   Martin Schmöger             03.05.95   – 27.02.  –    Praha

8,83            S       Vojtěch Čech                  09.06.94   – 14.02.  –    Praha

9,42            S       Adam Zach                     28.03.93   – 14.02.  –    Praha

10,06          3 B    Tomáš Řezníček              21.10.95   – 06.02.  –    Ostrava

60 m překážek

12,17          V      Libor Tuček                     04.08.65   – 24.09.  –    Moravská Třebová

110 m překážek

15,40 +1,0   4 A   Martin Schmöger             03.05.95   – 27.08.  –    Kladno

16,38   +0,1 1 C    Vojtěch Čech                  09.06.94   – 28.05.  –    Břeclav

/16,32 +3,1 2 B                                                            – 14.05.  –    Uherské Hradiště/

16,41 +0,1  2 C    Jan Dvořák                      02.01.77   – 28.05.  –    Břeclav

17,50 +0,6  5 B    Tomáš Řezníček              21.10.95   – 28.06.  –    Pardubice

23,57 +0,6  2 B    Lukáš Soural                   09.12.82   – 11.06.  –    Hodonín

 

200 m překážek

26,3            2       Martin Schmöger             03.05.95   – 01.08.  –    Brno

27,4            3       Jan Dvořák                      02.01.77   – 01.08.  –    Brno

300 m překážek

40,2            3       Martin Schmöger             03.05.95   – 15.08.  –    Brno

42,1            5       Jan Dvořák                      02.01.77   – 15.08.  –    Brno

400 m překážek

56,24          2 A   Kryštof Hűbner               14.02.95   – 11.06.  –    Třinec

57,42          3 A   Martin Schmöger             03.05.95   – 11.06.  –    Třinec

58,27          2 B    Jan Dvořák                      02.01.77   – 28.05.  –    Břeclav

1:03,47       4       Tomáš Řezníček              21.10.95   – 05.06.  –    Břeclav

1:10,69       4 B    Lukáš Soural                   09.12.82   – 28.05.  –    Uherské Hradiště

3 000 m překážek

9:55,14       4       František Mahovský        22.12.83   – 28.05.  –    Břeclav

10:11,14     5       Lukáš Soural                   09.12.82   – 28.05.  –    Uherské Hradiště

10:17,01     5       Jakub Ambros                 28.05.87   – 28.05.  –    Břeclav

Výška

197             12     Dalibor Hon                    02.08.78   – 15.09.  –    Olomouc

181             S       Vojtěch Čech                  09.06.94   – 13.02.  –    Praha

178             3       Adam Zach                     28.03.93   – 09.01.  –    Praha

130             V      Libor Tuček                     04.08.65   – 26.09.  –    Moravská Třebová

Dálka

640             S       Vojtěch Čech                  09.06.94   – 13.02.  –    Praha

598             S       Adam Zach                     28.03.93   – 23.01.  –    Ostrava

533 +1,0     12    Tomáš Řezníček              21.10.95   – 14.05.  –    Vyškov

/548 +2,7                                                                       – 14.05.  –    Vyškov/

418                      Aleš Sikora                      27.07.73   – 18.09.  –    Kuřim

384             V      Libor Tuček                     04.08.65   – 26.09.  –    Moravská Třebová

Tyč

440             S       Vojtěch Čech                  09.06.94   – 14.02.  –    Praha

420             S       Adam Zach                     28.03.93   – 14.02.  –    Praha

Koule 7,26 kg

15,85          1       Martin Kollár                   18.09.90   – 28.05.  –    Břeclav

12,90          1       Martin Gabriel                 17.05.84   – 13.07.  –    Brno

12,38          10     Jiří Dohnal                       20.01.88   – 28.05.  –    Břeclav

11,52          1       Ondřej Petr                      22.03.84   24.08.    –    Brno

11,32          S       Adam Zach                     28.03.93   – 13.02.  –    Praha

9,60            7       Vojtěch Čech                  09.06.94   – 07.02.  –    Praha

8,80            1       Michael Nejedlý              01.10.69   – 18.07.  –    Brno

7,20                     Aleš Sikora                      27.07.73   – 18.09.  –    Kuřim

6,59                     Martin Kleibl                   18.11.73   – 18.09.  –    Kuřim

Koule 5 kg

10,35          V      Libor Tuček                     04.08.65   – 26.09.  –    Moravská Třebová

Disk 2 kg

42,56          1       Ondřej Petr                      22.03.84   – 15.06.  –    Brno

40,09          4       Jiří Dohnal                       20.01.88   – 28.05.  –    Břeclav

37,68          8       Martin Gabriel                 17.05.84   – 28.05.  –    Břeclav

32,06          9       Lukáš Polívka                  24.03.92   – 30.04.  –    Brno

30,40          12     Martin Kollár                   18.09.90   – 20.08.  –    Olomouc

Disk 1,5 kg

28,58          V      Libor Tuček                     04.08.65   – 26.09.  –    Moravská Třebová

Oštěp 800 g

60,65          5       Martin Podrazil               23.02.91   – 06.08.  –    Zlín

51,68          7       Martin Gabriel                 17.05.84   – 11.06.  –    Třinec

47,58          9       Lukáš Polívka                  24.03.92   – 20.08.  –    Olomouc

47,21          3       Vladimír Malý                 15.09.78   – 28.05.  –    Uherské Hradiště

33,91                   Aleš Sikora                      27.07.73   – 18.09.  –    Kuřim

26,85                   Martin Kleibl                   18.11.73   – 18.09.  –    Kuřim

Oštěp 600 g

24,82          V      Libor Tuček                     04.08.65   – 26.09.  –    Moravská Třebová

Kladivo 7,26 kg

50,08          1       Ondřej Petr                      22.03.84   – 18.05.  –    Brno

43,18          5       František Vrbka               23.07.58   – 11.06.  –    Třinec

38,60          9       Jiří Dohnal                       20.01.88   – 11.06.  –    Třinec

30,23          5       Marek Vrbka                   02.07.61   – 20.07.  –    Brno

Kladivo 6 kg

40,49          1       František Vrbka               23.07.58   – 21.05.  –    Praha

Břemeno 15,88 kg

13,77          1       Ondřej Petr                      22.03.84   – 24.08.  –    Brno

3 000 m chůze – dráha

13:39,0       1       Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 11.09.  –    Vyškov-klub. rekord

18:22,70     4       Jan Franckevič                 31.03.79   – 13.07.  –    Břeclav

5 000 m chůze – dráha

23:26,7       1       Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 18.07.  –    Brno-klub. rekord

24:03,23    2     Milan Švehla                   04.05.78   – 18.06.  –    Svitavy

29:26,8       10     Michal Dušík                   14.01.75   – 18.07.  –    Brno

3 km chůze – silnice

13:26          7       Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 30.09.  –    Nitra

5 km chůze – silnice

23:45,0       1       Tomáš Hlavenka              08.02.77   -14.05.   –    Borský Mikuláš-klub. rekord

10 km chůze – silnice

47:36          1       Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 13.08.  –    Přerov

50:05          16     Milan Švehla                   04.05.78   – 25.03.  –    Olomouc

1:00:43       4       Jan Franckevič                 31.03.79   – 18.09.  –    Třebíč

1:01:56       9       Michal Dušík                   14.01.75   – 13.08.  –    Přerov

Sprinterský trojboj /60 m-100 m-200 m/

1 870          18     Kryštof Hűbner               14.02.95   – 07.09.  –    Hradec Králové

/7,84-12,29-24,28/

Sedmiboj (60 m-dálka-koule 7,26-Výška-60 m přek.-tyč-1 000 m)

4 588          7       Vojtěch Čech                  09.06.94   – 14.02.  –    Praha

/7,53-640-9,34-181-9,49-440-3:06,26/

4 463          10     Adam Zach                     28.03.93   – 14.02.  –    Praha

                   /7,43-591-11,07-175-11,32-420-2:58,31/

Devítiboj (60 m-dálka-disk 1,5 kg-výška-60 m př.-koule 5 kg-200 m-oštěp 600 g-1 000 m)

3 127          3v     Libor Tuček                     04.08.65   – 26.09.  –    Moravská Třebová

/8,64-384-28,58-130-12,17-10,35-28,36-24,82-3:18,89/

Štafeta 4 x 100 m

45,85          3       Klézl-Řezníček-Vojtek-Zeman        – 05.06.  –    Břeclav

46,60          4       Klaška-Konečný-Schmöger-Hűbner – 14.05.  –    Uherské Hradiště

Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS+VSK Univerzita Brno/

44,15          3 A   Vojtek-Gattermayer– Schmöger-Suchánek  –           28.05.         –   Břeclav

44,18          4 A   Klaška-Vojtek-Schmöger-Suchánek – 11.06.  –    Třinec

44,92          4 A   Hvasta-Gattermayer– Schmöger-Zeman – 20.08.  –    Olomouc

45,73          4 A   Hvasta-Zeman-Zelinka-Klézl          – 11.06.  –    Hodonín

46,19          4 A   Hvasta-SuchánekKomínek-Klézl    – 14.05.  –    Vyškov

47,26          2 B    Řezníček-Zeman-BojanovskýSlavík  –           14.05.         –   Vyškov

51,04          4 B    Pazourek-Vrátný-Hladký-Zelinka   – 14.05.  –    Vyškov

52,69          3 B    Hladký-Soural-Slavík-Řezníček      – 11.06.  –    Hodonín

Štafeta 4 x 200 m

1:37,33       5       Schmöger-Zach-Řezníček-Klézl      – 06.02.  –    Ostrava

Štafeta 4 x 400 m

3:27,76       2 A   Klaška-Vojtek-Schmöger-Hűbner   – 11.06.  –    Třinec

3:32,2         3 A   Klaška-Konečný-Schmöger-Hűbner – 14.05.  –    Uherské Hradiště

Štafeta 4 x 400 m – smíšená /ACMS+VSK Univerzita Brno/

3:30,00       3 A   Hűbner-Kotyza-Schmöger-Klaška  – 28.05.  –    Břeclav

3:34:22       4 A   Zeman-Kotyza– Schmöger-Hvasta  – 20.08.  –    Olomouc

3:39,54       2 A   Zeman-Foller-Suchánek-Klézl         – 28.05.  –    Uherské Hradiště

3:42,79       2 B    Dvořák-Čech F.-Prášek-Ambros     – 14.05.  –    Uherské Hradiště

3:45,93       2 B    Dvořák-Čech F.-Mahovský-Rosa    – 28.05.  –    Břeclav

3:54,86       2 B    Slavík-Řezníček-Dušek-Soural        – 28.05.  –    Uherské Hradiště

4:08,39       6       Soural-Dušek-Řezníček-Zelinka      – 03.09.  –    Olomouc

Štafeta 4 x 400 m – smíšená /ACMS+ČTBK ISCAREY Česká Třebová/

3:55,57       5 B    Záveský-Mahovský-Horáček-Konečný         –    11.06.    –           Třinec

Štafeta 4 x 400 m – smíšená /ACMS+VSK Univerzita Brno+ISCAREY Česká Třebová

3:53,38       3 B    Čech F.-Dvořák-Rosa-Záveský       – 20.08.  –    Olomouc

JUNIOŘI /18-19 let/

60 m

7,2              1       Dominik Klaška              06.02.98   – 08.01.  –    Brno

100 m

11,43 +0,6   1 B    Matouš Vojtek                19.04.98   – 11.06.  –    Třinec

150 m

17,4            7       Dominik Klaška              06.02.98   – 25.07.  –    Brno

200 m

23,48          2 B    Dominik Klaška              06.02.98   – 28.05.  –    Břeclav

300 m

38,1            4       Dominik Klaška              06.02.98   – 01.08.  –    Brno

400 m

50,38          1 A   Matouš Vojtek                19.04.98   – 05.06.  –    Břeclav

51,48          5 A   Dominik Klaška              06.02.98   – 11.06.  –    Třinec

54,73          3 B    Aleš Konečný                  19.03.97   – 11.06.  –    Třinec

600 m

1:28,14                Dominik Klaška              06.02.98   – 30.01.  –    Bratislavaklub. rek.

800 m

1:58,57       2 A   Dominik Klaška              06.02.98   – 05.06.  –    Břeclav

2:01,43       9       Aleš Konečný                  19.03.97   – 11.06.  –    Třinec

1 500 m

4:23,51       8       Aleš Konečný                  19.03.97   – 14.05.  –    Uherské Hradiště

4:32,68       1 B    Dominik Klaška              06.02.98   – 27.09.  –    Břeclav

200 m překážek

29,9            5       Dominik Klaška              06.02.98   – 01.08.  –    Brno

Výška

180             2       Petr Janků                        02.05.97   – 10.06.  –    Bílina

Dálka

605             4       Matouš Vojtek                19.04.98   – 20.09.  –    Brno

596             1       Dominik Klaška              06.02.98   – 08.01.  –    Brno

556             5      Petr Janků                        02.05.97   – 10.06.  –    Bílina

Štafeta 4 x 400 m

3:27,86       3 B    Zeman-Klaška-Hvasta-Vojtek         – 26.06.  –    Třinec-klub. rekord

3:38,78       3       Klaška-Hladký-Hvasta-Zeman        – 05.06.  –    Břeclav

Štafeta 4 x 400 – smíšená /ACMS+VSK Univerzita Brno/

3:30,95       4 A   Hvasta-Zeman-Kotyza-Suchánek    – 24.09.  –    České Budějovice

Štafeta 4 x 200 m

1:40,00       2       Habr-Hvasta-Zeman-Klaška            – 06.02.  –    Ostrava

DOROSTENCI /16-17 let/

60 m

7,42                1          Lukáš Habr                      14.09.00   – 09.05.  –    Brno

7,2              3       Filip Zeman                     23.08.99   – 15.08.  –    Brno

7,69            2 B    Lukáš Hvasta                  25.06.99   – 06.02.  –    Ostrava

7,6              3       Lukáš Kristek                  18.02.99   – 08.01.  –    Brno

8,02            7 CH Adam Hladký                 10.06.00   – 30.01.  –    Bratislava

7,9              4       Josef Kaplan                    24.05.00   – 08.01.  –    Brno

8,1              6       Ondřej Ševčík                 01.07.00   – 08.01.  –    Brno

8,3              8       Jakub Kotek                    13.12.99   – 08.01.  –    Brno

9       Petr Pazourek                  06.05.00   – 08.01.  –    Brno

8,57            4 H   Jakub Vrátný                   09.04.00   – 18.12.  –    Bratislava

8,6              11     Jonáš Hrazdira                 02.12.99   – 08.01.  –    Brno

8,7              12     Martin Bauer                   11.05.00   – 08.01.  –    Brno

100 m

11,59 +0,4  4 A   Lukáš Habr                      14.09.00   – 21.05.  –    Břeclav

11,5           1       Filip Zeman                     23.08.99   – 08.08. –   Brno

/11,88 -0,7   4                                                               – 18.09. –   Prostějov/

11,50 w+    1 A    Filip Zeman                     23.08.99   – 20.09.  –    Brno

/11,88 -0,7   4                                                                – 18.09.  –    Prostějov/

12,10 -0,7   5       Lukáš Hvasta                  25.06.99   – 18.09.  –    Prostějov

13,01 -1,8   5 C    Petr Pazourek                  06.05.00  – 28.05.  –    Uherské Hradiště

13,29          C      Jakub Kotek                    13.12.99   – 27.09.  –    Břeclav

13,43 -0,1   8 B    Jakub Vrátný                   09.04.00   – 05.06.  –    Břeclav

150 m

17,1            2       Filip Zeman                     23.08.99   – 15.08.  –    Brno

17,4            5       Lukáš Hvasta                  25.06.99   – 25.07.  –    Brno

200 m

23,07 +0,9  1 B    Filip Zeman                     23.08.99   – 10.09.  –    Třinec

24,11 +0,7  4 C    Lukáš Hvasta                  25.06.99   – 08.05.  –    Olomouc

24,37          3 D   Lukáš Habr                      14.09.00   – 06.02.  –    Ostrava

25,57 -0,1   4 C    Adam Hladký                 10.06.00   – 11.06.  –    Hodonín

26,79 +0,7  4 C    Jakub Kotek                    13.12.99   – 08.05.  –    Olomouc

27,71 -1,6   3 E    Jakub Vrátný                   09.04.00   – 11.06.  –    Hodonín

300 m

37,3            3       Filip Zeman                     23.08.99   – 01.08.  –    Brno

400 m

52,26          ms     Filip Zeman                     23.08.99   – 03.09.  –    Olomouc

52,82          3 A   Lukáš Hvasta                  25.06.99   – 11.06.  –    Hodonín

54,49          2 D   Adam Hladký                 10.06.00   – 21.05.  –    Břeclav

500 m

1:14,80       10     Adam Hladký                 10.06.00   – 18.12.  –    Bratislava

600 m

1:28,4         2       Lukáš Hvasta                  25.06.99   – 18.07.  –    Brno

1:29,7         3       Filip Zeman                     23.08.99   – 18.07.  –    Brno

1:31,60                Adam Hladký                 10.06.00   – 30.01.  –    Bratislava

800 m

2:04,50       5       Adam Hladký                 10.06.00   – 11.06.  –    Hodonín

2:12,09       7       Filip Zeman                     23.08.99   – 30.01.  –    Praha

2:16,2         5       Petr Pazourek                  06.05.00   – 01.08.  –    Brno

2:55,9         5       Jonáš Hrazdira                 02.12.99   – 08.01.  –    Brno

2:56,0         6       Jakub Kotek                    13.12.99   – 08.01.  –    Brno

1 000 m

2:54,1         4       Petr Pazourek                  06.05.00   – 08.08.  –    Brno

3:00,2         6       Adam Hladký                 10.06.00   – 08.08.  –    Brno

3:10,89       2       Lukáš Habr                      14.09.00   – 16.05.  –    Brno

1 500 m

4:30,37       1 C    Adam Hladký                 10.06.00   – 20.09.  –    Brno

4:34,56       4       Petr Pazourek                  06.05.00   – 27.09.  –    Břeclav

2 000 m

7:00,1         1       Adam Hladký                 10.06.00   – 18.07.  –    Brno

5 000 m

23:00,6                Daniel Žila                       05.04.99   – 20.04.  –    Brno

110 m překážek

16,24 -0,4   6       Lukáš Hvasta                  25.06.99   – 18.09.  –    Prostějov

17,06 -0,4   7       Filip Zeman                     23.08.99   – 18.09.  –    Prostějov

300 m překážek

40,24          3 A   Lukáš Hvasta                  25.06.99   – 05.06.  –    Břeclav

400 m překážek

57,45          1 B    Lukáš Hvasta                  25.06.99   – 24.09.  –    České Budějovice

Výška

136             21     Petr Pazourek                  06.05.00   – 09.05.  –    Brno

Dálka

614             1          Lukáš Habr                      14.09.00   – 16.05.  –    Brno

530             18     Filip Zeman                     23.08.99   – 20.09.  –    Brno

508             26     Jakub Kotek                    13.12.99   – 20.09.  –    Brno

497             4       Josef Kaplan                    24.05.00   – 08.01.  –    Brno

493             5       Lukáš Kristek                  18.02.99   – 08.01.  –    Brno

33     Jan Hampl                       24.10.00   – 20.09.  –    Brno

460             7       Ondřej Ševčík                 01.07.00   – 08.01.  –    Brno

452             8       Petr Pazourek                  06.05.00   – 08.01.  –    Brno

426             15     Jakub Vrátný                   09.04.00   – 18.12.  –    Bratislava

414             9       Jonáš Hrazdira                 02.12.99   – 08.01.  –    Brno

Tyč

251             6       Filip Zeman                     23.08.99   – 14.05.  –    Vyškov

Koule 5 kg

11,39          1       Ondřej Ševčík                 01.07.00   – 15.06.  –    Brno

11,19          2       Filip Zeman                     23.08.99   – 08.08.  –    Brno

11,02          10     Jan Hampl                       24.10.00   – 20.09.  –    Brno

Koule 4 kg

11,07          1       Jan Hampl                       24.10.00   – 22.06.  –    Brno

9,75            4       Lukáš Habr                      14.09.00   – 16.05.  –    Brno

Disk 1,5 kg

22,86          14     Ondřej Ševčík                 01.07.00   – 08.05.  –    Olomouc

Oštěp 700 g

45,40          ms     Jan Hampl                       24.10.00   – 21.05.  –    Břeclav

27,46          7       Jakub Kotek                    13.12.99   – 08.05.  –    Olomouc

ŽÁCI /do 15 let/ (včetně žáků atletických kroužků ZŠ Svážná, Kamínky, Tuháčkova a Kotlářská)

50 m

6,9 1 M Ivan Charbaka 22.06.01 – 21.05. – Brno

7,2 2 M Maxim Jarošek 24.07.01 – 21.05. – Brno

7,3              č        Vladimír Pokora              01.08.04   – 18.06.  –    Slavkov

7,5              č        Marek Pavlíček                11.08.05   – 18.06.  –    Slavkov

8,6              č        Patrick Melcher               19.01.06   – 18.06.  –    Slavkov

9,4              č        Filip Zatloukal                 28.06.08   – 18.06.  –    Slavkov

60 m

7,65 +2,0    2 B    Jakub Janek                     01.11.01   – 12.06.  –    Třinec

7,68            1 C     Jakub Hurt                       08.03.01   – 23.04.  –    Brno

7,88            1 D   Michal Kadlec                 20.09.02   – 06.06.  –    Brno

7,91 +0,6    6 A   Jakub Stibal                     29.01.01   – 29.05.  –    Vyškov

7,91           1 B    Jonáš Konečný                21.01.03   – 10.12.  –    Ostrava

8,05            2 D   Milan Haminger              22.08.01   – 23.04.  –    Brno

8,08                     Jaromír Morávek             22.03.03   – 28.05.  –    Ivančice

8,09            4 A   Ivan Charbaka                 22.06.01   – 23.04.  –    Brno

8,10 +0,6    2 D   Maxim Jarošek                24.07.01   – 11.09.  –    Šumperk

8,17           3 B    Jakub Hartmann              22.03.03   – 02.10.  –    Znojmo

8,20            2       Vladimír Pokora              01.08.04   – 19.05.  –    Brno

/8,18 +3,1    1 A                                                            – 06.09.  –    Brno/

8,28            1 B    Vojtěch Smutný              07.08.02   – 23.04.  –    Vyškov

8,28 +1,8    3 C   Vojtěch Hyánek             29.01.02  – 29.05.  –    Vyškov

8,28            3 E    Lukáš Zounek                 10.02.02   – 03.12.  –    Praha

8,29                     Štěpán Ryš                      23.04.02   – 06.06.  –    Brno

8,24 +3,4    4 E                                                             – 06.09.  –    Brno/

8,29            4 E    František Křivánek          01.07.02   – 03.12.  –    Praha

8,1              3       Antonín Sekerka             04.05.03   – 15.01.  –    Brno

/8,57                                                                             – 12.02.  –    Olomouc/

8,42            V      Luděk Čumpelík             24.04.03   – 24.09.  –    Moravská Třebová

8,51                     Ladislav Kinc                  03.09.01   – 16.05.  –    Brno

8,58            1 B    Jakub Doležal                  20.05.03   – 01.09.  –    Brno

8,59 +0,8    6 A   Lukáš Punčochář             18.11.02   – 30.04.  –    Hodonín

/8,17 +3,4    2 E                                                             – 06.09.  –    Brno/

8,61            5 A   Jakub Stodůlka                03.07.03   – 01.09.  –    Brno

8,62            2 B    Marek Pavlíček                11.08.05   – 01.09.  –    Brno

8,3              6       Dominik Fiedor               01             – 08.01.  –    Brno

8,66            3 B    Matyáš Galvas                 11.02.04   – 23.04.  –    Brno

/8,57 +3,9    2 C                                                            – 06.09.  –    Brno/

8,79            3 A   Rudolf Žižka                   07.04.04   – 23.04.  –    Brno

8,6              2       Tomáš Vrbacký               10.04.03   – 05.10.  –    Brno

8,85            5 A   Marek Žemla                   12.07.01   – 23.04.  –    Brno

8,7              9       Martin Pohanka               29.10.02   – 08.01.  –    Brno

/8,29 +3,4   1 G                                                            – 06.09.  –    Brno/

8,89            3 J     Zdeněk Hrouzek             01.09.04   – 03.12.  –    Praha

8,99            7 E    Vojtěch Pavelka              25.06.02   – 29.01.  –    Ostrava

9,31            2 B    Jiří Marčík                       19.02.04   – 26.05.  –    Brno

9,32            1 G   Vít Holík                         05.05.06   – 23.04.  –    Brno

9,1              1       Jakub Král                       01.09.06   – 22.01.  –    Brno

3       Tomáš Manner                 04.10.04   – 05.10.  –    Brno

9,41            V      Lukáš Čumpelík              22.01.08   – 24.09.  –    Česká Třebová

9,51            3 B    Vojtěch Doležal              22.06.06   – 23.04.  –    Brno

9,4              6       Jáchym Tachovský          04.11.05   – 22.01.  –    Brno

9,42            1 C    Alec Filip Matouš            21.06.05   – 23.04.  –    Brno

9,5              7       Adam Zřídkaveselý         11.11.05   – 22.01.  –    Brno

4       Patrick Doppler               01.08.03   – 05.10.  –    Brno

9,82 +1,9    3 G   Jakub Švejnoha               03             – 22.09.  –    Znojmo

9,6              12     Josef Racek                     16.04.04   – 15.01.  –    Brno

/9,56 +4,6   5 G                                                            – 06.09.  –    Brno/

9,6              1       Tomáš Horák                   08             – 29.09.  –    Brno

9,7              13     Matěj Máša                      29.03.04   – 15.01.  –    Brno

9       Petr Šídlo                        05             – 22.01.  –    Brno

2       Ondřej Bartoš                  28.04.07   – 29.09.  –   Brno

9,8              4       Martin Sedlecký              06             – 29.09.  –    Brno

10,05          3 D   Patrick Melcher               19.01.06   – 01.09.  –    Brno

10,12          3 F    Patrik Rusek                    18.03.06   – 26.05.  –    Brno

9,9              14     Tomáš Palát                     26.07.03   – 15.01.  –    Brno

10,1            15     Michael Horváth             04             – 15.01.  –    Brno

3       Adam Lacho                   07             – 21.05.  –    Brno

5       Radovan Španěl              10.10.05   – 29.09.  –    Brno

5       Marek Dobrovolný          19.03.06   – 29.09.  –    Brno

10,2            4       Jan Svoboda                    07             – 22.01.  –    Brno

8       Jaroslav Moravec             31.01.06   – 29.09.  –    Brno

8       Lukáš Navrátil                 05             – 29.09.  –    Brno

10,49          ms     Marcel Dvořák                04.07.03   – 19.05.  –    Brno

10,3            10     Jan Sladkovský               03.05.06   – 29.09.  –    Brno

10,4            12     Lukáš Žáček                    06             – 22.01.  –    Brno

3       Lukáš Dvořák                  17.07.07   – 29.09.  –    Brno

11     Lukáš Kropáček              16.12.05   – 29.09.  –    Brno

10,5            14     Ondřej Poulíček              06             – 22.01.  –    Brno

12     Michal Komárek              14.10.05   – 29.09.  –    Brno

10,84          1 D   Igor Potůček                    07             – 23.04.  –    Brno

10,7            7       Adam Langer                  07             – 22.01.  –    Brno

4       Richard Štěrbáček           07             – 29.09.  –    Brno

4       Pavel Černý                     07             – 29.09.  –    Brno

13     Alex Wang                      06             – 29.09.  –    Brno

10,8            8       Štěpán Černoch               07             – 22.01.  –    Brno

6       Michal Kunovský            21.05.07   – 29.09.  –    Brno

11,0            15     Vojtěch Jedlička              05             – 22.01.  –    Brno

5       Nicolas Vincente             24.12.04   – 05.10.  –    Brno

11,1            7       Pavel Filip                       08             – 29.09.  –    Brno

11,32          3 G   Filip Zatloukal                 28.06.08   – 23.04.  –    Brno

11,35          3 A   Lukáš Merta                    22.10.07   – 23.04.  –    Brno

11,38          2 H   Jakub Přichystal              15.05.07   – 23.04.  –    Brno

11,39          4 G   Michael Liška                  26.04.09   – 23.04.  –    Brno

11,2            10     Jiří Priedhorský               08             – 22.01.  –    Brno

14     Matyáš Petr Teverný       05             – 29.09.  –    Brno

11,48          5 G   Matyáš Růžička               25.05.09   – 23.04.  –    Brno

11,3            9       Kristyán Honek               05.11.07   – 29.09.  –    Brno

9       Tadeáš Hladký                09.01.08   – 29.09.  –    Brno

11,5            13     Pavel Šídlo                      05             – 22.01.  –    Brno

11,6            13     Martin Zřídkaveselý        08             – 22.01.  –    Brno

11,7            14     Josef Příhoda                   08             – 22.01.  –    Brno

15     Jan Slavík                        25.11.08.  – 22.01.  –    Brno

11,8            16     Jakub Šváby                    06             – 22.01.  –    Brno

11,9            2       Šimon Černoch                09             – 22.01.  –    Brno

16     Jonáš Tureček                  07             – 22.01.  –    Brno

12,0            17     Tomáš Jedlička                08             – 22.01.  –    Brno

17     Matěj Bár                        06             – 22.01.  –    Brno

12,1            12     Abraham Hrazdira           27.07.07   – 29.09.  –    Brno

12,2            13     Tadeáš Vašut                   30.07.10   – 29.09.  –    Brno

12,50          4 H   Matěj Dujka                    27.04.08   – 23.04.  –    Brno

12,4            18     Ondřej Rája                     08             – 22.01.  –    Brno

14     Jakub Blažek                   17.03.08   – 29.09.  –    Brno

12,5            15     Šimon Neveselý              22.10.09   – 29.09.  –    Brno

15     Mikuláš Lang                  10             – 29.09.  –    Brno

12,8            20     Matyáš Laimar                08             – 22.01.  –    Brno

12,9            17     Lukáš Pavlík                    10             – 29.09.  –    Brno

13,3            19     Oskar Pohlodek               10.01.10   – 29.09.  –    Brno

19     Pavel Kolář                      07.05.10   – 29.09.  –    Brno

19     Jan Procházka                  26.04.09   – 29.09.  –    Brno

19     Lukáš Kocián                  27.08.09   – 29.09.  –    Brno

13,4            23     Lukáš Souček                  04.02.10   – 29.09.  –    Brno

13,88          4 E    Matyáš Sapák                  17.06.10   – 23.04.  –    Brno

13,7            24     Ondřej Hrůza                  20.10.09   – 29.09.  –    Brno

14,2            26     Štěpán Hykel                   15.01.10   – 29.09.  –    Brno

14,3            27     Jakub Moravec                10             – 29.09.  –    Brno

14,7            3       Josef Svoboda                 09             – 22.01.  –    Brno

28     Šimon Řehák                   10             – 29.09.  –    Brno

15,4            29     Jan Svoboda                    31.01.10   – 29.09.  –    Brno

100 m

13,3            5       Jakub Stibal                     29.01.01   – 08.08.  –    Brno

15,6            7       Lukáš Punčochář             18.11.02   – 08.08.  –    Brno

15,7            8       Jiří Marčík                       19.02.04   – 08.08.  –    Brno

38,3            9       Jonáš Topinka                  22.02.13   – 08.08.  –    Brno

150 m

18,06 +1,2  1 D   Jakub Hurt                       08.03.01   – 12.06.  –    Třinec

18,24 +1,0  3 B    Jakub Janek                     01.11.01   – 12.06.  –    Třinec

19,42   -0,3  2 B    Jonáš Konečný                21.01.03   – 07.09.  –    Brno

19,58 +0,1  1 E    Jakub Stibal                     29.01.01   – 11.09.  –    Šumperk

19,66          2 B    Michal Kadlec                 20.09.02   – 15.05.  –    Břeclav

19,76 +0,5  1 C    Maxim Jarošek                24.07.01   – 29.05.  –    Vyškov

19,85          3 A    Ivan Charbaka                 22.06.01   – 17.12.  –    Ostrava

19,96 +0,5  3 B    Vladimír Pokora              01.08.04   – 25.09.  –    Olomouc

20,13 +1,2  4 D   Štěpán Ryš                      23.04.02   – 12.06.  –    Třinec

20,40          1 I     František Křivánek          01.07.02   – 03.12.  –    Praha

20,67          4 CH Jan Sebastian Pučera       20.11.02   – 03.12.  –    Praha

20,89 -0,5   2 F    Martin Pohanka               29.10.02   – 11.09.  –    Šumperk

20,97          4 A   Jaromír Morávek             22.03.03   – 26.05.  –    Brno

21,10 -0,5   3 F    Vojtěch Hyánek              29.01.02   – 11.09.  –    Šumperk

21,32 -0,3   1 C    Marek Pavlíček                11.08.05   – 22.09.  –    Znojmo

21,50          1 B    Matyáš Galvas                 11.02.04   – 19.05.  –    Brno

21,88          3 C    Vojtěch Pavelka              25.06.02   – 29.01.  –    Ostrava

22,02          ms     Marek Čermák                 07.04.03   – 19.05.  –    Brno

22,05          2 B    Tomáš Manner                 04.10.04   – 22.09.  –    Znojmo

22,14          7 E    Zdeněk Hrouzek             01.09.04   – 03.12.  –    Praha

22,0            8       Rudolf Žižka                   07.04.04   – 15.08.  –    Brno

22,62          1 D   Tomáš Vrbacký               10.04.03   – 19.05.  –    Brno

23,03          4 B    Jakub Doležal                  20.05.03   – 29.01.  –    Ostrava

23,07 +0,0  11     Vít Holík                         05.05.06   – 22.09.  –    Znojmo

23,38 +0,1  3 E    Jiří Marčík                       19.02.04   – 22.09.  –    Znojmo

24,40          1 H   Tomáš Palát                     26.07.03   – 05.05.  –    Brno

25,54          3 F    Filip Alex Matouš           21.06.05   – 19.05.  –    Brno

25,92          3 D   Marcel Dvořák                04.07.03   – 26.05.  –    Brno

200 m

31,7            4       Jiří Marčík                       19.02.04   – 18.07.  –    Brno

44,0            1       Matyáš Růžička               25.05.09   – 22.01.  –    Brno

46,3            2       Šimon Černoch                09             – 22.01.  –    Brno

1:03,0         3       Josef Svoboda                 09             – 22.01.  –    Brno

300 m

38,90          1 B    Jakub Hurt                       08.03.01   – 05.06.  –    Praha

39,31          4 C    Jakub Stibal                     29.01.01   – 07.09.  –    Brno

39,84          5 c     Jakub Janek                     01.11.01   – 07.09.  –    Brno

42,55          6 A   Vojtěch Hyánek              29.01.02   – 29.05.  –    Vyškov

43,00          7 A   Martin Pohanka               29.10.02   – 29.05.  –    Vyškov

43,86          2 C    Antonín Sekerka             04.05.03   – 01.09.  –    Brno

43,97          4 C    Maxim Jarošek                24.07.01   – 07.09.  –    Brno

44,01          1 D   Jaromír Morávek             22.03.03   – 23.04.  –    Brno

44,20          1 C    Michal Kadlec                 20.09.02   – 23.04.  –    Brno

44,31          3 A   Vladimír Pokora              01.08.04   – 01.09.  –    Brno

44,75          2 B    Milan Haminger              22.08.01   – 23.04.  –    Brno

45,00          1 B    Matyáš Galvas                 11.02.04   – 22.09.  –    Znojmo

45,35          4 D   Vojtěch Konečný            07.08.02   – 11.09.  –    Šumperk

46,00          6 B    Marek Žemla                   12.07.01   – 15.05.  –    Břeclav

46,17          2 C    Jonáš Konečný                21.01.03   – 02.06.  –    Blansko

46,19          4 A   Rudolf Žižka                   07.04.04   – 15.05.  –    Břeclav

48,45          1 A   Marek Čermák                 07.04.03   – 02.06.  –    Blansko

51,1            2       Matyáš Oujezdský          07.02.03   – 21.05.  –    Brno

2       Tomáš Vrbacký               10.04.03   – 05.10.  –    Brno

52,3            1       Marek Pavlíček                11.08.05   – 29.09.  –    Brno

53,08          ms     Patrick Doppler               01.08.03   – 02.06.  –    Blansko

53,14          2 A   Patrik Rusek                    18.03.06   – 02.06.  –    Blansko

53,98          2 D   Vít Holík                         05.05.06   – 01.09.  –    Brno

55,4            10     Jiří Marčík                       19.02.04   – 01.08.  –    Brno

55,75          2 E    Tomáš Palát                     26.07.03   – 02.06.  –    Blansko

55,8            3       Lukáš Navrátil                 05             – 29.09.  –    Brno

56,3            1       Ondřej Bartoš                  28.04.07   – 29.09.  –   Brno

57,7            2       Tomáš Horák                   08             – 29.09.  –    Brno

58,2            4       Martin Sedlecký              06             – 29.09.  –    Brno

59,4            č        Patrick Melcher               19.01.06   – 18.06.  –    Slavkov

1:00,6         4       Nicolas Vincente             24.12.04   – 05.10.  –    Brno

1:01,1         5       Vojtěch Doležal              22.06.06   – 29.09.  –   Brno

1:01,6         6       Alex Wang                      06             – 29.09.  –    Brno

1:02,6         7       Marek Dobrovolný          19.03.06   – 29.09.  –    Brno

1:03,2         č        Filip Zatloukal                 28.06.08   – 18.06.  –    Slavkov

1:03,3         3       Pavel Černý                     07             – 29.09.  –    Brno

1:03,7         4       Lukáš Dvořák                  17.07.07   – 29.09.  –    Brno

4       Richard Štěrbáček           07             – 29.09.  –    Brno

1:04,3         6       Tadeáš Hladký                09.01.08   – 29.09.  –    Brno

1:05,8         8       Radovan Španěl              10.10.05   – 29.09.  –    Brno

1:08,9         9       Lukáš Kropáček              16.12.05   – 29.09.  –    Brno

1:10,1         8       Kristyán Honek               05.11.07   – 29.09.  –    Brno

1:13,0         9       Tadeáš Vašut                   30.07.10   – 29.09.  –    Brno

1:13,2         10     Abraham Hrazdira           27.07.07   – 29.09.  –    Brno

1:13,8         11     Matěj Dujka                    27.04.08   – 29.09.  –    Brno

1:20,0         12     Lukáš Kocián                  27.08.09   – 29.09.  –    Brno

12     Jan Procházka                  26.04.09   – 29.09.  –    Brno

1:22,0         14     Šimon Řehák                   10             – 29.09.  –    Brno

1:25,0         15     Lukáš Pavlík                    10             – 29.09.  –    Brno

1:27,0         16     Pavel Kolář                      07.05.10   – 29.09.  –    Brno

1:28,0         17     Štěpán Hykel                   15.01.10   – 29.09.  –    Brno

1:30,0         18     Matyáš Sapák                  17.06.10   – 29.09.  –    Brno

18     Lukáš Souček                  04.02.10   – 29.09.  –    Brno

1:38,0         20     Oskar Pohlodek               10.01.10   – 29.09.  –    Brno

400 m

1:03,50                Jaromír Morávek             22.03.03   – 28.05.  –    Ivančivce

1:20,0         10     Vít Holík                         05.05.06   – 25.07.  –    Brno

1:24,3         V      Ondřej Bartoš                  28.04.07   – 25.09.  –    Tišnov

1:25,6         4       Adam Lacho                   07             – 21.05.  –    Brno

1:26,4         11     Jiří Marčík                       19.02.04   – 25.07.  –    Brno

1:29,1         1       Tomáš Horák                   08             – 22.01.  –    Brno

1:31,8         3       Jan Svoboda                    07             – 22.01.  –    Brno

1:32,2         4       Tadeáš Hladký                09.01.08   – 22.01.  –    Brno

1:35,9         9       Matěj Dujka                    27.04.08   – 22.01.  –    Brno

1:36,1         10     Jan Slavík                        25.11.08.  – 22.01.  –    Brno

1:36,98       2       Matyáš Růžička               25.05.09   – 28.05.  –    Ivančice

1:36,5         11     Jiří Priedhorský               08             – 22.01.  –    Brno

1:41,3         13     Štěpán Černoch               07             – 22.01.  –    Brno

1:41,8         14     Martin Zřídkaveselý        08             – 22.01.  –    Brno

1:47,7         16     Josef Příhoda                   08             – 22.01.  –    Brno

1:52,3         17     Tomáš Jedlička                08             – 22.01.  –    Brno

1:59,9         18     Ondřej Rája                     08             – 22.01.  –    Brno

2:04,3         19     Jonáš Tureček                  07             – 22.01.  –    Brno

2:08,8         20     Matyáš Laimar                08             – 22.01.  –    Brno

600 m

1:55,2         1       Antonín Sekerka             04.05.03   – 15.01.  –    Brno

1:56,7         2       Jaromír Morávek             22.03.03   – 15.01.  –    Brno

2:04,0         3       Rudolf Žižka                   07.04.04   – 15.01.  –    Brno

2:04,4         5       Jakub Doležal                  20.05.03   – 15.01.  –    Brno

2:06,1         5       Josef Racek                     16.04.04   – 15.01.  –    Brno

2:09,2         6       Zdeněk Hrouzek             01.09.04   – 15.01.  –    Brno

2:09,9         7       Jonáš Konečný                21.01.03   – 15.01.  –    Brno

2:11,6         1       Tomáš Horák                   08             – 29.09.  –    Brno

2:14,7         1       Jakub Král                       01.09.06   – 22.01.  –    Brno

2:16,9         8       Michael Horváth             04             – 15.01.  –    Brno

2:18,2         7       Jiří Marčík                       19.02.04   – 18.07.  –    Brno

2:18,5         9       Matěj Máša                      29.03.04   – 15.01.  –    Brno

2:19,1         4       Adam Zřídkaveselý         11.11.05   – 22.01.  –    Brno

2:19,6         10     Tomáš Palát                     26.07.03   – 15.01.  –    Brno

2:20,2         2       Ondřej Bartoš                  28.04.07   – 29.09.  –   Brno

2:20,9         5       Lukáš Žáček                    06             – 22.01.  –    Brno

2:21,3         3       Tadeáš Hladký                09.01.08   – 29.09.  –    Brno

2:22,0         4       Michal Kunovský            21.05.07   – 29.09.  –    Brno

2:22,7         6       Pavel Šídlo                      05             – 22.01.  –    Brno

2:25,5         7       Vít Holík                         05.05.06   – 22.01.  –    Brno

2:28,4         9       Patrik Rusek                    18.03.06   – 22.01.  –    Brno

2:28,7         10     Petr Šídlo                        05             – 22.01.  –    Brno

2:32,1         5       Richard Štěrbáček           07             – 29.09.  –    Brno

2:33,1         6       Filip Zatloukal                 28.06.08   – 29.09.  –    Brno

2:35,5         6       Filip Pavel                       08             – 29.09.  –    Brno

2:36,5         11     Vojtěch Doležal              22.06.06   – 22.01.  –    Brno

2:38,2         12     Jáchym Tachovský          04.11.05   – 22.01.  –    Brno

2:40,3         8       Matyáš Růžička               25.05.09   – 29.09.  –    Brno

2:41,0         9       Matěj Dujka                    27.04.08   – 29.09.  –    Brno

2:43,2         9       Lukáš Dvořák                  17.07.07   – 29.09.  –    Brno

2:43,6         13     Matěj Bár                        06             – 22.01.  –    Brno

2:46,2         11     Pavel Černý                     07             – 29.09.  –    Brno

2:48,3         12     Kristyán Honek               05.11.07   – 29.09.  –    Brno

2:49,4         14     Ondřej Poulíček              06             – 22.01.  –    Brno

2:49,9         15     Vojtěch Jedlička              05             – 22.01.  –    Brno

2:51,9         13     Abraham Hrazdira           27.07.07   – 29.09.  –    Brno

2:54,2         14     Tadeáš Vašut                   30.07.10   – 29.09.  –    Brno

2:54,9         15     Štěpán Hykel                   15.01.10   – 29.09.  –    Brno

2:57,6         16     Matyáš Sapák                  17.06.10   – 29.09.  –    Brno

2:58,6         17     Šimon Řehák                   10             – 29.09.  –    Brno

3:00,4         18     Jakub Blažek                   17.03.08   – 29.09.  –    Brno

3:00,9         19     Šimon Neveselý              22.10.09   – 29.09.  –    Brno

3:03,2         20     Pavel Kolář                      07.05.10   – 29.09.  –    Brno

3:07,9         21     Lukáš Kocián                  27.08.09   – 29.09.  –    Brno

3:11,0         22     Lukáš Pavlík                    10             – 29.09.  –    Brno

3:25,6         23     Lukáš Souček                  04.02.10   – 29.09.  –    Brno

3:27,3         24     Ondřej Hrůza                  20.10.09   – 29.09.  –    Brno

3:50,2         16     Jakub Šváby                    06             – 22.01.  –    Brno

5:11,5         25     Oskar Pohlodek               10.01.10   – 29.09.  –    Brno

800 m

2:06,69       2       Jakub Stibal                     29.01.01   – 17.12.  –    Ostrava

2:19,26       1       Antonín Sekerka             04.05.03   – 02.10.  –    Znojmo

2:22,09       5 B    Vojtěch Konečný            07.08.02   – 03.12.  –    Praha

2:27,27       15     Ladislav Kinc                  03.09.01   – 12.06.  –    Třinec

2:28,46       4       Jaromír Morávek             22.03.03   – 15.05.  –    Břeclav

2:35,52       V      Luděk Čumpelík             24.04.03   – 24.09.  –    Moravská Třebová

2:37,46       3 B    Josef Racek                     16.04.04   – 07.09.  –    Brno

2:38,60       5       Rudolf Žižka                   07.04.04   – 05.05.  –    Brno

2:39,36       6 B    Matyáš Oujezdský          07.02.03   – 06.09.  –    Brno

2:41,08       P       Vladimír Pokora              01.08.04   – 07.05.  –    Brno

2:41:53       4       Michal Kadlec                 20.09.02   – 18.09.  –    Jihlava

2:43,34       5 B    Matyáš Galvas                 11.02.04   – 07.09.  –    Brno

2:46,2         18     Štěpán Ryš                      23.04.02   – 07.06.  –    Brno

2:51,20       5       Marek Pavlíček                11.08.05   – 23.04.  –    Brno

2:53,87       11     Michael Horváth             04             – 05.05.  –    Brno

2:54,0         3       Ivan Charbaka                 22.06.01   – 08.01.  –    Brno

2:55,7         4       Martin Pohanka               29.10.02   – 08.01.  –    Brno

2:56,5         5       Maxim Jarošek                24.07.01   – 08.01.  –    Brno

2:57,07       11     Josef Štěrbák                   02.08.04   – 02.06.  –    Blansko

2:57,25       6       Vít Holík                         05.05.06   – 23.04.  –    Brno

3:03,97       16     Filip Alex Matouš           21.06.05   – 05.05.  –    Brno

3:05,00       17 B  Samuel Hrazdíra              02.07.04   – 05.05.  –    Brno

3:09,2         2       Nicolas Vincente             24.12.04   – 05.10.  –    Brno

3:11,3         2       Lukáš Navrátil                 05             – 29.09.  –    Brno

3:13,85       12 A Jiří Marčík                       19.02.04   – 07.09.  –    Brno

3:19,0         3       Tomáš Manner                 04.10.04   – 05.10.  –    Brno

3:20,15       3 B    Adam Lacho                   07             – 23.04.  –    Brno

3:21,5         4       Jan Sladkovský               03.05.06   – 29.09.  –    Brno

3:21,8         5       Marek Dobrovolný          19.03.06   – 29.09.  –    Brno

3:24,70       7 A   Matěj Dujka                    27.04.08   – 23.04.  –    Brno

3:26,80       6 B    Filip Zatloukal                 28.06.08   – 23.04.  –    Brno

3:29,2         4       Patrick Doppler               01.08.03   – 05.10.  –    Brno

3:29,8         6       Jaroslav Moravec             31.01.06   – 29.09.  –    Brno

3:30,2         5       Tomáš Vrbacký               10.04.03   – 05.10.  –    Brno

3:31,90       10 A Lukáš Merta                    22.10.07   – 23.04.  –    Brno

3:35,78       10 B  Matyáš Růžička               25.05.09   – 23.04.  –    Brno

3:35,9         8       Radovan Španěl              10.10.05   – 29.09.  –    Brno

3:36,4         9       Michal Komárek              14.10.05   – 29.09.  –    Brno

3:38,5         10     Matyáš Petr Teverný       05             – 29.09.  –    Brno

3:40,5         11     Vojtěch Doležal              22.06.06   – 29.09.  –    Brno

3:43,3         12     Martin Sedlecký              06             – 29.09.  –    Brno

3:44,6         13     Alex Wang                      06             – 29.09.  –    Brno

3:45,0         14     Lukáš Kropáček              16.12.05   – 29.09.  –    Brno

3:58,59       11 B  Lukáš Kocián                  27.08.09   – 23.04.  –    Brno

4:09,36       11 A Matyáš Sapák                  17.06.10   – 23.04.  –    Brno

1 000 m

2:53,7         3       Jakub Stibal                     29.01.01   – 08.08.  –    Brno

3:10,0                  Antonín Sekerka             04.05.03   – 06.06.  –    Brno

3:12,67       4       Jakub Hurt                       08.03.01   – 16.05.  –    Brno

3:23,29       4       Josef Racek                     16.04.04   – 09.05.  –    Brno

3:26,40       19     Ladislav Kinc                  03.09.01   – 16.05.  –    Brno

3:32,0               Ivan Charbaka                 22.06.01   – 06.06.  –    Brno

3:40,0                  Štěpán Ryš                      23.04.02   – 06.06.  –    Brno

3:41,48       35     Maxim Jarošek                24.07.01   – 16.05.  –    Brno

3:42,9         V      Michal Kadlec                 20.09.02   – 25.09.  –    Tišnov

1 500 m

4:23,03       4 B    Jakub Stibal                     29.01.01   – 07.09.  –    Brno

5:08,38       2       Josef Racek                     16.04.04   – 25.09.  –    Olomouc

5:10,39       5 A   Vojtěch Konečný            07.08.02   – 06.09.  –    Brno

5:13,03       2       Antonín Sekerka             04.05.03   – 19.05.  –    Brno

5:18,71       4       Jakub Hartmann              22.03.03   – 22.09.  –    Znojmo

5:24,55       7 A   Martin Pohanka               29.10.02   – 06.09.  –    Brno

5:30,58       11     Matyáš Oujezdský          07.02.03   – 02.10.  –    Znojmo

5:55,84       8       Marek Žemla                   12.07.01   – 29.05.  –    Vyškov

5:56,40       22     Maxim Jarošek                24.07.01   – 09.05.  –    Brno

1 míle – 1 609,34 m

4:52,5         2       Jakub Stibal                     29.01.01   – 21.09.  –    Brno

4:55,6         3       Radim Kligl                     24.03.01   – 21.09.  –    Brno

2 000 m

6:13,38       1 B    Jakub Stibal                     29.01.01   – 05.06.  –    Praha-klub. rek.

3 000 m

9:41,21       2       Jakub Stibal                     29.01.01   – 11.09.  –    Šumperk-klub. rek.

60 m překážek

10,57   P          Michal Kadlec            20.09.02          –           24.09.  –           Moravská Třebová

60 m překážek

9,48            V      Luděk Čumpelík             24.04.03   – 24.09.  –    Moravská Třebová

9,68            2 A   Vladimír Pokora              01.08.04   – 03.12.  –    Praha

10,33 +0,1   1 B    Jakub Doležal                  20.05.03   – 22.09.  –    Znojmo

10,63 -1,1    1 B    Jaromír Morávek             22.03.03   – 02.06.  –    Blansko

11,62 -0,2  2 C    Matyáš Galvas                 11.02.04   – 02.06.  –    Blansko

12,70          4 B    Vít Holík                         05.05.06   – 05.05.  –    Brno

13,72          P       Alec Filip Matouš            21.06.05   – 07.05.  –    Brno

100 m překážek

18,07 +1,6   5 B    Lukáš Punčochář             18.11.02   – 29.05.  –    Vyškov

200 m překážek

32,45 +1,1  4 B    Ivan Charbaka                 22.06.01   – 29.05.  –    Vyškov

33,60 +1,5   5 A   Maxim Jarošek                24.07.01   – 29.05.  –    Vyškov

36,27 +0,3  4 D   Marek Žemla                   12.07.01   – 11.09.  –    Šumperk

1 500 m překážek

4:42,85       2       Jakub Stibal                     29.01.01   – 17.09.  –    Jablonec

Výška

166             1       Ivan Charbaka                 22.06.01   – 16.11.  –    Brno

160             10     Marek Žemla                   12.07.01   – 11.09.  –    Šumperk

155             5       Jakub Stibal                     29.01.01   – 23.04.  –    Brno

150             2       Antonín Sekerka             04.05.03   – 26.05.  –    Brno

7       Štěpán Ryš                      23.04.02   – 16.11.  –    Brno

148             4       Josef Racek                     16.04.04   – 21.12.  –    Brno

146             7       Jakub Doležal                  20.05.03   – 06.09.  –    Brno

145             6       Vojtěch Smutný              07.08.02   – 23.04.  –    Brno

9       Ladislav Kinc                  03.09.01   – 30.04.  –    Hodonín

143             9       Maxim Jarošek                24.07.01   – 21.12.  –    Brno

140             3       Jonáš Konečný                21.01.03   – 02.06.  –    Blansko

5       Michal Kadlec                 20.09.02   – 07.06.  –    Brno

120             10     Patrik Rusek                    18.03.06   – 05.05.  –    Brno

4       Matyáš Oujezdský          07.02.03   – 21.05.  –    Brno

7       Josef Štěrbák                   02.08.04   – 02.06.  –    Blansko

5       Vít Holík                         05.05.06   – 25.07.  –    Brno

118             2       Jáchym Tachovský          04.11.05   – 09.02.  –    Brno

111             13     Jakub Havlíček                11             – 21.05.  –    Brno

110             1       Tomáš Horák                   08             – 29.09.  –    Brno

95               1       Jan Sladkovský               03.05.06   – 29.09.  –    Brno

1       Jaroslav Moravec             31.01.06   – 29.09.  –    Brno

90               6       Igor Potůček                    07             – 23.04.  –    Brno

85               3       Michal Komárek              14.10.05   – 29.09.  –    Brno

Dálka

597 -1,0     5          Jakub Hurt                       08.03.01   – 18.09.  –    Jablonec-klubovní rekord

520             1       Luděk Čumpelík             24.04.03   – 01.09.  –    Brno

512             12     Lukáš Zounek                 10.02.02   – 03.12.  –    Praha

508 +1,0     7       Ladislav Kinc                  03.09.01   – 29.05.  –    Vyškov

505             4       Michal Kadlec                 20.09.02   – 16.11.  –    Brno

496             8       Ivan Charbaka                 22.06.01   – 15.05.  –    Břeclav

494             2 C    Jonáš Konečný                21.01.03   – 06.09.  –    Brno

493             2       Jakub Stibal                     29.01.01   – 08.01.  –    Brno

485             8       Maxim Jarošek                24.07.01   – 17.12.  –   Ostrava

483             5       Vojtěch Smutný              07.08.02   – 23.04.  –    Brno

474             6       Marek Žemla                   12.07.01   – 23.04.  –    Brno

472             5       Jakub Stodůlka                03.07.03   – 01.09.  –    Brno

466             7       Jakub Doležal                  20.05.03   – 01.09.  –    Brno

465             3 A   Matyáš Galvas                 11.02.04   – 06.09.  –    Brno

462             3       Dominik Fiedor               01             – 08.01.  –    Brno

457             4       Lukáš Punčochář             18.11.02   – 08.01.  –    Brno

456             10     Štěpán Ryš                      23.04.02   – 16.11.  –    Brno

454             21     František Křivánek          01.07.02   – 03.12.  –    Praha

448             9 B    Martin Pohanka               29.10.02   – 06.09.  –    Brno

446             1 B    Rudolf Žižka                   07.04.04   – 06.09.  –    Brno

445             6       Jaromír Morávek             22.03.03   – 19.05.  –    Brno

425             10     Jakub Hartmann              22.03.03   – 02.10.  –    Znojmo

420             4       Antonín Sekerka             04.05.03   – 15.01.  –    Brno

9       Tomáš Manner                 04.10.04   – 19.05.  –    Brno

415             P       Vladimír Pokora              01.08.04   – 07.05.  –    Brno

15 B  Vojtěch Hyánek              29.01.02   – 06.09.  –    Brno

411             1       Tomáš Vrbacký               10.04.03   – 05.10.  –    Brno

410             10     Milan Haminger              22.08.01   – 23.04.  –    Brno

407             11     Marek Čermák                 07.04.03   – 19.05.  –    Brno

404             25     Vojtěch Pavelka              25.06.02   – 29.01.  –    Ostrava

403             13     Marek Pavlíček                11.08.05   – 19.05.  –    Brno

390             ms     Josef Racek                     16.04.04   – 01.09.  –    Brno

376             9       Matěj Máša                      29.03.04   – 15.01.  –    Brno

373             3       Patrick Doppler               01.08.03   – 05.10.  –    Brno

369             10     Zdeněk Hrouzek             01.09.04   – 15.01.  –    Brno

366             3       Adam Zřídkaveselý         11.11.05   – 22.01.  –    Brno

365             1       Tomáš Horák                   08             – 22.01.  –    Brno

V      Lukáš Čumpelík              22.01.08   – 24.09.  –    Moravská Třebová

361             13     Jiří Marčík                       19.02.04   – 23.04.  –    Brno

356             ms     Jakub Švejnoha               03             – 19.05.  –    Brno

352             12     Tomáš Palát                     26.07.03   – 15.01.  –    Brno

350             10     Vít Holík                         05.05.06   – 23.04.  –    Brno

348             6       Jáchym Tachovský          04.11.05   – 22.01.  –    Brno

346             13     Alec Filip Matouš            21.06.05   – 23.04.  –    Brno

339             8       Jakub Král                       01.09.06   – 22.01.  –    Brno

328             V      Ondřej Bartoš                  28.04.07   – 25.09.  –    Tišnov

322             9       Patrik Rusek                    18.03.06   – 22.01.  –    Brno

321             4       Adam Lacho                   07             – 23.04.  –    Brno

319             10     Petr Šídlo                        05             – 22.01.  –    Brno

17     Vojtěch Doležal              22.06.06   – 23.04.  –    Brno

313             11     Ondřej Poulíček              06             – 22.01.  –    Brno

312             12     Lukáš Žáček                    06             – 22.01.  –    Brno

310             17     Patrick Melcher               19.01.06   – 01.09.  –    Brno

309             2       Radovan Španěl              10.10.05   – 29.09.  –    Brno

306             23     Samuel Hrazdíra              02.07.04   – 19.05.  –    Brno

5       Nicolas Vincente             24.12.04   – 05.10.  –    Brno

302             13     Pavel Šídlo                      05             – 22.01.  –    Brno

295             3       Michal Komárek              14.10.05   – 29.09.  –    Brno

3       Alex Wang                      06             – 29.09.  –    Brno

3       Jan Sladkovský               03.05.06   – 29.09.  –    Brno

294             6       Jan Slavík                        25.11.08.  – 22.01.  –    Brno

7       Jan Svoboda                    07             – 22.01.  –    Brno

291             8       Štěpán Černoch               07             – 22.01.  –    Brno

287             7       Lukáš Kropáček              16.12.05   – 29.09.  –    Brno

286             8       Jaroslav Moravec             31.01.06   – 29.09.  –    Brno

285             9       Marek Dobrovolný          19.03.06   – 29.09.  –    Brno

9       Matyáš Petr Teverný       05             – 29.09.  –    Brno

282             9       Tadeáš Hladký                09.01.08   – 22.01.  –    Brno

280             21     Filip Zatloukal                 28.06.08   – 23.04.  –    Brno

11     Martin Sedlecký              06             – 29.09.  –    Brno

277             1       Matyáš Růžička               25.05.09   – 28.05.  –    Ivančice

273             12     Adam Langer                  07             – 22.01.  –    Brno

14     Jakub Šváby                    06             – 22.01.  –    Brno

271             24     Michael Liška                  26.04.09   – 23.04.  –    Brno

265             26     Igor Potůček                    07             – 23.04.  –    Brno

264             13     Jiří Priedhorský               08             – 22.01.  –    Brno

263             28     Lukáš Merta                    22.10.07   – 23.04.  –    Brno

252             14     Josef Příhoda                   08             – 22.01.  –    Brno

250             15     Tomáš Jedlička                08             – 22.01.  –    Brno

16     Vojtěch Jedlička              05             – 22.01.  –    Brno

246             17     Jonáš Tureček                  07             – 22.01.  –    Brno

18     Ondřej Rája                     08             – 22.01.  –    Brno

245             2       Michal Kunovský            21.05.07   – 29.09.  –    Brno

239             3       Šimon Černoch                09             – 22.01.  –    Brno

19     Martin Zřídkaveselý        08             – 22.01.  –    Brno

237             3       Filip Pavel                       08             – 29.09.  –    Brno

236             4       Abraham Hrazdira           27.07.07   – 29.09.  –    Brno

231             20     Matyáš Laimar                08             – 22.01.  –    Brno

227             5       Jakub Blažek                   17.03.08   – 29.09.  –    Brno

5       Lukáš Souček                  04.02.10   – 29.09.  –    Brno

226             21     Matěj Dujka                    27.04.08   – 22.01.  –    Brno

218             7       Štěpán Hykel                   15.01.10   – 29.09.  –    Brno

215             8       Tadeáš Vašut                   30.07.10   – 29.09.  –    Brno

210             9       Jan Procházka                  26.04.09   – 29.09.  –    Brno

197             10     Lukáš Pavlík                    10             – 29.09.  –    Brno

192             11     Matyáš Sapák                  17.06.10   – 29.09.  –    Brno

191             17     Matěj Bár                        06             – 22.01.  –    Brno

186             12     Lukáš Kocián                  27.08.09   – 29.09.  –    Brno

176             13     Oskar Pohlodek               10.01.10   – 29.09.  –    Brno

171             14     Pavel Kolář                      07.05.10   – 29.09.  –    Brno

141             4       Josef Svoboda                 09             – 22.01.  –    Brno

112             15     Šimon Řehák                   10             – 29.09.  –    Brno

Tyč

262             4       Jakub Hurt                       08.03.01   – 12.06.  –    Třinec

Koule 2 kg

7,90            1       Marek Pavlíček                11.08.05   – 29.09.  –    Brno

7,50            2       Vít Holík                         05.05.06   – 29.09.  –    Brno

6,50            3       Alec Filip Matouš            21.06.05   – 29.09.  –    Brno

6,30            4       Martin Sedlecký              06             – 29.09.  –    Brno

6,10            6       Marek Dobrovolný          19.03.06   – 29.09.  –    Brno

6,00            7       Matyáš Petr Teverný       05             – 29.09.  –    Brno

5,80            7       Jaroslav Moravec             31.01.06   – 29.09.  –    Brno

5,50            8       Vojtěch Doležal              22.06.06   – 29.09.  –    Brno

5,19            1       Jiří Marčík                       19.02.04   – 01.08.  –    Brno

5,10            1       Ondřej Bartoš                  28.04.07   – 29.09.  –   Brno

5,00            9       Michal Komárek              14.10.05   – 29.09.  –    Brno

4,78            č        Patrick Melcher               19.01.06   – 18.06.  –    Slavkov

4,55            2       Filip Zatloukal                 28.06.08   – 29.09.  –    Brno

4,53            8       Jakub Přichystal              15.05.07   – 23.04.  –    Brno

4,40            3       Tomáš Horák                   08             – 29.09.  –    Brno

10     Lukáš Kropáček              16.12.05   – 29.09.  –    Brno

4,30            11     Radovan Španěl              10.10.05   – 29.09.  –    Brno

4,25            4       Richard Štěrbáček           07             – 29.09.  –    Brno

4,15            5       Pavel Černý                     07             – 29.09.  –    Brno

4,10            12     Alex Wang                      06             – 29.09.  –    Brno

4,00            13     Jan Sladkovský               03.05.06   – 29.09.  –    Brno

3,92            12     Adam Lacho                   07             – 23.04.  –    Brno

3,90            6       Lukáš Dvořák                  17.07.07   – 29.09.  –    Brno

3,88            13     Michael Liška                  26.04.09   – 23.04.  –    Brno

3,75            7       Filip Pavel                       08             – 29.09.  –    Brno

3,70            8       Abraham Hrazdira           27.07.07   – 29.09.  –    Brno

3,60            9       Matěj Dujka                    27.04.08   – 29.09.  –    Brno

9       Šimon Řehák                   10             – 29.09.  –    Brno

3,50            11     Jakub Moravec                10             – 29.09.  –    Brno

11     Tadeáš Hladký                09.01.08   – 29.09.  –    Brno

11     Michal Kunovský            21.05.07   – 29.09.  –    Brno

3,20            14     Kristyán Honek               05.11.07   – 29.09.  –    Brno

3,00            15     Matyáš Růžička               25.05.09   – 29.09.  –    Brno

2,50            16     Jan Svoboda                    07             – 29.09.  –    Brno

16     Mikuláš Lang                  10             – 29.09.  –    Brno

2,40            18     Pavel Kolář                      07.05.10   – 29.09.  –    Brno

2,35            19     Tadeáš Vašut                   30.07.10   – 29.09.  –    Brno

2,20            20     Šimon Neveselý              22.10.09   – 29.09.  –    Brno

2,00            21     Oskar Pohlodek               10.01.10   – 29.09.  –    Brno

1,90            22     Ondřej Hrůza                  20.10.09   – 29.09.  –    Brno

1,80            23     Jakub Blažek                   17.03.08   – 29.09.  –    Brno

1,63            18     Lukáš Kocián                  27.08.09   – 23.04.  –    Brno

Koule 3 kg

11,44          4       Antonín Sekerka             04.05.03   – 10.12.  –    Ostrava

10,79          1       Jonáš Konečný                21.01.03   – 22.09.  –    Znojmo

10,63          1       Luděk Čumpelík             24.04.03   – 01.09.  –    Brno

8,10            1       Vladimír Pokora              01.08.04   – 05.10.  –    Brno

7,90            2       Tomáš Vrbacký               10.04.03   – 05.10.  –    Brno

7,80            3       Patrick Doppler               01.08.03   – 05.10.  –    Brno

7,74            15     Tomáš Manner                 04.10.04   – 02.10.  –    Znojmo

6,62            10     Vít Holík                         05.05.06   – 01.09.  –    Brno

6,28            7          Josef Racek                     16.04.04   – 23.04.  –    Brno

5,58            1       Jiří Marčík                       19.02.04   – 08.08.  –    Brno

4,85            10     Samuel Hrazdíra              02.07.04   – 19.05.  –    Brno

4,70            4       Nicolas Vincente             24.12.04   – 05.10.  –    Brno

Koule 4 kg

10,80          2 A   Štěpán Ryš                      23.04.02   – 06.09.  –    Brno

10,44          7       Jakub Hurt                       08.03.01   – 16.05.  –    Brno

10,21          3       Dominik Fiedor               01             – 05.05.  –    Brno

9,72            7       Jan Sebastian Pučera       20.11.02   – 15.05.  –    Břeclav

9,38            13     Jonáš Konečný                21.01.03   – 03.12.  –    Praha

8,92            1       Lukáš Punčochář             18.11.02   – 01.08.  –    Brno

8,50            V      Michal Kadlec                 20.09.02   – 25.09.  –    Tišnov

8,29            25     Ivan Charbaka                 22.06.01   – 16.05.  –    Brno

7,73            22     Vojtěch Konečný            07.08.02   – 11.09.  –    Šumperk

7,51            17     Maxim Jarošek                24.07.01   – 06.09.  –    Brno

6,46            8       Marek Žemla                   12.07.01   – 23.04.  –    Brno

Oštěp 600 g

31,39          14     Štěpán Ryš                      23.04.02   – 12.06.  –    Třinec

24,95          13     Jan Sebastian Pučera       20.11.02   – 15.05.  –    Břeclav

21,49          2       Josef Racek                     16.04.04   – 18.09.  –    Jihlava

Kriketový míček

68,55          V      Luděk Čumpelík             24.04.03   – 24.09.  –    Moravská Třebová

55,82          6       Jakub Doležal                  20.05.03   – 25.09.  –    Olomouc

52,00                   Josef Racek                     16.04.04   – 06.06.  –    Brno

47,00                   Antonín Sekerka             04.05.03   – 06.06.  –    Brno

46,90          9       Štěpán Ryš                      23.04.02   – 07.06.  –    Brno

44,50                   Ivan Charbaka                 22.06.01   – 06.06.  –    Brno

41,18          16     Jakub Švejnoha               03             – 22.09.  –    Znojmo

40,62          20     Ladislav Kinc                  03.09.01   – 16.05.  –    Brno

39,76          20 A Marek Pavlíček                11.08.05   – 06.09.  –    Brno

39,68          9       Marcel Dvořák                04.07.03   – 19.05.  –    Brno

39,52          V      Lukáš Čumpelík              22.01.08   – 24.09.  –    Moravská Třebová

39,18          P       Jaromír Morávek             22.03.03   – 28.06.  –    Vyškov

38,77          11     Matyáš Galvas                 11.02.04   – 05.05.  –    Brno

38,47          24     Marek Žemla                   12.07.01   – 16.05.  –    Brno

37,00                   Michal Kadlec                 20.09.02   – 06.06.  –    Brno

32,07          15     Jáchym Tachovský          04.11.05   – 05.05.  –    Brno

31,73          15     Marek Čermák                 07.04.03   – 02.06.  –    Blansko

29,15          20     Tomáš Palát                     26.07.03   – 02.06.  –    Blansko

25,83          30     Maxim Jarošek                24.07.01   – 16.05.  –    Brno

25,22          23     Patrik Rusek                    18.03.06   – 05.05.  –    Brno

23,83          P       Vladimír Pokora              01.08.04   – 07.05.  –    Brno

23,39          21     Alec Filip Matouš            21.06.05   – 02.06.  –    Blansko

22,10          V      Ondřej Bartoš                  28.04.07   – 25.09.  –    Tišnov

20,71          24     Patrick Melcher               19.01.06   – 02.06.  –    Blansko

Trojboj /60 m-dálka-míček/

2 310          1       Lukáš Čumpelík              22.01.08   – 24.09.  –    Moravská Třebová

/9,41-365-39,52/

Čtyřboj /50 m-dálka-koule 2 kg-300 m/

3 825          1       Vladimír Pokora              01.08.04   – 18.06.  –    Slavkov

/7,3-2,80-6,86-47,3/

2 897          2       Marek Pavlíček                11.08.05   – 18.06.  –    Slavkov

/7,5-399-7,18-55,5/

1 802          11     Patrick Melcher               19.01.06   – 18.06.  –    Slavkov

/8,6-296-4,78-59,4/

1 098          15     Filip Zatloukal                 28.06.08   – 18.06.  –    Slavkov

/9,4-250-3,19-1:03,2/

Pětiboj /60 m-dálka-60 m přek-míček-800 m/

2 396          3       Luděk Čumpelík             24.04.03   – 24.09.  –    Moravská Třebová

/8,42-511-9,48-68,55-2:35,52/

1 661          4       Vladimír Pokora              01.08.04   – 07.05.  –    Brno

/8,32-415-10,30-23,83-2:41,08/

1 560          4       Jaromír Morávek             22.03.03   – 07.05.  –    Jihlava

/8,71-437-11,66-33,60-2:31,22/

494             6       Alec Filip Matouš            21.06.05   – 07.05.  –    Brno

/9,85-317-13,72-23,30-3:16,76/

Štafeta 4 x 60 m

30,65          1       Stibal-Hurt-Punčochář-Kadlec        – 30.04.  –    Hodonín

30,79          7 B    Kadlec-Jarošek-Stibal-Hurt             – 07.09.  –    Brno

31,68          3       Doležal-Konečný-Pokora-Sekerka  – 25.09.  –    Olomouc

32,15          1 A   Čumpelík-Doležal-Pokora-Sekerka – 02.10.  –    Znojmo

32,92          1 B    Čumpelík-Pokora-Galvas-Konečný – 01.09.  –    Brno

33,02          1 B    Morávek-Galvas-Konečný J-Čumpelík    – 19.05.  –    Brno

33,55          2 C    Doležal-Sekerka-Žižka-Pokora        – 19.05.  –    Brno

33,71          2       Pokora-Doležal-Žižka-Sekerka        – 05.05.  –    Brno

33,83          1 A   Doležal-Morávek-Pokora-Žižka      – 15.05.  –    Břeclav

33,87          1 B    Doležal-Sekerka-Pokora-Marčík      – 26.05.  –    Brno

34,23          1 A   Čumpelík-Galvas-Marčík-Pokora    – 22.09.  –    Znojmo

34,45          4       Čumpelík-Galvas-Racek-Konečný  – 05.05.  –    Brno

34,67          3 D   Marčík-Galvas-Žižka-Pavlíček        – 07.09.  –    Brno

35,83          3 A   Doležal-Marčík-Racek-Stodůlka     – 01.09.  –    Brno

36,99          3 A   Hrouzek-Matouš-Palát-Pavlíček      – 19.05.  –    Brno

37,10          6       Matouš-Pavlíček-Horváth-Holík     – 05.05.  –    Brno

37,22          5 A   Palát-Pavlíček-Matouš-Holík           – 02.06.  –    Blansko

37,93          3 B    Holík-Melcher-Pavlíček-Rusek        – 01.09.  –    Brno

38,91          7       Rusek-Tachovský-Hrouzek-Palát    – 05.05.  –    Brno

Štafeta 4 x 60 m – smíšená /ACMS+SK Speed Brno/

30,28          2 B    Hurt-Janek-Kadlec-Zourek              – 11.09.  –    Šumperk

30,81          2       Hyánek-Pohanka-Stibal-Zourek      – 29.05.  –    Vyškov

30,86          3       Janek-Pohanka-Stibal-Zourek          – 15.05.  –    Břeclav

30,98          2       Hyánek-Zourek-Janek-Jarošek        – 30.04.  –    Hodonín

Štafeta 4 x 60 m – smíšená /ACMS+TJ Sokol Přísnotice+VSK Univerzita Brno/

32,19          5       Konečný-Kinc-SlavíkŠípek            – 29.05.  –    Vyškov

Štafeta 4 x 60 m – smíšená /ACMS+VSK Univerzita Brno/

33,04          7       Hyánek-Chaloupka-Konečný-Pučera  –           15.05.         –   Břeclav

Štafeta 4 x 60 m – smíšená /ACMS+TJ Oslavany/

35,55          2 B    Galvas-Marčík.Neugebauer-Pavlíček  –           02.10.         –   Znojmo

35,98          3 A   Neugebauer-Racek-Oujezdský-Doležal    – 02.06.  –    Blansko

36,07          1 B    Neugebauer-Racek-Holík-Pavlíček  – 22.09.  –    Znojmo

Štafeta 4 x 200 m

1:50,93       5 A   Charbaka-Kadlec-Hurt-Pavelka      – 29.01.  –    Ostrava

1:58,88       1       Sekerka-Doležal-Žižka-Pokora        – 29.01.  –    Ostrava-rekord MaS v hale ml. žactva

Štafeta 4 x 300 m

2:50,94       4       Sekerka-Jarošek-Charbaka-Stibal    – 12.06.  –    Třinec

3:23,30       5       Kadlec-Žemla-Kinc-Racek              – 12.06.  –    Třinec

Štafeta 4 x 300 m – smíšená /ACMS+VSK Univerzita Brno/

3:01,26       3 B    Jarošek-Pohanka-Stibal-Šípek         – 11.09.  –    Šumperk

Výkony hostujících závodníků a cizinců startujících za družstva AC Moravská Slavia Brno mužů, juniorů, dorostenců, staršího a mladšího žactva

MUŽI

100 m

11,43 +0,6  2 B    Michal Suchánek             02.11.96   – 11.06.  –    Třinec-VSK Univerzita Brno

200 m

22,73 +4,1  5 A   Michal Suchánek             02.11.96   – 14.05.  –    Uh. Hradiště-VSK Univerzita Brno

400 m

51,04          6 A   Michal Suchánek             02.11.96   – 14.05.  –    Uh. Hradiště-VSK Univerzita Brno

54,30          2 B    Šimon Slavík                   25.06.99   –  28.05.  –     Uh. Hradiště-VSK Univerzita Brno

800 m

2:02,59       3       Šimon Slavík                         25.06.99   – 11.06.  –    Hodonín-VSK Univerzita Brno

1 500 m

4:12,18       5       Filip Záveský                   05.08.93   – 11.06.  –    Třinec    – ČTBK ISCAREY Č. Třebová

4:25,34       3       Lukáš Plachý                   09.02.85   – 28.05.  –     Uh. Hradiště-VSK Univerzita Brno

4:22,50         9          Michal Horáček               05.01.75   – 11.06.  –    Třinec    – ČTBK ISCAREY Č. Třebová

3 000 m

8:58,23       2       Filip Záveský                   05.08.93   – 11.06.  –    Třinec    – ČTBK ISCAREY Č. Třebová

9:13,32       7       Michal Horáček               05.01.75   – 11.06.  –    Třinec    – ČTBK ISCAREY Č. Třebová

5 000 m

15:50,16     3       Filip Záveský                   05.08.93   – 20.08.  –    Olomouc- ČTBK ISCAREY Č. Třebová

16:11,29     6               Michal Horáček               05.01.75   – 20.08.  –    Olomouc- ČTBK ISCAREY Č. Třebová

Tyč

505             1       Tomáš Krajňák                30.09.89   – 20.08.  –    Olomouc-Akademik TU Košice

Koule 7,26 kg

11,92          12     Tomáš Helán                   23.02.91   – 28.05.  –    Břeclav-VSK Univerzita

Oštěp 800 g

55,14             5          Tomáš Helán                   23.02.91   – 14.05.  –    Uh. Hradiště-VSK Univerzita Brno

JUNIOŘI /18-19 let/

100 m

11,33 -0,5   1 A   Leon Gattermayer           15.01.97   – 28.05.  –    Břeclav-VSK Univerzita Brno

12,18   -1,1   ms      Jan Kopečný                          25.08.98   –  28.05.  –     Uh. Hradiště-VSK Univerzita Brno

200 m

24,38 -1,3   4 B    Martin Komínek              23.10.98   – 14.05.  –    Vyškov-VSK Univerzita Brno

25,51 -4,5   2 D   Adam Bojanovský          04.12.98   – 14.05.  –    Vyškov-VSK Univerzita Brno

400 m

56,05          3 B    Adam Bojanovský          04.12.98   – 14.05.  –    Vyškov-VSK Univerzita Brno

55,37          2 C    Martin Komínek              23.10.98   – 14.05.  –    Vyškov-VSK Univerzita Brno

800 m

2:03,75       7       Filip Čech                        09.10.98   – 28.05.  –    Břeclav-VSK Univerzita Brno

2:16,05       ms      Adam Bojanovský          04.12.98   – 28.05.  –    Uh. Hradiště-VSK Univerzita Brno

1 500 m

4:20,40       2 B    Filip Čech                        09.10.98   – 20.08.  –    Olomouc-VSK Univerzita Brno

Dálka

629 +1,2     3       Lukáš Kračmar                23.04.98   – 14.05.  –    Vyškov-VSK Univerzita Brno

/646 +3,5     3                                                                – 14.05.  –    Vyškov-VSK Univerzita Brno

451 +1,9     14     Martin Komínek              23.10.98   – 14.05.  –    Vyškov-VSK Univerzita Brno

/522 +2,4                                                                                              – 14.05.  –    Vyškov-VSK Univerzita Brno

522   +2,0       17        Adam Bojanovský          04.12.98   – 14.05.  –    Vyškov-VSK Univerzita Brno

Trojskok

13,17             3          Lukáš Kračmar                     23.04.98   – 11.06.  –     Hodonín-VSK Univerzita Brno

Tyč

272             4       Lukáš Kračmar                23.04.98   – 28.05.  –    Uh. Hradiště-VSK Univerzita Brno

DOROSTENCI /16-17 let/

100 m

12,14 -1,1   ms     Marek Zelinka                 05.05.99   – 28.05.  –    Uh. Hradiště-VSK Univerzita Brno

200 m

24,20 -1,1   1 C    Marek Zelinka                 05.05.99   – 03.09.  –    Olomouc-VSK Univerzita Brno

24,45   -1,1    5 C     Daniel Suchánek             15.02.99   – 03.09.  –    Olomouc-VSK Univerzita Brno

26,04 -2,9   ms     Vojtěch Dušek                03.07.00   – 14.05.  –    Vyškov-VSK Univerzita Brno

400 m

53,37          1 B    David Foller                    07.08.99   – 28.05.  –    Uh. Hradiště-VSK Univerzita Brno

54,30          6 A   Daniel Suchánek             15.02.99   – 28.05.  –    Uh. Hradiště-VSK Univerzita Brno

56,07          ms      Vojtěch Dušek                03.07.00   – 14.05.  –    Vyškov-VSK Univerzita Brno

800 m

2:00,59       1 B    David Foller                    07.08.99   – 28.05.  –    Uh. Hradiště-VSK Univerzita Brno

2:04,35       1 B     Štefan Prášek                  01.04.00   – 14.05.  –    Uh. Hradiště-VSK Univerzita Brno

1 500 m

4:04,21       2       Daniel Kotyza                 05.10.00   – 28.05.  –    Břeclav-VSK Univerzita Brno

4:13,25       ms      Štefan Prášek                  01.04.00   – 28.05.  –    Břeclav-VSK Univerzita Brno

Dálka

593 +1,9     ms     Vojtěch Dušek                03.07.00   – 14.05.  –    Vyškov-VSK Univerzita Brno

575            4          Marek Zelinka                 05.05.99   – 03.09.  –    Olomouc-VSK Univerzita Brno

Trojskok

11,99 +3,4   6          Vojtěch Dušek                03.07.00   – 28.05.  –    Uh. Hradiště-VSK Univerzita Brno

/11,60   +1,7                                                                  – 28.05.  –    Uherské Hradiště/

ŽÁCI

60 m

7,84 +0,7   5 A   Adam Zourek                  04.02.01   – 29.05.  –    Vyškov – SK Speed Brno

7,84 +0,4     ms     Viktor Veleba                  04.11.01   – 11.09.  –    Šumperk- SK Speed Brno

8,06 -0,4     ms     Vojtěch Krčma                22.01.03   – 11.09.  –    Šumperk- SK Speed Brno

9,53            3 B    Adam Neugebauer          23.05.05   – 19.05.  –    Brno-TJ Oslavany     

150 m

18,86 -0,2   ms     Viktor Veleba                  04.11.01   – 11.09.  –    Šumperk- SK Speed Brno

18,97 +0,0    6 C     Adam Zourek                  04.02.01   – 15.05.  –    Břeclav – SK Speed Brno

19,39 -0,2   ms     Vojtěch Krčma                22.01.03   – 11.09.  –    Šumperk- SK Speed Brno

19,98          12     Ondřej Slavík                  14.04.01   – 15.05.  –    Břeclav-TJ Sokol Přísnotice

23,73          2 D   Adam Neugebauer          23.05.05   – 19.05.  –    Brno-TJ Oslavany

300 m

40,84          3 A   Adam Zourek                  04.02.01   – 29.05.  –    Vyškov – SK Speed Brno

42,87          3 C    Ondřej Slavík                  14.04.01   – 11.09.  –    Šumperk-TJ Sokol Přísnotice

44,84          5 C    Kryštof Šípek                  24.02.02   – 11.09.  –    Šumperk-VSK Univerzita Brno

800 m

2:14,82       ms     Ondřej Slavík                  14.04.01   – 30.04.  –    Hodonín           -TJ Sokol Přísnotice

2:23,19       ms     Milan Chaloupka             17.07.02   – 11.09.  –    Šumperk-VSK Univerzita Brno

2:47,35       7       Adam Neugebauer          23.05.05   – 02.06.  –    Blansko-TJ Oslavany

1 500 m

4:39,46       2       Ondřej Slavík                  14.04.01   – 29.05.  –    Vyškov-TJ Sokol Přísnotice

4:52,32       4       Kryštof Šípek                  24.02.02   – 29.05.  –    Vyškov-VSK Univerzita Brno

6:01,82       10     Adam Neugebauer          23.05.05   – 22.09.  –    Znojmo-TJ Oslavany

Dálka

542 +0,4     2       Ondřej Slavík                  14.04.01   – 29.05.  –    Vyškov  -TJ Sokol Přísnotice

474             10     Viktor Veleba                  04.11.01   – 15.05.  –    Břeclav- SK Speed Brno

397             10     Adam Neugebauer          23.05.05   – 01.09.  –    Brno-TJ Oslavany

Koule 3 kg

6,11            14     Adam Neugebauer          23.05.05   – 22.09.  –    Znojmo-TJ Oslavany

Kriketový míček

36,53   9          Adam Neugebauer     23.05.05          –           02.06.  –           Blansko-TJ Oslavany

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card