Výsledky atletek Moravské Slavie v roce 2017 stav k 9.11.2017

ŽENY

60 m

8,67            2 C    Tereza Čaladi                  13.08.96   – 28.01.  –    Olomouc

100 m

12,88 -0,6   6 A   Karolína Coufalová         15.09.95   – 13.05.  –    Olomouc

200 m

26,41 +0,5  3       Karolína Coufalová         15.09.95   – 17.06.  –    Ostrava

/26,22 +3,3  6 A                                                             – 13.05.  –    Olomouc/

27,32 -1,2   1 C    Anna Freibergerová         19.11.96   – 01.07.  –    Uherské Hradiště

27,43 +0,5  5       Marcela Gorecká             14.07.88   – 17.06.  –    Ostrava

300 m

43,89          3 C    Dominika Coufalová       28.05.94   – 24.07.  –    Brno

400 m

59,14          2       Dominika Coufalová       28.05.94   – 21.06.  –    Praha

59,57          5 A   Anna Freibergerová         19.11.96   – 13.05.  –    Olomouc

1:24,21       2 F    Veronika Lokajíčková     09.06.85   – 07.08.  –    Brno

500 m

1:49,17       6       Veronika Lokajíčková     09.06.85   – 14.08.  –    Brno

600 m

1:39,87       2       Dominika Coufalová       28.05.94   – 17.07.  –    Brno

2:15,37       8       Veronika Lokajíčková     09.06.85   – 17.07.  –    Brno

800 m

2:14,61       1       Marcela Gorecká             14.07.88   – 17.06.  –    Ostrava

2:15,71       6 C    Dominika Coufalová       28.05.94   – 10.06.  –    Třinec

2:26,78       2 B    Adéla Indráková             26.02.91   – 31.07.  –    Brno

2:36,81       4       Kateřina Staňková           27.06.88   – 27.08.  –    Břeclav

2:48,93       7 B    Martina Morávková         17.07.81   – 31.07.  –    Brno

1 000 m

3:11,56       4       Dominika Coufalová       28.05.94   – 18.02.  –    Praha

3:12,88       2       Adéla Indráková             26.02.91   – 14.08.  –    Brno

3:26,36       4       Kateřina Staňková           27.06.88   – 14.08.  –    Brno

3:33,52       5       Hana Urbánková Alfery  28.01.82   – 14.08.  –    Brno

3:40,14       6       Martina Morávková         17.07.81   – 14.08.  –    Brno

3:49,06       8       Veronika Lokajíčková     09.06.85   – 14.08.  –    Brno

4:45,87       10     Vilma Podmelová            02.07.62   – 14.08.  –    Brno

4:48,88       11     Iva Zitová                       27.08.59   – 14.08.  –    Brno

1 500 m

5:00,28       2       Adéla Indráková             26.02.91   – 24.07.  –    Brno

5:24,10       5      Kateřina Staňková           27.06.88   – 27.08.  –     Břeclav

5:40,84       1 B    Erika Musilová                03.06.91   – 03.06.  –    Pardubice

6:01,06       3       Alena Krcháková            10.12.57   – 10.06.  –    Hranice

2 000 m

7:36,38       1       Kateřina Staňková           27.06.88   – 17.07.  –    Brno

8:13,23       5       Alena Krcháková            10.12.57   – 17.07.  –    Brno

8:22,79       6       Veronika Lokajíčková     09.06.85   – 17.07.  –    Brno

10:08,93     8       Iva Zitová                        27.08.59   – 17.07.  –    Brno

3 000 m

10:16,06     1       Soňa Vnenčáková           07.05.94   – 07.08.  –    Brno

10:47,36     3       Tereza Jagošová              19.02.93   – 01.07.  –    Uherské Hradiště

10:57,46     2       Adéla Indráková             26.02.91   – 07.08.  –    Brno

11:14,87     6       Magda Janková               27.09.80   – 01.07.  –    Uherské Hradiště

11:42,79     4       Kateřina Staňková           27.06.88   – 07.08.  –     Brno

11:51,29     9       Erika Musilová                03.06.91   – 26.08.  –    Čáslav

12:21,03     3       Lenka Topinková            20.06.76   – 13.05.  –     Uherské Hradiště

12:39,51     7       Martina Morávková         17.07.81   – 07.08.  –     Brno

12:59,02     9       Veronika Lokajíčková     09.06.85   – 07.08.  –     Brno

5 000 m

18:40,91     10     Tereza Jagošová              19.02.93   – 10.06.  –    Třinec

20:59,0       mix   Lenka Topinková            20.06.76   – 30.08.  –    Brno

21:13,63     1       Alena Krcháková            10.12.57   – 10.06.  –    Hranice

21:49,0       mix   Martina Matulová            08.10.72   – 30.08.  –    Brno

21:53,0       mix   Martina Morávková         17.07.81   – 30.08.  –    Brno

22:06,0       mix   Hana Fučíková                19.05.77   – 30.08.  –    Brno

22:15,0       mix   Ivana Martincová            22.03.63   – 30.08.  –    Brno

10 000 m

37:22,74     ms     Soňa Vnenčáková           07.05.94   – 29.04.  –    České Budějovice

42:42,0       mix   Klára Mirvaldová            29.01.93   – 12.07.  –    Brno

43:09,0       mix   Lenka Topinková            20.06.76   – 12.07.  –    Brno

43:20,65     1       Alena Krcháková            10.12.57   – 10.06.  –    Hranice

43:28,0       mix   Dorota Anderlová           27.12.78   – 12.07.  –    Brno

45:29,0       mix   Martina Matulová            08.10.72   – 12.07.  –    Brno

45:33,0       mix   Kateřina Staňková           27.06.88   – 12.07.  –    Brno

59:34,0       mix   Iva Zitová                        27.08.59   – 12.07.  –    Brno

Hodinovka na dráze

14 050        mix   Magda Janková               27.09.80   – 15.10.  –    Kuřim

13 350        2       Alena Krcháková            10.12.57   – 01.05.  –    Uherské Hradiště

13 620        mix   Lenka Topinková            20.06.76   – 15.10.  –    Kuřim

13 445        mix   Veronika Lokajíčková     09.06.85   – 20.09.  –    Brno

13 270        mix   Lucie Vaculová               30.09.82   – 15.10.  –    Kuřim

13 078        mix   Martina Morávková         17.07.81   – 20.09.  –    Brno

11 197        mix   Pavla Horáčková             07.11.77   – 28.09.  –    Ivančice

10 235        mix   Iva Zitová                        27.08.59   – 20.09.  –    Brno

8 849          mix   Miluše Jurošková             06.04.58   – 15.10.  –    Kuřim

Půlmaratón

1:21:02       1       Soňa Vnenčáková           07.05.94   – 12.08.  –    Rajec

1:27:01       3       Tereza Jagošová              19.02.93   – 16.04.  –    Brno

1:34:15       1v     Ivana Martincová            22.03.63   – 16.04.  –    Brno

1:34:43                Alena Krcháková            10.12.57   – 20.05.  –    Karlovy Vary

1:36:36       4v     Dorota Anderlová           27.12.78   – 16.04.  –    Brno

1:38:20                Hana Urbánková Alfery  28.01.82   – 24.06.  –    Olomouc

1:39:24       6v     Martina Morávková         17.07.81   – 16.04.  –    Brno

1:44:05       6       Veronika Lokajíčková     09.06.85   – 26.08.  –    Blansko

1:46:25                Hana Fučíková                19.05.77   – 26.08.  –    Blansko

1:56:10       2v     Vilma Podmelová            02.07.62   – 16.04.  –    Brno

1:59:11                Hana Budínská                05.10.60   – 02.04.  –    Bratislava

2:03:18       3v     Dagmar Dvořáčková       16.10.50   – 16.04.  –    Brno

2:09:23                Miluše Jurošková             06.04.58   – 01.04.  –    Praha

2:25:02       6v     Iva Zitová                        27.08.59   – 16.04.  –    Brno

25 km – silnice

1:43:44       1       Magda Janková               27.09.80   – 21.10.  –    Brno

1:50:11       3       Veronika Lokajíčková     09.06.85   – 21.10.  –    Brno

1:50:33       5       Lenka Topinková            20.06.76   – 21.10.  –    Brno

1:52:33       7       Dorota Anderlová           27.12.78   – 21.10.  –    Brno

1:53:54       8       Ivana Martincová            22.03.63   – 21.10.  –    Brno

2:21:07       14     Pavla Horáčková             07.11.77   – 21.10.  –    Brno

2:21:29       15     Hana Budínská                05.10.60   – 21.10.  –    Brno

2:21:45       16     Dagmar Dvořáčková       16.10.50   – 21.10.  –    Brno

2:47:43       17     Iva Zitová                        27.08.59   – 21.10.  –    Brno

Maratón

3:25:19       1v     Alena Krcháková            10.12.57   – 22.04.  –    Vídeň

3:36:06                Klára Mirvaldová            29.01.93   – 28.10.  –    Velké Bílovice

4:11:17       4       Vilma Podmelová            02.07.62   – 25.02.  –    Moravské Budějovice

48 hod

178,620 km   2v     Vilma Podmelová            02.07.62   – 21.07.  –    Kladno

60 m překážek

9,61            1 B    Tereza Čaladi                  13.08.96   – 28.01.  –    Olomouc

100 m překážek

15,19 +1,5  5 A   Tereza Čaladi                  13.08.96   – 03.06.  –    Třinec-klubovní rekord

400 m překážek

1:07,60       2 B    Tereza Čaladi                  13.08.96   – 26.08.  –    Břeclav

1:09,05       3 B    Marcela Gorecká             14.07.88   – 26.08.  –    Břeclav

1:21,11       3 B    Erika Musilová                03.06.91   – 01.07.  –    Jičín

3 000 m překážek

13:15,37     6       Erika Musilová                03.06.91   – 03.06.  –    Pardubice

Dálka

515 +0,5     1       Marcela Gorecká             14.07.88   – 13.05. –     Uherské Hradiště

Koule 4 kg

9,22            3       Eva Hammacher              11.05.70   – 01.05.  –    Brno

Disk 1 kg

30,79          2        Eva Hammacher              11.05.70   – 13.05.   –     Uherské Hradiště

 

Oštěp 600 g

22,23          1        Eva Hammacher              11.05.70   – 01.05.  –    Brno

Kladivo 4 kg

40,23          2       Eva Hammacher              11.05.70   – 03.06.  –     Hodonín

Břemeno 9,08 kg

9,98            1        Eva Hammacher              11.05.70   – 30.09.  –    Brno

Vrhačský trojboj /koule-disk-oštěp/

1 481          1        Eva Hammacher              11.05.70   – 30.09.  –    Brno

/8,67-27,83-20,74/

Vrhačský pětiboj /kladivo-koule-disk-oštěp-břemeno/

1 481          1        Eva Hammacher              11.05.70   – 30.09.  –    Brno

/37,52-8,67-27,83-20,74-9,98/

5 000 m chůze – dráha

34:46,87     3       Marie Brabcová               06.03.85   – 17.07.  –    Brno

Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS+AK Olymp Brno/

51,18          5 A   Coufalová K-Coufalová D.-Čaladi-Täuberová    –             03.06. –           Třinec

51,91          4 A   Coufalová K-Jeřábková-Výletová-Bochníčková     –    13.05.    –   Olomouc

52,05          5 A   TäuberováMiková-Čaladi-Freibergerová A.  –    01.07.    –   Uherské Hradiště

Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS+AK Olymp Brno+………………./

51,63          3       Banňovičová-Coufalová-Čaladi Miková       –    26.08.    –   Břeclav

52,43          2 B    Coufalová D-Freibergerová E-BurianováBaňovičová          –    13.05.    –   Olomouc

Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS+AHA Vyškov/

53,65          3       Gorecká-Hladíková-Matějková-Suráková     –    13.05.    –   Uherské Hradiště

56,71          6       Doležalová-Hubáčková-Marčíková-Žalkovská   –             13.05. –           Uherské Hradiště

Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS+TJ Oslavany +AHA Vyškov/

56,93          3       Marčíková-Opálková-Žalkovská-Hubáčková     02.07.    –   Břeclav

Štafeta 4 x 400 m

4:07,40       1       Gorecká-Bochníčková-Coufalová K-Jeřábková  –             17.06. –           Ostrava

4:10,15       3 A   Coufalová D-Čeladi-Freibergerová-Jeřábková    –             03.06. –           Třinec

4:11,97       3 A   Freibergerová Eliška+Anna-Matějáková-Dobrovolná    –             01.07. –           Uherské Hradiště

4:22,24       3 B    Freibergerová E-Coufalová K-Čeladi-Jagošová        –    13.05.    –   Olomouc

4:24,21       4 A   Gorecká-Čeladi-Matějáková-Coufalová        –    26.08.    –   Břeclav

Štafeta 4 x 400 m – smíšená /ACMS+AK Olymp Brno/

4:08,22       3 A   Výletová-Bochníčková-Jeřábková-Coufalová D     –    13.05.    –   Olomouc

Štafeta 4 x 400 m – smíšená /ACMS+AHA Vyškov/

4:14,40       2       Dobrovolná-Gorecká-Hladíková-Suráková   –    03.06.    –   Hodonín

4:54,75       3 A   Hladíková-Hubáčková-Marčíková-Žalkovská    27.08.    –   Břeclav

Štafeta 4 x 400 m – smíšená /ACMS+Slovensko/

4:34,58       3 B    Jagošová-Čeladi-Puklová-Kouřilová             –    01.07.    –   Uherské Hradiště

JUNIORKY /18-19 let/

60 m

8,49 +0,3    4 C    Alžběta Jeřábková           22.08.99   – 01.05.  –    Přerov

8,71            4 C    Lenka Marčíková            26.10.99   – 20.09.  –    Brno

100 m

13,43 -0,2    4 C    Alžběta Jeřábková           22.08.99   – 01.05.  –    Přerov

14,26 +1,1   7 B    Lenka Marčíková            26.10.99   – 13.05.  –    Uherské Hradiště

14,72 +0,0   3 C    Eva Tešnarová                 24.10.99   – 31.07.  –    Brno

200 m

27,02          4 A    Dominika Bochníčková   04.05.99   – 19.02.  –    Ostrava

27,26          1 B    Alžběta Jeřábková           22.08.99   – 07.01.  –    Ostrava

28,56 +0,2  4 G    Eliška Freibergerová        23.07.99   – 06.05.  –    Břeclav

29,74 +0,0  8 D    Lenka Marčíková            26.10.99   – 20.05.  –    Ostrava

31,18 +0,5  4 C    Eva Tešnarová                 24.10.99   – 16.09.  –    Olomouc

/30,77 +2,8 2 D                                                            – 09.09.  –    Hodonín/

300 m

42,93          1D     Dominika Bochníčková   04.05.99   – 17.01.  –    Ostrava

49,60          3 B    Lenka Marčíková            26.10.99   – 24.07.  –    Brno

400 m

59,30          3 A   Alžběta Jeřábková           22.08.99   – 03.06.  –    Třinec

59,55          6 A   Dominika Bochníčková   04.05.99   – 20.05.  –    Ostrava

1:01,83       5 B    Eliška Freibergerová        23.07.99   – 20.05.  –    Ostrava

1:10,94       3 D   Lenka Marčíková            26.10.99   – 07.08.  –    Brno

1:13,64       4 C    Eva Tešnarová                 24.10.99   – 09.09.  –    Hodonín

800 m

2:17,73       4 A    Alžběta Jeřábková           22.08.99   – 24.06.  –    Jablonec-klubovní rekord

2:19,48       7        Eliška Freibergerová        23.07.99   – 01.07.  –    Uherské Hradiště

2:48,63       4        Lenka Marčíková            26.10.99   – 20.09.  –    Brno

2:51,32       5        Anna Slaná                      01.03.99   – 20.09.  –    Brno

3:06,14       9 B    Eva Tešnarová                 24.10.99   – 31.07.  –    Brno

1 500 m

5:12,05       6        Alžběta Jeřábková           22.08.99   – 16.09.  –    Olomouc

6:16,75       6        Eva Tešnarová                 24.10.99   – 02.07.   –     Břeclav

Hodinovka na dráze

11 700        mix    Eva Tešnarová                 24.10.99   – 20.09.  –    Brno

200 m překážek

37,79 +0,1  3        Lenka Marčíková            26.10.99   – 31.07.  –    Brno

400 m překážek

1:17,93       2 B    Lenka Marčíková            26.10.99   – 02.07.   –     Břeclav

Dálka

438 -0,2      8        Alžběta Jeřábková           22.08.99   – 16.09.  –    Olomouc

Výška

152             2        Dominika Bochníčková   04.05.99   – 20.09.  –    Brno

Koule 4 kg

6,40            1        Lenka Marčíková            26.10.99   – 07.08.  –    Brno

6,01            2        Eva Tešnarová                 24.10.99   – 07.08.  –    Brno

Sprinterský trojboj /60 m-100 m-200 m/

2077           18      Alžběta Jeřábková           22.08.99   – 01.05.  –    Přerov

/8,49-13,43-27,42/

1570           31      Lenka Marčíková             26.10.99   – 01.05.  –    Přerov

/9,10-14,38-29,99/

Štafeta 4 x 200 m

1:51,23       2 B    Bochníčková-Jeřábková-

Matějáková-Freibergerová E                  – 19.02.  –    Ostrava-klub. rek.

1:53,07                Bochníčková-Jeřábková

                       Hladíková-Freibergerová E                     – 04.02.  –    Ostrava

Štafeta 4 x 100 m

53,57          4 A   Hladíková-Marčíková

Matějáková-Jeřábková                     – 06.05.  –    Břeclav

55,50          2 B    Freibergerová-Doležalová

Kouřilová-Dobrovolná                     – 06.05.  –    Břeclav

56,79          2       Marčíková-Žalkovská-

Tešnarová-Jeřábková                       – 16.09.  –    Olomouc

57,55          6 B    Doležalová-Marčíková-

Tešnarová-Žalkovská                       – 09.09   –    Hodonín

Štafeta 4 x 400 m

4:04,83       6       Bochníčková-Freibergerová

Matějáková-Jeřábková                     – 25.06.  –    Jablonec

4:26,42       2       Matějáková-Hladíková-

Freibergerová-Dobrovolná               – 16.09.  –    Olomouc

4:28,97       5       Hladíková-Marčíková

Kouřilová-Dobrovolná                     – 20.05.  –    Ostrava

DOROSTENKY /16-17 let/

60 m

8,25 +1,4    2 B    Monica Hladíková           05.10.01   – 16.05.  –    Brno

8,69            3       Alena Matějáková           03.10.00   – 06.01.  –    Brno

9,04            5       Andrea Dobrovolná        09.11.01   – 06.01.  –    Brno

100 m

13,84 +0,0   4 F     Monica Hladíková           05.10.01   – 06.05.  –    Břeclav

14,62 +0,0   2 C    Alena Matějáková           03.10.00   – 31.07.  –    Brno

15,02 +0,0  5 C    Barbora Žalkovská          19.06.00   – 09.09.  –    Hodonín

150 m

22,07          2 A   Soňa Kouřilová               08.12.01   – 24.07.  –    Brno

22,25          3 A   Alena Matějáková           03.10.00   – 24.07.  –    Brno

200 m

27,66 +0,0  4 C    Monica Hladíková           05.10.01   – 20.05.  –    Ostrava

28,94 +0,0  5 D   Andrea Dobrovolná        09.11.01   – 20.05.  –    Ostrava

29,70 +0,0  7 D   Soňa Kouřilová               08.12.01   – 20.05.  –    Ostrava

29,81          6       Alena Matějáková           03.10.00   – 17.07.  –    Brno

31,14 +1,3  4 E    Barbora Žalkovská          19.06.00   – 20.05.  –    Ostrava

/30,41 +4,0  4 C                                                            – 09.09.  –    Hodonín/

300 m

43,62          1       Alena Matějáková           03.10.00   – 15.01.  –    Ostrava

45,42          5       Monica Hladíková           05.10.01   – 15.01.  –    Ostrava

49,05          2 B    Soňa Kouřilová               08.12.01   – 24.07.  –    Brno

52,23          4 B    Barbora Žalkovská          19.06.00   – 24.07.  –    Brno

400 m

1:03,38       1 C    Monica Hladíková           05.10.01   – 03.06.  –    Hodonín

1:03,61       2 D   Alena Matějáková           03.10.00   – 07.08.  –    Brno

1:07,06       2 B    Andrea Dobrovolná        09.11.01   – 16.09.  –    Olomouc

1:07,96       3 B    Soňa Kouřilová               08.12.01   – 16.09.  –    Olomouc

1:10,24       5 B   Barbora Žalkovská          19.06.00   – 13.05.  –    Uherské Hradiště

600 m

1:43,80       3       Alena Matějáková           03.10.00   – 17.07.  –    Brno

1:51,86       4       Monica Hladíková           05.10.01   – 17.07.  –    Brno

800 m

2:18,89       3       Alena Matějáková           03.10.00   – 26.08.  –    Břeclav

2:21,79       3       Andrea Dobrovolná        09.11.01   – 03.06.  –    Hodonín

2:31,72       3 B    Soňa Kouřilová               08.12.01   – 31.07.  –    Brno

3:06,35       10 B  Barbora Žalkovská          19.06.00   – 31.07.  –    Brno

1 500 m

5:01,55       2       Soňa Kouřilová               08.12.01   – 13.05.  –    Uherské Hradiště

3 000 m

11:38,72     4       Kristýna Havelková        26.06.00   – 17.06.  –    Ostrava

5 000 m

21:17,38     5       Kristýna Havelková        26.06.00   – 03.06.  –    Hodonín

60 m překážek

9,82            2        Alena Matějáková           03.10.00   – 14.01.  –    Ostrava

200 m překážek

33,10 +0,1  2 A    Alena Matějáková           03.10.00   – 31.07.  –    Brno

300 m překážek

49,17          2 B    Alena Matějáková           03.10.00   – 17.06.  –    Ostrava-klubovní rekord

400 m překážek – ženské

1:08,75       3 B    Alena Matějáková           03.10.00   – 01.07.  –    Uherské Hradiště

400 m překážek – juniorské

1:09,19       2 B    Alena Matějáková           03.10.00   – 20.05.  –    Ostrava-klubovní record

1 500 m překážek

5:20,60                Soňa Kouřilová               08.12.01   – 17.06.  –    Ostrava-klubovní rekord

2 000 m překážek

7:39,33       1        Soňa Kouřilová               08.12.01   – 06.05.  –    Břeclav-klub. rekord

3 000 m překážek

12:23,02     ms     Soňa Kouřilová               08.12.01   – 27.08.  –    Břeclav-klub. rekord

Výška

142             17      Alena Matějáková           03.10.00   – 14.01.  –    Ostrava

122             13      Soňa Kouřilová               08.12.01   – 11.05.  –    Brno

Dálka

507             7        Monica Hladíková           05.10.01   – 04.02.  –    Ostrava-halový KR

489             P       Alena Matějáková           03.10.00   – 10.02.  –    Praha

447             5        Marie Doležalová            27.11.01   – 16.05.  –    Brno

Trojskok

9,14            14    Marie Doležalová            27.11.01   – 17.06.  –    Ostrava

Koule 3 kg

11,91        1        Marie Doležalová            27.11.01   – 14.10.  –    Brno

9,10            2        Alena Matějáková           03.10.00   – 31.07.  –    Brno

Koule 4 kg

10,18          7        Marie Doležalová            27.11.01   – 09.09.  –    Hodonín

7,00            ms     Alena Matějáková           03.10.00   – 27.08.  –    Břeclav

Disk 1 kg

23,08          1        Marie Doležalová            27.11.01   – 14.10.  –    Brno

Kladivo 4 kg

23,94          ms     Marie Doležalová            27.11.01   – 03.06.  –    Hodonín

Oštěp 500 g

36,69          2        Marie Doležalová            27.11.01   – 07.06.  –    Brno-klubovní rekord

26,89          3        Alena Matějáková           03.10.00   – 01.05.  –    Brno

Oštěp 600 g

36,22          5        Marie Doležalová            27.11.01   – 13.05.  –    Uh. Hradiště-klub. rekord

24,99          ms     Alena Matějáková           03.10.00   – 27.08.  –    Břeclav

Pětiboj (60 m přek.-výška -dálka-koule 3 kg-800 m)

2 960          9       Alena Matějáková           03.10.00   – 14.01.  –    Ostrava-klub. rekord

/9,82-142-476-8,85-2:27,03/

Štafeta 4 x 400 m

4:21,74       1       Matějáková-Dobrovolná

Kouřilová-Hladíková                       – 17.06.  –    Ostrava

ŽÁKYNĚ /do 15 let/

(včetně žákyň atletických kroužků ZŠ Svážná, Kamínky, Tuháčkova, Kotlářská a Hudcova)

50 m

8,12            1 A    Lucia Juríková                 15.09.06   – 21.10.  –    Brno

8,2              2 A    Kateřina Kleiblová          28.02.08   – 20.05.  –    Brno

9,17            2 A    Zuzana Svobodová         03.04.08   – 21.10.  –    Brno

9,51            4 A    Tereza Sindelková           08             – 21.10.  –    Brno

10,76          3 B    Romana Svobodová        17.02.10   – 21.10.  –    Brno

60 m

8,46            5 B    Helena Vacková              19.07.02   – 04.06.  –    Znojmo

8,59   +1,7   2 A    Radka Kučerová             24.02.04   – 17.05.  –    Brno

8,4              1        Viktorie Kalovská           04.08.02   – 27.05.  –    Brno

8,77            2 C    Karolína Petrová             22.01.02   – 31.05.  –    Břeclav

/8,78 +2,7   1 C    Zuzana Navrátilová         03.09.03   – 22.04.  –    Brno/

8,83            3 C    Veronika Ročková          22.06.04   – 21.09.  –    Znojmo

8,87   +1,1   4 A    Kristýna Petrová             22.01.02   – 22.04.  –    Brno

8,92            2 E    Eliška Pelíšková              05.09.04   – 03.02.  –    Ostrava

8,97            2        Barbora Alexová             26.07.04   – 13.01.  –    Brno

9,12           3 E    Lucie Štůsková                17.11.03   – 31.05.  –    Břeclav

9,16            4 D    Anita Gorani                   18.10.04   – 08.01.  –    Ostrava

9,16            3 B    Sarah Kalčíková              27.06.02   – 31.05.  –    Břeclav

9,23   -0,9    1 I     Klára Bílková                  17.05.05   – 01.10.  –    Hranice

9,30 +1,1    5 C    Agáta Andělová              20.07.06   – 12.09.  –    Brno

/9,23 +4,1   3 C                                                             – 07.09.  –    Brno/

9,31            8 E    Tereza Všianská              24.01.03   – 08.01.  –    Ostrava

/9,1             2                                                                – 27.05.  –    Brno/

9,36            1        Lucia Juríková                 15.09.06   – 20.01.  –    Brno

/9,0             1                                                                – 27.05.  –    Brno/

9,39            4 E    Andrea Němcová            25.03.05   – 11.05.  –    Brno

9,40            7        Barbora Honusová          06.01.05   – 13.01.  –    Brno

/9,49 +2,3    ms     Josefína Melicharová      18.02.04   – 07.09.  –    Brno/

9,46 +1,6    7 E    Lucia Juríková                 15.09.06   – 12.09.  –    Brno

9,49 +1,4    1 P    Anna Vařeková               16.08.03   – 12.09.  –    Brno

9,50 +1,9    8 I     Barbora Vedralová          05.04.05   – 12.09.  –    Brno

9,59            5        Karolína Kleiblová          27.09.02   – 06.01.  –    Brno

9,60   +1,1   4 H    Beata Hradecká               12.09.06   – 12.09.  –    Brno

/9,67 +3,7   2 F    Lucie Hudečková             30.04.06   – 22.04.  –    Brno/

9,70   +0,4   1 L    Marie Lukášová               14.12.04   – 11.09.  –    Brno

9,71            2        Julie Kuncová                  04.08.06   – 20.01.  –    Brno

9,78 +1,6    2 B    Pavlína Dobešová            23.02.07   – 22.04.  –    Brno

/9,3             3                                                                – 27.05.  –    Brno/

9,79            1        Zuzana Svobodová         03.04.08   – 05.04.  –    Brno

9,80 +0,4    3 L    Hana Špalková                13.10.04   – 11.09.  –    Brno

9,85 0,5      4 H     Tereza Vrátná                  31.03.03   – 28.05.  –    Znojmo

/9,87 +2,3    3 E    Hannah Šocová               08.07.08   – 07.09.  –    Brno/   

9,89            6        Zuzana Zádrapová          12.06.03   – 06.01.  –    Brno

/9,3             3                                                                – 27.05.  –    Brno/

9,98            1        Lucie Havelková             13.04.07   – 05.04.  –    Brno

10,01 +1,1  5 I     Nikola Tešnarová            23.09.06   – 12.09.  –    Brno

10,03          8        Anna Ryšavá                   20.09.02   – 06.01.  –    Brno

10,11          10      Veronika Hartmannová   23.11.04   – 13.01.  –    Brno

/9,77 +4,0   4 C                                                             – 22.04.  –    Brno/

10,11 +0,5   1 CH Kateřina Kleiblová          28.02.08   – 22.04.  –    Brno

/10,11 +4,6  5 D    Alena Galandrová           01.09.04   – 22.04.  –    Brno/

10,15          3 D    Franziska Schmid            01.10.05   – 11.05.  –    Brno

10,16          2 L    Dana Stupková                07.11.06   – 11.09.  –    Brno

10,17          5 E    Adéla Mátlová                09.02.06   – 11.05.  –    Brno

10,19          10      Eliška Kadlíčková           14.01.03   – 06.01.  –    Brno

10,19          11      Veronika Havlátová        07.09.05   – 13.01.  –    Brno

10,20          12      Klára Mazálková             25.03.05   – 13.01.  –    Brno

10,24          3 I     Anna Žižková                  25.03.06   – 12.09.  –    Brno

10,28 +0,5   2 I     Barbora Brožová             14.07.08   – 22.04.  –    Brno

10,30 +1,9  5 O    Anna Kalin                      12.05.05   – 12.09.  –    Brno

10,45 +0,8   4 G    Leona Poláčková             23.12.06   – 07.09.  –    Brno

10,47          12      Barbora Topinková          29.09.07   – 20.01.  –    Brno

10,48          8 D    Clementina Fraňková      22.09.05   – 11.05.  –    Brno

/10,66 +2,2 5 E    Jolana Sedláková            30.12.05   – 22.04.  –    Brno/   

10,74 +1,9  2 J     Vanda Přibylová             15.11.07   – 22.04.  –    Brno

/10,74 +4,4  ms     Sára Melichárková          19.09.06   – 07.09.  –    Brno/

10,5            3        Petra Dobešová               18.07.08   – 27.05.  –    Brno

10,78 +1,2  3 G    Stela Navrátilová             30.06.09   – 22.04.  –    Brno

10,80          13      Katharina Schmid           03.07.03   – 06.01.  –    Brno

10,84          3        Anna Bílková                  03.08.06   – 05.04.  –    Brno

10,85          15      Veronika Zoubková        25.08.05   – 13.01.  –    Brno

/10,87 +3,0  2 C    Leontýna Eliášová           05.02.09   – 22.04.  –    Brno/

10,91          5        Beáta Dokoupilová         28.08.08   – 20.01.  –    Brno

10,7            4        Martina Nováková          15.01.08   – 27.05.  –    Brno

/10,97 +4,4  ms     Nikol Vuová                     06             – 07.09.  –    Brno/

11,01          2        Monika Holá                   17.12.09   – 05.04.  –    Brno

/10,89 +2,7  1 F                                                             – 22.04.  –    Brno/

11,05          20      Libuše Mazálková           21.05.06   – 20.01.  –    Brno

11,09          7        Berenika Bílková             21.04.08   – 20.01.  –    Brno

11,10          8        Berenika Lukášová          13.06.08   – 20.01.  –    Brno

11,13          1        Kateřina Janáčková         09.03.07   – 05.04.  –    Brno

11,14          21      Barbora Coufalová          03.07.07   – 20.01.  –    Brno

/10,79 +2,7  4H                                                             – 22.04.  –    Brno/

11,14          3        Nicole Keprtová              22.02.08   – 05.04.  –    Brno

11,14          2        Viktorie Ryšavá              07             – 05.04.  –    Brno

10,15 +4,4  ms     Anna Kavalcová              23.05.06   – 07.09.  –    Brno/

/11,21 +2,7  1 D    Tereza Melicharová         17.04.08   – 22.04.  –    Brno/

11,26 +1,8  1 H    Melánie Moravec             04.03.08   – 22.04.  –    Brno

11,36          1        Leontýna Hladká            25.01.10   – 20.01.  –    Brno

11,40          2        Zita Bienertová               03.07.07   – 05.04.  –    Brno

11,45          22      Amálie Racková              10.09.06   – 20.01.  –    Brno

/11,25 +5,7  6 C                                                             – 22.04.  –    Brno/

11,3            č        Ema Zatloukalová           05.03.10   – 26.10.  –    Brno

11,65          13      Julie Zachovalová            11.02.09   – 20.01.  –    Brno

11,81          3        Anna Krmíčková             10             – 20.01.  –    Brno

12,04          5        Romana Svobodová        17.02.10   – 05.04.  –    Brno

12,0            6        Veronika Dobešová         09.06.11   – 27.05.  –    Brno

12,26 +1,2  5 G    Klára Sachsová                17.02.10   – 22.04.  –    Brno

12,44          2        Eliška Jelínková               06.09.07   – 05.04.  –    Brno

12,3            9        Žofie Baťa                       27.03.11   – 27.05.  –    Brno

č        Anna Musilová                14.07.09   – 26.10.  –    Brno

12,62          19      Šárka Skorkovská            16.05.08   – 20.01.  –    Brno

/12,68 +2,7  5 D    Petra Lachová                 08.02.10   – 22.04.  –    Brno/

12,74          4        Sylvie Brabcová              15.05.08   – 05.04.  –    Brno

12,77          5        Tereza Kozumplíková     07             – 05.04.  –    Brno

12,86          20      Klára Žižková                  13.06.09   – 20.01.  –    Brno

12,88          6        Denisa Topinková           19.03.10   – 20.01.  –    Brno

13,01          5        Ema Burešová                 02.10.09   – 05.04.  –    Brno

13,18          4        Anežka Okáčová             26.09.07 –  05.04.  –    Brno

13,0            č        Iva Musilová                   28.10.11 –  26.10.  –    Brno

13,30          8        Linda Luklová                 17.01.11   – 20.01.  –    Brno

13,69          10      Nikol Zedníčková           25.09.10   – 20.01.  –    Brno

/13,75 +3,8 5 E    Zita Bienertová                03.07.07   – 22.04.  –    Brno/

13,9            12      Sára Zatloukalová           13             – 27.05.  –    Brno

14,8            č        Emma Hájková                02.06.11   – 26.10.  –    Brno

15,35          4        Sarah Dvořáková             26.07.12   – 11.04.  –    Brno

16,07          6        Berenika Lukášová          13.06.08   – 05.04.  –    Brno

16,08          5        Simona Kuglerová           01.12.12   – 11.04.  –    Brno

16,74          6        Eliška Svobodová           07             – 05.04.  –    Brno

100 m

15,48 +0,3  2 B    Pavlína Dobešová            23.02.07   – 31.07.  –    Brno

16,45 +0,3  3 B    Barbora Topinková          29.09.07   – 31.07.  –    Brno

18,72 +0,3  4 B    Petra Dobešová               18.07.08   – 31.07.  –    Brno

19,00          1        Leontýna Hladká            25.01.10   – 11.04.  –    Brno

19,41          3        Marie Anna Mazurová    12.02.11   – 11.04.  –    Brno

19,83          7        Ema Zatloukalová           05.03.10   – 11.04.  –    Brno

19,87 +0,2  3 A    Veronika Dobešová         09.06.11   – 31.07.  –    Brno

20,00 +0,2  4 A    Denisa Topinková           19.03.10   – 11.04.  –    Brno

20,12          9        Klára Sachsová                17.02.10   – 11.04.  –    Brno

21,43          17      Linda Luklová                 17.01.11   – 11.04.  –    Brno

21,70          20      Petra Lachová                 08.02.10   – 11.04.  –    Brno

21,88          21      Žofie Baťa                       27.03.11   – 11.04.  –    Brno

23,42          28      Nikol Zedníčková           25.09.10   – 11.04.  –    Brno

 

150 m

20,42 -0,2   1 H    Viktorie Kalovská           04.08.02   – 14.05.  –    Břeclav

20,64          1 F    Helena Vacková              19.07.02   – 04.06.  –    Znojmo

21,01 -0,1   1 B    Barbora Alexová             26.07.04   – 14.05.  –    Břeclav

21,24          2 F    Adéla Salomonová          03             – 04.06.  –    Znojmo

21,32          3 F    Karolína Petrová             22.01.02   – 04.06.  –    Znojmo

21,54         3 C    Eliška Pelíšková              05.09.04   – 21.05.  –    Znojmo

22,12 +0,0  4 E    Lucie Štůsková                17.11.03   – 14.05.  –    Břeclav

22,35          8        Klára Bílková                  17.05.05   – 04.05.  –    Brno

22,82          2 B    Radka Kučerová             24.02.04   – 08.01.  –    Ostrava

23,21          1 D    Lucia Juríková                 15.09.06   – 21.09.  –    Znojmo

23,59 +0,1  4 CH Zuzana Smejkalová         22.07.03   – 14.05.  –    Břeclav

23,61          4 G    Sarah Kalčíková              27.06.02   – 08.01.  –    Ostrava

23,69          3 C    Agáta Andělová              20.07.06   – 24.07.  –    Brno

23,79          1 D    Barbora Vedralová          05.04.05   – 11.05.  –    Brno

23,88 +0,0   3 F    Anna Vařeková               16.08.03   – 10.09.  –    Břeclav

24,15          5 C    Marie Lukášová               14.12.04   – 11.05.  –    Brno

24,89          31      Marie Lukášková             14.12.04   – 04.05.  –    Brno

25,03          5 F    Hannah Šocová               08.07.08   – 11.05.  –    Brno

25,72          6 E    Franziska Schmid            01.10.05   – 11.05.  –    Brno

25,76          38      Anna Kavalcová              23.05.06   – 04.05.  –    Brno

25,85          3 G    Nikola Tešnarová            23.09.06   – 11.05.  –    Brno

25,85          2 D    Barbora Topinková          29.09.07   – 24.07.  –    Brno

26,55          42      Adéla Mátlová                09.02.06   – 04.05.  –    Brno

26,71          43      Jolana Sedláková             30.12.05   – 04.05.  –    Brno

31,89          3 D    Denisa Topinková           19.03.10   – 24.07.  –    Brno

200 m

34,39          12      Barbora Topinková          29.09.07   – 17.07.  –    Brno

35,74          4        Kateřina Kleiblová          28.02.08   – 11.04.  –    Brno

38,73          19      Monika Holá                   17.12.09   – 11.04.  –    Brno

39,07          20      Petra Dobešová               18.07.08   – 11.04.  –    Brno

39,55          15      Martina Nováková          15.01.08   – 17.07.  –    Brno

39,56          24      Stela Navrátilová             30.06.09   – 11.04.  –    Brno

40,17          25      Leontýna Eliášová           05.02.09   – 11.04.  –    Brno

40,55          28      Tereza Melicharová         17.04.08   – 11.04.  –    Brno

41,01          30      Melánie Moravec             04.03.08   – 11.04.  –    Brno

41,5            1        Leontýna Hladká            25.01.10   – 20.01.  –    Brno

42,35          33      Barbora Dostalíková       27.10.09   – 11.04.  –    Brno

42,48          35      Bára Neveselá                 26.01.09   – 11.04.  –    Brno

42,57          37      Nicole Keprtová              22.02.08   – 11.04.  –    Brno

43,19          44      Daniela Janíčková           20.02.09   – 11.04.  –    Brno

44,7            2        Anna Krmíčková             10             – 20.01.  –    Brno

45,07          17      Denisa Topinková           19.03.10   – 17.07.  –    Brno

47,6            5        Linda Luklová                 17.01.11   – 20.01.  –    Brno

48,2            7        Veronika Dobešová         09.06.11   – 20.01.  –    Brno

300 m

43,97          1 F    Veronika Radová            17.09.02   – 29.04.  –    Hodonín

45,36          1C     Barbora Alexová             26.07.04   – 14.05.  –    Břeclav

47,10          3 C    Kristýna Petrová             22.01.02   – 14.05.  –    Břeclav

47,15          2 I     Lucie Štůsková                17.11.03   – 13.09.  –    Brno

47,84          4 H   Karolína Kleiblová          27.09.02   – 13.09.  –    Brno

48,68          2 D   Viktorie Vrablíková        16.07.03   – 10.09.  –    Břeclav

48,83          4 C    Karolína Petrová             22.01.02   – 11.02.  –    Ostrava

49,56          2 F    Zuzana Smejkalová         22.07.03   – 28.05.  –    Znojmo

51,05          4 G   Klára Bílková                  17.05.05   – 01.10.  –    Hranice

51,53          7 H   Anna Ryšavá                   20.09.02   – 13.09.  –    Brno

52,07          4 D   Barbora Názlerová          31.08.02   – 10.09.  –    Břeclav

52,77          3 F    Zuzana Zádrapová          12.06.03   – 29.04.  –    Hodonín

53,13          3 G   Hana Špalková                13.10.04   – 07.09.  –    Brno

53,93          11     Lucia Juríková                 15.09.06   – 11.04.  –    Brno

53,96          5 D   Katharina Schmid           03.07.03   – 04.06.  –    Znojmo

54,07          25     Josefína Melicharová       18.02.04   – 08.06.  –    Blansko

54,48          13     Agáta Andělová              20.07.06   – 11.04.  –    Brno

54,49          28     Marie Lukášová               14.12.04   – 08.06.  –    Blansko

54,82          29     Veronika Hartmannová   23.11.04   – 08.06.  –    Blansko

55,34          16     Beata Hradecká               12.09.06   – 11.04.  –    Brno

55,38          17     Pavlína Dobešová            23.02.07   – 11.04.  –    Brno

57,93          3 A   Barbora Topinková          29.09.07   – 24.07.  –    Brno

58,27          6 L    Tereza Vrátná                  31.03.03   – 13.09.  –    Brno

59,02          3 D   Jolana Sedláková             30.12.05   – 22.04.  –    Brno

59,64          29     Barbora Coufalová          03.07.07   – 11.04.  –    Brno

59,65          1 E    Nikola Tešnarová            23.09.06   – 07.09.  –    Brno

1:00,41       35     Tereza Prokopová            31.08.07   – 11.04.  –    Brno

1:01,16       39     Adéla Mátlová                09.02.06   – 11.04.  –    Brno

1:01,60       41     Vanda Přibylová             15.11.07   – 11.04.  –    Brno

1:02,50       4 F    Leona Poláčková             23.12.06   – 07.09.  –    Brno

1:06,82       2 E    Amálie Racková              10.09.06   – 07.09.  –    Brno

1:08,58       3 E    Sára Melichárková           19.09.06   – 07.09.  –    Brno

1:12,66       4 E    Nikol Vuová                    06             – 07.09.  –    Brno

400 m

1:17,2         1       Pavlína Dobešová            23.02.07   – 27.05.  –    Brno

1:22,31       4 B    Barbora Topinková          29.09.07   – 07.08.  –    Brno

1:26,9         1       Ema Valentina Klaková  08             – 27.05.  –    Brno

1:27,7         2       Martina Nováková          15.01.08   – 27.05.  –    Brno

4       Dana Stupková                07.11.06   – 27.05.  –    Brno

1:32,4       4      Berenika Bílková             21.04.08   – 20.01.  –    Brno

1:33,4         4       Petra Dobešová               18.07.08   – 27.05.  –    Brno

1:37,2         6       Beáta Dokoupilová         28.08.08   – 20.01.  –    Brno

1:39,6         8       Stela Navrátilová             30.06.09   – 20.01.  –    Brno

1:41,81       3 A   Denisa Topinková           19.03.10   – 07.08.  –    Brno

1:43,1         10     Klára Žižková                  13.06.09   – 20.01.  –    Brno

1:43,9         12     Julie Zachovalová            11.02.09   – 20.01.  –    Brno

1:45,4         13     Nicole Keprtová              22.02.08   – 20.01.  –    Brno

500 m

1:37,62       1       Barbora Alexová             26.07.04   – 20.04.  –    Brno

1:41,02       1       Lucie Hudečková            30.04.06   – 20.04.  –    Brno

1:44,01       2       Eliška Pelíšková              05.09.04   – 20.04.  –    Brno

1:45,11       5       Pavlína Dobešová            23.02.07   – 14.08.  –    Brno

1:46,36       2       Marie Lukášová               14.12.04   – 20.04.  –    Brno

1:47,09       1       Anna Vařeková               16.08.03   – 20.04.  –    Brno

1:48,55       3       Jolana Sedláková             30.12.05   – 20.04.  –    Brno

1:48,58       1       Lucia Juríková                 15.09.06   – 21.10.  –    Brno

1:51,40       4       Veronika Zoubková        25.08.05   – 20.04.  –    Brno

1:57,61       4       Barbora Topinková          29.09.07   – 20.04.  –    Brno

1:59,98       2       Zuzana Smejkalová         22.07.03   – 20.04.  –    Brno

2:02,03       5       Barbora Coufalová          03.07.07   – 20.04.  –    Brno

2:04,36       1       Martina Nováková          15.01.08   – 20.04.  –    Brno

2:06,20       11     Petra Dobešová               18.07.08   – 14.08.  –    Brno

2:10,53       2       Bára Neveselá                 26.01.09   – 20.04.  –    Brno

2:10,54       3       Leontýna Hladká            25.01.10   – 20.04.  –    Brno

2:10,64       4       Melánie Moravec             04.03.08   – 20.04.  –    Brno

2:15,43       5       Ema Zatloukalová           05.03.10   – 20.04.  –    Brno

2:20,49       6       Aneta Zavřelová              10             – 20.04.  –    Brno

2:22,92       7       Amálie Vyhnánková       10             – 20.04.  –    Brno

2:30,13       8       Barbora Dostálová          09             – 20.04.  –    Brno

2:33,41       9       Denisa Topinková           19.03.10   – 20.04.  –    Brno

2:36,40       10     Tereza Malovaná             08             – 20.04.  –    Brno

2:47,78       11     Jolana kačírková              09             – 20.04.  –    Brno

600 m

1:47,98       1 A   Lucie Hudečková            30.04.06   – 13.09.  –    Brno

1:54,45       5       Lucie Štůsková                17.11.03   – 16.05.  –    Brno

2:08,2         1       Veronika Ročková          22.06.04   – 13.01.  –    Brno

2:10,3         2       Veronika Havlátová        07.09.05   – 13.01.  –    Brno

2:13,1         4       Barbora Honusová          06.01.05   – 13.01.  –    Brno

2:13,28       9 D   Anna Bílková                  03.08.06   – 13.09.  –    Brno

2:13,70       5 A   Pavlína Dobešová            23.02.07   – 22.04.  –    Brno

2:14,26       7       Barbora Topinková          29.09.07   – 17.07.  –    Brno

2:14,52       14 B  Beata Hradecká               12.09.06   – 13.09.  –    Brno

2:16,9         5       Barbora Alexová             26.07.04   – 13.01.  –    Brno

2:19,47       6       Andrea Němcová            25.03.05   – 13.01.  –    Brno

2:19,75       12 D Dana Stupková                07.11.06   – 13.09.  –    Brno

2:19,94       9       Martina Nováková          15.01.08   – 17.07.  –    Brno

2:23,1         7       Veronika Hartmannová   23.11.04   – 13.01.  –    Brno

2:23,78       3 D   Barbora Coufalová          03.07.07   – 22.04.  –    Brno

2:24,7         7       Libuše Mazálková           21.05.06   – 20.01.  –    Brno

2:24,71       4 B    Tereza Melicharová         17.04.08   – 22.04.  –    Brno

2:25,9         8       Julie Kuncová                  04.08.06   – 20.01.  –    Brno

2:26,2         9       Adéla Mátlová                09.02.06   – 20.01.  –    Brno

2:26,40       2 C    Monika Holá                   17.12.09   – 22.04.  –    Brno

2:28,93       7       Stela Navrátilová             30.06.09   – 22.04.  –    Brno

2:28,96       5 C    Viktorie Ryšavá              07             – 22.04.  –    Brno

2:29,1         8       Veronika Zoubková        25.08.05   – 13.01.  –    Brno

2:29,5         9       Klára Mazálková             25.03.05   – 13.01.  –    Brno

2:30,6         10     Marie Lukášová               14.12.04   – 13.01.  –    Brno

2:33,3         12     Nikola Tešnarová            23.09.06   – 20.01.  –    Brno

2:35,42       4 C    Ema Zatloukalová           05.03.10   – 22.04.  –    Brno

2:39,2         16     Amálie Racková              10.09.06   – 20.01.  –    Brno

2:39,47       6 C    Leontýna Eliášová           05.02.09   – 22.04.  –    Brno

2:41,70       8 A   Melánie Moravec             04.03.08   – 22.04.  –    Brno

2:51,0         č        Denisa Topinková           19.03.10   – 26.10.  –    Brno

2:59,2         č        Sára Zatloukalová           13             – 26.10.  –    Brno

3:02,5         č        Anna Musilová                14.07.09   – 26.10.  –    Brno

3:09,7         č        Iva Musilová                   28.10.11   – 26.10.  –    Brno

4:25,0         č        Emma Hájková                02.06.11   – 26.10.  –    Brno

800 m

2:28,76       5       Veronika Radová            17.09.02   – 14.05.  –    Břeclav

2:36,15       4 A   Lucie Hudečková            30.04.06   – 11.05.  –    Brno

2:40,06       4       Karolína Kleiblová          27.09.02   – 22.04.  –    Brno

2:40,09       10     Lucie Štůsková                17.11.03   – 14.05.  –    Břeclav

2:43,08       3 B    Anna Ryšavá                   20.09.02   – 28.05.  –    Znojmo

2:44,61       5       Zuzana Zádrapová          12.06.03   – 22.04.  –    Brno

2:46,68       5       Veronika Ročková          22.06.04   – 08.06.  –    Blansko

2:47,45       3 C    Barbora Alexová             26.07.04   – 04.05.  –    Brno

2:47,62       8 B    Zuzana Smejkalová         22.07.03   – 04.06.  –    Znojmo

2:56,36       6 D   Hana Špalková                13.10.04   – 13.09.  –    Brno

2:56,62       3       Kristýna Petrová             22.01.02   – 31.05.  –    Břeclav

2:56,81       12     Katharina Schmid           03.07.03   – 16.05.  –    Brno

2:59,86       6 A   Pavlína Dobešová            23.02.07   – 31.07.  –    Brno

3:02,55       ms     Clementina Fraňková      22.09.05   – 07.09.  –    Brno

3:04,64       3 A   Žaneta Zádrapová           24.11.07   – 07.09.  –    Brno

3:10,03       9 B    Dana Stupková                07.11.06   – 11.05.  –    Brno

3:10,53       6 A   Anna Kavalcová              23.05.06   – 07.09.  –    Brno

3:10,60       10 B  Jolana Sedláková             30.12.05   – 11.05.  –    Brno

3:18,31       10     Adéla Mátlová                09.02.06   – 04.05.  –    Brno

3:20,39       7 A   Barbora Topinková          29.09.07   – 31.07.  –    Brno

3:21,62       15     Leona Poláčková             23.12.06   – 08.06.  –    Blansko

3:33,77       8 A   Petra Dobešová               18.07.08   – 31.07.  –    Brno

1 000 m

3:38,7         1       Zuzana Zádrapová          12.06.03   – 27.05.  –    Brno

3:40,9         2       Viktorie Kalovská           04.08.02   – 27.05.  –    Brno

1 500 m

5:16,15       9 A   Zuzana Zádrapová          12.06.03   – 13.09.  –    Brno

5:24,00       4       Karolína Kleiblová          27.09.02   – 14.05.  –    Břeclav

5:41,46       7       Lucie Štůsková                17.11.03   – 04.06.  –    Znojmo

5:47,93       16     Anna Ryšavá                   20.09.02   – 12.09.  –    Brno

6:12,74       16 B  Zuzana Smejkalová         22.07.03   – 13.09.  –    Brno

60 m překážek

10,70          1 C    Radka Kučerová             24.02.04   – 04.05.  –    Brno

12,18          3 A   Agáta Andělová              20.07.06   – 04.05.  –    Brno

13,40          1 D   Andrea Němcová            25.03.05   – 04.05.  –    Brno

14,40          3 D   Franziska Schmid            01.10.05   – 04.05.  –    Brno

100 m překážek

17,68 +0,2  1 B    Viktorie Kalovská           04.08.02   – 14.05.  –    Břeclav

18,80          5 C    Michaela Skoumalová     16.02.03   – 04.06.  –    Znojmo

/20,18 +2,13 B    Zuzana Navrátilová         03.09.03   – 22.04.  –    Brno/

100 m překážek

34,92          2 F    Michaela Skoumalová     16.02.03   – 04.06.  –    Znojmo

Dálka

488             2       Radka Kučerová             24.02.04   – 14.05.  –    Břeclav

445             1        Kristýna Petrová             22.01.02   – 31.05.  –    Břeclav

433             10      Eliška Pelíšková              05.09.04   – 14.05.  –    Břeclav

417             12     Sarah Kalčíková              27.06.02   – 11.02.  –    Ostrava

416             1       Viktorie Kalovská           04.08.02   – 27.05.  –    Brno

415             8       Anita Gorani                   18.10.04   – 11.02.  –    Ostrava

414             3       Barbora Honusová          06.01.05   – 13.01.  –    Brno

3 D   Veronika Ročková          22.06.04   – 12.09.  –    Brno

411             1       Agáta Andělová              20.07.06   – 22.04.  –    Brno

407             9       Tereza Všianská              24.01.03   – 08.01.  –    Ostrava

403             17      Eliška Kadlíčková           14.01.03   – 28.05.  –    Znojmo

395             2        Lucie Hudečková            30.04.06   – 22.04.  –    Brno

22      Anna Vařeková               16.08.03   – 29.04.  –    Hodonín

Veronika Hartmannová   23.11.04   – 11.05.  –    Brno

394             2        Lucie Štůsková                17.11.03   – 06.01.  –    Brno

380             7        Pavlína Dobešová            23.02.07   – 22.04.  –    Brno

Andrea Němcová            25.03.05   – 11.05.  –    Brno

379             15      Lucia Juríková                 15.09.06   – 07.09.  –    Brno

375             28      Zuzana Smejkalová         22.07.03   – 28.05.  –    Znojmo

373             13 D  Marie Lukášová               14.12.04   – 12.09.  –    Brno

355                       Nikola Tešnarová            23.09.06   – 11.05.  –    Brno

350             3        Zuzana Zádrapová          12.06.03   – 27.05.  –    Brno

345             7        Anna Ryšavá                   20.09.02   – 06.01.  –    Brno

343             3        Julie Kuncová                  04.08.06   – 20.01.  –    Brno

340             9        Klára Mazálková             25.03.05   – 13.01.  –    Brno

337             9        Karolína Kleiblová          27.09.02   – 06.01.  –    Brno

339             28      Clementina Fraňková      22.09.05   – 14.05.  –    Břeclav

329             7        Adéla Mátlová                09.02.06   – 20.01.  –    Brno

23      Hannah Šocová               08.07.08   – 11.05.  –    Brno

328             1        Kateřina Kleiblová          28.02.08   – 20.05.  –    Brno

326             24      Katharina Schmid           03.07.03   – 07.09.  –    Brno

325             10      Dana Stupková                07.11.06   – 27.05.  –    Brno

322             10      Beata Hradecká               12.09.06   – 20.01.  –    Brno

316             26      Jolana Sedláková             30.12.05   – 11.05.  –    Brno

311             31      Alena Galandrová           01.09.04   – 22.04.  –    Brno

308             2        Barbora Brožová             14.07.08   – 27.05.  –    Brno

307             30      Anna Bílková                  03.08.06   – 22.04.  –    Brno

305             10      Tereza Vrátná                  31.03.03   – 06.01.  –    Brno

304             15      Libuše Mazálková           21.05.06   – 20.01.  –    Brno

302             ms     Amálie Racková              10.09.06   – 07.09.  –    Brno

299             10      Veronika Zoubková        25.08.05   – 13.01.  –    Brno

292             3        Petra Dobešová               18.07.08   – 27.05.  –    Brno

291             13      Melánie Moravec             04.03.08   – 22.04.  –    Brno

288             5        Martina Nováková          15.01.08   – 27.05.  –    Brno

284             17      Leontýna Eliášová           05.02.09   – 22.04.  –    Brno

16 D  Anna Žižková                  25.03.06   – 11.09.  –    Brno

282             č        Ema Zatloukalová           05.03.10   – 26.10.  –    Brno

281             12      Veronika Havlátová        07.09.05   – 13.01.  –    Brno

277             13      Anna Kalin                      12.05.05   – 13.01.  –    Brno

20      Vanda Přibylová             15.11.07   – 22.04.  –    Brno

21      Monika Holá                   17.12.09   – 22.04.  –    Brno

264             1        Leontýna Hladká            25.01.10   – 20.01.  –    Brno

263             6        Berenika Bílková             21.04.08   – 20.01.  –    Brno

260             30      Stela Navrátilová             30.06.09   – 22.04.  –    Brno

249             8        Klára Žižková                  13.06.09   – 20.01.  –    Brno

248             21      Barbora Coufalová          03.07.07   – 20.01.  –    Brno

244             40      Zita Bienertová               03.07.07   – 22.04.  –    Brno

241             9        Julie Zachovalová            11.02.09   – 20.01.  –    Brno

10      Berenika Lukášová          13.06.08   – 20.01.  –    Brno

239             č        Anna Musilová                14.07.09   – 26.10.  –    Brno

237             13      Beáta Dokoupilová         28.08.08   – 20.01.  –    Brno

235             č        Iva Musilová                   28.10.11   – 26.10.  –    Brno

230             č        Denisa Topinková           19.03.10   – 26.10.  –    Brno

225             21      Veronika Dobešová         09.06.11   – 14.08.  –    Brno

220             4        Nikol Zedníčková           25.09.10   – 20.01.  –    Brno

215             15      Nicole Keprtová              22.02.08   – 20.01.  –    Brno

212             6        Linda Luklová                 17.01.11   – 20.01.  –    Brno

196             20      Šárka Skorkovská            08             – 20.01.  –    Brno

190             11      Žofie Baťa                       27.03.11   – 27.05.  –    Brno

185             č        Emma Hájková                02.06.11   – 26.10.  –    Brno

175             42      Petra Lachová                 08.02.10   – 22.04.  –    Brno

170             č        Sára Zatloukalová           13             – 26.10.  –    Brno

Výška

145             3       Radka Kučerová             24.02.04   – 03.02.  –    Ostrava

7       Veronika Radová            17.09.02   – 28.05.  –    Znojmo

132             7       Anita Gorani                   18.10.04   – 08.02.  –    Brno

9       Lucie Štůsková                17.11.03   – 31.05.  –    Břeclav

127             13     Sarah Kalčíková              27.06.02   – 08.02.  –    Brno

15     Karolína Petrová             22.01.02   – 16.05.  –    Brno

124             4       Adriana Miškovičová      07.04.04   – 09.05.  –    Brno

123             17     Anna Ryšavá                   20.09.02   – 16.05.  –    Brno

9 A   Nikola Tešnarová            23.09.06   – 12.09.  –    Brno

120             5       Agáta Andělová              20.07.06   – 24.07.  –    Brno

113             20     Amálie Racková              10.09.06   – 08.06.  –    Blansko

11 A Beata Hradecká               12.09.06   – 12.09.  –    Brno

104             20     Hanah Šosová                 08             – 04.05.  –    Brno

8       Tereza Vrátná                  31.03.03   – 09.05.  –    Brno

Tyč

260             2       Viktorie Kalovská           04.08.02   – 22.04.  –   Brno-klub. rekord

Koule 2 kg

10,67          1       Anita Gorani                   18.10.04   – 22.04.  –    Brno

9,67            3       Josefína Melicharová       18.02.04   – 11.05.  –    Brno

9,27            5       Veronika Hartmannová   23.11.04   – 11.05.  –    Brno

7,00            11     Hana Špalková                13.10.04   – 07.09.  –    Brno

5,98            15     Anna Žižková                  25.03.06   – 07.09.  –    Brno

5,12            6       Pavlína Dobešová            23.02.07   – 31.07.  –    Brno

4,99            11     Anna Kalin                      12.05.05   – 22.04.  –    Brno

4,58            č        Anna Bílková                  03.08.06   – 26.10.  –    Brno

4,45            č        Ema Zatloukalová           05.03.10   – 26.10.  –    Brno

4,10            č        Anna Musilová                14.07.09   – 26.10.  –    Brno

3,10            č        Denisa Topinková           19.03.10   – 26.10.  –    Brno

3,00            č        Iva Musilová                   28.10.11   – 26.10.  –    Brno

2,55            č        Emma Hájková                02.06.11   – 26.10.  –    Brno

2,50            č        Sára Zatloukalová           13             – 26.10.  –    Brno

2,38            č        Martina Nováková          15.01.08   – 26.10.  –    Brno

Koule 3 kg

8,93            12      Kristýna Petrová             22.01.02   – 12.09.  –    Brno

7,93            13      Anita Gorani                   18.10.04   – 04.06.  –    Znojmo

7,33            15      Michaela Sofia Mjartanová 28.07.02   – 10.09.  –    Břeclav

7,29            16      Sarah Kalčíková              27.06.02   – 28.05.  –    Znojmo

6,88            19      Anna Vařeková               16.08.03   – 10.09.  –    Břeclav

6,35            15      Karolína Petrová             22.01.02   – 31.05.  –    Břeclav

5,95            2        Viktorie Kalovská           04.08.02   – 27.05.  –    Brno

4,92            5        Tereza Vrátná                  31.03.03   – 22.04.  –    Brno

Oštěp 400 g

32,17          3        Josefína Melicharová       18.02.04   – 01.10.  –    Hranice-klub. rekord

14,92          8        Veronika Hartmannová   23.11.04   – 21.09.  –    Znojmo

10,69          27      Tereza Vrátná                  31.03.03   – 10.09.  –    Břeclav

10,64          13      Anita Gorani                   18.10.04   – 08.06.  –    Blansko

Oštěp 500 g

26,25          1        Josefína Melicharová       18.02.04   – 21.06.  –    Brno

10,74          33      Tereza Vrátná                  31.03.03   – 13.09.  –    Brno

Kriketový míček

45,97          3        Kristýna Petrová             22.01.02   – 31.05.  –    Břeclav

43,07          2 B    Josefína Melicharová       18.02.04   – 12.09.  –    Brno

42,05          17      Eliška Pelíšková              05.09.04   – 01.10.  –    Hranice

40,64          4 A    Lucie Hudečková            30.04.06   – 12.09.  –    Brno

37,22          2        Veronika Hartmannová   23.11.04   – 04.05.  –    Brno

35,86          6        Sarah Kalčíková              27.06.02   – 31.05.  –    Břeclav

34,80          1        Adriana Miškovičová      07.04.04   – 09.05.  –    Brno

31,10          10      Anita Gorani                   18.10.04   – 04.05.  –    Brno

26,94          27 A  Hana Špalková                13.10.04   – 12.09.  –    Brno

26,48          16      Franziska Schmid            01.10.05   – 04.05.  –    Brno

23,63          13      Clementina Fraňková      22.09.05   – 14.05.  –    Břeclav

22,10          27 A  Anna Žižková                  25.03.06   – 12.09.  –    Brno

20,20          8        Nikola Tešnarová            23.09.06   – 27.05.  –    Brno

19,86          5        Lucia Juríková                 15.09.06   – 23.04.  –    Brno

18,58          7        Agáta Andělová              20.07.06   – 23.04.  –    Brno

16,00          2        Kateřina Kleiblová          28.02.08   – 27.05.  –    Brno

15,61          24      Jolana Sedláková             30.12.05   – 04.05.  –    Brno

14,70          13      Dana Stupková                07.11.06   – 27.05.  –    Brno

14,20          4        Barbora Brožová             14.07.08   – 27.05.  –    Brno

12,70          5        Petra Dobešová               18.07.08   – 27.05.  –    Brno

5,90            11      Sára Zatloukalová           13             – 27.05.  –    Brno

5,30            12      Veronika Dobešová         09.06.11   – 27.05.  –    Brno

3 000 m chůze – dráha

21:32,67     7        Josefína Melicharová       18.02.04   – 04.06.  –    Znojmo

Štafeta 4 x 60 m

33,58          1 A   Gorani-Kučerová-Pelíšková-Alexová –           14.05.         –   Břeclav

33,90          3       Alexová-Gorani-Kučerová-Ročková             –    08.06.    –   Blansko

34,26          2 D   Gorani-Kučerová-Melicharová-Pelíšková      –    01.10.    –   Hranice

34,56          4 B    Ročková-Špalková-Hradecká-Hudečková    –    13.09.    –   Brno

34,89          5 A   Zádrapová-Ryšavá-Kleiblová-Radová          –    14.05.    –   Břeclav

35,00          4 B    Kleiblová-Radová-Ryšavá-Zádrapová          –    29.04.    –   Hodonín

35,48          5 C    Schmid-Skoumalová-Smejkalová-Vacková   –    04.06.    –   Znojmo

35,80          8 D   Štůsková-Kleiblová-Ryšavá-Zádrapová        –    13.09.    –   Brno

36,43                   Petrová-Štůsková-Smejkalová-Schmid          –    14.05.    –   Břeclav

36,78          5 A   Kliblová-Ryšavá-Schmid-Zádrapová –           10.09.         –   Břeclav

36,82          4 B    Kleiblová-Ryšavá-Vrátná-Zídrapová             –    28.05.    –   Znojmo

37,13          8       Hudečková-Juríková-Andělová-Bílková K.  –    04.05.    –   Brno

37,28          3 B    Melicharová-Hartmannová-Fraňková-Schmid     –             14.05. –           Břeclav

37,47          5 A   Andělová-Hudečková-Juríková-Ročková     –    21.09.    –   Znojmo

38,78          4 B    Mátlová-Schmid-Stupková-Vedralová          –    07.09.    –   Brno

39,56          12     Lukášová-Sedláková-Schmid F.-Mátlová     –    04.05.    –   Brno

42,38          12     Lukášová-Melichárková-Poláčková-Racková –    08.06.    –   Blansko

42,54          4 A   Melichárková-Koláčková-Kavalcová-Vuová 07.09.         –   Brno

Štafeta 4 x 60 m – smíšená /ACMS+TJ Sokol Přísnotice+ŠAK Židlochovice/

33,15          1 A   FurchováHolešínská-Petrová Ka+Kr            –    29.04.    –   Hodonín

37,97          11     Hartmannová-Melicharová-Sigmundová-Tešnarová    – 08.06.  –   Blansko

Štafeta 4 x 60 m – smíšená /ACMS+TJ Sokol Přísnotice/

33,31          2       Gorani-Kučerová-Lorenzová-Alexová          –    11.05.    –   Brno

33,61          2 C    Furchová-Petrová-Radová-Vařeková –           28.05.         –   Znojmo

33,62          2 B    Furchová-Petrová-Radová-Štůsková             –    10.09.    –   Břeclav

33,89          1 A   Špalková-LorenzováSommerováHájková   –    047.09.  –   Brno

Štafeta 4 x 200 m

2:03,94       10     Kalčíková-Petrová Ka-Kr.-Štůsková – 03.02.  –    Ostrava

2:06,08       9       Gorani-Hartmannová-Kučerová-Pelíšková –           03.02.        –           Ostrava

Štafeta 4 x 300 m

3:19,28       3 B    Gorani-Petrová-Petrová-Štůsková   – 04.06.  –    Znojmo

Výkony hostujících závodníků a cizinců startujících za družstva AC Moravská Slavia Brno, spolek, mužů, žen, juniorek, dorostenců, staršího a mladšího žactva

ŽENY

200 m

28,46 +0,1  3 C    Lenka Suráková              24.07.90   – 02.07.  –    Břeclav-AHA Vyškov

400 m

1:04,52       8 A   Lenka Suráková              24.07.90   – 13.05.  –    Uherské Hradiště-AHA Vyškov

800 m

2:26,76       3       Lenka Suráková              24.07.90   – 02.07.  –    Břeclav-AHA Vyškov

1 500 m

5:08,30       10     Patrícia Puklová               01.06.86   – 01.07.  –    Uherské Hradiště-AK Steeple Poprad

3 000 m

10:54,44     4       Patrícia Puklová               01.06.86   – 01.07.  –    Uherské Hradiště-AK Steeple Poprad

5 000 m

18:56,50     3       Patrícia Puklová               01.06.86   – 13.05.  –    Olomouc-AK Steeple Poprad

100 m překážek

14,78 -0,5   1       Monika Baňovičová        28.08.95   – 13.05.  –    Olomouc-AK Slávia UK Bratislava

17,36 -0,2   4 A   Denisa Hubáčková          14.08.96   – 02.07.  –    Břeclav-AHA Vyškov

400 m překážek

1:12,78       2 A    Denisa Hubáčková          14.08.96   – 27.08.  –    Břeclav-AHA Vyškov

Tyč

315             4       Soňa Krajňáková             14.12.96   – 03.06.  –    Třinec-Akademik TU Košice

280             2          Denisa Hubáčková          14.08.96   – 02.07.  –    Břeclav-AHA Vyškov

Dálka

560                2          Monika Baňovičová       28.08.95   – 03.06.  –    Třinec-AK Slávia UK Bratislava

JUNIORKY /18-19 let/

100 m

13,38 -1,1     2 B     Lenka Täuberová             10.02.98   – 01.07.  –    Uh. Hradiště-AK Olymp Brno

   200 m 

27,09 +1,3   6 B    Anna Výletová                17.02.99   – 13.05.  –    Olomouc-AK Olymp Brno

400 m    

59,64             6 A   Anna Výletová                17.02.99   – 13.05.  –    Olomouc-AK Olymp Brno

Dálka

499             12     Lenka Täuberová             10.02.98   – 03.06.  –    Třinec-AK Olymp Brno

DOROSTENKY /16-17 let/

100 m

13,21 +1,3   4 B     Lenka Burianová             21.06.00   – 13.05.  –    Olomouc-AK Olymp Brno

200 m

30,20   -0,2  4 D   Martina Opálková           20.06.00   – 02.07.  –    Břeclav-TJ Oslavany

1 500 m 

5:01,52       7       Adéla Koláčková             11.07.01   – 13.05.  –    Olomouc-AK Olymp Brno

5:27,49       3       Martina Opálková            20.06.00   – 02.07.  –    Břeclav-TJ Oslavany

5 000 m

19:24,14     3      Adéla Koláčková             11.07.01   – 26.08.  –    Břeclav-AK Olymp Brno

Dálka

478             17     Lenka Burianová             21.06.00   – 03.06.  –    Třinec-AK Olymp Brno

Trojskok

11,59          2       Lenka Burianová             21.06.00   – 03.06.  –    Třinec-AK Olymp Brno

ŽÁKYNĚ

60 m

8,68 +0,0   2 E    Desislava Hristová          19.11.03   – 10.09.  –    Břeclav -TJ Sokol Přísnotice

8,75 -2,0    1 E    Iveta Holešinská              21.11.03   – 28.05.  –    Znojmo- ŠAK Židlochovice

8,96            2 E    Monika Lorenzová          17.02.04   – 11.05.  –    Brno- TJ Sokol Přísnotice

8,97 +0,1     ms     Beáta Rubášová              18.03.03   – 10.09.  –    Břeclav- TJ Sokol Přísnotice

9,03            3 E    Denisa Sommerová         10.07.04   – 04.05.  –    Brno- TJ Sokol Přísnotice

100 m

13,13 -0,9   5 A    Dominika Miková           09.04.02   – 01.07.  –    Uh. Hradiště-AK Olymp Brno

150 m

20,28 -2,1    3 A   Natálie Furchová             06.03.03   – 28.05.  –    Znojmo-TJ Sokol Přísnotice

21,14 -3,5    1 D   Iveta Holešinská              21.11.03   – 28.05.  –    Znojmo- ŠAK Židlochovice

21,54          1 C    Monika Lorenzová          17.02.04   – 11.05.  –    Brno- TJ Sokol Přísnotice

21,81 +0,2   3 D   Desislava Hristová          19.11.03   – 10.09.  –    Břeclav -TJ Sokol Přísnotice

21,84 +0,1   ms     Beáta Rubášová              18.03.03   – 10.09.  –    Břeclav -TJ Sokol Přísnotice

22,26          2 E    Denisa Sommerová         10.07.04   – 11.05.  –    Brno- TJ Sokol Přísnotice

300 m

42,73          1 A   Natálie Furchová             06.03.03   – 28.05.  –    Znojmo-TJ Sokol Přísnotice

45,96          2 B    Iveta Holešinská              21.11.03   – 10.09.  –    Břeclav – ŠAK Židlochovice

49,17          3       Monika Lorenzová          17.02.04   – 07.09.  –    Brno- TJ Sokol Přísnotice

49,45          1 D   Denisa Sommerová         10.07.04   – 07.09.  –    Brno- TJ Sokol Přísnotice

50,14          4 C    Desislava Hristová          19.11.03   – 29.04.  –    Hodonín-TJ Sokol Přísnotice

50,78          1 G   Klára Hájková                 26.01.04   – 07.09.  –    Brno-TJ Sokol Přísnotice

800 m

2:25,98       2 B    Natálie Furchová             06.03.03   – 29.04.  –    Hodonín-TJ Sokol Přísnotice

2:43,38       4 B    Adéla Sigmundová         30.06.05   – 21.09.  –    Znojmo- ŠAK Židlochovice

2:45,35       4 A   Ludmila Horáková          08.09.04   – 21.09.  –    Znojmo-TJ Oslavany

2:50,79       8 B    Klára Hájková                 26.01.04   – 07.09.  –    Brno-TJ Sokol Přísnotice

60 m překážek

13,45          2 D   Monika Lorenzová          17.02.04   – 04.05.  –    Brno- TJ Sokol Přísnotice

Dálka

454             7       Desislava Hristová          19.11.03   – 29.04.  –    Hodonín-TJ Sokol Přísnotice

403             10     Ludmila Horáková          08.09.04   – 11.05.  –    Brno-TJ Oslavany

399             9       Denisa Sommerová         10.07.04   – 07.09.  –    Brno- TJ Sokol Přísnotice

340                      Barbora Novotná             01.09.05   – 11.05.  –    Brno-TJ Oslavany

Výška

168             3       Klára Krejčiříková           22.04.02   – 13.05.  –    Olomouc-AK Olymp Brno

Koule 2 kg

7,30            13    Barbora Novotná             01.09.05   – 21.09.  –    Znojmo-TJ Oslavany

Kriketový míček

36,49          5       Barbora Novotná             01.09.05   – 04.05.  –    Brno-TJ Oslavany

Štafeta 4 x 60 m – smíšená /TJ Sokol Přísnotice+Oslavany+ŠAK Židlochovice/

38,29          5 B    Hájková-Novotná-Sigmundová-Horáková –           21.09.         –   Znojmo

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card