Výsledky atletek Moravské Slavie v roce 2016 stav k 31.12.2016

ŽENY

60 m

8,21            1 B    Karolína Coufalová         15.09.95   – 06.05.  –    Praha

8,72            V      Dominika Coufalová       28.05.94   – 24.09.  –    Moravská Třebová

9,77            V      Erika Musilová                03.06.91   – 24.09.  –    Moravská Třebová

100 m

12,60 +1,1 4 A   Karolína Coufalová         15.09.95   – 28.06.  –    Pardubice

13,36 -0,8   1 B    Marcela Gorecká             14.07.88   – 28.05.  –    Uherské Hradiště

150 m

19,2            1       Karolína Coufalová         15.09.95   – 25.07.  –    Brno

200 m

26,23 -0,1   2 B    Karolína Coufalová         15.09.95   – 28.06.  –    Pardubice

26,80 +0,1  2 B    Anna Freibergerová         19.11.96   – 05.06.  –    Břeclav

27,81   -2,4  1 C    Marcela Gorecká             14.07.88   – 28.05.  –    Uherské Hradiště

300 m

42,40          1 E    Karolína Coufalová         15.09.95   – 06.05.  –    Praha

42,77          3 C    Dominika Coufalová       28.05.94   – 06.05.  –    Praha

400 m

59,18          1 B    Anna Freibergerová         19.11.96   – 28.05.  –    Břeclav

59,46          1 B    Dominika Coufalová       28.05.94   – 14.05.  –    Uherské Hradiště

1:01,3         1       Karolína Coufalová         15.09.95   – 25.07.  –    Brno

500 m

1:20,24       1       Dominika Coufalová       28.05.94   – 06.05.  –    Praha-klubovní rekord

600 m

1:41,0         1       Dominika Coufalová       28.05.94   – 18.07.  –    Brno-klubovní record

800 m

2:17,90       4 A   Dominika Coufalová       28.05.94   – 28.05.  –    Břeclav

2:24,7         1       Soňa Vnenčáková           07.05.94   – 01.08.  –    Brno

2:26,12       4 B    Petra Juřenčáková           03.04.95   – 28.05.  –    Břeclav

2:44,62       V      Erika Musilová                03.06.91   – 24.09.  –    Moravská Třebová

1 500 m

4:46,01       2       Soňa Vnenčáková           07.05.94   – 17.07. –    Dubnica nad Váhom-klubovní rekord

5:24,11       13     Tereza Jagošová              19.02.93   – 14.05. –     Uh. Hradiště

5:31,39       16     Lucie Johaníková            15.05.86   – 14.05. –     Uh. Hradiště

5:37,95       17     Kateřina Staňková           27.06.88   – 14.05. –     Uh. Hradiště

5:57,25       19     Hana Urbánková Alfery  28.01.82   – 14.05. –     Uh. Hradiště

6:09,10       1       Alena Krcháková            10.12.57   – 07.08.  –    Lovosice

1 míle – 1 609,34 m

6:15,7         1       Kateřina Staňková           27.06.88   – 21.09.  –    Brno

6:58,0         6       Pavla Horáčková             07.11.77   – 18.06.  –    Lanškroun

3 000 m

10:01,22     1       Soňa Vnenčáková           07.05.94   – 17.07.  –    Dubnica nad Váhom-klubovní rekord

11:31,3       3       Lucie Kolková                 30.09.82   -.            08.08.        –           Brno

11:42,86     11     Vendula Horčičková       19.07.93   – 28.06.  –    Pardubice

13:42,74     7       Pavla Horáčková             07.11.77   – 08.06.  –    Ústí nad Orlicí

5 000 m

17:11,97     ms     Soňa Vnenčáková           07.05.94   – 22.08.  –    Olomouc-klubovní rekord

19:37,4       mix   Tereza Jagošová              19.02.93   – 20.04.  –    Brno

19:54,30     6       Lucie Johaníková            15.05.86   – 14.05.  –     Uh. Hradiště

20:17,47     8       Kateřina Staňková           27.06.88   – 14.05.  –     Uh. Hradiště

20:33,7       mix   Lucie Kolková                 30.09.82   – 20.04.  –    Brno

21:29,53     13     Hana Urbánková Alfery  28.01.82   – 14.05. –     Uh. Hradiště

21:33,3       mix   Ivana Martincová            22.03.63   – 20.04.  –    Brno

21:45,3       mix   Martina Matulová            08.10.72   – 20.04.  –    Brno

22:07,8       mix   Lenka Topinková            20.10.76   – 20.04.  –    Brno

23:03,33     5       Erika Musilová                03.06.91   – 20.08.  –    Ústí nad Orlicí

25:17,4       mix   Pavla Horáčková             07.11.77   – 20.04.  –    Brno

27:26,2       mix   Iva Zitová                        27.08.59   – 20.04.  –    Brno

10 000 m

35:44,0       mix   Soňa Vnenčáková           07.05.94   – 13.07.  –    Brno-klubovní rekord

42:07,0       mix   Lucie Kolková                 30.09.82   – 13.07.  –    Brno

42:23,0       mix   Lucie Johaníková            15.05.86   – 13.07.  –    Brno

42:35,0       mix   Alena Krcháková            10.12.57   – 13.07.  –    Brno

43:32,0       mix   Hana Urbánková Alfery  28.01.82   – 13.07.  –    Brno

43:32,0       mix   Dorota Anderlová           27.12.78   – 13.07.  –    Brno

43:52,0       mix   Kateřina Staňková           27.06.88   – 13.07.  –    Brno

44:51,0       mix   Martina Matulová            08.10.72   – 13.07.  –    Brno

45:20,0       mix   Lenka Topinková            20.10.76   – 13.07.  –    Brno

45:21,0       mix   Klára Mirvaldová            29.01.93   – 13.07.  –    Brno

52:59,0       mix   Pavla Horáčková             07.11.77   – 13.07.  –    Brno

58:34,0       mix   Iva Zitová                        27.08.59   – 13.07.  –    Brno

Hodinovka na dráze

16 395        mix   Soňa Vnenčáková           07.05.94   – 21.09.  –    Brno-klubovní rekord

14 320        mix   Lucie Johaníková            15.05.86   – 31.08.  –    Brno

14 085        mix   Hana Urbánková Alfery  28.01.82   – 21.09.  –    Brno

14 082        mix   Lucie Vaculová               30.09.82   – 15.10.  –    Kuřim

13 750        mix   Alena Krcháková            10.12.57   – 31.08.  –    Brno

13 610        mix   Ivana Martincová            22.03.63   – 21.09.  –    Brno

13 517        mix   Lenka Topinková            20.10.76   – 15.10.  –    Kuřim

12 810        mix   Klára Mirvaldová            29.01.93   – 31.08.  –    Brno

12 670        mix   Martina Matulová            08.10.72   – 31.08.  –    Brno

11 221        mix   Pavla Horáčková             07.11.77   – 15.10.  –    Kuřim

10 150        mix   Iva Zitová                        27.08.59   – 31.08.  –    Brno

Půlmaratón

1:17:44       1       Soňa Vnenčáková           07.05.94   – 02.10.  –    Košice-klubovní rekord

1:32:25       27     Lucie Johaníková            15.05.86   – 26.06.  –    Nové Veselí

1:33:27       1       Alena Krcháková            10.12.57   – 04.06.  –    České Budějovice

1:34:24       1v     Ivana Martincová            22.03.63   – 17.04.  –    Brno

1:36:26       2       Dorota Anderlová           27.12.78   – 01.01.  –    Brno

1:36:56                Hana Urbánková Alfery  28.01.82   – 03.04.  –    Bratislava

1:38:34       50     Klára Mirvaldová            29.01.93   – 26.06.  –    Nové Veselí

1:38:36                Lucie Kolková                 30.09.82   – 27.08.  –    Blansko

1:38:36       5       Kateřina Staňková           27.06.88   – 23.04.  –    Olomouc

1:47:17                Lenka Topinková            20.10.76   – 27.08.  –    Blansko

1:56:23       6       Vilma Podmelová            02.07.62   – 09.01.  –    Třebovice

1:59:19                Dagmar Dvořáčková       16.10.50   – 03.04.  –    Bratislava

2:02:34                Hana Budínská                05.10.60   – 03.04.  –    Bratislava

2:19:09       5v     Iva Zitová                        27.08.59   – 17.04.  –    Brno

25 km – silnice

1:52:50       3       Lucie Johaníková            15.05.86   – 06.08.  –    Velká nad Veličkou

2:01:53       4       Klára Mirvaldová            29.01.93   – 06.08.  –    Velká nad Veličkou

2:37:31       1v     Hana Budínská                05.10.60   – 10.09.  –    Brno

32 km – silnice – Vír

3:43:53                Vilma Podmelová            02.07.62   – 20.08.  –    Vír

Maratón

3:16:12       1v     Alena Krcháková            10.12.57   – 30.10.  –    Frankfurt

3:22:24       70     Lucie Johaníková            15.05.86   – 16.10.  –    Amsterdam

4:19:04       13     Vilma Podmelová            02.07.62   – 23.01.  –    České Budějovice

60 m překážek

10,76        V      Dominika Coufalová       28.05.94   – 24.09.  –    Moravská Třebová

12,68          V      Erika Musilová                03.06.91   – 24.09.  –    Moravská Třebová

100 m překážek

22,82 -1,1   5       Erika Musilová                03.06.91   – 20.08.  –    Ústí nad Orlicí

400 m překážek

1:27,00       5       Erika Musilová                03.06.91   – 20.08.  –    Ústí nad Orlicí

3 000 m překážek

13:05,75     6          Petra Juřenčáková           03.04.95   – 28.05.  –    Břeclav

Dálka

531 +1,7     1      Marcela Gorecká             14.07.88   – 14.05.  –    Vyškov

470          V      Dominika Coufalová       28.05.94   – 24.09.  –    Moravská Třebová

396             V      Erika Musilová                03.06.91   – 24.09.  –    Moravská Třebová

Výška

125             V      Dominika Coufalová       28.05.94   – 24.09.  –    Moravská Třebová

V      Erika Musilová                03.06.91   – 24.09.  –    Moravská Třebová

Trojskok

10,31       4      Marcela Gorecká             14.07.88   – 05.06.  –    Břeclav

Koule 4 kg

8,05            V      Dominika Coufalová       28.05.94   – 24.09.  –    Moravská Třebová

7,00            V      Erika Musilová                03.06.91   – 24.09.  –    Moravská Třebová

Disk 1 kg

22,06          2        Kateřina Tajovská           08.09.76   – 20.07.  –    Brno

Oštěp 600 g

20,68          1        Kateřina Tajovská           08.09.76   – 27.07.  –    Brno

18,89          V       Erika Musilová                03.06.91   – 24.09.  –    Moravská Třebová

18,20          V       Dominika Coufalová       28.05.94   – 24.09.  –    Moravská Třebová

Kladivo 4 kg

27,93          1        Kateřina Tajovská           08.09.76   – 20.07.  –    Brno

Břemeno 9,08 kg

8,72            1        Kateřina Tajovská           08.09.76   – 27.07.  –    Brno

Sedmiboj (60 m-dálka-výška-60 m přek.-koule-oštěp-800 m)

3 382          5        Dominika Coufalová       28.05.94   – 24.09.  –    Moravská Třebová

(8,72-470-125-10,76-8,05-18,20-2:32,21)

2 465          9        Erika Musilová                03.06.91   – 24.09.  –    Moravská Třebová

(9,77-396-125-12,68-7,00-18,89-2:44,62)

Štafeta 4 x 200 m

1:48,71       1       Coufalová K.-Coufalová D.-Freibergerová A.-Jeřábková    –    06.02.   –  Ostrava-klub. rek.

Štafeta 4 x 100 m

51,95          1 B    Bochníčková-Freibergerová E.-Coufalová D.-Jeřábková      –    11.06.    –   Třinec

Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS+Slovensko/

49,74          1 B    Coufalová K.-Ledecká-Freibergerová A.-Jeřábková –    28.05.   –  Břeclav

50,19          2 A   Jeřábková-Freibergerová E-Kuštárová-Ledecká  –            20.08.   –           Olomouc

50,37          4       Coufalová K.-Coufalová D.-Jeřábková-Ledecká             –  14.05.           –           Uh. Hradiště

Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS+AK Olymp Brno/

51,92          1 C    Bochníčková-FilaliBurianová-Coufalová D –    28.05.   –  Břeclav

53,92          4       Filali-Burianová-Bochníčková-Feibergerová E.   –            14.05.   –           Uh. Hradiště

Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS+TJ Znojmo/

53,99          4 A    Gorecká-Konvičková-Matějáková-Slováková     –            14.05.   –           Vyškov

Štafeta 4 x 400 m

4:06,49       2 B    Bochníčková-Coufalová D.-Freibergerová A.-Jeřábková    –    28.05.   –  Břeclav

4:07,16       3 A   Bochníčková-Coufalová D.-Jeřábková-Coufalová K.   –            14.05.   –           Uh. Hradiště-klub. rek.

Štafeta 4 x 400 m – smíšená /ACMS+AK Olymp Brno/

4:09,50       2 A   Freibergerová A-Jeřábková-Coufalová-Výletová   –    20.08.   –  Olomouc

4:13,48       1 C    Výletová-Coufalová K.-Filipová-Juřenčáková    –            28.05.   –           Břeclav

Štafeta 4 x 400 m – smíšená /ACMS+TJ Znojmo/

4:38,12       5       SivilaZdražilová-Matějáková-Gorecká          –    28.05.   –  Uherské Hradiště

Změna příjmení:

Lucie Kolková nyní Vaculová

JUNIORKY /18-19 let/

60 m

8,45            7 B    Lucie Hanáková              21.11.97   – 20.02.  –    Praha

8,3              1        Lucie Křižková                15.11.98   – 08.01.  –    Brno

/8,80           3 B                                                             – 16.01.  –    Olomouc/

100 m

13,14 +0,2  4 A    Lucie Hanáková              21.11.97   – 05.06.  –    Břeclav

200 m

27,82 +0,1  3 C    Lucie Hanáková              21.11.97   – 05.06.  –    Břeclav

28,20          2 A    Lucie Křižková                15.11.98   – 20.09.  –    Brno

29,05          4 A    Veronika Švejnohová      11.11.97   – 27.09.  –    Břeclav

400 m

1:03,91       5 B    Veronika Švejnohová      11.11.97   – 28.05.  –    Břeclav

1:04,39       14     Lucie Křižková                15.11.98   – 06.02.  –    Ostrava

800 m

2:28,67       11     Veronika Švejnohová      11.11.97   – 11.06.  –    Třinec

2:59,41       P       Lucie Křižková                15.11.98   – 24.01.  –    Ostrava

3:11,43       P       Lucie Hanáková              21.11.97   – 24.01.  –    Ostrava

60 m překážek

10,67          5       Lucie Křižková                15.11.98   – 06.02.  –    Ostrava

11,97          3 A   Lucie Hanáková              21.11.97   – 16.01.  –    Olomouc

300 m překážek

58,9            3       Lucie Křižková                15.11.98   – 15.08.  –    Brno

Výška

148             12     Lucie Křižková                15.11.98   – 06.02.  –    Ostrava

135             P       Lucie Hanáková              21.11.97   – 23.01.  –    Ostrava

Dálka

455 +1,9     ms     Lucie Hanáková              21.11.97   – 14.05.  –    Vyškov

435             3       Lucie Křižková                15.11.98   – 08.01.  –    Brno

Koule 4 kg

6,91            P       Lucie Hanáková              21.11.97   – 23.01.  –    Ostrava

6,33            4       Lucie Křižková                15.11.98   – 16.01.  –    Olomouc

Pětiboj (60 m přek.-výška -dálka-koule 4 kg-800 m)

2 150          8       Lucie Křižková                15.11.98   – 24.01.  –    Ostrava-klub. rekord

/10,94-147-433-5,81-2:59,41/

1 817          9       Lucie Hanáková              21.11.97   – 24.01.  –    Ostrava

/12,04-135-432-5,81-3:11,43/

Štafeta 4 x 400 m

4:11,66       1       Hanáková-Jeřábková-Freibergerová-Matějáková    –    05.06.    –           Břeclav

DOROSTENKY /16-17 let/

60 m

8,35            1 D    Alžběta Jeřábková           22.08.99   – 20.09.  –    Brno

8,64                2 C      Alena Matějáková           03.10.00   – 20.09.  –    Brno

8,69            4 A   Dominika Bochníčková    04.05.99   – 20.09.  –    Brno

8,90            41 C  Eliška Freibergerová        23.07.99   – 20.09.  –    Brno

8,97            2 B    Lenka Marčíková            26.10.99   – 20.09.  –    Brno

9,1              6       Eva Tešnarová                 24.10.99   – 08.01.  –    Brno

9,28            5 B8  Barbora Žalkovská          19.06.00   – 30.01.  –    Bratislava

9,36            6 B8  Nikol Prchalová               10.10.99   – 30.01.  –    Bratislava

9,2              7       Anna Drápalová              02.10.99   – 08.01.  –    Brno

9,3              8       Aneta Pištěková              18.06.00   – 08.01.  –    Brno

100 m

13,3            1        Alžběta Jeřábková           22.08.99   – 08.08.  –    Brno

15,02 -0,8   ms     Lenka Marčíková            26.10.99   – 03.09.  –    Olomouc

150 m

20,9            4        Alena Matějáková           03.10.00   – 25.07.  –    Brno

23,1            10      Aneta Pištěková              18.06.00   – 25.07.  –    Brno

200 m

27,15 -0,1  2 B   Alžběta Jeřábková           22.08.99   – 05.06.  –    Břeclav

28,01 -1,8   1 B    Alena Matějáková           03.10.00   – 11.06.  –    Hodonín

29,94          5 A   Lenka Marčíková            26.10.99   – 20.09.  –    Brno

31,43          6 G   Barbora Žalkovská          19.06.00   – 06.02.  –    Ostrava

32,13   -2,4  5 C    Nikol Prchalová               10.10.99   – 28.05.  –    Uherské Hradiště

32,30 -3,9   6 B    Aneta Pištěková              18.06.00   – 14.05.  –    Vyškov

300 m

44,7            1       Dominika Bochníčková    04.05.99   – 01.08.  –    Brno

400 m

58,88          3 A   Alžběta Jeřábková           22.08.99   – 25.06.  –    Třinec-klub. rekord

59,65          4 A   Dominika Bochníčková    04.05.99   – 11.06.  –    Třinec

1:02,27       1 B    Eliška Freibergerová        23.07.99   – 21.05.  –    Břeclav

1:02,40       5 B    Alena Matějáková           03.10.00   – 05.06.  –    Břeclav

1:08,20       12     Nikol Prchalová               10.10.99   – 06.02.  –    Ostrava

1:11,91      6 B    Anna Drápalová              02.10.99   – 08.05.  –    Olomouc

500 m

1:33,68       7       Lenka Marčíková            26.10.99   – 18.12.  –    Bratislava

600 m

1:42,4         2       Alžběta Jeřábková           22.08.99   – 21.09.  –    Brno-klub. rekord

1:50,40       4 B    Karolína Ročková           26.11.99   – 30.01.  –    Bratislava

1:53,62       6 B    Nikol Prchalová               10.10.99   – 30.01.  –    Bratislava

2:02,02       3 C    Barbora Žalkovská          19.06.00   – 30.01.  –    Bratislava

800 m

2:19,39       2       Eliška Freibergerová        23.07.99   – 05.06.  –    Břeclav

2:23,01       1 A   Alžběta Jeřábková           22.08.99   – 27.09.  –    Břeclav

2:26,65       7       Lucie Filipová                 29.02.00   – 14.01.  –    Ostrava

2:31,23       3 B    Alena Matějáková           03.10.00   – 20.09.  –    Brno

2:38,41       4       Nikol Prchalová               10.10.99   – 06.02.  –    Ostrava

2:40,48       9       Barbora Havlenová         17.11.00   – 27.09.  –    Břeclav

2:46,39       7       Barbora Žalkovská          19.06.00   – 06.02.  –    Ostrava

2:50,92       10     Anna Drápalová              02.10.99   – 08.05.  –    Olomouc

3:17,4         6       Eva Tešnarová                 24.10.99   – 08.01.  –    Brno

3:24,18       40     Nikola Veselá                  11.07.00   – 05.05.  –    Kolín

1 500 m

4:55,29       8        Lucie Filipová                 29.02.00   – 20.02.  –    Praha-klub.rekord

6:09,88       10      Eva Tešnarová                 24.10.99   – 06.02.  –    Ostrava

3 000 m

10:42,79     6        Lucie Filipová                 29.02.00   – 20.02.  –    Praha

11:26,01     13      Barbora Havlenová         17.11.00   – 20.02.  –    Praha

60 m překážek

9,80            2 B    Alena Matějáková           03.10.00   – 18.12.  –    Bratislava-klub.rekord

Výška

152             6        Dominka Bochníčková    04.05.99   – 27.09.  –    Břeclav

135             3        Alena Matějáková           03.10.00   – 25.07.  –    Brno

128             11      Zuzana Burešová             02.04.00   – 09.05.  –    Brno

120             8        Aneta Pištěková              18.06.00   – 25.07.  –    Brno

Dálka

489             1       Alena Matějáková           03.10.00   – 18.07.  –    Brno

456             2       Alžběta Jeřábková           22.08.99   – 08.01.  –    Brno

396             13     Zuzana Burešová             02.04.00   – 09.05.  –    Brno

396 +2,0     ms     Lenka Marčíková            26.10.99   – 14.05.  –    Vyškov

393 -1,1      17     Aneta Pištěková              18.06.00   – 14.05.  –    Vyškov

385             23     Karolína Ročková           26.11.99   – 30.01.  –    Bratislava

381             6       Eva Tešnarová                 24.10.99   – 08.01.  –    Brno

367             7       Nikol Prchalová               10.10.99   – 08.01.  –    Brno

Koule 3 kg

8,91            13     Anna Drápalová              02.10.99   – 27.09.  –    Břeclav

7,36            12     Aneta Pištěková              18.06.00   – 06.02.  –    Ostrava

7,03            4       Lenka Marčíková            26.10.99   – 01.08.  –    Brno

5,92            7       Alžběta Jeřábková           22.08.99   – 08.08.  –    Brno

5,35            46     Nikola Veselá                  11.07.00   – 05.05.  –    Kolín

 

Koule 4 kg

6,15            ms     Lenka Marčíková            26.10.99   – 08.05.  –    Olomouc

6,07            ms     Aneta Pištěková              18.06.00   – 08.05.  –    Olomouc

Disk 1 kg

13,35          12     Aneta Pištěková              18.06.00   – 05.06.  –    Břeclav

Štafeta 4 x 200 m

2:07,15       8       Marčíková-Žalkovská-Ročková-Jeřábková-              30.01.         –   Bratislava

Štafeta 4 x 400 m

4:01,09       1 B    Bochníčková-Freibergerová E-Matějáková-Jeřábková        –    26.06.    –   Třinec-klub. rek.

ŽÁKYNĚ /do 15 let/ (včetně žákyň atletických kroužků ZŠ Svážná, Kamínky, Tuháčkova a Kotlářská)

50 m

7,7              č        Klára Bílková                  17.05.05   – 18.06.  –    Slavkov

8,34            č        Pavlína Dobešová            23.02.07   – 01.06.  –    Brno

8,42            č        Josefína Melicharová       18.02.04   – 01.06.  –    Brno

8,9              č        Žaneta Zádrapová           24.11.07   – 18.06.  –    Slavkov

9,0              č        Agáta Skotáková             01.05.06   – 18.06.  –    Slavkov

9,2              č        Adéla Novotná                20.07.06   – 18.06.  –    Slavkov

9,48            č        Petra Dobešová               18.07.08   – 01.06.  –    Brno

9,3              č        Berenika Bílková             21.04.08   – 18.06.  –    Slavkov

9,4              č        Anna Kalin                      05             – 18.06.  –    Slavkov

11,42          č        Veronika Dobešová         11             – 01.06.  –    Brno

60 m

8,39            6       Veronika Štůsková          08.05.01   – 15.05.  –    Břeclav

/8,33 +3,1   4 D                                                            – 06.09.  –    Brno/

8,41                     Viktorie Kalovská           04.08.02   – 06.06.  –    Brno

8,41 +1,4    1 A   Monica Hladíková           05.10.01   – 29.05.  –    Vyškov

8,46 +0,6    5 E    Lucie Vašíčková              30.07.01   – 12.06.  –    Třinec

8,54            1 D    Barbora Hudečková        28.07.03   – 23.04.  –    Brno

8,74 +0,0    2 G   Karolína Petrová             22.01.02   – 12.06.  –    Třinec

8,75                     Kristýna Petrová             22.01.02   – 06.06.  –    Brno

8,6              2       Markéta Horáčková         07.06.02   – 08.01.  –    Brno

8,88                     Andrea Dobrovolná        09.11.01   – 18.12.  –    Bratislava

8,90            3 D   Barbora Alexová             26.07.04   – 23.04.  –    Brno

8,93                     Radka Kučerová             24.02.04   – 06.06.  –    Brno

8,95            2 B    Veronika Ročková          22.06.04   – 23.04.  –    Brno

8,97            4 I     Petra Řeháková               05.10.01   – 17.01.  –    Ostrava

8,97 +1,4    4 F    Tereza Všianská              24.01.03   – 05.09.  –   Brno

8,99   -0,3    1 B    Klára Bílková                  17.05.05   – 07.09.  –    Brno

8,84 +3,6  1 H                                                            – 06.09.  –    Brno/

9,03                     Anita Gorani                   18.10.04   – 06.06.  –   Brno

9,04            3 E    Veronika Radová            02             – 23.04.  –    Brno

9,13            2 H   Viktoie Vráblíková          16.07.03   – 23.04.  –    Brno

9,16 -0,4     1 C    Eliška Pelíšková              05.09.04   – 22.09.  –    Znojmo

9,20            3 H   Soňa Kouřilová               08.12.01   – 18.12.  –    Bratislava

9,22 +1,6             Lucie Štůsková                17.11.03   – 05.09.  –    Brno

9,23            ms     Martina Hanáková           15.10.04   – 19.05.  –   Brno

9,23                     Erika Mašková                28.04.01   – 06.06.  –    Brno

9,26            4 H   Marie Doležalová            27.11.01   – 29.01.  –    Ostrava

9,29            3 D   Julie Samlíková               24.06.04   – 01.09.  –    Brno

9,34            1 C    Agáta Andělová              20.07.06   – 23.04.  –    Brno

9,12 +4,0    3 G                                                            – 06.09.  –    Brno/

9,1                       Anna Slaná                      17.12.01   – 08.01.  –    Brno

Adéla Koláčková            11.07.01   – 08.01.  –    Brno

8       Alžběta Mokrenová         01             – 21.05.  –    Brno

9,2              10     Adéla Mátlová                09.02.06   – 29.09.  –    Brno

9,2              V      Sarah Kalčíková              27.06.02   – 25.09.  –    Tišnov

/9,69           8 G                                                            – 17.01.  –    Ostrava/

9,36            2 E    Lucia Juríková                 15.09.06   – 01.09.  –    Brno

9,38            4 E    Zuzana Zádrapová          12.06.03   – 23.04.  –    Brno

9,49            3 E    Soňa Mácalová                15.05.05   – 01.09.  –    Brno

9,58 +1,4    6 D   Marie Pilná                      31.01.01   – 30.04.  –    Hodonín

9,4              9       Sára Beránková               03             – 15.01.  –   Brno

2       Tereza Průšová                09.10.05   – 21.05.  –    Brno

4       Tereza Janoušková          05             – 21.05.  –    Brno

9,5              6       Zuzana Navrátilová         03.09.03   – 05.10.  –    Brno

V      Julie Kuncová                  04.08.06   – 25.09.  –    Tišnov

9,76            1 D   Barbora Honusová          06.01.05   – 23.04.  –    Brno

9,6              13     Anna Peloušková            30.06.03   – 15.01.  –   Brno

4       Alexandra Šubová           23.03.06   – 22.01.  –    Brno

7       Josefína Melicharová       18.02.04   – 05.10.  –   Brno

9,84            4 F    Beata Hradecká               12.09.06   – 01.09.  –    Brno

9,85            3 CH Anna Vařeková               16.08.03   – 23.04.  –    Brno

9,85            2 B    Pavlína Dobešová            23.02.07   – 23.04.  –    Brno

9,7              7       Lucie Hudečková            30.04.06   – 22.01.  –    Brno

3       Andrea Němcová            25.03.05   – 29.09.  –    Brno

9,8              13     Lucie Havelková             13.04.07   – 15.08.  –    Brno

9,9              10     Vanda Šostoková            23.02.05   – 22.01.  –    Brno

4       Barbora Vedralová          05             – 29.09.  –    Brno

8       Jana Staňková                 16.02.03   – 05.10.  –    Brno

8       Hana Špalková                13.10.04   – 05.10.  –    Brno

8       Zuzana Smejkalová         22.07.03   – 05.10.  –   Brno

10,0                     Vendula Sedláková         15.11.01   – 08.01.  –    Brno

19     Kateřina Svobodová       04             – 15.01.  –   Brno

12     Anežka Matějíčková       05             – 22.01.  –    Brno

10,2            6       Klára Mazálková             25.03.05   – 29.09.  –    Brno

6       Franziska Schmid            01.10.05   – 29.09.  –    Brno

6       Nikol Dospíšilová            06             – 29.09.  –    Brno

10,27          ms     Agáta Skotáková             01.05.06   – 01.09.  –    Brno

10,28          3 G   Veronika Chovancová     05             – 23.04.  –    Brno

10,31          3 C    Magdaléna Honusová     25.01.06   – 23.04.  –    Brno

10,35          4 L    Bára Šustrová                  06             – 23.04.  –    Brno

10,39          4 E    Alžběta Slaná                  14.10.04   – 19.05.  –    Brno

10,2            14     Anna Kavalcová              06             – 22.01.  –    Brno

10,3            15     Anna Žižková                  25.03.06   – 22.01.  –    Brno

10,54 +0,6  7 M   Nela Burianová               05.10.03   – 05.09.  –    Brno

10,61          2 K   Nela Kedziorková           06             – 23.04.  –   Brno

10,4                     Kateřina Němcová          02             – 08.01.  –    Brno      (není Kristýna)

1       Barbora Brožová             14.07.08   – 29.09.  –   Brno

12     Sára Nechvátalová          04             – 05.10.  –    Brno

12     Marie Lukášová               14.12.04   – 05.10.  –    Brno

10,64          5 G   Tereza Vrátná                  31.03.03   – 23.04.  –   Brno

10,5            17     Amálie Pavelková           05             – 22.01.  –    Brno

11     Veronika Zobková          05             – 29.09.  –    Brno

3       Kateřina Janáčková         09.03.07   – 29.09.  –    Brno

10,81          5 F    Veronika Hartmannová   23.11.04   – 19.05.  –    Brno

10,82          ms     Emma Štěpánková          10.11.06   – 19.05.  –    Brno

10,6            4       Žaneta Zádrapová           24.11.07   – 22.01.  –    Brno

4       Barbora Topinková          29.09.07   – 21.05.  –    Brno

4       Tereza Kozumplíková     07             – 29.09.  –    Brno

10,85          5 D   Adéla Novotná                20.07.06   – 01.09.  –    Brno

10,7                     Klára Hlaváčiková           23.03.02   – 08.01.  –    Brno

10,8            6       Tereza Melicharová         17.04.08   – 21.05.  –    Brno

11,12          3 E    Jolana Sedláková             30.12.05   – 23.04.  –    Brno

10,9            8       Berenika Bílková             21.04.08   – 21.05.  –   Brno

5       Kateřina Kleiblová          28.02.08   – 29.09.  –    Brno

15     Anna Kalin                      05             – 29.09.  –    Brno

11,0            6       Tereza Prokopová            31.08.07   – 29.09.  –    Brno

6       Terezie Růžičková           12.04.07   – 29.09.  –    Brno

16     Libuše Mazálková           21.05.06   – 29.09.  –    Brno

11,29          4 B    Anna Bílková                  03.08.06   – 23.04.  –    Brno

11,1            19     Leona Poláčková             06             – 22.01.  –    Brno

8       Vanda Přibylová             15.11.07   – 29.09.  –   Brno

8       Berenika Lukášová          13.06.08   – 29.09.  –   Brno

11,2            21     Darja Schauerová            05             – 22.01.  –    Brno

10     Monika Holá                   17.12.09   – 29.09.  –   Brno

18     Clementina Fraňková      22.09.05   – 29.09.  –    Brno

11,3            22     Adéla Řezáčová              06             – 22.01.  –    Brno

11,62          5 H   Amálie Racková              10.09.06   – 23.04.  –    Brno

11,4            23     Natálie Móryová             06             – 22.01.  –    Brno

16     Alena Galandrová           04             – 05.10.  –    Brno

11,5            11     Julie Zachovalová            11.02.09   – 29.09.  –   Brno

Viktorie Ryšavá              07             – 29.09.  –   Brno

29     Nikol Otáhalová              03.12.08   – 29.09.  –    Brno

11,6            8       Barbora Šubová               08             – 22.01.  –    Brno

15     Stela Navrátilová             30.06.09   – 29.09.  –   Brno

15     Barbora Coufalová          07             – 29.09.  –   Brno

20     Kateřina Johnová            08.06.06   – 29.09.  –   Brno

11,88          4 B    Lucie Lišková                  09.01.07   – 23.04.  –   Brno

11,92          3 I     Petra Dobešová               18.07.08   – 23.04.  –    Brno

11,93          5 F    Tereza Svobodová           05             – 23.04.  –    Brno

11,7            17     Martina Nováková          08             – 29.09.  –    Brno

11,95          1 J     Ema Rosi                         10.04.09   – 23.04.  –    Brno

11,8            18     Barbora Dostalíková       27.10.09   – 29.09.  –    Brno

11,9            21     Dana Stupková                07.11.06   – 29.09.  –    Brno

12,0            19     Bára Neveselá                 26.01.09   – 29.09.  –    Brno

12,31          5 J     Hana Hrůzová                 08.07.06   – 23.04.  –    Brno

12,1            4       Leontýna Eliášová           05.02.09   – 29.09.  –    Brno

20     Šárka Burešová               01.02.07   – 29.09.  –    Brno

20     Eliška Jelínková               06.09.07   – 29.09.  –    Brno

12,2            2       Klára Žižková                  13.06.09   – 22.01.  –    Brno

24     Romana Svobodová        17.02.10   – 29.09.  –    Brno

12,3            25     Kremena Todorova         05             – 22.01.  –    Brno

12,4            26     Zuzana Svobodová         03.04.08   – 29.09.  –    Brno

26     Sylvie Brabcová              15.05.08   – 29.09.  –    Brno

23     Karolína Levíčková         21.12.06   – 29.09.  –    Brno

12,5            29     Ellen Vališová                 30.08.09   – 29.09.  –    Brno

29     Leontýna Hladká            25.01.10   – 29.09.  –    Brno

29     Ema Burešová                 02.10.09   – 29.09.  –    Brno

12,6            33     Daniela Janíčková           20.02.09   – 29.09.  –    Brno

12,7            34     Melánie Moravec             08             – 29.09.  –    Brno

34     Klára Sachsová                17.02.10   – 29.09.  –    Brno

12,8            12     Dorothea Lišková            07             – 22.01.  –    Brno

36     Nicole Keprtová              22.02.08   – 29.09.  –    Brno

12,9            37     Jolana Kačírková             14.10.09   – 29.09.  –    Brno

37     Aneta Zvřelová               20.06.10   – 29.09.  –    Brno

13,19          3 J     Ema Zatloukalová           10             – 23.04.  –    Brno

13,0            39     Tereza Malovaná             20.08.08   – 29.09.  –    Brno

13,1            6       Denisa Topinková           19.03.10   – 21.05.  –    Brno

14,27          4 E    Zita Bienertová               03.07.07   – 23.04.  –   Brno

14,1            13     Adéla Přibylová              08             – 22.01.  –    Brno

11     Veronika Dobešová         11             – 21.05.  –    Brno

14,2            V      Dominika Doležalová      19.06.11   – 25.09.  –    Tišnov

14,6            41     Šárka Skorkovská            08             – 29.09.  –    Brno

15,1            42     Anežka Okáčová             26.09.07   – 29.09.  –    Brno

16,7            43     Petra Lachová                 08.02.10   – 29.09.  –    Brno

100 m

15,8            9       Agáta Andělová              20.07.06   – 08.08.  –    Brno

16,3            11     Pavlína Dobešová            23.02.07   – 08.08.  –    Brno

17,5            12     Barbora Topinková          29.09.07   – 08.08.  –    Brno

19,0            14     Petra Dobešová               18.07.08   – 08.08.  –    Brno

23,3            14     Veronika Dobešová         11             – 08.08.  –    Brno

150 m

19,82 +1,2  4 B    Veronika Štůsková          08.05.01   – 12.06.  –    Třinec

20,25 +0,8   4 C    Monica Hladíková           05.10.01   – 12.06.  –    Třinec

20,36 +0,3  1 H   Viktorie Kalovská           04.08.02   – 30.04.  –    Hodonín

20,62 +1,3  2 D   Lucie Vašíčková              30.07.01   – 12.06.  –    Třinec

20,88 +0,0  2 E    Karolína Petrová             22.01.02   – 12.06.  –    Třinec

21,56 -0,1   3 A   Barbora Alexová             26.07.04   – 22.09.  –    Znojmo

21,6            8       Barbora Hudečková        28.07.03   – 25.07.  –    Brno

21,92          3 C    Kristýna Petrová             22.01.02   – 15.05.  –    Břeclav

22,24          1 I     Viktorie Vráblíková        16.07.03   – 19.05.  –    Brno

22,25 +1,0   4 F    Tereza Všianská              24.01.03   – 25.09.  –    Olomouc

22,56          1 H   Klára Bílková                  17.05.05   – 19.05.  –    Brno

22,74 +1,1  5 G   Sarah Kalčíková              27.06.02   – 12.06.  –    Třinec

22,83 +0,4  2 C    Vendula Sedláková         15.11.01   – 29.05.  –    Vyškov

22,88          4 C    Monika Bartošová           09.09.02   – 15.05.  –    Břeclav

/21,90 +2,5  2 L                                                             – 06.09.  –    Brno/    

23,26          1 G   Anita Gorani                   18.10.04   – 05.05.  –    Brno

23,28          1 C    Lucie Štůsková                17.11.03   – 26.05.  –    Brno

/23,05 +3,4  5 M                                                            – 06.09.  –    Brno/

23,8                     Agáta Andělová              20.07.06   – 25.07.  –    Brno

24,03          5 C    Radka Kučerová             24.02.04   – 17.01.  –    Ostrava

24,09          1 G   Josefína Melicharová       18.02.04   – 19.05.  –   Brno

24,37          2 D   Soňa Mácalová                15.05.05   – 26.05.  –    Brno

24,39          3 C    Lucia Juríková                 15.09.06   – 26.05.  –    Brno

24,44          ms     Anna Vařeková               16.08.03   – 19.05.  –    Brno

24,55          ms     Tereza Průšová                09.10.05   – 05.05.  –    Brno

24,6            14     Lucie Hudečková            30.04.06   – 25.07.  –    Brno

25,12          ms     Vanda Šostoková            23.02.05   – 05.05.  –    Brno

25,0            14     Lucie Havelková             13.04.07   – 15.08.  –    Brno

25,59          3 H   Klára Mazálková             25.03.05   – 19.05.  –   Brno

25,72          2 L    Beata Hradecká               12.09.06   – 05.05.  –    Brno

25,80          1 K   Alexandra Šubová           23.03.06   – 05.05.  –    Brno

26,11          3 J     Veronika Hartmannová   23.11.04   – 05.05.  –    Brno

26,11          3 F    Nela Burianová               05.10.03   – 19.05.  –    Brno

26,75          4 G   Magdaléna Honusová     25.01.06   – 05.05.  –    Brno

27,66          2 CH Anna Žižková                  25.03.06   – 05.05.  –    Brno

28,05          ms     Adéla Novotná                20.07.06   – 05.05.  –    Brno

28,06          ms     Agáta Skotáková             01.05.06   – 05.05.  –    Brno

/22,03 +2,2  5 E    Adéla Koláčková             11.07.01   –  30.04.  –    Hodonín/

/23,05 +2,2  6 E    Anna Slaná                      17.12.01   –  30.04.  –    Hodonín/

28,3            15     Anna Kalin                      05             – 25.07.  –    Brno

29,1            16     Anna Bílková                  03.08.06   – 15.08.  –    Brno

30,2            17     Martina Nováková          08             – 15.08.  –    Brno

34,2            17     Denisa Topinková           19.03.10   – 25.07.  –    Brno

200 m

33,3            8       Zuzana Zádrapová          12.06.03   – 18.07.  –    Brno

36,5            11     Žaneta Zádrapová           24.11.07   – 18.07.  –    Brno

47,1            3       Klára Žižková                  13.06.09   – 22.01.  –    Brno

47,9            5       Leontýna Eliášová           05.02.09   – 22.01.  –    Brno

56,0            V      Dominika Doležalová      19.06.11   – 25.09.  –    Tišnov

300 m

44,79          5 A   Viktorie Kalovská           04.08.02   – 29.05.  –   Vyškov

45,14          2 B    Veronika Štůsková          08.05.01   – 29.05.  –   Vyškov

45,19          1 H   Monica Hladíková           05.10.01   – 07.09.  –   Brno

46,1            2       Barbora Hudečková        28.07.03   – 01.08.  –    Brno

46,57          1 C    Barbora Alexová             26.07.04   – 22.09.  –   Znojmo

46,77          2 G   Kristýna Petrová             22.01.02   – 07.09.  –   Brno

46,91          1 D   Veronika Radová            02             – 23.04.  –    Brno

46,93          1 B    Karolína Petrová             22.01.02   – 15.05.  –   Břeclav

47,10          1 E    Monika Rybníčková        13.07.01   – 17.01.  –    Ostrava

47,51          2 B    Andrea Dobrovolná        09.11.01   – 30.04.  –   Hodonín

47,66          1 C    Viktoie Vráblíková         16.07.03   – 23.04.  –    Brno

48,31          4 C    Klára Jelínková                07.09.01   – 17.01.  –    Ostrava

48,52          2 B    Adéla Koláčková            11.07.01   – 23.04.  –   Brno

49,07          4 B    Anita Gorani                   18.10.04   – 02.06.  –   Blansko

49,49          1 I     Vendula Sedláková         15.11.01   – 07.09.  –   Brno

49,57                   Anna Slaná                      17.12.01   – 29.05.  –    Vyškov

50,28          3 D   Vendula Kamenická        19.08.02   – 23.04.  –    Brno

51,61          1 E    Soňa Mácalová                15.05.05   – 01.09.  –    Brno

50,91          2 D   Eliška Pelíšková              05.09.04   – 02.06.  –    Blansko

51,3            č        Klára Bílková                  17.05.05   – 18.06.  –    Slavkov

51,48          3 D   Veronika Ročková          22.06.04   – 29.01.  –    Ostrava

52,65          5 E    Josefína Melicharová       18.02.04   – 25.09.  –    Olomouc

52,69          3 D   Lucie Štůsková                17.11.03   – 23.04.  –    Brno

53,4            5       Barbora Nazlerová          31.08.02   – 21.05.  –    Brno

3       Tereza Všianská              24.01.03   – 05.10.  –    Brno

53,72          2 E    Tereza Průšová                09.10.05   – 02.06.  –    Blansko

53,6            5       Zuzana Zádrapová          12.06.03   – 01.08.  –    Brno

54,08          3 E    Lucia Juríková                 15.09.06   – 02.06.  –    Blansko

54,33          2 B    Hana Špalková                13.10.04   – 23.04.  –    Brno

54,71          2 G   Radka Kučerová             24.02.04   – 23.04.  –    Brno

55,3            4       Anna Vařeková               16.08.03   – 05.10.  –    Brno

55,7            6       Zuzana Smejkalová         22.07.03   – 05.10.  –    Brno

56,1            7       Zuzana Navrátilová         03.09.03   – 05.10.  –    Brno

57,1            č        Žaneta Zádrapová           24.11.07   – 18.06.  –    Slavkov

57,9            č        Pavlína Dobešová            23.02.07   – 18.06.  –    Slavkov

58,0            2       Klára Mazálková             25.03.05   – 29.09.  –    Brno

59,28          ms     Veronika Hartmannová   23.11.04   – 02.06.  –    Blansko

59,3            Č       Anna Kalin                      05             – 18.06.  –    Slavkov

3       Lucie Hudečková            30.04.06   – 29.09.  –    Brno

59,5            8       Sára Nechvátalová          04             – 05.10.  –    Brno

59,84          4 E    Anna Žižková                  25.03.06   – 02.06.  –    Blansko

1:00,5         č        Agáta Skotáková             01.05.06   – 18.06.  –    Slavkov

1:02,0         1       Kateřina Janáčková         09.03.07   – 29.09.  –    Brno

1:02,25       5 E    Jolana Sedláková             30.12.05   – 02.06.  –    Blansko

1:02,60       2 G   Anna Bílková                  03.08.06   – 01.09.  –    Brno

1:03,3         9       Nela Burianová               05.10.03   – 05.10.  –    Brno

1:04,7         10     Jana Staňková                 16.02.03   – 05.10.  –    Brno

1:05,4         č        Adéla Novotná                20.07.06   – 18.06.  –    Slavkov

1:05,5         2       Tereza Prokopová            31.08.07   – 29.09.  –    Brno

1:05,8         č        Berenika Bílková             21.04.08   – 18.06.  –    Slavkov

1:08,3         11     Tereza Vrátná                  31.03.03   – 05.10.  –    Brno

1:07,0         3       Barbora Topinková          29.09.07   – 29.09.  –    Brno

3       Tereza Kozumplíková     07             – 29.09.  –    Brno

1:08,0         6       Ellen Vališová                 30.08.09   – 29.09.  –    Brno

1:08,4         11     Martina Nováková          08             – 01.08.  –    Brno

1:09,0         7       Berenika Lukášová          13.06.08   – 29.09.  –   Brno

7       Barbora Brožová             14.07.08   – 29.09.  –   Brno

7       Vanda Přibylová             15.11.07   – 29.09.  –   Brno

1:09,3         č        Petra Dobešová               18.07.08   – 18.06.  –    Slavkov

1:10,0         11     Stela Navrátilová             30.06.09   – 29.09.  –   Brno

1:10,1         5       Nikol Dospíšilová            06             – 29.09.  –    Brno

1:11,2         6       Clementina Fraňková      22.09.05   – 29.09.  –    Brno

1:12,0         12     Monika Holá                   17.12.09   – 29.09.  –   Brno

12     Zuzana Svobodová         03.04.08   – 29.09.  –    Brno

12     Barbora Coufalová          07             – 29.09.  –   Brno

12     Leontýna Hladká            25.01.10   – 29.09.  –    Brno

1:12,3         14     Dana Stupková                07.11.06   – 29.09.  –    Brno

1:12,8         8       Libuše Mazálková           21.05.06   – 29.09.  –    Brno

1:13,0         17     Julie Zachovalová            11.02.09   – 29.09.  –   Brno

17     Bára Neveselá                 26.01.09   – 29.09.  –    Brno

1:15,0         20     Tereza Melicharová         17.04.08   – 29.09.  –    Brno

20     Viktorie Ryšavá              07             – 29.09.  –   Brno

10     Franziska Schmid            01.10.05   – 29.09.  –    Brno

1:15,5         11     Adéla Mátlová                09.02.06   – 29.09.  –    Brno

1:16,0         15     Karolína Levíčková         21.12.06   – 29.09.  –    Brno

1:17,0         22     Nicole Keprtová              22.02.08   – 29.09.  –    Brno

1:19,0         23     Daniela Janíčková           20.02.09   – 29.09.  –    Brno

23     Ema Zatloukalová           10             – 29.09.  –    Brno

1:20,0         25     Leontýna Eliášová           05.02.09   – 29.09.  –    Brno

25     Sylvie Brabcová              15.05.08   – 29.09.  –    Brno

1:21,0         27     Melánie Moravec             04.03.08   – 29.09.  –    Brno

27     Barbora Dostalíková       27.10.09   – 29.09.  –    Brno

1:24,0         29     Amálie Vyhnálková        10             – 29.09.  –    Brno

1:28,0         30     Klára Žižková                  13.06.09   – 29.09.  –    Brno

30     Nikol Otáhalová              03.12.08   – 29.09.  –    Brno

1:29,1         32     Denisa Topinková           19.03.10   – 29.09.  –    Brno

1:35,0         34     Klára Sachsová                17.02.10   – 29.09.  –    Brno

34     Petra Lachová                 08.02.10   – 29.09.  –    Brno

34     Šárka Burešová               01.02.07   – 29.09.  –    Brno

1:36,0         37     Ema Burešová                 02.10.09   – 29.09.  –    Brno

1:37,0         38     Eliška Jelínková               06.09.07   – 29.09.  –    Brno

38     Romana Svobodová        17.02.10   – 29.09.  –    Brno

400 m

1:07,2         5        Lucie Vašíčková              30.07.01   – 07.07.  –    Čáslav

1:09,8         6        Monika Bartošová           09.09.02   – 07.07.  –    Čáslav

1:17,7         2        Soňa Mácalová                15.05.05   – 21.05.  –    Brno

1:22,3         5        Vanda Šostoková            23.02.05   – 21.05.  –    Brno

1:26,0         1        Žaneta Zádrapová           24.11.07   – 22.01.  –    Brno

1:28,5         8        Lucia Juríková                 15.09.06   – 21.05.  –    Brno

1:28,7         3        Valentina Vallová           06.06.06   – 21.05.  –    Brno

1:31,3         3        Pavlína Dobešová            23.02.07   – 22.01.  –    Brno

1:32,6         5        Barbora Topinková          29.09.07   – 21.05.  –    Brno

1:34,2         6        Berenika Bílková             21.04.08   – 21.05.  –   Brno

1:43,7         10      Martina Nováková          08             – 21.05.  –   Brno

1:44,5         8        Petra Dobešová               18.07.08   – 22.01.  –    Brno

1:52,1         9        Terezie Růžičková           12.04.07   – 22.01.  –    Brno

1:54,3         10      Dorothea Lišková            07             – 22.01.  –    Brno

2:23,1         11      Barbora Šubová               08             – 22.01.  –    Brno

500 m

1:25,20       1 A    Andrea Dobrovolná        09.11.01   – 18.12.  –    Bratislava-klub. rekord

600 m

1:49,10       8       Soňa Kouřilová               08.12.01   – 18.12.  –    Bratislava-klub. rekord

1:49,17       1 A   Vendula Kamenická        19.08.02   – 24.05.  –    Břeclav

1:52,21       2 B    Zuzana Zádrapová          12.06.03   – 24.05.  –    Břeclav

1:56,3         3       Lucie Štůsková                17.11.03   – 07.06.  –    Brno

1:58,6         3       Karolína Petrová             22.01.02   – 02.05.  –    Brno

1:59,23       2 D   Barbora Hudečková        28.07.03   – 07.09.  –   Brno

2:01,77       5 A   Michaela Skoumalová     16.02.03   – 24.05.  –    Břeclav

2:05,41       1 A   Klára Bílková                  17.05.05   – 07.09.  –    Brno

2:06,7         6       Lucie Hudečková            30.04.06   – 18.07.  –    Brno

2:10,64       6 B    Žaneta Zádrapová           24.11.07   – 07.09.  –    Brno

2:12,6         V      Beata Hradecká               12.09.06   – 25.09.  –    Tišnov

2:12,8         20     Radka Kučerová             24.02.04   – 07.06.  –   Brno

2:14,5         23     Veronika Vindišová        04.06.02   – 07.06.  –   Brno

2:16,75       4 A   Lucia Juríková                 15.09.06   – 07.09.  –    Brno

2:17,9         7       Barbora Alexová             26.07.04   – 15.01.  –   Brno

2:18,9         8       Anita Gorani                   18.10.04   – 15.01.  –   Brno

2:21,1         9       Kateřina Svobodová       04             – 15.01.  –   Brno

2:21,5         V      Julie Kuncová                  04.08.06   – 25.09.  –    Tišnov

2:22,2         44     Sarah Kalčíková              27.06.02   – 07.06.  –   Brno

2:22,7         3       Vanda Šostoková            23.02.05   – 22.01.  –    Brno

2:23,8         4       Anežka Matějíčková       05             – 22.01.  –    Brno

2:24,1         5       Tereza Janoušková          05             – 22.01.  –    Brno

2:24,8         10     Zuzana Smejkalová         22.07.03   – 15.01.  –   Brno

2:31,1         6       Barbora Honusová          06.01.05   – 22.01.  –    Brno

2:33,1         1       Leontýna Hladká            25.01.10   – 29.09.  –    Brno

2:34,0         2       Kateřina Janáčková         09.03.07   – 29.09.  –    Brno

2:34,9         1       Nikol Dospíšilová            06             – 29.09.  –    Brno

2:37,3         10     Anna Kavalcová              06             – 22.01.  –    Brno

2:38,1         11     Natálie Móryová             06             – 22.01.  –    Brno

2:39,0         3       Evelína Vališová             30.08.09   – 29.09.  –    Brno

2:40,2         16     Tereza Vrátná                  31.03.03   – 15.01.  –   Brno

2:40,57       9 A   Agáta Skotáková             01.05.06   – 07.09.  –    Brno

2:40,7         4       Julie Zachovalová            11.02.09   – 29.09.  –   Brno

2:43,3         5       Bára Neveselá                 26.01.09   – 29.09.  –    Brno

2:44,0         6       Vanda Přibylová             15.11.07   – 29.09.  –   Brno

2:44,5         7       Barbora Coufalová          07             – 29.09.  –   Brno

2:45,5         12     Jolana Sedláková             30.12.05   – 22.01.  –    Brno

2:45,9         13     Amálie Pavelková           05             – 22.01.  –    Brno

2:47,6         8       Kateřina Kleiblová          28.02.08   – 29.09.  –    Brno

2:48,3         14     Amálie Racková              10.09.06   – 22.01.  –    Brno

2:49,0         9       Nicole Keprtová              22.02.08   – 29.09.  –    Brno

2:49,1         15     Leona Poláčková             06             – 22.01.  –    Brno

2:51,6         10     Berenika Lukášová          13.06.08   – 29.09.  –   Brno

2:51,9         11     Leontýna Eliášová           05.02.09   – 29.09.  –   Brno

2:53,0         12     Stela Navrátilová             30.06.09   – 29.09.  –   Brno

2:55,0         13     Viktorie Ryšavá              07             – 29.09.  –   Brno

2:55,3         16     Magdaléna Honusová     25.01.06   – 22.01.  –    Brno

2:56,3         14     Tereza Malovaná             20.08.08   – 29.09.  –    Brno

2:56,6         15     Melánie Moravec             08             – 29.09.  –    Brno

2:56,7         2       Dana Stupková                07.11.06   – 29.09.  –    Brno

2:57,0         16     Zuzana Svobodová         03.04.08   – 29.09.  –    Brno

2:58,5         17     Ema Zatloukalová           10             – 29.09.  –    Brno

2:59,9         17     Alexandra Šubová           23.03.06   – 22.01.  –    Brno

3:01,0         18     Barbora Brožová             14.07.08   – 29.09.  –   Brno

3:02,0         19     Monika Holá                   17.12.09   – 29.09.  –   Brno

3:03,4         18     Adéla Řezáčová              06             – 22.01.  –    Brno

3:04,0         20     Berenika Bílková             21.04.08   – 29.09.  –   Brno

3:05,0         21     Ema Burešová                 02.10.09   – 29.09.  –    Brno

3:05,0         22     Daniela Janíčková           20.02.09   – 29.09.  –    Brno

3:05,6         19     Darja Schauerová            05             – 22.01.  –    Brno

3:06,0         23     Tereza Kozumplíková     07             – 29.09.  –    Brno

3:06,8         24     Klára Žižková                  13.06.09   – 29.09.  –    Brno

3:10,4         25     Nikol Otáhalová              03.12.08   – 29.09.  –    Brno

3:11,01       26     Amálie Vyhnálková        10             – 29.09.  –    Brno

3:15,0         27     Eliška Jelínková               06.09.07   – 29.09.  –    Brno

3:18,0         28     Šárka Burešová               01.02.07   – 29.09.  –    Brno

3:20,8         29     Denisa Topinková           19.03.10   – 29.09.  –    Brno

3:22,0         30     Sylvie Brabcová              15.05.08   – 29.09.  –    Brno

3:28,9         31     Barbora Dostalíková       27.10.09   – 29.09.  –    Brno

31     Aneta Zavřelová              20.06.10   – 29.09.  –    Brno

31     Tereza Melicharová         17.04.08   – 29.09.  –    Brno

3:35,0         4       Karolína Levíčková         21.12.06   – 29.09.  –    Brno

3:37,4         34     Klára Sachsová                17.02.10   – 29.09.  –    Brno

3:42,0         35     Jolana Kačírková             14.10.09   – 29.09.  –    Brno

4:00,4         20     Kremena Todorova         05             – 22.01.  –    Brno

4:16,2         36     Petra Lachová                 08.02.10   – 29.09.  –    Brno

4:16,8         37     Ela Kubušová                  03.02.10   – 29.09.  –    Brno

4:18,2         38     Šárka Skorkovská            08             – 29.09.  –    Brno

5:01,0         39     Romana Svobodová        17.02.10   – 29.09.  –    Brno

5:53,4         40     Ani Varosjan                   29.01.10   – 29.09.  –    Brno

800 m

2:32,97       6 A   Monika Bartošová           09.09.02   – 29.05.  –    Vyškov

2:33,03       4       Zuzana Zádrapová          12.06.03   – 26.05.  –    Brno

2:33,36       7 A   Adéla Koláčková            11.07.01   – 07.06.  –    Kolín

2:37,14       2 C    Veronika Radová            02             – 03.12.  –    Praha

2:37,90       1       Vendula Kamenická        19.08.02   – 23.04.  –   Brno

2:41,98       9       Vendula Sedláková         15.11.01   – 15.05.  –    Břeclav

2:42,24       2 B    Lucie Štůsková                17.11.03   – 07.09.  –    Brno

2:42,41       3 B    Eliška Andrýsková          19.08.02   – 27.05.  –    Břeclav

2:42,52       3 C    Karolína Kleiblová          27.09.02   – 03.12.  –    Praha

2:45,10       8 A   Anna Slaná                      17.12.01   – 30.04.  –    Hodonín

2:47,08       5       Barbora Alexová             26.07.04   – 26.05.  –    Brno

2:47,37       1 A   Kristýna Petrová             22.01.02   – 27.05.  –    Břeclav

2:47,92       1 A   Hana Špalková                13.10.04   – 06.09.  –    Brno

2:47,95       1 A   Lucie Hudečková            30.04.06   – 23.04.  –    Brno

2:48,54       2 A   Veronika Štůsková          08.05.01   – 27.05.  –    Břeclav

2:49,07       2 C    Veronika Ročková          22.06.04   – 29.01.  –    Ostrava

2:49,07       5 B    Barbora Plisková             12.03.01   – 29.05.  –    Vyškov

2:49,75       7 C    Anna Ryšavá                   20.09.02   – 03.12.  –    Praha

2:51,27       5       Monica Hladíková           05.10.01   – 16.05.  –    Brno

2:54,0         1       Tereza Prokopová            31.08.07   – 29.09.  –    Brno

2:55,49       5       Veronika Ročková          22.06.04   – 23.04.  –    Brno

2:58,31       4 B    Žaneta Zádrapová           24.11.07   – 19.05.  –    Brno

3:02,83       P       Tereza Všianská              24.01.03   – 07.05.  –   Brno

3:03,89       5       Pavlína Dobešová            23.02.07   – 23.04.  –    Brno

3:04,49       19     Beata Hradecká               12.09.06   – 05.05.  –    Brno

3:06,74       ms     Vanda Šostoková            23.02.05   – 05.05.  –    Brno

3:08,80       ms     Josefína Melicharová       18.02.04   – 05.05.  –    Brno

3:10,3         4       Eliška Pelíšková              05.09.04   – 05.10.  –    Brno

3:11,08       26     Nela Burianová               05.10.03   – 05.05.  –    Brno

3:12,5         6       Anna Vařeková               16.08.03   – 05.10.  –    Brno

3:12,6         1       Monika Rybníčková        13.07.01   – 08.01.  –    Brno

3:13,9         1       Andrea Němcová            25.03.05   – 29.09.  –    Brno

3:15,25       8 B    Anna Bílková                  03.08.06   – 19.05.  –    Brno

3:17,6         3       Lucia Juríková                 15.09.06   – 29.09.  –    Brno

3:19,87       18     Zuzana Smejkalová         22.07.03   – 02.06.  –    Blansko

3:22,1         4       Adéla Mátlová                09.02.06   – 29.09.  –    Brno

3:23,3         2       Anežka Okáčová             26.09.07   – 29.09.  –    Brno

3:23,99       30     Jolana Sedláková             30.12.05   – 05.05.  –    Brno

3:25,4         5       Veronika Zobková          05             – 29.09.  –    Brno

3:26,2         6       Barbora Vedralová          05             – 29.09.  –    Brno

3:26,6         V      Karolína Petrová             22.01.02   – 25.09.  –    Tišnov

3:26,9         9       Zuzana Navrátilová         03.09.03   – 05.10.  –    Brno

3:27,36                Erika Mašková                28.04.01   – 16.05.  –    Brno

3:27,6         7       Klára Mazálková             25.03.05   – 29.09.  –    Brno

3:28,3         8       Franziska Schmid            01.10.05   – 29.09.  –    Brno

3:28,4         9       Agáta Andělová              20.07.06   – 29.09.  –    Brno

3:29,51       11 B  Veronika Chovancová     05             – 23.04.  –    Brno

3:31,16       10 B  Amálie Racková              10.09.06   – 19.05.  –    Brno

3:32,1         11     Jana Staňková                 16.02.03   – 05.10.  –    Brno

3:32,8         10     Libuše Mazálková           21.05.06   – 29.09.  –    Brno

3:34,61       13     Barbora Topinková          29.09.07   – 23.04.  –    Brno

3:35,5         11     Clementina Fraňková      22.09.05   – 29.09.  –    Brno

3:35,9         12     Anna Kalin                      05             – 29.09.  –    Brno

3:36,5         14     Emma Štěpánková          10.11.06   – 29.09.  –    Brno

3:38,0         11     Martina Nováková          08             – 01.08.  –    Brno

3:38,8         15     Agáta Skotáková             01.05.06   – 29.09.  –    Brno

3:39,2         V      Sarah Kalčíková              27.06.02   – 25.09.  –    Tišnov

3:39,64       14     Ema Rosi                         10.04.09   – 23.04.  –    Brno

3:41,3         13     Sára Nechvátalová          04             – 05.10.  –    Brno

3:45,3         16     Anna Žižková                  25.03.06   – 29.09.  –    Brno

3:46,6         14     Tereza Vrátná                  31.03.03   – 05.10.  –    Brno

3:50,83       13 B  Tereza Svobodová           05             – 23.04.  –    Brno

3:57,6         3       Terezie Růžičková           12.04.07   – 29.09.  –    Brno

3:58,2         9       Klára Hlaváčiková           23.03.02   – 08.01.  –    Brno

4:02,62       18     Petra Dobešová               18.07.08   – 23.04.  –    Brno

4:06,51       19     Ema Zatloukalová           10             – 23.04.  –    Brno

4:07,7         15     Marie Lukášová               14.12.04   – 05.10.  –    Brno

4:11,0         17     Hana Hrůzová                 08.07.06   – 29.09.  –    Brno

4:13,4         18     Kateřina Johnová            08.06.06   – 29.09.  –   Brno

1 000 m

3:31,0                  Viktorie Kalovská           04.08.02   – 06.06.  –    Brno

3:36,0                  Lucie Štůsková                17.11.03   – 06.06.  –    Brno

3:56,0                  Radka Kučerová             24.02.04   – 06.06.  –    Brno

3:58,0                  Anita Gorani                   18.10.04   – 06.06.  –    Brno

4:40,0                  Erika Mašková                28.04.01   – 06.06.  –    Brno

1 500 m

5:21,32       10     Andrea Dobrovolná        09.11.01   – 12.06.  –    Třinec

5:21,51       4       Adéla Koláčková            11.07.01   – 29.05.  –    Vyškov

5:37,22       17     Lucie Štůsková                17.11.03   – 12.06.  –    Třinec

6:23,4         1       Barbora Alexová             26.07.04   – 25.07.  –    Brno

1 míle – 1 609,34 m

5:59,4         1       Soňa Kouřilová               08.12.01   – 21.09.  –    Brno

60 m překážek

11,04          P       Veronika Štůsková          08.05.01   – 23.01.  –    Ostrava

11,87          P       Radka Kučerová             24.02.04   – 24.09.  –    Moravská Třebová

12,47          5       Kristýna Petrová             22.01.02   – 17.01.  –    Ostrava

12,47          6       Karolína Petrová             22.01.02   – 17.01.  –    Ostrava

13,46          8 F    Sarah Kalčíková              27.06.02   – 17.01.  –    Ostrava

60 m překážek

11,22 -1,7   1 B    Barbora Hudečková        28.07.03   – 02.06.  –    Blansko

11,50          1 B    Radka Kučerová             24.02.04   – 26.05.  –    Brno

12,49          P       Tereza Všianská              24.01.03   – 07.05.  –   Brno

12,96 -0,4   1 E    Tereza Průšová                09.10.05   – 02.06.  –    Blansko

13,26          6 C    Lucie Štůsková                17.11.03   – 29.01.  –    Ostrava

13,31 -0,9   2 D   Agáta Andělová              20.07.06   – 02.06.  –    Blansko

13,45 -0,9   3 D   Lucie Hudečková            30.04.06   – 02.06.  –    Blansko

14,17 -0,9   4 D   Lucia Juríková                 15.09.06   – 02.06.  –    Blansko

100 m překážek

15,74 +0,0  4 C    Viktorie Kalovská           04.08.02   – 05.06.  –   Praha-klubovní rekord

17,46          1 A   Marie Doležalová            27.11.01   – 23.04.  –   Brno

17,68 -0,2   5 B    Veronika Štůsková          08.05.01   – 29.05.  –   Vyškov

20,60 -0,3   3       Kristýna Petrová             22.01.02   – 18.09.  –    Jihlava

20,76 -0,3   4       Radka Kučerová             24.02.04   – 18.09.  –    Jihlava

200 m překážek

32,73 +0,2  3 D   Viktorie Kalovská           04.08.02   – 12.06.  –   Třinec

Výška

154             2 B    Veronika Štůsková          08.05.01   – 12.06.  –   Třinec

147             9       Erika Mašková                28.04.01   – 09.02.  –    Brno

140             1       Radka Kučerová             24.02.04   – 02.05.  –    Brno

133             7       Sarah Kalčíková              27.06.02   – 21.12.  –    Brno

8       Lucie Štůsková                17.11.03   – 21.12.  –    Brno

9       Anita Gorani                   18.10.04   – 21.12.  –    Brno

132             16     Kristýna Petrová              22.01.02   – 09.02.  –    Brno

130             7       Tereza Všianská              24.01.03   – 26.05.  –    Brno

3       Marie Doležalová            27.11.01   – 21.05.  –    Brno

3       Lucie Vašíčková              30.07.01   – 07.07.  –    Čáslav

4       Barbora Hudečková        28.07.03   – 25.07.  –    Brno

8       Lucie Valíčková              03             – 22.09.  –    Znojmo

128             16     Vendula Kamenická        19.08.02   – 24.05.  –    Břeclav

9       Michaela Skoumalová     16.02.03   – 24.05.  –    Břeclav

127             17     Karolína Petrová             22.01.02   – 09.02.  –    Brno

120             6       Monika Bartošová           09.09.02   – 07.07.  –    Čáslav

6       Viktorie Kalovská           04.08.02   – 25.07.  –    Brno

115             9       Alexandra Šubová           23.03.06   – 05.05.  –    Brno

9       Beata Hradecká               12.09.06   – 02.06.  –    Blansko

10     Lucie Hudečková            30.04.06   – 25.07.  –    Brno

10     Agáta Andělová              20.07.06   – 25.07.  –    Brno

112             7       Barbora Honusová          06.01.05   – 09.02.  –    Brno

110             5       Vanda Šostoková            23.02.05   – 21.05.  –    Brno

105             12     Nela Kedziorková           06             – 23.04.  –   Brno

104             15     Amálie Racková              10.09.06   – 21.12.  –    Brno

95               15     Bára Šustrová                  06             – 23.04.  –    Brno

17     Magdaléna Honusová     25.01.06   – 23.04.  –    Brno

2       Agáta Skotáková             01.05.06   – 29.09.  –    Brno

90               1       Tereza Prokopová            31.08.07   – 29.09.  –    Brno

1       Kateřina Kleiblová          28.02.08   – 29.09.  –    Brno

3       Dana Stupková                07.11.06   – 29.09.  –    Brno

87               13     Leona Poláčková             06             – 09.02.  –    Brno

85               3       Barbora Topinková          29.09.07   – 29.09.  –    Brno

Dálka

488             1       Monica Hladíková           05.10.01   – 18.12.  –    Bratislava

453             1       Monika Rybníčková        13.07.01   – 08.01.  –    Brno

450             2       Veronika Štůsková          08.05.01   – 08.01.  –    Brno

442             8       Andrea Dobrovolná        09.11.01   – 23.04.  –    Brno

437             5       Radka Kučerová             24.02.04   – 16.11.  –    Brno

436             1       Barbora Hudečková        28.07.03   – 23.04.  –    Brno

434             3       Eliška Andrýsková          19.08.02   – 27.05.  –    Břeclav

432             2 D   Tereza Všianská              24.01.03   – 06.09.  –   Brno

427             5       Anita Gorani                   18.10.04   – 22.09.  –   Znojmo

420             12     Lucie Vašíčková              30.07.01   – 23.04.  –    Brno

414             5       Karolína Petrová             22.01.02   – 21.05.  –    Brno

413             3       Markéta Horáčková         07.06.02   – 08.01.  –    Brno

12     Lucie Valíčková              03             – 22.09.  –   Znojmo

412             V      Sarah Kalčíková              27.06.02   – 25.09.  –    Tišnov

410             8       Kristýna Petrová             22.01.02   – 16.11.  –    Brno

402             3       Lucie Štůsková                17.11.03   – 07.06.  –    Brno

400             24     Petra Řeháková               05.10.01   – 17.01.  –    Ostrava

394             10     Klára Jelínková                07.09.01   – 17.01.  –    Ostrava

4       Barbora Honusová          06.01.05   – 23.04.  –    Brno

6       Lucie Hudečková            30.04.06   – 18.07.  –    Brno

393             7       Alžběta Mokrenová         01             – 21.05.  –    Brno

392             20     Eliška Pelíšková              05.09.04   – 22.09.  –    Znojmo

391             4       Tereza Průšová                09.10.05   – 21.05.  –    Brno

383             č        Josefína Melicharová       18.02.04   – 01.06.  –    Brno

382             6       Vanda Šostoková            23.02.05   – 21.05.  –    Brno

381             7       Agáta Andělová              20.07.06   – 23.04.  –    Brno

1 D   Agáta Skotáková             01.05.06   – 05.09.  –    Brno

378             24     Erika Mašková                28.04.01   – 23.04.  –    Brno

377             2 C    Klára Bílková                  17.05.05   –             05.09.        –           Brno

370             8       Soňa Mácalová                15.05.05   – 21.05.      Brno

368                      Marie Pilná                      31.01.01   – 30.04.  –    Hodonín

ms     Anna Vařeková               16.08.03   – 19.05.  –    Brno

360             1       Pavlína Dobešová            23.02.07   – 23.04.      Brno

351             10     Klára Hlaváčiková           23.03.02   – 08.01.  –    Brno

350             20     Lucia Juríková                 15.09.06   – 01.09.      Brno

349             3       Hana Špalková                13.10.04   – 05.10.      Brno

345             6       Lucie Lišková                  09.01.07   – 23.04.      Brno

5       Barbora Alexová             26.07.04   – 05.10.      Brno

343             19     Nela Kedziorková           06             – 23.04.      Brno

342             31     Zuzana Zádrapová          12.06.03   – 23.04.  –    Brno

337             16     Sára Beránková               03             – 15.01.  –    Brno

336             7       Zuzana Navrátilová         03.09.03   – 05.10.  –    Brno

335             4       Magdaléna Honusová     25.01.06   – 22.01.  –    Brno

331             24     Veronika Chovancová     05             – 23.04.  –    Brno

330             V      Julie Kuncová                  04.08.06   – 25.09.  –    Tišnov

327             18     Alexandra Šubová           23.03.06   – 19.05.  –    Brno

325             1       Andrea Němcová            25.03.05   – 29.09.  –    Brno

324             8       Zuzana Smejkalová         22.07.03   – 05.10.  –    Brno

323             19     Klára Mazálková             25.03.05   – 19.05.  –    Brno

321             9       Tereza Janoušková          05             – 22.01.  –    Brno

317             2       Barbora Vedralová          05             – 29.09.  –    Brno

316             V      Beata Hradecká               12.09.06   – 25.09.  –    Tišnov

315             12     Žaneta Zádrapová           24.11.07   – 18.07.  –    Brno

313             4       Franziska Schmid           01.10.05   – 29.09.  –    Brno

312             14     Amálie Pavelková           05             – 26.05.  –    Brno

308             22     Tereza Vrátná                  31.03.03   – 19.05.  –    Brno

303             3       Barbora Šubová               08             – 22.01.  –    Brno

302             2       Lucie Havelková             13.04.07   – 15.08.  –    Brno

300             18     Kateřina Svobodová       04             – 15.01.  –    Brno

296             11     Kateřina Němcová          02             – 08.01.  –    Brno

295             5       Adéla Mátlová                09.02.06   – 29.09.  –    Brno

294             2       Kateřina Kleiblová          28.02.08   – 29.09.  –    Brno

293             13     Anna Kavalcová              06             – 22.01.  –    Brno

40     Jolana Sedláková             30.12.05   – 23.04.  –    Brno

292             3       Tereza Prokopová            31.08.07   – 29.09.  –    Brno

290             3       Anna Bílková                  03.08.06   – 15.08.  –    Brno

288             ms     Martina Hanáková           15.10.04   – 19.05.  –    Brno

286             6       Barbora Brožová             14.07.08   – 21.05.  –    Brno

285             43     Amálie Racková              10.09.06   – 23.04.  –    Brno

4       Anna Žižková                  25.03.06   – 15.08.  –    Brno

284             19     Anna Peloušková            30.06.03   – 15.01.  –    Brno

281             18     Vanda Přibylová             15.11.07   – 23.04.  –    Brno

279             10     Nela Burianová               05.10.03   – 05.09.  –    Brno

275             6       Anna Kalin                      05             – 29.09.  –    Brno

273             7       Petra Dobešová               18.07.08   – 22.01.  –    Brno

270             48     Bára Šustrová                  06             – 23.04.  –    Brno

269             11     Viktoie Vráblíková          16.07.03   – 05.10.  –    Brno

267             4       Barbora Coufalová          07             – 29.09.  –    Brno

262             49     Hana Hrůzová                 08.07.06   – 23.04.  –    Brno

261             ms     Adéla Novotná                20.07.06   – 01.09.  –    Brno

260             50     Tereza Svobodová           05             – 23.04.  –    Brno

255             9       Berenika Bílková             21.04.08   – 21.05.  –    Brno

5       Berenika Lukášová          13.06.08   – 29.09.  –    Brno

254             7       Libuše Mazálková           21.05.06   – 29.09.  –    Brno

251             10     Terezie Růžičková           12.04.07   – 22.01.  –    Brno

250             11     Barbora Topinková          29.09.07   – 22.01.  –    Brno

16     Adéla Řezáčová              06             – 22.01.  –    Brno

244             12     Dorothea Lišková            07             – 22.01.  –    Brno

6       Martina Nováková          08             – 29.09.  –    Brno

240             7       Klára Žižková                  13.06.09   – 29.09.  –    Brno

236             9       Melánie Moravec             08             – 29.09.  –    Brno

234             17     Darja Schauerová            05             – 22.01.  –    Brno

11     Emma Štěpánková          10.11.06   – 29.09.  –    Brno

230             ms     Julie Samlíková               24.06.04   – 01.09.  –    Brno

11     Šárka Skorkovská            08             – 29.09.  –    Brno

229             13     Adéla Přibylová              08             – 22.01.  –    Brno

228             12     Tereza Malovaná             20.08.08   – 29.09.  –    Brno

227             13     Julie Zachovalová            11.02.09   – 29.09.  –    Brno

226             20     Natálie Móryová             06             – 22.01.  –    Brno

36     Ema Rosi                         10.04.09   – 23.04.  –    Brno

223             15     Ema Zatloukalová           10             – 29.09.  –    Brno

15     Daniela Janíčková           20.02.09   – 29.09.  –    Brno

222             21     Leona Poláčková             06             – 22.01.  –    Brno

17     Leontýna Hladká            25.01.10   – 29.09.  –    Brno

221             3      Leontýna Eliášová           05.02.09   – 22.01.  –    Brno

219             13     Tereza Melicharová         17.04.08   – 21.05.  –    Brno

218             18     Barbora Dostalíková       27.10.09   – 29.09.  –    Brno

18     Nikol Otáhalová              03.12.08   – 29.09.  –    Brno

18     Ani Varosjan                   29.01.10   – 29.09.  –    Brno

209             21     Bára Neveselá                 26.01.09   – 29.09.  –    Brno

204             22     Jolana Kačírková             14.10.09   – 29.09.  –    Brno

201             9       Denisa Topinková           19.03.10   – 29.09.  –    Brno

195             24     Evelína Vališová             30.08.09   – 29.09.  –    Brno

189             25     Ela Kubušová                  03.02.10   – 29.09.  –    Brno

187             26     Petra Lachová                 08.02.10   – 29.09.  –    Brno

182             28     Amálie Vyhnálková        10             – 29.09.  –    Brno

174             29     Klára Sachsová                17.02.10   – 29.09.  –    Brno

167             30     Aneta Zavřelová              20.06.10   – 29.09.  –    Brno

162             22     Kremena Todorova         05             – 22.01.  –    Brno

155             V      Dominika Doležalová      19.06.11   – 25.09.  –    Tišnov

142             14     Veronika Dobešová         11             – 21.05.  –    Brno

Tyč

240             2       Viktorie Kalovská           04.08.02   – 01.08.  –   Brno-klub. rekord

Koule 2 kg

9,50            6       Anita Gorani                   18.10.04   – 25.09.  –   Olomouc

8,78            1       Barbora Hudečková        28.07.03   – 01.08.  –   Brno

8,48            15     Tereza Všianská              24.01.03   – 25.09.  –   Olomouc

7,96            9       Josefína Melicharová       18.02.04   – 22.09.  –   Znojmo

7,11            1       Barbora Honusová          06.01.05   – 23.04.  –    Brno

7,10            1       Marie Lukášová               14.12.04   – 05.10.  –    Brno

7,43            3       Veronika Hartmannová   23.11.04   – 19.05.  –   Brno

6,60            2       Anna Vařeková               16.08.03   – 05.10.  –    Brno

6,50            3       Eliška Pelíšková              05.09.04   – 05.10.  –    Brno

6,10            1       Klára Mazálková             25.03.05   – 29.09.  –   Brno

6,05            č        Klára Bílková                  17.05.05   – 18.06.  –    Slavkov

6,04            2       Zuzana Zádrapová          12.06.03   – 01.08.  –    Brno

5,82            11     Tereza Vrátná                  31.03.03   – 19.05.  –   Brno

5,50            12     Alžběta Slaná                  14.10.04   – 19.05.  –    Brno

5,40            4       Barbora Alexová             26.07.04   – 05.10.  –    Brno

4       Hana Špalková                13.10.04   – 05.10.  –    Brno

5,39            13     Nela Burianová               05.10.03   – 19.05.  –    Brno

5,38            ms     Anna Žižková                  25.03.06   – 19.05.  –   Brno

5,30            2       Nikol Dospíšilová            06             – 29.09.  –    Brno

5,20            4       Libuše Mazálková           21.05.06   – 29.09.  –    Brno

5,09            9       Magdaléna Honusová     25.01.06   – 23.04.  –   Brno

5,08            3       Lucie Hudečková            30.04.06   – 01.08.  –    Brno

4,95            10     Bára Šustrová                  06             – 23.04.  –    Brno

4,90            6       Anna Kalin                      05             – 29.09.  –    Brno

6       Franziska Schmid            01.10.05   – 29.09.  –    Brno

4,89            2       Pavlína Dobešová            23.02.07   – 08.08.  –    Brno

4,70            8       Agáta Andělová              20.07.06   – 29.09.  –    Brno

4,30            7       Zuzana Smejkalová         22.07.03   – 05.10.  –   Brno

4,20            1       Kateřina Janáčková         09.03.07   – 29.09.  –    Brno

8       Alena Galandrová           04             – 05.10.  –    Brno

4,00            2       Tereza Prokopová            31.08.07   – 29.09.  –    Brno

2       Tereza Kozumplíková     07             – 29.09.  –    Brno

10     Adéla Mátlová                09.02.06   – 29.09.  –    Brno

10     Lucia Juríková                 15.09.06   – 29.09.  –    Brno

10     Andrea Němcová            25.03.05   – 29.09.  –    Brno

3,87            č        Adéla Novotná                20.07.06   – 18.06.  –    Slavkov

3,70            4       Žaneta Zádrapová           24.11.07   – 01.08.  –    Brno

13     Jolana Sedláková             30.12.05   – 29.09.  –    Brno

3,60            14     Dana Stupková                07.11.06   – 29.09.  –    Brno

3,50            15     Karolína Levíčková         21.12.06   – 29.09.  –    Brno

3,48            3       Petra Dobešová               18.07.08   – 08.08.  –    Brno

3,40            4       Berenika Bílková             21.04.08   – 29.09.  –    Brno

4       Evelína Vališová             30.08.09   – 29.09.  –    Brno

16     Agáta Skotáková             01.05.06   – 29.09.  –    Brno

3,36            6       Melánie Moravec             08             – 29.09.  –    Brno

3,30            7       Kateřina Kleiblová          28.02.08   – 29.09.  –    Brno

3,20            8       Anežka Okáčová             26.09.07   – 29.09.  –    Brno

8       Eliška Jelínková               06.09.07   – 29.09.  –    Brno

3,10            17     Emma Štěpánková          10.11.06   – 29.09.  –    Brno

3,05            16     Anna Bílková                  03.08.06   – 19.05.  –   Brno

3,00            10     Vanda Přibylová             15.11.07   – 29.09.  –   Brno

18     Kateřina Johnová            08.06.06   – 29.09.  –   Brno

2,90            11     Berenika Lukášová          13.06.08   – 29.09.  –   Brno

11     Barbora Dostalíková       27.10.09   – 29.09.  –    Brno

11     Klára Žižková                  13.06.09   – 29.09.  –    Brno

11     Julie Zachovalová            11.02.09   – 29.09.  –   Brno

2,80            15     Bára Neveselá                 26.01.09   – 29.09.  –    Brno

15     Daniela Janíčková           20.02.09   – 29.09.  –    Brno

15     Jolana Kačírková             14.10.09   – 29.09.  –    Brno

15     Nicole Keprtová              22.02.08   – 29.09.  –    Brno

15     Nikol Otáhalová              03.12.08   – 29.09.  –    Brno

2,70            20     Tereza Melicharová         17.04.08   – 29.09.  –    Brno

20     Monika Holá                   17.12.09   – 29.09.  –   Brno

20     Šárka Skorkovská            08             – 29.09.  –    Brno

2,60            23     Viktorie Ryšavá              07             – 29.09.  –   Brno

23     Zuzana Svobodová         03.04.08   – 29.09.  –    Brno

2,50            25     Stela Navrátilová             30.06.09   – 29.09.  –   Brno

25     Sylvie Brabcová              15.05.08   – 29.09.  –    Brno

25     Aneta Zavřelová              20.06.10   – 29.09.  –    Brno

2,48            10     Ema Rosi                         10.04.09   – 23.04.  –    Brno

2,40            28     Ema Zatloukalová           10             – 29.09.  –    Brno

28     Barbora Brožová             14.07.08   – 21.05.  –   Brno

28     Ema Burešová                 02.10.09   – 29.09.  –    Brno

28     Šárka Burešová               01.02.07   – 29.09.  –    Brno

2,30            32     Barbora Coufalová          07             – 29.09.  –   Brno

2,20            33     Leontýna Eliášová           05.02.09   – 22.01.  –    Brno

2,15            34     Romana Svobodová        17.02.10   – 29.09.  –    Brno

1,90            35     Leontýna Hladká            25.01.10   – 29.09.  –    Brno

1,75            36     Tereza Malovaná             20.08.08   – 29.09.  –    Brno

1,70            37     Klára Sachsová                17.02.10   – 29.09.  –    Brno

1,60            38     Petra Lachová                 08.02.10   – 29.09.  –    Brno

Koule 3 kg

11,62          2       Marie Doležalová            27.11.01   – 14.09.  –    Brno

8,75            6       Kristýna Petrová             22.01.02   – 29.05.  –    Vyškov

8,24            5       Erika Mašková                28.04.01   – 27.05.  –    Břeclav

7,72            11     Adéla Koláčková            11.07.01   – 09.05.  –    Brno

7,47            9       Veronika Štůsková          08.05.01   – 27.05.  –    Břeclav

7,17            2       Lucie Vašíčková              30.07.01   – 07.07.  –    Čáslav

7,15                     Michaela Mjartanová       02             – 21.05.  –    Brno

6,80            5       Viktorie Kalovská           04.08.02   – 01.08.  –    Brno

6,76            15     Sarah Kalčíková              27.06.02   – 15.05.  –    Břeclav

6,09            12     Anna Slaná                      17.12.01   – 23.04.  –    Brno

6,04            V      Karolína Petrová             22.01.02   – 25.09.  –    Tišnov

5,27            15     Vendula Sedláková         15.11.01   – 23.04.  –    Brno

3,89            7       Monika Bartošová           09.09.02   – 07.07.  –    Čáslav

Disk 1 kg

25,78          3       Marie Doležalová            27.11.01   – 14.09.  –    Brno

Disk 0,75 kg

16,43          12     Sarah Kalčíková              27.06.02   – 15.05.  –    Břeclav

Oštěp 500 g

35,76          4        Marie Doležalová            27.11.01   – 12.06.  –    Třinec-klubovní rekord

24,43          7        Adéla Koláčková            11.07.01   – 29.05.  –    Vyškov

15,93          11      Sarah Kalčíková              27.06.02   – 29.05.  –    Vyškov

Kriketový míček

52,58          1        Eliška Andrýsková          19.08.02   – 27.05.  –    Břeclav

44,63          1 B    Josefína Melicharová       18.02.04   – 06.09.  –    Brno

44,48          1        Barbora Hudečková        28.07.03   – 02.06.  –    Blansko

42,50                    Kristýna Petrová             22.01.02   – 06.06.  –    Brno

36,45          15 A  Anita Gorani                   18.10.04   – 06.09.  –    Brno

36,10          8        Eliška Pelíšková              05.09.04   – 22.09.  –    Znojmo

35,97          6        Veronika Vindišová        04.06.02   – 07.06.  –    Brno

34,52          P       Radka Kučerová             24.02.04   – 24.09.  –    Moravská Třebová

34,42          2        Tereza Všianská              24.01.03   – 07.05.  –    Brno

33,81          2        Veronika Hartmannová   23.11.04   – 05.05.  –    Brno

32,51          10      Sarah Kalčíková              27.06.02   – 07.06.  –    Brno

32,03          3        Anna Vařeková               16.08.03   – 02.06.  –    Blansko

31,50                    Viktorie Kalovská           04.08.02   – 06.06.  –    Brno

30,88          3        Zuzana Zádrapová          12.06.03   – 26.05.  –    Brno

29,54          19      Julie Samlíková               24.06.04   – 22.09.  –    Znojmo

27,84          23      Vendula Kamenická        19.08.02   – 07.06.  –    Brno

27,00                    Erika Mašková                28.04.01   – 06.06.  –    Brno

26,00          16      Monica Hladíková           05.10.01   – 16.05.  –    Brno

24,70          V       Beata Hradecká               12.09.06   – 25.09.  –    Tišnov

21,86          6        Amálie Pavelková           05             – 26.05.  –    Brno

21,29          8        Tereza Vrátná                  31.03.03   – 26.05.  –    Brno

21,00                    Lucie Štůsková                17.11.03   – 06.06.  –    Brno

18,03          19      Magdaléna Honusová     25.01.06   – 05.05.  –    Brno

16,70          V       Julie Kuncová                  04.08.06   – 25.09.  –    Tišnov

15,33          25      Klára Bílková                  17.05.05   – 02.06.  –    Blansko

13,00          25      Anna Žižková                  25.03.06   – 05.05.  –    Brno

10,45          8        Martina Nováková          08             – 21.05.  –    Brno

9,55            9        Tereza Melicharová         17.04.08   – 21.05.  –    Brno

7,25            12      Barbora Topinková          29.09.07   – 21.05.  –    Brno

4,65            10      Denisa Topinková           19.03.10   – 21.05.  –    Brno

4,30     11        Veronika Dobešová    11        –           21.05.  –           Brno

2 000 m chůze – dráha

13:42,0       2        Josefína Melicharová       18.02.04   – 11.09.  –    Vyškov-klub. rekord

Čtyřboj /50 m-dálka-koule 2 kg-300 m/

3 341          1       Klára Bílková                  17.05.05   – 18.06.  –    Slavkov

/7,7-354-6,05-51,3/

2 544          1       Pavlína Dobešová            23.02.07   – 18.06.  –    Slavkov

/8,5-325-486-57,9/

2 125          3       Žaneta Zádrapová           24.11.07   – 18.06.  –    Slavkov

/8,9-292-337-57,1/

1 631          9       Adéla Novotná                20.07.06   – 18.06.  –    Slavkov

/9,2-244-3,87-1:05,4/

1 627          10     Anna Kalin                      05             – 18.06.  –    Slavkov

/9,4-221-485-59,3/

1 386          11     Berenika Bílková             21.04.08   – 18.06.  –    Slavkov

/9,3-226-276-1:05,8/

1 344          11     Agáta Skotáková             01.05.06   – 18.06.  –    Slavkov

/9,0-231-330-1:00,5/

993             16     Petra Dobešová               18.07.08   – 18.06.  –    Slavkov

/10,2-221-236-1:09,3/

Pětiboj /60 m-dálka-60 m přek-800 m-míček/

1 572                   Radka Kučerová             24.02.04   – 24.09.  –    Moravská Třebová

/9,29-433-11,87-00-34,52/

Pětiboj /60 m-dálka-60 m přek-800 m-míček/

1 399          7       Anita Gorani                   18.10.04   – 24.09.  –    Moravská Třebová

/9,28-424-12,86-00-32,45

Pětiboj (60 m přek.-výška -dálka-koule 3 kg-800 m)

2 154          29     Veronika Štůsková          08.05.01   – 24.01.  –    Ostrava-klub. rekord

/11,04-142-412-6,85-2:53,37/

1 617          40     Kristýna Petrová            22.01.02   – 24.01.  –    Ostrava

/12,48-127-387-7,07-3:07,36/

Pětiboj /60 m-dálka-60 m přek-míček-800 m/

2 139          8       Kristýna Petrová             22.01.02   – 24.09.  –    Moravská Třebová

/9,02-382-12,59-3:01,91-38,61

1 727          3       Tereza Všianská              24.01.03   – 07.05.  –    Brno

/9,47-410-12,49-34,42-3:02,83/

Štafeta 4 x 60 m

32,49          3 C    Vašíčková-Štůsková-Kalovská-Hladíková    –    07.09.    –   Brno

34,98          6       Gorani-Kučerová-Melicharová-Štůsková      –    25.09.    –   Olomouc

35,37          2 A   Zádrapová-Štůsková-Kučerová-Gorani         –    26.05.    –   Brno

35,38          2 B    Melicharová-Špalková-Štůsková-Zádrapová  –    22.09.    –   Znojmo

35,56          3       Doležalová-Koláčková-Sedláková-Slaná       –    30.04.    –   Hodonín

35,71          3 E    Sedláková-Petrová Ka+Kr.-Dobrovolná       –    07.09.    –   Brno

36,13          1 C    Vráblíková-Všianská-Zádrapová-Melicharová    –             19.05. –           Brno

36,16          7 A   Všianská-Zádrapová-Štůsková-Melicharová –    07.09.    –   Brno

36,69          2 B    Andělová-Bílková K.-Hradecká-Juríková     –    01.09.    –   Brno

36,76          1 B    Alexová-Melicharová-Vařeková-Vráblíková  –    26.05.    –   Brno

36,83          5       Gorani-Vařeková-Vráblíková-Všianská         –    05.05.    –   Brno

37,02          3 B    Mácalová-Štůsková-Špalková-Všianská        –    01.09.    –   Brno

37,06          6 E    Andělová-Bílková-Hudečková-Zádrapová Ž. –    07.09.    –   Brno

37,13          4 A   Melicharová-Vařeková-Špalková-Alexová    –    02.06.    –   Blansko

37,34          5 A   Hudečková L.-Juríková-Průšová-Bílková K.  –    02.06.    –   Blansko

38,44          7       Hudečková- Průšová-Sedláková-Bílková      –    05.05.    –   Brno

40,34          3 B    Burianová-Juríková-Mazálková-Slaná           –    19.05.    –   Brno

40,41          10     Honusová M-Hradecká-Šubová-Hartmannová    –             05.05. –           Brno

40,71          9 A   Žižková-Smejkalová-Sedláková J.-Vrátná     –    02.06.    –   Blansko

43,98          2 C    Bílková A.-Novotná-Skotáková-Zádrapová Ž     –             01.09  –           Brno

Štafeta 4 x 60 m – smíšená /ACMS+SK Speed Brno/

32,06          1       Kalovská-Jedličková-Vašíčková-Štůsková    –    30.04.    –   Hodonín

32,72          4 A   Hladíková-Jedličková-Petrová-Vašíčková     –    29.05.    –   Vyškov

Štafeta 4 x 60 m – smíšená /ACMS+TJ Sokol Přísnotice/

33,42          1 A   Kučerová-Gorani-FurchováHristová            –    22.09.    –   Znojmo

34,42          3 A   Štůsková-Gorani-Kučerová-Furchová           –    02.06.    –   Blansko

34,45          1 A   Furchová-Gorani-Hristová-Kučerová            –    01.09.    –   Brno

35,20          4       Štůsková-Hristiová-Kučerová-Furchová       –    05.05.    –   Brno

33,48          7 A   Kolegarová-Koláčková-Obořilová-Vašíčková     –             15.05. –           Břeclav

35,03          4 B    Koláčková-Kolegarová-Sedláková-Slaná      –    29.05.    –   Vyškov

Štafeta 4 x 200 m

1:57,12       6 A   Štůsková-Petrová Karolíma-Kristýna-Hladíková      –    29.01.    –   Ostrava

Štafeta 4 x 300 m

3:09,93       4       Petrová Kr.-Bartošová-Petrová Ka.-Štůsková  –    12.06.    –   Třinec

 

Výkony hostujících závodníků a cizinců startujících za družstva AC Moravská Slavia Brno, žen, staršího a mladšího žactva

ŽENY

100 m

12,91 -1,5   3       Daniela Ledecká             04.11.96- – 20.08.  –    Olomouc-AO ŠK ŠOG Nitra

200 m

24,90 +4,1   1 C    Daniela Ledecká             04.11.96   – 14.05. –    Uh. Hradiště-AO ŠK ŠOG Nitra

25,17 +3,0   ms      Katarína Kuštárová         23.03.95   – 14.05. –    Uh. Hradiště-VŠC Dukla BB

400 m

55,11             1 A   Daniela Ledecká             04.11.96   – 14.05. –     Uh. Hradiště-AO ŠK ŠOG Nitra

1 500 m

4:50,67       ms     Soňa Vnenčáková           07.05.94   – 20.08. –     Olomouc-Atletický oddiel Svit

3 000 m

10:42,79     4       Soňa Vnenčáková           07.05.94   – 11.06.  –    Třinec-Atletický oddiel Svit

5 000 m

17:11,97     ms     Soňa Vnenčáková           07.05.94   – 20.08.  –     Olomouc-Atletický oddiel Svit

100 m překážek

14,57 -1,9      1 B      Katarína Kuštárová        23.03.95   – 20.08.  –     Olomouc-VŠC Dukla BB

400 m překážek

1:02,01       1 A   Daniela Ledecká             04.11.96   – 14.05. –     Břeclav-AO ŠK ŠOG Nitra

Dálka

577 +0,5    2       Katarína Kuštárová         23.03.95   – 20.08. –     Olomouc -VŠC Dukla BB

/592   +2,7                                                                                              – 14.05. –    Uh. Hradiště-VŠC Dukla BB/

Výška

173             1       Katarína Kuštárová         23.03.95   – 20.08. –     Olomouc-VŠC Dukla BB

Tyč

323             ms     Soňa Krajňáková             14.12.96   – 20.08.  –    Olomouc-Akademik TU Košice

JUNIORKY /18-19 let/

Koule 4 kg

9,29            14     Markéta Lišková             23.04.97   – 14.05. –     Uh. Hradiště-AK Olymp Brno

Disk 1 kg

32,68          6       Markéta Lišková             23.04.97   – 11.06. –     Třinec-AK Olymp Brno

Kladivo 4 kg

36,80          8       Markéta Lišková             23.04.97   – 14.05. –     Uh. Hradiště-AK Olymp Brno

DOROSTENKY /16-17 let/

200 m

27,16 +4,1  5 C    Anísa Filali                      10.10.00   – 14.05. –    Uh. Hradiště-AK Olymp Brno

27,87 +3,0   1 D      Lenka Burianová             21.06.00   –  14.05. –     Uh. Hradiště-AK Olymp Brno

28,11 -3,2   1 B    Anna Výletová                17.02.99   – 20.08.  –    Olomouc-AK Olymp Brno

400 m

59,41          2 B    Anna Výletová                17.02.99   – 28.05. –    Břeclav-AK Olymp Brno

1 500 m

4:51,80       2       Lucie Filipová                 29.02.00   –  28.05. –     Břeclav-AK Olymp Brno

Dálka

502 +1,0    6       Anísa Filali                      10.10.00   – 14.05. –    Uh. Hradiště-AK Olymp Brno

/524 +3,2                                                                      – 14.05.  –    Uh. Hradiště-AK Olymp Brno/

475   +0,0       17        Lenka Burianová             21.06.00   –  28.05. –     Břeclav-AK Olymp Brno

Trojskok

10,93 -0,3   4       Anísa Filali                      10.10.00   –  28.05. –     Břeclav-AK Olymp Brno

10,73 -0,4   8          Lenka Burianová             21.06.00   –  28.05. –     Břeclav-AK Olymp Brno

ŽÁKYNĚ

60 m

8,54 +1,5    3 A    Marie Jedličková             18.09.01   – 30.04.  –    Hodonín  – SK Speed Brno

8,53 -0,6     3 A    Natálie Furchová             06.03.03   – 22.09.  –    Znojmo-TJ Sokol Přísnotice

9,24            1 F    Iveta Holešinská              21.11.03   – 01.09.  –    Brno- ŠAK Židlochovice

9,55            4 C    Adéla Sigmundová         30.06.05   – 01.09.  –    Brno- ŠAK Židlochovice

150 m

20,30 +1,0  6 A   Marie Jedličková             18.09.01   – 29.05.  –    Vyškov- SK Speed Brno

20,89          2 A   Natálie Furchová             06.03.03   – 19.05.  –    Brno-TJ Sokol Přísnotice

22,20 +0,3    ms     Adéla Kelblová               20.10.01   – 30.04.  –    Hodonín- ŠAK Židlochovice

22,25          4 E    Natálie Hluší                   09.02.02   – 15.05.  –    Břeclav  – SK Speed Brno

22,37 -0,1   3 B    Iveta Holešinská              21.11.03   – 22.09.  –    Znojmo- ŠAK Židlochovice

24,39          2 E   Adéla Sigmundová         30.06.05   – 19.05.  –    Brno- ŠAK Židlochovice

300 m

44,37          2 A   Natálie Furchová             06.03.03   – 01.09.  –    Brno-TJ Sokol Přísnotice

47,15          ms     Aneta Kolegarová           16.09.02   – 30.04.  –    Hodonín     -TJ Sokol Přísnotice

48,80          1 C    Desislava Hristová          19.11.03   – 02.06.  –    Blansko-TJ Sokol Přísnotice

49,37          2 C    Iveta Holešinská              21.11.03   – 02.06.  –    Blansko-TJ Sokol Přísnotice

800 m

2:28,70       1       Natálie Furchová             06.03.03   – 02.06.  –    Blansko-TJ Sokol Přísnotice

2:29,86       2       Tereza Obořilová             31.08.02   – 29.05.  –    Vyškov- SK Speed Brno

2:36,77       ms     Natálie Hluší                   09.02.02   – 29.05.  –    Vyškov – SK Speed Brno

2:46,87       4       Adéla Sigmundová         30.06.05   – 02.06.  –    Blansko- ŠAK Židlochovice

2:47,89       6       Ludmila Horáková          08.09.04   – 05.05.  –    Brno-TJ Oslavany

2:53,14       9       Iveta Holešinská              21.11.03   – 19.05.  –    Brno- ŠAK Židlochovice

2:53,85       1 B    Desislava Hristová          19.11.03   – 19.05.  –    Brno-TJ Sokol Přísnotice

1 500 m

5:19,77       2       Aneta Kolegarová           16.09.02   – 15.05.  –    Břeclav -TJ Sokol Přísnotice

6:22,93       ms     Adéla Kelblová               20.10.01   – 30.04.  –    Hodonín- ŠAK Židlochovice

60 m překážek

11,77 -1,7   3 B    Natálie Furchová             06.03.03   – 02.06.  –    Blansko-Sokol Přísnotice

12,24 -1,7  2 B    Desislava Hristová          19.11.03   – 02.06.  –    Blansko-TJ Sokol Přísnotice

Dálka

437             18     Aneta Kolegarová           16.09.02   – 29.05.  –    Vyškov-TJ Sokol Přísnotice

434             1       Natálie Furchová             06.03.03   – 01.09   –    Brno-TJ Sokol Přísnotice

425             6       Desislava Hristová          19.11.03   – 22.09.  –    Znojmo-TJ Sokol Přísnotice

361             27     Adéla Sigmundová         30.06.05   – 22.09.  –    Znojmo – ŠAK Židlochovice

332             ms     Ludmila Horáková          08.09.04   – 01.09.  –    Brno-TJ Oslavany

Koule 3 kg

7,60            8       Adéla Kelblová               20.10.01   – 15.05.  –    Břeclav- ŠAK Židlochovice

Koule 2 kg

6,00            17     Iveta Holešinská              21.11.03   – 22.09.  –    Znojmo- ŠAK Židlochovice

Kriketový míček

28,57          21     Ludmila Horáková          08.09.04   – 22.09.  –    Znojmo -TJ Oslavany

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card