Výsledky atletek Moravské Slavie v roce 2015

Výsledky atletek AC Moravská Slavia Brno v roce  2015
ŽENY
60 m
7,49    1 D    Vojtěch Čech    09.06.94    –    17.01.    –    Olomouc
7,69    S    Adam Zach    28.03.93    –    24.01.    –    Olomouc
100 m
11,20 +2,0    3    David Klézl    05.09.94    –    07.06.    –    Třinec
11,48    3    Patrik Seknička    16.05.95    –    10.06.    –    Tachov
11,80 -1,3    D    Vojtěch Čech    09.06.94    –    23.05.    –    Stará Boleslav
12,06 -0,1    6 A    Adam Zach    28.03.93    –    13.06.    –    Hodonín
12,61    D    Marek Kyzlink    03.02.94    –    27.09.    –    Brno
150 m
18,07 -2,8    2 E    Vojtěch Čech    09.06.94    –    08.05.    –    Praha
20,1    3    Pavel Musil    30.03.75    –    17.08.    –    Brno
200 m
22,71 +1,2    2 A     David Klézl    05.09.94    –    07.06.    –    Třinec
25,85  -2,5    5 C    Tomáš Bouda    12.09.91    –    30.05.    –    Uherské Hradiště
400 m
53,21    2 A    David Klézl    05.09.94    –    16.05.    –    Vyškov
53,28    D    Vojtěch Čech    09.06.94    –    23.05.    –    Stará Boleslav
53,70    1    Patrik Seknička    16.05.95    –    10.06.    –    Tachov
1:08,16    D    Marek Kyzlink    03.02.94    –    27.09.    –    Brno
1:24,7    11    Petr Kaňovský    28.12.76    –    27.07.    –    Brno
500 m
1:11,65    1    Jan Dvořák    02.01.77    –    26.04.    –    Blansko
600 m
1:41,6    4    Libor Tuček    04.08.65    –    20.07.    –    Brno
800 m
2:05,92    2 A    Jakub Procházka    11.08.94    –    30.05.    –    Uherské Hradiště
2:07,42    3    Pavel Musil    30.03.75    –    05.09.    –    Břeclav
2:11,12    3 B    Jaroslav Novotný    15.03.84    –    30.05.    –    Uherské Hradiště
2:14,19    7    Petr Jeřábek    14.09.93    –    13.06.    –    Uherské Hradiště
2:25,43    4    Libor Tuček    04.08.65    –    14.03.    –    Praha
2:53,04    4    Petr Kaňovský    28.12.76    –    14.03.    –    Praha
1 000 m
2:39,5    1    Pavel Musil    30.03.75    –    10.08.    –    Brno
3:23,42    S    Vojtěch Čech    09.06.94    –    10.01.    –    Liberec
3:26,14    S    Adam Zach    28.03.93    –    25.01.    –    Olomouc
1 500 m
4:08,66    4    Jakub Ambros    28.05.87    –    16.05.    –    Olomouc
4:08,07    4    František Mahovský    22.12.83    –    13.06.    –    Hodonín
4:18,92    1    Patrik Sochor    22.09.95    –    16.05.    –    Vyškov
4:21,80    9    Milan Hrazděra    03.06.84    –    22.08.    –    Třinec
4:27,01    4    Jakub Procházka    11.08.94    –    16.05.    –    Vyškov
4:27,11    1    David Strnka    16.10.95    –    05.09.    –    Břeclav
4:30,06    10    Karel Petroš    29.08.90    –    22.08.    –    Třinec
4:30,45    14    Vojtěch Koníř    25.10.91    –    31.05.    –    Břeclav
4:30,62    5    Jaroslav Novotný    15.03.84    –    16.05.    –    Vyškov
4:30,92    7    Pavel Musil    30.03.75    –    16.05.    –    Vyškov
4:36,15    8    Lukáš Soural    09.12.82    –    16.05.    –    Vyškov
4:50,3    2    Michal Glier    10.03.82    –    27.07.    –    Brno
4:51,79    11    Petr Jeřábek    14.09.93    –    13.06.    –    Uherské Hradiště
5:00,44    D    Vojtěch Čech    09.06.94    –    24.05.    –    Stará Boleslav
5:18,79    7    Petr Kaňovský    28.12.76    –    23.01.    –    Praha
6:02,14    D    Marek Kyzlink    03.02.94    –    27.09.    –    Brno
1 míle – 1 609,34 m
4:36,2    1    František Mahovský    22.12.83    –    23.09.    –    Brno
2 000 m
5:57,2    1    Pavel Musil    30.03.75    –    20.07.    –    Brno
7:00,8    2    Jan Fiala    28.09.72    –    20.07.    –    Brno
3 000 m
8:52,45    2    Milan Hrazděra    03.06.84    –    22.08.    –    Třinec
8:54,92    3    František Mahovský    22.12.83    –    22.08.    –    Třinec
9:18,85    8    Karel Petroš    29.08.90    –    22.08.    –    Třinec
9:42,91    3    Lukáš Soural    09.12.82    –    13.06.    –    Uherské Hradiště
9:43,74    4    Pavel Musil    30.03.75    –    13.06.    –    Uherské Hradiště
9:48,26    5    Jaroslav Novotný    15.03.84    –    13.06.    –    Uherské Hradiště
9:51,60    6    Vlastimil Chadim    13.10.76    –    13.06.    –    Uherské Hradiště
10:31,68    10    Michal Sláma    16.11.93    –    07.02.    –    Bratislava
11:00,80    11    Petr Kaňovský    28.12.76    –    21.01.    –    Jablonec
11:11,1    3    Jan Fiala    28.09.72    –    10.08.    –    Brno
11:11,72    11    Pavel Hověžák    21.01.75    –    13.06.    –    Uherské Hradiště
5 000 m
15:27,16    2    František Mahovský    22.12.83    –    13.06.    –    Hodonín
15:58,0    3    Daniel Orálek    29.03.70    –    12.08.    –    Brno
16:07,0    5    Lukáš Soural    09.12.82    –    12.08.    –    Brno
16:17,0    6    Vojtěch Koníř    25.10.91    –    12.08.    –    Brno
16:18,05    2    Patrik Sochor    22.09.95    –    16.05.    –    Vyškov
16:32,78    4    Pavel Musil    30.03.75    –    16.05.    –    Vyškov
16:53,30    6    Jaroslav Novotný    15.03.84    –    16.05.    –    Vyškov
17:06,0    11    Michal Glier    10.03.82    –    12.08.    –    Brno
17:13,47    7    Vlastimil Chadim    13.10.76    –    16.05.    –    Vyškov
17:16,0    12    Karel Fučík    21.09.72    –    15.07.    –    Brno
17:32,08    9    Petr Jeřábek    14.09.93    –    16.05.    –    Vyškov
17:51,0    18    Karel Petroš    29.08.90    –    12.08.    –    Brno
18:21,39    15    Michal Sláma    16.11.93    –    16.05.    –    Vyškov
18:22,0    31    Jiří Polcar    04.05.77    –    15.07.    –    Brno
18:55,0    40    Tomáš Hikl    14.09.81    –    15.07.    –    Brno
19:22,58    16    Pavel Hověžák    21.01.75    –    16.05.    –    Vyškov
19:38,0    64    Jan Havelka    10.03.94    –    15.07.    –    Brno
20:34,0    80    Svatopluk Sedláček    23.10.57    –    12.08.    –    Brno
21:24,0    107    Karel Veselý    01.09.70    –    12.08.    –    Brno
21:29,0    121    Jan Fiedler    27.06.56    –    15.07.    –    Brno
21:55,0    135    Šimon Vích    30.06.84    –    15.07.    –    Brno
22:34,0    130    Albín Hanák    12.03.51    –    12.08.    –    Brno
23:59,0    167    Přemysl Divácký    06.09.49    –    12.08.    –    Brno
25:44,0    240    Pavel Sedláček    21.02.53    –    15.07.    –    Brno
26:27,0    199    Ivo Zejda    23.07.56    –    12.08.    –    Brno
28:18,0    210    Josef Holý    28.06.41    –    12.08.    –    Brno
28:35,0    5v    Karel Fuksa    30.07.46    –    24.04.    –    Blansko
10 000 m
32:16,88    4    Daniel Orálek    29.03.70    –    16.05.    –    Olomouc
33:23,17    2    Lukáš Soural    09.12.82    –    05.09.    –    Břeclav
34:00,1    5    Vojtěch Koníř    25.10.91    –    02.09.    –    Brno
36:04,74    6    Michal Glier    10.03.82    –    05.09.    –    Břeclav
36:24.5    11    Fučík Karel    21.09.72    –    02.09.    –    Brno
38:27,7    28    Jiří Polcar    04.05.77    –    02.09.    –    Brno
39:18,1    35    Pavel Hověžák    21.01.75    –    02.09.    –    Brno
41:50,6    68    Svatopluk Sedláček    23.10.57    –    02.09.    –    Brno
43:41,5    98    Karel Veselý    01.09.70    –    02.09.    –    Brno
44:42,50    7    Petr Kaňovský    28.12.76    –    05.09.    –    Břeclav
44:49,5    122    Miroslav Nosek        22.07.55    –    02.09.    –    Brno
47:22,7    160    Albín Hanák    12.03.51    –    02.09.    –    Brno
50:59,2    197    Přemysl Divácký    06.09.49    –    02.09.    –    Brno
52:41,7    212    Ivo Zejda    23.07.56    –    02.09.    –    Brno
53:27,9    218    Pavel Sedláček    21.02.53    –    02.09.    –    Brno
55:39,6    226    Karel Fuksa    30.07.46    –    02.09.    –    Brno
56:01,1    227    Rostislav Stříbrný    05.10.52    –    02.09.    –    Brno
56:37,3    228    Josef Holý    28.06.41    –    02.09.    –    Brno
Hodinovka na dráze
17 378    1    František Mahovský    22.12.83    –    23.09.    –    Brno
17 357    2    Vojtěch Koníř    25.10.91    –    23.09.    –    Brno
14 863    6    Pavel Hověžák    21.01.75    –    23.09.    –    Brno
14 605    7    Jiří Rerych        25.02.62    –    23.09.    –    Brno
14 393    13    Pavel Musil    30.03.75    –    17.10.    –    Kuřim
13 933    11    Svatopluk Sedláček    23.10.57    –    23.09.    –    Brno
13 816    1v    Miroslav Nosek        22.07.55    –    01.10.    –    Ivančice
13 425    21    Jan Fiedler    27.06.56    –    17.10.    –    Kuřim
11 762    29    Ivo Zejda    23.07.56    –    23.09.    –    Brno
11 083     34    Rostislav Stříbrný    05.10.52    –    23.09.    –    Brno
10 617    36    Karel Fuksa    30.07.46    –    23.09.    –    Brno
Půlmaratón
1:11:18    2    Daniel Orálek    29.03.70    –    18.04.    –    Brno
1:11:50    1    František Mahovský    22.12.83    –    05.04.    –    Prostějov
1:17:33    49    Michal Glier    10.03.82    –    20.06.    –    Olomouc
1:17:39    7    Karel Petroš    29.08.90    –    24.10.    –    Blansko
1:18:03    32    Vlastimil Chadim    13.10.76    –    18.04.    –    Pardubice
1:18:32    3    Jakub Hoff        12.01.77    –    04.04.    –    Kroměříž
1:19:14    11    Karel Fučík    21.09.72    –    24.10.    –    Blansko
1:21:00    44    Jiří Polcar    04.05.77    –    18.04.    –    Pardubice
1:22:11    12    Petr Svoboda    15.10.68    –    05.04.    –    Prostějov
1:22:53    33    Petr Jeřábek    14.09.93    –    18.04.    –    Brno
1:23:07    38    Pavel Musil    30.03.75    –    24.10.    –    Blansko
1:23:08    36    Zdeněk Kundera    22.09.89    –    18.04.    –    Brno
1:26:47    155    Tomáš Bůbela    01.04.71    –    20.06.    –    Olomouc
1:29:18    217    Martin Štěpánek    09.01.81    –    20.06.    –    Olomouc
1:30:57    112    František Slatina    25.01.66    –    18.04.    –    Brno
1:31:26    123    Zdeněk Vrága    07.01.58    –    24.10.    –    Blansko
1:32:05    15    Petr Kaňovský    28.12.76    –    15.11.    –    Ústí nad Labem
1:32:42    2v    Miroslav Nosek        22.07.55    –    01.01.    –    Brno
1:35:03    200    Svatopluk Sedláček    23.10.57    –    24.10.    –    Blansko
1:36:29    234    Zdeněk Mazal    22.09.81    –    24.10.    –    Blansko
1:38:05    50    Hubert Adámek    06.10.71    –    01.01.    –    Brno
1:38:58        Pavel Hověžák    21.01.75    –    28.03.    –    Praha
1:38:17    3v    Jan Fiedler    27.06.56    –    01.01.    –    Brno
1:38:37        Jan Havelka    10.03.94    –    18.04.    –    Brno
1:39:19    56    Ondřej Fiala    15.12.76    –    01.01.    –    Brno
1:40:11    49    Karel Veselý    01.09.70    –    04.04.    –    Kroměříž
1:45:08    442    Aleš Sikora    27.07.73    –    24.10.    –    Blansko
1:50:05        František Hlavsa    19.06.47    –    18.04.    –    Brno
1:57:27    6v    Ivo Zejda    23.07.56    –    21.11.    –    Moravské Budějovice
2:04:28    957    Ivoš Kupský    23.09.72    –    24.10.    –    Blansko
2:04:31    959    Rostislav Stříbrný    05.10.52    –    24.10.    –    Blansko
2:05:28    4v    Pavel Sedláček    21.02.53    –    21.11.    –    Moravské Budějovice
2:08:47    13v    Ivan Kopeček    03.03.49    –    01.01.    –    Brno
2:09:00        Karel Fuksa    30.07.46    –    27.09.    –    Pisa
2:10:42    1v    Josef Holý    28.06.41    –    24.10.    –    Blansko
25 km – silnice
1:26:28    1    Daniel Orálek    29.03.70    –    01.08.    –    Velká nad Veličkou
1:46:10        12        Jiří Rerych        25.02.62    –    12.09.    –    Brno
2:09:20    43    Petr Kaňovský    28.12.76    –    12.09.    –    Brno
2:17:35    51    František Hlavsa    19.06.47    –    12.09.    –    Brno
2:29:43    58    Pavel Sedláček    21.02.53    –    12.09.    –    Brno
2:32:05    59    Ivo Zejda    23.07.56    –    12.09.    –    Brno
2:39:47    2v    Josef Holý    28.06.41    –    01.08.    –    Velká nad Veličkou
2:47:06    68    Karel Fuksa    30.07.46    –    12.09.    –    Brno
32 km – silnice – Vír
1:54:34    1    Daniel Orálek    29.03.70    –    22.08.    –    Vír
2:11:00    10    Michal Glier    10.03.82    –    22.08.    –    Vír
2:34:44    36    Svatopluk Sedláček    23.10.57    –    22.08.    –    Vír
3:42:45    1    Josef Holý    28.06.41    –    22.08.    –    Vír
Maratón
2:35:53    32    Daniel Orálek    29.03.70    –    03.05.    –    Praha
2:42:11    41    František Mahovský    22.12.83    –    03.05.    –    Praha
2:44:50    18    Tomáš Buryška    01.04.88    –    29.03.    –    Bratislava
2:49:48    78    Michal Glier    10.03.82    –    03.05.    –    Praha
2:56:29    130    Jiří Polcar    04.05.77    –    03.05.    –    Praha
2:58:34    158    Jakub Hoff        12.01.77    –    03.05.    –    Praha
3:11:59    22v    Tomáš Bůbela    01.04.71    –    03.05.    –    Salzburk
3:20:25    15    František Slatina    25.01.66    –    17.10.    –    Kroměříž
3:38:47,2    7v    Zdeněk Vrága    07.01.58    –    10.10.    –    Benešov u Semil
3:56:04        František Hlavsa    19.06.47    –    29.03.    –    Bratislava
5:02:10    2v    Josef Holý    28.06.41    –    24.01.    –    Č. Budějovice
5:17:33        Karel Fuksa    30.07.46    –    17.05.    –    Plzeň
50 km – silnice
3:12:40     6     Daniel Orálek    29.03.70    –    25.04.    –    Castel Bolognese
100 km – silnice
7:25:48    46     Daniel Orálek    29.03.70    –    12.09.    –    Winschoten
Běh na 24 hodin
152,056    1v    Stanislav Holeček    01.08.55    –    31.07.    –    Kladno
60 m překážek
9,05    S    Vojtěch Čech    09.06.94    –    10.01.    –    Liberec
9,18        Jan Dvořák    02.01.77    –    07.02.    –    Bratislava
11,22    S    Adam Zach    28.03.93    –    25.01.    –    Olomouc
110 m překážek
15,52  +1,4    1 B    Martin Schmöger     03.05.95    –    22.08.    –    Třinec
15,78  +1,6    1 B    Vojtěch Čech    09.06.94    –    13.06.    –    Hodonín
16,28  +0,1    3 B    Jan Dvořák    02.01.77    –    30.05.    –    Břeclav
17,45  +0,0    3 B    Tomáš Řezníček    21.10.95    –    07.06.    –    Třinec
21,97    D    Marek Kyzlink    03.02.94    –    27.09.    –    Brno
23,15      6    Lukáš Soural    09.12.82    –    05.09.    –    Břeclav
200 m překážek
27,0    2    Martin Schmöger     03.05.95    –    03.08.    –    Brno
28,5    3    Jan Dvořák    02.01.77    –    03.08.    –    Brno
300 m překážek
40,5    2    Martin Schmöger     03.05.95    –    17.08.    –    Brno
41,30    1    Jan Dvořák    02.01.77    –    26.04.    –    Blansko
400 m překážek
58,14    2    Jan Dvořák    02.01.77    –    07.06.    –    Třinec
58,45    6 A    Martin Schmöger     03.05.95    –    22.08.    –    Třinec
1:01,83    4    Tomáš Řezníček    21.10.95    –    07.06.    –    Třinec
1:06,01    1 B    Jakub Procházka    11.08.94    –    13.06.    –    Uherské Hradiště
1:11,55    3 B    Lukáš Soural    09.12.82    –    16.05.    –    Vyškov
1:22,98    3 C    Pavel Hověžák    21.01.75    –    13.06.    –    Uherské Hradiště
3 000 m překážek
9:29,54    ms    Milan Hrazděra    03.06.84    –    05.09.    –    Třinec
9:50,33    4    František Mahovský    22.12.83    –    30.05.    –    Břeclav
10:16,95    6    Vojtěch Koníř    25.10.91    –    30.05.    –    Břeclav
10:39,41    1    Lukáš Soural    09.12.82    –    30.05.    –    Uherské Hradiště
Výška
201    4    Dalibor Hon    02.08.78    –    16.05.    –    Olomouc
185    2-3    Marek Kyzlink    03.02.94    –    26.04.    –    Blansko
181    D    Vojtěch Čech    09.06.94    –    23.05.    –    Stará Boleslav
169    S    Adam Zach    28.03.93    –    24.01.    –    Olomouc
Dálka
645  -1,7    D    Vojtěch Čech    09.06.94    –    23.05.    –    Stará Boleslav
582  +1,4    7    Tomáš Řezníček    21.10.95    –    30.05.    –    Uherské Hradiště
540    D    Marek Kyzlink    03.02.94    –    27.09.    –    Brno
526    S    Adam Zach    28.03.93    –    24.01.    –    Olomouc
452    4    Pavel Musil    30.03.75    –    17.08.    –    Brno
352    P    Aleš Sikora    27.07.73    –    20.09.    –    Kuřim
Tyč
411    6    Adam Zach    28.03.93    –    13.06.    –    Hodonín
410    S    Vojtěch Čech    09.06.94    –    10.01.    –    Liberec
393    6    Jan Žižka    10.10.76    –    22.08.    –    Třinec
264    D    Marek Kyzlink    03.02.94    –    27.09.    –    Brno
Koule 7,26 kg
15,10    1    Martin Kollár    18.09.90    –    13.05.    –    Brno
14,44    4    Jiří Dohnal    20.01.88    –    30.05.    –    Břeclav
12,43    2    Karel Mazálek    25.08.94    –    02.09.    –    Brno
11,18    8    František Drmola    27.05.91    –    13.06.    –    Uherské Hradiště
11,07    S    Adam Zach    28.03.93    –    24.01.    –    Olomouc
10,80    1    Ondřej Petr    22.03.84    –    21.10.    –    Brno
10,78    10    Adam Drmola    14.10.94    –    13.06.    –    Uherské Hradiště
10,67    6    Lukáš Polívka    24.03.92    –    13.05.    –    Brno
10,62    D    Marek Kyzlink    03.02.94    –    27.09.    –    Brno
10,47    6    Vojtěch Čech    09.06.94    –    05.01.    –    Praha
7,09    P    Aleš Sikora    27.07.73    –    20.09.    –    Kuřim
Disk 2 kg
46,22    3    Jiří Dohnal    20.01.88    –    22.08.    –    Třinec
42,26    1    Ondřej Petr    22.03.84    –    08.07.    –    Brno
35,96    5    František Drmola    27.05.91    –    05.09.    –    Břeclav
32,53    8    Lukáš Polívka    24.03.92    –    05.09.    –    Břeclav
31,50    D    Vojtěch Čech    09.06.94    –    24.05.    –    Stará Boleslav
29,30    14    Adam Drmola    14.10.94    –    05.09.    –    Břeclav
26,74    D    Marek Kyzlink    03.02.94    –    27.09.    –    Brno
Oštěp 800 g
44,20    D    Marek Kyzlink    03.02.94    –    27.09.    –    Brno
43,81    6    Lukáš Polívka    24.03.92    –    13.06.    –    Uherské Hradiště
42,41    2    Karel Mazálek    25.08.94    –    02.09.    –    Brno
37,22    D    Vojtěch Čech    09.06.94    –    24.05.    –    Stará Boleslav
34,39    P    Aleš Sikora    27.07.73    –    20.09.    –    Kuřim
Kladivo 7,26 kg
46,63    1    Ondřej Petr    22.03.84    –    08.07.    –    Brno
46,07    4    Jiří Dohnal    20.01.88    –    16.05.    –    Olomouc
44,71    5    František Vrbka    23.07.58    –    22.08.    –    Třinec
10 km chůze – silnice
49:26    2    Mila Švehla    04.05.78    –    01.08.    –    Přerov
Desetiboj /100 m-dálka-koule-výška-400 m-110 m přek.-disk-tyč-oštěp-1 500 m/
5 947    6    Vojtěch Čech    09.06.94    –    24.05.    –    Stará Boleslav
/11,80-645-9,55-175-53,28-16,23-31,50-410-37,22-5:00,44/
3 933    6    Marek Kyzlink    03.02.94    –    27.09.    –    Brno
/12,61-540-10,62-176-1:08,16-21,97-26,74-264-44,20-6:02,14/
Sedmiboj (60 m-dálka-koule 7,26-Výška-60 m přek.-tyč-1 000 m)
4 226    4    Vojtěch Čech    09.06.94    –    10.01.    –    Liberec
/7,55-624-9,91-174-9,05-410-3:23,42/
3 456    2    Adam Zach    28.03.93    –    25.01.    –    Olomouc
/7,69-526-11,07-169-11,22-364-3:26,14/
Štafeta 4 x 100 m
49,17    2 B    Sláma-Procházka-Novotný-Schneider    –    16.05.    –    Vyškov
53,06    3 B    Soural-Musil-Jeřábek-Novotný    –    13.06.    –    Uherské Hradiště
Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS-VSK Univerzita Brno-ŠK Comenium Michalovce/
43,06    1 A    Navrátil-Vojtek-Gatermaier-Lazor    –    16.05.    –    Olomouc
43,43    2 A    Lazor-Navrátil- Schmöger-Vaverka-    13.06.    –    Hodonín
43,60    1 A    Veverka-Navrátil-Schmöger-Lazor    –    22.08.    –    Třinec
44,87    3 A    Lazor-Navrátil-Vaverka-Dvořák    –    31.05.    –    Břeclav
Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS-VSK Univerzita Brno-Slovensko/
45,41    2 A    Hvasta-Suchánek-Klézl-Gerec    –    16.05.    –    Vyškov
46,18    4 A    Klaška-Řezníček-Ščudla-Gerec    –    13.06.    –    Uherské Hradiště
Štafeta 4 x 400 m
3:46,95    5 A    Konečný-Sochor-Čech-Schmöger    –    13.06.    –    Hodonín
Štafeta 4 x 400 m – smíšená /ACMS-VSK Univerzita Brno-Slovensko/
3:34,15    2 A    Kopečný-Klaška-Gerec-Klézl    –    30.05.    –    Uherské Hradiště
Štafeta 4 x 400 m  – smíšená /ACMS+VSK Univerzita Brno/
3:40,58    4 A    Petroš-Kotyza-Konečný-Schmöger    –    22.08.    –    Třinec
3:44,34    6 A    Ambros-Dvořák-Kotyza-Navrátil    –    30.05.    –    Břeclav
3:45,62    2    Hvasta-Klaška-Klézl-Suchánek    –    05.09.    –    Břeclav
3:49,32    3 A    Procházka-Suchánek-Řezníček-Zeman-    31.05.    –    Uherské Hradiště
3:59,04    5    Soural-Musil-Slavík-Glier    –    05.09.    –    Břeclav
3:59,84    5 B    Slavík-Soural-Novotný-Smetana    –    30.05.    –    Uherské Hradiště
Štafeta 4 x 400 m  – smíšená /ACMS+ISCARAX Č. Třebová/
4:04,39    8 A    Ambros-Záveský-Horáček-Koníř    –    16.05.    –    Olomouc
JUNIOŘI /18-19 let/
100 m
11,70    7    Petr Janků    02.05.97    –    10.06.    –    Tachov
400 m
55,52    1 B    Aleš Konečný    19.03.97    –    16.09.    –    Brno
800 m
2:01,83    3 B    Aleš Konečný    19.03.97    –    13.06.    –    Hodonín
2:14,58    5    Kryštof Kolář    29.11.96    –    16.05.    –    Vyškov
1 000 m
2:37,50    4    Aleš Konečný    19.03.97    –    15.08.    –    Zlín
1 500 m
4:19,58    2    Aleš Konečný    19.03.97    –    16.05.    –    Vyškov
4:33,59    3    Milan Schneider    05.12.96    –    16.09.    –    Brno
Výška
181    4    Petr Janků    02.05.97    –    16.09.    –    Brno
Dálka
592    1    Petr Janků    02.05.97    –    11.06.    –    Tachov
Štafeta 4 x 100 m
48,96    3    Konečný-Smetana-Hvasta-Zeman    –    07.06.    –    Třinec
DOROSTENCI /16-17 let/
60 m
7,38    13    Matouš Vojtek    19.04.98    –    31.01.    –    Bratislava-vyrovnán KR
/7,42  +1,7    2 B            –    01.05.    –    Přerov/
7,55           Lukáš Hvasta    25.06.99    –    14.05.    –    Brno
8,13    č    Martin Smetana    07.04.99    –    29.05.    –    Břeclav
8,21    č    Tomáš Krejzlík    31.12.98    –    29.05.    –    Břeclav
8,24    8    Bohuslav Mucha    08.12.98    –    26.04.    –    Blansko
8,35    1 H    Jakub Kotek    13.12.99    –    12.12.    –    Bratislava
8,47    č    Petr Svítil    04.12.99    –    29.05.    –    Břeclav
9,05    4    Jonáš Hrazdira    02.12.99    –    11.10.    –    České Budějovice
100 m
11,65  +1,1      5 C    Matouš Vojtek    19.04.98    –    16.05.    –    Olomouc
/11,39 +2,5    1 B            –    01.05.    –    Přerov/
11,85  +1,7    1 C    Lukáš Hvasta    25.06.99    –    23.05.    –    Třinec
12,3    4    Filip Zeman    23.08.99    –    10.08.    –    Brno
12,77    5 A    Adam Sedlář    98    –    26.04.    –    Blansko
13,48  -1,1    ms    Bohuslav Mucha    08.12.98    –    16.05.    –    Vyškov
13,6    7    Jakub Kotek    13.12.99    –    10.08.    –    Brno
150 m
17,9    1    Lukáš Hvasta    25.06.99    –    17.08.    –    Brno
18,6    3    Filip Zeman    23.08.99    –    27.07.    –    Brno
200 m
22,86  +0,2    1    Matouš Vojtek    19.04.98    –    01.05.    –    Přerov
24,06  +1,8    1 C    Lukáš Hvasta    25.06.99    –    01.05.    –    Přerov
24,72  -2,5    2 C    Dominik Klaška    06.02.98    –    30.05.    –    Uherské Hradiště
25,21    5 B    Filip Zeman    23.08.99    –    10.05.    –    Břeclav
25,73  +0,9    6 B    Martin Smetana    07.04.99    –    07.06.    –    Třinec
300 m
38,53    4    Lukáš Hvasta    25.06.99    –    26.04.    –    Blansko
39,6    1    Filip Zeman    23.08.99    –    03.08.    –    Brno
43,0    4    Jakub Richter    09.07.98    –    03.08.    –    Brno
44,19    7    Bohuslav Mucha    08.12.98    –    26.04.    –    Blansko
400 m
49,95    2     Matouš Vojtek    19.04.98    –    20.06.    –    Ostrava
52,94    4 A    Lukáš Hvasta    25.06.99    –    07.06.    –    Třinec
53,34    1 C    Dominik Klaška    06.02.98    –    13.06.    –    Uherské Hradiště
56,28    4 B    Filip Zeman    23.08.99    –    10.05.    –    Břeclav
58,39    6 B    Martin Smetana    07.04.99    –    07.06.    –    Třinec
500 m
1:08,45    2    Matouš Vojtek    19.04.98    –    31.01.    –    Bratislava-klubovní rekord
1:15,39    2    Lukáš Hvasta    25.06.99    –    26.04.    –    Blansko
1:20,48    4 B    Jakub Kotek    13.12.99    –    12.12.    –    Bratislava
600 m
1:28,99    6    Dominik Klaška    06.02.98    –    31.01.    –    Bratislava-klubovní rekord
800 m
2:02,07    3 B    Dominik Klaška    06.02.98    –    20.06.    –    Ostrava
2:08,61    10    Filip Zeman    23.08.99    –    26.09.    –    Praha
2:14,34    6    Martin Smetana    07.04.99    –    07.06.    –    Třinec
2:25,5    4    Jakub Richter    09.07.98    –    03.08.    –    Brno
2:27,99    1    Jonáš Hrazdira    02.12.99    –    11.10.    –    České Budějovice
2:30,03    2    Jakub Kotek    13.12.99    –    11.10.    –    České Budějovice
1 000 m
2:58,93    č    Martin Smetana    07.04.99    –    29.05.    –    Břeclav
3:05,54    č    Lukáš Hvasta    25.06.99    –    29.05.    –    Břeclav
3:15,38    č    Tomáš Krejzlík    31.12.98    –    29.05.    –    Břeclav
3:17,37    č    Petr Svítil    04.12.99    –    29.05.    –    Břeclav
3:38,5    4    Bohuslav Mucha    08.12.98    –    09.01.    –    Brno

1 500 m
4:31,40    4    Filip Zeman    23.08.99    –    05.09.    –    Břeclav
4:38,25    5    Dominik Klaška    06.02.98    –    16.09.    –    Brno
4:52,75    9    Martin Smetana    07.04.99    –    14.05.    –    Brno
4:54,00    7 B    Jakub Richter    09.07.98    –    16.09.    –    Brno
5:36,24    16 B    Tomáš Krejzlík    31.12.98    –    16.09.    –    Brno
5 000 m
18:37,0    3j    Filip Zeman    23.08.99    –    24.04.    –    Blansko
200 m překážek
32,4    4     Filip Zeman    23.08.99    –    03.08.    –    Brno
400 m překážek – mužské
1:08,74    2 C     Filip Zeman    23.08.99    –    13.06.    –    Uherské Hradiště
1:09,42    2 B     Martin Smetana    07.04.99    –    30.05.    –    Uherské Hradiště
Výška
172    1    Lukáš Hvasta    25.06.99    –    14.05.    –    Brno
157    ms    Martin Smetana    07.04.99    –    10.02.    –    Brno
155    6    Petr Svítil    04.12.99    –    26.04.    –    Blansko
6    Bohuslav Mucha    08.12.98    –    26.04.    –    Blansko
153    23    Jakub Kotek    13.12.99    –    16.09.    –    Brno
142    ms    Tomáš Krejzlík    31.12.98    –    10.02.    –    Brno
128    2    Jonáš Hrazdira    02.12.99    –    11.10.    –    České Budějovice
Dálka
583      2    Lukáš Hvasta    25.06.99    –    16.09.    –    Brno
574    1    Filip Zeman    23.08.99    –    16.04.    –    Vyškov
521    č    Tomáš Krejzlík    31.12.98    –    29.05.    –    Břeclav
504    11    Petr Svítil    04.12.99    –    14.05.    –    Brno
481    17    Martin Smetana    07.04.99    –    14.05.    –    Brno
441    4    Bohuslav Mucha    08.12.98    –    09.01.    –    Brno
418    5    Jakub Kotek    13.12.99    –    09.01.    –    Brno
Tyč
301    1    Filip Zeman    23.08.99    –    05.09.    –    Břeclav
Koule 5 kg
10,40    1    Filip Zeman    23.08.99    –    12.08.    –    Brno
7,72    2    Jakub Kotek    13.12.99    –    10.08.    –    Brno
Koule 4 kg
9,72    č    Lukáš Hvasta    25.06.99    –    29.05.    –    Břeclav
Disk 1,5 kg
26,88    1    Filip Zeman    23.08.99    –    12.08.    –    Brno
Oštěp 700 g
33,54    1    Filip Zeman    23.08.99    –    12.08.    –    Brno
26,08    2    Jonáš Hrazdira    02.12.99    –    11.10.    –    České Budějovice
23,99    3    Jakub Kotek    13.12.99    –    11.10.    –    České Budějovice
Kriketový míček
65,61    č    Martin Smetana    07.04.99    –    29.05.    –    Břeclav
53,92    9    Petr Svítil    04.12.99    –    21.05.    –    Brno
45,15    17    Tomáš Krejzlík    31.12.98    –    21.05.    –    Brno

Sprinterský trojboj /60 m-100 m-200 m/
2 314    6    Matouš Vojtek    19.04.98    –    01.05.    –    Přerov
/7,42-11,39*-22,86/
2 051    12     Lukáš Hvasta    25.06.99    –    01.05.    –    Přerov
/7,59-11,86*-24,06/
poznámka:
*nedovolená podpora větru – nad 2,0 m/s
ŽÁCI /do 15 let/ (včetně žáků atletických tříd ZŠ Svážná, Kamínky a Tuháčkova)
30 m
17,70    6    Jonáš Topinka    22.02.13    –    16.04.    –    Brno
21,47    7    Vít Hověžák    01.08.12    –    16.04.    –    Brno
50 m
7,1    č    Jaromír Morávek    22.03.03    –    20.06.    –    Slavkov
7,44    1 A    Vladimír Pokora    01.08.04    –    11.10.    –    České Budějovice
7,4    č    Rudolf Žižka    07.04.04    –    20.06.    –    Slavkov
7,6    č    Martin Pohanka    29.10.02    –    20.06.    –    Slavkov
7,8    č    Vít Holík    05.05.06    –    20.06.    –    Slavkov
7,9    č    Filip Alec Matouš    21.06.05    –    20.06.    –    Slavkov
8,4    č    Tomáš Palát    26.07.03    –    20.06.    –    Slavkov
9,3    č    Filip Zatloukal    28.06.08    –    20.06.    –    Slavkov
60 m
7,46  +0,8    3 B    Lukáš Habr    14.09.00    –    09.05.    –    Vyškov
7,79     5    Jiří Brtník    11.01.00    –    14.05.    –    Brno
7,86    5 E    Jakub Hurt    08.03.01    –    12.12.    –    Bratislava
8,01  -0,1    2 C    Josef Kaplan    24.05.00    –    09.05.    –    Vyškov
/7,7    č            –    25.09.    –    Brno/
7,9    č    Jan Hampl    24.10.00    –    25.09.    –    Brno
8,06    1 G    Jakub Stibal    29.01.01    –    12.12.    –    Bratislava
8,07    2 G    Adam Hladký    10.06.00    –    12.12.    –    Bratislava
8,14    1    Jaromír Morávek    22.03.03    –    30.05.    –    Ivančice
8,27  +1,1    4 A    Viktor Veleba    04.11.01    –    01.05.    –    Přerov
8,30    3    Michal Kadlec    20.09.02    –    24.09.    –    Hodonín
8,49  +0,4    3 D    Lukáš Punčochář    18.11.02    –    08.09.    –    Brno
8,3    č    Ondřej Ševčík    01.07.00    –    25.09.    –    Brno
8,55  +0,0    2 D    Milan Haminger    22.08.01    –    12.09.    –    Šumperk
8,59    2 B    Vladimír Pokora    01.08.04    –    14.05.    –    Brno
8,61  +1,5       4 G    Adam Zourek    04.02.01    –    08.06.    –    Brno
8,63    5 A    Štěpán Ryš    23.04.02    –    14.05.    –    Brno
8,63    5 D    Petr Pazourek    06.05.00    –    17.05.    –    Břeclav
8,64    3 B    Jonáš Konečný    21.01.03    –    24.09.    –    Hodonín
8,75  +1,5    5 G    Ladislav Kinc    03.09.01    –    08.09.    –    Brno
8,76    P    Antonín Sekerka    04.05.03    –    19.09.    –    Moravská Třebová
8,77  +0,1    3 E    Vojtěch Matějíček    29.09.02    –    08.09.    –    Brno
8,80    23    Martin Filo    18.02.00    –    14.05.    –    Brno
8,90    8    Vojtěch Konečný    07.08.02    –    25.04.    –    Brno
8,90  +0,2    5 C    Jakub Vrátný    09.04.00    –    06.09.    –    Břeclav
8,90    P    Luděk Čumpelík    24.04.03    –    19.09.    –    Moravská Třebová
8,91    9    Vojtěch Smutný    07.08.02    –    25.04.    –    Brno
8,81  +1,3    5 H    Ivan Charbaka    22.06.01    –    08.09.    –    Brno
8,81    5 A    Martin Pohanka    29.10.02    –    11.10.    –    České Budějovice
9,05    3 B    Jakub Doležal    20.05.03    –    14.05.    –    Brno
9,18    4 B    Šimon Kafka    12.01.04    –    14.05.    –    Brno
9,1    6    Martin Švarcberger    01    –    23.05.    –    Brno
9,25    1 C    Matyáš Galvas    11.02.04    –    14.05.    –    Brno
9,32    5    Vojtěch Hyánek    29.01.02    –    21.05.    –    Brno
9,42    14    Kryštof Bílý    29.10.00    –    25.04.    –    Brno
9,2    7    Vojtěch Hudeček    24.01.02    –    16.01.    –    Brno
9,49    8    Jiří Marčík    19.02.04    –    21.05.    –    Brno
/9,41  +2,4    4 B            –    01.05.    –    Přerov/
9,51    1    Jan Gregor    06    –    25.04.    –    Brno
1    Rudolf Žižka    07.04.04    –    23.01.    –    Brno
9,55    2 F    Jan Sebastian Pučera    02    –    14.05.    –    Brno
9,58    2    Vít Holík    05.05.06    –    25.04.    –    Brno
9,5    4    Matěj Máša    29.03.04    –    23.05.    –    Brno
9,76  +1,8    7 H    Jan Dočekal    03    –    08.09.    –    Brno
9,81    4 B    Marek Čermák    03    –    24.09.    –    Hodonín
9,6    5    Adam Gorani    18.10.04    –    23.01.    –    Brno
9,7    7    David Zafirelis        –    23.05.    –    Brno
9,99  +0,3    3 J    Josef Racek    16.04.04    –    08.09.    –    Brno
9,8    9    Filip Alec Matouš    21.06.05    –    23.01.    –    Brno
8    Jan Sojka        –    23.05.    –    Brno
10,06    4 C    Tomáš Tesař    09.11.02    –    03.09.    –    Brno
10,10    28    Samuel Provazník    24.11.03    –    25.04.    –    Brno
10,13    7    Patrick Melcher    19.01.06    –    25.04.    –    Brno
10,21    15    Jáchym Tachovský    04.11.05    –    25.04.    –    Brno
10,0    13    Matyáš Tachovský    29.08.02    –    16.01.    –    Brno
1    Vojtěch Bazala    06    –    23.05.    –    Brno
3    Tadeáš Svoboda    07    –    23.05.    –    Brno
14    Lukáš Merta    22.10.07    –    17.08.    –    Brno
10,1    11    Martin Kamann    01    –    23.05.    –    Brno
č    Lukáš Čumpelík    22.01.08    –    25.09.    –    Brno
10,2    7    Jiří Staněk    05    –    23.05.    –    Brno
8    David Jaitner    02    –    23.05.    –    Brno
10,46    32    Adam Filipi    22.08.02    –    25.04.    –    Brno
10,49    4 E    Patrick Doppler    01.08.03    –    03.09.    –    Brno
10,64    35    Jáchym Badin    06.12.02    –    25.04.    –    Brno
10,5    5    Martin Sedlecký    06    –    23.05.    –    Brno
č    Tomáš Palát    26.07.03    –    25.09.    –    Brno
10,6    9    Vojtěch Bakič    14.05.03    –    23.05.    –    Brno
12    Patrik Rusek    06    –    17.08.    –    Brno
10,90    21    Vojtěch Holcman    02.02.07    –    25.04.    –    Brno
10,7    2    Lukáš Žáček    15.06.06    –    23.01.    –    Brno
č    Jan Svoboda    07    –    25.09.    –    Brno
11,06    25    Viktor Lekeš    07.11.07    –    25.04.    –    Brno
11,26    37    Martin Hübel    14.03.03    –    25.04.    –    Brno
11,39    28    Petr Zajíček    05.03.07    –    25.04.    –    Brno
11,1    19    Samuel Hrazdira    02.07.04    –    23.01.    –    Brno
8-9    Ondřej Skovajsa    25.02.06    –    23.05.    –    Brno
10    Lukáš Dvořák    17.07.07    –    23.05.    –    Brno
11,2    4    Michal Kadrnožka    06    –    23.01.    –    Brno
11,4    10    Robin Pohanka    03    –    23.05.    –    Brno
11,6    21    David Beneš    05    –    23.01.    –    Brno
3    Vojtěch Lorenc    08    –    23.05.    –    Brno
11,7    4    Filip Zatloukal    28.06.08    –    23.05.    –    Brno
11,8    6    Vojtěch Jedlička    16.02.06    –    23.01.    –    Brno
11,9    10    Robert Ševčík    04    –    23.05.    –    Brno
12,33    34     Jakub Gregor    08    –    25.04.    –    Brno
12,6    12    Matěj Dujka    27.04.08    –    23.01.    –    Brno
30,59    13    Petr Hověžák    09.11.10    –    16.04.    –    Brno
100 m
13,26  +1,0    5 A    Viktor Veleba    04.11.01    –    01.05.    –    Přerov
13,2    5    Adam Hladký    10.06.00    –    10.08.    –    Brno
14,38  +0,8    2 B    Jaromír Morávek    22.03.03    –    15.07.    –    Břeclav
14,75  -1,5    2 C    Michal Kadlec    20.09.02    –    26.04.    –    Blansko
14,7    9    Lukáš Punčochář    18.11.02    –    10.08.    –    Brno
15,66  +1,5    4 B    Jiří Marčík    19.02.04    –    01.05.    –    Přerov
16,77    5    Patrick Melcher    19.01.06    –    16.04.    –    Brno
17,09    9    Lukáš Žáček    15.06.06    –    16.04.    –    Brno
18,03    19    Vojtěch Holcman    02.02.07    –    16.04.    –    Brno
18,39    25    Vojtěch Jedlička    16.02.06    –    16.04.    –    Brno
18,2    12    Lukáš Merta    22.10.07    –    10.08.    –    Brno
18,73    30    Lukáš Dvořák    17.07.07    –    16.04.    –    Brno
20,61    50    Abraham Hrazdira    27.07.07    –    16.04.    –    Brno
150 m
17,68  +0,4    3 A    Lukáš Habr    14.09.00    –    09.05.    –    Vyškov
19,03  +0,0    1 B    Adam Hladký    10.06.00    –    09.05.    –    Vyškov
19,12    1 B    Jiří Brtník    11.01.00    –    06.06.    –    Hodonín
19,32  +0,0    2 D    Jakub Hurt    08.03.01    –    12.09.    –    Šumperk
19,69  -0,7    1 F    Josef Kaplan    24.05.00    –    12.09.    –    Šumperk
19,77    2 C    Viktor Veleba    04.11.01    –    17.05.    –    Břeclav
19,83    3 C    Jakub Stibal    29.01.01    –    17.05.    –    Břeclav
20,47  +0,0    1 E    Milan Haminger    22.08.01     –    12.09.    –    Šumperk
20,48  +1,3    1 G    Lukáš Punčochář    18.11.02    –    08.09.    –    Brno
21,27      4 C    Adam Zourek    04.02.01    –    06.06.    –    Hodonín
21,33    3 B    Štěpán Ryš    23.04.02    –    17.05.    –    Břeclav
21,40    1 B    Jaromír Morávek    22.03.03    –    24.09.    –    Hodonín
21,50    1 E    Jonáš Konečný    21.01.03    –    14.05.    –    Brno
21,52    2 C    Michal Kadlec    20.09.02    –    13.09.    –    Znojmo
21,75    1 F    Vladimír Pokora    01.08.04    –    14.05.    –    Brno
21,86 +1,3    2 H    Vojtěch Matějíček    29.09.02    –    08.09.    –    Brno
21,91 +0,2    3 C    Ivan Charbaka    22.06.01    –    06.09.    –    Břeclav
21,95 +1,3    3 H    Martin Pohanka    29.10.02    –    08.09.    –    Brno
22,07    6    Jakub Doležal    20.05.03    –    15.03.    –    Praha
22,11    4 A    Vojtěch Hyánek    29.01.02    –    14.05.    –    Brno
22,13    4 D    Ladislav Kinc    03.09.01    –    06.06.    –    Hodonín
22,18    1 B    Rudolf Žižka    07.04.04    –    14.05.    –    Brno
22,33    1 G    Vojtěch Pavelka    25.06.02    –    14.05.    –    Brno
22,2    6    Vojtěch Hudeček    24.01.02    –    27.07.    –    Brno
22,50 +1,3    5 H    Vojtěch Hyjánek    29.01.02    –    08.09.    –    Brno
23,3    8    Jiří Marčík    19.02.04    –    27.07.    –    Brno
22,62    2 E    Kryštof Bílý    29.10.00    –    17.05.    –    Břeclav
23,98    ms    Šimon Kafka    12.01.04    –    14.05.    –    Brno
23,99    16    Vojtěch Pavelka    25.06.02    –    07.05.    –    Brno
24,0    10    Josef Racek    16.04.04    –    27.07.    –    Brno
25,14    4 C    Tomáš Vrbacký    03    –    14.05.    –    Brno
26,20    35    Tomáš Tesař    09.11.02    –    07.05.    –    Brno
26,37    13    Samuel Provazník    24.11.03    –    21.05.    –    Brno
27,2    10    Patrik Rusek    06    –    17.08.    –    Brno
27,5    11    Lukáš Merta    22.10.07    –    27.07.    –    Brno
200 m
26,1    5    Adam Hladký    10.06.00    –    20.07.    –    Brno
/27,40  +2,6  5 A    Viktor Veleba    04.11.01    –    01.05.    –    Přerov/
28,76  +1,2     2    Vladimír Pokora    01.08.04    –    26.05.    –    Ostrava
29,8    8    Vojtěch Hudeček    24.01.02    –    20.07.    –    Brno
30,69  +0,0    1 C    Jaromír Morávek    22.03.03    –    29.07.    –    Břeclav
30,81    3    Rudolf Žižka    07.04.04    –    16.04.    –    Brno
31,43    5    Matyáš Galvas    11.02.04    –    16.04.    –    Brno
32,4    10    Jiří Marčík    19.02.04    –    20.07.    –    Brno
33,75    12    Josef Racek    16.04.04    –    16.04.    –    Brno
35,28    18    Filip Alec Matouš    21.06.05    –    16.04.    –    Brno
38,1    12    Lukáš Merta    22.10.07    –    20.07.    –    Brno
44,15    30    Štěpán Daněk    05.12.04    –    16.04.    –    Brno
300 m
39,98    2 F    Adam Hladký    10.06.00    –    09.09.    –    Brno
40,06    3 D    Jiří Brtník    11.01.00    –    09.09.    –    Brno
40,99    3 B    Jakub Stibal    29.01.01    –    09.05.    –    Vyškov
42,09    1 E    Jakub Hurt    08.03.01    –    09.09.    –    Brno
43,06    2 B    Ondřej Ševčík    01.07.00    –    17.05.    –    Břeclav
43,75    4 B    Viktor Veleba    04.11.01    –    06.06.    –    Hodonín
44,12    4    Milan Haminger    22.08.01    –    25.04.    –    Brno
44,30    6 A    Jaromír Morávek    22.03.03    –    27.09.    –    Olomouc
44,35    5 G    Petr Pazourek    06.05.00    –    09.09.    –    Brno
45,02    3    Lukáš Punčochář    18.11.02    –    16.04.    –    Brno
45,71    2 C    Kryštof Bílý    29.10.00    –    09.05.    –    Vyškov
45,90    5 H    Jakub Vrátný    09.04.00    –    09.09.    –    Brno
46,08    1 B    Michal Kadlec    20.09.02    –    13.09.    –    Znojmo
46,20    3 H    Adam Zourek    04.02.01    –    09.09.    –    Brno
46,48    1 C    Vladimír Pokora    01.08.04    –    03.09.    –    Brno
46,75    1 G    Vojtěch Hudeček    24.01.02    –    03.09.    –    Brno
46,79    6    Luděk Čumpelík    24.04.03    –    16.04.    –    Brno
47,24    7 F    Ladislav Kinc    03.09.01    –    09.09.    –    Brno
47,42    1 D    Rudolf Žižka    07.04.04    –    03.09.    –    Brno
47,52    8    Jakub Doležal    20.05.03    –    16.04.    –    Brno
47,72    9    Antonín Sekerka    04.05.03    –    16.04.    –    Brno
48,59    2 G    Vojtěch Hyánek    29.01.02    –    03.09.    –    Brno
49,65    4 G    Ivan Charbaka    22.06.01    –    09.09.    –    Brno
53,07    17    Martin Pohanka    29.10.02    –    16.04.    –    Brno
53,38    16    Jonáš Konečný    21.01.03    –    04.06.    –    Blansko
54,30    6 A    Marek Čermák    03    –    24.09.    –    Hodonín
54,36    17    Kryštof Doležal    02    –    04.06.    –    Blansko
54,93    3 D    Tomáš Vrbacký    03    –    03.09.    –    Brno
55,9    č    Vít Holík    05.05.06    –    20.06.    –    Slavkov
54,6    č    Tomáš Palát    26.07.03    –    20.06.    –    Slavkov
56,14    20    Patrick Doppler    01.08.03    –    04.06.    –    Blansko
56,65    23    Šimon Kafka    12.01.04    –    04.06.    –    Blansko
57,72    21    Matyáš Oujezdský    07.02.03    –    16.04.    –    Brno
58,12    22    Samuel Provazník    24.11.03    –    16.04.    –    Brno
58,3    č    Filip Alec Matouš    21.06.05    –    20.06.    –    Slavkov
58,58    23    Tomáš Tesař    09.11.02    –    16.04.    –    Brno
58,9    4    David Zafirelis        –    23.05.    –    Brno
59,0    14    Jiří Marčík    19.02.04    –    03.08.    –    Brno
1:00,34    28    David Suchánek    03    –    04.06.    –    Blansko
1:00,38    29    Jakub Matula    04    –    04.06.    –    Blansko
1:00,67    4 F    Matyáš Tachovský    29.08.02    –    03.09.    –    Brno
1:01,3    6    Vojtěch Bakič    14.05.03    –    23.05.    –    Brno
1:01,7    6    Martin Kamann    01    –    23.05.    –    Brno
1:05,0    1    Jan Slavík    25.11.08.    –    21.11.    –    Vyškov
1:05,3    15    Lukáš Merta    22.10.07    –    03.08.    –    Brno
1:05,5    2    Filip Zatloukal    28.06.08    –    21.11.    –    Vyškov
1:11,1    8    Robin Pohanka    03    –    23.05.    –    Brno
1:30,4    16    Jakub Merta    06    –    03.08.    –    Brno
400 m
58,7    3    Adam Hladký    10.06.00    –    27.07.    –    Brno
1:07,7    6    Vojtěch Hudeček    24.01.02    –    27.07.    –    Brno
1:13,7    1    Vít Holík    05.05.06    –    21.11.    –    Vyškov
1:18,8    2    Filip Alec Matouš    21.06.05    –    23.05.    –    Brno
1:20,3    1    Rudolf Žižka    07.04.04    –    23.01.    –    Brno
1:21,5    1    Vojtěch Bazala    06    –    23.05.    –    Brno
1:21,8    3    Josef Racek    16.04.04    –    23.01.    –    Brno
1:27,3    3    Jan Svoboda    07    –    23.05.    –    Brno
1:29,2    14    Patrick Melcher    19.01.06    –    21.11.    –    Vyškov
1:31,8    1    Lukáš Žáček    15.06.06    –    23.01.    –    Brno
1:33,3    13    Adam Gorani    18.10.04    –    23.01.    –    Brno
1:37,5    15    Samuel Hrazdira    02.07.04    –    23.01.    –    Brno
2    Vojtěch Holcman    02.02.07    –    23.01.    –    Brno
1:39,5    7    Lukáš Merta    22.10.07    –    23.05.    –    Brno
1:44,1    5    Matěj Dujka    27.04.08    –    23.01.    –    Brno
1:44,9    6    Michal Kadrnožka    06    –    23.01.    –    Brno
1:45,1    7    Lukáš Dvořák    17.07.07    –    23.01.    –    Brno
1:45,6    17    David Beneš    05    –    23.01.    –    Brno
1:55,4    12    Vojtěch Jedlička    16.02.06    –    23.01.    –    Brno
500 m
1:14,36    3 A    Adam Hladký    10.06.00    –    12.12.    –    Bratislava-klubovní rekord
1:37,1    č    Vladimír Pokora    01.08.04    –    25.09.    –    Brno
1:44,1    č    Vít Holík    05.05.06    –    25.09.    –    Brno
1:47,6    č    Lukáš Čumpelík    22.01.08    –    25.09.    –    Brno
1:52,4    č    Jan Svoboda    07    –    25.09.    –    Brno
2:01,5    č    Lukáš Dvořák    17.07.07    –    25.09.    –    Brno
2:02,2    č    Lukáš Merta    22.10.07    –    25.09.    –    Brno
2:06,6    č    Vojtěch Holcman    02.02.07    –    25.09.    –    Brno
600 m
1:29,7    1    Adam Hladký    10.06.00    –    23.09.    –    Brno-klubovní rekord
1:39,7    2    Petr Pazourek    06.05.00    –    23.09.    –    Brno
1:40,4    3    Jakub Stibal    29.01.01    –    23.09.    –    Brno
1:49,7    5    Vojtěch Hudeček    24.01.02    –    20.07.    –    Brno
1:51,85    4 D    Rudolf Žižka    07.04.04    –    08.09.    –    Brno
1:58,88    7 D    Vladimír Pokora    01.08.04    –    08.09.    –    Brno
2:00,02    4 C    Matyáš Galvas    11.02.04    –    08.09.    –    Brno
2:00,8    č    Josef Racek    16.04.04    –    27.09.    –    Tišnov
2:06,7    2    Luděk Čumpelík    24.04.03    –    16.01.    –    Brno
2:08,9    3    Antonín Sekerka    04.05.03    –    16.01.    –    Brno
2:13,34    9 C    Jiří Marčík    19.02.04    –    09.09.    –    Brno
2:24,7    8    Martin Pohanka    29.10.02    –    16.01.    –    Brno
2:34,7    10    Tomáš Tesař    09.11.02    –    16.01.    –    Brno
2:36,5    11    Lukáš Merta    22.10.07    –    20.07.    –    Brno
800 m
2:07,04    6 A    Adam Hladký    10.06.00    –    20.09.    –    Praha
2:11,97    3    Jakub Stibal    29.01.01    –    17.05.    –    Břeclav
2:27,35    2    Jaromír Morávek    22.03.03    –    04.06.    –    Blansko
2:27,56    10    Kryštof Bílý    29.10.00    –    17.05.    –    Břeclav
2:28,57    4 C    Antonín Sekerka    04.05.03    –    09.09.    –    Brno
2:31,0    č    Josef Kaplan    24.05.00    –    25.09.    –    Brno
2:31,2    č    Jakub Hurt    08.03.01    –    25.09.    –    Brno
2:33,2    5    Ladislav Kinc    03.09.01    –    04.06.    –    Brno
2:34,4    6    Vojtěch Hudeček    24.01.02    –    03.08.    –    Brno
2:37,5    č    Ondřej Ševčík    01.07.00    –    25.09.    –    Brno
2:38,5    12    Štěpán Ryš    23.04.02    –    04.06.    –    Brno
2:40,60    7    Josef Racek    16.04.04    –    04.06.    –    Blansko
2:40,7    č    Jan Hampl    24.10.00    –    25.09.    –    Brno
2:41,01    7    Rudolf Žižka    07.04.04    –    07.05.    –    Brno
2:41,95    1    Jakub Vrátný    09.04.00    –    11.10.    –    České Budějovice
2:42,19    P    Luděk Čumpelík    24.04.03    –    19.09.    –    Moravská Třebová
2:44,12    9    Jan Dočkal    20.05.03    –    04.06.    –    Blansko
2:44,13    10    Matyáš Galvas    11.02.04    –    04.06.    –    Blansko
2:45,5    č    Lukáš Punčochář    18.11.02    –    25.09.    –    Brno
2:45,8    č    Martin Pohanka    29.10.02    –    25.09.    –    Brno
2:49,75    8    Matyáš Oujezdský    07.02.03    –    25.04.    –    Brno
2:55,42    12 B    Jan Dočekal    03    –    09.09.    –    Brno
3:05,72    18    Samuel Hrazdira    02.07.04    –    04.06.    –    Blansko
3:09,3    č    Vojtěch Hyánek    29.01.02    –    25.09.    –    Brno
3:12,74    10    Šimon Kafka    12.01.04    –    24.09.    –    Hodonín
3:15,11    1    Vít Holík    05.05.06    –    25.04.    –    Brno
3:18,93    20    Vojtěch Hora    03    –    04.06.    –    Blansko
3:21,1    3    Jiří Šťastný    03    –    23.05.    –    Brno
3:21,5    č    Tomáš Palát    26.07.03    –    25.09.    –    Brno
3:26,95    4    Patrick Melcher    19.01.06    –    25.04.    –    Brno
3:30,5    14    Lukáš Merta    22.10.07    –    03.08.    –    Brno
3:43,11    8    Filip Zatloukal    28.06.08    –    25.04.    –    Brno
3:48,23    30    Štěpán Daněk    05.12.04    –    07.05.    –    Brno
1 000 m
2:57,0    3    Adam Hladký    10.06.00    –    10.08.    –    Brno
3:13,,6    6    Lukáš Habr    14.09.00    –    21.05.    –    Brno
3:21,0        Antonín Sekerka    04.05.03    –    12.09.    –    Praha
3:28,0        Josef Racek    16.04.04    –    10.06.    –    Brno
3:29,5    2    Jakub Stibal    29.01.01    –    09.01.    –    Brno
3:39,03    13    Ladislav Kinc    03.09.01    –    14.05.    –    Brno
3:41,5    5    Jakub Vrátný    09.04.00    –    23.05.    –    Brno
3:53,0        Ivan Charbaka    22.06.01    –    10.06.    –    Brno
4:18,7    9    Lukáš Merta    22.10.07    –    10.08.    –    Brno
1 500 m
4:33,55    2    Jakub Stibal    29.01.01    –    14.05.    –    Brno
4:35,89    1 A    Adam Hladký    10.06.00    –    09.09.    –    Brno
4:51,18    7    Petr Pazourek    06.05.00    –    14.05.    –    Brno
5:14,93    2    Kryštof Bílý    29.10.00    –    25.04.    –    Brno
5:20,74    3    Josef Racek    16.04.04    –    03.09.    –    Brno
5:21,14    3    Jaromír Morávek    22.03.03    –    14.05.    –    Brno
5:23,41    5    Jan Dočkal    20.05.03    –    14.05.    –    Brno
5:51,49    7    Matyáš Oujezdský    07.02.03    –    03.09.    –    Brno
6:53,01    12    Šimon Kafka    12.01.04    –    03.09.    –    Brno
7:40,60    14    Štěpán Daněk    05.12.04    –    03.09.    –    Brno
7:52,7    15    Lukáš Merta    22.10.07    –    27.07.    –    Brno
50 m překážek
8,98    1 D    Vladimír Pokora    01.08.04    –    11.10.    –    České Budějovice
9,88    1 B    Rudolf Žižka    07.04.04    –    11.10.    –    České Budějovice
60 m překážek
10,03 +2,6    4 B    Lukáš Punčochář    18.11.02    –    17.06.    –    Plzeň
10,65    P    Luděk Čumpelík    24.04.03    –    19.09.    –    Moravská Třebová
10,84    3 A    Jakub Doležal    20.05.03    –    17.05.    –    Břeclav
11,15    P    Antonín Sekerka    04.05.03    –    19.09.    –    Moravská Třebová
11,91    8    Vladimír Pokora    01.08.04    –    07.05.    –    Brno
12,12    P    Jaromír Morávek    22.03.03    –    19.06.    –    Vyškov
200 m překážek
32,7    6    Adam Hladký    10.06.00    –    03.08.    –    Brno
33,6    8    Jakub Stibal    29.01.01    –    03.08.    –    Brno
34,4    10    Lukáš Punčochář    18.11.02    –    03.08.    –    Brno
Výška
150    1    Josef Kaplan    24.05.00    –    23.05.    –    Brno
147    10    Lukáš Habr    14.09.00    –    10.02.    –    Brno
142    1    Vojtěch Smutný    07.08.02    –    10.02.    –    Brno
140    2    Jakub Stibal    29.01.01    –    25.04.    –    Brno
10    Ivan Charbaka    22.06.01    –    17.05.    –    Břeclav
3-4    Martin Švarcberger    01    –    23.05.    –    Brno
135    5    Jakub Doležal    20.05.03    –    25.04.    –    Brno
3    Josef Racek    16.04.04    –    08.09.    –    Brno
130    7    Štěpán Ryš    23.04.02    –    25.04.    –    Brno
8    Michal Kadlec    20.09.02    –    25.04.    –    Brno
129    7    Matyáš Tachovský    29.08.02    –    10.02.    –    Brno
125    10    Matyáš Oujezdský    07.02.03    –    25.04.    –    Brno
6    Jonáš Konečný    21.01.03    –    07.05.    –    Brno
3    Petr Šťastný    02    –    23.05.    –    Brno
120    4    Jiří Šťastný    03    –    23.05.    –    Brno
116    15 A    Jaromír Morávek    22.03.03    –    08.09.    –    Brno
110    8    Jáchym Tachovský    04.11.05    –    25.04.    –    Brno
105    13    Jáchym Badin    06.12.02    –    25.04.    –    Brno
1    Jiří Staněk    05    –    23.05.    –    Brno
100    1    Ondřej Skovajsa    25.02.06    –    23.05.    –    Brno
5    David Jaitner    02    –    23.05.    –    Brno
90    2    Milan Sedláček    06    –    23.05.    –    Brno
2    Karel Šmak    04    –    23.05.    –    Brno
80    4    Jan Svoboda    07    –    23.05.    –    Brno
Dálka
562     3    Lukáš Habr    14.09.00    –    06.06.    –    Hodonín
557    4    Jakub Hurt    08.03.01    –    06.09    –    Břeclav
553    2    Jiří Brtník    11.01.00    –    14.05.    –    Brno
523    6    Josef Kaplan    24.05.00    –    17.05.    –    Břeclav
504    č    Adam Hladký    10.06.00    –    25.09.    –    Brno
501    9    Viktor Veleba    04.11.01    –    17.05.    –    Břeclav
480    č    Ivan Charbaka    22.06.01    –    27.09.    –    Tišnov
472    4    Ondřej Ševčík    01.07.00    –    25.04.    –    Brno
465    10 B    Ladislav Kinc    03.09.01    –    08.09.    –    Brno
462    č    Jan Hampl    24.10.00    –    25.09.    –    Brno
458    č    Lukáš Punčochář    18.11.02    –    25.09.    –    Brno
455  +0,8    5    Petr Pazourek    06.05.00    –    09.05.    –    Vyškov
454    č    Jakub Vrátný    09.04.00    –    25.09.    –    Brno
1    Jaromír Morávek    22.03.03    –    30.05.    –    Ivančice
451    P    Luděk Čumpelík    24.04.03    –    19.09.    –    Moravská Třebová
442    P    Antonín Sekerka    04.05.03    –    19.09.    –    Moravská Třebová
428    2    Vojtěch Hudeček    24.01.02    –    16.01.    –    Brno
427    9    Milan Haminger    22.08.01    –    25.04.    –    Brno
422    10    Michal Kadlec    20.09.02    –    27.09.    –    Olomouc
410    5    Vojtěch Smutný    07.08.02    –    25.04.    –    Brno
410        Štěpán Ryš    23.04.02    –    12.09.    –    Praha
409    8    Jonáš Konečný    21.01.03    –    03.09.    –    Brno
408    5    Jakub Doležal    20.05.03    –    15.03.    –    Praha
406    5    Jakub Stibal    29.01.01    –    09.01.    –    Brno
402    5 A    Matyáš Galvas    11.02.04    –    08.09.    –    Brno
392    7    Rudolf Žižka    07.04.04    –    14.05.    –    Brno
390    14 B    Martin Pohanka    29.10.02    –    08.09.    –    Brno
388    č    Vladimír Pokora    01.08.04    –    25.09.    –    Brno
378    2    Matěj Máša    29.03.04    –    23.05.    –    Brno
373    15    Matyáš Oujezdský    07.02.03    –    25.04.    –    Brno
371    8    Josef Racek    16.04.04    –    17.08.    –    Brno
370    18 B    Vojtěch Hyánek    29.01.02    –    08.09.    –    Brno
368    13    Adam Zourek    04.02.01    –    25.04.    –    Brno
č    Vít Holík    05.05.06    –    25.09.    –    Brno
358    12    Jiří Marčík    19.02.04    –    25.04.    –    Brno
5    Marek Čermák    03    –    23.05.    –    Brno
7    Filip Alec Matouš    21.06.05    –    30.05.    –    Ivančice
349    č    Tomáš Palát    26.07.03    –    25.09.    –    Brno
347    č    Lukáš Čumpelík    22.01.08    –    25.09.    –    Brno
346    21    Samuel Provazník    24.11.03    –    25.04.    –    Brno
345    11    Matyáš Tachovský    29.08.02    –    16.01.    –    Brno
11    Patrik Rusek    06    –    17.08.    –    Brno
341    19    Tomáš Tesař    09.11.02    –    03.09.    –    Brno
338    6    Jiří Staněk    05    –    23.05.    –    Brno
328    1    Martin Sedlecký    06    –    23.05.    –    Brno
321    24    Tomáš Vrbacký    03    –    14.05.    –    Brno
320    č    Vojtěch Holcman    02.02.07    –    25.09.    –    Brno
319    2    Tadeáš Svoboda    07    –    23.05.    –    Brno
306    10    Jan Gregor    06    –    25.04.    –    Brno
č    Jan Svoboda    07    –    25.09.    –    Brno
305    21    Adam Gorani    18.10.04    –    03.09.    –    Brno
304    6    Petr Šťastný    02    –    23.05.    –    Brno
č    Lukáš Merta    22.10.07    –    25.09.    –    Brno
302    23    Jáchym Tachovský    04.11.05    –    03.09.    –    Brno
295    1    Lukáš Žáček    15.06.06    –    23.01.    –    Brno
293    16    Samuel Hrazdira    02.07.04    –    23.01.    –    Brno
4    Milan Sedláček    06    –    23.05.    –    Brno
290    6    Patrick Melcher    19.01.06    –    23.05.    –    Brno
288    3    Michal Kadrnožka    06    –    23.01.    –    Brno
č    Lukáš Dvořák    17.07.07    –    25.09.    –    Brno
280    7    Ondřej Skovajsa    25.02.06    –    23.05.    –    Brno
277    8    Vojtěch Bazala    06    –    23.05.    –    Brno
272    21    Viktor Lekeš    07.11.07    –    25.04.    –    Brno
270    20    David Beneš    05    –    23.01.    –    Brno
10    Robin Pohanka    03    –    23.05.    –    Brno
268    10    Robert Ševčík    04    –    23.05.    –    Brno
260    11    Karel Šmak    04    –    23.05.    –    Brno
250    7    Vojtěch Jedlička    16.02.06    –    23.01.    –    Brno
237    č    Filip Zatloukal    28.06.08    –    20.06.    –    Slavkov
204    35    Jakub Gregor    08    –    25.04.    –    Brno
Koule 2 kg
6,77    č    Rudolf Žižka    07.04.04    –    20.06.    –    Slavkov
6,34    7    Josef Racek    16.04.04    –    25.04.    –    Brno
6,26    2    Vít Holík    05.05.06    –    25.04.    –    Brno
5,61    13    Jáchym Tachovský    04.11.05    –    25.04.    –    Brno
č    Vladimír Pokora    01.08.04    –    20.06.    –    Slavkov
5,19    15    Samuel Hrazdira    02.07.04    –    25.04.    –    Brno
5,10    3    Vojtěch Holcman    02.02.07    –    25.04.    –    Brno
5,06    1    Jiří Marčík    19.02.04    –    10.08.    –    Brno
4,73    č    Filip Alec Matouš    21.06.05    –    20.06.    –    Slavkov
1,94    č    Filip Zatloukal    28.06.08    –    20.06.    –    Slavkov
Koule 3 kg
10,41    2    Antonín Sekerka    04.05.03    –    03.09.    –    Brno
10,20    3    Štěpán Ryš    23.04.02    –    03.09.    –    Brno
9,57    č    Lukáš Punčochář    18.11.02    –    25.09.    –    Brno
9,00    4    Jonáš Konečný    21.01.03    –    03.09.    –    Brno
8,86    č    Luděk Čumpelík    24.04.03    –    25.09.    –    Brno
7,89    8    Vojtěch Konečný    07.08.02    –    03.09.    –    Brno
7,52    2    David Jaitner    02    –    23.05.    –    Brno
7,47    3    Jakub Stibal    29.01.01    –    03.08.    –    Brno
7,08    6    Jan Sebastian Pučera    02    –    14.05.    –    Brno
6,99    14    Patrick Doppler    01.08.03    –    03.09.    –    Brno
6,90    15    Jan Dočkal    20.05.03    –    03.09.    –    Brno
6,83    16    Martin Pohanka    29.10.02    –    03.09.    –    Brno
6,77    4    Vojtěch Hudeček    24.01.02    –    03.08.    –    Brno
6,73    5    Petr Šťastný    02    –    23.05.    –    Brno
6,63    č    Jaromír Morávek    22.03.03    –    25.09.    –    Brno
6,50    11    Jakub Doležal    20.05.03    –    14.05.    –    Brno
6,38    č    Ivan Charbaka    22.06.01    –    27.09.    –    Tišnov
6,35    18    Tomáš Vrbacký    03    –    03.09.    –    Brno
5,70    19    Josef Racek    16.04.04    –    03.09.    –    Brno
5,66    7    Vojtěch Bakič    14.05.03    –    23.05.    –    Brno
5,50    8    Adam Anděl    03    –    23.05.    –    Brno
5,30    č    Tomáš Palát    26.07.03    –    25.09.    –    Brno
5,25    9    Jiří Šťastný    03    –    23.05.    –    Brno
5,22    12    Samuel Provazník    24.11.03    –    25.04.    –    Brno
5,18    ms    Matyáš Tachovský    29.08.02    –    14.05.    –    Brno
4,86    č    Vojtěch Hyánek    29.01.02    –    25.09.    –    Brno
4,58    21    Štěpán Daněk    05.12.04    –    03.09.    –    Brno
4,20    22    Samuel Hrazdira    02.07.04    –    14.05.    –    Brno
Koule 4 kg
11,37    č    Jan Hampl    24.10.00    –    25.09.    –    Brno
10,15    č    Ondřej Ševčík    01.07.00    –    25.09.    –    Brno
9,98    10    Martin Filo    18.02.00    –    07.05.    –    Brno
9,10    č    Josef Kaplan    24.05.00    –    25.09.    –    Brno
8,44    č    Adam Hladký    10.06.00    –    25.09.    –    Brno
8,34    21    Lukáš Habr    14.09.00    –    21.05.    –    Brno
7,83    č    Jakub Hurt    08.03.01    –    25.09.    –    Brno
6,47    3    Ladislav Kinc    03.09.01    –    25.04.    –    Brno
5,02    č    Jakub Vrátný    09.04.00    –    25.09.    –    Brno
Disk 1 kg
29,39    3    Ondřej Ševčík    01.07.00    –    06.06.    –    Hodonín
27,93    4    Jan Hampl    24.10.00    –    06.06.    –    Hodonín
13,61    1    Jaromír Morávek    22.03.03    –    15.07.    –    Břeclav
Oštěp 600 g
41,33    2    Jan Hampl    24.10.00    –    09.05.    –    Vyškov
27,73    12    Ondřej Ševčík    01.07.00    –    06.06.    –    Hodonín
12,28    1    Jakub Vrátný    09.04.00    –    11.10.    –    České Budějovice
Kriketový míček
61,45    2 A    Lukáš Punčochář    18.11.02    –    08.09.    –    Brno
61,06    2    Vojtěch Hudeček    24.01.02    –    24.09.    –    Hodonín
60,05    1    Jakub Stibal    29.01.01    –    26.04.    –    Blansko
58,70    5    Luděk Čumpelík    24.04.03    –    24.09.    –    Hodonín
50,31    4 A    Josef Racek    16.04.04    –    08.09.    –    Brno
48,25        Štěpán Ryš    23.04.02    –    12.09.    –    Praha
47,62    9 A    Antonín Sekerka    04.05.03    –    08.09.    –    Brno
44,06    3    Jakub Doležal    20.05.03    –    26.04.    –    Blansko
42,23    2 B    Matyáš Galvas    11.02.04    –    08.09.    –    Brno
41,46    11    Vojtěch Matějíček    29.09.02    –    07.05.    –    Brno
40,85    3    Josef Holcman    03    –    26.04.    –    Brno
40,51    1    Matěj Máša    29.03.04    –    23.05.    –    Brno
38,19    15    Patrick Doppler    01.08.03    –    04.06.    –    Blansko
36,94    17    Jan Dočkal    20.05.03    –    04.06.    –    Blansko
35,95    8 B    Jan Dočekal    03    –    08.09.    –    Brno
34,25    43    Ivan Charbaka    22.06.01    –    04.06.    –    Brno
33,78    ms    Martin Pohanka    29.10.02    –    04.06.    –    Blansko
33,70    P    Jaromír Morávek    22.03.03    –    19.06.    –    Vyškov
33,63    9    Tomáš Tesař    09.11.02    –    21.05.    –    Brno
33,09    24    Vojtěch Konečný    07.08.02    –    24.09.    –    Hodonín
32,12    51    Ladislav Kinc    03.09.01    –    04.06.    –    Brno
31,00    č    Vojtěch Holcman    02.02.07    –    25.09.    –    Brno
28,54    2    Tadeáš Svoboda    07    –    23.05.    –    Brno
27,92    24    Jáchym Tachovský    04.11.05    –    04.06.    –    Blansko
27,50    č    Lukáš Čumpelík    22.01.08    –    25.09.    –    Brno
27,39    3    Martin Sedlecký    06    –    23.05.    –    Brno
27,26    26    David Suchánek    03    –    04.06.    –    Blansko
27,18    28    Martin Hübel    14.03.03    –    07.05.    –    Brno
26,50    4    Milan Sedláček    06    –    23.05.    –    Brno
č    Vít Holík    05.05.06    –    25.09.    –    Brno
26,40    29    Dominik Kejda    04    –    07.05.    –    Brno
26,00    č    Lukáš Merta    22.10.07    –    25.09.    –    Brno
25,48    32    Matyáš Tachovský    29.08.02    –    07.05.    –    Brno
24,40    MS    Vojtěch Hyjánek    29.01.02    –    07.05.    –    Brno
23,45    5    Tadeáš Ondráček    14.09.05    –    26.04.    –    Brno
22,76    5    Robert Ševčík    04    –    23.05.    –    Brno
21,70    5    Patrick Melcher    19.01.06    –    23.05.    –    Brno
21,24    27    Vojtěch Hora    03    –    04.06.    –    Blansko
21,10    č    Jan Svoboda    07    –    25.09.    –    Brno
20,60    č    Vladimír Pokora    01.08.04    –    25.09.    –    Brno
19,93    6    Karel Šmak    04    –    23.05.    –    Brno
19,05    2    Vojtěch Bazala    06    –    26.04.    –    Brno
15,71    2    Filip Zatloukal    28.06.08    –    23.05.    –    Brno
11,96    4    Vojtěch Lorenc    08    –    23.05.    –    Brno
10,55    10    Jakub Merta    06    –    26.04.    –    Brno
9,80    č    Lukáš Dvořák    17.07.07    –    25.09.    –    Brno
3,50    11    Matěj Dujko    08    –    26.04.    –    Brno
Sprinterský trojboj /60 m-100 m-200 m/
1 328    5    Viktor Veleba    04.11.01    –    01.05.    –    Přerov
/8,27-13,26-27,40*/
447    11     Jiří Marčík    19.02.04    –    01.05.    –    Přerov
/9,41-15,66-32,95*/
poznámka:
*nedovolená podpora větru – nad 2,0 m/s
Pětiboj /60 m-dálka-60 m přek-míček-800 m/
1 782    1    Luděk Čumpelík    24.04.03    –    19.09.    –    Moravská Třebová
/8,9-451-10,65-57,00-2:42,19/
1 630    2    Antonín Sekerka    04.05.03    –    19.09.    –    Moravská Třebová
/8,76-442-11,15-46,79-2:42,49/
1 455    2    Jaromír Morávek    22.03.03    –    19.06.    –    Vyškov
/8,74-422-12,12-33,70-2:32,71/
Čtyřboj /50 m-dálka-koule 3 kg-300 m/
3 335    1    Jaromír Morávek    22.03.03    –    20.06.    –    Slavkov
/7,1-415-6,00-47,2/
2 502    4    Martin Pohanka    29.10.02    –    20.06.    –    Slavkov
/7,6-315-5,76-54,1/
2 122    6    Tomáš Palát    26.07.03    –    20.06.    –    Slavkov
/8,4-315-4,86-54,6/
Čtyřboj /50 m-dálka-koule 2 kg-300 m/
2 908    1    Rudolf Žižka    07.04.04    –    20.06.    –    Slavkov
/7,4-314-6,77-48,7/
2 813    2    Vladimír Pokora    01.08.04    –    20.06.    –    Slavkov
/7,3-324-5,61-49,4/
2 460    1    Vít Holík    05.05.06    –    20.06.    –    Slavkov
/7,8-354-5,44-55,9/
2 126    14    Filip Alec Matouš    21.06.05    –    20.06.    –    Slavkov
/7,9-312-4,73-58,3/
832    23    Filip Zatloukal    28.06.08    –    20.06.    –    Slavkov
/9,3-237-1,94-1:14,6/
Čtyřboj /60m-dálka-koule 4 kg-800m/
1950    1    Adam Hladký    10.06.00    –    25.09.    –    Brno
/8,0-504-8,44-2:14,2/
1885    2    Josef Kaplan    24.05.00    –    25.09.    –    Brno
/7,7-506-9,10-2:31,0/
1785    3    Jan Hampl    24.10.00    –    25.09.    –    Brno
/7,9-462-11,37-2:40,7/
1730    4    Jakub Hurt    08.03.01    –    25.09.    –    Brno
/8,0-510-7,83-2:31,2/
1636    5    Ondřej Ševčík    01.07.00    –    25.09.    –    Brno
/8,3-463-10,15-2:37,5/
11,69    6    Jakub Vrátný    09.04.00    –    25.09.    –    Brno
/8,7-454-5,02-2:43,1/
11,41    7    Ladislav Kinc    03.09.01    –    25.09.    –    Brno
/8,6-450-5,91-2:42,6/
Čtyřboj /60m-dálka-koule 3 kg-800m/
1492    1    Lukáš Punčochář    18.11.02    –    25.09.    –    Brno
/8,4-458-9,57-2:45,5/
1278    2    Luděk Čumpelík    24.04.03    –    25.09.    –    Brno
/9,1-438-8,86-2:43,4/
1203    3    Jaromír Morávek    22.03.03    –    25.09.    –    Brno
/8,9-402-6,63-2:35,7/
995    4    Martin Pohanka    29.10.02    –    25.09.    –    Brno
/9,0-362-6,15-2:45,8/
705    6    Vojtěch Hyánek    29.01.02    –    25.09.    –    Brno
/9,1-352-4,86-3:09,3/
460    7    Tomáš Palát    26.07.03    –    25.09.    –    Brno
/10,5-349-5,30-3:21,5/
Čtyřboj /60m-dálka-kriketový míček-500m/
1871    1    Vladimír Pokora    01.08.04    –    25.09.    –    Brno
/8,9-388-20,60-1:37,1/
1581    1    Vít Holík    05.05.06    –    25.09.    –    Brno
/9,7-368-26,50-1:44,1/
1436    2    Lukáš Čumpelík    22.01.08    –    25.09.    –    Brno
/10,1-347-27,50-1:47,6/
1151    3    Jan Svoboda    07    –    25.09.    –    Brno
/10,7-306-21,10-1:52,4/
1019    6    Vojtěch Holcman    02.02.07    –    25.09.    –    Brno
/10,8-320-31,00-2:06,6/
933    9    Jakub Merta    06    –    25.09.    –    Brno
/11,4-304-26,00-2:02,2/
827    11    Lukáš Dvořák    17.07.07    –    25.09.    –    Brno
/11,3-288-9,80-2:01,5/
Čtyřboj /60m-dálka-kriketový míček -600m/
24    2    Josef Racek    16.04.04    –    27.09.    –    Tišnov
/10,2-354-42,10-2:00,8/
Čtyřboj /60m-800 m-kriketový míček-výška/
1 204    13    Štěpán Ryš    23.04.02    –    04.06.    –    Brno
/8,7-2:38,5-40,80-130/
952    33     Ivan Charbaka    22.06.01    –    04.06.    –    Brno
/9,0-2:57,5-34,25-135/
Čtyřboj /60m-800 m-kriketový míček-dálka/
1 188    16    Ladislav Kinc    03.09.01    –    04.06.    –    Brno
/8,7-2:33,2-32,12-428/
Čtyřboj /60m-dálka-koule-1 000m/
1 139    3    Ivan Charbaka    22.06.01    –    27.09.    –    Tišnov
/8,7-480-6,38-3:58,9/
Štafeta 4 x 60 m
31,38    2    Brtník-Kaplan-Veleba-Zourek            –    09.05.    –    Vyškov
32,47    5 B    Ševčík-Hladký-Kinc-Hurt            –    09.09.    –    Brno
32,66    2 B    Hampl-Charbaka-Kinc-Stibal            –    06.06.    –    Hodonín
32,86    3 B    Brtník-Haminger-Vrátný-Kaplan            –    12.09.    –    Šumperk
32,97    5    Stibal-Pazourek-Charbaka-Haminger    –    09.05.    –    Vyškov
33,90    2 B    Doležal-Punčochář-Hudeček-Kadlec        –    24.09.    –    Hodonín
33,95    4 A    Charbaka-Kinc-Pazourek-Slavík            –    17.05.    –    Břeclav
34,62    2    Doležal-Hyjánek-Matějíček-Puč            –    07.05.    –    Brno
34,17    2    Kadlec-Dočkal-Doležal-Punčochář            –    04.06.    –    Blansko
34,77    3    Kafka-Konečný-Ryš-Sekerka            –    04.06.    –    Blansko
35,10    3 A    Morávek-Oujezdský-Pohanka-Kadlec    –    14.05.    –    Brno
35,81    3    Punčochář-Žižka-Doležal-Morávek        –    21.05.    –    Brno
36,22    6 B    Pokora-Hudeček-Matějíček-Punčochář    –    09.09.    –    Brno
36,36    3 D    Galvas-Marčík-Sekerka-Žižka            –    09.09.    –    Brno
36,73    1 B    Dočkal-Kafka-Konečný-Hudeček            –    03.09.    –    Brno
37,89    5    Provazník-Hyjánek-Marčík-Pokora            –    21.05.    –    Brno
37,95    7    Hrazdíra S-Pokora-Žižka-Doležal K        –    04.06.    –    Blansko
37,98    3 B    Pokora-Žižka-Marčík-Tachovský            –    03.09.    –    Brno
38,01    3 B    Galvas-Hrazdira-Pokora-Vrbacký            –    14.05.    –    Brno
38,08    10    Hrazdira-Pokora-Žižka-Marčík            –    07.05.    –    Brno
40,51    9    Doppler-Matula-Tachovský-Hora            –    04.06.    –    Blansko
Štafeta 4 x 60 m – smíšená / ACMS-TJ Sokol Přísnotice/
34,30    2 A    Doležal-Punčochář-Kadlec-Stodůlka        –    03.09.    –    Brno
35,72    1 C    Stodůlka-Dočkal-Kafka-Konečný            –    14.05.    –    Brno
37,58    9    Oujezdský-Pohanka-Stodůlka-Kafka        –    07.05.    –    Brno
Štafeta 4 x 60 m – smíšená / ACMS-TJ Sokol Přísnotice/
Štafeta 4 x 300 m
2:53,37    3 B    Hladký-Stibal-Hurt-Vrátný            –    06.09.    –    Břeclav
Štafeta 4 x 300 m – smíšená / ACMS-TJ Sokol Přísnotice/
2:57,04    2 B    Hladký-Pazourek-Slavík-Ševčík            –    12.09.    –    Šumperk

Výkony hostujících závodnic a cizinek startujících za družstva AC Moravská Slavia Brno žen, starších a mladších žákyň
ŽENY
1 500 m
5:09,38    1    Soňa Vnenčáková    07.05.94    –    05.09.    –    Břeclav
5:25,54    3    Tereza Eliášková    14.03.95    –    30.05.    –    Uh. Hradiště – AK Olymp Brno
3 000 m
11:41,18    ms    Tereza Eliášková    14.03.95    –    13.06.    –    Uh. Hradiště – AK Olymp Brno
5 000 m
18:34,82    1    Soňa Vnenčáková    07.05.94    –    05.09.    –    Břeclav
19:12,01    ms    Tereza Eliášková    14.03.95    –    05.09.    –    Břeclav    – AK Olymp Brno
Půlmaratón
1:21:39    1    Soňa Vnenčáková    07.05.94    –    04.10.    –    Košice
Disk 1 kg
26,82    ms    Veronika Gubiová    04.07.94    –    05.09.    –    Břeclav
Oštěp 600 g
32,57    2    Veronika Gubiová    04.07.94    –    30.05.    –    Uherské Hradiště
Kladivo 4 kg
24,20    ms    Veronika Gubiová    04.07.94    –    05.09.    –    Břeclav
JUNIORKY /18-19 let/
100 m
13,37  +0,1    3 A     Eliška Fischerová    18.12.97    –    05.09.    –    Břeclav – AK Olymp Brno
14,24  +0,1    ms    Aneta Palánová    16.01.97    –    05.09.    –    Břeclav – AK Olymp Brno
200 m
27,51  -2,0    1 C    Leona Malenínská    23.11.96    –    30.05.    –    Uh. Hradiště – AK Olymp Brno
27,25  +0,0    4 A     Eliška Fischerová    18.12.97    –    05.09.    –    Břeclav – AK Olymp Brno
29,24  -2,0    ms    Martina Havlíčková    29.07.96    –    30.05.    –    Uh. Hradiště – AK Olymp Brno
400 m
1:00,44    2 A    Leona Malenínská    23.11.96    –    13.06.    –    Uh. Hradiště – AK Olymp Brno
1:05,28    ms     Martina Havlíčková    29.07.96    –    30.05.    –    Uh. Hradiště – AK Olymp Brno
100 m překážek
16,66  -1,2    ms    Aneta Palánová    16.01.97    –    30.05.    –    Uh. Hradiště – AK Olymp Brno
18,43 -2,4    ms    Martina Havlíčková    29.07.96    –    13.06.    –    Uh. Hradiště – AK Olymp Brno
400 m překážek
1:11,16    3    Martina Havlíčková    29.07.96    –    05.09.    –    Břeclav – AK Olymp Brno
Dálka
502    3    Aneta Palánová    16.01.97    –    13.06.    –    Uh. Hradiště – AK Olymp Brno
488  -1,0     1    Adriana Jagošová    03.09.96    –    16.05.    –    Vyškov    – AK Olymp Brno
/500  +2,9    4            –    30.05.    –    Uh. Hradiště/
Trojskok
10,45 +1,0     4    Adriana Jagošová    03.09.96    –    30.05.    –    Uh. Hradiště – AK Olymp Brno
Tyč
344    1    Soňa Krajňáková    14.12.96    –    30.05.    –    Uh.Hradiště-Akademik TU Košice
Oštěp 600 g
26,10    3    Adriana Jagošová    03.09.96    –    05.09.    –    Břeclav – AK Olymp Brno
DOROSTENKY /16-17 let/
100 m
14,53  -4,3    7 A    Kristýna Heřmánková    13.05.99    –    13.06.    –    Uh. Hradiště – AK Olymp Brno
200 m
29,48  -2,0    ms    Terezie Grézlová    27.01.99     –    30.05.    –    Uh. Hradiště – AK Olymp Brno
400 m
1:05,77    ms    Terezie Grézlová    27.01.99     –    30.05.    –    Uh. Hradiště – AK Olymp Brno
800 m
2:36,69    3    Barbora Elblová    15.03.99    –    13.06.    –    Uh. Hradiště – AK Olymp Brno
2:40,28    ms    Terezie Grézlová    27.01.99    –    16.05.    –    Vyškov – AK Olymp Brno
Výška
146    7    Andrea Starčevičová    02.12.98    –    13.06.    –    Uh.Hradiště – AK Olymp Brno
Dálka
488      5    Kristýna Heřmánková    13.05.99    –    13.06.    –    Uh.Hradiště – AK Olymp Brno
482  -1,1    5    Andrea Starčevičová    02.12.98    –    16.05.    –    Vyškov – AK Olymp Brno
Trojskok
10,37      3    Kristýna Heřmánková    13.05.99    –    13.06.    –    Uh.Hradiště – AK Olymp Brno
Tyč
264    ms    Andrea Starčevičová    02.12.98    –    30.05.    –    Uh.Hradiště – AK Olymp Brno
ŽÁKYNĚ
60 m
7,99  +1,1    1     Hana Bumbálková    27.07.01    –    09.05.    –    Vyškov – SK Speed Brno
9,00    1 B    Natálie Furchová    06.03.03    –    24.09.    –    Hodonín    – Sokol Přísnotice
8,25    1 C    Veronika Šmerdová    07.02.01    –    06.06.    –    Hodonín – SK Speed Brno
8,38  +0,1    3 A    Věra Lenská    08.01.01    –    09.05.    –    Vyškov – SK Speed Brno
8,60    8    Michaela Tichá    02.08.01    –    17.05.    –    Břeclav – SK Speed Brno
8,78    ms    Lucie Vašíčková    30.07.01    –    06.06.    –    Hodonín-SK Sped Brno
9,23    2 E    Anna Kolegarová    16.09.02    –    14.05.    –    Brno    –    Sokol Přísnotice
9,26    3 B    Kamila Cechmeistrová    10.06.02    –    14.05.    –    Brno    –    Sokol Přísnotice
9,69    4 C    Barbora Sedláčková    15.09.02    –    24.09.    –    Hodonín    – Sokol Přísnotice
100 m
12,86  -0,5    2 A    Hana Bumbálková    27.07.01    –    30.05.    –    Uh. Hradiště – SK Speed Brno
13,21  -1,9    ms    Veronika Šmerdová    07.02.01    –    30.05.    –    Uh. Hradiště – SK Speed Brno
13,87   +0,1    ms     Věra Lenská    08.01.01    –    05.09.    –    Břeclav    – SK Speed Brno
150 m
19,21  +0,8    1     Hana Bumbálková    27.07.01    –    09.05.    –    Vyškov – SK Speed Brno
19,63    3    Veronika Šmerdová    07.02.01    –    17.05.    –    Břeclav    – SK Speed Brno
20,53  +0,9    1 B    Věra Lenská    08.01.01    –    09.05.    –    Vyškov – SK Speed Brno
21,07    12    Michaela Tichá    02.08.01    –    17.05.    –    Břeclav – SK Speed Brno
21,14  +0,0    1 C    Pavlína Šmerdová    07.02.01    –    09.05.    –    Vyškov – SK Speed Brno
21,48    ms    Lucie Vašíčková    30.07.01    –    06.06.    –    Hodonín-SK Sped Brno
22,34  +0,0    3 C    Adéla Kelblová    20.10.01    –    09.05.    –    Vyškov – ŠAK Židlochovice
22,41    1 D    Natálie Furchová    06.03.03    –    14.05.    –    Brno    – Sokol Přísnotice
23,02    3 B    Anna Kolegarová    16.09.02    –    14.05.    –    Brno    –    Sokol Přísnotice
23,61    23    Barbora Sedláčková    15.09.02    –    07.05.    –    Brno    – Sokol Přísnotice
26,05    43    Iveta Holešínská    21.11.03    –    07.05.    –    Brno    – ŠAK Židlochovice
200 m
26,73  -2,5    2 A    Hana Bumbálková    27.07.01    –    30.05.    –    Uh. Hradiště – SK Speed Brno
27,29   -2,0    ms    Veronika Šmerdová    07.02.01    –    30.05.    –    Uh. Hradiště – SK Speed Brno
28,67  +0,1    ms    Věra Lenská    08.01.01    –    05.09.    –    Břeclav    – SK Speed Brno
300 m
42,40    1 A    Veronika Šmerdová    07.02.01    –    09.05.    –    Vyškov – SK Speed Brno
46,78    3    Natálie Furchová    06.03.03    –    04.06.    –    Blansko    – Sokol Přísnotice
49,14    5 A    Aneta Kolegarová    16.09.02    –    24.09.    –    Hodonín    – Sokol Přísnotice
50,03    6 B    Adéla Kelblová    20.10.01    –    09.05.    –    Vyškov – ŠAK Židlochovice
51,64    ms    Barbora Sedláčková    15.09.02    –    04.06.    –    Blansko    – Sokol Přísnotice
55,87    ms    Iveta Holešínská    21.11.03    –    03.09.    –    Brno    – ŠAK Židlochovice
800 m
2:33,91    3    Aneta Kolegarová    16.09.02    –    04.06.    –    Blansko    –    Sokol Přísnotice
1 500 m
5:58,35    9    Adéla Kelblová    20.10.01    –    17.05.    –    Břeclav – ŠAK Židlochovice
60 m překážek
12,18    4    Natálie Furchová    06.03.03    –    07.05.    –    Brno    – Sokol Přísnotice
13,12    15    Kamila Cechmeisterová    10.06.02    –    04.06.    –    Blansko    – Sokol Přísnotice
Dálka
409    20    Adéla Kelblová    20.10.01    –    17.05.    –    Břeclav – ŠAK Židlochovice
404  +0,4    17    Michaela Tichá    02.08.01    –    09.05.    –    Vyškov – SK Speed Brno
370    10    Aneta Kolegarová    16.09.02    –    14.05.    –    Brno    –    Sokol Přísnotice
365    13    Barbora Sedláčková    15.09.02    –    14.05.    –    Brno    – Sokol Přísnotice
Koule 3 kg
8,65    7    Pavlína Šmerdová    07.02.01    –    06.06.    –    Hodonín – SK Speed Brno
6,87    15    Adéla Kelblová    20.10.01    –    17.05.    –    Břeclav     –     ŠAK Židlochovice
Štafeta 4 x 60 m /SK Speed Brno/
30,82    1    Bumbálková-Lenská-Tichá-Šmerdová    –    09.05.    –    Vyškov
31,85    1    Bumbálková-Jedličková-Tichá-Šmerdová    –    17.05.    –    Břeclav
31,85    1    Lenská-Šmerdová P-Šmerdová V-Bumbálková    –    12.09.    –    Šumperk
Štafeta 4 x 60 m /TJ Sokol Přísnotice/
34,98    1    Furchová-Kolegarová-Kolegarová-Sedláčková    –    14.05.    –    Brno
34,71    2    Furchová-Kolegarová-Sedláčková-Cechmeistrová    –    04.06.    –    Blansko

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card