Tabulka soutěží družstev AC Moravská Slavia Brno v roce 2016

Tabulky soutěží družstev AC Moravská Slavia Brno v roce 2016

  1. atletická liga mužů – skupina „C“ – stav po IV. kole

 

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                  

  1. TJ Sokol Opava 27   / 915,50
  2. AC Moravská Slavia Brno, spolek 25   / 772,00
  3. AO Slavia Havířov, z.s. 19   / 646,50

4          TJ TŽ Třinec                                                15   / 583,00

  1. TJ Lokomotiva Břeclav 14   / 571,50
  2. AK Zlín, z.s. 7     / 362,50
  3. SK Hranice 6     / 360,50

 

2.atletická liga mužů – skupina „F“ – stav po IV. kole

 

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                  

  1. AK Hodonín 43   / 765,00
  2. SK Přerov 38   / 628,50
  3. AC Sl. Sl. Uh. Hradiště 38   / 626,50
  4. AC Moravská Slavia Brno, spolek “B” 31   / 418,00
  5. TJ Znojmo 24   / 289,00
  6. AHA Vyškov 24   / 273,00
  7. TJ Jiskra Otrokovice 21   / 239,50
  8. AC Prostějov 16   / 193,50
  9. AC TRACK & FIELD Brno 14   / 172,00
  10. TJ Sokol Brno-Žabovřesky 10   / 135,00
  11. AC Čejkovice 0     / 36,00

 

  1. atletická liga žen – skupina „C“ – stav po IV. kole

 

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                  

  1. TJ Sokol Opava 32   / 772,00
  2. AK Olomouc, z.s. 24   / 564,50
  3. AC Sl. Sl. Uh. Hradiště 23   / 568,50
  4. TJ TŽ Třinec 19   / 528,00
  5. AK Zlín, z.s. 16   / 423,00
  6. TJ Slezan Frýdek Místek, z.s. 16   / 471,50
  7. AC Moravská Slavia Brno, spolek 9     / 392,50
  8. TJ Lokomotiva Břeclav 4     / 247,00

Krajský přebor družstev starších žáků – stav po III. kole

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                  

1          AHA Vyškov                                             27   / 626,00

2          AC Moravská Slavia Brno, spolek           24   / 444,00

3          TJ Lokomotiva Břeclav                               21   / 338,00

4          TJ Jiskra Otrokovice                                    16   / 205,50

5          BYAC Brno                                                15   / 242,00

5          AC Čejkovice                                              13   / 174,00

6          AK Kyjov                                                    10   / 116,00

8          TJ Znojmo                                                   6     / 85,50

9          AK Hodonín                                               3     / 39,00

Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků

Pořadí                   Družstvo                                               Body                  

1          TJ Sokol Opava                                           254,50

2          SSK Vítkovice                                            231,00

3          AK Olomouc                                               116,00

4          AHA Vyškov                                              90,00

5          Atletický klub Zlín, z.s.                               65,00

  1. Sportovní klub Přerov 1908 56,00

7          TJ TŽ Třinec                                                54,00

  1. TJ Lokomotiva Břeclav 45,50

9          AC Moravská Slavia Brno, spolek                       41,00

  1. AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 31,00

11        AC Prostějov                                                 21,00

 

Krajský přebor družstev starších žákyň – stav po III. kole

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                  

1          TJ Lokomotiva Břeclav                               24   / 408,50

2          AK Hodonín                                               23   / 386,00

3          AHA Vyškov                                              21   / 380,00

4          AC Moravská Slavia Brno, spolek           19   / 358,50

5          JAC Brno                                                    15   / 282,50

6          TJ Jiskra Otrokovice                                    14   / 212,00

7          AK Kyjov                                                    10   / 174,00

9          AC Čejkovice                                              5     / 87,50

8          VSK Univerzita Brno                                  4     / 65,00

Městská soutěž družstev mladších žáků – stav po IV. kole

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                  

1          AC Moravská Slavia Brno, spolek „A“   24   / 524,50

2          BYAC Brno                                                20   / 381,00

3          VSK Univerzita Brno                                  16   / 351,00

4          AC Moravská Slavia Brno, spolek „B“   12   / 43,00

5          JAC Brno                                                    6     / 15,00

6          ASK Blansko                                              5     / 13,00

 Městská soutěž družstev mladších žákyň – stav po IV. kole

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                  

1          AC Moravská Slavia Brno, spolek „A“   27   / 434,00

  1. JAC Brno „A“ 25   / 336,00

3          VSK Univerzita Brno                                  20   / 256,00

4          ASK Blansko                                              11   / 109,50

5          SK Speed Brno                                           11   /    96,00

  1. AC Moravská Slavia Brno, spolek „B“ 7     /    60,50
  2. BYAC Brno 7     /    45,00

JAC Brno „B“                                             -1    /      8,00

Finále jižní Moravy družstev mladších žáků

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                  

1          AC Moravská Slavia Brno, spolek           151,50

2          BYAC Brno                                                148,00

3          Atletický klub AHA Vyškov, z.s.               82,50

4          VSK Univerzita Brno                                  62,00

5          Atletický klub Hodonín z.s.                        45,00

6          TJ Lokomotiva Břeclav                               28,00

7          TJ Znojmo, z.s.                                            22,00

 

 

Finále jižní Moravy družstev mladších žákyň

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                  

1          JAC Brno                                                    156,00

2          TJ Lokomotiva Břeclav                               122,00

3          AC Moravská Slavia Brno, spolek           102,00

4          Atletika Slavkov u Brna, z.s.                       73,00

5          VSK Univerzita Brno                                  42,00

6          AK Hodonín                                                9,00

7          TJ Znojmo, z.s.                                               7,00

Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladších žáků

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                  

1          Atletický klub Olomouc z.s.                        169,50

2          AC Moravská Slavia Brno, spolek           99,00  

3          TJ Jiskra Otrokovice                                    84,00

4          TJ Sokol Opava                                           74,00

5          BYAC Brno                                                 70,50

6          Atletika Poruba z.s.                                     66,00

7          AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště        27,00

8          AC Prostějov                                               26,00

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card