Reprezentační starty v roce 2015

Reprezentační starty závodníků AC Moravská Slavia Brno v roce 2015

Reprezentace České republiky
Mistrovství Světa v silničním běhu na 100 km        12.9.    Winschoten
100 km        :    46. místo    Orálek Daniel    7:25:48

 

Reprezentace Jihomoravského kraje
Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže České republiky    15.-18.6.2015  Plzeň
Dálka        :    12. místo    Hudečková Barbora    403
Kriketový míček        :    13. místo    Hudečková Barbora    44,48
60 m překážek        :    rozběh    Kalovská Viktorie        10,41
60 m        :    ms        Kalovská Viktorie        8,60
60 m překážek        :    rozběh    Lukáš Punčochář        10,03
Kriketový míček        :    16. místo    Lukáš Punčochář        51,93

Mezikrajové utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň    27.9.2015   Olomouc
Kriketový míček        :    2. místo    Punčochář Lukáš        58,20
60 m překážek        :    3. místo    Kalovská Viktorie        10,06
60 m        :    5. místo    Kalovská Viktorie        8,46
60 m překážek        :    6. místo    Punčochář Lukáš        10,24
300 m        :    7. místo    Morávek Jaromír        44,30
60 m        :    8. místo    Kadlec Michal        8,37
Koule 3 kg        :    9. místo    Sekerka Antonín        9,30
Dálka        :    10. místo    Kadlec Michal        422
Kriketový míček        :    11. místo    Sekerka Antonín        42,57

Mezikrajové utkání družstev žáků a žákyň                  28.11.2015   Praha
800 m        :    13. místo    Hladký Adam        2:09,91
koule        :    17. místo    Doležalová Marie        10,29
Reprezentace Brna

Meziměstském utkání mladšího žactva Praha-Brno        15.3.2015  Praha
60 m překážek        :    1. místo    Punčochář Lukáš        10,08
Dálka        :    2. místo    Hudečková Barbora        438
60 m        :    5. místo    Matulová Lenka        8,70
150 m        :    5. místo    Matulová Lenka        21,34
60 m        :    5. místo    Punčochář Lukáš        8,62
Dálka        :    5. místo    Doležal Jakub        408
60 m        :    6. místo    Hudečková Barbora        8,81
150 m        :    6. místo    Doležal Jakub        22,07

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card