Překonané klubovní rekordy v roce 2017 stav k 12.11.2017

PŘEKONANÉ KLUBOVNÍ REKORDY V ROCE 2017

MUŽI

Disciplína                             Výkon                    Závodník                  Datum     Místo

3 000 m chůze-  hala             13:37,45                Tomáš Hlavenka       17.02.       Olomouc

3 000 m chůze – dráha          13:08,80                 Tomáš Hlavenka         12.07.       Břeclav

13:01,1                  Tomáš Hlavenka       03.09.       Vyškov

5 000 m chůze – dráha          22:43,0                   Tomáš Hlavenka         01.05.       Vyškov

22:17,0                  Tomáš Hlavenka       12.11.       Brno

10 000 m chůze-dráha          46:33,36                Tomáš Hlavenka       21.10.       Praha

Hodinovka chůze- dráha          12 845 m               Tomáš Hlavenka       21.10.       Praha

2 km chůze      – silnice         8:58                       Tomáš Hlavenka       22.04.       Borský Mikuláš

4 km chůze      – silnice         18:16                     Tomáš Hlavenka       22.04.       Borský Mikuláš

5 km chůze      – silnice         22:47                     Tomáš Hlavenka       22.04.       Borský Mikuláš

15 km chůze    – silnice         1:21:07                   Tomáš Hlavenka         25.03.       Dudince

1:12:08                   Tomáš Hlavenka         08.04.       Poděbrady

1:11:48                  Tomáš Hlavenka       03.08.       Arhus

25 km chůze    – silnice         2:13:49                  Tomáš Hlavenka       25.03.       Dudince

25 000 m         – dráha          1:37:57                  Jiří Rerych                28.10.       Plzeň

30 000 m         – dráha          1:58:25,20             Jiří Rerych                28.10.       Plzeň

DOROSTENCI

1 500 m           – dráha          4:05,81                  Jakub Stibal              13.05.       Olomouc

2 000 m přek.  – dráha          6:10,15                   Jakub Stibal                20.05.       Ostrava

                                             6:07,16                  Jakub Stibal              16.06.       Miskolc

ŽÁCI

4×200 m          – hala             1:46,64                  Kadlec-Konečný

Doležal-Hartmann      03.02.       Ostrava

4×60 m            – dráha          30,10                      Hartmann-Hyánek-

Křivánek-Konečný J   29.04.       Hodonín

29,97                      Konečný-Doležal

Zounek-Křivánek       14.05.       Břeclav

29,44                      Kadlec-Konečný

Křivánek-Zounek       04.06.       Znojmo

28,61                      Kadeřábek-Kadlec

                                                                            Konečný-Křivánek   13.09.       Brno

4×300 m          – dráha          2:43,28                  Hartmann-Morávek

                                                                            Pohanka-Sekerka     04.06.       Znojmo

Koule 2 kg      – dráha          8,09                        Vít Holík                     22.04.       Brno

10,36                      Jakub Doležal           26.10.       Brno

Chůze 3 000 m- dráha         18:53,5                   Jaromír Morávek         03.09.       Vyškov

18:33,0                   Jaromír Morávek         17.09.       Šumperk

18:05,72                 Jaromír Morávek         23.09.       Břeclav

17:21,53                Jaromír Morávek     21.10.       Praha

Tyč                  – dráha          302                         Jan Sebastian Pučera 10.09.       Břeclav

ŽENY

800 m              – hala             2:21,20                   Alžběta Jeřábková      07.01.       Ostrava

                                    2:20,68                  Alžběta Jeřábková    18.02.       Ostrava

1 000 m           – hala             3:11,56                   Dominika Coufalová  18.02.       Praha

600 m              – dráha          1:39,87                  Dominika Coufalová  17.07.       Brno

100 m přek.     – dráha          15,19                      Tereza Čeladi            03.06.       Třinec

oštěp 600 g      – dráha          36,22                      Marie Doležalová      13.05.       Uherské Hradiště

chůze 5 km      – dráha          34:46,87                Marie Brabcová        17.07.       Brno

JUNIORKY

400 m              – hala             59,79                      Dominika Bochníčková                      04.02.    Ostrava

800 m              – hala             2:21,20                   Alžběta Jeřábková      07.01.       Ostrava

2:20,68                  Alžběta Jeřábková    18.02.       Ostrava

dálka               – hala             507                         Monica Hladíková    04.02.       Ostrava

4×200 m          – hala             1:53,07                   Bochníčková-Jeřábková

                                                            Hladíková-Freibergerová E                04.02.    Ostrava

1:51,23                  Bochníčková-Jeřábková

Matějáková-Freibergerová E  19.02.       Ostrava

800 m              – dráha          2:18,65                   Alžběta Jeřábková      20.05.       Ostrava

2:18,30                   Alžběta Jeřábková      17.06.       Ostrava

2:17,73                  Alžběta Jeřábková    24.06.       Jablonec

3 000 m přek   – dráha          12:23,02                Soňa Kouřilová         27.08.       Břeclav

oštěp 600 g      – dráha          36,22                      Marie Doležalová      13.05.       Uherské Hradiště

DOROSTENKY

800 m              – hala             2:21,65                  Alena Matějáková    15.01.       Ostrava

dálka               – hala             507                         Monica Hladíková    04.02.       Ostrava

400 m přek.jun  dráha          1:09,19                  Alena Matějáková    20.05.       Ostrava

1 500 m přek.  – dráha          5:20,60                  Soňa Kouřilová         17.06.       Ostrava

tyč                   – dráha          260                         Viktorie Kalovská     22.04.       Brno

oštěp 600 g      – dráha          36,22                      Marie Doležalová      13.05.       Uherské Hradiště

oštěp 500 g      – dráha          36,69                      Marie Doležalová      07.06.       Brno

 

ŽÁKYNĚ

tyč                   – dráha          260                         Viktorie Kalovská     22.04.       Brno

oštěp 400 g      – dráha          28,46                      Josefína Melicharová  21.06.       Brno

                                             32,17                      Josefína Melicharová 01.10.       Hranice

 

 

 

 

 

 

NOVĚ UTVOŘENÉ KLUBOVNÍ REKORDY V ROCE 2017

 

Disciplína                             Výkon                    Závodník                  Datum     Místo

MUŽI

15 km chůze   – silnice          1:21:07               Tomáš Hlavenka     25.03.       Dudince

30 km chůze    – silnice         2:40:32                  Tomáš Hlavenka       25.03.       Dudince

35 km chůze    – silnice         3:08:16                  Tomáš Hlavenka       25.03.       Dudince

50 km chůze    – silnice         4:37:16                  Tomáš Hlavenka       25.03.       Dudince

ŽÁCI

Oštěp 400 g     – dráha         13,81                      Šimon Melichar         14.06.       Brno

Chůze 3 000 m- dráha         22:58,54                Jaromír Morávek     17.07.       Brno

Chůze 5 000 m- dráha         29:26,0                  Jaromír Morávek     12.11.       Brno

 

JUNIORKY

2 000 m přek.  – dráha          7:39,33                  Soňa Kouřilová         06.05.       Břeclav

oštěp 600 g      – dráha          34,03                      Marie Doležalová      06.05.       Břeclav

DOROSTENKY

Pětiboj             – hala             2:21,65                  Alena Matějáková    14.01.       Ostrava

60 m pře.-výška-dálka-koule 3 kg-800 m           /9,82-142-476-8,85-2:27,03/

300 m přek.     – dráha          49,17                      Alena Matějáková    17.06.       Ostrava

1 500 m přek.  – dráha          5:32,06                  Soňa Kouřilová         20.05.       Ostrava

2 000 m přek.  – dráha          7:39,33                  Soňa Kouřilová         06.05.       Břeclav

3 000 m přek   – dráha          12:23,02                Soňa Kouřilová         27.08.       Břeclav

oštěp 600 g      – dráha          34,03                      Marie Doležalová      06.05.       Břeclav

ŽÁKYNĚ

oštěp 400 g      – dráha          26,85                      Josefína Melicharová 31.05.       Brno

3 000 m chůze-  dráha          21:32,67                Josefína Melicharová 04.06.       Znojmo

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card