Medailisté klubu v roce 2017

PŘEHLED O ZISKU MEDAILÍ V ROCE 2 0 1 7

Mistrovství České republiky

ZLATÁ medaile

D r á h a

Chadim Vlastimil                               800 m                          2:09,66              muži-veteráni

Krcháková Alena                               5 000 m                       21:13,63            ženy-veteránky

Krcháková Alena                               10 000 m                     43:20,65            ženy-veteránky

S i l n i c e

Slatina František                                 maraton                       3:09:06              muži 50-54 let

Hlavenka Tomáš                                50 km chůze               4:37:16              muži

Hlavenka Tomáš                                10 km chůze               46:58                 muži 40-44 let

Fiedler Jan                                          10 km silnice               43:47                 muži 60-64 let

Holý Josef                                          maraton                       5:39:39              muži nad 75 let

Dvořáčková Dagmar                          10 km silnice               54:40                 ženy 65-69 let

P ř e s p o l n í   b ě h

Holý Josef                                          4 km                            24:39                 muži 75-79 let

Martincová Ivana                               4 km                            17:27                 ženy 50-54 let

 

STŘÍBRNÁ medaile

D r á h a

Hammacher Eva                                 Disk 1 kg                    27,69                 ženy-veteránky

Hammacher Eva                                 Kladivo 4 kg               38,45                 ženy-veteránky

S i l n i c e

Dušík Michal                                      10 km chůze               59:55                 muži 40-44 let

Zitová Iva                                           10 km silnice               57:51                 ženy 55-59 let

P ř e s p o l n í   b ě h

Nosek Miroslav                                  6 km                            25:21                 muži 60-64 let

Dvořáčková Dagmar                          4 km                            20:55                 ženy 65-69 let

BRONZOVÁ medaile

D r á h a

Krcháková Alena                               1 500 m                       6:01,06              ženy-veteránky

Mistrovství Moravy a Slezska

ZLATÁ medaile

H a l a

 

Žižka Rudolf                                      300 m                          43,55                 mladší žáci

Bochníčková Dominika                     400 m                          49,79                 juniorky

D r á h a

Klézl David                                        100 m                          11,05                 muži

Gorecká Marcela                                800 m                          2:14,6                ženy

Gorecká-Bochníčková

Coufalová K.-Jeřábková                    4 x 400 m                    4:07,40              ženy

Matějáková-Dobrovolná

Kouřilová-Hladíková                         4 x 400 m                    4:21,74              dorostenky

STŘÍBRNÁ medaile

H a l a

Pokora Vladimír                                 300 m                          43,71                 mladší žáci

Racek Josef                                        výška                          139                    mladší žáci

Kučerová Radka                                dálka                           468                    mladší žákyně

D r á h a

Klézl David                                        200 m                          22,76                 muži

Bauchner Michael                              1 500 m                       4:37,91              žáci

Coufalová Dominika                          800 m                          2:16,70              ženy

Matějáková Alena                              800 m                          2:22,04              dorostenky

Kouřilová Soňa                                  1 500 přek.                  5:20,60              dorostenky

S i l n i c e

Hlavenka Tomáš                                10 km chůze               48:07                 muži

P ř e s p o l n í   b ě h

Matějáková Alena                              2 900 m                       10:33,7             dorostenky

 

BRONZOVÁ medaile

H a l a

Pokora-Žižka-Manner-Racek             4 x 200 m                    1:58,94              mladší žáci

Jeřábková Alžběta                              800 m                          2:2,14                juniorky

Bochníčková-Jeřábková

Hladíková-Freibergerová E.               4 x 200 m                    1:53,07              juniorky

Kučerová Radka                                výška                          145                    mladší žákyně

D r á h a

Čumpelík Luděk                                tyč                               275                    žáci

Čumpelík Luděk                                oštěp 600 g                 39,83                 žáci

Coufalová Karolína                            200 m                          26,41                 ženy

Coufalová Dominika                          400 m                          1:01,52              ženy

Čeladi Tereza                                     100 m přek.                 15,66                 ženy

Jeřábková Alžběta                              800 m                          2:18,30              juniorky

Dobrovolná Andrea                            800 m                          2:23,32              dorostenky

P ř e s p o l n í   b ě h

Stibal Jakub                                        3 450 m                       10:52,2              dorostenci

Topinková Lenka                               5 800 m                       24:52,0              ženy

Kouřilová Soňa                                  2 900 m                       11:01,7              dorostenky

Mistrovství Jihomoravského kraje

ZLATÁ medaile

D r á h a

Alexová Barbora                                300 m                          45,36                 mladší žákyně

Pokora Vladímír                                 60 m překážek            10,08                 mladší žáci

Gorani-Kučerová                               4×60 m

Pelíšková-Alexová                                                                 33,58                 mladší žákyně

Dálka                                                  Vrbacký Tomáš           510                    mladší žáci

 

STŘÍBRNÁ medaile

D r á h a

Vrbacký Tomáš                                  60 m                            8,3                     mladší žák

Žižka Rudolf                                      800 m                          2:16,50              mladší žák

Zádrapová Zuzana                             1 500 m                       5:21,74             žákyně

Konečný Jonáš                                   Dálka                          558                    žáci

Galvas Matyáš                                    Dálka                          488                    mladší žáci

Kučerová Radka                                Dálka                          488                    mladší žákyně

 

BRONZOVÁ medaile

D r á h a

Galvas Matyáš                                    150 m                          20,57                 mladší žák

Morávek Jaromír                                800 m                          2:18,35              žák

Konečný Vojtěch                                1 500 m                       4:56,10              žák

Konečný-Doležal                               4×60 m

Zounek-Křivánek                                                                  29,97                 žáci

Pavlíček-Racek                                  4×60 m

Galvas-Vrbacký                                                                     34,86                 mladší žáci

Zounek Lukáš                                    Výška                         165                    žáci

Kalovská Viktorie                              Tyč                              218                    žákyně

Gorani Anita                                       Koule 2 kg                  9,95                   mladší žákyně

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card