Medailisté klubu v roce 2016

PŘEHLED O ZISKU MEDAILÍ V ROCE 2 0 1 6

Evropské hry veteránů Masters Europa Lovosice 2016

ZLATÁ medaile

D r á h a

Krcháková Alena     10 000 m              43:45,20       ženy 55-59 let

Krcháková Alena     1 500 m                6:09,10         ženy 55-59 let

Mistrovství České republiky

ZLATÁ medaile

D r á h a

Hlavenka Tomáš                                 5 km chůze – dráha    23:47,27            muži-veteráni

S i l n i c e

Orálek Daniel   Ultratrail           86 km  muži

Krcháková Alena                               10 km silnice               43:13                 ženy 55-59 let

 

STŘÍBRNÁ medaile

S i l n i c e

Orálek Daniel                                     100 km                        7:14:58              muži

D r á h a

Švehla Milan                                      5 km chůze – dráha    24:03,23            muži-veteráni

Stibal Jakub                                        1 500 m překážek       4:42,85              žáci

 

BRONZOVÁ medaile

H a l a

Stibal Jakub                                        1 500 m                       4:24,35              žáci

D r á h a

Chadim Vlastimil                               5 000 m                       17:22,75            muži-veteráni

Mistrovství Moravy a Slezska

ZLATÁ medaile

H a l a

Coufalová Karolína-Coufalová Dominika

Freibergerová Anna-Jeřábková          4 x 200 m                    1:48,71              ženy

Racek Josef                                        1 500 m                       5:20,25              mladší žáci

Sekerka-Doležal-Žižka-Pokora          štafeta 4 x 200 m        1:58,88              mladší žáci

D r á h a

Schmöger Martin                               400 m překážek          57,47                 muži

Vojtek Matouš                                    400 m                          50,38                 junioři

Freibergerová Anna                            400 m                          59,51                 ženy

Stibal Jakub                                        1 500 m                       4:23,97              žáci

 

K r o s

Stibal Jakub                                        3 200 m                       10:03                 žáci

Sekerka Antonín                                1 600 m                       5:29                   mladší žáci

Kouřilová Soňa                                  2 400 m                       8:53                   žákyně

STŘÍBRNÁ medaile

H a l a

Klaška Dominik                                 800 m                          2:01,47              junioři

Habr-Hvasta-Zeman-Klaška              4 x 200 m                    1:44,00              junioři

Jeřábková Alžběta                              400 m                          1:01,34              dorostenky

Freibergerová Eliška                          800 m                          2:23,24              dorostenky

Filipová Lucie                                    3 000 m                       10:54,00            dorostenky

D r á h a

Rosa Ondřej                                       5 000 m                       15:55,26            muži

Kollár Martin                                     koule                           15,66                 muži

Klaška Dominik                                 800 m                          1:58,57              junioři

Racek Josef                                        1 500 m                       5:08,38              mladší žáci

Coufalová Dominika                          400 m                          59,72                 ženy

Freibergerová Eliška                          800 m                          2:19,39              dorostenky

 

 

 

BRONZOVÁ medaile

H a l a

Kollár Martin                                     koule                           15,07                 muži

Sekerka Antonín                                800 m                          2:25,11              mladší žáci

Sekerka Antonín                                koule 3 kg                   9,89                   mladší žáci

Žižka Rudolf                                      300 m                          46,38                 mladší žáci

Racek Josef                                        výška                          139                    mladší žáci

D r á h a

Podrazil Martin                                  oštěp                           57,92                 muži

Klézl-Řezníček-Vojtek-Zeman           4×100 m                      45,85                 muži

Klaška-Hladký-Hvasta-Zeman          4×400 m                      3:38,78              junioři

Sekerka Antonín                                800 m                          2:19,87              mladší žáci

Doležal-Konečný-Pokora-Sekerka     4 x 60 m                      31,68                 mladší žáci

 

K r o s

Matějáková Alena                              2 400 m                       8:36                   dorostenky

 

Mistrovství Jihomoravského kraje

ZLATÁ medaile

D r á h a

Janek Jakub                                        150 m                          18,60                 žáci

Stibal Jakub                                        300 m                          40,64                 žáci

Stibal Jakub                                        800 m                          2:07,77              žáci

Charbaka Ivan                                    výška                          165                    žáci

Konečný Jonáš                                   60 m                            8,05                   mladší žáci

Konečný Jonáš                                   150 m                          20,00                 mladší žáci

Konečný Jonáš                                   koule 3 kg                   10,32                 mladší žáci

Pokora Vladimír                                 60 m přek.                   10,32                 mladší žáci

Pokora-Doležal-Žižka-Morávek         Štafeta 4 x 60 m         33,83                 mladší žáci

Kalovská Viktorie                              100 m přek                  15,96                 žákyně

Doležalová Marie                               koule 3 kg                   11,32                 žákyně

STŘÍBRNÁ medaile

D r á h a

Morávek Jaromír                                300 m                          44,67                 mladší žáci

Sekerka Antonín                                800 m                          2:22,23              mladší žáci

Doležal Jakub                                     60 m přek.                   10,68                 mladší žáci

Doležal Jakub                                     výška                          140                    mladší žáci

Čumpelík Luděk                                kriketový míček          61,12                 mladší žáci

Kalovská Viktorie                              300 m                          45,03                 žákyně

Hladíková Monica                             dálka                           486                    žákyně

Doležalová Marie                               oštěp 500 g                 28,74                 žákyně

BRONZOVÁ medaile

D r á h a

Janek-Zourek-Pohanka-Stibal            Štafeta 4 x 60 m         30,86                 žáci

Pokora Vladimír                                 300 m                          45,66                 mladší žáci

Čumpelík Luděk                                dálka                           492                    mladší žáci

Čumpelík Luděk                                koule 3 kg                   9,86                   mladší žáci

 

 

Přebor Brna

ZLATÁ medaile

D r á h a

Konečný Jonáš                                   60 m                            8,18                   mladší žáci

Sekerka Antonín                                800 m                          2:26,28              mladší žáci

Sekerka Antonín                                Koule 3 kg                  11,18                 mladší žáci

Čumpelík Luděk                                kriketový míček          62,46                 mladší žáci

Doležal-Sekerka-Pokora-Marčík        Štafeta 4 x 60 m         33,87                 mladší žáci

Kučerová Radka                                60 m přek.                   11,50                 mladší žákyně

Gorani Anita                                      koule 2 kg                   9,01                   mladší žákyně

Vařeková Anna                                   kriketový míček          31,58                 mladší žákyně

 

STŘÍBRNÁ medaile

D r á h a

Pokora Vladimír                                 60 m                            8,48                   mladší žáci

Konečný Jonáš                                   150 m                          20,61                 mladší žáci

Pokora Vladimír                                 60 m přek.                   10,34                 mladší žáci

Sekerka Antonín                                výška                          150                    mladší žáci

Čumpelík Luděk                                dálka                           475                    mladší žáci

Čumpelík Luděk                                Koule 3 kg                  10,49                 mladší žáci

Doležal Jakub                                     kriketový míček          55,35                 mladší žáci

Konečný-Čumpelík-Morávek-Galvas Štafeta 4 x 60 m         33,97                 mladší žáci

Gorani Anita                                      dálka                           422                    mladší žákyně

Melicharová Josefína                         koule 2 kg                   7,71                   mladší žákyně

Hartmannová Veronika                      kriketový míček          30,93                 mladší žákyně

Zádrapová-Štůsková-Kučerová-Gorani                                  Štafeta 4 x 60 m        35,37   mladší žákyně

 

BRONZOVÁ medaile

D r á h a

Morávek Jaromír                                60 m                            8,54                   mladší žáci

Pokora Vladimír                                 150 m                          20,73                 mladší žáci

Morávek Jaromír                                800 m                          2:34,40              mladší žáci

Doležal Jakub                                     60 m přek.                   10,64                 mladší žáci

Alexová Barbora                                150 m                          21,94                 mladší žákyně

Kučerová Radka                                dálka                           421                    mladší žákyně

Hartmannová Veronika                      koule 2 kg                   7,43                   mladší žákyně

Zádrapová Zuzana                             kriketový míček          30,88                 mladší žákyně

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card