Morenda mítink – přípravky

Pokyny k platbě

Bankovní účet AC Moravská Slavia Brno: 202876/0300

U každého přihlašeného závodníka je v tabulace přiřazený variabilní symbol. Ten prosím vyplňte u platby startovného. Rozhodující je datum připsání platby na účet pořadatele. Pokud platíte startovné pro více závodníků, je nutné provést samostatnou platbu s příslušným variabilním symbolem, jinak nebude možné platbu správně přiřadit.

Po zaplacení si prosím zkontrolujte v tabulce, že platba proběhla úspěšně. Úspěšné zaplacení je označeno zelenou barvu ve sloupci Platba a zároveň je závodníkovi přiřazené startovní číslo.

Platby se aktualizují několikrát za den. Pokud ani po dvou dnech o zaplacení, není v tabulce platba potvrzena, prosím kontaktujte správce systému – stejskal@tuxi.cz.

JménoRočníkKlubVariabilní symoblPlatbaStartovní čísloKategorie
Adedokun Samantha2012SK Speed Brno, spolek42022254ANO3360 m,600 m,dálka,koule 2kg
Ambruš Juraj (SVK)2012AC Malacky42022353ANO21160 m,dálka,koule 2kg
Antlová Agatha2011SK Speed Brno, spolek42022398ANO90600 m
Antoš David2012AC Moravská Slavia Brno, spolek42022573ANO18660 m,600 m,dálka
Babáčková Sofie2014TJ Agrotec Hustopeče z.s.42022486ANO201600 m,dálka,plný míč 1kg
Baďurová Natália (SVK)2013AC Malacky42022355ANO21360 m,dálka,plný míč 1kg
Banský Adam2011AC Moravská Slavia Brno, spolek42022235ANO6260 m,dálka
Baránek Ernest2014AC Moravská Slavia Brno, spolek42022409ANO9460 m,dálka,plný míč 1kg
Barešová Michaela2013Atletický klub AHA Vyškov, z. s.42022527ANO165600 m,dálka,plný míč 1kg
BARTLOVÁ Kristina2014SK TROPS Brno, z.s.42022559ANO16760 m,600 m,dálka
Bartoś Daniel2014SK Speed Brno, spolek42022247ANO3860 m,600 m,dálka,plný míč 1kg
Bartośová Natálie2015SK Speed Brno, spolek42022252ANO3760 m,600 m,dálka,plný míč 1kg,pln
Beran Jakub2015TJ Agrotec Hustopeče z.s.42022464ANO19460 m,dálka,plný míč 1kg
Bernard Šimon2012Elite Sport Boskovice, z. s.42022555ANO21960 m,dálka
Bertoli Nina2014SK Speed Brno, spolek42022228ANO2960 m,dálka,plný míč 1kg
Blanářová Eliška2015AC Moravská Slavia Brno, spolek42022438ANO15960 m,600 m,dálka
Bolek Jan2013Brno42022430ANO9660 m,600 m,dálka
Brankovská Markéta2013TJ Agrotec Hustopeče z.s.42022484ANO19960 m,dálka
Bulová Bára2014TJ Agrotec Hustopeče z.s.42022485ANO20060 m,dálka,plný míč 1kg
Burešová Monika2014SK Speed Brno, spolek42022232ANO4160 m,600 m
Bursík Adrian2014AC Moravská Slavia Brno, spolek42022434ANO14160 m,600 m,plný míč 1kg
Cabadajová Ela (SVK)2013AC Malacky42022388ANO21860 m,600 m,dálka
Cabal Lukáš2014AC Moravská Slavia Brno, spolek42022134ANO260 m,dálka,plný míč 1kg
Čamlík Matyáš2012AC Moravská Slavia Brno, spolek42022552ANO16060 m,600 m,dálka
Chudík Tomáš2012AC Moravská Slavia Brno, spolek42022553ANO16660 m,600 m,dálka
Chvátal Šimon2012AC Moravský Krumlov42022412ANO9360 m,600 m,dálka
Chylíková Viktorie2013Atletika Slavkov u Brna, z.s.42022205ANO1660 m,plný míč 1kg
Čižmár Adam2011Atletika Slavkov u Brna, z.s.42022222ANO75koule 2kg
Čumpelíková Lucie2014AC Moravská Slavia Brno, spolek42022390ANO8460 m,dálka,plný míč 1kg
Derka Štěpán2013Atletický klub AHA Vyškov, z. s.42022234ANO11960 m,600 m,dálka
Dittrich Eliáš2014AC Moravská Slavia Brno, spolek42022305ANO57600 m,dálka,plný míč 1kg
Dobšáková Linda2011AC Moravská Slavia Brno, spolek42022301ANO5460 m,600 m,dálka,koule 2kg
Dokoupilová Mia2014SK Speed Brno, spolek42022487ANO145600 m,dálka
Doležal Lukáš2012AC Moravská Slavia Brno, spolek42022556ANO17860 m,dálka
Drgoňová Vilma (SVK)2012AC Malacky42022359ANO21460 m,600 m,dálka
Dufka Alva2015AC Moravská Slavia Brno, spolek42022334ANO6960 m,600 m
Durna Dominik2012AC Moravská Slavia Brno, spolek42022523ANO17360 m,600 m,dálka
Durna Filip2012AC Moravská Slavia Brno, spolek42022524ANO17460 m,600 m,dálka
Dvořák Daniel2015AC Moravská Slavia Brno, spolek42022424ANO12760 m,600 m,dálka
Dvořák Jakub2015SK Speed Brno, spolek42022248ANO6460 m,600 m,dálka
Dziegielewska Marta2014Atletika Človíček, z.s.42022128ANO660 m,600 m,dálka
Fillova Simona2013ATK Šlapanice, z. s.42022513ANO13760 m,600 m,dálka,plný míč 1kg
Fillova Veronika2012ATK Šlapanice, z. s.42022514ANO13860 m,600 m,dálka,koule 2kg
Fleková Zuzana2011AK Rosice z.s.42022319NE60 m,koule 2kg
Fraňková Lea2012TJ Agrotec Hustopeče z.s.42022489ANO20360 m,600 m,dálka
Fruhwirt František2012ATK Šlapanice, z. s.42022243ANO3560 m,600 m,koule 2kg
Grůzová Stela2015TJ Agrotec Hustopeče z.s.42022467ANO19560 m,dálka
Hájek Matěj2011AC Moravská Slavia Brno, spolek42022125ANO460 m,dálka,koule 2kg
Hájková Nikola2014AC Moravská Slavia Brno, spolek42022335ANO98600 m,dálka,plný míč 1kg
Hanáková Kristýna2012AC Moravská Slavia Brno, spolek42022199ANO1560 m,600 m,dálka
Hanáková Tereza2013SK TROPS Brno, z.s.42022560ANO16860 m,600 m,dálka
Harca Tomáš2011SK Speed Brno, spolek42022244ANO3260 m,dálka
Havlíček Jakub2011AC Moravský Krumlov42022411ANO19060 m,600 m,dálka
Hedija Adam2011Atletika Slavkov u Brna, z.s.42022208ANO2060 m,600 m,dálka
Hejlová Izabela2013AC Moravská Slavia Brno, spolek42022315ANO6560 m,dálka,plný míč 1kg
Hladíková Emilly (SVK)2012AC Malacky42022361ANO21660 m,dálka,koule 2kg
Hladký Mikuláš2012Svážná42022230ANO2760 m,600 m,dálka
Holá Ráchel2013SK Speed Brno, spolek42022260ANO15560 m,600 m
Holoch Viktor2012Atletika Slavkov u Brna, z.s.42022181ANO960 m,dálka,koule 2kg
Homolová Alena2011AC Moravská Slavia Brno, spolek42022337ANO12560 m,dálka
Honel Jakub2012Atletický klub AHA Vyškov, z. s.42022314ANO7360 m,600 m,dálka
Honel Matěj2015Atletický klub AHA Vyškov, z. s.42022312ANO7460 m,dálka,plný míč 1kg
Hönig Adrian2014AC Moravská Slavia Brno, spolek42022251ANO3460 m,dálka,plný míč 1kg
Honzíková Veronika2011AC Moravská Slavia Brno, spolek42022275ANO4660 m,600 m,dálka
Horáková Nela2013AC Moravská Slavia Brno, spolek42022210ANO2360 m,dálka,plný míč 1kg
Horáková Simona2015AC Moravská Slavia Brno, spolek42022211ANO2260 m,dálka,plný míč 1kg
Hostinský Martin2015AC Moravská Slavia Brno, spolek42022554ANO19360 m,dálka,plný míč 1kg
Hrazdira Hugo2011SK Speed Brno, spolek42022518ANO148dálka
Hunkesová Viktorie2013AC Moravská Slavia Brno, spolek42022322ANO11260 m,600 m,dálka
Ivanov Rudolf2013bez oddílu42022602ANO60 m,dálka,plný míč 1kg
Jachymiák Ondřej2011Atletika Slavkov u Brna, z.s.42022399ANO11060 m,600 m,dálka
Jahoda Kristián2013SK Speed Brno, spolek42022313ANO8560 m,600 m,plný míč 1kg
Janáček Oliver2013AC Moravská Slavia Brno, spolek42022304ANO13160 m,600 m,dálka
Jašek Marek2014ATK Šlapanice, z. s.42022375ANO15360 m,600 m,dálka
Jašíčková Linda2013Atletický klub AHA Vyškov, z. s.42022531ANO15460 m,600 m,dálka
Jílek Tobiáš2013AC Moravská Slavia Brno, spolek42022197ANO1360 m,600 m,dálka
Jursová Natálie2014SK TROPS Brno, z.s.42022528ANO15660 m,600 m,dálka,plný míč 1kg
Kadlečková Beáta2012SK Speed Brno, spolek42022283ANO8360 m,600 m,dálka
Kaláb Jonáš2011AC Moravská Slavia Brno, spolek42022604ANO231dálka
Kalinová Aneta2013Atletika Slavkov u Brna, z.s.42022203NE60 m,600 m,dálka
Kalous Antonín2012AC Moravská Slavia Brno, spolek42022277ANO47600 m,dálka
Kašaj Natálie2013AC Moravská Slavia Brno, spolek42022532ANO18560 m,dálka,plný míč 1kg
Kavalová Nikol2011Atletika Slavkov u Brna, z.s.42022213ANO3660 m,dálka
Kilianová Vanda2012SK Speed Brno, spolek42022440ANO12460 m,dálka
Klepárník Kryštof2012SK Speed Brno, spolek42022497NE600 m
Knězek Matěj2014Morenda42022435ANO14360 m,600 m,dálka,plný míč 1kg
Kočičková Alexandra2012AC Moravská Slavia Brno, spolek42022276ANO4460 m,dálka,koule 2kg
Kolář Kryštof2011SK Speed Brno, spolek42022461ANO15160 m,dálka,koule 2kg
Kolářová Eliška2012AC Moravská Slavia Brno, spolek42022321ANO17260 m,dálka,koule 2kg
Kopečná Lucie2014Atletika Kotlářská42022356ANO14460 m,dálka,plný míč 1kg
Kos Samuel2011TJ Agrotec Hustopeče z.s.42022492ANO20460 m,dálka,koule 2kg
Kosicka Katerina2012SK Speed Brno, spolek42022441ANO18060 m,600 m
Kotolan Adam2011Atletika Slavkov u Brna, z.s.42022209ANO10360 m,600 m,dálka
Kotolan David2014Atletika Slavkov u Brna, z.s.42022207ANO10560 m,600 m,dálka
Kouba Radim2011Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.42022126ANO560 m,600 m,dálka
Kožuchová Tamara (SVK)2011AC Malacky42022362ANO21760 m,dálka,koule 2kg
Křapová Liliana2012Atletický klub AHA Vyškov, z. s.42022320ANO7760 m,dálka
Kraváčková Žofie2012ATK Šlapanice, z. s.42022589ANO19260 m,dálka,koule 2kg
Kreidl Jan2012AC Moravská Slavia Brno, spolek42022453NE60 m,600 m,dálka
Křivánková Lucie2014AC Moravská Slavia Brno, spolek42022439ANO149600 m,dálka
Křížová Veronika Anemari2011AC Moravská Slavia Brno, spolek42022338ANO7060 m,koule 2kg,dálka
Kropáček Tomáš2011Atletika Slavkov u Brna, z.s.42022400ANO8860 m,600 m,dálka
Krucká Karolína2015SK TROPS Brno, z.s.42022533ANO15860 m,600 m,plný míč 1kg
Kubátová Anna2011Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.42022131ANO760 m,600 m,dálka
Kunitski Antonie2015SK Speed Brno, spolek42022396ANO8760 m
Kuřitka Filip2015AC Moravská Slavia Brno, spolek42022295NE60 m,dálka,plný míč 1kg
Legát Robin2015SK Speed Brno, spolek42022348ANO8260 m,dálka,plný míč 1kg
Loub Dominik2014SK Speed Brno, spolek42022296ANO5660 m,600 m,plný míč 1kg
Loubová Markéta2015SK Speed Brno, spolek42022298ANO5560 m,dálka,plný míč 1kg
Lovecká Barbora2012AC Moravská Slavia Brno, spolek42022558ANO17760 m,dálka,koule 2kg
Lukasová Stela2012AC Moravská Slavia Brno, spolek42022534ANO19160 m,dálka
Macáková Denisa2012AC Moravská Slavia Brno, spolek42022363ANO9560 m,dálka,koule 2kg
Mareček Hubert2013AC Moravská Slavia Brno, spolek42022349ANO14260 m,600 m,dálka
Marek Jan2013SK TROPS Brno, z.s.42022600ANO1160 m,600 m,dálka
Marešová Nella2011AC Moravská Slavia Brno, spolek42022456ANO10960 m,600 m,koule 2kg
Mazálková Anežka2012AC Moravská Slavia Brno, spolek42022278ANO5260 m,600 m,dálka
Mecháček Juraj2013AC Malacky42022350ANO20860 m,dálka,plný míč 1kg
Messeri Emma2014SK Speed Brno, spolek42022519ANO15260 m,600 m
Mikulikova Ella2012SK Speed Brno, spolek42022415ANO9260 m,600 m
Milánová Sára2012AC Moravská Slavia Brno, spolek42022590ANO18960 m,600 m,dálka
MILFAIT Eliška Anna2013Dukla Praha42022316ANO10260 m,600 m,dálka,plný míč 1kg
MILFAIT Mia Ronja2016Flying Angels Clan42022317ANO10160 m,600 m,dálka,plný míč 1kg
Minařík Jakub2014SK Speed Brno, spolek42022280ANO5960 m,600 m,dálka,plný míč 1kg
Minaříková Tereza2012SK Speed Brno, spolek42022284ANO5860 m,600 m,dálka,koule 2kg
Minks Ondra2011Atletika Slavkov u Brna, z.s.42022227ANO4860 m,dálka,koule 2kg
Mollová Isabela2012SK Speed Brno, spolek42022287ANO51600 m,dálka
Mrázek Filip2012AC Moravská Slavia Brno, spolek42022127ANO3960 m,dálka,koule 2kg
Mühlhandlová Anna2012SK Speed Brno, spolek42022595ANO22360 m,dálka
Mühlhandlová Lucie2015SK Speed Brno, spolek42022594ANO22260 m,dálka
Musil Ervín2013SK Speed Brno, spolek42022263ANO114600 m,dálka
Musil Viktor2012AC Moravská Slavia Brno, spolek42022408ANO16360 m,600 m,dálka
Navrátil Ondřej2015Atletika Slavkov u Brna, z.s.42022201ANO18460 m,600 m,dálka
Navrátilová Eliška2013Atletika Slavkov u Brna, z.s.42022202ANO18360 m,600 m,dálka
Navrátilová Sofie2015SK Speed Brno, spolek42022299ANO6160 m,600 m,dálka
Němcová Magdalena2013SK Speed Brno, spolek42022425ANO11760 m,600 m,dálka
Němec Jindřich2013SK Speed Brno, spolek42022466ANO120dálka
Nováčková Anežka2015AC Moravská Slavia Brno, spolek42022138ANO11560 m,dálka,plný míč 1kg
Ocelka Edgar2014AC Moravská Slavia Brno, spolek42022428ANO10060 m,600 m,dálka,plný míč 1kg
Očková Barbora2011SK Speed Brno, spolek42022470ANO129dálka
Okubote Jadon2014SK Speed Brno, spolek42022444ANO10760 m,dálka,plný míč 1kg
Okubote Jonathan2013SK Speed Brno, spolek42022445ANO10860 m,600 m,dálka
Ondrasikova Lea2011Tj Sokol Přísnotice42022136ANO15760 m,600 m,dálka
Otisková Barbora2013AC Moravská Slavia Brno, spolek42022129ANO160 m,600 m,dálka
Pávíčková Ema2013Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.42022261ANO4960 m,dálka,plný míč 1kg
Pavlíček Samuel2011AC Moravská Slavia Brno, spolek42022281ANO12160 m,600 m,dálka
Pecenová Nela2013AC Moravská Slavia Brno, spolek42022282ANO8060 m,dálka,plný míč 1kg
Peksová Jitka2011Atletika Slavkov u Brna, z.s.42022214ANO1760 m,600 m,dálka
Pinkavová Nela2011TJ Agrotec Hustopeče z.s.42022494ANO20660 m,dálka
Pisch Marek2014Atletika Slavkov u Brna, z.s.42022198ANO1960 m,dálka,plný míč 1kg
Pischová Natalie2011Atletika Slavkov u Brna42022200NE60 m
Pischová Natalie2011Atletika Slavkov u Brna, z.s.42022204ANO1860 m,600 m,dálka
Pochopová Jana2015AC Moravská Slavia Brno, spolek42022259ANO11360 m,dálka,plný míč 1kg
Pohanka Dan2012Atletický klub Kuřim, z.s.42022505ANO12360 m,600 m,dálka
Pospíchal Jakub2012AC TRACK & FIELD Brno z.s.42022374ANO76600 m
Pospíšil Jan2011AC Moravská Slavia Brno, spolek42022271ANO67600 m,dálka,koule 2kg
Pospíšilová Evelína2012SK Speed Brno, spolek42022285ANO5360 m,600 m,dálka,koule 2kg
Pošusta Adam2013ATK Šlapanice, z. s.42022588ANO18760 m,600 m,dálka
Potrusilová Noemi2014AC Moravská Slavia Brno, spolek42022401ANO14760 m,dálka,plný míč 1kg
Potůčková Zora2011TJ Agrotec Hustopeče z.s.42022495ANO20760 m,dálka,koule 2kg
Procházka Matyáš2015AC Moravská Slavia Brno, spolek42022344ANO6860 m,dálka,plný míč 1kg
Procházka Štěpán2013Atletika Slavkov u Brna, z.s.42022220ANO3060 m,dálka,plný míč 1kg
Procházková Adéla2011Atletika Slavkov u Brna, z.s.42022223ANO3160 m,dálka,koule 2kg
Prošek Matěj2012TJ Agrotec Hustopeče z.s.42022493ANO20560 m,dálka,koule 2kg
Pudelková Anna2013AC Moravská Slavia Brno, spolek42022130ANO6360 m,600 m,dálka
Riou Filip2014AC Moravská Slavia Brno, spolek42022465ANO164600 m,plný míč 1kg
Rotter Vojtěch2013TJ Agrotec Hustopeče z.s.42022482ANO19760 m,dálka,plný míč 1kg
Rychtecký Jakub2011SK Speed Brno, spolek42022395ANO8960 m,dálka
Ryšávková Nela2012Elite Sport Boskovice, z. s.42022574ANO22160 m,dálka
Šafaříková Ema2011SK TROPS Brno, z.s.42022536ANO17560 m,600 m,dálka
Šánová Veronika2014AC Moravská Slavia Brno, spolek42022468ANO17060 m,600 m,dálka
Sara Lilien2012AC Moravská Slavia Brno, spolek42022592ANO18860 m,600 m,dálka
Šárfy Estela2014SK Speed Brno, spolek42022414ANO9160 m,600 m,dálka
Sedláčková Eliška2013AC Moravská Slavia Brno, spolek42022179ANO860 m,600 m,dálka
Sedláčková Martina2012Atletický klub Blansko Dvorská42022601ANO22860 m,koule 2kg,dálka
Sedláčková Zuzana2011Atletika Slavkov u Brna, z.s.42022215ANO2160 m,600 m,dálka
Sedláková Adéla2012Atletický klub AHA Vyškov, z. s.42022216ANO2560 m,600 m,dálka
Sedláková Elena2014AC Moravská Slavia Brno, spolek42022336ANO17960 m,600 m
Sedláková Šárka2015Atletický klub AHA Vyškov, z. s.42022212ANO2460 m,dálka,plný míč 1kg
Šenkýř David2013AC Moravská Slavia Brno, spolek42022182ANO4260 m,600 m,dálka
Šimonek Jakub2013SK TROPS BRNO42022270ANO4360 m,600 m,dálka,plný míč 1kg
Simonová Kristýna2011Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.42022132ANO360 m,600 m,dálka
Skácel Kristán2014SK Speed Brno, spolek42022393ANO22460 m,600 m
Skácelová Julie2013SK Speed Brno, spolek42022397ANO22560 m,600 m
Šlahora Josef2012AC Moravská Slavia Brno, spolek42022236ANO7960 m,600 m,dálka
Slaná Antonie2012AC Moravská Slavia Brno, spolek42022279ANO7860 m,koule 2kg,dálka
Šlancarová Ema2014TJ Agrotec Hustopeče z.s.42022488ANO202dálka,plný míč 1kg
Slavík Bohuslav2012AC Moravský Krumlov42022413ANO12860 m,600 m,dálka
Slavík Vojtěch2011SK Speed Brno, spolek42022311ANO11860 m,600 m
Slezák Kryštof2012Atletika Slavkov u Brna, z.s.42022183ANO2860 m,600 m,dálka,koule 2kg
Smejkalová Ellen2012SK TROPS Brno, z.s.42022535ANO17660 m,dálka
Šmerdová Simona2013SK Speed Brno, spolek42022357ANO8660 m
Sommr Jakub Jiří2015SK Speed Brno, spolek42022133ANO13060 m
Štandlová Zuzana2012SK Speed Brno, spolek42022443ANO12260 m,600 m,dálka
Stávek Josef2014TJ Agrotec Hustopeče z.s.42022483ANO19860 m,600 m,dálka
Střítecká Mila2014AC Moravská Slavia Brno, spolek42022300ANO16260 m,600 m,plný míč 1kg
Šulík Albert (SVK)2014AC Malacky42022351ANO20960 m,600 m,dálka
Šulík Alfréd (SVK)2014AC Malacky42022352ANO21060 m,dálka,plný míč 1kg
Šulíková Amélia (SVK)2015AC Malacky42022358ANO1060 m,dálka,plný míč 1kg
Švábenská Tina2012SK Speed Brno42022510ANO13660 m,600 m,dálka,koule 2kg
Svobodová Jůlie2011TJ Agrotec Hustopeče z.s.42022469ANO19660 m,dálka,koule 2kg
Sýkorová Anna2011AC Moravská Slavia Brno, spolek42022286ANO5060 m,600 m,dálka
Trávníček Alex2012SK Speed Brno, spolek42022231ANO6060 m,600 m,dálka
Trčková Viktorie2013AC Moravská Slavia Brno, spolek42022346ANO7260 m,600 m,dálka
Tuček Jan2012AC Moravská Slavia Brno, spolek42022581ANO18260 m,600 m,koule 2kg
Turská Ella2014SK TROPS Brno, z.s.42022332ANO6660 m,600 m,dálka,plný míč 1kg
Unzeitig Daniel2015ATK Šlapanice, z. s.42022537ANO16160 m,dálka,plný míč 1kg
Vaňková Tereza2015SK Speed Brno, spolek42022238ANO26600 m
Vedrová Anika2013AC Moravská Slavia Brno, spolek42022237ANO4560 m,600 m,dálka
Veselská Julie2012SK Speed Brno, spolek42022255ANO13360 m,dálka
Veškrnová Adéla2014SK Speed Brno, spolek42022307ANO13460 m
Veškrnová Anna2012SK Speed Brno, spolek42022308ANO13560 m
Vodáková Štěpánka2012Atletika Kotlářská42022455ANO10660 m,600 m,dálka
Vodáková Viktorka2015Atletika Kotlářská42022454ANO10460 m,600 m,dálka
Vrána Tomáš2013AC Moravská Slavia Brno, spolek42022394ANO11660 m,dálka,plný míč 1kg
Vrbka Jan2011AC Moravská Slavia Brno, spolek42022429ANO9960 m,dálka
Vrbka Vojtěch2015Atletika Kotlářská42022436NE60 m,dálka,plný míč 1kg
Vykydalová Linda2011AC Moravská Slavia Brno, spolek42022339ANO7160 m,dálka
Vyskočilová Alžběta2012SK Speed Brno, spolek42022135ANO12600 m,dálka
Zabloudil Adam2011SK TROPS Brno, z.s.42022460ANO13960 m,600 m,dálka
Zabloudil Antonín2013SK TROPS Brno, z.s.42022459ANO11160 m,600 m,dálka
Zatloukal Radim2012SK Speed Brno, spolek42022310ANO150600 m,60 m,dálka
Zbirovská Ella2014Atletika Človíček, z.s.42022253NE60 m,600 m,dálka
Zbořil Václav2011AC Moravská Slavia Brno, spolek42022525ANO22060 m,dálka,koule 2kg
Železník Ondrej2012AC Moravská Slavia Brno, spolek42022582ANO22660 m,dálka,koule 2kg
Železníková Adriana2014AC Moravská Slavia Brno, spolek42022583ANO22760 m,dálka,plný míč 1kg
Žilka Maxim2011AC Moravská Slavia Brno, spolek42022345ANO14660 m,600 m,dálka
Žilková Amélie2015AC Moravská Slavia Brno, spolek42022557ANO18160 m,dálka,plný míč 1kg
Zítková Michaela2011AC Moravská Slavia Brno, spolek42022340ANO16960 m,dálka,koule 2kg
QR Code Business Card