Mistrovství Moravy a Slezska v chůzi na dráze, stýplech a dlouhých bězích - dospělí, junioři a dorost
konané v Holešově 10. května. Tomáš Vojtíšek vybojoval stříbrnou medaili v chůzi na 5 000 m časem 32:11,08. V běhu na 2 000 m překážek v kategorii dorostenek se umístily naše závodnice na 8. místě Ester Vybíralová časem 8:05,59 a na 9. místě Kristýna Vaverová časem 8:06,25